Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 10:45   #3691
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Z tym przytulaniem to bywa różnie. Są opinie, że codzienne przytulanie osłabia drużynę, są takie, że lepiej codziennie bo szybko się regenerują, a są takie, że lepiej codziennie, bo łatwiej się wstrzelić w te dni w razie czego
Moja nowa ginka twierdzi, że lepiej jak najczęściej ale nie mówi, czy codziennie czy nie
U nas to bywa różnie, ale zwykle wieczorem, ja tak wolę A TŻ mógłby zawsze i o każdej porze
Choć w tym cyklu przyjęliśmy strategię "co drugi dzień"
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:48   #3692
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hmmm, jak zawsze nic konkretnie nie wiadomo :P Ci naukowcy mogliby sie na coś zdecydować.
U nas starania są codziennie w tych dniach, ale zawsze sie obawiam, że nie zawsze wszystko zostanie w środku, dlatego nie chodzę później już sius iu :P
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:56   #3693
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hmmm, jak zawsze nic konkretnie nie wiadomo :P Ci naukowcy mogliby sie na coś zdecydować.
U nas starania są codziennie w tych dniach, ale zawsze sie obawiam, że nie zawsze wszystko zostanie w środku, dlatego nie chodzę później już sius iu :P
Też tak mam Czasem robimy tak, żeby po od razu móc pójść spać
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:58   #3694
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
u mnie to bywa różnie niby pora nie ma znaczenia ale nie zawsze jest możliwosc o każdej porze dnia bo nasza córcia się kręci i jak już widzi że tatuś w domu jest to mu życ nie daje wtedy trzeba czekac aż pójdzie spac z częstotliwościa też różnie, to zależyc od ochoty czytałam kiedyś że jeśli ktoś się stara to lepiej żeby żołnierzyki nabrały mocy i tak co 2 dni ale mój tż twierdzi że jego armia zawsze jest w pełni uzbrojona
u Ciebie córka, a u mnie mama

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
U nas to bywa różnie, ale zwykle wieczorem, ja tak wolę A TŻ mógłby zawsze i o każdej porze
tak samo jak i mój :P i też wolę wieczorem bo po 1. nie lubię swojego ciała nago (co niby mój TŻ tego nie rozumie) a po 2. mieszkamy w jednym domu z moimi rodzicami, a że jeszcze się nie odgrodziliśmy więc mama wpada kiedy sobie chce, więc no...
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hmmm, jak zawsze nic konkretnie nie wiadomo :P Ci naukowcy mogliby sie na coś zdecydować.
U nas starania są codziennie w tych dniach, ale zawsze sie obawiam, że nie zawsze wszystko zostanie w środku, dlatego nie chodzę później już sius iu :P
ja "po" to kładę się zawsze z nogami opartymi o ścianę to mi nie wypływa :P i poduszkę wciskam w zagłębienie nad tyłkiem

u mnie to z ochotą jest różnie, bo przed ślubem to seks mógł dla mnie nie istnieć a teraz czasami to cały dzień chodzę napalona i mogę codziennie się przytulać, z czego mój małżonek się bardzo cieszy

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2012-11-22 o 10:59
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:58   #3695
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hehe ja nogi do góry na ściane i tak 30 minut potrafiłam leżec
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:02   #3696
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hehe ja nogi do góry na ściane i tak 30 minut potrafiłam leżec
gdzieś na jakimś innym forum czytałam że dziewczyny twierdziły, że przez to szybciej w ciążę zachodziły
ja 30 min nie wytrzymuję, bo zaraz zaczynają mnie boleć nogi i mi zimno w nie ale tak z 15 min to leże
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:05   #3697
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hehe ja nogi do góry na ściane i tak 30 minut potrafiłam leżec
Też tak robię Tyle, że nogi na oparcie łóżka bo mamy je postawione dalej od ściany, na środku pokoju więc zostaje mi tylko wezgłowie, na szczęście jest wysokie i wygodnie można się o nie oprzeć
Czasami jeszcze poduszki pod pupe i jest git

