Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 07:13   #3511
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja mam dzisiaj wyśmienity humor Sama nie wiem dlaczego
Dziś 21 dc, plamień nadal nie ma - mimo, że nie biorę luteiny, więc cały czas mam cichutką nadzieję. Pewnie cykl się wydłuży, ale warto sobie trochę pomarzyć

magdziaS ja ostatnie dwa cykle miałam też plamienia przed 2 bardzo długo... i też byłam pewna praktycznie, że to ta niedomoga lutealna i sobie założyłam, że po @ które teraz miałam dostać idę do gina, żeby mi przepisał luteinę albo dupha, a tu taka niespodzianka, że jednak II krechy... szok normalnie kompletnie sobie odpuściłam, bo sądziłam, że bez leków sie nie obejdzie teraz ginek profilaktycznie przez tel kazał mi brac dupha ale w zasadzie chyba po to, żeby moje samopoczucie poprawić, niż żeby taka głęboka potrzeba była heh... naprawde każdej z Nas życze takiego ginka jak mój głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki... tak się cieszyłam z moich II kresek ale przez weekend bolał mnie brzuch więc wczoraj pognałam do gin po pracy i okazało się że mam dwie mega torbiele 1 na prawym a drugą na lewym jajniku dostałam nakaz leżenia i odpoczywania i oczywiście dowcipnie luteinę 2x2 zwolnienie na dwa tygodnie z pracy więc już wiedzą że jestem w ciąży i 27.11 mam sie pokazać u gin o ile do tego czasu nic się nie będzie dziać...widziałam też maleńki pęcherzyk ciążowy trzymajcie kciuki za nas...
niunia20 teraz leż i odpoczywaj mysl tylko o sobie i maluszku... życze, żeby na nastepnym USG wszystko było już wchłoniętę, a serduszko pieknie pikało

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Ogólnie muszę się pochwalić moimi objawami bo jak któraś o nazwała mam zbudynienie mózgu czyli prawie nic mnie nie boli ale:
- zakładam spodnie tył naprzód
- wpisuje zły pin do karty
- w pracy wysiadam na złym piętrze
i ogólnie takie tam mam nadzieję że to minie szybko
To ja tak to nazwałam na kanwie doświadczenie z poprzedniej ciazy

p.s. i szybko nie minie... 9 miechów jak nic


Dziewczynki trochę się martwię, bo nie mam żadnych objawów... Teoretycznie zaczyanm dzisiaj 6 tydzień, więc cokolwiek powinnam czuć ale kompletnie nic mi się nie dzieje... najbardziej mnie niepokoi to, że nie bolą mnie piersi Nie chce biegać co chwilę na badania bety, bo to i tak nic nie zmieni, a tylko się będę niepotrzebnie stresowała... chyba osiwieje do tego USG...
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 07:59   #3512
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
[B]
Dziewczynki trochę się martwię, bo nie mam żadnych objawów... Teoretycznie zaczyanm dzisiaj 6 tydzień, więc cokolwiek powinnam czuć ale kompletnie nic mi się nie dzieje... najbardziej mnie niepokoi to, że nie bolą mnie piersi Nie chce biegać co chwilę na badania bety, bo to i tak nic nie zmieni, a tylko się będę niepotrzebnie stresowała... chyba osiwieje do tego USG...
Nic się nie stresuj. Mi jakie kolwiek objawy zaczęły się dopiero jak skończyłam 6tc a zaczął się 7. Też sie bałam bardzo, czy wszystko jest ok, ale jak mi się zaczęły mdłości i nie odpuściły do końca 12tc to nie mogłam się sobie nadziwić, że tak mi się te objawy marzyły
A kiedy idziesz na to USG?

