Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 10:50   #1291
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Druga sprawa, czemu w ogóle ktoś wrzuca swoją taką fotkę brr..
Bo jak to jest w jej przypadku normalne to niby dlaczego miałaby mieć z tego powodu kompleksy?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:47   #1292
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

nie no dosc oblesne jest wklejanie zblizenia nieogolonej nogi, mogla wybrac inne zdjecie
u mnie w podstawowce 12-13 latki wszystkie sie depilowaly, a teraz 13 latki nosza pushupy i pelny makijaż, wiec chyba depiluja sie jeszcze wczesniej niz my...
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 21:43   #1293
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez 33Claudie33 Pokaż wiadomość
Ostatnio też podoba mi się Claire Holt, mimo że jakoś nigdy nie byłam fanką takiego typu urody. Ale ma śliczne usta http://images2.fanpop.com/images/pho...38-394-592.jpg
Jeśli o to chodzi to ładna jest też Chloe Moretz
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 22:24   #1294
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Dziewczyny, polecicie jakieś kupne ćwieki do DIY?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 22:27   #1295
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie jakieś kupne ćwieki do DIY?
Ale piramidki, cone stud czy spike'i?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 22:29   #1296
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Raczej cone stud, ewentualnie spike
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 22:33   #1297
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Raczej cone stud, ewentualnie spike
To ja gdzieś pisałam o tym sprzedawcy, który miał przyszywane, są dosyć małe, zależy co byś chciała ćwiekować, ale ogólnie prezentują się dobrze
Na ładne spike'i jeszcze nie trafiłam, albo były słabe jakościowo albo cięzko się je przymocowywało.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 22:38   #1298
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Bo jak to jest w jej przypadku normalne to niby dlaczego miałaby mieć z tego powodu kompleksy?
Ale analogicznie: jak ktoś ma cellulitis i jest to dla niego normalne to raczej nieczęsto wrzuca do internetu zbliżenia swoich ud
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 23:04   #1299
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ale analogicznie: jak ktoś ma cellulitis i jest to dla niego normalne to raczej nieczęsto wrzuca do internetu zbliżenia swoich ud
Jak nie ma związanych z tym kompleksów to wrzuca, oj tak

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:43 ----------

Po prostu ja jestem za tym, żeby oceniać ciuchy, a nie osobę, bo żadna z nas nie wie jaka ona jest, czy jest chora, czy tak ma genetycznie itd. itp., jak nie ma kompleksów z tego powodu to tylko się chwali, ja osobiście nie zauważam tego zupełnie tylko skupiam się na ubraniach/fryzurze, a tutaj 2 strony dyskusji o jej meszku na nogach, więc trochę mnie dziwi niepotrzebne roztrząsanie tego Jedna blogerka powiększy sobie tyłek i cycki w Photoshopie, a druga poprawi kontrast i od razu wrzuci na bloga.

Nie chcę tym nikogo urazić, żeby nie było, po prostu wydaje mi się, że podejrzewanie kogoś o anoreksję z powodu paru włosów to przesada
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 00:24   #1300
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nie chcę tym nikogo urazić, żeby nie było, po prostu wydaje mi się, że podejrzewanie kogoś o anoreksję z powodu paru włosów to przesada
Jestem tego samego zdania.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 09:36   #1301
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Dla mnie też, stąd moje zdziwienie - Dopóki nie zobaczyłabym kogoś naprawdę wygłodzonego i porośniętego futerkiem na twarzy to przez myśl nie przeszłaby mi ta choroba

