Bromergon - wątek zbiorczy! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 18:04   #631
Perelka1706
Raczkowanie
 
Avatar Perelka1706
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Moje zmienne nastroje mnie dobijają .................. Chyba jednak objawy @, choć już kur... sama nie wiem Głowa mnie boli codziennie, tak jakby ćmi cały czas, więc już się przyzwyczaiłam, ale mam do was pytanie w sprawie zapchanego nosa - czy też przy braniu Bromka któraś z was zauważyła że wciąż ma dziurkę albo jedną, albo dwie zatkane??? coś wcześniej czytałam i nie wiem czy wiązać to z Bromkiem, przemęczeniem czyz przyjęciem szczepionki na grypę....
Perelka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 09:14   #632
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Obiektywnie to masz małą dawkę. Jednak zasadnicze pytanie brzmi jakie masz objawy, jakie objawy ma koleżanka i jaka prolaktyne podstawową ma ona. Bo jeśli np. ona ma PRL podstawową ma powyżej normy i do tego ma nasilone objawy to jej wyższe dawkowanie jest uzasadnione.
MOje objawy sa takie same jak u koleżanki i wyniki mamy bez obciążenia takie same ( dla przypomnienia 10) tj pms + plamienia przed miesiączką
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:07   #633
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

a czy po bromergonie wasze cykle jesli chodzi o dlugosc wrocily do normy ? czy sie wydluzyly ? ja oczywiscie jak sie okazalo w ciazy nie jestem, ale okresu tez nie ma. wiec wyglada na to ze owulacja bylam w 22dc (wykres) a dzis jest 35 dc a to drugi cykl na bromergonie, poprzedni trwal 35 i przyszla @. zla jestem bo myslalam ze bromekna powrot wyreguluje mi cykle do 31 dni, no chyba ze zajmie mu to znacznie wiecej czasu w srode ide do endo, jutro odbieram wyniki wiec zobaczymy jak reaguje na ta cholere
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:54   #634
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Perełka na ulotce pisze cos o przekrwieniu błony sluzowej nosa wiec napewno to od niego masz. ja mam tez odkad go biore, tzn nie mamcałkiemztkanego nosa, ale tak w pół i cięzej mi sie oddycha.
I mnie odkąd go biore (tydzien z kawałkiem) nie bolała głowa ani razu, a wczesniej bardzo często, ogólnie czuje sie dobrze, tylko jestem mega spiąca w dzień. Dawkowanie mam takie: pierwsze 5dni-0,5tabl.na noc, nastepne 5dni-0,5tabl. na dzień i to samo na noc, i po kolejnych 5dniach-0,5 tabl na dzień i cała na noc. Trzeba go brac stopniowo żeby organizm sie przyzwyczaił bo praktycznie każdy ma jakies skutki uboczne, ja na szczescie tylko senność, ospałość.. od momentu kiedy biore go tez rano, bo w nocy to wiadomo wszystkie objawy mozna przespać

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

bajka ja biore bromka dopiero przeszło tydzień (od połowy cyklu), do @ mam jeszcze tydzień z kawałkiem ale tez jestem ciekawa jak to bedzie u mnie. cykle mam mniej wiecej zawsze 27-31dniowe i tez jestem ciekawa jak bedzie na te sprawy działał i czy mi przypadkiem niepoprzestawia organizmu w cały świat.
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:47   #635
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

jesli chodzi o zatkany nos to nie mam takiego uczucia, ale jesli sluzowka jest przekrwiona to tlumaczy to moje krwotoki z nosa przy przeziebieniu

a wiecie co jeszcze moze cykl tak wydluzyc? jaki hormon? bo odebralam dzis wyniki i bromek ladnie mi pozbijal bo teraz mam na czczo 5,27 a po obciazeniu 10,99 a dwa miesiace temu na czczo mialam 10,9, po obciazeniu 315,1 wiec tutaj jest wszystko pieknie i ladnie, ale do jasnej ciasnej co jeszcze moze byc nie tak ? :/ progesteron? jutro ide do endo to moze mnie oswieci
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:27   #636
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

