fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-14, 13:23   #271
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 551
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
A ja się nie dziwię, czasem są tam prawdziwe perełki. Kozaczki skórzane, nowe, za 30zł to naprawdę niewiele. Druga sprawa, że sporo babek kupuje po to, by sprzedać dwa razy drożej na allegro...
To tam są nowe buty?! Byłam pewna, że wszystko to używane obuwie... Ale żeby się dopchać heh...
__________________

ladybird. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 13:46   #272
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez ladybird. Pokaż wiadomość
To tam są nowe buty?! Byłam pewna, że wszystko to używane obuwie... Ale żeby się dopchać heh...
Bywają też nowe. Sama kupiłam kiedyś trzy pary balerin, jeszcze z cenami brytyjskimi na spodzie
Żeby się dopchać trzeba brać zwinną koleżankę, wiem coś o tym
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 14:58   #273
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

a są są tam buty, ja sobie ostatnio kupilam buciki na kaczuszce, moge je nakladac na spodnie i byly wlasnie nowe, bo mialy na spodzie metki ale w 1 bucie zamek byl zepsuty ale tato mi naprawil
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:16   #274
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 551
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez joie Pokaż wiadomość
a są są tam buty, ja sobie ostatnio kupilam buciki na kaczuszce, moge je nakladac na spodnie i byly wlasnie nowe, bo mialy na spodzie metki ale w 1 bucie zamek byl zepsuty ale tato mi naprawil
O właśnie! Moja koleżanka kupiła sobie jakiś czas temu bardzo ładne kozaczki, ale z zepsutym zamkiem. Właściwie to zastanawiałam się, po co jej takie... Ale rzeczywiście, jak da się naprawić, to czemu nie!
__________________

ladybird. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:19   #275
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

a dalo sie, pewnie! jeszcze za taka cene.. zaplacilam 25zl.. a podobno wstawienie zamka u szewca kosztuje 15zl , takze calkiem niezle-> nowe buty za 40zl.. trzeba jakos kombinowac hehe
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:30   #276
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

kobietki a gdzie jest dokładniej ten szmatex na branickiego, bo albo ja ślepa jakaś albo nie ma , bo codziennie jade i sie rozglądam i nie widze
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:04   #277
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

to jest przy konrysie, dzis tam bylam- jak dla mnie nic ciekawego..
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 17:56   #278
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

ach...juz wiem ale skoro mówisz, ze nic ciekawego to szkoda mojego czasu by tam zachodzić

w ogóle zauważyłam ostatnio, że nic ciekawego na ciuszkach znaleźć nie można..jeju co się dzieje....
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:37   #279
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

ja to nawet nie mam kiedy chodzic, codziennie mam na rano do szkoly a po szkole to nie ma po co... a w soboty do fatalaszka tez nie moge chodzic bo mam wyklady przygotowujace do matury.. a jak juz mam wolna sobote to juz nie mam sily wstac z lozka o tak wczesnej porze hehe :P
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:13   #280
Sylwestra16
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra16
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z sypialni
Wiadomości: 16
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Witajcie
Ja poszukuję głównie w lumpach ciuchów retro
Do tej pory stwierdzam ,że

Fatałaszek-bywałam w różne dni w południe,nie potrzebuje koczować w nocy co jakiś czas znajdywałam fajne buty,pamiętam że kiedyś wybrałam się dość wcześnie w sobote i nie było NIC,a w jakieś przypadkowe dni był full wybór
na feriach zrobie zdjęcia

Kupiłam:

1.czerwone baleriny
2.żółte butki w szpic
3.czerwone butki w szpic
4.czarne długie sznurowane na całej długości kozaki

Anka Bis-nie rozumiem fenomenu tego sklepu.Na wieszakach bazarowe tandenty,a jeśli już coś całkiem ,całkiem na siłe to w cenie 30zł!!!!!....
W pudłach mnóstwo bab w każdy dzien i o każdej porze,same szmaty nie ma nic godnego uwagi...

Wzorcownia-nie pamiętam czy tak brzmi nazwa tego sklepu,to taki jakby komis nie lumpeks,ceny przystępne,stylowe ,fajne ciuchy.Kupiłam np. krótką spódniczkę czarną z falbankami w białe groszki za 15 zł.Polecam ,świetny sklep.

