Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 9 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 12:34   #1921
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
KOchana, ja z piątku na sobotę grzecznie siedziałam w domu Ale wczoraj wyszłam...booosz...piłam od 14.30 ^^ do 3 nad ranem, chciałam zostać, ale coś miałam ostatnie resztki instynktu, że jutro (czyli dzisiaj) muszę się zająć babcią. Wyszłam z imprezy i pomyliło mi się i zamiast do siebie do domu, poszłam do mamy Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale tak przed 4 jestem pod drzwiami (na piechte w szpilkach ) patrze, a tu domofonu nie ma, ja se myśle to gdzie ja jestem- a to nie ten dom
Ja pierdziele
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:40   #1922
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Buahahaa taki żarcik?
niee , czemu żarcik>?
Tż nie nabąkuje nic o dzieciaczku?
Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Właśnie też bardzo obciążają kręgosłup- u Jillian nie ma też normalnym brzuszków a takie na "pół"- ciągle powtarza, że szyja nie bierze w tym udziału. Myślę, że czy masz ręce za szyją czy nie to i tak taki pełen ruch bardzo obciąża kręgosłup.



Włoski tylko lekko ściemniały- używałam szamponetkę palete, a nie pomyślałam, że może potrzebuje dwie :P Poł na pół jestem zadolowona, ale z drugiej strony i tak za miesiąc idę do fryzjerki
Jeśli chcesz mieć prawdziwy ciemny brąz to polecam Loreala :P Ja farbowałam na wakacje castingiem i wyszedł swietny :P Bardzo ciemny jednak nie czarny. No i rzeczywiscie pokrywa całe włosy.

Ja normalnie mam brązowe ale jaśniejsze, więc nie obawiam się o odrosty- nie widac ich :p

Na zdjęciach moje włosy wyglądają na strasznie suche i w ogóle- nie wiem dlaczego, bo nie mam wrażenia, że takie są. Wczoraj po farbowaniu użyłam nawet odżyki z loreala (najlepsze odzywki na świecie :P ja nie wiem dlaczego odżywek z farb nie sprzedają tak o). Oczywiscie włosy teraz nie prostowane ani nic (w ogóle za waszym przykładem schowałam prostownice do szafki- muszą mi one odżyć przed studniówki, bo zauważyłam, że takie szorstkie się zaczęły robić).

2 fotka to jak słońce pada, bo mam okno jak jest skos
no ja właśnie sobie podkładam poduszkę taką dużą pod kręgosłup i robie takie pół brzuszki, tzn zaczne robić
Kolor świetny a to jedno takie jaśniejsze pasemko to od światła tak?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Ja już zmyłam waxa a teraz schnę
powiedz później koniecznie jak BD się spisał chyba go zakupię bo jak narazie testowałam tylko kokosowy -zużyłam 2 opakowania - i teraz mam ze słodkich migdałów , najgorsze że ta zabawa w pielęgnacje zaczyna mi się podobać bo włoski coraz ładniejsze


dostałam @. Umieram już wiem dlaczego wczoraj byłam taka wredna dla Tż
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:41   #1923
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Jezu wczoraj mialam ekstremalny dzien, nawet nie mialam kiedy do Was zajrzec...
Wstałam o 5.30 zeby wyrobic sie na uczlenie na 7.30
i tak kisiłam sie do 20 i tak urwałam sie z ostatniego angielskiego bo juz oczy same mi sie zamykały
Zanim dotelepałam sie na drugi koniec miasta do domu, minełoooo bardzo duzo czasu, pozniej zrobilam maly skok na Biedre i tak obładowana udałam sie do domu, gdzie wszechobecny syf wyprowadzil mnie z rownowagii
Wiec wzielam sie ostro za odkurzanie, pranie, mycie podłog itp.
Skonczylam gdzies ok 22 i własnie zaczynała sie walkaaa
Kliczki z Wachem!
JEzu jaki ten Kliczko jest cudowny, Matko jedyna!!!!!!!
Poprostu szał! Moj kanon, moj typ faceta, te boksersie nosy, potezne oczy, to spojrzenie. W ogole ukraincy mi sie podobaja strasznie
Polak oczywiscie walke przegrał, skonczyla sie chyba ok 12, oczywiscie myslalam ze wyjde z siebie i stane obok!
A pozniej z tych emocji zaczelam ogladac film o Kliczkach ktory zreszta polecam! I poszlam spac o 3
Czy ja jestem normalna?
I tym cudownym sposobem własnie wstałam
I lece Was nadrabiac
szalona

