Urojona ciąża - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 16:49   #61
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Urojona ciąża

Może zrób test na beta hcg, mnie uspokoił, ale nigdy nie zapomnę tych dni jak czekałam na wynik. Jak zadzwoniłam w dniu w którym miał być to kazano mi czekać jeszcze pół godziny. Nigdy tak sie chyba jeszcze nie bałam. Zanim zrobiłam bete robiłam 3 testy sikane ale tak się nakręciłam że miałam wszystkie objawy (tak mi się wtedy przynajmniej wydawało) ze testy sikane jakoś mnie nie przekonywały. Wszystko zakończyło się pomyślnie ale przez pewien czas miałam "seksowstręt" Teraz mam nauczkę i uważam podwójnie.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:21   #62
loyogurtscaduto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Urojona ciąża

tak naprawdę mam pojecia jak mam sie z tym do kogos zwrocic, wiec prosze nie miejce mi za zle, ze pisze to wlasnie tu.
Mam zaledwie lub az 19 lat i najwieksza w zyciu za soba glupote.
Dwa miesiace temu poznalam pewnego mezczyzne o wiele starszego. stalo sie, jak stalo, ze zaczelismy sie spotykac az pewnego dnia po jednym z licznych pobytow w pabie wyladowalismy razem w hotelu. I choc nie doszlo do niczego wielkiego, boje sie, ze zaszlam w ciaze. zaraz na drugi dzien bardzo zle sie czulam to trwa juz 4 dni ale nudnosci z dnia na dzien staja sie coraz mniej odczuwalne, dostalam takze miesiaczke kotra w ogole mi na taka nie wyglada. Od tych 4 dni caly czas siedze w internecie i czytam oraz sprawdzam prawdopodobienstwo zajscia. naprawde nie mam juz do tego sily, nie moge spac, jesc a gdy o tym mysle ciagle placze. chcialam byc kims w zyciu, ale mi nie wyszlo. Blagam o jakakolwiek odpowiedz.
loyogurtscaduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:27   #63
S1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Urojona ciąża

A czyja moge byc w ciąży jeśli sie zabezpieczałam ( prezerwatywa ktura nie pekła) ale w dni płodne?
S1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:10   #64
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Urojona ciąża

Cytat:
Napisane przez S1216 Pokaż wiadomość
A czyja moge byc w ciąży jeśli sie zabezpieczałam ( prezerwatywa ktura nie pekła) ale w dni płodne?
prawdopodobieństwo jest właściwie zerowe.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.