Poza tym zauważyłam, że ludzie często wrzucając do sieci zdjęcia niekoniecznie wybierają te obiektywnie najładniejsze tylko te najciekawsze - bo fałda na ubraniu ułożyła się fajnie, bo tło jest fantastyczne, bo promienie słońca "robią nastrój"... I w ten sposób zachwycając się czymś innym zapominają o jakimś szczególe typu widoczne włoski na jakiejś części ciała, a my wchodząc na bloga widzimy coś zupełnie innego i nagle nie ma żadnego zachodu słońca, jest owłosiona ręka
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 11:12   #1302
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Po prostu ja jestem za tym, żeby oceniać ciuchy, a nie osobę, bo żadna z nas nie wie jaka ona jest, czy jest chora, czy tak ma genetycznie itd. itp., jak nie ma kompleksów z tego powodu to tylko się chwali, ja osobiście nie zauważam tego zupełnie tylko skupiam się na ubraniach/fryzurze, a tutaj 2 strony dyskusji o jej meszku na nogach, więc trochę mnie dziwi niepotrzebne roztrząsanie tego Jedna blogerka powiększy sobie tyłek i cycki w Photoshopie, a druga poprawi kontrast i od razu wrzuci na bloga.

Nie chcę tym nikogo urazić, żeby nie było, po prostu wydaje mi się, że podejrzewanie kogoś o anoreksję z powodu paru włosów to przesada
Albo włosy

Ale zgadzam się z całością Ebba jest chudziutka, ale ona ma w sumie 17 lat dopiero jakby na to nie patrzeć. A diagnozowanie anoreksji po meszku jest trochę dla mnie nie halo, w takim razie ja też mam anoreksję, bo mam meszek przypominający lanugo tu i ówdzie. Tylko szkoda, że mój niemieszczący się w stare spodnie tyłek o tym nie wie


Z milszych tematów to wreszcie się obcięłam i oficjalnie oświadczam - nigdy już nie będę zapuszczać włosów.
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:16   #1303
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Albo włosy

Ale zgadzam się z całością Ebba jest chudziutka, ale ona ma w sumie 17 lat dopiero jakby na to nie patrzeć. A diagnozowanie anoreksji po meszku jest trochę dla mnie nie halo, w takim razie ja też mam anoreksję, bo mam meszek przypominający lanugo tu i ówdzie. Tylko szkoda, że mój niemieszczący się w stare spodnie tyłek o tym nie wie


Z milszych tematów to wreszcie się obcięłam i oficjalnie oświadczam - nigdy już nie będę zapuszczać włosów.
Ta dziewczyna wyglada na zaglodzona. W teledysku widac jej kazda kosc na plecach. twarz ma typowo zaglodzona takze. Nikt mi nie wmowi ze ona po prostu tak ma. za duzo sie na anorki napatrzylam wsrod znajomych, w szkole i na uczelni.
17letnia dziewczyna moze byc naturalnie szczupla ale nikt naturalnie nie ma tak wystajacych wszystkich kosci...
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:24   #1304
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Albo włosy

Ale zgadzam się z całością Ebba jest chudziutka, ale ona ma w sumie 17 lat dopiero jakby na to nie patrzeć. A diagnozowanie anoreksji po meszku jest trochę dla mnie nie halo, w takim razie ja też mam anoreksję, bo mam meszek przypominający lanugo tu i ówdzie. Tylko szkoda, że mój niemieszczący się w stare spodnie tyłek o tym nie wie


Z milszych tematów to wreszcie się obcięłam i oficjalnie oświadczam - nigdy już nie będę zapuszczać włosów.
pokaż
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:35   #1305
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Albo włosy

Ale zgadzam się z całością Ebba jest chudziutka, ale ona ma w sumie 17 lat dopiero jakby na to nie patrzeć. A diagnozowanie anoreksji po meszku jest trochę dla mnie nie halo, w takim razie ja też mam anoreksję, bo mam meszek przypominający lanugo tu i ówdzie. Tylko szkoda, że mój niemieszczący się w stare spodnie tyłek o tym nie wie


