Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 18:37   #31
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Był taki temat, który dotyczył mężczyzn. (może ten temat nie odnosi się do wszystkich kobiet, by nie uogólniać tylko może zdecydowanej większości) Jednak ja uważam zupełnie na odwrót, że jeśli chodzi o "miłość", która jest między kobietą a facetem nie jest specjalnie bezinteresowna i niewinny ze strony płci pięknej jak wiele użytkowniczek to opisuje.

Po pierwsze każda ma wymagania i DOBRZE. Zaznaczam, że uważam, że fajnie, że ktoś ma wymagania, bo jednak bez sensu tkwić w związku gdzie człowiek jest raniony lub nieszczęśliwy. Jednak o ile rozsądne wymagania mogą być zrozumiałe to mam wrażenie, że niektórym dziewczynom się w majtkach poprzewracało.

Na przykład o ile wymagania z charakteru odnoszące się do stworzenia trałego fajnego związku są zrozumiałe to takie jak od niektórych się słyszy lub nawet czyta, że: "musi mieć 184,74362346236234 cm i nawet nie może mieć mikrometra mniej wzrostu, musi być szatynem, a jego oczy muszą być granatowe. Wszyscy inni nie są w moim typie, nie czuje do nich chemii i są skreśleni".

Spora grupa kobit głównie patrzy na tsunami w gaciach co nazywa "chemią" lub "tym czymś". A taka prawda, że wymagania mają z tyłka wzięte, a same tak wiele nie reprezentują.

Podsumowując - To chyba logiczne, że podobają nam się zadbane osoby i fajne z charateru, ale skreślanie ich na podstawie wad na których nie mają tak drastycznego wpływu jak na inne cechy to wg. mnie hipokryzja i idiotyzm, a nie miłość.
nie zauważyłeś,że marzenia swoje,a życie swoje?


moim ideałem jest śniady brunet ,wysoki z szeroką klatą.oczy mają być czarne otoczone wachlarzem rzęs,a co mam?całkowite przeciwieństwo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:39   #32
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Nie to nie chodzi naprawdę o wzrost - mam 187 cm wzrostu, więc jestem raczej wysoki, jestem też szczupły, jedynie co może odstawać od tych kanonów piękna to nie jestem brunetem tylko ciemnym blondynem kolor włosów wręcz w brąz popadający(sporo dziewczyn pisało, że tylko brunet), dbam o higienę, jestem wysportowany.

Tylko, że ja się boję kobiet. Z jednej strony wiem jakie potrafią być straszne bo przekonałem się na własnej skórze, gdy była koleżanka grała na dwa fronty i mnie oszukała. Z drugiej strony nie mam żadnego doświadczenia, teraz jak się patrzy na dziewczyny w wieku około 20 lat to zazwyczaj wychodzi, że tylko patrzą czy ciacho czy nie i mnie to trochę odrzuca od nich, bo mimo, że nie jestem ani w żadną stronę specjalnie brzydki czy też ładny to jest to dla mnie trochę puste podejście.

Boję się też tego, że skoro wygląd jest tak ważny to w końcu zawsze jest ktoś ładniejszy czy przystojniejszy ode mnie o ile ja chcę stworzyć fajny trwały związek to skąd mam wiedzieć czy nie jestem zabawką w oczach drugiej osoby, aż nie znajdzie się ktoś lepszy?

Mam wrażenie, że potrzebuję psychologa. Z jednej strony bardzo chciałbym mieć dziewczynę, z drugiej strony boję się ich bo jednak widzę na czym polegają początki relacji damsko-męskiej i ten punkt średnio mi odpowiada - czy to z wyglądu czy to z braku doświadczenia.
nie wiesz jak to jest?
1282852638_by_Kamisha_500.jpg
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:48   #33
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Z mojego doświadczenia wynika, że to faceci mają nierealne wymagania. Kobieta ma być wysoka, jak najchudsza, z gigantycznym, ale jędrnym niczym sztuczny (oczywiście musi być naturalny!) biustem, długimi, gęstymi włosami w intensywnym, naturalnym kolorze itd.
Ale jeśli kobieta ma wygamania - zaraz krzyk, że jak to tak, że kobiety tylko kalkulują, zamiast kochać bezwarunkowo swojego misiaczka, który jest tak łaskawy, że zwrócił na nią uwagę. Co z tego, że ma mięsień piwny i unika prysznica.

