wylewam smutki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 21:35   #1
pinac0lada
Przyczajenie
 
Avatar pinac0lada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 29

wylewam smutki


Dziewczyny, jestem załamana Byłam z chłopakiem 1,5roku, rozeszliśmy się niecały tydzień temu, bo "brakowało mu tego czegoś". Mianowicie zaczęło się od częstych kłótni, w końcu wymyśliłam sobie przerwę, która miała trwać 2 tygodnie, lecz stęskniłam się i odezwałam się pierwsza po tygodniu. Kolejny tydzień zastanawialiśmy się jak to naprawić, żadne nie miało pomysłów, a gdy zaproponowałam, aby spróbować zacząć od początku nie zareagował z entuzjazmem.. Wczoraj miał urodziny, kupiłam mu wsześniej prezent (po tej przerwie), ciągle mając nadzieję, że nam wyjdzie. Kilka dni temu powiedział, że stwierdził, iż powinniśmy zrobić jeszcze jedną przerwę, ale dłuższą. Pomyślałam, że lepiej mu beze mnie i jeśli chce przerwy to się rozstaniemy. Tak też wyszło.. A dzisiaj patrzę, a na facebooku podziękował znajomym za życzenia "a w szczególności za prezent *" ja mu żadnego prezentu nie dałam... Poza tym te i inne buziaki nie są dla mnie.. Płakać mi się chce, nie sądziłam, że on mógłby mi to zrobić Kiedy to się mogło zacząć? Kiedyś byliśmy tak szczęśliwi, tak bardzo go kocham, a on mi wbija szpile w serce.
Najgorsze jest chyba też to, że nie mam się komu wypłakać. W czasie trwania związku nie pozwalał mi się spotykać ze znajomymi, dzisiaj zostałam sama.. Nie wiem co mam robić, ciągle żyłam nadzieją..

Przepraszam, ale chociaż tu musiałam się wyżalić..

Edytowane przez pinac0lada
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:36
pinac0lada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:48   #2
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: wylewam smutki

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana Byłam z chłopakiem 1,5roku, rozeszliśmy się niecały tydzień temu, bo "brakowało mu tego czegoś". Mianowicie zaczęło się od częstych kłótni, w końcu wymyśliłam sobie przerwę, która miała trwać 2 tygodnie, lecz stęskniłam się i odezwałam się pierwsza po tygodniu. Kolejny tydzień zastanawialiśmy się jak to naprawić, żadne nie miało pomysłów, a gdy zaproponowałam, aby spróbować zacząć od początku nie zareagował z entuzjazmem.. Wczoraj miał urodziny, kupiłam mu wsześniej prezent (po tej przerwie), ciągle mając nadzieję, że nam wyjdzie. Kilka dni temu powiedział, że stwierdził, iż powinniśmy zrobić jeszcze jedną przerwę, ale dłuższą. Pomyślałam, że lepiej mu beze mnie i jeśli chce przerwy to się rozstaniemy. Tak też wyszło.. A dzisiaj patrzę, a na facebooku podziękował znajomym za życzenia "a w szczególności za prezent *" ja mu żadnego prezentu nie dałam... Poza tym te i inne buziaki nie są dla mnie.. Płakać mi się chce, nie sądziłam, że on mógłby mi to zrobić Kiedy to się mogło zacząć? Kiedyś byliśmy tak szczęśliwi, tak bardzo go kocham, a on mi wbija szpile w serce.
Najgorsze jest chyba też to, że nie mam się komu wypłakać. W czasie trwania związku nie pozwalał mi się spotykać ze znajomymi, dzisiaj zostałam sama.. Nie wiem co mam robić, ciągle żyłam nadzieją..

Przepraszam, ale chociaż tu musiałam się wyżalić..
Co masz robić? Skupić się na pogrubionym zdaniu, przeczytać je tyle razy, ile wystarczy, żebyś zrozumiała jak głupia byłaś będąc z nim w związku.

Zapomnij o nim, nie użalaj się... pozbieraj się do kupy, zastanów ile jest wart dla Ciebie ktoś, kto odizolował Cię od znajomych, przyjaciół... od życia?
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:49   #3
harmeen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 202
Dot.: wylewam smutki

Co "jak on Ci mógł to zrobić"? Znaczy się co, podziękował za prezent, który dostał od kogoś innego, nawet nie wiesz, kogo (o mój boże, jak on mógł go przyjąć!)? Spójrz na to trzeźwo. Rozstaliście się (w zasadzie Ty z nim zerwałaś), może i niefajnie, ale on jest teraz wolnym facetem i może robić, co chce. A Ty oczekujesz ciągłej adoracji, mimo, że już nie jesteście razem (ani nie jesteście ludźmi, którzy JESZCZE nie są razem)?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Co masz robić? Skupić się na pogrubionym zdaniu, przeczytać je tyle razy, ile wystarczy, żebyś zrozumiała jak głupia byłaś będąc z nim w związku.