Niunia Nic się nie stresuj, leż spokojnie i wszystko będzie dobrze
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:40   #3513
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Rene spokojnie, tak jak napisała Ashyshqa u mnie też objawy typowe dla ciąży pojawiły się w 7tc - mdłości i bardzo lekkie pobolewanie piersi. Nie stresuj się niepotrzebnie. Ja wiem, że już sama świadomość, że się jest w ciąży skłania do zastanowień, że dlaczego nie ma się jeszcze objawów, ale wszystkie książki o ciąży informują, że takich objawów praktycznie nigdy nie ma w 4,5,6 tc dopiero później się pojawiają.

Niunia wypoczywaj i zobaczysz wszystko będzie dobrze
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:52   #3514
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej dziewczynki
u mnie normalnie taka pogoda za oknem jakbym w UK była
weny na ten dzień nie mam żadnej, taka rozleniwiona jestem że masakra i tak sobie myśle że juz leciałby mi 22 tc
Renessme
brak objawów w 6 tc to naprawdę nie jest nic nienormalnego przestań się wiec zamartwiac zobaczysz jeszcze będziesz miała dosc objawów
Natalyya
daj znac jak i u mnie fasolką będzie śmierdziało hehe uśmiałam się

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

a właśnie ciekawe co u czarnej ???
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 11:42   #3515
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

natalyyya bete robilam raz, jutro mam zamiar isc do gin i mam nadzieje, ze juz uslysze bicie serca, mega sie moje ze znow bedzie cos nie tak ;/
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:22   #3516
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć Garść informacji ode mnie Dzisiaj 22 dc i tempka pięknie wzrasta Na wykresie wyszło mi, że owulka była 18 dc. wtedy były przytulanki, ale dwa dni później juz nic, więc mam nadzieję, że się wstrzeliliśmy

Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
magdziaS jak nie ten cykl to na pewno następny bo z tego co piszesz to cykl będzie "normalny" a to by oznaczało,że hormony są już w normie i już króciutka droga do II cię czeka
Mam taką cichutką nadziej

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
magdziaS ja ostatnie dwa cykle miałam też plamienia przed 2 bardzo długo... i też byłam pewna praktycznie, że to ta niedomoga lutealna i sobie założyłam, że po @ które teraz miałam dostać idę do gina, żeby mi przepisał luteinę albo dupha, a tu taka niespodzianka, że jednak II krechy... szok normalnie kompletnie sobie odpuściłam, bo sądziłam, że bez leków sie nie obejdzie teraz ginek profilaktycznie przez tel kazał mi brac dupha ale w zasadzie chyba po to, żeby moje samopoczucie poprawić, niż żeby taka głęboka potrzeba była heh... naprawde każdej z Nas życze takiego ginka jak mój głowa do góry

Dziewczynki trochę się martwię, bo nie mam żadnych objawów... Teoretycznie zaczyanm dzisiaj 6 tydzień, więc cokolwiek powinnam czuć ale kompletnie nic mi się nie dzieje... najbardziej mnie niepokoi to, że nie bolą mnie piersi Nie chce biegać co chwilę na badania bety, bo to i tak nic nie zmieni, a tylko się będę niepotrzebnie stresowała... chyba osiwieje do tego USG...
Trochę mnie pocieszyłaś. U mnie plamienia zaczynają się koło 21 dc a kończą na da dni przed @ a cylkle mam 28 dniowe więc plamię prawie tydzień Ale jak widać nie musi to do końca być przeciwwskazaniem do zafasoklowania

A brakiem objawów się nie przejmuj. Dwie kreseczki były i to jest najważniejsze. Wiele kobiet przechodzi początki ciąży bez objawów

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
u mnie normalnie taka pogoda za oknem jakbym w UK była
weny na ten dzień nie mam żadnej, taka rozleniwiona jestem że masakra i tak sobie myśle że juz leciałby mi 22 tc
Renessme
brak objawów w 6 tc to naprawdę nie jest nic nienormalnego przestań się wiec zamartwiac zobaczysz jeszcze będziesz miała dosc objawów
Natalyya
daj znac jak i u mnie fasolką będzie śmierdziało hehe uśmiałam się

