Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 19:02   #1441
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ceny składników do potraw też będą takie przystępne.
No na bezy z ziemniaka, z ostatniego odcinka, to można się szarpnąć
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:14   #1442
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
No na bezy z ziemniaka, z ostatniego odcinka, to można się szarpnąć
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:20   #1443
wernicola
Raczkowanie
 
Avatar wernicola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Widziałyście wczorajszy? Jak się skończył, bo zasnęłam w połowie
wernicola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:16   #1444
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez wernicola Pokaż wiadomość
Widziałyście wczorajszy? Jak się skończył, bo zasnęłam w połowie
Już nie było tam tej pseudo managerki, która nie była managerką ale dobrze wykonywała swoją pracę bo jej od 12 lat nie zwolnili (tzn była na urlopie bo szukała innej pracy). Właściciele się przeprowadzili tam i zajęli się interesem i wszystko dobrze się skończyło.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 12:09   #1445
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

wczorajsi właściciele sprawiali wrażenie ludzi miłych i w porządku. Do komentowania nadaje się chyba najbardziej pani manager, która przecież nie jest managerem, ona tam tylko zarządza Rozbawiły mnie te jej tłumaczenia
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:41   #1446
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Bądź co bądź dom piękny
Wiecie może kiedy kończy się obecny sezon?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:29   #1447
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
wczorajsi właściciele sprawiali wrażenie ludzi miłych i w porządku. Do komentowania nadaje się chyba najbardziej pani manager, która przecież nie jest managerem, ona tam tylko zarządza Rozbawiły mnie te jej tłumaczenia
Tłumaczenia durne, ale właściciele też nie bez winy - przecież było widać, że ta kobieta się na managera nie nadaje. Druga rzecz, że próbowali przyoszczędzić na personelu - pani obsługująca salę, księgowa i manager w jednym.
Sympatyczni faktycznie, ale nie znali się po prostu na prowadzeniu takiego interesu.
Reklama Enei mega naturalna.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 15:03   #1448
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Tłumaczenia durne, ale właściciele też nie bez winy - przecież było widać, że ta kobieta się na managera nie nadaje. Druga rzecz, że próbowali przyoszczędzić na personelu - pani obsługująca salę, księgowa i manager w jednym.
Sympatyczni faktycznie, ale nie znali się po prostu na prowadzeniu takiego interesu.
Reklama Enei mega naturalna.
Rozwalili mnie tym, że nie sprawdzają rachunków, żeby pani manager nie poczuła się kontrolowana i żeby przypadkiem nie pomyślała że jej nie ufają. A kobieta jej co miesiąc dawała 30 tys. do zarządzania
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:11   #1449
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Rozwalił mnie dzisiaj tekst Magdy do Bogusi, kiedy stały przy drodze: ''Zatrzymuj samochody''

Odcinek bardzo, bardzo przyjemny. Miło się oglądało.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Poprzedni post napisałam, jak pokazywali kolcję. Byłam w zasadzie pewna, że w trakcie ponownej wizyty restauracja będzie pełna i wszystko zakończy się sukcesem, a tu taka niespodzianka. Jestem ciekawa, jak, i czy w ogóle, sobie poradzą
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:04   #1450
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Rozwalił mnie dzisiaj tekst Magdy do Bogusi, kiedy stały przy drodze: ''Zatrzymuj samochody''