Zobaczcie jakich sztuczek nie zrobimy żeby się udało
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 11:10   #3698
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakich sztuczek nie zrobimy żeby się udało
a te, które się nie starają i nie chcą to im się udaje
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:13   #3699
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
u Ciebie córka, a u mnie mama


tak samo jak i mój :P i też wolę wieczorem bo po 1. nie lubię swojego ciała nago (co niby mój TŻ tego nie rozumie) a po 2. mieszkamy w jednym domu z moimi rodzicami, a że jeszcze się nie odgrodziliśmy więc mama wpada kiedy sobie chce, więc no...

ja "po" to kładę się zawsze z nogami opartymi o ścianę to mi nie wypływa :P i poduszkę wciskam w zagłębienie nad tyłkiem

u mnie to z ochotą jest różnie, bo przed ślubem to seks mógł dla mnie nie istnieć a teraz czasami to cały dzień chodzę napalona i mogę codziennie się przytulać, z czego mój małżonek się bardzo cieszy
Początkowo mój TŻ krzywo na mnie patrzył co ja robię, ale cóż, jeśli mają być efekty to trzeba się postarać
On z kolei uważa, że tyle małolat po imprezach się "puszcza" i nic sobie z tego nie robią i im sie udaje - a nam ma się nie udać?
Każda z nas załuguje na to małe szczęście, ale czasami trzeba mu po prostu troszeczkę pomóc
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:14   #3700
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
On z kolei uważa, że tyle małolat po imprezach się "puszcza" i nic sobie z tego nie robią i im sie udaje - a nam ma się nie udać?
właśnie o to mi chodziło...
a jeszcze co do opierania nóg o ścianę, to mój TŻ sam mi każe kłaść więc czasami mi sam przypomina

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2012-11-22 o 11:17
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:17   #3701
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

no bo nie ma sprawiedliwości na tym świecie za dużo :/
Ale, przyjdzie kiedyś i na nas pora - mam nadzieję, że na prawdę niedługo )))
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 11:21   #3702
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

lineczka
hehe ale się uśmiałam... co tu owijac w bawełne na forum, napalona i tyle

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ja jak pierwszy raz te nogi zakasałam na ściane to tż do mnie: a Ty co świece się uczysz na nowo czy jak
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:23   #3703
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Początkowo mój TŻ krzywo na mnie patrzył co ja robię, ale cóż, jeśli mają być efekty to trzeba się postarać
On z kolei uważa, że tyle małolat po imprezach się "puszcza" i nic sobie z tego nie robią i im sie udaje - a nam ma się nie udać?
Każda z nas załuguje na to małe szczęście, ale czasami trzeba mu po prostu troszeczkę pomóc
No niestety tak to jest. Innym przychodzi łatwiej innym trudniej. Niektóre z nas przeszły już wiele, inne długo się starają, ale każda z nas wreszcie ujrzy swoje upragnione szczęście
Niestety to bardzo boli jak się widzi w swoim towarzystwie osoby, którym na dziecku nie zależało, a "wpadły". Jednak trzeba z tym żyć i uszy trzymać do góry
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:33   #3704
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ale, przyjdzie kiedyś i na nas pora - mam nadzieję, że na prawdę niedługo )))
dokładnie

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
lineczka
hehe ale się uśmiałam... co tu owijac w bawełne na forum, napalona i tyle
no taka prawda, no

ja mam znajomych, którzy też wpadli i tak sceptycznie do tego na początku podchodzili, teraz są w małym zakochani pod uszy z resztą nie tylko oni :d też się zakochałam
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:35   #3705
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

MagdziaS wyobraź sobie, że jak tak samo myślałam o kawie, że nie przeżyję a teraz jak pomyślę o kawie to mi się słodka wydaje i nie przełknę nawet łyka
Brilliant Girl witaj i powodzenia

Co do "wygibasów" to ja też ze dwa cykle nogi na ścianę zadzierałam, ale akurat w tym cyklu, w którym się udało normalnie się położyłam spać.