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

qrcze kącik mi się robi...
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:04   #1924
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
niee , czemu żarcik>?
Tż nie nabąkuje nic o dzieciaczku?

dostałam @. Umieram już wiem dlaczego wczoraj byłam taka wredna dla Tż
nabąkuje ale realnie oceniamy teraźniejszość chcemy jeszcze trochę poczekać

Skąd ja to znam mi z racji tego, że @ się spóźnia (dooosyć dłuuugo ) to i okres maxymalnego wkurzenia się wydłużył byle pierdoła wyprowadza mnie z równowagi mam huśtawki nastrojów, raz drę się jak opętana i przeszkadza mi dosłownie wszystko raz śmieję się i wygłupiam TŻ nie wie co ma ze sobą zrobić ze mną tym bardziej

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
qrcze kącik mi się robi...
Tzn.?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:11   #1925
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
nabąkuje ale realnie oceniamy teraźniejszość chcemy jeszcze trochę poczekać

Skąd ja to znam mi z racji tego, że @ się spóźnia (dooosyć dłuuugo ) to i okres maxymalnego wkurzenia się wydłużył byle pierdoła wyprowadza mnie z równowagi mam huśtawki nastrojów, raz drę się jak opętana i przeszkadza mi dosłownie wszystko raz śmieję się i wygłupiam TŻ nie wie co ma ze sobą zrobić ze mną tym bardziej



Tzn.?
opryszczka w kąciku ust
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:15   #1926
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
opryszczka w kąciku ust
Aha Ja ciągle mam zajady nie mogę szerzej gęby otwierać TŻ mówi, że dobrze mi tak, bo będę się mniej darła
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:40   #1927
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Alexis nie pierwszy raz pod swiatło mi takie rudawe wychodzi :P

Na tej fotce raczej pod światło, bo mialam od tamtej strony zapaloną lampkę, choć nie powiem, żeby farba została na pewno położona na kazde pasemko :P Ale jak mówiłam- sama mam brazowe włosy więc się nie obawiam, że będzie się coś rzucac w oczach.

Zaczęłam męczyć speecha z angola i nie mogę go wymęczyć. Zrobiłam trochę z matmy siadam do matmy na wtorek. Potem znwou angielski męcze a na koniec polski, bo jutro tresciowka. Nienawidze szkoly :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 13:48   #1928
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Zaczęłam męczyć speecha z angola i nie mogę go wymęczyć. Zrobiłam trochę z matmy siadam do matmy na wtorek. Potem znwou angielski męcze a na koniec polski, bo jutro tresciowka. Nienawidze szkoly :P
Każdy przez to przechodził
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:51   #1929
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Czekoladka, mówiłam Ci, że Cię kocham? kolejna szaaaalona tak, jesteś całkowicie normalna
Mój mężulek też czekał na tą walkę, bo się okazało, że jednak będzie za free na RTL-u (zrobili ludzi w bambuko, bo powiedzieli, że będzie płatne ludzie wykupili, a okazało się, że jest za darmo ) no i usnął obudził się w połowie, ale taki był przytomny, że zasnął po raz kolejny jak się ponownie obudził to było po walce dzisiaj oglądał powtórkę
Kliczko to ewidentnie miszzzzcz! Ale Wachowi należą się brawa, że wytrwał nawet sam Kliczko go pochwalił
haHahaha ja tez Cie kocham
i Kliczke tez
Mistrz to mało powiedziane, normalnie rozpływam sieee
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 13:54   #1930
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
haHahaha ja tez Cie kocham
i Kliczke tez
Mistrz to mało powiedziane, normalnie rozpływam sieee