podobno bromek zbijając prolaktyne automatycznie podnosi/wyrównuje progesteron.
może w ciąży jesteś jednak??
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:34   #637
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
podobno bromek zbijając prolaktyne automatycznie podnosi/wyrównuje progesteron.
może w ciąży jesteś jednak??
no to ja juz nie wiem skad te cykle dlugie:/ w ciazy niestety nie jestem a i dzisiaj powoli @ sie zaczyna rozkrecac, narazie plamienie, ale przynajmniej wiem ze idzie cholera jedna szkoda tylko ze w 37 dc zobacze co mi dzis powie endo, no chyba ze z tym to mnie do gina bedzie posylac ehhh.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 12:52   #638
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Bromergon miał zlikwidować moje bóle piersi przed @ , dziś mam 16 dc i wrażliwe piersi wkurza mnie to , wczesniej sie robiły koło 20-22 dc
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:47   #639
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Bromergon miał zlikwidować moje bóle piersi przed @ , dziś mam 16 dc i wrażliwe piersi wkurza mnie to , wczesniej sie robiły koło 20-22 dc
ale bola cie cale piersi czy tylko sutki ? mi bromek bol calych piersi wyeliminowal, dopiero dzis kiedy zaczyna sie @ boli mnie prawy bok prawego cycka a w srodku cyklu sutki byly wrazliwe.

ja po wizycie u endo, bromek zostaje tak jak jest, nie pytalam ile mam go jesc skoro wyniki sa dobre. na te moje dlugie cykle zaproponowala pelen profil hormonalny ale ze to prywatnie drogo to padla propozycja zrobienia tego u niej na oddziale ale dopiero na wiosne ale powiedziala tez zebym sie do gina wybrala to moze luteine da albo duphaston bo pewnie mam niewydolna II faze :/
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:35   #640
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

bajka mój gin mówił że bromka bierze sie az do uzyskania ciąży.
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:01   #641
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Hej, Bromergon biore od 2 tygodni - nie chce zajść w ciąze, chodzi tylko o zbicie podwyższonego poziomu prolaktyny. Okres zawsze regularny co 31-32 dni i w związku z tym mam pytanie czy Czy któraś z Was miała sytuacje, że ten lek wydłużył cykl badź znacznie opóźnił miesiączkę? Miałam dziś dostać okres no i nic, a w ciązy na pewno nie jestem. Boje się, że bromergon namiesza mi w cyklu i wtedy dopiero zaczną się problemy ;/
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 17:30   #642
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Hej, Bromergon biore od 2 tygodni - nie chce zajść w ciąze, chodzi tylko o zbicie podwyższonego poziomu prolaktyny. Okres zawsze regularny co 31-32 dni i w związku z tym mam pytanie czy Czy któraś z Was miała sytuacje, że ten lek wydłużył cykl badź znacznie opóźnił miesiączkę? Miałam dziś dostać okres no i nic, a w ciązy na pewno nie jestem. Boje się, że bromergon namiesza mi w cyklu i wtedy dopiero zaczną się problemy ;/
ja tak mialam, pierwszy cykl na bromku 35 dni, teraz obecny jest dzis 37 dc i dopiero plamienie mi sie zaczyna, wiec jutro pewnie przyjdzie @.


misia dzieki za info, jak to przeczytalam to mnie oswiecilo, ze przeciez mowila mi o tym na poprzedniej wizycie, ze jak zajde w ciaze to mam odstawic

po wszelkich konsultacjach okazuje sie ze mam za krotka II faze w stosunku do pierwszej, wiec musze szukac dobrego gina ktory bezmyslnie nie przepisze mi dupka od 16 dc bo u mnie to jeszcze I faza
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:54   #643
Perelka1706
Raczkowanie
 
Avatar Perelka1706
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Ja niestety też czekam na @ jak ja tego nie lubię... ale jak się tylko skończy to biorę się do działania a co tam, co miesiąc trzeba próbować za was kochane też trzymam kciuki
acha, dziś miałam wizytę u gina, ale przepadła mi bo zupełnie zapomniałam (w przychodni na nfz na wizytę zapisałam się trzy miesiące przed więc miałam prawo zapomnieć ) . Planowo mówił, że mam się pokazać w grudniu, no chyba że już na Bromku zajdę zobaczymy czy listopad będzie dla nas łaskawy Buziaki i pozdrowienia...
__________________
Jeden pocałunek mężczyzny może zmienić całe życie kobiety...
Perelka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:25   #644
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
MOje objawy sa takie same jak u koleżanki i wyniki mamy bez obciążenia takie same ( dla przypomnienia 10) tj pms + plamienia przed miesiączką
Skoro Cie te 0.5 tabl. nie wyleczyło to raczej za mała dawka. Wydaje mi się, że dawka koleżanki z kolei może być za duża, chyba,ze wszesniej brała mniej i nie pomogło...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:14   #645
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja tak mialam, pierwszy cykl na bromku 35 dni, teraz obecny jest dzis 37 dc i dopiero plamienie mi sie zaczyna, wiec jutro pewnie przyjdzie @.


