Terapie przeciwtrądzikowe: ACNE DERM - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 19:03   #211
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: Zacząłem kuracje Acne Dermem + ZDJECIA

luca17 ja mam duzo blizn a po pryszczu swiezym to raczej nie na nastepny dzien jak troche zaschnie
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 07:46   #212
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: Zacząłem kuracje Acne Dermem + ZDJECIA

7/10 - ale co kazde nałożenie piecze bardzo przez około godzine ale musze wytrzymac ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7ll.jpg (6,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7pp.jpg (6,4 KB, 43 załadowań)
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:51   #213
thendwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Exclamation Czy maść Acne Derm stosuje się punktowo?

Mam przebarwienia, małe fioletowe plamki. Od niedawna stosuje Acne Derm punktowo, tylko nie wiem czy to dobrze. Bo jeżeli posmaruję punktowo to niby powinno rozjaśnić dane miejsce, a jeżeli posmaruję całą twarz to rozjaśni twarz i przebawienia, ale różnica pomiędzy kolorem skóry a przebarwieniemi będzie taka sama. A więc jak? Punktowo? Dziękuję Wam
thendwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:02   #214
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy maść Acne Derm stosuje się punktowo?

A czy zauważyłaś, żeby rozjaśniał cokolwiek? I czy nie wysusza? Bo jeśli tak, to nie radziłabym używać na całej twarzy.
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:10   #215
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Czy maść Acne Derm stosuje się punktowo?

rozjasnia, slady po krostakch mniej ale skore dookola bardzo. tylko ze pozniej takie miejsca ciezko oplalic. nawet po makijazu widac roznice.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 15:36   #216
Kirino
Raczkowanie
 
Avatar Kirino
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Czytam i czytam o tym Acne Derm i mam zamiar wypróbować go ale pod kątem rozjaśnienia przebarwień na łydkach i ramionach. Stąd moje pytanie czy jeżeli mam zamiar użyć go na niewielkie przebarwienia, takie punktowe więc będę bawiła się w nakładanie na kilka małych kropeczek, to czy na to też powinnam stosować filtry? I po jakim czasie od nałożenia mogę użyć mleczka do ciała (skóra sucha), chyba, że mam omijać posmarowane miejsca.
Kirino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 01:20   #217
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Stosowałam Skinoren i mi nie pomógł, a zużyłam kilka opakowań. Zawsze po nałożeniu na buzie, szczypało-piekło, skóra była bardzo ściągnięta, wysuszył ją. Z tego co pamiętam (używałam go dawno) przy jego stosowaniu lepiej unikać słońca, tak mi powiedziała dermatolog.

Edytowane przez szatynka_#
Czas edycji: 2012-05-01 o 01:22
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 18:34   #218
SugaaSugaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupić Skinoren, czy tańszy Acne Derm ???

*************

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2014-08-12 o 17:06 Powód: Próba sprzedaży
SugaaSugaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:58   #219
nieznajoma122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Benzacne i Acne Derm

Od dwóch tygodni stosuję Benzacne na moje problemy z trądzikiem i muszę przyznać, że nawet mi pomaga... Po kilku pierwszych dniach kuracji ilość pryszczy uległa powiększeniu, jednakże szybko maść sobie poradziła zarówno ze starymi jak i z nowymi wypryskami, no i aktualnie nic nowego nie wyskakuje. Twarz jest gładka, wszystko pięknie ładnie, ale... Ciągle w niektórych miejscach występują czerwone przebarwienia po trądziku, których chce się pozbyć w następnej kolejności. Czytałam, że Benzacne na przebarwienia nie pomoże, za to polecono mi Acne Derm. No i tu moje pytanie: kiedy i jak odstawić Benzacne, aby pryszcze nagle nie powróciły? Po drugie co sądzicie o Acne Derm? Rozjaśni te przebarwienia, a jeśli tak to ile mogę czekać na efekty działania?
nieznajoma122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:06   #220
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Cytat:
Napisane przez nieznajoma122 Pokaż wiadomość
Od dwóch tygodni stosuję Benzacne na moje problemy z trądzikiem i muszę przyznać, że nawet mi pomaga... Po kilku pierwszych dniach kuracji ilość pryszczy uległa powiększeniu, jednakże szybko maść sobie poradziła zarówno ze starymi jak i z nowymi wypryskami, no i aktualnie nic nowego nie wyskakuje. Twarz jest gładka, wszystko pięknie ładnie, ale... Ciągle w niektórych miejscach występują czerwone przebarwienia po trądziku, których chce się pozbyć w następnej kolejności. Czytałam, że Benzacne na przebarwienia nie pomoże, za to polecono mi Acne Derm. No i tu moje pytanie: kiedy i jak odstawić Benzacne, aby pryszcze nagle nie powróciły? Po drugie co sądzicie o Acne Derm? Rozjaśni te przebarwienia, a jeśli tak to ile mogę czekać na efekty działania?
Przede wszystkim odstawienie leku skonsultuj z lekarzem.
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:37   #221
ejef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
GG do ejef
Dot.: Benzacne i Acne Derm

A co powiesz na nieodstawianie benzacne?