Ja powiem od siebie, że w zasadzie nie mam wymagań, pomijając ludzkie standardy, typu mycie zębów, to musi robić Ale nie wymagam nie wiadomo czego. Za to wkurza mnie, że facet "ma prawo" wymagać, ale nie musi nic dawać w zamian.
Mężczyzna to też człowiek, też myśli i jest w stanie zadbać o siebie i rozmawiać z kobietą, która nie wygląda jak lalka Barbie. Faceci sami sobie strzelają w stopę rozpowszechniając tego typu stwierdzenia - stwierdzają, nie wprost, że są mało inteligentni i zatrzymani w rozwoju.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie wiesz jak to jest?
Załącznik 4985802
To zdjęcie mówi wszystko o tym, jak mają się wymagania mężczyzn do nich samych
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:53   #34
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37687733]Byl kiedys taki watek . Z tego, co pamietam chlop ponizej 175 cm byl niski a preferencyjnie idealnie bylo okolo 185 cm wlasnie .[/QUOTE]

A no to zwracam honor autor pewnie przypadkiem na niego trafił, a że ten wątek tak nim wstrząsnął, musiał założyć swój własny
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:57   #35
johnny346
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A no to zwracam honor autor pewnie przypadkiem na niego trafił, a że ten wątek tak nim wstrząsnął, musiał założyć swój własny
Dziękować! Honor zwrócony, teraz mogę umrzeć spokojnie
johnny346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:06   #36
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
dziękować! Honor zwrócony, teraz mogę umrzeć spokojnie
:d
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:56   #37
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Odnośnie brzmienia tematu: po co Ci możliwość kochania przez większość kobiet? Nie wystarczy Ci jedna?

Już myślałam po tym co napisałeś, że jesteś kolesiem, któremu dałam wczoraj kosza - powiedziałam mu wczoraj szczerze (wydawało mi się, że szczerze), że brakuje mi u niego pewności siebie i czuję, że jest zakompleksiony (to byłoby już o jedną osobę za dużo w naszej relacji), a on zwalił wszystko na swój wygląd.
A jeszcze przed spotkaniem pytał mnie zalękniony, czy nie przeszkadza mi, że jest 3 cm niższy ode mnie.
Wygląd był najmniej tutaj istotną sprawą, ale on zwalił wszystko na swoją piętę archillesową - i pocisk po mnie, że jestem nieszczera i obłudna. O__o

Mam wymagania, nie zamierzam tego ukrywać - nie będę z osobą, z którą nie będę miała wspólnych tematów, która będzie wpędzać mnie w depresję, i z osobą zakompleksioną, bez ambicji. I chamem. Mój potencjalny facet, przynajmniej w momencie poznania, powinien być silnym psychicznie osobnikiem - albo sprawiać takie wrażenie (jako i ja przynajmniej sprawiam). Skończyłam z byciem Matką Teresą.
Wygląd to drugorzędna sprawa, ale też się liczy - jeśli facet zachwyci mnie wymienionymi wyżej cechami, jestem w stanie zachwycić się też blond włosami - mimo, że mój "wymarzony" powinien mieć ciemne. Jeśli nie ma tych cech, to chyba niezależnie od tego jak by wyglądał, i tak byśmy się pożegnali.