misia dzieki za info, jak to przeczytalam to mnie oswiecilo, ze przeciez mowila mi o tym na poprzedniej wizycie, ze jak zajde w ciaze to mam odstawic

po wszelkich konsultacjach okazuje sie ze mam za krotka II faze w stosunku do pierwszej, wiec musze szukac dobrego gina ktory bezmyslnie nie przepisze mi dupka od 16 dc bo u mnie to jeszcze I faza
No to pięknie - robiłaś coś z tym? Rozumiem, że chcesz zajść w ciąze więc będziesz brała bro dopóki się nie powiedzie. Nie wiem co ze mną bo jak długo można to brać i mieszać w organizmie skoro gdybym nie \zrobila badan hormonalnych to nawet bym nie wiedziala ze cos jest nie tak..
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:40   #646
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
No to pięknie - robiłaś coś z tym? Rozumiem, że chcesz zajść w ciąze więc będziesz brała bro dopóki się nie powiedzie. Nie wiem co ze mną bo jak długo można to brać i mieszać w organizmie skoro gdybym nie \zrobila badan hormonalnych to nawet bym nie wiedziala ze cos jest nie tak..
jeszcze nic z tym nie zrobilam, ale wybieram sie do gina z tym ze musze znalezc takiego ktory konkretnie sie tym zajmie, bo robiac wykres pierwsza faza trwala u mnie 29 dni, a druga tylko 9 wiec stanowczo jest cos nie tak z progesteronem. dlatego zalezy mi na takim lekarzu ktory nie da mi bezmyslnie luteiny czy tez duphastonu od 16 dc do 25 dc bo u mnie to ciagle I faza, a wtedy dupek zaburza owulacje. wiec poki co jestem w czarnej dupie chcac zajsc w ciaze

co do twojej sytuacji, to pogadaj ze swoim lekarzem, jak dlugo musisz go brac nie starajac sie o dziecko. ale z drugiej strony, nie wydaje mi sie zeby to tylko bromergon byl winien tak dlugich cykli. ja mam cykle nieregularne od lutego, czyli od momentu kiedy odstawilam tabletki anty. tyle ze dopiero od 3 cykli przekraczaja 35 dni. sama mam jeszcze metlik w glowie poki co
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:00   #647
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Mi znów skrócił z 28 do 26, ale biore też dodatkowo Luteine od 16 do 25 dnia cyklu. I tylko pół tabletki Bromka na noc, już drugi miesiąc.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:27   #648
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Mi znów skrócił z 28 do 26, ale biore też dodatkowo Luteine od 16 do 25 dnia cyklu. I tylko pół tabletki Bromka na noc, już drugi miesiąc.
tez biore polowke na noc tak jak wczesniej napisalam, wydaje mi sie ze nie jest to tylko wina bromka te dlugie cykle. ale tu sie przydaje samoobserwacja, wtedy czarno na bialym widac co sie dzieje, i robienie badan to juz tylko formalnosc by zobaczyc jak sie to liczbowo przedstawia. mam nadzieje ze mi lutka albo dupek pomoga, ale najpierw potrzebny dobry gin
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:04   #649
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ale bola cie cale piersi czy tylko sutki ? mi bromek bol calych piersi wyeliminowal, dopiero dzis kiedy zaczyna sie @ boli mnie prawy bok prawego cycka a w srodku cyklu sutki byly wrazliwe.

Własnie bolą tylko sutki,przy dotyku nawet piżamy od 16dc.
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 15:07   #650
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Ja biore bromka 11dzień (od połowy cyklu) i do @ mam jeszcze tydzień. dzis znów zwiekszam dawke i oprócz połowki na dzień od dzis biore juz caałą na noc. jestem ciekawa jak mi przyjdzie @, czy sie spóźni czy szybciej przyjdzie.. na ciąże nie licze bo były marne starania w tym cyklu, no i przede wszystkim na usg miałam przerossniety pecherzyk i tez nieudana proba owulacji z ktorej zrobiła sie jakas torbielka.. ale po @ w listopadzie mam zamiar działac ostro i wiąże duze nadzieje ze hormony sie w miare co nie co wyregulują i w koncu owulka bedzie a tez ide na usg to sprawdzic.
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:35   #651
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
Ja biore bromka 11dzień (od połowy cyklu) i do @ mam jeszcze tydzień. dzis znów zwiekszam dawke i oprócz połowki na dzień od dzis biore juz caałą na noc. jestem ciekawa jak mi przyjdzie @, czy sie spóźni czy szybciej przyjdzie.. na ciąże nie licze bo były marne starania w tym cyklu, no i przede wszystkim na usg miałam przerossniety pecherzyk i tez nieudana proba owulacji z ktorej zrobiła sie jakas torbielka.. ale po @ w listopadzie mam zamiar działac ostro i wiąże duze nadzieje ze hormony sie w miare co nie co wyregulują i w koncu owulka bedzie a tez ide na usg to sprawdzic.
Trzymam kciuki mocno za kolejny cykl powiedz mi czy przy nieudanej owulacji masz śluz płodny ? jak długi on wtedy trwa?? normalnie jak przy owulacyjnym cyklu czy rozklada się na 2 razy ??
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 12:06   #652
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki mocno za kolejny cykl powiedz mi czy przy nieudanej owulacji masz śluz płodny ? jak długi on wtedy trwa?? normalnie jak przy owulacyjnym cyklu czy rozklada się na 2 razy ??

