Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki" - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 23:56   #2521
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja ćwiczę 2x1 program 3x w tygodniu, do tego program na brzuch +30-45 rower

muszę sobie jeszcze dokupić hantelki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 12:51   #2522
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Heeej zaniedbałam ćwiczenia przez szkołę, ale startuję na nowo. Dzisiaj drugi raz

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość

[...]

Myślicie, że Tamille trzy razy w tyg wystarczy? Czy lepiej cztery razy? Albo Tamille trzy razy i dodatkowo raz w tyg 8 min buns?
Ojej u mnie nie da się określić ile razy ćwiczę - bo ćwiczę wtedy, kiedy zejdą mi zakwasy, czyli np. co trzy dni, co dwa, co cztery, jeśli się "doprawię" przesadnie

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ćwiczy ktoś jeszcze? Ja sie nie poddaję, zaczęłam siódmy tydzień ćwiczeń.
Ja zaczęłam znowu kupię kalendarz i będę zapisywać kiedy ćwiczę - dodatkowa motywacja.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 09:13   #2523
Cellulitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

dołączam do Was
Cellulitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:37   #2524
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Hej dziewczyny powracam.... wczesniej zaczelam Tamilee ale zrezygnowalam.. teraz mam takie wyrzuty sumienia ze masakra ... od jutra zaczynam specjalny program "domowej odnowy posladkow" i nie ma bata zebym stroju w wakacje nie zalozyla powiedzcfie mi tylko czy dzieki tym cwiczeniom pozbede sie cellulitu? widzialam post jednej z was, ze owszem nawet calkowicie zniknaql po dwoch chyba miesiacach cwiczen ale musze miec potwierdzenie od Was ze tak jest najwieksza zmora na swiecie to to cholerstwo

________________
Walka od 07.12.12

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Aha dziewczyny i jeszcze jedno.... widzialam tutaj informacje ze za duzo Tamilee nie daje zadnych efektow... Ona sama pod koniec filmiku juz mowi zeby wykonywac oba treningi 2-3 razy w tyg... wiec tak jak niektore z Was cwiczyly 3 razy to chyba jeszcze nie jest przesada prawda? bo miesnie maja czas sie zregenerowac i zakwasy zdaza przejsc... moim zdaniem cwiczenie 2 razy w tyg to stanowczo za malo przez tydz ogolnie nawet nie poczujesz ze cokolwiek robilas :/

_______________
Walka od 07.12.12
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 05:36   #2525
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Odkopuję wątek
Przyznać się, kto ćwiczy?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 22:18   #2526
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja dorzucam czasem pierwsze 15 min z jej programu do skalpela Chodakowskiej. Tamilee daje nieźle popalić
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 02:33   #2527
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja dorzucam czasem pierwsze 15 min z jej programu do skalpela Chodakowskiej. Tamilee daje nieźle popalić
Ja już trzeci dzień mam zakwasy w udach
W pośladkach też były zakwasy, ale i tak nie zmienia to faktu, że trochę źle ćwiczyłam skoro bolą uda
No i nie da się ukryć - daje popalić! Wcześniej ćwiczyłam BBL więc jakieś porównanie mam. I mimo, ze Tamilee może nie jest zbyt męczące to spociłam się jak świnia podczas ćwiczeń
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 00:56   #2528
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja cwicze BBL + TW, a co , nie będę się oszczędzać
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 09:25   #2529
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja cwicze caly czas 3x w tyg i powiem Wam dziewczyny ze efekty sa....oj sa ale caly czas matwi mnie cellulit wiec teraz jak pogoda sie poprawila postanowilam dorzucic bieganie... planuje 2x w tyg wiecej nie dam rady praca nie pozwala do tego 3x w tyg peeling kawowy a w pozostale dni masaze szczotka pod prysznicem blagam powiedzcie ze pomoze!!! ja juz nie pamietam co to sa krotkie spodenki...