Zapomnij o nim, nie użalaj się... pozbieraj się do kupy, zastanów ile jest wart dla Ciebie ktoś, kto odizolował Cię od znajomych, przyjaciół... od życia?
A to swoją drogą.
__________________
Olejujemy
Drożdże skrzyp+pokrzywa od 27.11

Edytowane przez harmeen
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:50 Powód: komentarz do posta, który pojawił się w międzyczasie
harmeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 22:03   #4
pinac0lada
Przyczajenie
 
Avatar pinac0lada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: wylewam smutki

Nie ja z nim zerwałam. Przyznaję się, że pomysł z przerwą był głupi, przyznałam to też przed nim zaraz, jak do niego napisałam. I wtedy też mu powiedziałam, że miał racje, że przerwy nie istnieją, że czegoś takiego się nie robi, albo się z kimś jest albo nie. A on za tydzień chciał ją powtórzyć i do tego wydłużyć do 3-4 tygodni bez kontaktu.. Co Ty byś sobie pomyślała gdyby Twój chłopak tak powiedział? Pewnie, że spodobało mu się życie bez Ciebie, że już mu nie zależy. Chyba, że ja jestem jakaś inna..
pinac0lada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 22:31   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: wylewam smutki

Przerwa okazała się początkiem końca, chyba czas to zaakceptować i zacząć żyć na własną rękę..Jeśli jak piszesz Twój niemądry pomysł mu się spodobał tak, że zapragnął kolejnej przerwy to i tak zapewne dni tego związku były policzone. Z jakiegoś powodu dążyłaś w końcu do tej przerwy, szczęśliwa się nie czułaś.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 23:03   #6
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: wylewam smutki

Dobrze, że się rozeszliście.
Ten związek był chory bo zabraniał ci kontaktu z znajomymi.. głowa do góry, będzie dobrze tylko otwórz się na nowe znajomości.. albo wróć do starych.. MUSISZ kogos miec, na pewno nie jestes sama.
Powodzenia
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 05:14   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wylewam smutki

Nigdy nie zrozumiem stwierdzenia "nie pozwalał mi się spotykać" i traktowania rego normalnie...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 07:16   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: wylewam smutki

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
Nie ja z nim zerwałam. Przyznaję się, że pomysł z przerwą był głupi, przyznałam to też przed nim zaraz, jak do niego napisałam. I wtedy też mu powiedziałam, że miał racje, że przerwy nie istnieją, że czegoś takiego się nie robi, albo się z kimś jest albo nie. A on za tydzień chciał ją powtórzyć i do tego wydłużyć do 3-4 tygodni bez kontaktu.. Co Ty byś sobie pomyślała gdyby Twój chłopak tak powiedział? Pewnie, że spodobało mu się życie bez Ciebie, że już mu nie zależy. Chyba, że ja jestem jakaś inna..
chcial powtorzyc przerwe, bo pewnie ktos mu sie nawinal i mial nadzieje na cos wiecej. oczywiscie jako wolny facet.
jak mniemam ta przerwa i rozstanie to najlepsze, co moglo cie spotkac i pewnie gdybys wiecej napisala o tym zwiazku to by wypadlo kilka trupow z szafy. odcinac sie od znajomych czy przyjaciol z powodu zwiazku to najwieksza glupota.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:56   #9
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: wylewam smutki

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Przerwa okazała się początkiem końca, chyba czas to zaakceptować i zacząć żyć na własną rękę..Jeśli jak piszesz Twój niemądry pomysł mu się spodobał tak, że zapragnął kolejnej przerwy to i tak zapewne dni tego związku były policzone. Z jakiegoś powodu dążyłaś w końcu do tej przerwy, szczęśliwa się nie czułaś.
Popieram! Teraz masz mnóstwo czasu na odnawianie znajomości, nawiązywanie nowych, skupienie się wreszcie na sobie. Trzeba czasu, on leczy rany.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:52   #10
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: wylewam smutki

Nie obraź się, ale pomijając fakt, że zakaz spotykania się ze znajomymi to jakiś totalnie toksyczny patent, to z opisu Twojej reakcji na jego wpisy z Facebooka odnoszę wrażenie, że Ty też trochę go osaczasz. Może chce od tego odpocząć?
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.