Betterware - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 21:58   #4561
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Aagusia77 Pokaż wiadomość
Nie wiem na jaka temperaturę mozna nastawic zelazko, ale przez tą siatkę prasuje się przeciez delikatne tkaniny, wiec i tak na dużą temperaturę nie nastawisz. My prasujemy przez tą siatkę różne tkaniny i nie zostają na ubraniach ślady a siatka się nie odkształca. W tym miesiącu sprzedałam 8 siatek, w poprzednich miesiącach też dużo
Dziękuję bardzo.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:19   #4562
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Witam. Jak myślicie co może być hitem katalogu lipcowego oprócz pianki z ostatniej strony? Myślałam o różowej paście, ale u mnie jakoś marnie idzie.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:49   #4563
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Mam pytanie. Czy odświeżacz do lodówki może być używany i spełnia swoje zadanie np.w szafce, w której jest brzydki zapach, czy nadaje się tylko i wyłącznie do lodówki? Wydaje mi się, że nie tylko do lodówki, ale nie jestem na 100%. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 17:10   #4564
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy odświeżacz do lodówki może być używany i spełnia swoje zadanie np.w szafce, w której jest brzydki zapach, czy nadaje się tylko i wyłącznie do lodówki? Wydaje mi się, że nie tylko do lodówki, ale nie jestem na 100%. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.
odświeżacz do lodówki jest tylko do lodówki a do szafek jest odświeżacz zapachowy, taki mały(dawno go nie było)

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Witam. Jak myślicie co może być hitem katalogu lipcowego oprócz pianki z ostatniej strony? Myślałam o różowej paście, ale u mnie jakoś marnie idzie.
hity:
- pianka
- pasta różowa
- pojemnik na reklamówki
- foremki do galaretek
- pokrywka do mikrofalówki
- płyn zielony do kuchni
- gumowa szczotka
to tylko niektóre, wszystko zależy od miesiąca, a jeżeli chodzi o pastę daj próbki kto raz spróbuje będzie wracał po nią do Ciebie
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:22   #4565
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Lilka44 Pokaż wiadomość



hity:
- pianka
- pasta różowa
- pojemnik na reklamówki
- foremki do galaretek
- pokrywka do mikrofalówki
- płyn zielony do kuchni
- gumowa szczotka
to tylko niektóre, wszystko zależy od miesiąca, a jeżeli chodzi o pastę daj próbki kto raz spróbuje będzie wracał po nią do Ciebie
Witam
dawno mnie nie było troszkę się udziele

-pianka jak dla mnie jest super,bardzo ją lubie używam jej do luster,zyb,kurzu
-pojemnik na reklamówki-fajna sprawa tylko ta plastikowa górna obwódka trochę drapie jak sie wkłada reklamówki,mogłaby być np gumowa i było by super,ale to takie malutkie ale
reszty nie testowałam

mi się podoba
spodeczek na torebki herbaciane naprawdę super wyglada na stole (37708 str 4)

nylonowa łopatka do naleśników-jak ktos nie umie podrzucać jak ja to jest idealna na początku wydaje się troszkę duża ale potem okazuje się że jest w sam raz może być np też do przekładania wszelkiego rodzaju placków,naleśników omletów(59535 str 8)

spryskiwacz do oliwy-mam bardzo przydatne,wygodne łatwe w obsłudze (59060 str 12)

gilotynka do jabłek-bardzo praktyczna i wygodna (37206 str 14)

maselniczka-moja jeszcze biała była,wygodna,łatwa w umyciu (65488 str 18)

płyn z olejkiem kokosowym do podgłogi-co za zapach uwielbiam go (59708 str 31)

woreczk do prania biustonoszy-naprawdę fajna sprawa nie muszę się obawiać że coś mi w pralke wpadnie (38461 str 38)

to rzeczy których akurat używałam ale widzę tu potencjalnie kilka innych hitów
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:10   #4566
nietakasama
Raczkowanie
 
Avatar nietakasama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 128
Dot.: Betterware

dziewczyny jaki kod jest na te chusteczki do czyszczenia deski sedesowej? mam na nie kilka zamówień a nr jaki jest podany nie jest prawidłowy/
nietakasama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:41   #4567
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez nietakasama Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kod jest na te chusteczki do czyszczenia deski sedesowej? mam na nie kilka zamówień a nr jaki jest podany nie jest prawidłowy/
15843 ale z ciekawości sprawdzałam i na to wygląda że tego nie ma w magazynie,poczekaj np do jutra albo spróbuj zamówić w lipcu
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 14:05   #4568
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: Betterware