Odcinek bardzo, bardzo przyjemny. Miło się oglądało.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Poprzedni post napisałam, jak pokazywali kolcję. Byłam w zasadzie pewna, że w trakcie ponownej wizyty restauracja będzie pełna i wszystko zakończy się sukcesem, a tu taka niespodzianka. Jestem ciekawa, jak, i czy w ogóle, sobie poradzą
Wczoraj, pierwszy raz od bardzo dawna obejrzałam KR. Ta Bogusia mnie strasznie denerwowała tym głupim uśmiechem, postawienie "kierunkowskazów" na restaurację to nie jest aż taki wydatek, a skąd ludzie przejeżdżający mają wiedzieć, że właśnie tam jest Widać, jak im zależy: jakoś to będzie
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:15   #1451
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Wczoraj, pierwszy raz od bardzo dawna obejrzałam KR. Ta Bogusia mnie strasznie denerwowała tym głupim uśmiechem, postawienie "kierunkowskazów" na restaurację to nie jest aż taki wydatek, a skąd ludzie przejeżdżający mają wiedzieć, że właśnie tam jest Widać, jak im zależy: jakoś to będzie
w ogole nie zrozumialam tych włascicieli, a przede wszystkim tej Bogusi bo ten Włoch może troche nie wiedziec jak to działa w Polsce. Baba miała wszystko, kuchnia perfekt, okolica perfekt, sama restauracja z hotelem - cudo, obsługa, klimat no wszystko, nic nie musiała "naprawiać" tylko sama jedna wziać się w garść i zrobić kurde dwie reklamy nie wiem co ona robiła przez ten czas 3 tygodni.. widać że jej nie zależy i nie ma pojecia o tym jak to ma działać, a własciciel ma kiepski charakter jeśli chodzi o rządzenie ludzmi i restauracją
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 10:41   #1452
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
w ogole nie zrozumialam tych włascicieli, a przede wszystkim tej Bogusi bo ten Włoch może troche nie wiedziec jak to działa w Polsce. Baba miała wszystko, kuchnia perfekt, okolica perfekt, sama restauracja z hotelem - cudo, obsługa, klimat no wszystko, nic nie musiała "naprawiać" tylko sama jedna wziać się w garść i zrobić kurde dwie reklamy nie wiem co ona robiła przez ten czas 3 tygodni.. widać że jej nie zależy i nie ma pojecia o tym jak to ma działać, a własciciel ma kiepski charakter jeśli chodzi o rządzenie ludzmi i restauracją
Jak to co robiła? Zatrudniła menagerkę, która nigdy menagerką nie była i zabukowała sobie bilet do Włoch... No przecież kobieta ciężko pracowała

A miejsce cudo, ma ogromny potencjał
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:54   #1453
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Jestem pod wrażeniem włoskiej kuchni- nie dość że kucharze profesjonaliści to jeszcze gotują z najlepszych składników (widzieliście wielką kępę świeżych ziół?) Ale gdy taka restauracja położona jest gdzieś przy trasie, 10 km od miasta, do tego bez jakiejkolwiek reklamy to nic dziwnego że nie ma klientów.
Wielkie bilbordy co kilka km naprawdę dużo dają np. jak dwa razy w życiu jechałam pewną trasą to do tej pory pamiętam reklamy restauracji serwującej pieczoną gęś- w jednym mieście, potem na wylocie, potem w pół drogi, potem jakieś strzałki a w przeciwnym kierunku było identycznie. Nawet ktoś zupełnie nie zainteresowany wiedział gdzie i co można zjeść w tej okolicy.
Jestem pewna, że po tym odcinku w końcu ludzie tam zjadą. Szkoda tylko, że nic nie mówili o cenach.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.

Edytowane przez BioIvO
Czas edycji: 2012-11-23 o 10:56
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:07   #1454
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

No to teraz reklame maja - chyba tylko o to chodzilo
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:25   #1455
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ostatni odcinek to doskonały przykład na to, że niektórzy mają najwidoczniej jakieś zapędu ku samodestrukcji. Mają kasę, zaplecze, potencjał, a wszystko pier... na własne życzenie. Jak ja nie rozumiem takich ludzi. Gessler i tak była spokojna, bo ja bym ich tam chyba powystrzelała.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:38   #1456
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Witam
W sobotę obejrzałam jeden z odcinków "Kuchennych rewolucji" - powiem szczerze, że nie jestem do końca przekonana, że 4 dni to wystarczająca ilość czasu do zmiany baru z małymi dochodami na restaurację przynoszącą duże zyski.

