Guerlain, Fleur de Teint SPF 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 08:29   #1
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*

Guerlain, Fleur de Teint SPF 15


Mam do wymiany praktycznie nowy, użyty raz, podkład nawilżający,
Guerlain, Fleur de Teint SPF 15, kolor 540 Natural Beige.
Kupiłam go w zeszłym tygodniu w perfumerii Douglas, w warszawskim centrum handlowym Arkadia. W testrze nie było koloru 540, ale konsultant zapewnił mnie, że kolor jest identyczny jak 540 w wersji matującej, który jest dla mnei idealny. W domu okazało się, że kolor jest zupełnie inny i podkład jest dla mnie bezuzyteczny.
Użyłam go raz.
Chętnie zamienię na kosmetyk apteczny albo selektywne cienie do oczu.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 08:50   #2
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Przekupka: 84 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Hej ,zerknij do mnie
jesli chodzi o apteczna pielegnacje to mam

krem nawilzajacy z filterm LPR Hydraphase XL rich w tubce-pojemniczku z aplikatorkiem (40-45ml z 50ml) data wanosci 08-08

A-Derma Epitheliale A.H. krem regenerujacy zuzycie 30% z 40ml
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=7432
tu mozesz o nim poczytac

Rilastil 15ml kremu regenerujacego
http://vitamarket.pl/sklep/p315-Rila...do-twarzy.html

oprocz tego zapraszam do mojego watku
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 10:05   #3
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Witaj, Calypso* ,
byłabym wstępnie zainteresowana (musiałabym sprawdzić kolor podkładu).
Zajrzyj, proszę, do mojego wątku pod kątem ewentualnego znalezienia czegoś na wymianę
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:43   #4
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

pola - dziękuję ale chyba nic nie wybiorę
Aniu - przejrzałam Twój wątek, wstępnie interesuje mnie Escada - ale przyznaję, że nie znam tego zapachu więc postaram się po południu sprawdzić, jeśli nie zapach to tonik Hydraphase i coś z Clinique....Na pewno coś wybiorę, jeśli Ty zdecydujesz się na podkład. W pierwszy weekend marca planuję wyjazd do Krakowa więc ewentualnie możemy dokonać bezpośredniej wymiany. Pozdrawiam!
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:37   #5
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Calypso* ,
przyznam, że za Sentiment wolałabym jakiś zapach, ale skoro nie jest to jedyna rzecz z mojego wątku, która „wpadła” Ci w oko, to może jakoś uda nam się dogadać
Ja podkładu nie potrzebuję dla siebie (dla mnie byłby na bank za ciemny), ale czytałam zachęcające recenzje tego preparatu i pomyślałam sobie, że może wzięłabym go dla siostry .
Na wszelki wypadek już teraz powiem jej, żeby przetestowała w perfumerii kolor i właściwości podkładu .
A Ty, zastanów się, Calypso*, co konkretnie interesowałoby Cię na wymianę, gdyby nie miał być to Sentiment Escady.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:25   #6
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Aniu - wybrałabym z Twojego wątku maseczki Clinique'a Turnaround, skoro słoiczki mają po 28 ml pojemnośći to w smie daje to prawie 60ml. Standardowe opakowanie 50 ml kosztuje 150zł. Za podkład Guerlain'a zapłąciłam 190zł, chciałabym jeszcze tonik Hydraphase ale nie wiem czy to nie za dużo?? Na wizażowym forum kosmetyków nie ma ceny w złotówkach. Ewentualnie jeśli cena toniku z maseczkami przewyższy wartość podkładu chciałabym płyn do demakijażu oczu Avene - buteleczka 25ml. Hmmm...co Ty na to??
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 16:41   #7
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Aniu - wybrałabym z Twojego wątku maseczki Clinique'a Turnaround, skoro słoiczki mają po 28 ml pojemnośći to w smie daje to prawie 60ml. Standardowe opakowanie 50 ml kosztuje 150zł. Za podkład Guerlain'a zapłąciłam 190zł, chciałabym jeszcze tonik Hydraphase ale nie wiem czy to nie za dużo?? Na wizażowym forum kosmetyków nie ma ceny w złotówkach. Ewentualnie jeśli cena toniku z maseczkami przewyższy wartość podkładu chciałabym płyn do demakijażu oczu Avene - buteleczka 25ml. Hmmm...co Ty na to??
Brzmi to rozsądnie
Tonik kosztuje trochę ponad 40 zł (przynajmniej w tych tańszych aptekach).
Testy podkładu odbeda się jeszcze dzisiaj (lub najpóźniej jutro), tak żeby nie blokować Ci innych ewentualnych wymian.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 16:55   #8
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Super w takim razie czekam na decyzję
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:20   #9
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Calypso*,
niestety odcień 540 okazał się (i to dopiero dzisiaj - w świetle naturalnym) nieodpowiedni .
Przykro mi tym bardziej, że wykończenie (nie mat!), stopień krycia i komfort użytkowania produktu są (wg. siostry) bez zarzutu .

Mam nadzieję, że uda Ci sie wymienić podkład na coś przydatnego.

