Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 16:09   #1411
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
a na oficjalnej stronie ZNAK'u można elektronicznie podejrzeć kilka przepisów http://www.znak.com.pl/wirtualnaksiazka,id,3488
Zaostrzają apetyt
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 16:31   #1412
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozśmieszyły ich stoje na porewolucyjnej kolacji - ta suknia boska była.
Swoją drogą wystrój po przeróbce Magdy był jeszcze gorszy niż przed.
Suknia przede wszystkim trochę nie pasowała do "wersalskiej" koncepcji. Była za ciemna i za mało strojna.

Za to wystrój doskonale się wpisywał. Owszem może się nie podobać, ale było to takie "hollywoodzkie" rokoko.

Cytat:
Napisane przez Sondra Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i książka już jest na allegro w cenie od 39 zł, tylko wysyłka po 22 listopada bo wtedy jest premiera. Ja kupię na pewno lub zażyczę sobie od Mikołaja
Brzmi interesująca, ale kurczę nie wiem czy kolekcjonowanie książek kucharskich wpłynie w jakiś sposób na moje talenty
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:44   #1413
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Brzmi interesująca, ale kurczę nie wiem czy kolekcjonowanie książek kucharskich wpłynie w jakiś sposób na moje talenty
Zawsze możesz spróbować, nie? Ja tak próbuję i na razie jakoś tak psychicznie mi lepiej. No ale ja lubię czytać przepisy...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:33   #1414
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Zawsze możesz spróbować, nie? Ja tak próbuję i na razie jakoś tak psychicznie mi lepiej. No ale ja lubię czytać przepisy...
Czytać też lubię, a zdjęcia oglądać to już w ogóle
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:03   #1415
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

W spisie treści wypatrzyłam tortillę ziemniaczaną ( to chyba z odcinak o Ani z Zielonego Wzgórza) i tatar z śledzia po węgiersku . Książka musi być moja
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:05   #1416
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Brzmi interesująca, ale kurczę nie wiem czy kolekcjonowanie książek kucharskich wpłynie w jakiś sposób na moje talenty
Ja mam zawsze nadzieję, że oglądanie programów kulinarnych na mnie cudownie wpłynie
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:15   #1417
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze nadzieję, że oglądanie programów kulinarnych na mnie cudownie wpłynie
Tylko wiesz, to trzeba odpowiednią intensywnością i częstotliwością.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 12:03   #1418
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

http://www.rozrywka.pless.pl/27014-m...zwie-rewolucje
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 14:52   #1419
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ta nawiedzona kobieta pozywa Gessler!!!!

http://www.pudelek.pl/artykul/44563/...3b39e976000061


__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:13   #1420
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Porażka, kobieta najpierw zaprasza Magdę Gessler, a później ma pretensje, że ją zjechała z góry na dół za to, że nie dostosowali się do jej propozycji. Żenada :/
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:16   #1421
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Porażka, kobieta najpierw zaprasza Magdę Gessler, a później ma pretensje, że ją zjechała z góry na dół za to, że nie dostosowali się do jej propozycji. Żenada :/
z tego co ja zrozumiałam to mąż ją namówił, ona na to nie wpadła wiec pod tym względem jest to uzasadnione, ale tylko pod tym.. nie wiem co ona sobie wyobraża, że co niby uzyska jakimkolwiek procesem
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 15:28   #1422
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

