Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 22:06   #4141
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

podpisaliśmy umowę z salą
kupiliśmy wino
wpłaciłam zaliczkę za suknię
Iemand Pani w salonie mówiła, że ostatnio była dziewczyna z tą samą datą co ja, więc myślę, że to byłaś Ty
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 22:21   #4142
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
podpisaliśmy umowę z salą
kupiliśmy wino
wpłaciłam zaliczkę za suknię
Iemand Pani w salonie mówiła, że ostatnio była dziewczyna z tą samą datą co ja, więc myślę, że to byłaś Ty
A własnie dziewczyny gdzie kupujecie wino,piwo i szampany?Myślę że szampany w grudniu przed sylwestrem powinny być tańsze więc może wtedy warto kupić
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 07:51   #4143
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Śliczne zdjęcia, przepiękna suknia
mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś i jaki to model - też bym taką bym chciała
A dziękuję, dziękuję Suknie zamówiłam w Demi (w Lublinie ul. Lubartowska) w ogóle świetne tam mają sukienki może dlatego że sporo z kolekcji NABLA, oj... inne też są fajne
Moja to powiedzmy Filipina, ale... Jak poszłam na poszukiwania to od razu wpadła mi w oko tylko okazało się, że ta Filipina nie jest uszyta w "literkę A" jak jest w katalogu, tylko w "pół rybkę" po prostu się pomylili, ale stwierdziłam, że chyba lepiej mi w tej pomylonej wersji niż katalogowej i taką zamówiłam.
A przy odbiorze okazało się, że nazywa się Fina
Mega lekka i wygodna, na żywo wygląda dużo lepiej


Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Suknia miki przypomina mi suknię Nabla, coś jakby filipina... Bardzo ładnie wyglądałaś, skromnie i elegancko, właśnie to, co lubię najbardziej.
Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ale piękna zdjęcia i super suknia
Dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
zgadzamsie z Toba!!! my mielismy wolna piosenke i tanczylismy spontanicznie 'na luzie' a potem mix piosenek z piorami boa wszyscy byli zaskoczeni i sie podobalo mimo stresu mysle ze wyszlo ok


slicznie fotki


dokladnie tez tak mysle. ja swoja suknie zamowilam tez od podstaw rowno 3 miesiace przed

Chyba nie wstawialam fotek jeszcze wiec sie chwale tymi z pleneru bo z przygotowan i slubu od fotografa jeszcze nie mamy..
Jest ich mnostwo ze nie umiem sie zdeydowac:p
Świetne zdjęcia Ja też się nie mogłam zdecydować

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
A własnie dziewczyny gdzie kupujecie wino,piwo i szampany?Myślę że szampany w grudniu przed sylwestrem powinny być tańsze więc może wtedy warto kupić
My kupowaliśmy na ul. Stefczyka... Ale dokładnie nie pamiętam namiarów musiałabym sprawdzić. Wydaje mi się, że jest tam tanio. np. za wódkę mieliśmy stocka płaciliśmy 19,98 za butelkę (kupowaliśmy chyba w lipcu więc w miare na bieżąco jestem z cenami )
Wino chcieliśmy David Mogen czy jakoś tak się nazywa - przepyszne, ale nie ma białego jest tylko czerwone (kosztuje ok 13 zł) dlatego zamówiliśmy Mikado, też może być, jest ciut tańsze. Najlepiej wyszło z szampanem Pan nam polecił ruskiego szampana, no tak..."Ruski nienajlepiej brzmi, ale przecież butelki nie bedzie widać bo to tylko na wejscie po lampce" Bardzo mi smakował, z resztą gościom tez, bo chodzili się dopytywali co to za szampan Za butelke płaciliśmy ok 5 zł
__________________
____________

Razem od 21.02.2009
Zaręczeni 1.01.2012
Ślub 04.08.2012
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 08:29   #4144
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mika2617 Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję Suknie zamówiłam w Demi (w Lublinie ul. Lubartowska) w ogóle świetne tam mają sukienki może dlatego że sporo z kolekcji NABLA, oj... inne też są fajne
Moja to powiedzmy Filipina, ale... Jak poszłam na poszukiwania to od razu wpadła mi w oko tylko okazało się, że ta Filipina nie jest uszyta w "literkę A" jak jest w katalogu, tylko w "pół rybkę" po prostu się pomylili, ale stwierdziłam, że chyba lepiej mi w tej pomylonej wersji niż katalogowej i taką zamówiłam.
A przy odbiorze okazało się, że nazywa się Fina
Mega lekka i wygodna, na żywo wygląda dużo lepiej