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

a właśnie ciekawe co u czarnej ???
A u mnie dzisiaj pięknie i słonecznie z oknem Agi Nie myśl o tym co było, skupiaj się na tym co będzie a już niebawem będą dwie kreseczki

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
natalyyya bete robilam raz, jutro mam zamiar isc do gin i mam nadzieje, ze juz uslysze bicie serca, mega sie moje ze znow bedzie cos nie tak ;/
Kathe, nie zamartwiaj się. Taki stres nie jest dobry dla Ciebie i maluszka, a na pewno wszystko będzie dobrze, więc nie ma się co specjalnie stresować. Trzyam kciuki za USG i piękne serduszko
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:23
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:02   #3517
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

A co tu tak dzisiaj cichutko ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 18:29   #3518
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Kathe trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę
MagdziaS trzymam kciuki za ten cykl

ja coś czuję że chora będę, idę wypić grzańca z miodem
Miłego wieczorka
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:32   #3519
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ja jestem jakby co troszke musiałam popracowac stąd moja nieobecnosc
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:56   #3520
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

A ja dzisiaj jakoś tak nie wiem z braku tych objawów kupiłam sikańca i zrobiłam....

dwie krechy są, więc chyba dobrze :brzyda l: mocne !!

a tą co mi tu o grzańcu pisze to normalnie bym nie zdążyłam w tym roku napić się nawet kieliszka, a jak rano okazało się, żem w ciąży , to robiąc popołudniowe zakupy w Lidlu okazało się, że właśnie na półki postawili mój ukochany grzaniec (świąteczne grzane winko).... nie powiem język mi do uciekł... ewccik wypij w takim razie i za mnie
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:04   #3521
pokrzywa1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam was dziewczyny po dłłłłłłłłługiej nieobecności Mimo że nie pisałam na forum to nadal w miare regularnie was czytam Teraz po info od Renessme1985 nie mogłam nie zabrać głosu Kochana baaaaaaaardzo ci gratuluje dwóch kreseczek i życze wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!! Co do objawów to się nie przejmuj ja też ich na poczatku nie miałam a teraz leci mi 19 tydzień ciąży i w tą sobote poznamy płeć naszego maleństwa Byłaś pierwszą osobą która przywitała mnie na tym forum i stąd mam do ciebie wielką sympatię Wszystkim staraczkom życze powodzenia U mnie było tak jak u Renessme1985 zaszłam w ciąże wtedy gdy zrobiłam sobie przerwe od udzielania się na wizażu Pozdrawiam i trzymam goooooooooooooorące kciuki
pokrzywa1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 06:39   #3522
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez pokrzywa1981 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny po dłłłłłłłłługiej nieobecności Mimo że nie pisałam na forum to nadal w miare regularnie was czytam Teraz po info od Renessme1985 nie mogłam nie zabrać głosu Kochana baaaaaaaardzo ci gratuluje dwóch kreseczek i życze wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!! Co do objawów to się nie przejmuj ja też ich na poczatku nie miałam a teraz leci mi 19 tydzień ciąży i w tą sobote poznamy płeć naszego maleństwa Byłaś pierwszą osobą która przywitała mnie na tym forum i stąd mam do ciebie wielką sympatię Wszystkim staraczkom życze powodzenia U mnie było tak jak u Renessme1985 zaszłam w ciąże wtedy gdy zrobiłam sobie przerwe od udzielania się na wizażu Pozdrawiam i trzymam goooooooooooooorące kciuki
przeogromnie miło mi się zrobiło

ale 19 tc?? toż to połowa prawie... ale ten czas leci... już tak wysoko niektóre z Nas są szok...