Z milszych tematów to wreszcie się obcięłam i oficjalnie oświadczam - nigdy już nie będę zapuszczać włosów
.
Ehe... pogadamy za rok :P
Ile to juz razy ja postanawialam nigdy nie nosic dlugich, a pozniej nie moglam sie doczekac az to wszystko zrosnie
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:46   #1306
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna wyglada na zaglodzona. W teledysku widac jej kazda kosc na plecach. twarz ma typowo zaglodzona takze. Nikt mi nie wmowi ze ona po prostu tak ma. za duzo sie na anorki napatrzylam wsrod znajomych, w szkole i na uczelni.
17letnia dziewczyna moze byc naturalnie szczupla ale nikt naturalnie nie ma tak wystajacych wszystkich kosci...
Ja się dość napatrzyłam na moją koleżankę, która w tym wieku wyglądała tak samo. I ryczała bez przerwy bo próbowała przytyć za wszelką cenę, żeby ludzie przestali ją wyzywać od szkieletów, anorektyczek i uciekinierów z Oświęcimia.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
pokaż
Pokażę, ale dopiero jak zafarbuję, bo trochę straszą teraz

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
Ehe... pogadamy za rok :P
Ile to juz razy ja postanawialam nigdy nie nosic dlugich, a pozniej nie moglam sie doczekac az to wszystko zrosnie
Nieee, ja raczej nieee Zapuszczałam włosy do takich serio długich tylko raz w życiu w sumie, bardziej w ramach eksperymentu. Dzisiaj rano go właśnie zakończyłam i nie chcę wracać do długich, te są mega
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:54   #1307
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna wyglada na zaglodzona. W teledysku widac jej kazda kosc na plecach. twarz ma typowo zaglodzona takze. Nikt mi nie wmowi ze ona po prostu tak ma. za duzo sie na anorki napatrzylam wsrod znajomych, w szkole i na uczelni.
17letnia dziewczyna moze byc naturalnie szczupla ale nikt naturalnie nie ma tak wystajacych wszystkich kosci...
Wiesz na 100%, że ma anoreksję? Widziałaś wyniki badań, słyszałaś opinię jej lekarza? Jak nie to po co oceniasz, można kogoś skrzywdzić skrzywdzić w ten sposób

Ruby Invicta, czemu nie będziesz zapuszczać?
I jaką fryzurę sobie zrobiłaś?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:58   #1308
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 554170_476180742422235_1124216685_n_large.jpg (28,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1018916_gunsingle.jpg (78,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2632058_LOOKBOOK1.jpg (34,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2632122_IMG_2538.jpg (38,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2632123_IMG_8125m.jpg (52,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2633251__MG_8185-collage.jpg (69,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2633360__MG_6704-collage.jpg (70,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2634000_looook41.jpg (51,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2634165_IMG_8215.jpg (48,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2635244__DSC0668.jpg (29,4 KB, 29 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 11:58   #1309
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2636138_LOOK..jpg (52,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8739_large.jpg (20,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p11_large.jpg (25,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ls8ndetRtC1qlreejo1_500_large.jpg (30,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lwkf7qLTKh1r2natqo1_500_large.jpg (37,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6ouuhm8Iq1qeotixo1_500_large.jpg (34,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mbe99z3Mrz1rvttmlo1_500_large.jpg (40,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_md2sw3bKMp1qfrtudo1_500_large.jpg (54,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_md74czu2d11ri24bso1_500_large.jpg (54,0 KB, 38 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 12:03   #1310
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Wiesz na 100%, że ma anoreksję? Widziałaś wyniki badań, słyszałaś opinię jej lekarza? Jak nie to po co oceniasz, można kogoś skrzywdzić skrzywdzić w ten sposób

Ruby Invicta, czemu nie będziesz zapuszczać?
I jaką fryzurę sobie zrobiłaś?
moj post to nie przytyk do kogokolwiek.

nie potrzebuje wiedziec na 100% - dla mnie ona zdrowa nie jest.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:09   #1311
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna wyglada na zaglodzona. W teledysku widac jej kazda kosc na plecach. twarz ma typowo zaglodzona takze. Nikt mi nie wmowi ze ona po prostu tak ma. za duzo sie na anorki napatrzylam wsrod znajomych, w szkole i na uczelni.
17letnia dziewczyna moze byc naturalnie szczupla ale nikt naturalnie nie ma tak wystajacych wszystkich kosci...
Ciekawe co o Tobie można powiedzieć na podstawie Twojego wyglądu?