Dziękuję dziewczyny



Świetne zdjęcia Ja też się nie mogłam zdecydować

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------



My kupowaliśmy na ul. Stefczyka... Ale dokładnie nie pamiętam namiarów musiałabym sprawdzić. Wydaje mi się, że jest tam tanio. np. za wódkę mieliśmy stocka płaciliśmy 19,98 za butelkę (kupowaliśmy chyba w lipcu więc w miare na bieżąco jestem z cenami )
Wino chcieliśmy David Mogen czy jakoś tak się nazywa - przepyszne, ale nie ma białego jest tylko czerwone (kosztuje ok 13 zł) dlatego zamówiliśmy Mikado, też może być, jest ciut tańsze. Najlepiej wyszło z szampanem Pan nam polecił ruskiego szampana, no tak..."Ruski nienajlepiej brzmi, ale przecież butelki nie bedzie widać bo to tylko na wejscie po lampce" Bardzo mi smakował, z resztą gościom tez, bo chodzili się dopytywali co to za szampan Za butelke płaciliśmy ok 5 zł
Ten "ruski" szampan to najbardziej popularny i chyba najtańszy, nazywa się igristoje - napisałam oczywiście polskimi literami, bo nie da rady bukwami
My mieliśmy moje ulubione wino musujące Moscato - jest słodkie i nie ma tego kwaskowatego posmaku, uwielbiam je! Co prawda kosztuje ponad 20 zł za butelke, ale warto. Oto przypadkowy link na tego szampana:
http://www.lavineria.pl/product.php?id_product=39

Wino David Mogen to faktycznie cudowne wino, znam je i uwielbiam. Jest dostępne w Makro tylko czerwone, ale ja nie widziałam w cenie 13 zł, ono też kosztuje ponad 20.

Ja uważam, ze zakup szmapan przed sylwestrem to zły pomysł - moim zdaniem wtedy nie będzie tanio, a ponadto - będzie mocne spustoszenie na półkach i mały wybór. Taniej moze być zaraz po Nowym Roku, ale oczywiscie niewielki wybór.

My szampana kupowaliśmy w Makro - była promocja, ok. 5zł za butelkę taniej.
Wódkę kupowaliśmy w Realu - wyborową, bo tez trafiliśmy na dobrą cenę, ok. 20,70 zł za but.

Moja rada - za alkoholem warto rozejrzeć się wcześniej i polować na promocje. Jak się ma dużo czasu to można trafić na dobrą okazję, tylko trzeba na bieżąco obserwować oferty Makro i marketów.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 08:41   #4145
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Mam cynk że po nowym roku alkohol idzie o 5% w górę, niby niewiele ale kupując teraz zawsze się trochę zaoszczędzi i zostanei pieniędzy np. na buty My właśnie polujemy na wódkę, nad winem jeszcze nie myślałam, a szampan mamy w cenie domu weselnego więc jeden kłopot z głowy
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 08:53   #4146
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My też właśnie planujemy wódkę kupić juz w tym roku (nawet właścicielka sali weselnej potwierdziła że to dobry pomysł) - akcyza może pójść w górę od nowego roku. Z resztą teraz wszystko idzie w górę, tylko jeszcze nie wszystkie podwyżki widzimy w sklepach.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
My szampana kupowaliśmy w Makro - była promocja, ok. 5zł za butelkę taniej.
Wódkę kupowaliśmy w Realu - wyborową, bo tez trafiliśmy na dobrą cenę, ok. 20,70 zł za but.