a co, ktos sklamal ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:30   #1423
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
z tego co ja zrozumiałam to mąż ją namówił, ona na to nie wpadła wiec pod tym względem jest to uzasadnione, ale tylko pod tym.. nie wiem co ona sobie wyobraża, że co niby uzyska jakimkolwiek procesem
Ale to właśnie jest absurdalne, bo skoro na coś się nie zgadzam to tego nie robię. Mogli powiedzieć p. Gessler, że chcą, żeby tylko świat usłyszał o jej, napchanej w każdy kąt duperelem, restauracji, w której nic nie ma rąk i nóg poza Ludwikiem XVI. Nie przemawia do mnie ten wystrój. Poza tym jak usłyszałam w odcinku, że kuracjusze to mało pewny dochód to aż
Chyba pani różowa nie ma pojęcia jaką potęgę i zasięg ma plotka, noo ale to nie mój cyrk nie moje małpy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:55   #1424
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ale to właśnie jest absurdalne, bo skoro na coś się nie zgadzam to tego nie robię. Mogli powiedzieć p. Gessler, że chcą, żeby tylko świat usłyszał o jej, napchanej w każdy kąt duperelem, restauracji, w której nic nie ma rąk i nóg poza Ludwikiem XVI. Nie przemawia do mnie ten wystrój. Poza tym jak usłyszałam w odcinku, że kuracjusze to mało pewny dochód to aż
Chyba pani różowa nie ma pojęcia jaką potęgę i zasięg ma plotka, noo ale to nie mój cyrk nie moje małpy.
pogarsza cała sytuacje tym pozywaniem twórców programu, a w dodatku nie ma żadnych szans by uzyskać coś co by w jej mniemamiu polepszyło wizerunek restauracji czy jej samej.. biedna bedzie jak faktycznie dojdzie do jakiegokolwiek procesu
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 16:02   #1425
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
pogarsza cała sytuacje tym pozywaniem twórców programu, a w dodatku nie ma żadnych szans by uzyskać coś co by w jej mniemamiu polepszyło wizerunek restauracji czy jej samej.. biedna bedzie jak faktycznie dojdzie do jakiegokolwiek procesu
no cóż jakoś nie wierzę, w cudowne zwycięstwo tego procesu dla tej kobiety. Myślę, że nic nie jest w stanie poprawić wizerunku restauracji. Teraz ludzie tam zachodzą, bo program wyemitowali i są ciekawi czy rzeczywiście tak jest jak mówi p. Gessler. Czysta ludzka ciekawość. Takie jest moje zdanie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:54   #1426
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Ta nawiedzona kobieta pozywa Gessler!!!!

http://www.pudelek.pl/artykul/44563/...3b39e976000061


A co innego jej zostało? Zawsze to dodatkowy rozgłos, czyli reklama Inna sprawa, że proces z TVNem będzie się ciągnął i ciągnął, bo na pewno mają lepszych prawników i więcej kasy na sądowe przepychanki. Dziwię się, że ten jej mąż nią nie potrząśnie, bo kobieta jest nie z tego świata.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:55   #1427
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
no cóż jakoś nie wierzę, w cudowne zwycięstwo tego procesu dla tej kobiety. Myślę, że nic nie jest w stanie poprawić wizerunku restauracji. Teraz ludzie tam zachodzą, bo program wyemitowali i są ciekawi czy rzeczywiście tak jest jak mówi p. Gessler. Czysta ludzka ciekawość. Takie jest moje zdanie.
zgadzam się, kobita mogłaby siedzieć cicho i korzystać z wiekszego ruchu a nie przypominać wszystkim jak to Gessler ją zjechała za niedobre żarcie nie wie co robi.. jak się zorientuje to bedzie za późno
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:04   #1428
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A co innego jej zostało? Zawsze to dodatkowy rozgłos, czyli reklama Inna sprawa, że proces z TVNem będzie się ciągnął i ciągnął, bo na pewno mają lepszych prawników i więcej kasy na sądowe przepychanki. Dziwię się, że ten jej mąż nią nie potrząśnie, bo kobieta jest nie z tego świata.
Raczej nie możliwe, żeby mąż nią potrząsnął skoro jest tak w nią zapatrzony, że jest w stanie pracować w innej pracy po to, żeby utrzymywać tą budę, swoją małżonkę i i jej mopsiki. I jeszcze wymyślać historie, że na banerze reklamowym jest eksplozja, podczas gdzie dla większości ludzkości to tylko sposób zmiany literek.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:12   #1429
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Obejrzałam w necie ostatni odcinek (po artkule na pudlu ) i witki mi opadły. Nie wiem, z której choinki ta różowa baba się urwała, okropny typ, taki ą, ę, bo przecież zwiedziła "luksusowy" kawałek świata i teraz będzie oświecać ociemniały lud
no i daj Boże mi takiego męża, zapatrzonego we mnie i tyrającego na dwa etaty, żeby spełniać moje zachcianki (joreczki, mopsiki )
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 18:21   #1430
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A co innego jej zostało? Zawsze to dodatkowy rozgłos, czyli reklama Inna sprawa, że proces z TVNem będzie się ciągnął i ciągnął, bo na pewno mają lepszych prawników i więcej kasy na sądowe przepychanki. Dziwię się, że ten jej mąż nią nie potrząśnie, bo kobieta jest nie z tego świata.
i Ludwiczek pójdzie na aukcje
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:22   #1431
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Obejrzałam w necie ostatni odcinek (po artkule na pudlu ) i witki mi opadły. Nie wiem, z której choinki ta różowa baba się urwała, okropny typ, taki ą, ę, bo przecież zwiedziła "luksusowy" kawałek świata i teraz będzie oświecać ociemniały lud
no i daj Boże mi takiego męża, zapatrzonego we mnie i tyrającego na dwa etaty, żeby spełniać moje zachcianki (joreczki, mopsiki )
Przypomniałaś mi, jak ta kobita tłumaczyła, że musiała pojechać do domu posprzątać po pieskach . Normalne to wszystko nie jest.
Jeszcze trochę tej afery a moża zapamiętam jak ten pałacyk się nazywał.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:29   #1432
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