Ja w wieku 13-15 lat byłam chuda, a bardzo wiarygodne BMI wskazywało na wychudzenie. I wiesz co jeszcze? Mam meszek na całym ciele (a przynajmniej miałam w okresie dojrzewania)!
Anoreksji nikt mi nie wytykał bo dokuczające mi dzieciaki skupiały się na moich innych cechach ale i tak kilkakrotnie usłyszałam, że muszę nic nie jeść i że nie powinnam się odchudzać. Poza tym jestem niska, wtedy miałam pewnie z 1,55 m wzrostu - sprawiałam więc dość filigranowe wrażenie, gdybym miała 1,75 pewnie wyglądałabym jak chodzący szkielet.

Tyle, ile ja się komentarzami ludzi o mnie, na poziomie tych Twoich, szczególnie nie przejmuję, to wiem, że są osoby, które mogą one bardzo dotknąć i owe komentarze mogą wręcz wygenerować problem, który wcześniej nie istniał - np. brak akceptacji swojego ciała.
Ale to prawda, że łatwiej skomentować czyiś wygląd i ocenić stan zdrowia na podstawie kilku zdjęć, nić raz za czas po prostu użyć mózgu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:21   #1312
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że ona naturalnie jest brunetką
W jednym klipie ma brązowe krótkie włosy, ślicznie tam wygląda Beznadziejny jest ten jej blond-mop
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A propos tego tematu to akurat dzisiaj na psychologii społecznej mieliśmy o atrakcyjności fizycznej, eksperymenty z twarzami itd. i wg nich najładniejsze dla większości badanych są twarze uśrednione i takie, które są podobne do naszych własnych (nie mówię tu o idealnym odwzorowaniu oczywiście), a takie twarze w stylu Angelina Jolie, które od normy w sumie odbiegają to raczej wyjątki
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
pamiętam że kilka razy widziałam takie stzuczne twarze stworzone przez grafików/naukowców na podstawie badań, jakie cechy fizyczne najbardziej się nam podobają u kobiet i mężczyzn. ?efektem były przeciętne nijakie twarze fakt faktem że nie da się wszystkim dogodzic w jednej twarzy ale bez przesady
Też znam ten temat. To mi przypomina jedną modelkę występującą we wszystkich reklamach typu "practiker", "zaszczep się na grypę", "tanie wyposażenie łazienek" itp Ładna dziewczyna, brunetka o prostych włosach, nie znam jej, ale od kilku lat ciągle widuję jej uśmiechniętą twarz na plakatach

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Bo dobrze to maskuje Megan jest metyską i ma długi tułów i względnie krótkie nogi . Tu to dobrze widać:
http://www1.pictures.zimbio.com/bg/M...aoRpKTJAQl.jpg
Nosi zawsze baardzo wysokie obcasy i dobrze dobrane ciuchy więc tego nie widać Można się od niej uczyć jak optycznie wydłużyć nogi
Np. tu ma rozcięcie wysoko na biodrze + wysoki obcas + cieliste buty , ale widać , jakie ma krótkie udo.
Co to metyska?
Btw, też uważam, że Megan ma krótkie nogi i generalnie słabą figurę, nie ma się czym podniecać Blake Lively za to faktycznie ma ciało fajne, mimo, że "gustuję" w szczuplejszych.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mój chłopak zupełnie nie jest w takim stylu i mi to w 100% pasuje, rockowi faceci zazwyczaj mi się nie podobają Wolę taki typ jak Adam Bordy, Ian Somerhalder czy Tom Felton
Aż chciałoby się powiedzieć, żebyś pokazała TŻ