Moja rada - za alkoholem warto rozejrzeć się wcześniej i polować na promocje. Jak się ma dużo czasu to można trafić na dobrą okazję, tylko trzeba na bieżąco obserwować oferty Makro i marketów.
Szkoda że Marko nie jest ogólnie dostępne :/
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 09:21   #4147
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
My też właśnie planujemy wódkę kupić juz w tym roku (nawet właścicielka sali weselnej potwierdziła że to dobry pomysł) - akcyza może pójść w górę od nowego roku. Z resztą teraz wszystko idzie w górę, tylko jeszcze nie wszystkie podwyżki widzimy w sklepach.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



Szkoda że Marko nie jest ogólnie dostępne :/
chyba zawsez po nowym roku alkohol idzie w górę, my też kupowaliśmy przed nowym rokiem
a nie macie kogoś kto ma kartę Makro? albo nie możecie sami wyrobić?
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 09:27   #4148
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
chyba zawsez po nowym roku alkohol idzie w górę, my też kupowaliśmy przed nowym rokiem
a nie macie kogoś kto ma kartę Makro? albo nie możecie sami wyrobić?
chyba nie mam nikogo z kartą Makro :/ nad wyrobieniem nie zastanawiałam się - dużo z tym zachodu??
Za to chyba będziemy mieli wtyki w hurtowni alkoholi
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 09:29   #4149
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
chyba nie mam nikogo z kartą Makro :/ nad wyrobieniem nie zastanawiałam się - dużo z tym zachodu??
Za to chyba będziemy mieli wtyki w hurtowni alkoholi
nie wiem jak teraz ale kilka lat temu jak moi rodzice wyrabiali tą kartę tonie trwało to długo, tego samego dnia otrzymali kartę i mogli już robić zakupy
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 09:57   #4150
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

a ja własnie podpisałam umowy z DJ i fotografem jestem mega zadowolona ))) Fotograf Marcin Kańtoch z zonką w pakiecie a DJ Krzysztof Sadowski,mega pozytywni ludzie az mi stres spadł ))
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 11:08   #4151
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

co do alkoholu to kupno przed nowym rokiem to b dobry pomysł... my kupiliśmy w grudniu jak ktoś chce kupować wódki z lubelskiego polmosu warto kupić u nich w sklepie chyba że trafi się na lepszą promocję w jakimś sklepie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 11:12   #4152
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny, a nie lepiej poszukać alko w hurtowniach? Ceny tam są tańsze nawet o 3-4 zł na butelce, więc jak się kupuje większą ilość, to wychodzi naprawdę taniej I też można trafić na promocję, wtedy się oszczędzi jeszcze więcej
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 11:52   #4153
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mika2617 Pokaż wiadomość
Wysyłam wreszcie obiecane zdjęcia, nie mogłam się zdecydować... wybaczcie...
Super zdjęcia Świetnie wyglądaliście! Gdzie było zrobione ostatnie zdjęcie?
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:33   #4154
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
podpisaliśmy umowę z salą
kupiliśmy wino
wpłaciłam zaliczkę za suknię
Iemand Pani w salonie mówiła, że ostatnio była dziewczyna z tą samą datą co ja, więc myślę, że to byłaś Ty
ile spraw załatwionych!
Sonatina, dobrze pamiętam?

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
A własnie dziewczyny gdzie kupujecie wino,piwo i szampany?Myślę że szampany w grudniu przed sylwestrem powinny być tańsze więc może wtedy warto kupić
zdecydowanie warto kupować "szampany" przed sylwestrem bo wtedy jest najwięcej promocji - tylko nie dajcie się nabrać na niby-promocje: najlepiej teraz spiszcie w pobliskim hipermarkecie ceny kilku szampanów a potem porównujcie je z cenami promocyjnymi
Cytat:
Napisane przez mika2617 Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję Suknie zamówiłam w Demi (w Lublinie ul. Lubartowska) w ogóle świetne tam mają sukienki może dlatego że sporo z kolekcji NABLA, oj... inne też są fajne
ja też gratuluję - suknia piękna i bardzo w moim stylu Nabla już rok temu mnie oczarowała ale jak byłam w ub. sobotę w demi to się rozczarowałam bo Panie miały tylko jedną! dokładnie jedną suknię z Nabli