Hahaha
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:19   #1931
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aha Ja ciągle mam zajady nie mogę szerzej gęby otwierać TŻ mówi, że dobrze mi tak, bo będę się mniej darła
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 14:33   #1932
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
i Ty przeciwko mnie?


http://demotywatory.pl/3963288/Powiedziala
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:04   #1933
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Każdy przez to przechodził
Dużo mi jeszcze zostało?

Temat mamy związany z biografią kogoś sławnego w dziejach Polski, a jakos nie lubię tego tematu i dlatego tak mi cięzko...
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:18   #1934
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Like ja tez używam masek Kallos pachną obłędnie i uwielbiam je miałam już 2 razy mleczną, a teraz używam z keratyną ( nivy jakaś nowość ) też pięknie pachnie, jak u fryzjera

Alexis po myciu włoski mam gładkie, ale nie wiem czy to dzięki BD czy waxie
W ogóle waxa będę używała tylko na skórę głowy ( ma niby działać na porost ) a na długość będę dawała kallosa, bo wax strasznie plącze mi włosy i cieżko mi było je rozczesać
Pokaż swoje włoski
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:44   #1935
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Wrzucam do porównania zdjęcie po umyciu i wysuszeniu nie do końca(lewe), a dzisiaj jak wyglądają
Nie potrzeba prostownicy nawet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1n.jpg (58,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dscf0252et.jpg (48,2 KB, 42 załadowań)
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:51   #1936
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Dużo mi jeszcze zostało?
Nie niedługo zaczniesz studiować!


Coctail, woooooooowww!!!!


A ja piję winoooooooo
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:53   #1937
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Like ja tez używam masek Kallos pachną obłędnie i uwielbiam je miałam już 2 razy mleczną, a teraz używam z keratyną ( nivy jakaś nowość ) też pięknie pachnie, jak u fryzjera

Alexis po myciu włoski mam gładkie, ale nie wiem czy to dzięki BD czy waxie
W ogóle waxa będę używała tylko na skórę głowy ( ma niby działać na porost ) a na długość będę dawała kallosa, bo wax strasznie plącze mi włosy i cieżko mi było je rozczesać
Pokaż swoje włoski
Ja teraz kupiłam jeszcze plancete A co do BD mi on chyba nie pasi, mam wrażenie ze strasznie włosy plącze, ale za to vatika kokosowa jest ok i olejki z altery uwielbiam najbardziej
A jakiego waxa używasz ja miałam kiedys do zniszczonych włosów to jakis z tej seri czy to jakies inne waxy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Alexis nie pierwszy raz pod swiatło mi takie rudawe wychodzi :P

Na tej fotce raczej pod światło, bo mialam od tamtej strony zapaloną lampkę, choć nie powiem, żeby farba została na pewno położona na kazde pasemko :P Ale jak mówiłam- sama mam brazowe włosy więc się nie obawiam, że będzie się coś rzucac w oczach.
:P
Ja tam fryzjerowi nie ufam byłam raz jedyny farbować u fryzjera chciałam jaśniejsze niż mam a wyszłam z czekolada która była prawie czarna Także już dziękuje
Uwielbiałam swóją karmelową czekolade ale odrost co 2 tyg
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:19   #1938
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

[B]alexis, meedzik[/B] a próbowałyście z rossmana olejku dla kobiet w ciąży na rozstępy jako olej na włosy?? polecam!
coctail piękne masz wlosy, to Twój naturalny kolor?? zawsze marzyłam o naturalnych włoskach, cóż błędy młodości
alexis używałam chyba wszystkich olejów świata..ale może to wina, że za długo w nich chodziłam...

