Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 10:23   #961
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
witamy Was w 18tc ale czas zapiernicza! ... ehhh.. dziś myślimy dostać ulotki dla mężusia i zaczynamy podbój rynku fizjo ... u mnie stara bieda... dzidziuś nam strajkuje i wcale nic nie stuka i nie puka od wewnątrz a ja już jajo chce znieść żeby go/ją wreszcie poczuć .. dostałam dziś spodnie ciążowe zamówione przez allegro bo moje stare owszem są ok, zapnę się ale troszkę mnie gniotą w brzuch, a teraz jest taaaaak miło, tak dużo mamy miejsca i swobodnie oddychamy - BOSKO! dziewczyny ale macie piękne brzuszki!!!
my na starcie 18tc i brzuszek niewielki... przytyliśmy + 3,5kg... mąż mi mówi, że brzuszek mam ale ja go widzę tylko wieczorem i zwłaszcza jak sobie pojem ... a rano po wizycie w wc brzuszek ma tylko ciut większą 'oponkę'... albo to ja już się przyzwyczaiłam do mojego wyglądu? ...
Myaja ale kto ma piekne brzuszki? chyba ze nic niewiem ze ktos jeszcze tu w ciazy

Chill bilet rzeczywiscie niedrogi jesli chodzi o Polske
do Francji to czasem i w takiej cenie kupie ( kiedys i za 20 e w 2 str) ale do Polski ponizej 100-150 e na jedna osobe mi nigdy nie schodzilo i w dodatku na mies czy 2 wczesniej
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:29   #962
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Ach dziewczyny, jak sie sypie to na calej linii.

Moj maz wlasnie stracil swoja prace. Az sama nie wiem co mam myslec. Nawet plakac mi sie nie chce bo co to da? Moge tylko wierzyc ze bedzie dobrze
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:40   #963
kashha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Chicago
Wiadomości: 1 510
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
witamy Was w 18tc ale czas zapiernicza! ... ehhh.. dziś myślimy dostać ulotki dla mężusia i zaczynamy podbój rynku fizjo ... u mnie stara bieda... dzidziuś nam strajkuje i wcale nic nie stuka i nie puka od wewnątrz a ja już jajo chce znieść żeby go/ją wreszcie poczuć .. dostałam dziś spodnie ciążowe zamówione przez allegro bo moje stare owszem są ok, zapnę się ale troszkę mnie gniotą w brzuch, a teraz jest taaaaak miło, tak dużo mamy miejsca i swobodnie oddychamy - BOSKO! dziewczyny ale macie piękne brzuszki!!!
my na starcie 18tc i brzuszek niewielki... przytyliśmy + 3,5kg... mąż mi mówi, że brzuszek mam ale ja go widzę tylko wieczorem i zwłaszcza jak sobie pojem ... a rano po wizycie w wc brzuszek ma tylko ciut większą 'oponkę'... albo to ja już się przyzwyczaiłam do mojego wyglądu? ...

u Nas nadchodzi powoli dużymi krokami zima! nawet spadł już śnieg od 3-15 cm w rożnych miastach polski, ale ogólnie jest jeszcze ciepło...
w Karpatach jutro ma być min 20cm odpadów śniegu!!!
Gratuluje rosnacego brzuszka... Przy okazji wzielo mnie na wspomnienia mojej ciazy. To byly wyjatkowe dni.
A teraz ja stukam w klawiature, a Wojtek "siorbie" mi kawe i mowi "jaka dobra kawka"... naprawde czas tak leci,, a dzieci rosna :-P

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość

kashha - witaj W jakim wieku masz dziecko?
Wojtek w sierpniu skonczyl dwa lata

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ach dziewczyny, jak sie sypie to na calej linii.

Moj maz wlasnie stracil swoja prace. Az sama nie wiem co mam myslec. Nawet plakac mi sie nie chce bo co to da? Moge tylko wierzyc ze bedzie dobrze
lucca trzymam kciuki, napewno wszystko dobrze sie ulozy
__________________
Wojtuś

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoła i klęka...:
kashha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:44   #964
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ach dziewczyny, jak sie sypie to na calej linii.