linka obserwowałam co nieco sluz wczesniej, jak sie bardzo nakrecałam za kazdym razem staramy sie juz przeszło rok i powiem Ci ze nie sprawdzam teraz. tym bardziej ze wiem ze nic z tego.. tzn gołym okiem mam taki zawsze jakby niepłodny, ale jezeli sprawdze sie troszke dogłębniej to zawsze w połowie cyklu na paluszkach miałam piękny rozciagliwy przezroczysty ale tak jak mowie tego nie widac na wkładce, byc moze wsiąka i dlatego widze tylko ten metny..
powiem Ci jeszcze ze bodajze 3 dni temu w jakims 18dniu cyklu przy kąpaniu patrze a tu nawał sluzu bezbarwnego, dosłownie jak kurze białko wychodzi ze mnie i to końca nie było, nie wiem co to było a dodam ze na usg juz w 10dniu cyklu miałam pecherzyk przerośnięty a w 13dniu cyklu była próba owulacji ale zrobiła sie z tego mała torbielka krwotoczna czy jakos tak to lekarz nazwał. A bromergon biore własnie tez od 13dnia cyklu nie wiem co sie teraz dzieje z moim organizmem ale w razie czego wszystko moge zwalic na bromka bo tylko jego narazie biore mam nadzieje ze działa prawidłowo i że owulka bedzie w kolejnym cyklu, narazie tylko to co widze, to to że nie mam juz wycieku z sutków, a zawsze, odkąd tylko pamietam, wiecznie cos białego miałam w tych moich wklęsałkach:brzy dal:
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:02   #653
Natalia300888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Hej Dziewczyny,jestem tu pierwszy raz nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem jeżeli nie to przepraszam i prosze o pokierowanie mnie tam gdzie trzeba,z góry bardzo dziękuje
Mam taki problem od dłuższego czasu mam zaniki miesiaczki nikt nei wiem tak naprawde co mi jest teraz zmienilam ginekologa i wysłał mnie na badanie poziomu prolaktyny po pobraniu miałam zazyc 1 tabletkę Metoclopramidum i odczekac 1 h ponownie isć pobrać krew moje wyniki mnie niepokoja : Prolaktyna przed zazyciem tabletki wynik:26,37 ng/ml po zazyciu tabletki 272,21 ng/ml....wizyte mam dopiero 7.11.2012 niepokoja mnie te wyniki może,któraś iała podobna sytuacje , nie mam jeszcze dziecka czy przez to mogę mieć kłopoty z zajściem w ciąże bardzo prosze o jakiekolwiek ino.
Natalia300888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:35   #654
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Natalia300888 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,jestem tu pierwszy raz nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem jeżeli nie to przepraszam i prosze o pokierowanie mnie tam gdzie trzeba,z góry bardzo dziękuje
Mam taki problem od dłuższego czasu mam zaniki miesiaczki nikt nei wiem tak naprawde co mi jest teraz zmienilam ginekologa i wysłał mnie na badanie poziomu prolaktyny po pobraniu miałam zazyc 1 tabletkę Metoclopramidum i odczekac 1 h ponownie isć pobrać krew moje wyniki mnie niepokoja : Prolaktyna przed zazyciem tabletki wynik:26,37 ng/ml po zazyciu tabletki 272,21 ng/ml....wizyte mam dopiero 7.11.2012 niepokoja mnie te wyniki może,któraś iała podobna sytuacje , nie mam jeszcze dziecka czy przez to mogę mieć kłopoty z zajściem w ciąże bardzo prosze o jakiekolwiek ino.
Nie dopiero, a już!
Masz hiperprolaktynemię czynnościową. Możesz przy tym nie mieć owulacji i tym samym mieć problemy z zajściem w ciążę. Ale niekoniecznie.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:35   #655
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Natalia300888 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,jestem tu pierwszy raz nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem jeżeli nie to przepraszam i prosze o pokierowanie mnie tam gdzie trzeba,z góry bardzo dziękuje
Mam taki problem od dłuższego czasu mam zaniki miesiaczki nikt nei wiem tak naprawde co mi jest teraz zmienilam ginekologa i wysłał mnie na badanie poziomu prolaktyny po pobraniu miałam zazyc 1 tabletkę Metoclopramidum i odczekac 1 h ponownie isć pobrać krew moje wyniki mnie niepokoja : Prolaktyna przed zazyciem tabletki wynik:26,37 ng/ml po zazyciu tabletki 272,21 ng/ml....wizyte mam dopiero 7.11.2012 niepokoja mnie te wyniki może,któraś iała podobna sytuacje , nie mam jeszcze dziecka czy przez to mogę mieć kłopoty z zajściem w ciąże bardzo prosze o jakiekolwiek ino.