Dzisiaj mam straszny dzień. Pokłóciłam się z Tżtem...przechodzimy kryzys. NIe dość, że widzimy się tylko na weekendach to jeszcze pojechał dzisiaj rano do siebie. Ma mnie dość. Moich krzyków i wybuchów. nie wiem,chyba 4lata to dla nas za dużo. czuję się przejedzona. rutyna. i w ogóle coraz więcej widzę, żę nas dzieli...sama nie wiem co myśleć.

a więc niedziela sama. Polecacie jakiś dobry filmy??
Ostatnio wciągnęło mnie na filmy o sytuacji kobiet w islamie...
znacie coś???


dół...dół..dół...eh...
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:29   #1939
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
alexis, meedzik a próbowałyście z rossmana olejku dla kobiet w ciąży na rozstępy jako olej na włosy?? polecam!
coctail piękne masz wlosy, to Twój naturalny kolor?? zawsze marzyłam o naturalnych włoskach, cóż błędy młodości
alexis używałam chyba wszystkich olejów świata..ale może to wina, że za długo w nich chodziłam...

Dzisiaj mam straszny dzień. Pokłóciłam się z Tżtem...przechodzimy kryzys. NIe dość, że widzimy się tylko na weekendach to jeszcze pojechał dzisiaj rano do siebie. Ma mnie dość. Moich krzyków i wybuchów. nie wiem,chyba 4lata to dla nas za dużo. czuję się przejedzona. rutyna. i w ogóle coraz więcej widzę, żę nas dzieli...sama nie wiem co myśleć.

a więc niedziela sama. Polecacie jakiś dobry filmy??
Ostatnio wciągnęło mnie na filmy o sytuacji kobiet w islamie...
znacie coś???


dół...dół..dół...eh...
O chętnie wypróbuje olejku jak polecasz jak mi sie pokończą
Kolor jakies 15cm od głowy to mój reszta farbowane schodze z koloru i mam troche naturalne ombre bo końcówki sa inne niż przy głowie. Ale aż tak w oczy sie nie rzuca całe szczęście

Kryzysem sie nie przejmuj ja z tż tez bedzie 4 lata jak jesteśmy razem i wiadomo, że zdarzają sie gorsze chwile. Tylko że my teraz razem mieszkamy wiec czasami bywa cieżko ale do przeżycia.

Z filmów może nie w tematyce islamu, ale ja polecam trylogie millenium



Swoją drogą życzcie mi szczęścia ja nie wiem jak mi jutro dentysta chce wyrwać resztke zęba co została jak mnie wysle do chirurga to chyba padne. Nie rozumiem jak można w ogóle sie nie kapnąc, ze sie dobrze nie zrobiło swojej roboty Zależało mi na czasie a tu na odwrót chodze od tygodnia z bolącym zebem

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2012-11-11 o 16:32
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 16:38   #1940
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
i Ty przeciwko mnie? [COLOR="Silver"]


:
ależ skąd tylko,że ja też mam problem z otwieraniem japy-mam karę za to jak byłam ostatnio dla TŻ-ta

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie niedługo zaczniesz studiować!


Coctail, woooooooowww!!!!


A ja piję winoooooooo
Ja też chce
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:39   #1941
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
[B]alexis, meedzik[/B] a próbowałyście z rossmana olejku dla kobiet w ciąży na rozstępy jako olej na włosy?? polecam!
coctail piękne masz wlosy, to Twój naturalny kolor?? zawsze marzyłam o naturalnych włoskach, cóż błędy młodości
alexis używałam chyba wszystkich olejów świata..ale może to wina, że za długo w nich chodziłam...