Moj maz wlasnie stracil swoja prace. Az sama nie wiem co mam myslec. Nawet plakac mi sie nie chce bo co to da? Moge tylko wierzyc ze bedzie dobrze
O kurczePrzykro mi, oby tylko calkiem nie zamknal sie w sobie z tego wszystkiego...ale trzeba byc dobrej mysli...Trzymam kciuki by odezwali sie z tamtej pracy

Cytat:
Napisane przez kashha Pokaż wiadomość
Wojtek w sierpniu skonczyl dwa lata


moj w styczniu
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:59   #965
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez kashha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mozna do Was jeszcze dolaczyc?
Mnie w maju "wygnalo" do USA do narzeczonego...
Poczatek mniej lub bardziej cudowny. Ameryka mi sie podobala, za. to w domu roznie. Zwlaszcza ze w PL nie mieszkalismy razem. Teraz odmiana, dom super Stany juz nie tak bardzo... Chyba mi teskno za domem za znajomymi. Zwlaszcza ze o nowe znajomosci trudno, zwlaszcza kiedy sie nie pracuje, tylko zajmuje
dzieckiem. Stad moj pomysl zeby wrocic na wizaz ktory juz kiedys bardzo mi pomogl w nie najlatwiejszych chwilach w zyciu. Pozdrawiam Was serdecznie
na pewno damy z siebie wszystko żeby podtrzymać na duchu Witam

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Mnie na poczatku bawilo to podejscie lekarzy ze paracetamol na wszystko. Raz poszlam, bo mialam zawroty glowe i nie wiedzialam dla czego. 3 dni leczylam sie paracetamolem, jak przykazali ale nic nie pomoglo i dopiero wtedy przepisali mi antybiotyk Mnie sie takie podejscie podoba, bo przynamniej nie zapisuja tony antybiotykow jak w polsce. Jak w PL z kazdym przeziebieniem lecialam do lekarza, to w UK biore paracetamol i jakos szybciej zdrowieje

Milego dnia
mnie też, a nawet przerażało - ale w końcu w tym szaleństwie jest metoda
Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ach dziewczyny, jak sie sypie to na calej linii.

Moj maz wlasnie stracil swoja prace. Az sama nie wiem co mam myslec. Nawet plakac mi sie nie chce bo co to da? Moge tylko wierzyc ze bedzie dobrze
hej - przytulam, jak to stracił? przecież on nie pracował i czekał na wieści z pewnej firmy. Stracił tą dorywczą do której nie chciał chodzić?

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość

moj w styczniu
witam w gronie mam dziewczyny

Myaja - ciesz się każdą chwilą - bo potem to istne szaleństwo
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:13   #966
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Kapukat - on mial prace, dwa dni w tygodniu pracowal w agencji pracy jako Recruitment Consultant ale teraz i to sie ucielo, bo agencji spadly zamowienia na ludzi wiec nie potrzebuja tyle ludzi w biurze.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:26   #967
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Lucaa - przykro mi. A czy Twój mąż szukałby czegoś konkretnego czy czegokolwiek na razie? Teraz sklepy będą zatrudniać na kontrakty świąteczne więc może udałoby mu się taka pracę znaleźć żeby a w międzyczasie szukałby czegoś innego.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 06:00   #968
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Marty na te chwile to szukamy czekolwiek. Juz bylismy na kilku stronach sklepowych i zlozylismy aplikacje co do swiatecznych prac.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:10   #969
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
niewiem skad takie ceny biletow...matko no latałabym co miesiac
I naprawde nie potrafie zrozumiec Twojego zdziwienia na cene
45 funtów jest ok,... tylko to ok. 90 mnie przeraża bo ja jeszcze nie zarabiam zbyt dużo i szału z kasą nie ma...stąd moje przerażenie...do tego dochodzi jeszcze 76funtów za samą szkołę...no a latać muszę co miesiąc...

m.arty - latam z Londynu do Poznania..

lucaa_rules - jej..to straszne.. przytulam i mam nadzieję, że szybko znajdzie inną pracę.
A co do leków to wcześniej oczywiście brałam ten sławny Lemsip którego na półkach wszędzie pełno..i oczywiście mi nie pomógł...więc walczę dalej z katarem bo kaszel dzięki bogu mam już mniejszy..

Podobno w Polsce spadł już pierwszy śnieg
Za to u mnie wczoraj było potwornie zimno i tylko właśnie śniegu brakowało
a dziś piękne słoneczko i od razu się człowiek lepiej czuje...co prawda jeszcze nie wiem jak na dworze, ale wolę o tym nawet nie myśleć...:P
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:15   #970
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Ja dzis rano musialam auto skrobac. Nie chce zimy!

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:40   #971
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Tez nie chce zimy. U mmie dzis w pokoju 12 C rano masakra. Tzn okolo 10 godz. A na zewnatrz azz 2. Teraz do pracy. Co bedzie w grudniu.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 14:19   #972
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

hej dziewczyny - zgadza się w Pl mamy snieg hahah wygląda na to że bd Waszym bezpośrednim łącznikiem u nas tj. w małopolsce jeszcze nie mamy zmimy :| ale juz sie nie moge doczekac kiedy wreszcie zobacze biały puch za oknem