a tak w ogóle to w końcu ja założyłam ten wątek i już w ciaży jestem, więc laski do roboty... wszystkie w tym cyklu widzą II i zamykamy i tworzymy własny mamusiowo-czekaniowy

powiem Wam w tajemnicy, że ja ciągle piję kawę... nie mogę odstawić normalnie, bo jak tylko rano nie wypije to głowa mi pęka... sama już nie wiem czy lepiej pić i się nie męczyć, czy lepiej się pomęczyć a kawy nie pić... w poprzedniej ciąży nie miałam tego problemu, bo mnie w I trymestrze samoistnie odrzucało, a potem już piłam takie leciutkie kawki... a teraz sama nie wiem

i jeszcze jedno, ile talbetek kwasu foliowego bierzecie ciężarówki?? bo ja biorę jedną, a teraz to szczególnie ważne, może powinnam jednak dwie brać??

dziewczyny mam jeszcze takie zdaje mi się, że ważne pytanie, odnośnie naszego wątku, czy rzeczywiście przekształcamy go w staraczkowo-mamusiowy?? bo generalnie mi też ciężko się wbić w ten wątek lipcowo-sierpniowy i wolałabym zostać tutaj, ale z drugiej strony nie wiem, czy pisanie o ciąży, nie jest obciażeniem dla staraczek?? czy Wam to laseczki nie przeszkadza??

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

a żeby nie krążyć ciągle w temacie staraczkowo-ciążowym, to zastanawiałyście się już nad prezentami mikołajkowymi??

w ogóle robicie sobie mikołajkowe prezenty z Waszymi tż'tami, rodzinami??

i jak w ogóle u Was się na to patrzy, bo u Nas 6 grudnia przychodzi Mikołaj, a 24 grudnia w Wigilię Gwiazdor ale wiem, że nie wszędzie jest taka zasada

ja uwielbiam święta i w ogóle cały grudzień, całą tą bieganinę związaną z przygotowaniami i jestem bardzo rodzinna i uwielbiam Wigilię i I i II Dzień Świąt... i generalnie bardziej niż dostawać uwielbiam robić prezenty i je pakowac i w ogóle całą tą otoczkę
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:00   #3523
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

pokrzywa gratuluję 19 tygodnia a jakie masz przeczucia? Chłopaczek czy dziewczynka?

Rene
kup sobie femibion 1 ja go brałam w 1 trymestrze, tam jest 800 mg kwasu foliowego - bardzo ważnego na początku ciąży plus witaminki Ale kawę kategorycznie odstaw, nie pij też mocnej herbaty - kofeina może wywołać lekkie skurcze, a to wiadomo do czego może prowadzić, ja po 12 tyg. czasem pijam kawkę, ale w I trymestrze miałam zabronione.

Co do Świąt to będą nasze pierwsze święta w mieszkanku, więc zakupiłam już bombki na choinkę i światełka, choinka musi być koniecznie żywa, nie lubię plastiku. A ja mówię zawsze, że 6 grudnia jest Mikołaj i pod choinkę też Mikołaj, ale na 6 grudnia raczej takie małe drobiazgi sobie kupujemy, pod choinkę już coś konkretniejszego. Chociaż nie wiem jak będzie w tym roku, bo szykuje się 30 rocznica teściów i musimy jakiś prezent kupić, a nie mamy pomysły kompletnie, może Wy coś doradzicie?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:34   #3524
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam sie przy kawusi.


Ja równiez uwielbiam Święta. U nas 6 grudnia jest Mikołaj a pod choinke kupujemy sobie sami prezenty. Nasza córka która ma 9 lat jakiś czas temu pytała dlaczego 6 grudnia jest Mikołaj i pod choinkę też jest Mikołaj bo kiedyś tak mówliśmy. Aktualnie wierzy jeszcze w Mikołaja 6 grudnia a pod choinkę wie że sami kupujemy sobie prezenty. W tamtym roku pytała czy Mikołaj naprawdę istnieje, bo koledzy w klasie mówią że prezenty rodzice kupują, to ja jej na to że jasne że istnieje a prezenty dostają tylko dzieci które w niego wierzą. Córcie jest juz duża ale dalej wierzy. Zaczęła nawet juz list do Mikołaja pisać, kładzie go potem na okno i rano list znika. Fajnie jest jak dzieci wierzą w Mikołaja i otwieraja prezenty z takim przejęciem.