http://natemat.pl/39587,stapajac-po-...2499#f34538326 - tutaj artykuł o kryzysie męskości w XXI w.
Wg mnie opiera się to głównie na tym, że nagle i kobiety zaczęły czegoś wymagać. I przestaliście być tacy "niezbędni". Mimo że wciąż grono kobiet jest wychowywane tak, żeby bez tego faceta czuły, że ani rusz.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 21:10   #38
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Był taki temat, który dotyczył mężczyzn. (może ten temat nie odnosi się do wszystkich kobiet, by nie uogólniać tylko może zdecydowanej większości) Jednak ja uważam zupełnie na odwrót, że jeśli chodzi o "miłość", która jest między kobietą a facetem nie jest specjalnie bezinteresowna i niewinny ze strony płci pięknej jak wiele użytkowniczek to opisuje.

Na przykład o ile wymagania z charakteru odnoszące się do stworzenia trałego fajnego związku są zrozumiałe to takie jak od niektórych się słyszy lub nawet czyta, że: "musi mieć 184,74362346236234 cm i nawet nie może mieć mikrometra mniej wzrostu, musi być szatynem, a jego oczy muszą być granatowe. Wszyscy inni nie są w moim typie, nie czuje do nich chemii i są skreśleni".

Spora grupa kobit głównie patrzy na tsunami w gaciach co nazywa "chemią" lub "tym czymś". A taka prawda, że wymagania mają z tyłka wzięte, a same tak wiele nie reprezentują.

Podsumowując - To chyba logiczne, że podobają nam się zadbane osoby i fajne z charateru, ale skreślanie ich na podstawie wad na których nie mają tak drastycznego wpływu jak na inne cechy to wg. mnie hipokryzja i idiotyzm, a nie miłość.
Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Odnośnie brzmienia tematu: po co Ci możliwość kochania przez większość kobiet? Nie wystarczy Ci jedna?

Już myślałam po tym co napisałeś, że jesteś kolesiem, któremu dałam wczoraj kosza - powiedziałam mu wczoraj szczerze (wydawało mi się, że szczerze), że brakuje mi u niego pewności siebie i czuję, że jest zakompleksiony (to byłoby już o jedną osobę za dużo w naszej relacji), a on zwalił wszystko na swój wygląd.
A jeszcze przed spotkaniem pytał mnie zalękniony, czy nie przeszkadza mi, że jest 3 cm niższy ode mnie.
Wygląd był najmniej tutaj istotną sprawą, ale on zwalił wszystko na swoją piętę archillesową - i pocisk po mnie, że jestem nieszczera i obłudna. O__o

Mam wymagania, nie zamierzam tego ukrywać - nie będę z osobą, z którą nie będę miała wspólnych tematów, która będzie wpędzać mnie w depresję, i z osobą zakompleksioną, bez ambicji. I chamem. Mój potencjalny facet, przynajmniej w momencie poznania, powinien być silnym psychicznie osobnikiem - albo sprawiać takie wrażenie (jako i ja przynajmniej sprawiam). Skończyłam z byciem Matką Teresą.
Wygląd to drugorzędna sprawa, ale też się liczy - jeśli facet zachwyci mnie wymienionymi wyżej cechami, jestem w stanie zachwycić się też blond włosami - mimo, że mój "wymarzony" powinien mieć ciemne. Jeśli nie ma tych cech, to chyba niezależnie od tego jak by wyglądał, i tak byśmy się pożegnali.

http://natemat.pl/39587,stapajac-po-...2499#f34538326 - tutaj artykuł o kryzysie męskości w XXI w.
Wg mnie opiera się to głównie na tym, że nagle i kobiety zaczęły czegoś wymagać. I przestaliście być tacy "niezbędni". Mimo że wciąż grono kobiet jest wychowywane tak, żeby bez tego faceta czuły, że ani rusz.