masz hiperprolaktynemie, problem z zajsciem moze byc jak i rowniez problemu byc nie musi, ale jesli masz zanik miesiaczki to poki co to niemozliwe. na hiperprolaktynemie dostaniesz bromergon, co dalej zdecyduje lekarz nie mam pojecia.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:19   #656
Perelka1706
Raczkowanie
 
Avatar Perelka1706
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

No i przyszła @ o dziwo na Bromku dostaję regularnie co 29-30 dni.. więc może lepiej płodne będzie można wyznaczyć jak tylko się skończy i czas i zdrowie pozwoli bierzemy się do działania, chociaż powiem wam szczerze że jestem tak zmęczona ciągłą nadzieją że jak mam płodne to nawet na przytulasy odchodzi mi ochota.. a zresztą zawsze coś - to ciężki dzień w pracy, to kiepska rozmowa z TŻ - oj my kobietki to zawsze coś wymyślimy Trzymam za wszystkie kciuki i pozdrawiam gorąco
__________________
Jeden pocałunek mężczyzny może zmienić całe życie kobiety...
Perelka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 08:28   #657
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perelka1706 Pokaż wiadomość
No i przyszła @ o dziwo na Bromku dostaję regularnie co 29-30 dni.. więc może lepiej płodne będzie można wyznaczyć jak tylko się skończy i czas i zdrowie pozwoli bierzemy się do działania, chociaż powiem wam szczerze że jestem tak zmęczona ciągłą nadzieją że jak mam płodne to nawet na przytulasy odchodzi mi ochota.. a zresztą zawsze coś - to ciężki dzień w pracy, to kiepska rozmowa z TŻ - oj my kobietki to zawsze coś wymyślimy Trzymam za wszystkie kciuki i pozdrawiam gorąco
Oj wiem, że ciężko na przytulanie, ale..... odłożyć problemy dnia codziennego trzeba i się przytulać. U mnie było to samo, ale wieczorkiem, po kąpieli było winko, świece, pończochy itp. i było bardzo przyjemnie pomimo tego, że wcześniej nie było ochoty.
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:14   #658
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

W końcu po roku zasypiania o 21 mam tyle energii ze zasypiam o 24 i budze sie o 4 rano :P Nich żyje bromergon!!!
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:12   #659
Perelka1706
Raczkowanie
 
Avatar Perelka1706
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Oj wiem, że ciężko na przytulanie, ale..... odłożyć problemy dnia codziennego trzeba i się przytulać. U mnie było to samo, ale wieczorkiem, po kąpieli było winko, świece, pończochy itp. i było bardzo przyjemnie pomimo tego, że wcześniej nie było ochoty.
Dziękuję kochana za miłe słowo poczekam do płodnych i biorę się do działania będzie intensywny weekend w szkole (robimy razem zaocznie licencjat), a wieczorkiem ostre wypompowanie w łóżku liczę na cud trzymaj kciuki

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
W końcu po roku zasypiania o 21 mam tyle energii ze zasypiam o 24 i budze sie o 4 rano :P Nich żyje bromergon!!!
Kurczę, może i mi się przestawi, bo też mam loty po 21szej zawsze a przydałoby się posiedzieć dłużej, tym bardziej że ciężka sesja w szkole niebawem
__________________
Jeden pocałunek mężczyzny może zmienić całe życie kobiety...
Perelka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:13   #660
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

troche zaczyna mnie to przerażać..ostatnie miesiące chodzilam spać o 19-21 max i wstawałam dopiero za 3-4tym budzikiem a teraz o 23 mam tyle energii ze nie można mnie zagonić do spania..dziś obudzilam sie po raz kolejny , patrze na komórkę a tam godzina 04.01....hmmm czy ja wiem czy to takie fajne jak myślałam?
ale w ciąże sie nie udało zajść chyba w tym cyklu
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-18 10:06:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.