Co uważacie o programie? O sposobie wprowadzania zmian przez panią Magdę?

Pomyślałam, że może niektóre z was mieszkają niedaleko tych restauracji, może kiedyś tam były, może kiedyś zajrzą? Może napiszecie, czy faktycznie, zmiany są wprowadzone na dłuższą metę, czy jak tylko kamery się wycofały, to wszystko wróciło do pierwotnego stanu?
Mnie się wydaje, że cała ta szopka z Panią Gesler to ściema, poza tym jakoś nie przypadła mi ona do gustu. Zachowuje się zbyt protekcjonalnie, bez szacunku do innych. Zbyt zapatrzona w siebie kobitka, która chce uczyć innych...wcale mnie nie przekonuje ten program.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:27   #1457
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

tak jak mówicie, właściciele sami na własne życzenie pozbawiają się klientów. Dziś jest tak, że bez reklamy ciężko o ludzi. A skoro M. Gessler mówi, że to jedna z najlepszych restauracji włoskich w kraju, oznacza, iż warto tam się pojawić. Na miejscu Gessler, to ja bym tego kucharza sobie zabrała i sama w tamtym rejonie otworzyła kuchnię włoską
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:50   #1458
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Lubię M.Gessler i zawsze oglądam kuchenne rewolucje. Ale drażni mnie jej brak szacunku, np. wczorajsze rzucanie orzechami w tą współwłaścicielkę było dla mnie chamskie jak tak można? Ja na miejscu tej pani też bym rzucała w Gessler, swoją drogą, że ta kobieta nic nie robiła ale to nie powód aby przechodzić do takich czynów. Zniesmaczona jestem serio.
Nie tylko ja
http://www.pudelek.pl/artykul/44906/...restauratorke/
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:03   #1459
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Niby było chamskie, ale to co zrobili właściciele też było. Zadzownili po Gessler chyba tylko żeby pokazać się w TV, bo do jej rad się nie zastosowali.
I kolejny raz widzimy przykład oszczędzania na pracownikach. Pani manager, która była kelnerką i wspierała teściową. No tak, ale taka z wykształceniem i doświadczeniem pewnie by wzięła więcej.
Daremni ludzie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 17:54   #1460
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Nie zastosowali się do rad ale pewnie wiele przez to stracą, ich wybór .
M. Gessler najpierw zgniatała te orzechy i powiedziała coś w stylu "wie pani co mam ochotę z panią zrobić" i zgniotła orzech. I to już było wystarczająco dosadne, plus argumenty które przedstawiła. To rzucanie to takie popisy na pokaz, bez szacunku do drugiej osoby.

Sama restauracja mnie zachwyciła. Kucharze pracowali z takim zaangażowaniem; te ich potrawy .
A ja na diecie
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:47   #1461
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Niby było chamskie, ale to co zrobili właściciele też było. Zadzownili po Gessler chyba tylko żeby pokazać się w TV, bo do jej rad się nie zastosowali.
I kolejny raz widzimy przykład oszczędzania na pracownikach. Pani manager, która była kelnerką i wspierała teściową. No tak, ale taka z wykształceniem i doświadczeniem pewnie by wzięła więcej.
Daremni ludzie.
G powiedzial cos takiego, ze wolalaby mezczyzne jako menadzera bo miedzy innymi ta restauracja jest daleko( pewnie z dala od duzego miasta); wiec takiemu menadzerowi z wyksztalceniem i doswiadczeniem musieliby bardzo duzo zaplacic zeby zgodzil sie dojerzdzac lub przeprowadzic sie z dala od miejsca zamieszkania;
wg mnie zle potraktowala ta menadzerke, z taka wyzszoscia
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:31   #1462
storczykowe pole
Raczkowanie
 