ja pamiętam, jak miałam 19 lat i spotkałam mojego narzeczonego... cóż, był na najlepszej drodze do zostania właśnie takim wymoczkiem. ale na jego drodze pojawiłam się ja, i bez zbytniej przesady mogę powiedzieć, że nasz związek (niedługo ślub!) przez te 6 lat radykalnie nas zmienił. on z wycofanego, pozbawionego zdania odludka stał się megaprzystojnym inżynierem, cenionym w pracy i poza nią, a ja z biednej, zpsychozowanej dziewczyny z zaburzeniami odżywiania i depresją wydoroślałam, wypiękniałam. sam twierdzi, że to ja go odmieniłam. może też spotkasz na swojej drodze miłość, taką prawdziwą? i mądrą kobietę?
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-11-23 o 14:22
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:09   #39
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Spora grupa kobit głównie patrzy na tsunami w gaciach co nazywa "chemią" lub "tym czymś". A taka prawda, że wymagania mają z tyłka wzięte, a same tak wiele nie reprezentują.

Podsumowując - To chyba logiczne, że podobają nam się zadbane osoby i fajne z charateru, ale skreślanie ich na podstawie wad na których nie mają tak drastycznego wpływu jak na inne cechy to wg. mnie hipokryzja i idiotyzm, a nie miłość.
I właśnie dlatego, własnie przez takie coś co piszesz - uważam, że czytanie tamtego i podobnych wątków (wątków o wymaganiach) jest fatalnym pomysłem dla faceta. Jest wspaniałym źródłem uprzedzeń, jeśli nie ma się do tego dużego dystansu.
Jestem co do tego przekonana tym bardziej, że gdy przebywałam na forum facetów - to na to wspominanie o wymaganiach też zalewała mnie krew.
Miałam wnioski takie same jak ty: "a co wy reprezentujecie sobą, że macie wymaganie takie czy inne?"
Kropka w kropkę podobny temat mogłabym założyć tam
(chociaż uczciwie muszę przyznać, że faceci nie pisali o wymaganiach tak wprost, nie pisali tak określonych - a jak pisali, to zazwyczaj te typy mało myślące)

Do rzeczy. Wszystko to przez czytanie tego
Nie czytaj takich tematów, omijaj je. To jest moja szczera rada
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:15   #40
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Czy tylko ja mam w co robi większość i jakie ma wymagania?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:36   #41
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Wymagania facetów względem kobiety są proste -powinna być ładna i zadbana -posiadać ciekawy charakter -nie być jędzą. W 3 podpunktach da się wyrazić to co jest potrzebne dla faceta, ale spora ilość dziewczyn musi wymyślać jakieś bezsensowne podpunktu
Dlatego to my jesteśmy mężczyznami, a one kobietami.

1. Nie staraj się zrozumieć kobiet.
Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
po co w ogóle próbować skoro jak się czyta wymagania kobiet jeśli chodzi o wygląd to nie da się ich w 100% spełnić.
2. Nie zastanawiaj się nad ich wymaganiami w stosunku do Ciebie, tylko nad swoimi w stosunku do nich.
Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja się boję kobiet.
3. Nie bój się kobiet. One nie gryzą no chyba, że w szczytowym uniesieniu.
Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
teraz jak się patrzy na dziewczyny w wieku około 20 lat to zazwyczaj wychodzi, że tylko patrzą czy ciacho czy nie i mnie to trochę odrzuca od nich, bo mimo, że nie jestem ani w żadną stronę specjalnie brzydki czy też ładny to jest to dla mnie trochę puste podejście.
4. Szukają ciacha, a wpadają w objęcia łysiejących kurdupli i całkiem im w nich dobrze. Rozejrzyj się dookoła, a zauważysz mnóstwo par, gdzie bardzo atrakcyjna kobieta jest z bardzo mało atrakcyjnym facetem. Jaki z tego morał? Ci faceci dają tym kobietom coś dużo ważniejszego, niż swój wygląd, ubiór, aparycję, czy powierzchowność.
Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Boję się też tego, że skoro wygląd jest tak ważny to w końcu zawsze jest ktoś ładniejszy czy przystojniejszy ode mnie o ile ja chcę stworzyć fajny trwały związek to skąd mam wiedzieć czy nie jestem zabawką w oczach drugiej osoby, aż nie znajdzie się ktoś lepszy?
Wygląd nie jest wcale tak ważny, jak im się wydaje i usiłują nam to wcisnąć. Oczywiście nie namawiam Cię, abyś się przestał myć, a zaczął obgryzać paznokcie. Co to to nie. Bądź czysty, schludny, miej wyczyszczone buty, zadbane paznokcie, włosy, ale przede wszystkim ...


miej charakter.