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
W ogole mam fetysz dlugich wlosow
Ojej, a ja zdecydowanie nie. Mogą być nieco dłuższe (5 cm ), ale nie jara mnie to. Bardziej podobają mi się bardzo krótko ostrzyżone włosy (ale nie na łyso!), trochę tak bad-assowato mi się to kojarzy xD

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
(...)Jest faktem, ze jej fotki są wrzucane jako inspiracje na blogach pro -ana.(...)
Fakt, chuda jest przeraźliwie, ale buzię ma śliczną. Kiedyś wyglądała cudnie, oryginalna uroda w połączeniu z tymi rudymi włosami Z tego co widzę teraz zmieniła włosy i ma ich trochę mniej

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
mnie cienie pod oczami zmalaly z wiekiem - w podstawowce wygladalam jakbym miala dializy...

czy Wasi faceci tez sa jakby z innej planety?
wyslalam chlopa po lody, mowie wez biala czekolade albo kokosowe ... przyniosl mi smietankowe, bo "nie bylo wyboru, byla tylko biala czekolada"

nie lubie smietankowych
zawsze tez kupowal mi nie te papierosy, ktore chcialam
mentosy zamiast tiktakow itp

uroczo

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jeśli o to chodzi to ładna jest też Chloe Moretz
Też mi się podoba, chociaż IMHO ma trochę za szeroką twarz.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:27   #1313
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ruby Invicta, czemu nie będziesz zapuszczać?
I jaką fryzurę sobie zrobiłaś?
Bo nie lubię siebie w długich jednak Mam strasznie cienkie i rzadkie włosy.

Kazałam się ściąć po prostu lekko za brodę i degażować + do tego mam swoją grzywkę jeszcze, coś w tym stylu:
tumblr_laaakoGsfd1qzdiqvo1_500_large.jpg
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:27   #1314
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Aż chciałoby się powiedzieć, żebyś pokazała TŻ

Też mi się podoba, chociaż IMHO ma trochę za szeroką twarz.
Haha

15 lat ma, jeszcze się wyrobi, że hoho

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ale to prawda, że łatwiej skomentować czyiś wygląd i ocenić stan zdrowia na podstawie kilku zdjęć, nić raz za czas po prostu użyć mózgu.
No niestety
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:28   #1315
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość


Z milszych tematów to wreszcie się obcięłam i oficjalnie oświadczam - nigdy już nie będę zapuszczać włosów.
To ja czekam na foty po farbowaniu (?)

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ale to prawda, że łatwiej skomentować czyiś wygląd i ocenić stan zdrowia na podstawie kilku zdjęć, nić raz za czas po prostu użyć mózgu.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:29   #1316
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Jeszcze tak a propos ED - mam koleżankę pracującą w tym fachu. Opowiadała mi, że zawód modelki jest z jednej strony straszny, gdzie nie pojedzie (na sesję czy pokaz) to przynajmniej połowa dziewczyn ma jakieś zaburzenia związane z jedzeniem (bulimia/anoreksja). W sumie patrząc na moją koleżankę, też można by to podejrzewać

Ale tego też nie pozna się od samego patrzenia na osobę. Mogę jedynie powiedzieć, że ktoś jest za chudy jak na mój gust i tyle. Ebba jest
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:35   #1317
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ciekawe co o Tobie można powiedzieć na podstawie Twojego wyglądu?

Ja w wieku 13-15 lat byłam chuda, a bardzo wiarygodne BMI wskazywało na wychudzenie. I wiesz co jeszcze? Mam meszek na całym ciele (a przynajmniej miałam w okresie dojrzewania)!
Anoreksji nikt mi nie wytykał bo dokuczające mi dzieciaki skupiały się na moich innych cechach ale i tak kilkakrotnie usłyszałam, że muszę nic nie jeść i że nie powinnam się odchudzać. Poza tym jestem niska, wtedy miałam pewnie z 1,55 m wzrostu - sprawiałam więc dość filigranowe wrażenie, gdybym miała 1,75 pewnie wyglądałabym jak chodzący szkielet.