swoją drogą ciekawe jest to oświadczenie Alicji Czysz:

"W związku z ogromnym SKANDALEM, który został wywołany po emisji "Kuchennych Rewolucji" w Matalmarze" pragnę:
1. PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH, KTÓRZY SŁUSZNIE POCZULI SIĘ URAŻENI
2. Poinformować Państwa, iż będzie proces karny z art. 212 i 216 k.k. w którym zażądam m.in. wyemitowania całego tekstu ze słowem "zusowcy" itp. Poinformowany zostanie także Rzecznik Praw Obywatelskich oraz ze względu na przekroczenie Konstytucji, czyli naruszenie moich dóbr osobistych, również Trybunał Konstytucyjny.
3. Pragnę z całego serca PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, którzy nigdy nie uwierzyli, że mogłabym tak lekceważąco potraktować CZŁOWIEKA!......
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA SKANDAL WSZYSTKIE URAŻONE OSOBY. Oświadczam,że nie spocznę dopóki nie pokaże Państwu PRAWDY. Może wyglądam na idiotkę, ale gwarantuję, że znam swoje prawa i nic mnie nie powstrzyma przed ich zastosowaniem."
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:07   #1433
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
swoją drogą ciekawe jest to oświadczenie Alicji Czysz:

"W związku z ogromnym SKANDALEM, który został wywołany po emisji "Kuchennych Rewolucji" w Matalmarze" pragnę:
1. PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH, KTÓRZY SŁUSZNIE POCZULI SIĘ URAŻENI
2. Poinformować Państwa, iż będzie proces karny z art. 212 i 216 k.k. w którym zażądam m.in. wyemitowania całego tekstu ze słowem "zusowcy" itp. Poinformowany zostanie także Rzecznik Praw Obywatelskich oraz ze względu na przekroczenie Konstytucji, czyli naruszenie moich dóbr osobistych, również Trybunał Konstytucyjny.
3. Pragnę z całego serca PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, którzy nigdy nie uwierzyli, że mogłabym tak lekceważąco potraktować CZŁOWIEKA!......
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA SKANDAL WSZYSTKIE URAŻONE OSOBY. Oświadczam,że nie spocznę dopóki nie pokaże Państwu PRAWDY. Może wyglądam na idiotkę, ale gwarantuję, że znam swoje prawa i nic mnie nie powstrzyma przed ich zastosowaniem."
no niestety, ale tak nie pisze rozsądny człowiek to tak brzmi jakby Gesslerowa co najmniej jej tam fizyczną krzywde zrobiła albo zwyzywała ją od najgorszych na wizji.. a kobieta tylko prawde powiedziała, że jedzenie do bani, a wystrój jaki jest każdy widzi. to własciciele zachowali się źle olewając cały wysiłek jaki włożyłą w ich restauracje cała ekipa programu i sama Gesslerowa. i nie rozumiem też tego zbulwersowania odnośnie 'zusowców' - powinna zacząc w tej kwestii od siebie, po co w ogole w taki sposob wypowiadała się przed kamerami, w jakimkolwiek kontekście - bo jaki by nie był wg mnie każdy miał negatywny wydzwięk. sami są winni wszystkiemu o co się 'rzucają' i robią z siebie pośmiewisko jeszcze wieksze niż w programie.. cieżko pojąć, że są jeszcze tacy ludzie, którzy jak sami twierdzą widzieli kawałek świata i mimo to nie wiedzą co robią, że nic nie da pójście do sądu.. smutne to strasznie