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Mam cynk że po nowym roku alkohol idzie o 5% w górę, niby niewiele ale kupując teraz zawsze się trochę zaoszczędzi i zostanei pieniędzy np. na buty My właśnie polujemy na wódkę, nad winem jeszcze nie myślałam, a szampan mamy w cenie domu weselnego więc jeden kłopot z głowy
niestety po nowym roku nie tylko wódka drożeje... my co do wódki to też polujemy na jakąś promocję; chciałabym Pana Tadeusza, bo ma ładne, niewysokie butelki ew, coś podobnego; co do wina to będę miala z tym poważny kłopot - coś doradzicie? poza Carlo Rossi i Mikado - tak nazywa się nasz pies więc odpada a szampan też mamy od lokalu swoją drogą... jak szukałam sali to niemal wszystkie dawały szampana na powitanie w "gratisie" - jesteście pewne, że sala Wam go nie zapewnia?
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:44   #4155
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

o, właśnie wypatrzyłam, że wino David Mogen jest w promocji - czy to dobra cena jak na to wino?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wino Mogen David.jpg (13,7 KB, 24 załadowań)
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:11   #4156
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Mogen David kupuje w stokrotce po 21 zł bez promocji, tyle też kosztowało w tesco ale dawno tam nie kupowałam więc nie wiem czy napewno dalej tyle kosztuje. to moje ulubione czerwone winko. wczoraj kupiłam w lidlu niemieckie białe wino Liebfraumilch, półsłodkie, świetne, a cena zwala z nóg - 11 zł
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:15   #4157
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
niestety po nowym roku nie tylko wódka drożeje... my co do wódki to też polujemy na jakąś promocję; chciałabym Pana Tadeusza, bo ma ładne, niewysokie butelki ew, coś podobnego; co do wina to będę miala z tym poważny kłopot - coś doradzicie? poza Carlo Rossi i Mikado - tak nazywa się nasz pies więc odpada a szampan też mamy od lokalu swoją drogą... jak szukałam sali to niemal wszystkie dawały szampana na powitanie w "gratisie" - jesteście pewne, że sala Wam go nie zapewnia?
Ja w Fieście się spotkałam z tym, że nie dawali szampana.
Też czekam na sugestie co do wina niestety nie bardzo wiem, ile powinnam go wystawić :/

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
Mogen David kupuje w stokrotce po 21 zł bez promocji, tyle też kosztowało w tesco ale dawno tam nie kupowałam więc nie wiem czy napewno dalej tyle kosztuje. to moje ulubione czerwone winko. wczoraj kupiłam w lidlu niemieckie białe wino Liebfraumilch, półsłodkie, świetne, a cena zwala z nóg - 11 zł

dyskonty też mają dobre winka (a w lidlu pyszny likier kawowy)
Ja lubię z biedronki, bodajże Le Carillion, czy jakoś tak. ale zaznaczam, że znawcą win nie jestem
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:53   #4158
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
dyskonty też mają dobre winka (a w lidlu pyszny likier kawowy)
Ja lubię z biedronki, bodajże Le Carillion, czy jakoś tak. ale zaznaczam, że znawcą win nie jestem
winek dyskontowych nie znam (jak ktoś kosztowała, niech napisze, które sa dobre) ale ów kawowy likierek z Lidla mniaami
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:47   #4159
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
o, właśnie wypatrzyłam, że wino David Mogen jest w promocji - czy to dobra cena jak na to wino?


Jak na to winko to cena jest bardzo dobra.Normalnie w sklepie kosztuje 23 zl. Tylko ciekawa jestem jak to jest z tym winem w hurtowniach po ile jest?My napewno kupimy Mogen David bo jest przepyszne!! A ta promocja z tej gazetki to w Tesco?
Mi też się obiło o uszy że alkohol ma pojść w górę sporo więc wódke juz mamy Żubrówka biała po 16.20 nas wyszło w Grupie żywiec, szampany wlasnie myślę kupić w grudniu no i to winko tez
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 15:05   #4160
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
Jak na to winko to cena jest bardzo dobra.Normalnie w sklepie kosztuje 23 zl. Tylko ciekawa jestem jak to jest z tym winem w hurtowniach po ile jest?My napewno kupimy Mogen David bo jest przepyszne!! A ta promocja z tej gazetki to w Tesco?
Mi też się obiło o uszy że alkohol ma pojść w górę sporo więc wódke juz mamy Żubrówka biała po 16.20 nas wyszło w Grupie żywiec, szampany wlasnie myślę kupić w grudniu no i to winko tez
zgadza się - ta promocja jest teraz w Tesco
jeśli ktoś poluje na krupnik/stocka/soplicę to są aktualnie w promocji w Makro
Ja się utwierdzam w przekonaniu co do Pana Tadeusza ale nawet w promocji w Selgrosie kosztuje ponad 19zł/0,5 L
a winko chętnie spróbuję ale jako zakup weselny ma jedną wadę: brak białego - myślę, że lepiej to wygląda jak wina są tej samej marki i różnią się tylko smakiem/kolorem
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:52   #4161
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
ile spraw załatwionych!
Sonatina, dobrze pamiętam?