My z mężem nie robimy sobie prezentów, zawsze przed świętami kupujemy sobie jakiś wspólny prezent potrzebny do domu lub jakiś fajny ciuszek. Prezenty robimy córci, chrześniakom, dzieciaczkom z naszej rodziny i rodzica u których zawsze spędzamy Święta. Na Mikołaja tylko córcia dostaje od nas (Mikołaja) prezent.
A choinka tylko żywa!!!

U mnie dzisiaj 27 dc. Objawy mam takie jak na @- bolące piersi, bóle podbrzusza i jajników. Czekam, testu nie robię, wole się miło zaskoczyć jak @ nie przyjdzie niz znowu płakać jak wyjdzie jedna krecha. Mam dosyć jednej krechy, mają byc dwie i już. Haha.

A co tam u Ciebie Agna?

Edytowane przez 111kicia111
Czas edycji: 2012-11-15 o 07:39
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:39   #3525
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hmmm no właśnie z ta kafffką, to jednak problem jest u mnie a co do femibionu, to ja go brałam w pierwszej ciąży i baaaardzo polecam... ale mój ginex raczej jest za braniem witamin od II trymestru... od 12 tygodnia zaleca sam kwas foliowy... i tak też brałam... nie wiem na razie łykam kwasik , a po wizycie zobaczę

od jutra postaram się jednak wykluczyć tą kawę...

Odnoście prezentów, to z racji tego, że moja mama zajmuje się Naszym szkrabem na codzień, jak jesteśmy w pracy, to staramy się na Boże Narodzenie kupować moim rodzicom jakiś taki konkretny prezent i w zeszłym roku kupiliśmy im ten ekspres Bosh Tassimo no i kapsułki do niego... Jest rewelacyjny i na prezent jak najbardziej się nadaje...
My na Mikołajki też skromniej, a konkretniej pod choinkę w tym roku dla rodziców i teściów zamówiłam fotoksiażki ze zdjęciami Naszego szkrabika.... ale na Gwiazdkę jeszcze kompletnie nie mam pomysłu...

... co do choinki, to ja też zwolenniczką żywej, pachnącej jestem
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:24   #3526
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość

dziewczyny mam jeszcze takie zdaje mi się, że ważne pytanie, odnośnie naszego wątku, czy rzeczywiście przekształcamy go w staraczkowo-mamusiowy?? bo generalnie mi też ciężko się wbić w ten wątek lipcowo-sierpniowy i wolałabym zostać tutaj, ale z drugiej strony nie wiem, czy pisanie o ciąży, nie jest obciażeniem dla staraczek?? czy Wam to laseczki nie przeszkadza??[COLOR="Silver"]
mi to absolutnie nie przeszkadza

boli mnie od wczoraj lewy jajnik i podbrzusze, dzisiaj to już tylko jajnik... piersi jakieś takie większe, kręgosłup mnie pobolewa ... a okres dopiero za jakieś 2 tygodni dziwne...

u mnie w tym roku będzie też pierwsza choinka w domu znaczy nasza pierwsza wspólna choinka z TŻ i będzie świeża zastanawiam się nad kolorem na choince i nie mam pomysłu :P chociaż sobie umyśliłam, że skoro i tak już siedzę w domu to mogłabym porobić ozdób choinkowych trochę gdzieś na facebook'u znalazłam choineczki z koralików i wstążki (wszystko lepsze niż pisanie pracy magisterskiej )
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:52   #3527
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
przeogromnie miło mi się zrobiło

ale 19 tc?? toż to połowa prawie... ale ten czas leci... już tak wysoko niektóre z Nas są szok...