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-11-12 o 21:09
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 07:11   #1434
KaPolcia
Przyczajenie
 
Avatar KaPolcia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Idąc jej tokiem "rozumowania" zusowscy też mogliby ją podać o zniesławienie, bo poczuli się urażeni.
Zusowcy to zusowcy tak nazwała tych ludzi i powiedziała, że dzięki nim nie zarabia i nie chce takich klientów, co ona teraz chce udowadniać? do sądu? o co? co ona chce zyskać udowodnić, i tak już nikt do niej nie przyjdzie.
Powinna tylko mieć w sobie trochę godności i przyjąć to, że poniosła porażkę, może teraz to do niej dociera i ma żal.
Ja tej Pani dziękuje, bo dzięki niej miałam wesoły wieczór i śmiech po pachy.
Z obory wersalu nie zrobi, choćby nie wiadomo co .
O gustach się nie dyskutuje, ale brakowało tylko obrazu tej Pani z yorkusiem na rękach w głównym holu.
KaPolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:55   #1435
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Sondra Pokaż wiadomość
W spisie treści wypatrzyłam tortillę ziemniaczaną ( to chyba z odcinak o Ani z Zielonego Wzgórza) i tatar z śledzia po węgiersku . Książka musi być moja
dziś wypróbowałam pastę z makreli według przepisu Gessler, i wcale mnie nie zachwyciła-pasta jak pasta, nic specjalnego. Widocznie w TV wygląda to bardziej smakowicie
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:06   #1436
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
dziś wypróbowałam pastę z makreli według przepisu Gessler, i wcale mnie nie zachwyciła-pasta jak pasta, nic specjalnego. Widocznie w TV wygląda to bardziej smakowicie
no wlasnei sie zastanawiam czy w ksiazce Gessler bylaby sklonna podzielic sie tajnikami kuchni .. czy to raczej tak podstawowe przepisy
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:16   #1437
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
no wlasnei sie zastanawiam czy w ksiazce Gessler bylaby sklonna podzielic sie tajnikami kuchni .. czy to raczej tak podstawowe przepisy
no właśnie, mi też się wydaje, że Gessler swoimi kuchennymi recepturami raczej by się nie podzieliła. Wypróbuję jeszcze jeden przepis, dostępny na stroni Znaku, ale raczej tej książki już nie kupię. Teraz będę się czaić na książkę kucharską Anny Komorowskiej
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 09:52   #1438
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Widziałam, że pisałyście o książce z przepisami z programu.
Ma być w Biedronce w dobrej cenie, może komuś się przyda
http://fanbiedronki.pl/gazetka/2012....dronka,Ksiazki
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:11   #1439
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Widziałam, że pisałyście o książce z przepisami z programu.
Ma być w Biedronce w dobrej cenie, może komuś się przyda
http://fanbiedronki.pl/gazetka/2012....dronka,Ksiazki
a już miałam mocne postanowienie, że tej książki nie kupię, a ty mnie tu kobito tak kusisz przystępną ceną
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:17   #1440
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
a już miałam mocne postanowienie, że tej książki nie kupię, a ty mnie tu kobito tak kusisz przystępną ceną
Ciekawe czy ceny składników do potraw też będą takie przystępne.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.