dzis bylam u fryzjera - ... mojej kochanej pani fryzjerki ... która jak zobaczyla moje 'wlosy' a raczej pseldopodobne kudły to sobie usiadla z wrazenia ścina mnie od 4rech lat i mowi ze w takim stanie to moje siano na glowie jeszcze nie bylo! ehhhh... ostnio scinala mnie w wietniu... co z tego, ze wlosy owszem i piekne byly bo długie ale szare, brzydkie i bez jakiekogokolwiek blasku - takie pospolite10cio letnie siano!!! ... grunkt, ze teraz to mnie 'opitolila' o prawie 12cm mniej z dlugosci - MASAKRYCZNIE krotkie mam teraz wlosy - ale na wlasne zyczenie... a ze mam jeszze swoje moco falowane wlosy (takie mocne fale nie mylic z barankiem) i nosilam je przez cale 7msc spiete to same sb mozecie wyobrazic jak to 'cos' prezentowalo sie na moim łbie

teraz nie mam nawet co spiąc gumką do włosów i znów zapuszczam ... ehhhh... jest cudownie ... moze witaminki mamusiowe ktore przyjmuje w ciazy podgonia mi porost wlosow?

lucca - wspolczuje tak niekomfortowej sytuacji ... wspolczuje Tobie i męzowi - oby ten sie teraz tylo nie zalamal calkowiecie - a co z tymi ofertami na ktore czekacie? moze niech sie przypomni czy cos? ...
moj tez powoli zaczyna wariowac w domu to juz 2msc ja siedzi... tyle, ze ona ZAWSZE ma cos do roboty... na dupie nie usiedzi wiec to inna inszojsc

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

jak boga kocham... zatłukę dziś tesciową własnymi rekami!!! ... co za kur*a babsztyl niewychowany... ehhhhhh... długa historia mojej przyszywanej mamusi' ale kobieta ma takie odwały, że czasem jej słuchać nie mogę i jedynie co się cisnie na język to zwykłe 'weź się w koncu zamknij' ... oczywiscie jej tego w zyciu nie powiedzialam, ale chyba i tak za mna w ogien nie skoczy bo mam swoje zdanie i zawsze wprost mowie co mysle na dany temat, tak mnie wychowano w domu i nic na to nie poradze... dalekitanie i z taktem ale swoje zdaniem mam i bede miec bo mam do tego prawo... a aona sb chyba wymarzyla synowa - 'podkurczke' tj. taka z podkulonym ogonkiem ktora bd zgadzala sie na KAZDE jej widzimisie ma baba pecha dzieki bogu moj maz zawsze stoi za mna murem i popiera to co mowie, zawsze zaznaczajac ze nie kazdy musi zyc w jej swiecie i mozna myslec inaczej -i jak go nie kochac ?
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 16:32   #973
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Nie chce zimy!
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Tez nie chce zimy.
a ja chce, ja chce


Kapukat
Ile Twoje malenstwo ma?

Lucca trzymam kciuki
No z pracami agencyjnymi tak wlasnie bywa...

Czesc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:31   #974
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Blond_hair - moje maleństwo ma 8 miesięcy

a co do zimy - u nas dzisiaj było 3 stopnie na dworzu, ale bosko - cudnie, kolorowe liście spadające z drzew, słońce - ale jakie, nawet latem takiego nie było. Pranie mi wyschło na dworzu, spędziłam chyba pół dnia na zewnątrz. Ja tam na zimę czekam, bo kocham zimę i święta


Lucca - co tam u Ciebie?
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 22:23   #975
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

dobra to niech zima w Irlandii na Cork sie skupi jak tak kochasz zime a u nas niech bedzie Irlandzkie lato nawet 15C bym byla szczesliwa
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:06   #976
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

a ja nie mam nic przeciwko - niech będzie zimą zima, o ile latem będzie lato - jak w Polsce a nie wieczna jesień od wiosny po zimę
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:34   #977
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

wieczna jesien dokladnie

no ale wole jesien od zimy
szczegolnie ze te domy sa nieocieplone no i jakbysmy mogli grzac normalnie i bylyby tego efekty a nie rano sie czlowiek budzi i jest 12C w pokoju
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 07:48   #978
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Blond_hair - moje maleństwo ma 8 miesięcy

a co do zimy - u nas dzisiaj było 3 stopnie na dworzu, ale bosko - cudnie, kolorowe liście spadające z drzew, słońce - ale jakie, nawet latem takiego nie było. Pranie mi wyschło na dworzu, spędziłam chyba pół dnia na zewnątrz. Ja tam na zimę czekam, bo kocham zimę i święta