a tak w ogóle to w końcu ja założyłam ten wątek i już w ciaży jestem, więc laski do roboty... wszystkie w tym cyklu widzą II i zamykamy i tworzymy własny mamusiowo-czekaniowy

powiem Wam w tajemnicy, że ja ciągle piję kawę... nie mogę odstawić normalnie, bo jak tylko rano nie wypije to głowa mi pęka... sama już nie wiem czy lepiej pić i się nie męczyć, czy lepiej się pomęczyć a kawy nie pić... w poprzedniej ciąży nie miałam tego problemu, bo mnie w I trymestrze samoistnie odrzucało, a potem już piłam takie leciutkie kawki... a teraz sama nie wiem

i jeszcze jedno, ile talbetek kwasu foliowego bierzecie ciężarówki?? bo ja biorę jedną, a teraz to szczególnie ważne, może powinnam jednak dwie brać??

dziewczyny mam jeszcze takie zdaje mi się, że ważne pytanie, odnośnie naszego wątku, czy rzeczywiście przekształcamy go w staraczkowo-mamusiowy?? bo generalnie mi też ciężko się wbić w ten wątek lipcowo-sierpniowy i wolałabym zostać tutaj, ale z drugiej strony nie wiem, czy pisanie o ciąży, nie jest obciażeniem dla staraczek?? czy Wam to laseczki nie przeszkadza??

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

a żeby nie krążyć ciągle w temacie staraczkowo-ciążowym, to zastanawiałyście się już nad prezentami mikołajkowymi??

w ogóle robicie sobie mikołajkowe prezenty z Waszymi tż'tami, rodzinami??

i jak w ogóle u Was się na to patrzy, bo u Nas 6 grudnia przychodzi Mikołaj, a 24 grudnia w Wigilię Gwiazdor ale wiem, że nie wszędzie jest taka zasada

ja uwielbiam święta i w ogóle cały grudzień, całą tą bieganinę związaną z przygotowaniami i jestem bardzo rodzinna i uwielbiam Wigilię i I i II Dzień Świąt... i generalnie bardziej niż dostawać uwielbiam robić prezenty i je pakowac i w ogóle całą tą otoczkę
normalnie jakbyś czytała w moich myślach ja jestem jak najbardziej za wysłuchiwaniem o Waszych porannych mdłościach, chęci na ogórka kiszonego o 2 w nocy, na słuchaniu co Wam w zbudyniałym mózgu gra przynajmniej nie będziemy słuchac tylko o starankach
a odnośnie świąt u mnie też na 6go mikołaj i 24 gwiazdor
a odnośnie prezentów uwielbiam ostatni tydzień przed świętami w nocy jak mała śpi pakuje te wszystkie paczuszki i chowam po kątach
achhh kocham święta

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mi to absolutnie nie przeszkadza

boli mnie od wczoraj lewy jajnik i podbrzusze, dzisiaj to już tylko jajnik... piersi jakieś takie większe, kręgosłup mnie pobolewa ... a okres dopiero za jakieś 2 tygodni dziwne...

u mnie w tym roku będzie też pierwsza choinka w domu znaczy nasza pierwsza wspólna choinka z TŻ i będzie świeża zastanawiam się nad kolorem na choince i nie mam pomysłu :P chociaż sobie umyśliłam, że skoro i tak już siedzę w domu to mogłabym porobić ozdób choinkowych trochę gdzieś na facebook'u znalazłam choineczki z koralików i wstążki (wszystko lepsze niż pisanie pracy magisterskiej )
ja w tamtym roku od koleżanki tż-ta z jego ostatniej pracy kupowałam choinki ręcznie robione uważam że są śliczne i stwierdzam że do wykonania jeśli chcesz się czymś zając chętnie wyśle fotki na meila są wykonane z makaronu - muszelki, i na koniec polakierowane i są podoklejane koraliczki wygląda super