Gdybyś nadal była zainteresowana maseczkami Turnaround/tonikiem LRP Hydraphase i miała - poza podkładem - jakies inne kosmetyki "na zbyciu", zapraszam serdecznie do mojego kramiku.
Uściski
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 07:42   #10
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Szkoda Hmmm....zastanawiam się co jeszcze mogę zaproponować, ale z tego co pamiętam jesteś chyba najbardziej zainteresowana aptecznymi kosmetykami, których ja mam niewiele. Mam psikniętą kilka razy wodę Nina Ricci Love in Paris, sypki puder Chanel, kolor Peche. Wiem, że nie szukasz cieni, więc to chyba wszystko co mogę zaoferować. Pozdrawiam!
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:19   #11
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Szkoda Hmmm....zastanawiam się co jeszcze mogę zaproponować, ale z tego co pamiętam jesteś chyba najbardziej zainteresowana aptecznymi kosmetykami, których ja mam niewiele. Mam psikniętą kilka razy wodę Nina Ricci Love in Paris, sypki puder Chanel, kolor Peche. Wiem, że nie szukasz cieni, więc to chyba wszystko co mogę zaoferować. Pozdrawiam!

Calypso* ,
Odcień Peche jest śliczny (to ten z subtelnie rozświetlającymi drobinkami, prawda?);
niestety tonacja - pamiętam to z testów przeprowadzanych jakiś czas temu - zupełnie nie pasuje do mojej karnacji
Jak sama nazwa wskazuje jest to tonacja brzoskwiniowa, tymczasem ja muszę używać beżu.

Jeśli chodzi o cienie, to faktycznie w zasadzie ich nie szukam (mam ich sporo, w tym część takich, których chcę się pozbyć).
Niemniej jednak ewentualnymi nowymi ceniowymi nabytkami jestem zainteresowana jak najbardziej, o ile tylko:
  • są pudrowe lub spiekane (kremowych nie lubię)
  • dają wykończenie: aksamitne, welurowe, satynowe, o subtelnym perłowym połysku; zdecydowanie odpadają: cienie metaliczne, z drobinkami miki, mocno perłowe
  • są utrzymane w stonowanych, pastelowych kolorach: kość słoniowa, ecru, beż, kawa z mlekiem, zgaszony ciepły róż, róż herbaciany, popielaty , jasny grafitowy, jasny szary (te trzy ostatnie tylko jeśli nie są baaardzo zimne)
ufff…. prawdziwy koncert życzeń

Byłabym natomiast zdecydowanie zainteresowana Love in Paris
Chyba nawet nie musiałabym go testować przed podjęciem decyzji o ewentualnej wymianie, ponieważ przypominałam go sobie relatywnie niedawno (przy okazji zapoznawania się z limitowaną, gwiazdkową wersją tego pachnidełka).

Edytowane przez astronomiczna.ania
Czas edycji: 2007-02-21 o 14:55 Powód: poprawa literówek
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 08:26   #12
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Calypso a nie pomyslałaś o zwrocie ? zostałas wprowadzona w błąd i jak najbardziej przysługuje CI zwrot towaru, ja miałam taka sytuacje kiedyś w Sephora i zrobiłam reklamację, oddano mi pieniądze i jeszcze dostałam prezent od firmy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:47   #13
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
GG do Calypso*
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Hej Madlaine Szczerze mówiąc nie pomyślałam o możliwości zwrotu, wydaje mi się, że produkt rozpakowany i wypróbowany nie podlega już reklamacji, ale może w takim razie jeszcze spróbuję??
Astronomiczna.aniu - ta woda ma pojemość 30ml, ubytek oceniam na jakieś 5% Pamiętam, że prosiłaś o kod z opakowania, a tutaj go nie widzę, nie ma żadnej naklejki, poza wytłoczoną we flakoniku informacją. Kupiłam tą wodę w Sephorze, zimą zeszłego roku. Proponuję wymianę na jedną maseczkę i tonik, co Ty na to?? Prawdopodobnie będę w Krakowie w przyszły weekend więc jeśli się zdecydujesz, czy też jeśli po prostu będziesz chciała tą wodę obejrzeć, może spotkamy się na chwilę??
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:50   #14
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

wystarczy, że powiesz, że CIę uczulił, nie robią wtedy problemów, jak reklamowałam swój podkład, konsultantka w Seporze tak mi własnie poradziła, wpisała w rekalmacji że mnie uczulił i nie było problemu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:26   #15
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Guerlain, Fleur de Teint SPF 15

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Hej Madlaine Szczerze mówiąc nie pomyślałam o możliwości zwrotu, wydaje mi się, że produkt rozpakowany i wypróbowany nie podlega już reklamacji, ale może w takim razie jeszcze spróbuję??
Astronomiczna.aniu - ta woda ma pojemość 30ml, ubytek oceniam na jakieś 5% Pamiętam, że prosiłaś o kod z opakowania, a tutaj go nie widzę, nie ma żadnej naklejki, poza wytłoczoną we flakoniku informacją. Kupiłam tą wodę w Sephorze, zimą zeszłego roku. Proponuję wymianę na jedną maseczkę i tonik, co Ty na to?? Prawdopodobnie będę w Krakowie w przyszły weekend więc jeśli się zdecydujesz, czy też jeśli po prostu będziesz chciała tą wodę obejrzeć, może spotkamy się na chwilę??
Calypso* ,
informacja, że woda została kupiona przez Ciebie osobiście w Sephorze jest dla mnie absolutnie wystarczającą gwarancją oryginalności tego produktu .
Proponowane przez Ciebie warunki wymiany odpowiadają mi .
Z wymianą osobistą w przyszły weekend może byc natomiast problem .
Ale to już może na PW omówimy szczegóły.
Cieszę się z naszej kolejnej wymiany
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.