Dziewczyny jak mi się nie chce uczyć. Grrr egzamin w sobotę a ja normalnie robię wszystko inne. Siedziałam teraz w necie i brzuszki oglądałam bo mojego to jeszcze ani słychu ani widu... no i tak wyczytałam, że już powinnam smarować kremami na rozstępy hmm no nie wiem czy to już konieczne?? Jestem w 8 tygodniu tak dla przypomnienia. Poza tym wyczytałam, że masaż piersi też jest nie wskazany w ciąży bo wydzielają się substancje odpowiedzialne za skurcze macicy Słyszałyście o czymś takim??Czy znowu dr google pierdzieli jak potłuczony??
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:39   #3706
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak mi się nie chce uczyć. Grrr egzamin w sobotę a ja normalnie robię wszystko inne. Siedziałam teraz w necie i brzuszki oglądałam bo mojego to jeszcze ani słychu ani widu... no i tak wyczytałam, że już powinnam smarować kremami na rozstępy hmm no nie wiem czy to już konieczne?? Jestem w 8 tygodniu tak dla przypomnienia. Poza tym wyczytałam, że masaż piersi też jest nie wskazany w ciąży bo wydzielają się substancje odpowiedzialne za skurcze macicy Słyszałyście o czymś takim??Czy znowu dr google pierdzieli jak potłuczony??
Co do smarowania to z wielu źródeł słyszałam, że im wcześniej zaczyna się smarować skórę tym lepiej. Szybciej się uelastycznia i nie będzie takiego problemu z rozstępami. Nawet mój tatuażysta (kiedy robiłam sobie tatuaż na boku poniżej żeber) uczulał, żeby w ciąży wcześniej smarować żeby skóra była elastyczna i nie pojawiały się rozstępy Zresztą nie zaszkodzi a na pewno pomoże - zawsze wychodzę z takiego założenia - lepiej zapobiegać tak na wszelki wypadek
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:52   #3707
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

też mi się wydaje, że im szybciej się zaczniesz smarować tym lepiej
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:56   #3708
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

odnośnie kremów przeciw rozstępom uważam że najlepiej skórę na brzuchu biodrach i udach natłuszczac po prostu oliwką np. bambino
w I ciąży kupowałam kremy w aptece i to naprawde za nie małe pieniądze i stwierdzam że były g.... warte
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 12:41   #3709
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ehhh jak mnie wpienia ten monitoring :/ człowiek sobie nie może nawet normalnie na forum wejść niestety wielocytowanie przez tel jest dla mnie zbyt czasochłonne, więc w skrócie brilliant girl mi to się jednak zawsze wydawało, że to właśnie druga faza cyklu jest niezmienna i trwa zawsze tyle samo u każdej kobiety i w zasadzie jestem praktycznie pewna że właśnie tak jest i właśnie dlatego owulka się może przesuwać ale kosztem tylko pierwszej fazy cyklu lepiej sprawdź dokładnie. A przy takich nieregularnych cyklach warto zbadać prolaktynę po obciążeniu metroklopramidem koronek śliczny brzuszek i nie lubię Cię za tą chudość, ... zazdroszczę takiej figury a co do mnie to idę do ginka na 16 z tż, ale mam lekkiego stresa ... p. s. Nienawidzę pisać przez tel, zajmuje mi to wieki
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 13:13   #3710
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Renessme1985 - to już zgupłam z tymi przesunięciami. Czyli co mam myśleć o tym? To może któraś pokrótce powie mi o co chodzi z tymi przesunięciami I fazy?
Gin powiedział mi, że zdrowa jestem, wszystko jest ok. Okresy tak mamy z pokolenia na pokolenie więc raczej mnie to nie przeraża.
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:24   #3711
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
AgaInes ghia dzięki za gratulacje
Natalyyya, no ja też jestem zimowa bo ze stycznia jesteś strzelec czy koziorożec? A co do lata to nie jestem przekonana, mi się zawsze marzyło na wiosnę, ale kij z tym ważne żeby było!
Renessme trzymam kciuki za usg, czekamy na relację
Kinga, dołączam się do dziewczyn, jesteś szczulpak super ten brzuszek Ci pasuje!! też właśnie po suwaczku patrze że jeszcze troszkę i będzie półmetek
agi, AgaInes, a wy kiedy testujecie? razm z dziewczynami w niedziele?
Ninquelote trzymam kciuki a imiona super zwłaszcza dla dziewczynki
BrilliantGirl, witaj i powodzenia , myślę że może za szybko z tym testem? piszesz że masz nieregularne cykle napisz mniej więcej jakie