5. Bądź silnym swoim charakterem mężczyzną. Daj kobiecie poczucie bezpieczeństwa, a przestanie zauważać Twoją łysinę. Daj jej wsparcie, a stwierdzi, że jej mężczyzna wcale nie musi być brunetem. Zaintryguj ją, a okaże się, że możesz mieć 10 cm wzrostu mniej, niż jej się do tej pory wydawało.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 10:41   #42
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Rób tak, jak Ci radzi eos. Przynajmniej nie będziesz jęczącą mimozą i będzie łatwiej na forum
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:52   #43
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Dlatego to my jesteśmy mężczyznami, a one kobietami.

1. Nie staraj się zrozumieć kobiet.

2. Nie zastanawiaj się nad ich wymaganiami w stosunku do Ciebie, tylko nad swoimi w stosunku do nich.

3. Nie bój się kobiet. One nie gryzą no chyba, że w szczytowym uniesieniu.

4. Szukają ciacha, a wpadają w objęcia łysiejących kurdupli i całkiem im w nich dobrze. Rozejrzyj się dookoła, a zauważysz mnóstwo par, gdzie bardzo atrakcyjna kobieta jest z bardzo mało atrakcyjnym facetem. Jaki z tego morał? Ci faceci dają tym kobietom coś dużo ważniejszego, niż swój wygląd, ubiór, aparycję, czy powierzchowność.

Wygląd nie jest wcale tak ważny, jak im się wydaje i usiłują nam to wcisnąć. Oczywiście nie namawiam Cię, abyś się przestał myć, a zaczął obgryzać paznokcie. Co to to nie. Bądź czysty, schludny, miej wyczyszczone buty, zadbane paznokcie, włosy, ale przede wszystkim ...


miej charakter.

5. Bądź silnym swoim charakterem mężczyzną. Daj kobiecie poczucie bezpieczeństwa, a przestanie zauważać Twoją łysinę. Daj jej wsparcie, a stwierdzi, że jej mężczyzna wcale nie musi być brunetem. Zaintryguj ją, a okaże się, że możesz mieć 10 cm wzrostu mniej, niż jej się do tej pory wydawało.

a jak staniesz na grubym portfelu to mozesz mieć nawet 150 cm wzrostu i nikt tego mnie zauważy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:53   #44
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Po eosie to akurat widać, jak czytanie takich tematów powoduje trwałe i głębokie uprzedzenia wobec kobiet

Takich tematów nie czyta się. Przechodziłam rzecz podobną, wiem jak to wygląda - i jeśli chce się mieć trzeźwe myślenie, a nie pełne uprzedzeń - to tych wątków nie czytać! Tak jak nie czytasz onetu czy filmwebu, bo po takiej lekturze człowiek ma takie podejście:



tak też nie należy czytać tego, bo dużo w tym pisania o pierdółkach. Ja widzę na przykład, że te posty w tamtym temacie to są takie luźne dywagacje - ale takiego podejścia nie miałam, jak czytałam podobne posty w wykonaniu facetów. Człowiek inaczej na to wtedy patrzy.
Ciebie, johnny, na forum dla chłopaków takie listy cech by nie raziły. Nie brałbyś tego za bardzo na poważnie, miałbyś dystans, albo w ogóle taki temat by ci zwisał zdechłym szczurem, nawet byś go nie czytał. Ale takie wyliczanie cech na forum dla kobit - już cię rażą. I wcale nie dziwi mnie to.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-19 o 11:05
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:39   #45
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jak staniesz na grubym portfelu to mozesz mieć nawet 150 cm wzrostu i nikt tego mnie zauważy
Ale żeby mieć gruby portfel to też trzeba mieć charakter.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:02   #46
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
W sumie to macie racje, no ale musiałem jakoś odreagować to, że nie mam dziewczyny. W co prawda żałosny sposób.