Na katalogowy wątek wrzuciłam kilka zdjęć
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post35144422
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 09:46   #4569
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Witam wszystkich. Jak Wam idzie sprzedaż w lipcu? Mnie nawet nieźle mimo, że czas urlopów. Fakt - zawsze mogłoby być lepiej, ale szczególnie nie narzekam. Czego sprzedajecie najwięcej? Mnie najbardziej idą pianka z okładki i łopatka do naleśników, chociaż nie ma na nią promocji.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wypoczynku na łonie natury.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:51   #4570
jagodka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Betterware

Cześć dziewczyny!!!
Chciałabym dołączyć do betterware, czy jest może na forum ktoś z wielkopolski???
jagodka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 06:52   #4571
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jagodka2009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!
Chciałabym dołączyć do betterware, czy jest może na forum ktoś z wielkopolski???
Cześć. Nie musisz zapisywać się do kogoś kto jest z Wielkopolski. W Betterware nie ma przyporządkowania terytorialnego. Napiszę do Ciebie wieczorem wiadomość tu na forum na prywatną skrzynkę, jeśli jestes zainteresowana sprzedażą w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Pozdrawiam serdecznie.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 17:36   #4572
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jagodka2009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!
Chciałabym dołączyć do betterware, czy jest może na forum ktoś z wielkopolski???
Wysłałam Ci wiadomość na prywatną skrzynkę tu na forum. Pozdrawiam.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:00   #4573
jagodka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Betterware

Zapisałam się do Betterware, jeśli ktoś chciałby dołączyć do mojej grupy zapraszam, jestem z okolic Poznania. Wczoraj złożyłam pierwsze zamówienie i z niecierpliwością czekam na przesyłkę. Pozdrawiam

Edytowane przez jagodka2009
Czas edycji: 2012-08-09 o 17:09
jagodka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 08:13   #4574
ania_wielkopolanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Betterware

hej,podpowiedzcie mi proszę,jak to jest z tymi reklamacjami. mam z sierpnia zamówienie na 106pkt,ale niestety reklamacje na 8 pkt,więc na podsumowanie miesiąca wyjdzie 98pkt,czy jeśli złożę tą reklamację,to oni naliczą mi potem 12zł za koszty przesyłki (niby miałam ponad 100,ale po reklamacji już tyle mieć nie będę). Jak to jest? Jeśli ktoś z Was miał podobną sytuację napiszcie proszę.
ania_wielkopolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 23:22   #4575
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Nie, post factum nie naliczają żadnych opłat, ale musisz pamiętać, że jeżeli masz jakąś grupę, która robi punkty, to aby te punkty dodały się do Twoich, musisz mieć 100 pkt na koncie. Podobnie jeśli chcesz skorzystać z akcji rekrutacyjnej we wrześniu i zapiszesz nową osobę, która złoży przynajmniej 100-punktowe zamówienie, to abyś mogła dostać za nią prezent (komplet noży) również musisz mieć na koncie 100 pkt. Jeśli nie masz grupy i nikogo nie zapraszasz do Better, to nie masz się czym przejmować, nic Ci nie naliczą.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 23:11   #4576
Dona89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
Dot.: Betterware

Ostatnie zamówienie składałam chyba w 2012 roku, chciałabym odnowić współprace z Better* czy to możliwe, że jeśli się nie logowałam to moje konto automatycznie wygasło? A jeśli tak to jak mogłabym je reaktywować?!

Pozdrawiam D.
Dona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 07:55   #4577
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

nie będziesz mogła zamawiać po roku od ostatniego zamówienia a nie logowania
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 15:11   #4578
Dona89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
Dot.: Betterware

No właśnie okazało się, że po takim czasie konto zostaje automatycznie skasowane.. Ale zapisałam się do klubu jeszcze raz

Pozdrawiam i powodzenia
Dona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 07:45   #4579
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

I jak tam Wasze zamówienia na październik ?? U mnie ostatnio cisza z Beter, czasami ktoś coś zamówi, ale nie staram się też jakoś specjalnie, bo już mi się nie chce
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 09:54   #4580
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
I jak tam Wasze zamówienia na październik ?? U mnie ostatnio cisza z Beter, czasami ktoś coś zamówi, ale nie staram się też jakoś specjalnie, bo już mi się nie chce
Nawet ok. Wczoraj puściłam na 100 punktów i planuję jeszcze raz to powtórzyć za tydzień. Najlepiej sprzedają mi sie z tego katalogu te torby " Lato w Wenecji". Są naprawde super i cena przystępna. Wszystko inne sprzedawało by sie dużo lepiej jakby ceny były niższe. Zainteresowanie produktami jest, ale ceny odstraszają. W supermarketach podobne produkty można kupić kilkakrotnie taniej.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 21:28   #4581
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Betterware