Lucca - co tam u Ciebie?
u mnie wczoraj z rana bylo -2st.
Piekna jesien tez jest

Ja tez
Lubie mrozna, biala zime...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 08:16   #979
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
wieczna jesien dokladnie

no ale wole jesien od zimy
szczegolnie ze te domy sa nieocieplone no i jakbysmy mogli grzac normalnie i bylyby tego efekty a nie rano sie czlowiek budzi i jest 12C w pokoju
Ja tak miałam w mieszkaniu z ogrzewaniem elektrycznym. Dogrzewałam się farelką, obie się tak dogrzewałyśmy. Przy tamtej ciężkiej zimie rachunki były raz 400 a drugi raz 390 euro za dwa miesiące!!
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 08:41   #980
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Marty w tym domu to rachunki raz na 2 mies sa od pazdziernika juz zazwyczaj do czerwca wysokie. Niewiem gdzie to cieplo I prad idzie. Ten dom po prostu nie trzyma ciepla. Ostatniej zimy tu nie mieszkalam calej ale dla mnie to straszne rachunki jesli kiedys max za prad szlo okolo 100 e w najgorszych mies zimowych a za gaz moze max 300 350. A tu duzo wiecej I cieplo ucieka. Farelka nie bede dogrzewac bo to niewiele da a dym w domu bedzie napewno o to a szukac nowej chaty niemam zamiaru.

To to nic jeszcze jakos przelkne bo pokoj z takiej strony ze sciany sie nie grzeja itd ale rozmawiajac z irlandka w pracy ona mi powiedziala ze z babcia mieszka bo z rodzicami nie chce ale do rzeczy... Oni moga grzac tylko w weekend bo jest drogo. Tak to dom nigdy ciepla nie utrzyma.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 08:55   #981
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Irenka - masakra!!!! A rozmawialiście z landlordem, może niech ociepli. W tym roku jeszcze granty przysługują na ocieplanie a w sumie ta pianka którą wstrzykują jest dosyć tania. Jakoś na początku tego roku za ocieplenie pianka całego dołu (góry nie można bo to beton czysty bo ten dom jest stary a dół prawie wszędzie ma normalne cegły / pustaki) tż zapłacił 400 euro. I od razu było czuć różnicę. Koleżanka pogadała ze swoim landlordem i im ocieplił bez problemu.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:37   #982
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

co ty nie przejdzie

ja z landlordem kontaktu niemam a od tych co z nimi mieszkam uslyszalam nie raz i nie dwa cos w stylu ,, jest zima to musi byc zimno" i to w kazdym domu w ktorym mieszkalam w Irlandii
niestety dopiero w tym kupilam termometr brrrrrr

bywalo zimniej

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2012-10-28 o 11:10
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:41   #983
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
co ty nie przejdzie

ja z landlordem kontaktu niemam a od tych co z nimi mieszkam uslyszalam nie raz i nie dwa cos w stylu ,, jest zima to musi byc zimno" i to w kazdym domu w ktorym ieszkalam
niestety dopiero w tym kupilam termometr brrrrrr

bywalo zimniej

normalnie nie wierzę!!!!!
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:45   #984
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Im cieplo to co sie beda wysilac. Spoko puki co raz rano byli 12 a tak to od 15-17. W lato nielepiej bo czesto 17. Pokoj zimny I tyle
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:45   #985
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
A moze to my takie zmarzluchy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:48   #986
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Mnie sie wydaje ze to przez wilgoc i dlatego osoby ktore wychowaly sie w mniej wilgotnym klimacie maja duze problemy z przystosowaniem sie do tutejszej wilgotnosci. A wilgotnosc wzmaga odczucie zimna.

Wolne dzisiaj? Ja sie staram uczyc. Staram to kluczowe slowo...... Bond wieczorem

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:56   #987
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Nieee pracuje ale na 1
Jutro tez na kilka godz
Jeszcze tydzien popracuje I bede sie obijac przez tydzien
Dzieki dodatkowej godzinie zdazylam zakupy zrobic
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 11:11   #988
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
A ja sie obudzilam wyspana lubie zmiane czasu.

Jakie plany na tydzien wolnego?

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 11:58   #989
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

no wlasnie zadnych planow konkretnych

odpoczac napewno
bedzie troche spokoju w domu wiec skorzystam
no i mam troche do porzadkowania w kompie, fotach i papierkach przepisach itd

moze jakis wypad do Brey z aparatem jak zimy nie bedzie
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:31   #990
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Emigrantki - Rozmowa na luzie - Co dziś u Was słychać?

Irenkaaa - niezły teks
u nas w domu teraz jest 17 stopni, ale mi jakoś ciepło, a kiedyś nie dopomyślenia była dla mnie taka temperatura. Pogoda nam się zepsuła - padać zaczyna, słońca brak - i poszła jesień!
Czy wiecie może = jutro BH - czy sklepy są pootwierane w BH? czy zamknięte? bo to jedyny dzień kiedy mogę wypaść bez malego na zakupy i byłoby fajnie gdyby były otwarte

Irenkaa w której częśći Galway mieszkasz i z iloma osobami?
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 19:09:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.