Witam
Ja niestety w tym cyklu odpadam bo cykl bezowulacyjny był więc tak jak pisałam grudzień jest mój
Teraz czekam na @ i mam tylko nadzieje,że się nie spóźni przez ten Duphaston...
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:42   #3712
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Pierwsza faza może mieć różną długość, druga jest raczej niezmienna. Ja już dawno przestałam wierzyć w gadanie lekarzy, że pani już tak ma z natury bez robienia badań.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:43   #3713
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Ehhh jak mnie wpienia ten monitoring :/ człowiek sobie nie może nawet normalnie na forum wejść niestety wielocytowanie przez tel jest dla mnie zbyt czasochłonne, więc w skrócie brilliant girl mi to się jednak zawsze wydawało, że to właśnie druga faza cyklu jest niezmienna i trwa zawsze tyle samo u każdej kobiety i w zasadzie jestem praktycznie pewna że właśnie tak jest i właśnie dlatego owulka się może przesuwać ale kosztem tylko pierwszej fazy cyklu lepiej sprawdź dokładnie. A przy takich nieregularnych cyklach warto zbadać prolaktynę po obciążeniu metroklopramidem koronek śliczny brzuszek i nie lubię Cię za tą chudość, ... zazdroszczę takiej figury a co do mnie to idę do ginka na 16 z tż, ale mam lekkiego stresa ... p. s. Nienawidzę pisać przez tel, zajmuje mi to wieki
no ja przy Koronku czuję sie jak w 9 m-cu zaciskam kciuki i wypatruję więsci

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Renessme1985 - to już zgupłam z tymi przesunięciami. Czyli co mam myśleć o tym? To może któraś pokrótce powie mi o co chodzi z tymi przesunięciami I fazy?
Gin powiedział mi, że zdrowa jestem, wszystko jest ok. Okresy tak mamy z pokolenia na pokolenie więc raczej mnie to nie przeraża.
odnośnie cykli to info z neta i od ginka: cykle od 25 do 40 dni są uważane jako regularne odnośnie owulacji to tak jak Renessme pisze stała faza cyklu to właśnie II faza, i po tej fazie przychodzi właśnie @ jeśli komórka jajowa nie zostanie zapłodniona, średnio ok 14 dni od owulki. powiedz jak długo się staracie bo jakoś ta info mi umkneła
Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
Witam
Ja niestety w tym cyklu odpadam bo cykl bezowulacyjny był więc tak jak pisałam grudzień jest mój
Teraz czekam na @ i mam tylko nadzieje,że się nie spóźni przez ten Duphaston...
więc czekamy razem a później do dzieła
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:50   #3714
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny
poczytałam troszkę o Was i chciałabym się przyłączyć
Na początku gratuluję wszystkim, którym się udało
Mam na imię Kasia i z mężem staramy się o pierwszego dzidziusia Co prawda dopiero drugi raz, ale nie spinamy się. Co ma być to będzie.
Miewam długie i nierówne cykle, jednak mój gin powiedział mi, że pierwsza część cyklu raczej się nie zmienia i mamy próbować od 11 do 17 d.c. Jak miałam robione badanie to gin widział mój pęcherzyk w 14 d.c. więc mniej więcej wiem kiedy próbować
Po ostatnim razie czułam co nieco, że się dzieje, chyba troszkę się wkręciłam i zrobiłam test - negatywny ale może zrobiłam go za wcześnie? Kiedy najlepiej wg Was zrobić test??
Pozdrawiam, życzę Wszystkim owocnych starań



Witamy w naszym gronie
Ja też czytałam,że to właśnie 2ga faza cyklu jest niezmienna a pierwsza może być ruchoma tak jak Rene pisała...
Może lepiej skonsultuj to jeszcze raz z twoim ginem.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Pierwsza faza może mieć różną długość, druga jest raczej niezmienna. Ja już dawno przestałam wierzyć w gadanie lekarzy, że pani już tak ma z natury bez robienia badań.