Rossman-największa tragednia.Nie dość ,że tandetne rzeczy to jeszcze widziałam tam kiedyś taki mały,cienki top z gazety chyba "Twista" za jakieś 10zł!!!!(sama gazeta tyle nie kosztowała)przesada goni przesade,a towaru zero

Szmateks na kościelnej niedaleko 6 lo,nigdy nie ma ludzi(?) wszystko na wieszakach w cenie jak na wagę,ale dość zwyczajne rzeczy bez perełek

Często widzę 2 małe lumpy jak się jedzie do Tele Pizzy,był ktoś tam?

Tak wogóle to chciałabym wyszukiwać takie rzeczy jak tu są:

www.vintageshop.pl ->wszystko ze szmateksów...
Sylwestra16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:29   #281
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez Sylwestra16 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja poszukuję głównie w lumpach ciuchów retro
Do tej pory stwierdzam ,że

Fatałaszek-bywałam w różne dni w południe,nie potrzebuje koczować w nocy co jakiś czas znajdywałam fajne buty,pamiętam że kiedyś wybrałam się dość wcześnie w sobote i nie było NIC,a w jakieś przypadkowe dni był full wybór
na feriach zrobie zdjęcia

Kupiłam:

1.czerwone baleriny
2.żółte butki w szpic
3.czerwone butki w szpic
4.czarne długie sznurowane na całej długości kozaki

Anka Bis-nie rozumiem fenomenu tego sklepu.Na wieszakach bazarowe tandenty,a jeśli już coś całkiem ,całkiem na siłe to w cenie 30zł!!!!!....
W pudłach mnóstwo bab w każdy dzien i o każdej porze,same szmaty nie ma nic godnego uwagi...

Wzorcownia-nie pamiętam czy tak brzmi nazwa tego sklepu,to taki jakby komis nie lumpeks,ceny przystępne,stylowe ,fajne ciuchy.Kupiłam np. krótką spódniczkę czarną z falbankami w białe groszki za 15 zł.Polecam ,świetny sklep.

Rossman-największa tragednia.Nie dość ,że tandetne rzeczy to jeszcze widziałam tam kiedyś taki mały,cienki top z gazety chyba "Twista" za jakieś 10zł!!!!(sama gazeta tyle nie kosztowała)przesada goni przesade,a towaru zero

Szmateks na kościelnej niedaleko 6 lo,nigdy nie ma ludzi(?) wszystko na wieszakach w cenie jak na wagę,ale dość zwyczajne rzeczy bez perełek

Często widzę 2 małe lumpy jak się jedzie do Tele Pizzy,był ktoś tam?

Tak wogóle to chciałabym wyszukiwać takie rzeczy jak tu są:

www.vintageshop.pl ->wszystko ze szmateksów...
Sylwestra16, gdzie jest ta Wzorcownia?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 16:09   #282
Sylwestra16
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra16
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z sypialni
Wiadomości: 16
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Hej

Wzorcownia jest jak się idzie do I lo,na lewo od kościoła Rocha.Jest duży szyld więc nie trudno trafić
Nie wiem co jest tam teraz,ale kilka miech temu byłam i mnóstwo rzeczy firmowych w grochy,paski,ładne sukienki...
Sylwestra16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:22   #283
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez Sylwestra16 Pokaż wiadomość
Hej

Wzorcownia jest jak się idzie do I lo,na lewo od kościoła Rocha.Jest duży szyld więc nie trudno trafić
Nie wiem co jest tam teraz,ale kilka miech temu byłam i mnóstwo rzeczy firmowych w grochy,paski,ładne sukienki...
To muszę sprawdzić co tam "dają"
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 22:02   #284
Sylwestra16
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra16
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z sypialni
Wiadomości: 16
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Mam nadzieję,że niebawem odkryjemy drugi taki fenomen jak fatałaszek...