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

kicia
wiesz jakby co to zaciskam kciuki
powiem Ci że ja też dbam o to żeby małą wierzyła w Mikołąja bo uwielbiam tą jej minke jak widzi prezent radosc - bezcenna nie ważne co w środku ale te wszystkie podchody pisanie listów naprawdę super sprawa
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:57   #3528
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez pokrzywa1981 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny po dłłłłłłłłługiej nieobecności Mimo że nie pisałam na forum to nadal w miare regularnie was czytam Teraz po info od Renessme1985 nie mogłam nie zabrać głosu Kochana baaaaaaaardzo ci gratuluje dwóch kreseczek i życze wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!! Co do objawów to się nie przejmuj ja też ich na poczatku nie miałam a teraz leci mi 19 tydzień ciąży i w tą sobote poznamy płeć naszego maleństwa Byłaś pierwszą osobą która przywitała mnie na tym forum i stąd mam do ciebie wielką sympatię Wszystkim staraczkom życze powodzenia U mnie było tak jak u Renessme1985 zaszłam w ciąże wtedy gdy zrobiłam sobie przerwe od udzielania się na wizażu Pozdrawiam i trzymam goooooooooooooorące kciuki
gratuluję więc i życze spokojnych 9 m-cy a w zasadzie już chyba 6
a i proszę nie piszcie tak bo ktoś zrozumie że wizaż działa jak antykoncepcja i nie te babki zaczną tu zaglądac co powinny
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:57   #3529
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość

ja w tamtym roku od koleżanki tż-ta z jego ostatniej pracy kupowałam choinki ręcznie robione uważam że są śliczne i stwierdzam że do wykonania jeśli chcesz się czymś zając chętnie wyśle fotki na meila są wykonane z makaronu - muszelki, i na koniec polakierowane i są podoklejane koraliczki wygląda super
możesz mi wysłać, zaraz poleci PW z mailem jak pracowałam w szkole to na świetlicy robiłam z dzieciakami z szyszek choinki malowaliśmy szyszki na zielono i przyklejaliśmy koraliki, trochę oplątaliśmy fizeliną żeby wyglądało jak łańcuch też fajnie wyglądały
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 09:00   #3530
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ach i tak zaczełyście świąteczny temat to zapytam co kupujecie najbliższym na Mikołajki??

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
możesz mi wysłać, zaraz poleci PW z mailem jak pracowałam w szkole to na świetlicy robiłam z dzieciakami z szyszek choinki malowaliśmy szyszki na zielono i przyklejaliśmy koraliki, trochę oplątaliśmy fizeliną żeby wyglądało jak łańcuch też fajnie wyglądały
ok więc ide wygrzebac je ze stryszku
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:02   #3531
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witam sie z kawka i ja co prawda lecę zaraz do pracy ale jeszcze do Was musiałam zalookac)
Zdania są podzielone z ta kawa jedni mówią ze absolutnie nie a jedni mówią ze jedna nie zaszkodzi tylko nie mocna i z mlekiem
Co do wątku to mi nie przeszkadza bo i tak juz mamy tu nasze mamuski
U nas 6 są mikołajki a 24 przychodzi Dzieciątko i tak jest odkąd pamietam . My tez na mikołajki mały prezencik a na święta coś większego ja mam jeszcze 7 go i 12 go grudnia urodziny brata i siostry także wydatki wydatki i jeszcze raz wydatki w ogóle grudzień i styczeń to najgorsze miesiące pod względem finansowym ale i tak święta uwielbiam u nas tez żywa choinka ) juz sie nie mogę jej doczekać !!
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:05   #3532
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ja nie mam zielonego pojęcia TŻ to chyba kupię kolejne rękawiczki, bo już kiedyś ode mnie na mikołajki dostał ale pierdoła posiał je gdzieś no i mamy 4 dzieci do obkupienia... ale to nie mam kompletnie pojęcia mojej bratanicy nie wiem co kupić, bo tak teraz Mikołajki, potem gwiazdka i za dwa miesiące urodziny, a ona jest w takim wieku (10 lat zaraz skończy) że nie wiadomo co kupić.. ciuchów ma multum, zabawkami się raczej nie bawi chrześniakowi mojemu też jakiś drobiazg, bo miał 2 tygodnie temu urodziny i dostał taki duży traktor z przyczepką do jeżdżenia więc się wykosztowaliśmy bratankowie mają urodziny w grudniu więc pewnie będzie zrzutkowy prezent jakiś lepszy i będzie załatwione