Zgadzam się z tobą
Lekarze nie są nieomylni a do tego "zabija" ich rutyna...

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

agi no to w grudniu będziemy baaardzo zajęte i nie mam na myśli tu świąt hahahaha
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:52   #3715
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Zaraz wychodzę do tego gina ale z godzinkę będę czekała na tż. Na szczęście mam Kave i tym razem " Granice szaleństwa". Tytuł jakby bardzo na miejscu, bo chyba zwariuje w tej poczekalni
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:00   #3716
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

AgaInes
tylko kto będzie zajmował się przygotowaniami do świąt jak my będziemy w głowie tylko staranka miały

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Zaraz wychodzę do tego gina ale z godzinkę będę czekała na tż. Na szczęście mam Kave i tym razem " Granice szaleństwa". Tytuł jakby bardzo na miejscu, bo chyba zwariuje w tej poczekalni
hehe to może weź coś bardziej nostalgicznego żeby Cie tam nie rozniosło

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

dobra dziewczynki zmykam po małą do przedszkola i później do DK bo moja gwiazda dziś śpiewa na przeglądzie piosenki dziecięcej
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:24   #3717
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
no ja przy Koronku czuję sie jak w 9 m-cu zaciskam kciuki i wypatruję więsci


odnośnie cykli to info z neta i od ginka: cykle od 25 do 40 dni są uważane jako regularne odnośnie owulacji to tak jak Renessme pisze stała faza cyklu to właśnie II faza, i po tej fazie przychodzi właśnie @ jeśli komórka jajowa nie zostanie zapłodniona, średnio ok 14 dni od owulki. powiedz jak długo się staracie bo jakoś ta info mi umkneła

więc czekamy razem a później do dzieła
Nom, my dopiero 2 razy próbowaliśmy. Coś ostatnio mi się wydawało że coś się dzieje, więc "cierpliwie" czekam na testy. To muszę się w takim razie doinformować - kurde co człowiek to inna teoria I bądź tu kobieto mądra

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Zaraz wychodzę do tego gina ale z godzinkę będę czekała na tż. Na szczęście mam Kave i tym razem " Granice szaleństwa". Tytuł jakby bardzo na miejscu, bo chyba zwariuje w tej poczekalni
Czekamy na wieści jak po wizycie
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 15:20   #3718
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Gin powiedział mi, że zdrowa jestem, wszystko jest ok. Okresy tak mamy z pokolenia na pokolenie więc raczej mnie to nie przeraża.
moja mama też mi opowiadała że miała bardzo nieregularne okresy dopóki nie urodziła mojego brata także widocznie i mój los taki sam jak i mojej mamy

dziewczyny, święta w ciągu dnia będziemy przygotowywały święta a wieczorami szalały
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:41   #3719
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Muszę Wam po cichutku powiedzieć, że zrezygnowałam z tej pracy, która dawała mi tyle stresu bo zaproponowali mi powrót na moje stare stanowisko z poprzedniej firmy, na którym byłam rok temu, a teraz tylko miałam umowę zlecenie. Więc zaczynam na pełen etat. Cała sytuacja ciągnie się od października, ale dopiero teraz dali mi gwarancję, że mnie zatrudnią. No i wiedzą, że staramy się o dzidzię i nie widzą przeciwwskazań
super


Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Wiecie mnie chyba w ciąży najbardziej będzie brakowało kawy. Kiedyś piłam jedną słabą a teraz dwie mocne
ja tam kawę będę piła - uważam ze nie ma co schizować za bardzo

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, jak sie przytulacie to codziennie, wieczorami? Jak Wy to praktykujecie?
Buźki dla wszystkich
my kiedy mamy ochotę, czasami kilka dni pod rząd, czasami raz na 2 tygodnie. Nie mysle kategoriami "o dni płodne, trzeba isc uprawiać sex"
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:40   #3720
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

renessme i jak????? Kobieto jak na szpilkach siedzę !
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.