A w ogole to cos malo nas juz cwiczy co to sie dzieje

_________________
"Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi..."

Edytowane przez Guziczek6663
Czas edycji: 2013-02-09 o 09:28
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:30   #2530
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

No właśnie jakaś cisza tutaj
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:38   #2531
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
ja cwicze caly czas 3x w tyg i powiem Wam dziewczyny ze efekty sa....oj sa ale caly czas matwi mnie cellulit wiec teraz jak pogoda sie poprawila postanowilam dorzucic bieganie... planuje 2x w tyg wiecej nie dam rady praca nie pozwala do tego 3x w tyg peeling kawowy a w pozostale dni masaze szczotka pod prysznicem blagam powiedzcie ze pomoze!!! ja juz nie pamietam co to sa krotkie spodenki...


A w ogole to cos malo nas juz cwiczy co to sie dzieje
Ja znów wróciłam do Tamilee, kiedyś mialam piękne efekty po niej
A od kiedy ćwiczysz?
__________________

jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 21:26   #2532
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja dzisiaj zrobiłam drugą część treningu, jako dodatek do innych ćwiczeń.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:59   #2533
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

hmmm tak jak Tamilka na brzuch mi się podoba i męczy i czuję po niej następnego dnia, że coś robiłam tak na pupę jak dla mnie za słaba jest. Wczoraj podeszłam do niej pierwszy raz i zrobiłam obie serie po 15 min. i dzisiaj zero zakwasów... Już po MEL B czułam bardziej pupę. Chyba odpuszczę sobie Tamilkę.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 14:18   #2534
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Ja znów wróciłam do Tamilee, kiedyś mialam piękne efekty po niej
A od kiedy ćwiczysz?
tak naprawde regularnie to jakies ponad dwa misiace ale nie chce Cie sklamac ogolnie jestem zadowolona tylko zeby cell mi zniknal to juz chyba zwariuje ze szczscia :P:P

A Ty dlugo cwiczylas poprzednim razem??

Edytowane przez Guziczek6663
Czas edycji: 2013-02-12 o 14:20
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:59   #2535
karla_87
Przyczajenie
 
Avatar karla_87
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 27
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja też sięgam po sprawdzone treningi Tamillee
Ja chcę mieć takie pośladki i mięśnie brzucha, na zmianę, jeden dzień to, drugi to. Super, bo krótkie, więc można zrobić w ciągu dnia, w międzyczasie, a daje w kość.
A wieczorkiem Ewa Chodakowska
Do maja osiągnę cel, mówię Wam
__________________
"Choose a job you love and you will never have to work a day in your life" Konfucjusz
karla_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 09:47   #2536
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Hej dziewczyny,
sięgnęłam z ciekawości po Tamilee, ponieważ szukałam ćwiczeń na pupę i tak sobie z nią ćwiczę pierwszy program od początku lutego, co drugi dzień. Codziennie nie dałabym rady - po każdych ćwiczeniach czuję mniejsze lub większe zakwasy w udach i na pupie, ale cieszy mnie to, bo mam nadzieję, że oznacza to, że moje mięśnie naprawdę pracują ; ) Powodzenia!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:55   #2537
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
sięgnęłam z ciekawości po Tamilee, ponieważ szukałam ćwiczeń na pupę i tak sobie z nią ćwiczę pierwszy program od początku lutego, co drugi dzień. Codziennie nie dałabym rady - po każdych ćwiczeniach czuję mniejsze lub większe zakwasy w udach i na pupie, ale cieszy mnie to, bo mam nadzieję, że oznacza to, że moje mięśnie naprawdę pracują ; ) Powodzenia!
Jeśli jednak dałabyś radę, to lepiej by było, gdybyś te 15 min ćwiczyła codziennie, a kiedy już będziesz robić całe 30 min, wtedy możesz robić jednodniowe przerwy, czy ogólnie ćwiczyć trzy razy w tyg. 15 min to nie dużo, a ćwicząc je codziennie szybciej zauważysz efekty.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2013-02-15 o 10:57
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:05   #2538
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Jeśli jednak dałabyś radę, to lepiej by było, gdybyś te 15 min ćwiczyła codziennie, a kiedy już będziesz robić całe 30 min, wtedy możesz robić jednodniowe przerwy, czy ogólnie ćwiczyć trzy razy w tyg. 15 min to nie dużo, a ćwicząc je codziennie szybciej zauważysz efekty.
Wiem, wiem, chciałabym robić codziennie, ale obawiam się, że w połowie programu nie dałabym rady - mam bardzo słabe nogi i problem z nadążeniem za Tamilee. Najgorsze są dla mnie 3-krotne powtórzenia przysiadu w tym ćwiczeniu, w którym jedna noga idzie do przodu, a druga z tyłu odpowiada za podtrzymywanie równowagi ; ) Ale dążę do zintensyfikowania ćwiczeń ; ) jest szansa, że z każdym kolejnym dniem te ćwiczenia będą przychodzić łatwiej?