A to eldorado to fajne?nigdzie nie widziałam
Sylwestra16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:29   #285
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

eldorado jest między marketem abc a fryzjerem na kolejowej, a czy tam cos fajnego...powiem szczerze, ze na początku to było wile swietnych rzeczy ale teraz jak dla mnie to doslownie szmaty tam są....Czasem da sie cos ladnego wygrzebac ale rzadko...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:43   #286
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

dziewczyny podobno w house jest juz przecena -77% i nie wiem czy opłaca sie jechać bo jak byłam na -33% to juz zostały same beznadziejne rzeczy ale moze coś dołożyli... moze któraś była ostatnio?
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:21   #287
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

-77%? Fantastyczna przecena... Szkoda tylko, że nigdy niem ogę tam sobie niczego wybrać.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:12   #288
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

ja mam z housa tylko spodnie (jak przeczytałam opinie o gaciach z house to boje sie je uprac ) i kurtke zimową
a tak to tez nic dla mne nie moge znalezc
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:15   #289
Sylwestra16
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra16
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z sypialni
Wiadomości: 16
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Rany byłam dziś w Ance Bis i Fatałaszku.ZERO.Nic tam nie ma.Koszmar.
W pudle z napisem "sukienki" nie ma ani jednej sukienki.Jestem na prawdę rozczarowana Białymstokiem.Chyba,że istnieją lumpeksy o których istnieniu jeszcze nam nie wiadomo.
Sylwestra16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 11:56   #290
Sylwestra16
Przyczajenie
 
Avatar Sylwestra16
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z sypialni
Wiadomości: 16
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

A co tam w was?W lumpeksie obok Fatałaszka wyszperałam fajną błękitną koszulę w białe grochy
Sylwestra16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:16   #291
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Sylwestra16, miałaś wkleić fotki
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:26   #292
laleczka200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

czy ktos moze mi powiedzieć gzdie są fajne gabciie w Białymstoku prócz Fatałaszka i Kiermaszu.
laleczka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 07:48   #293
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Sylwestra16 - z twojego opisu wnioskuje że szukałaś w odzieży na wagę - ja szukam w wieszakach. ciuchy są tam co prawda droższe niż na wadze, ale można naprawdę znaleźć coś fajnego i w dobrym stanie

na wagę chodzę tylko gdy albo ja albo jakaś kumpela mamy doła lub gdy nocujemy u siebie. wtedy to robimy wszystko żeby zabawić się jak najlepiej (i jak najtaniej). chodzimy po drogeriach z próbkami kosmetyków i malujemy się za darmo, wchodzimy do lumpeksów i kupujemy ciuchów torbami, a później fotografujemy się cyfrówką jakbyśmy były na wybiegu
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 07:56   #294
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

laleczka200 - wiem że przy Lider Price (tym niedaleko ulicy waryńskiego - wiem bo babcia tam mieszkała) jest kilka lumpeksów w rzędzie. tylko ja tam nie kupuje bo mam uraz.
kiedyś, jak babcia miała lokatora, to on chodził na zakupy (bo babci ciężko było samej), to jak przychodziłam do niej w urodziny, to dostawałam jakieś brudne, stare, porozciągane ciuchy, bo skąpiec nie był w stanie kupić nic lepszego pewnie kupował żeby wyszło jak najtaniej, dodam też że z wzrokiem to chyba najlepiej nie miał

ale kto wie, może warto spróbować:/
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:44   #295
iza91
Raczkowanie
 
Avatar iza91
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do iza91
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Jest nowy szmateks CTO przy ul. Warszawskiej, w tym samym budynku co sklep ITD. Byłam tam dwa razy i naprawdę można tam znaleźć fajne rzeczy i bardzo tanio W poniedziałek jest super dostawa, od wtorku do piątku nowe dostawy, a w sobotę rabat 50 % ;D Byłam w sobotę i bluzka (z wieszaka) która kosztowała normalnie 8 zł, to kosztowała 4 zł.
__________________

"Nikt nie popełnia większego błędu niż ten, kto nie robi nic tylko dlatego, że może zrobić tylko trochę."
E. Burke