Jakoś nigdy nie miałem kontaktu z dziewczynami i zawsze sobie tłumaczyłem tym, że po co w ogóle próbować skoro jak się czyta wymagania kobiet jeśli chodzi o wygląd to nie da się ich w 100% spełnić. Tak się pogłębiłem w samotności, że tylko czytałem wizaż, próbowałem zrozumieć kobiety, aż to w końcu zakończyło się depresją i frustracją względem kobiet i względem siebie.

Czasem mam zwyczajnie dość, mam wrażenie, że nie ogarnę tych relacji pomiędzy kobietami i facetami bo mimo, że jestem bardzo młody to nie ogarniam na jakiej zasadzie to wszystko działa, dlatego skupiłem się na wizażu jako na jakimś genialnym źródle wiedzy o kobietach. Kiedy zacząłem cczytać i patrzeć jak ciężko być w związku to aż mi się odechciało jakichkolwiek kotaktów z dziewczynami.

To nie tak, że Wy jesteście złe, tylko moja pokręcona psychika wysiadła.
Pierwszą i podstawową zasadą w kontaktach damsko-męskich, decydującą o atrakcyjności mężczyzny jest (wg mnie, może inne kobiety mają inaczej) pewność siebie. I to nie pewność siebie w stylu hej bejbe, mówią mi macho, widziałaś kiedyś takiego bajcepsa? tylko pewność pt. chodzę prosto, jestem z siebie zadowolony, wiem kim jestem i czego chcę. Przy takim mężczyźnie kobieta czuje się bezpiecznie i wie, że może w nim mieć oparcie, a nie rozchwiane emocjonalnie i niepewne siebie dziecko z niedostatkami ego czy tam czegokolwiek bądź. I jeśli mężczyzna ma w sobie tę pewność i wewnętrzny spokój, to niezależnie od tego, czy ma 180 czy 190 cm, przyciąga.

Na drugim końcu znajdują się wszystkie smutasy pt. nikt mnie nie kocha, zamulacze pt. wszystkie kobiety są beznadziejne, emocjonalna gównażeria i macho z bożej łaski.

Więc moją szczerą radą jest praca nad sobą i nad tym, kim się jest/chce być/co się chce osiągnąć itp., zanim człowiek się zacznie miotać i wpadać w dziwne relacje oraz obwiniać płeć przeciwną za własne nieogarnięcie.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:03   #47
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Btw. Ile razy widziałyście brzydkiego kolesia z ładną dziewczyną
Milion razy. Naprawdę, codziennie widuję.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
a ile razy na odwrót?
Przystojniaka z obiektywnie brzydką dziewczyną? Bardzo, bardzo rzadko. Nie przypominam sobie nawet...
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:41   #48
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Milion razy. Naprawdę, codziennie widuję.


Przystojniaka z obiektywnie brzydką dziewczyną? Bardzo, bardzo rzadko. Nie przypominam sobie nawet...
Z obiektywnie brzydką... nie wiem nawet czy jest coś takiego jak brzydota obiektywna, ale szczerze powiem że dość często widuję jak naprawdę atrakcyjni faceci są z takimi kobietami że samo się nasuwa pytanie: co on w niej widział?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:55   #49
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Z obiektywnie brzydką... nie wiem nawet czy jest coś takiego jak brzydota obiektywna, ale szczerze powiem że dość często widuję jak naprawdę atrakcyjni faceci są z takimi kobietami że samo się nasuwa pytanie: co on w niej widział?
To radzę się nad tym poważnie zastanowić.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 11:00   #50
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Najbardziej wartościowy post w dyskusji. Serio!