Avatar storczykowe pole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 201
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Mieszkam w wielbarku , a w Karczmie Leśniczanka miałam rok temu wesele
chyba wszyscy mieszkańcy oglądali odcinek. Jest w tym wszystkim baaaaaaardzo duzo prawdy ... nie będę komentowała , ale nie znacie prawdy , odcinek trwa tylko kilkadziesiat minut
storczykowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:40   #1463
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez storczykowe pole Pokaż wiadomość
Mieszkam w wielbarku , a w Karczmie Leśniczanka miałam rok temu wesele
chyba wszyscy mieszkańcy oglądali odcinek. Jest w tym wszystkim baaaaaaardzo duzo prawdy ... nie będę komentowała , ale nie znacie prawdy , odcinek trwa tylko kilkadziesiat minut
tzn ze odcinek pokazal prawde czy polprawdy ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:50   #1464
storczykowe pole
Raczkowanie
 
Avatar storczykowe pole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 201
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

tzn. że aluzja p. G co do menager była poniekąd słuszna a wiele innych spraw równie złych nie pokazali. p. Dorota np. na moich poprawinach w niedzielę była i obsługiwała gości którzy przyszli na obiad , ale nie moich.
Kurcze wkurza mnie że wszyscy tak atakuja p. gessler, chyba po to ja zapraszają aby godnie przyjąc jej krytykę, która ZAWSZE ! wychodzi na dobre, jezeli własciciele posluchają jej rad. W ostatnim odc. np kuchnia rewelacja, kazała tylko zadbac o reklamę i cooo?? nic z tym nie zrobili ! kobieta sprowadziła pewnie swoja bezrobotna kolezankę, która pojecia o niczym z kuchni nie miała i zadowolona z siebie hahhaha
jak ktos posłucha i zastosuje się do jej rad to zawsze finał jest na duzy +.
Program zawsze krecony jest , był i będzie pod widza ! czym wiecej łez , ku***** i h**** tym większa oglądalność
storczykowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:06   #1465
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

z tego co sprawdziłam w gazecie to teraz w czwartek będzie ostatni odcinek tego sezonu, ma być restauracja gruzińska w Warszawie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:17   #1466
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez storczykowe pole Pokaż wiadomość
Kurcze wkurza mnie że wszyscy tak atakuja p. gessler, chyba po to ja zapraszają aby godnie przyjąc jej krytykę, która ZAWSZE ! wychodzi na dobre, jezeli własciciele posluchają jej rad. W ostatnim odc. np kuchnia rewelacja, kazała tylko zadbac o reklamę i cooo?? nic z tym nie zrobili !
Zgadzam sie z radami Gessler , ale mam tez swiadomosc ze to telewizja. Moga zmontowac kazdy odcinek tak, ze prawda bedzie zawsze po jednej stronie, a wlasciciele nie maja sie jak obronic.

***

Czasami mam wrazenie ze te firmy ktore "opieraja" sie zmianom i wola zostawic rzeczy takie jakie sa tak naprawde boja sie ciezkiej pracy, ktora sukces za soba niesie. Cos jak "od wesele do wesela" troche kasy skapnie, potem kilka dni wolnego braku gosci na tygodni, znowu wesele i tak marnie, ale sie kreci
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:20   #1467
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

wczorajszy odcinek był jakiś nijaki....
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:27   #1468
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
wczorajszy odcinek był jakiś nijaki....
zgadzam się.. jakiś taki sztuczny i inny niż wszystkie wyglądał troche jak reklama tego miejsca niż rewolucje. ja oglądałam online i chyba połowe przewinełam.. nuda.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:36   #1469
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

jakaś porażka jedyne co zapamiętałam to 'śćjeńśćje mńją tsieńsjło, tsieńjsło'
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:58   #1470
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Też wyjątkowo obejrzałam. To prawda-nuda, ale przynajmniej ludzie się starali i byli zaangażowani.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.