U Mnie też całkiem nieźle zrobilam 3 zamówienia aż sama sie zdziwiłam że tyle sie nazbierało w końcu sie coś ruszyło od poprzedniego miesiąca Katalog fajny, u Mnie najwięcej schodzi rózowych past i pojemniki do przechowywania żywności, pozdrawiam wszystkich
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:36   #4582
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Betterware

Dziewczyny, jest któraś z Was z Wrocławia? Bo bym chciała zamówić coś z Betterware z październikowego katalogu, a nie mam u kogo Proszę o ewentualne informacje na pw
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 08:04   #4583
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

Zamówienie na listopad na ponad 200 punktów poszło
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:44   #4584
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Firma Betterware poszalała z ceną tabletek Collagen Beauty ( 129,00 zl za 60 sztuk). Świetne takie same preparaty o identycznym skladzie są w ofertach innych firm, ale za cenę o ponad 100,00 zl niższych. Np. Collagen beauty firmy AZ- medica kosztuje za 45 tabl. tylko ok. 18,00 zl.( o ofercie ceneo). Ładnie chcą zarobić na klientach, ale kto im na to pójdzie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:13   #4585
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Firma Betterware poszalała z ceną tabletek Collagen Beauty ( 129,00 zl za 60 sztuk). Świetne takie same preparaty o identycznym skladzie są w ofertach innych firm, ale za cenę o ponad 100,00 zl niższych. Np. Collagen beauty firmy AZ- medica kosztuje za 45 tabl. tylko ok. 18,00 zl.( o ofercie ceneo). Ładnie chcą zarobić na klientach, ale kto im na to pójdzie.
Tak samo jak City Factor w katalogu 59,90 a ja w zeszłej ulotce w super-pharm widziałam za 19.99 super przebitka na pewno kto im to kupi
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:26   #4586
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Ankoro i Madusiaa - pierwsza sprawa - nie wiem, po co i dlaczego siejecie na forum taki ferment. Czy współpracujecie i zarabiacie pieniądze z tą firmą, czy też Waszym zadaniem jest zdyskredytowanie jej w oczach innych przedstawicieli, którzy czytają to forum?

Jestem przedstawicielem widać nieco bardziej zorientowanym od Was, więc odpowiem na Wasze wątpliwości.

City Factor kosztuje w aptekach ok. 60-80 zł. Może w jakiejś aptece internetowej uda się znaleźć o parę złotych taniej, ale za to trzeba doliczyć koszt przesyłki. City Factor w Betterware w promocji kosztował 47,90 zł w katalogu, czyli dla nas 36,80 zł, a jeśli ktoś ma dodatkowe rabaty to jeszcze mniej. Sorry, ale nie uwierzę, że w Super-Pharm była taka cena jak piszesz, bo to by znaczyło, że dokładaliby do interesu.

Teraz kolagen. Rodzajów kolagenu jest dużo i nie chodzi tylko o typ (I, II, itd.). Większość firm sprzedaje kolagen hydrolizowany, czyli w postaci żelatyny, a taki jest znacznie mniej skuteczny. Trzeba go zażyć dużo więcej, żeby odniósł jakiś skutek. Z resztą samo dawkowanie wskazane przez producenta na to wskazuje. Mówi on, aby brać aż 5 kapsułek dziennie! Szkoda, że nie więcej.

Kolagen z Betterware jest niehydrolizowany, inaczej natywny, czyli zawiera całe, nie pocięte białko. A więc jest znacznie lepiej przyswajalny, a co za tym idzie skuteczny. Dawka kolagenu w jednej kapsułce to 250 mg - jest to największa dawka spośród wszystkich innych kolagenowych produktów dostępnych na rynku i do tego jest to kolagen najwyższej jakości.

Kolejna sprawa - w składzie tego preparatu, który wskazałaś, jest tylko kolagen i elastyna. Tymczasem, aby kolagen mógł być przyswajany, potrzebna jest jeszcze witamina C. W produkcie Betterware prócz kolagenu jest jeszcze: witamina C, kwas hialuronowy, ekstrakt z pestek winogron i kwas tłuszczowy Omega 3. A więc jak widzisz skład nie jest taki sam - jest zupełnie różny.