Co do wcześniejszego hejtu. Przyczepiliście się do tego wzrostu, a nie tylko o wzrost chodzi ( nie chwaląc się - nie, nie jestem niski mam 187 cm wzrostu i ten problem mnie nie dotyczy oraz żadna dziewczyna mnie nie odrzuciła ostatnio z tego powodu)

Chodziło mi tylko, że wiele dziewczyn tak się buntuje i płacze, jacy to faceci źli - paczą tylko na wygląd, często chcą tylko wykorzystać, a jak się trafi jakiś dobry facet z wyglądem i charakterem to ło jezu brać go na miejscu zanim inne się za niego wezmą.

Chodziło mi o odwołanie do wymagań niektórych dziewczyn które piszą, że MUSI mieć 185 cm wzrostu minimum. Dla mnie to głupio brzmi, jakoś nigdy nie słyszałem by jakikolwiek facet powiedział, że prawdziwa kobieta musi mieć 75C bo inaczej nie jest kobietą. A sforumołowania względem facetów takowe padają(tylko odnośnie wzrostu, a nie cycków ofc).



Dziewczyny nie chcą być w związku z kimś kogo nie mogą pokochać, chyba brzmi logicznie. Tylko, że spora ilość kobiet może pokochać tylko i wyłącznie okazy piękności, bo oni tylko mają to "coś", szkoda, że w moim otoczeniu zazwyczaj ci mniej piękni nie mają tego "czegoś" a ci bardziej mają. No ciekawe o co chodzi.

Btw. Ile razy widziałyście brzydkiego kolesia z ładną dziewczyną, a ile razy na odwrót?

Wymagania facetów względem kobiety są proste -powinna być ładna i zadbana -posiadać ciekawy charakter -nie być jędzą. W 3 podpunktach da się wyrazić to co jest potrzebne dla faceta, ale spora ilość dziewczyn musi wymyślać jakieś bezsensowne podpunktu brew musi być na wysokości w przedziale <178;185) bo inaczej to nie jest prawdziwy facet. Oczywiście jest tu pewna hiperbolizacja, ale poczytajcie sobie wymagania kobiet względem facetów, a potem przypatrzcie się jak płaczą, że facet zauważył inną a nie akurat ją.
Bardzo często. Koszmarny z wyglądu, kurduplowaty i w ogóle tragedia...a dziewczyna śliczna. No i co w związku z tym? Widać ujął ją czymś innym. Mój mąż jest łysawy i ma 170 cm wzrostu, jakoś nie przeszkodziło to nam zostać małżeństwem, a i przedtem miał jakieś dziewczyny.
ddas jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:05   #51
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

Generalizuuujesz

Ja mimo wszystko uwazam na odwrot, bo zazwyczaj to facet chce sie swoja 'laska' chwalic i ma ona odpowiednio wygladac, bo kumple maja zazdroscic.

O, a przypomnial mi sie reportaz, ktory ogladalam, mam nadzieje ze moge tu wrzucic link?

http://www.ipla.tv/Programy/5000947-...aki-Do-Wziecia

Swietna sprawa. I zwroccie uwage jak mezczyzni ( ) wypowiadaja sie o wymarzonej kandydatce na partnerke. Najczesciej jednak 'musi byc szczupla, wysoka, miec dlugie wlosy, duze piersi, oczy najlepiej niebieskie' itp. Stereotypy, moj panie, stereotypy. Zaden nie mowi raczej o tym, co powinna miec w glowie. Moze IM akurat nie zalezy ale mimo wszystko...

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:08
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:35   #52
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Brak wiary w możliwość kochania przez większość kobiet.

O jakich facetach my mówimy? Chyba o jakichś gówniarzach, którzy oglądają za dużo Red Tube'a i wydaje im się, że każda będzie dążyć do pokazywanego tam "ideału".
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.