dzięki za rady ; )
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:13   #2539
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, chciałabym robić codziennie, ale obawiam się, że w połowie programu nie dałabym rady - mam bardzo słabe nogi i problem z nadążeniem za Tamilee. Najgorsze są dla mnie 3-krotne powtórzenia przysiadu w tym ćwiczeniu, w którym jedna noga idzie do przodu, a druga z tyłu odpowiada za podtrzymywanie równowagi ; ) Ale dążę do zintensyfikowania ćwiczeń ; ) jest szansa, że z każdym kolejnym dniem te ćwiczenia będą przychodzić łatwiej?

dzięki za rady ; )
Oczywiście. Praktyka czyni mistrza.
Mozesz też zaczynać od drugiego programu, moim zdaniem jest on łatwiejszy, dzięki czemu bardzo możliwe, ze starczy Ci jeszcze sił, na wykonanie pierwszej serii z pierwszego programu i tak z każdym dniem będzie latwiej, aż wykonasz oba programy.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2013-02-15 o 11:16
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 16:54   #2540
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Oczywiście. Praktyka czyni mistrza.
Mozesz też zaczynać od drugiego programu, moim zdaniem jest on łatwiejszy, dzięki czemu bardzo możliwe, ze starczy Ci jeszcze sił, na wykonanie pierwszej serii z pierwszego programu i tak z każdym dniem będzie latwiej, aż wykonasz oba programy.
ja bym nie zostawiala pierwszej czesci na koniec

no wiec powrocilam pokornie znowu do tamilki. cwicze 2x w tygodniu cale pol godziny. wiecej nie bede, bo w inne dni biegam, wiec te 2x starczy tak dla uzupelnienia. drugi trening to jest nic w porownaniu do pierwszego. tamilee moglaby cwiczyc troszeczke wolniej, bo ja to czasami trace rownowage zakwasy po pierwszym razie sa porazajace, takze lepiej nie zaniechac treningu, zeby znowu nie zaczynac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:41   #2541
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3927274 8]ja bym nie zostawiala pierwszej czesci na koniec