Tyle, ile ja się komentarzami ludzi o mnie, na poziomie tych Twoich, szczególnie nie przejmuję, to wiem, że są osoby, które mogą one bardzo dotknąć i owe komentarze mogą wręcz wygenerować problem, który wcześniej nie istniał - np. brak akceptacji swojego ciała.
Ale to prawda, że łatwiej skomentować czyiś wygląd i ocenić stan zdrowia na podstawie kilku zdjęć, nić raz za czas po prostu użyć mózgu.
ja nie prowadze bloga i nie wystawiam swojej fizys do publicznej oceny.


A moze ona jest chora? Moze ktos z jej kregu znajomych/ rodziny zauwazy problem i pomoze zaczac leczenie? Czasem rodzina dowiaduje sie ostatnia..

dopisek: nie zauwazylam zebym kogos obrazala zeby mi takie rzeczy pisac

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2012-11-10 o 12:39 Powód: zielony dopisek
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:46   #1318
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dopisek: nie zauwazylam zebym kogos obrazala zeby mi takie rzeczy pisac[/COLOR]
Jakbyś nie miała anoreksji, a ktoś by uparcie mówił, że masz to nie byłoby dla Ciebie obraźliwe? Bo dla mnie by było
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 12:57   #1319
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Fakt, chuda jest przeraźliwie, ale buzię ma śliczną. Kiedyś wyglądała cudnie, oryginalna uroda w połączeniu z tymi rudymi włosami Z tego co widzę teraz zmieniła włosy i ma ich trochę mniej
Zgadzam się. Przejrzałam jej zdjęcia i jak dla mnie ma przepiękną twarz i włosy, ale jest strasznie wychudzona. Nie chcę zakładać czy to jest anoreksja czy nie, bo chudość - nawet ta skrajna - nie musi być od razu anoreksją, ale na pewno nie wygląda jak zdrowa, szczupła/bardzo szczupła dziewczyna.

Chociaż z drugiej strony zauważyłam ostatnio całkowitą zmianę trendów i masę negatywnych emocji skierowanych w stronę szczupłych/chudych. Sama mam BMI koło 21, jestem dość mocno otłuszczona (niestety), do tego bardzo niska (162cm), a zdarza mi się słyszeć, że jestem szkieletem i chudzielcem i że mam przytyć jeszcze bardziej Rozumiem akcję przeciwko skrajnemu wychodzeniu i ED, ale akcja przeciwko normalnym, szczupłym figurom mnie zdumiewa.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:12   #1320
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja nie prowadze bloga i nie wystawiam swojej fizys do publicznej oceny.


A moze ona jest chora? Moze ktos z jej kregu znajomych/ rodziny zauwazy problem i pomoze zaczac leczenie? Czasem rodzina dowiaduje sie ostatnia..

dopisek: nie zauwazylam zebym kogos obrazala zeby mi takie rzeczy pisac
1. Zgadzam się, że jeśli wrzuca się swoje zdjęcia do neta (albo pisze coś na forum) należy liczyć się z tym, że ktoś to skomentuje - stąd nie odnoszę się do samego faktu skomentowania wyglądu dziewczyny. Sęk w tym, że to nie działa na zasadzie "ktoś wrzuca swoje zdjęcia do neta, ja komentuję, a Ty nie masz prawa zwrócić mi na nic uwagi, bo ja mogę skomentować. <tupie nogą>".
Come on.
Ktoś wrzuca foty do neta -> Ty komentujesz -> ja zwracam uwagę na to, że dziwi mnie Twoja postawa.

2.Przeczytałaś co napisałam? Nie twierdzę, że kogokolwiek obraziłaś. Ostatnie zdanie mojego posta odnosiło się do tego, że pisząc/mówiąc takie rzeczy możesz komuś po prostu nieświadomie zaszkodzić (niekoniecznie tej akurat bloggerce). Nieświadomie - bo nie pomyślałaś wcześniej. Nie pomyślałaś - bo nie użyłaś mózgu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.