Nie można porównywać dwóch produktów bo i tu i tu jest napisane Collagen. To tak jakby porównywać 2 książki. Jedna kosztuje 20 zł, a druga 100 zł. Którą kupujesz - tę tańszą, nie ważne o czym jest i co sobą reprezentuje? Przecież jedna i druga to książka, jaka więc różnica...

Wraz z jakością idzie cena. A jeśli jesteśmy przy cenie to preparat wskazany przez Ciebie wystarcza jedynie na 9 dni! Czyli na miesiąc potrzeba 3,5 opakowania. To już daje nam koszt ok. 70 zł (+ koszt ew. przesyłki). Kolagen z Betterware wystarcza na 1 lub 2 miesiące. Osoba młoda może zażywać jedną tabletkę dziennie, a więc preparat wystarczy na 2 miesiące. 129 zł to cena katalogowa, przedstawiciel płaci 99 zł. Czyli koszt miesięcznej kuracji to 49 zł. To chyba mniej niż 70 zł i to wydanych na słabszej jakości kolagen, którego trzeba w siebie wpychać 5 kapsułek każdego dnia?
Ponadto w grudniu kupując jedno opakowanie kolagenu, za 1 zł można otrzymać gustowny kuferek.
I jeszcze informacja dla tych, dla których ważne są punkty w Betterware - jedno opakowanie kolagenu to aż 40 punktów. Promując te wysokiej jakości produkty w swoich zespołach można w znaczący sposób podnieść Wasze obroty i zarabiać więcej.

Czy teraz już widzisz różnicę, czy wciąż jesteś skłonna kupować w aptece preparat za 20 zł wystarczający na 9 dni?
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:18   #4587
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Ankoro i Madusiaa - pierwsza sprawa - nie wiem, po co i dlaczego siejecie na forum taki ferment. Czy współpracujecie i zarabiacie pieniądze z tą firmą, czy też Waszym zadaniem jest zdyskredytowanie jej w oczach innych przedstawicieli, którzy czytają to forum?

Jestem przedstawicielem widać nieco bardziej zorientowanym od Was, więc odpowiem na Wasze wątpliwości.

City Factor kosztuje w aptekach ok. 60-80 zł. Może w jakiejś aptece internetowej uda się znaleźć o parę złotych taniej, ale za to trzeba doliczyć koszt przesyłki. City Factor w Betterware w promocji kosztował 47,90 zł w katalogu, czyli dla nas 36,80 zł, a jeśli ktoś ma dodatkowe rabaty to jeszcze mniej. Sorry, ale nie uwierzę, że w Super-Pharm była taka cena jak piszesz, bo to by znaczyło, że dokładaliby do interesu.

Teraz kolagen. Rodzajów kolagenu jest dużo i nie chodzi tylko o typ (I, II, itd.). Większość firm sprzedaje kolagen hydrolizowany, czyli w postaci żelatyny, a taki jest znacznie mniej skuteczny. Trzeba go zażyć dużo więcej, żeby odniósł jakiś skutek. Z resztą samo dawkowanie wskazane przez producenta na to wskazuje. Mówi on, aby brać aż 5 kapsułek dziennie! Szkoda, że nie więcej.

Kolagen z Betterware jest niehydrolizowany, inaczej natywny, czyli zawiera całe, nie pocięte białko. A więc jest znacznie lepiej przyswajalny, a co za tym idzie skuteczny. Dawka kolagenu w jednej kapsułce to 250 mg - jest to największa dawka spośród wszystkich innych kolagenowych produktów dostępnych na rynku i do tego jest to kolagen najwyższej jakości.

Kolejna sprawa - w składzie tego preparatu, który wskazałaś, jest tylko kolagen i elastyna. Tymczasem, aby kolagen mógł być przyswajany, potrzebna jest jeszcze witamina C. W produkcie Betterware prócz kolagenu jest jeszcze: witamina C, kwas hialuronowy, ekstrakt z pestek winogron i kwas tłuszczowy Omega 3. A więc jak widzisz skład nie jest taki sam - jest zupełnie różny.

Nie można porównywać dwóch produktów bo i tu i tu jest napisane Collagen. To tak jakby porównywać 2 książki. Jedna kosztuje 20 zł, a druga 100 zł. Którą kupujesz - tę tańszą, nie ważne o czym jest i co sobą reprezentuje? Przecież jedna i druga to książka, jaka więc różnica...