a Wy dziewczęta, co zażyczyłyście od Mikołaja

a w ogóle popatrzyłam na reklamę Alior Banku i oni tam mają tyyyyyyyyle śniegu i ona tak ładnie wygląda, że aż i mi się zamarzył śnieg taka duża ilość no i święta też mi się zamarzyły

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2012-11-15 o 09:07
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:07   #3533
Karina877
Przyczajenie
 
Avatar Karina877
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 7
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Trzymam za wszystkicj kciuki
Karina877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:14   #3534
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

a Wy dziewczęta, co zażyczyłyście od Mikołaja



Ja zażyczyłam sobie 2 kreseczek na teście. Nawet wczoraj Tż sie mnie pytał co chcę na Mikołaja gdzie raczej nigdy nie robimy sobie prezentów na Mikołaja to ja powiedziałam że chcę 2 kreseczki na tescie zobaczyć. A on na to może i dostaniesz taki prezencik.

Któraś jeszcze chce taki prezent?
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:17   #3535
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

no już nie chciałam pisać o tych dwóch kreskach, bo to oczywiste
też bym chciała i nawet bym mogła nie dostać innego już prezentu tylko ten
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:18   #3536
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
a Wy dziewczęta, co zażyczyłyście od Mikołaja



Ja zażyczyłam sobie 2 kreseczek na teście. Nawet wczoraj Tż sie mnie pytał co chcę na Mikołaja gdzie raczej nigdy nie robimy sobie prezentów na Mikołaja to ja powiedziałam że chcę 2 kreseczki na tescie zobaczyć. A on na to może i dostaniesz taki prezencik.

Któraś jeszcze chce taki prezent?
ej na to nie wpadłam normalnie tak się rozmarzyłam pisząc i czytając o świętach że zapomniałam o starankach normalnie ale ja raczej na nowy rok zatestuje o ile @ planowo przyjdzie
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:21   #3537
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość

ja w tamtym roku od koleżanki tż-ta z jego ostatniej pracy kupowałam choinki ręcznie robione uważam że są śliczne i stwierdzam że do wykonania jeśli chcesz się czymś zając chętnie wyśle fotki na meila są wykonane z makaronu - muszelki, i na koniec polakierowane i są podoklejane koraliczki wygląda super

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------
agi plisss!! wstaw tutaj te zdjęcia... bo ja chętnie oblookam... może też sklece

ja tak jak mówiłam teściom i rodzicom na Mikołajki zamówiłam te fotoksiazki ze zdjęciami naszego synka, dla synka chyba kupimy taki znikipis... tablica co się po niej bazgra i potem znika i pewnie jakies auto "brum brum" hehe... został mi jeszcze tż brat i bratowa...

co do prezentów pod choinkę to nie mam zielonego pojęcia i sama tez nie wiem co chce... chciałam spodnie do snowboardu ale jakoś chyba mi ten sezon odpadł
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:26   #3538
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

świetne te choinki chyba się zbiorę i zrobię, w ogóle to mam zamiar zrobić ciasteczka świąteczne bo już się tak zbieram i zbieram któryś rok
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:27   #3539
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

DSC02719.jpg

DSC02720.jpg

DSC02717.jpg

DSC02716.jpg

DSC02714.jpg

DSC02713.jpg

DSC02718.jpg

proszę Renessme
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:40   #3540
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

a i skoro zostajemy tutaj proszę wszystkie zafasolkowane o dane coby listę zaktualizowac wtedy będzie tak bardziej optymistycznie
Renessme Ciebie przede wszystkim
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.