niestety po nowym roku nie tylko wódka drożeje... my co do wódki to też polujemy na jakąś promocję; chciałabym Pana Tadeusza, bo ma ładne, niewysokie butelki ew, coś podobnego; co do wina to będę miala z tym poważny kłopot - coś doradzicie? poza Carlo Rossi i Mikado - tak nazywa się nasz pies więc odpada a szampan też mamy od lokalu swoją drogą... jak szukałam sali to niemal wszystkie dawały szampana na powitanie w "gratisie" - jesteście pewne, że sala Wam go nie zapewnia?
Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
o, właśnie wypatrzyłam, że wino David Mogen jest w promocji - czy to dobra cena jak na to wino?

cena jest ok my mieliśmy wino El sol i b.mało zostało... cenowo normalnie kosztuje ok 21 zł a my kupiliśmy czerwone wytrawne i białe półsłodkie za 17 zł w makro w promocji a różowe półsłodkie za 15 zł w tesco


u nas sala nie zapewniała szampana
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:11   #4162
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My co prawda jeszcze nie wybraliśmy ani wódki ani win, ale mogę potwierdzić, że te z Lidla są na prawdę dobre.
Moi rodzice też bardzo je chwalą i powiedzieli, żebyśmy właśnie stamtąd coś wybrali
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:35   #4163
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Kochane! Doradźcie, która ładniejsza wg Was? Jesli chodzi o drugą to w grę wchodzi kolor ecru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (233,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (261,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d0d37e34c9.jpg (70,3 KB, 58 załadowań)
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:38   #4164
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Kochane! Doradźcie, która ładniejsza wg Was? Jesli chodzi o drugą to w grę wchodzi kolor ecru

jak dla mnie 1 ale to pewnie dlatego że mam słabość do sukni z takim skosem (sama taką miałam )

druga też ok ale jakoś tak 1 ładniejsza
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:41   #4165
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Kochane! Doradźcie, która ładniejsza wg Was? Jesli chodzi o drugą to w grę wchodzi kolor ecru
w tej pierwszej nie podoba mi się wykończenie na wysokości biustu - reszta bardzo ładna; druga sukienka - ciekawsza niż pierwsza, piękna
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:42   #4166
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Też choruję na pierwszą... to była pierwsza suknia którą mierzyłam i aż mi się oczy zalśniły jak się zobaczyłam
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:52   #4167
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Mi się osobiście bardziej podoba 2.
Ale ja tam zmieniam zdanie bardzo często jeśli chodzi o swój wybór. Miała być księżniczka a teraz na tapecie bardzo prosta sukienka.. zobaczymy na co padnie wybór
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:00   #4168
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

my wino kupiliśmy w biedronce wczoraj, nazywa się Monte, zapłaciliśmy 9,99 za butelkę. Mamy czerwone, różowe i białe wszystkie półwytrawne. Dziadkowie próbowali czerwone i mówili, że bardzo dobre. My piliśmy różowe, to w smaku do Carlo podobne
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:42   #4169
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Kochane! Doradźcie, która ładniejsza wg Was? Jesli chodzi o drugą to w grę wchodzi kolor ecru
druga jest piękna
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:51   #4170
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Kochane! Doradźcie, która ładniejsza wg Was? Jesli chodzi o drugą to w grę wchodzi kolor ecru
Według mnie pierwsza ładniejsza - widziałam ją na stroni Demi i wpadła mi w oko
druga mniej mi się podoba, ze względu na tą plisowaną wstawkę. Bez niej była by na prawdę piękna .
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.