Dzisiaj mam straszny dzień. Pokłóciłam się z Tżtem...przechodzimy kryzys. NIe dość, że widzimy się tylko na weekendach to jeszcze pojechał dzisiaj rano do siebie. Ma mnie dość. Moich krzyków i wybuchów. nie wiem,chyba 4lata to dla nas za dużo. czuję się przejedzona. rutyna. i w ogóle coraz więcej widzę, żę nas dzieli...sama nie wiem co myśleć.

a więc niedziela sama. Polecacie jakiś dobry filmy??
Ostatnio wciągnęło mnie na filmy o sytuacji kobiet w islamie...
znacie coś???


dół...dół..dół...eh...
Nie załamuj się Może pogadajcie na spokojnie- być może potrzebujecie jakiegoś odpoczynku od siebie. Wiem, że wiele ososb uważa "albo być ze sobą albo nie", ale ja miałam kiedyś taki problem z facetem. Bardzo zaczał mnie irytować po pół roku (dużo :P ale wiecie jak to w młodosci bywa szybkie zmiany charakterow itp. :P) i poprosiłam o przerwę. Co się okazało? Że nie mogłam wytrzymać bez niego :P Na następny dzień już wiedziałam, że to jakas głupota i po tej sytuacji byliśmy jeszcze ponad rok razem. Powody rozstania były inne- gdyby było dobrze to wciąz bylibysmy razem

Może sprobuj wyjsc z domu? Do znajomych i w ogóle? Nie ma sensu siedzieć w takim stanie samym.


Ostatnio mam wiele myśli co do pierwszych miłości. Przerabialiśmy lekture, gdzie było coś w stylu "pierwsze milosci są najsilniejsze i następnymi staramy się tylko im nadrobić" i się zastanawiam jak to jest. Z moim pierwszym naprawdę byliśmy dobrani charakterami, choć już takimi zainteresowaniami itp. nie za bardzo. Ale w jakis głupi sposob było nam ze sobą dobrze. Choć własnie potem traktował mnie tak a nie inaczej.... Ciekawe kiedy spotkam faceta przy którym zapomne o każdym innym- kazda która takiego ma twierdzi, że to nie jest problem, ale pomyślcie jakbyscie go nie miały :P

Heroine zależy na co się zdecyduje na studiach :P Boję się złożyć ostatecznie tą aplikacje na studia w UK... jednak aż tak językiem na wyższym poziomie nie operuje. Tak żeby się doagadać to tak, nie ma sprawy, ale już żeby tam być i pisać np. egzaminy itp. to się boję. Chyba pozostanę przy planie, że rok tutaj i będę szkolić język a dopiero na 2roku wyjazd.

Cocktailraspberry ja chce coś w stylu Marty Żmudy- Trzebiatowskiej czy jak ona tam ma :P Chyba, że wyjdę w czarnych to się wkurze, a tak to cieżko coś u mnie popsuć.
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:40   #1942
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Wrzucam do porównania zdjęcie po umyciu i wysuszeniu nie do końca(lewe), a dzisiaj jak wyglądają
Nie potrzeba prostownicy nawet
efekt powalający włoski wyglądają jak świeżo zafarbowane
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:46   #1943
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail piękne masz te włoski po laminowaniu aż chciałoby się dotknąć takie błyszczące, widać że zdrowe
A co do Waxa to ja mam z allegro o taki :
http://allegro.pl/wax-henna-wosk-do-...753681717.html
A co do BD to może i mnie on włosy plącze, bo dziś miałam strasznie splątane :/ różowy z Rossmanna jest bardzo podobny do tego niebieskiego także ja nie ryzykuję też lubiłam Alterry ale nie widziałam ich ostatnio w Ross.

Baletnica ja mam z Rossmanna wersję niebieską dla niemowląt, słyszałam że różowa ( dla mam ) jest podobna do tego.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:47   #1944
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Co do pielęgnacji to cuuudne jest mleczko nabłyszczające z Kerastase i ogólnie odżywki z tej firmy-szampony już takie zachwycające nie są no a Kallos też wymiata
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:56   #1945
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail będę trzymać kciuki za jutro musi być dobrze

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Like mleczko nabłyszczające? Pierwsze słyszę gdzie można kupić takowe?