Wraz z jakością idzie cena. A jeśli jesteśmy przy cenie to preparat wskazany przez Ciebie wystarcza jedynie na 9 dni! Czyli na miesiąc potrzeba 3,5 opakowania. To już daje nam koszt ok. 70 zł (+ koszt ew. przesyłki). Kolagen z Betterware wystarcza na 1 lub 2 miesiące. Osoba młoda może zażywać jedną tabletkę dziennie, a więc preparat wystarczy na 2 miesiące. 129 zł to cena katalogowa, przedstawiciel płaci 99 zł. Czyli koszt miesięcznej kuracji to 49 zł. To chyba mniej niż 70 zł i to wydanych na słabszej jakości kolagen, którego trzeba w siebie wpychać 5 kapsułek każdego dnia?
Ponadto w grudniu kupując jedno opakowanie kolagenu, za 1 zł można otrzymać gustowny kuferek.
I jeszcze informacja dla tych, dla których ważne są punkty w Betterware - jedno opakowanie kolagenu to aż 40 punktów. Promując te wysokiej jakości produkty w swoich zespołach można w znaczący sposób podnieść Wasze obroty i zarabiać więcej.

Czy teraz już widzisz różnicę, czy wciąż jesteś skłonna kupować w aptece preparat za 20 zł wystarczający na 9 dni?
Wywołałam dyskusję i o to mi chodziło.
Ja mam akurat klientki, które nie stać na tak drogie produkty.Kupiły by cos z tego typu suplementow diety, ale nie za takie pieniądze. Nie wszystkich stać na mercedesy, niektórzy jeżdżą na rowerze.
A tabletkę z kolagenem i elastyną zawsze można popić sokiem, ktory zawiera wit.C np. z winogron.
Ciągle spotykam sie z odmową zakupu produktów Betterware właśnie z powodu ceny. Nie chciałabym ,aby Betterware stało sie firmą tylko dla zamożnych, a do tego działalność firmy zmierza. Więc nie o zamęt mi chodziło tylko o chwilę refleksji i wnioski.
Pozdrawiam.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:27   #4588
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Betterware ma produkty w normalnych, przystępnych cenach. Są na rynku produkty, za które trzeba zapłacić kilkaset zł za jedno opakowanie kremu (soku, żelu, preparatu) i znajdują nabywców. Znam oferty wielu firm i Betterware na tym tle wypada bardzo dobrze - dbają o wysoką jakość produktów (mam na myśli głównie Blue Nature) przy jednocześnie dobrej cenie.

Myślę, że na podstawie mojego poprzedniego wpisu każdy może swoim klientom wyjaśnić sens kupowania akurat tego kolagenu czy innych produktów, np. soku Mega Life i że wcale te produkty nie są drogie. Ja np. piję Mega Life od ponad roku i w ogóle przestałam chorować. Nie choruje cała moja rodzina. Nie wydajemy pieniędzy na lekarzy, lekarstwa i możemy pracować normalnie i zarabiać, zamiast brać co chwila zwolnienia lekarskie.

Jeżeli klientki marudzą, że w Betterware jest za drogo, to - może to zabrzmi brutalnie - czas zakręcić się za innymi klientkami. Poszukać tych, które zarabiają lepiej. Komu wolicie sprzedawać - tym, którzy nie mają pieniędzy, czy tym, którzy je mają? Wokół jest masa ludzi, którzy mają. Ludzie prowadzą firmy, biznesy, sklepy, handlują na Allegro, mają dobre posady, czy po prostu pochodzą z bogatych rodzin. Jeśli nie znacie takich, to trzeba poznać. Wyjść poza swoje środowisko i nawiązać nowe kontakty.

Tym, którzy mówią, że za drogo, trzeba proponować stałą zniżkę w Betterware 23% i wpisywać ich do swojego zespołu. A przecież u nas można sobie też dorabiać. Zarobić 200 zł tutaj to żaden problem. Niejeden chciałby taką dostać podwyżkę.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:06   #4589
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zamówienie na listopad na ponad 200 punktów poszło
U mnie też nieźle z listopadowego katalogu. Równiusie 200 p . Zamawiałam 1 listopada ale paczka jeszcze do mnie nie dotarła. A jak u Ciebie z dostawą?
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:20   #4590
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
U mnie też nieźle z listopadowego katalogu. Równiusie 200 p . Zamawiałam 1 listopada ale paczka jeszcze do mnie nie dotarła. A jak u Ciebie z dostawą?
Ja też zamawialam 1.11 i dzisiaj mam dostać przesyłke, bo dostalam już powiadomienie.
Mam takie pytanie: w katalogu na ostatniej stronie jest notka,że przy zakupie 10 sztuk soku dwie gratis czyli w sumie 12 za 90,93? Dobrze rozumiem tą promocję? Bo słyszałam,że niekoniecznie takie informacje w katalogu sprawdzają się w realu.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.