[/QUOTE]
A czemu nie?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 09:31   #2542
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A czemu nie?
Mysle, ze pierwsza czesc lepiej od razu zrobic wykancza na poczatku fakt, ale druga juz pozniej i tak leci z gorki chociaz tylek czuc niemilosiernie :P ja zaczynalam od czesci pierwszej treningu i tylko to cwiczylam przez pierwszy miesiac, a pozniej dorzucilam druga i bez problemu od dluzszego czasu jade po pol godziny
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:07   #2543
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A u mnie było odwrotnie Pierwsza część mnie tak wykańczała, że już po niej nie zaczynałam drugiej. Zmieniłam więc taktykę, kilka razy zrobiłam samą drugą część i potem stopniowo dodawałam kolejne ćwiczenia z pierwszej.
Jak widać każdy ma swój plan, który mu najlepiej pasuje
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:30   #2544
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ale mi się chce śmiać jak wspominam mój pierwszy trening z Tamilee Trochę biegałam, skakałam na skakance i ćwiczyłam w domu, więc pomyslałam sobie, co to dla mnie te 15 min Hahahah to był błąd Sam trening poszedł nawet nieźle, chociaż chwilami byłam padnięta. Ale co się działo po nim Czułam takie drżenie mięśni ud, że szok! I mysle sobie, dobra, przerwa, usiąde na łóżku na chwile - i tu niespodzianka - nie mogłam usiąść! Rozumiecie to? Tak mi nogi latały że traciłam równowagę. Musiałam najpierw oprzeć się od tyłu rękami o łóżko i powoli uginac nogi. I tak cały dzień
Nie zniechęciło mnie to, ćwiczyłam z nią jakiś czas, ale w końcu mi się znudziło, ja potrzebuję jednak odmiany co jakiś czas. Ale dziewczyny, po takim treningu efekty muszą powalające!
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:31   #2545
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A u mnie było odwrotnie Pierwsza część mnie tak wykańczała, że już po niej nie zaczynałam drugiej. Zmieniłam więc taktykę, kilka razy zrobiłam samą drugą część i potem stopniowo dodawałam kolejne ćwiczenia z pierwszej.
Jak widać każdy ma swój plan, który mu najlepiej pasuje
Mam tak samo. Pierwsza część mnie potwornie męczy, już często nie kończę nawet 3 serii, bo mi nogi odmawiają posłuszeństwa i przerywam gdzieś w okolicach 15 min. filmiku ;-p najgorsze jest to, że mam takie głupie wrażenie, że jeśli w trakcie niektórych ćwiczeń (np. przysiadu z wykopem) czuję ból tylko w prawym pośladku, a lewym nie, tzn. że pracuje tylko ten prawy i będę mieć asymetryczne pośladki ;p generalnie bardziej czuję uda niż pośladki po treningu
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:16   #2546
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Ale mi się chce śmiać jak wspominam mój pierwszy trening z Tamilee Trochę biegałam, skakałam na skakance i ćwiczyłam w domu, więc pomyslałam sobie, co to dla mnie te 15 min Hahahah to był błąd Sam trening poszedł nawet nieźle, chociaż chwilami byłam padnięta. Ale co się działo po nim Czułam takie drżenie mięśni ud, że szok! I mysle sobie, dobra, przerwa, usiąde na łóżku na chwile - i tu niespodzianka - nie mogłam usiąść! Rozumiecie to? Tak mi nogi latały że traciłam równowagę. Musiałam najpierw oprzeć się od tyłu rękami o łóżko i powoli uginac nogi. I tak cały dzień
Nie zniechęciło mnie to, ćwiczyłam z nią jakiś czas, ale w końcu mi się znudziło, ja potrzebuję jednak odmiany co jakiś czas. Ale dziewczyny, po takim treningu efekty muszą powalające!
Miałam tak samo po niej ,masakra ale po Jillian Michales miałam jeszcze większe
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:19   #2547
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A czemu nie?
bo jest bardzo meczaca. druga czesc to relax. kto by pomyslal, ze tak malo minut moga tak dac w kosc....

ktoras tu napisala, ze zle cwiczyla, bo czula bol w udach. to uda nie powinny bolec? mnie bola glownie miesnie czworoglowe i mi sie wydaje to normalne
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:21   #2548
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3932937 9]bo jest bardzo meczaca. druga czesc to relax. kto by pomyslal, ze tak malo minut moga tak dac w kosc....

ktoras tu napisala, ze zle cwiczyla, bo czula bol w udach. to uda nie powinny bolec? mnie bola glownie miesnie czworoglowe i mi sie wydaje to normalne[/QUOTE]

Powinny boleć głównie pośladki
pewnie masz źle ustawiony środek ciężkości, spróbuj zawsze odpychać się z pięt
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:31   #2549
regina3020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cześć dziewczyny! Ja do wakacji chciałabym schudnac z brzuszka po ciązy a przytyc troche w pupie... niewiem czy to wogole wykonalne od dwoch tygodni robie 6 weidera a co 2-3 dni 30 min na stepperze, zakupilam wlasnie plytke chce miec takie posladki i jak tylko p[rzyjdzie zabieram sie docwiczen jak myslicie czy moge robic na przemian raz tamilee webb a raz stepper no i codziennie 6 weidera?? czy musze dac nogom odpoczac?? bo znow potrzebuje spalic troszku kalorii na stepperze dla brzuszka...
regina3020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:54   #2550
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Powinny boleć głównie pośladki
pewnie masz źle ustawiony środek ciężkości, spróbuj zawsze odpychać się z pięt
dobilas mnie
wydaje mi sie, ze dobrze cwicze... no coz, jak uda bola to tez sie troche wzmocnia. w sumie na tylek nie narzekam, bo jest okragly i wystajacy, tylko zeby mi nie zaczal opadac jutro cwicze
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 12:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.