"Człowiek, który nie zmierza do jakiegoś celu, nie osiągnie żadnego."
iza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:27   #296
wiorka_sforna
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_sforna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Wczoraj przypadkiem trafiłam do tego nowego ciuchlandu przy ul. Warszawskiej naprzeciwko kościoła św. Wojciecha. Nie miałam za bardzo czasu, żeby czegoś szukać, ale z tego co się zorientowałam jest tam sporo rzeczy i na pewno coś ciekawego można znaleźć. Średnia cen to 10-16 zł, więc nie jest drogo.
wiorka_sforna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:45   #297
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Hejka Białostoczanki! Mam ostatnio dziką fazę na lumpeksy i szukam fajnych lumpków w białymstoku. Do tej pory chodziłam tylko do sklepiku w moim rodzinnym mieście, gdzie każda rzecz kosztuje 1 zł teraz przeszłam do "droższych butików"

w Białymstoku kupuję i serdecznie polecam lumpeks na Mickiewicza prze szaszłykarni tam jest dośc drogo i w godzinach dostaw stoją tam handlarki z Jurowieckiej... bija się o ciuchy, porażka.. ale póńniej juz koło południa baby znikają a my możemy wybierać spośród naprawdę fajnych ciuszków. Przedwczoraj upolowałam dżinsy Dorothy Perkins, prawie nie zniszczone (tylko troszkę na dole nogawek) i leżą na mnie jakbym sie w nich urodziła

dziś odkryłam drugi Lumpik na Mickiewicza w budkach za piekarnią, przed kometką. ciuchy z pudła i z wieszaków, co jeden to ładniejszy kupiłam spodnie 7/8 wełniane Marks&Spencer i fajny pasiasty top.
Wiecie, ja nosze rozmiar 40 więc łatwo mi cos upolować, ale 36 też było mnóstwo...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:49   #298
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Hejka Białostoczanki! Mam ostatnio dziką fazę na lumpeksy i szukam fajnych lumpków w białymstoku. Do tej pory chodziłam tylko do sklepiku w moim rodzinnym mieście, gdzie każda rzecz kosztuje 1 zł teraz przeszłam do "droższych butików"

w Białymstoku kupuję i serdecznie polecam lumpeks na Mickiewicza prze szaszłykarni tam jest dośc drogo i w godzinach dostaw stoją tam handlarki z Jurowieckiej... bija się o ciuchy, porażka.. ale póńniej juz koło południa baby znikają a my możemy wybierać spośród naprawdę fajnych ciuszków. Przedwczoraj upolowałam dżinsy Dorothy Perkins, prawie nie zniszczone (tylko troszkę na dole nogawek) i leżą na mnie jakbym sie w nich urodziła

dziś odkryłam drugi Lumpik na Mickiewicza w budkach za piekarnią, przed kometką. ciuchy z pudła i z wieszaków, co jeden to ładniejszy kupiłam spodnie 7/8 wełniane Marks&Spencer i fajny pasiasty top.
Wiecie, ja nosze rozmiar 40 więc łatwo mi cos upolować, ale 36 też było mnóstwo...
więc trzeba będzie wybrać się kiedyś na Mickiewicza
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:13   #299
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

nie wiem czy ja jestem jakaś nieteges czy coś ale nie wiem gdzie jest ta ulica Mickiewicza nie wiecie jak tam dojechać??? najlepiej by było jakbyście podały autobusy kursujące na przystanek Zwycięstwa, bo mieszkam niedaleko niego.
a tak wogóle to długa jest ta ulica bo nie wiem czy znajdę te butiki
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:25   #300
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 551
Dot.: fajne sklepy i ciucholandy w Białymstoku ??!!

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;3822106]nie wiem czy ja jestem jakaś nieteges czy coś ale nie wiem gdzie jest ta ulica Mickiewicza nie wiecie jak tam dojechać??? najlepiej by było jakbyście podały autobusy kursujące na przystanek Zwycięstwa, bo mieszkam niedaleko niego.
a tak wogóle to długa jest ta ulica bo nie wiem czy znajdę te butiki[/quote]

Hej! Jeżeli chodzi o ulicę Mickiewicza, to rzeczywiście jest ona dość długa. Zaczyna się koło teatru Węgierki/pałacu Branickich i ciągnie się aż prawie do Dojlid. Jeżdżą po niej autobusy linii 4,7 i 19(więc z ul.Zwycięstwa dojedziesz 4, wysiądziesz na przystanku Mickiewicza/Grottgera i przejdziesz na drugą stronę)
__________________

ladybird. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 11:48:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.