Ja właśnie na allegro przeglądam kosmetyki do włosów i zastanawiam się nad kupnem keratyny do włosów w kapsułkach
Miała/używała któraś?
Cocktail Ty chyba miałaś takie w kształcie rybki niebieskie ?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:02   #1946
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
[/COLOR]Like mleczko nabłyszczające? Pierwsze słyszę gdzie można kupić takowe?
W sklepie fryzjerskim i chyba-jak dobrze widziałam w Douglasie.Na Allegro też są te kosmetyki,ale nie jestem pewna czy akurat jest te mleczko
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:06   #1947
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ciekawe co tam u naszej Moni ? Mam nadzieję, że już się lepiej czuje
No i jak Mureczka po imprezie ?

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Like jak gdzieś napotkam to może się skuszę dziękuję za info
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:07   #1948
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
[/COLOR]Like jak gdzieś napotkam to może się skuszę dziękuję za info
Nie pożałujesz
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:14   #1949
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Cocktail będę trzymać kciuki za jutro musi być dobrze

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Like mleczko nabłyszczające? Pierwsze słyszę gdzie można kupić takowe?

Ja właśnie na allegro przeglądam kosmetyki do włosów i zastanawiam się nad kupnem keratyny do włosów w kapsułkach
Miała/używała któraś?
Cocktail Ty chyba miałaś takie w kształcie rybki niebieskie ?
ale co miałam niebieskie
Medzik to ja miałam całkiem inna maske biowax czyli to nie to samo

Ja sie czaje na olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-hemp-oil.html miałam kiedyś nałożony po fryzjerze super jest tylko nie moge znaleźć może już dowieźli u fryzjera to zerkne.

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2012-11-11 o 17:15
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:22   #1950
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam straszny dzień. Pokłóciłam się z Tżtem...przechodzimy kryzys. NIe dość, że widzimy się tylko na weekendach to jeszcze pojechał dzisiaj rano do siebie. Ma mnie dość. Moich krzyków i wybuchów. nie wiem,chyba 4lata to dla nas za dużo. czuję się przejedzona. rutyna. i w ogóle coraz więcej widzę, żę nas dzieli...sama nie wiem co myśleć.
Nie przejmuj się na pewno wszystko się dobrze ułoży czasami bywa ciężko (w moim przypadku również ) takie jest życie... doświadcza nas na każdym kroku

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Swoją drogą życzcie mi szczęścia ja nie wiem jak mi jutro dentysta chce wyrwać resztke zęba co została jak mnie wysle do chirurga to chyba padne. Nie rozumiem jak można w ogóle sie nie kapnąc, ze sie dobrze nie zrobiło swojej roboty Zależało mi na czasie a tu na odwrót chodze od tygodnia z bolącym zebem
Buuu... trzymam by wszystko poszło okej

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
ależ skąd tylko,że ja też mam problem z otwieraniem japy-mam karę za to jak byłam ostatnio dla TŻ-ta
no to mamy za swoje

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Ja też chce
chcę mieć radochę ale piję drugą lampkę i nic

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Heroine zależy na co się zdecyduje na studiach :P Boję się złożyć ostatecznie tą aplikacje na studia w UK... jednak aż tak językiem na wyższym poziomie nie operuje. Tak żeby się doagadać to tak, nie ma sprawy, ale już żeby tam być i pisać np. egzaminy itp. to się boję. Chyba pozostanę przy planie, że rok tutaj i będę szkolić język a dopiero na 2roku wyjazd.
To jest dobry plan na drugim roku możesz spokojnie wyjechać na Erasmusa a na jaki kierunek chcesz składać?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ciekawe co tam u naszej Moni ? Mam nadzieję, że już się lepiej czuje
No i jak Mureczka po imprezie ?
No właśnie, ciekawe co tam z Monią czy kuracja przyniosła efekty

A Mureczka pewnie baluje jeszcze skoro się nie odzywa
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.