Ja stosuję jednocześnie brevoxyl (który, czytałam, że bardzo jest podobny do benzacne) i acne derm. Oczywiście nie nakładam ich jednocześnie, jeden z nich rano, drugi wieczorem. Można oczywiście brevoxylu używać także punktowo (w przeciwieństwie do AD).
Zaznaczam, że nie konsultowałam tego z żadnym lekarzem, więc może moje postępowanie pozbawione jest jakiejkolwiek racji, acz przyznam, że na mnie działa świetnie, a cera z każdym dniem jest coraz lepsza.

+ Acne derm w moim mniemaniu jest świetny. Wygładza skórę, oczyszcza i zmniejsza pory, cera ma bardziej jednolity koloryt. Dodatkowo, w przeciwieństwie do mojej innej miłości - brevoxylu, którego używam już dłuższy czas, nie 'przepala' skóry i nie wysusza. Może nie na każdego tak działa, ale ja polecam. Szczególnie połączenie tych dwóch. Choć trzeba uważać.
Jak już było pisane nie raz, na pierwsze efekty acne czekać trzeba ok. 3 tygodni, cała kuracja powinna trwać min. 2 miesiące.

Edytowane przez ejef
Czas edycji: 2012-08-25 o 15:41
ejef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 10:48   #222
PandkaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Ja też stosuję benzacne i acne derm od jakiegoś tygodnia i kilku dni. Ja niestety efektów nie zauważyłam, poza tym, że nadal wyskakuje coś nowego. Dodam, że dodatkowo biorę jeszcze tabletki drożdżowe Humavit. Może powinnam odstawić wszystko, skoro nie pomaga?
PandkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:53   #223
ejef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
GG do ejef
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Tydzień i kilka dni to zdecydowanie za mało, by już chcieć odstawiać!
Spokojnie, cierpliwości, jeśli po 3 tygodniach nie zauważysz zmian, możesz wtedy myśleć nad innymi lekami.
Dodatkowo, należy pamiętać, że mimo że cera pewnie ulegnie poprawie, to może się zdarzyć, że coś wyskoczy.
ejef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:24   #224
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Czy te specyfiki są na receptę czy ogólnodostępne?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:42   #225
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Benzacne i Acne Derm

[do usunięcia]

Edytowane przez Pannamonia
Czas edycji: 2012-08-29 o 16:56
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:05   #226
julci4
Przyczajenie
 
Avatar julci4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Czy te specyfiki są na receptę czy ogólnodostępne?
Oba są do kupienia bez recepty. AD ok 20-24 zł, natomiast Benzacne coś koło 10zł ten 5% (ja takiego używam), jest jeszcze większe stężenie chyba 10% ale nie próbowałam.

Czy któraś z was może coś polecić nie na przebarwienia a na blizny po trądziku bo niektóre wyglądają jak po przebytej ospie...
__________________
Always
kiss me goodnight
julci4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 14:27   #227
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Co do samego tematu - nie polecam Benzacne. używałam przez kilka miesięcy i kompletnie mi nie pomógł. na dodatek zostawiał mi blizny na skórze. okropieństwo
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 12:06   #228
samanta19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 46
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Wszystko zalezy od skóry i jak ona zareaguje na dany specyfik. Mi Benzacne pomaga i nie wyobrazam sobie zeby zabraklo go w mojej kosmetyczce. Uzywam 10%. Jak czuje ze cos mi wyskakuje, smaruje na noc i rano jest zmiejszony albo w ogole nic nie ma Zadnych blizn nie zostawia (u mnie).
samanta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:57   #229
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Jakbym o sobie czytała. Też pierwszego benzacne używałam, najpierw 5%, później 10%, które uważam za znacznie lepsze. I podobnie - pozostały czerwone blizny. Polecono mi AC, zastosowałam no nie wiem, z 2tygodnie po odstawieniu Benzacne. I tak sobie stosuję do teraz, bo wszystko to sprawa dość świeża. Znika to, owszem, ale straaasznie mozolnie! Za rok może będą jakieś konkrety, ale wtedy to już zmienię te specyfiki po pińcet razy Acne Derm sam w sobie z nowo powstałymi krostkami radzi sobie- nie jest źle. Kwas azelainowy zawarty w nim- też coś tam złuszcza, ale jest to proces długotrwały i potrzeba wiele cierpliwości w walce z bliznami potrądzikowymi.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 10:22   #230
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Ja zużyłam ok 3 tubek Skinorenu. Znaczącą poprawę zobaczyłam mniej więcej po półtorej tubki, czyli po ok 3 miesiącach.

Oczywiście na początku zazwyczaj jest wysyp, bo kwas wyciąga wszystko spod skóry.

Skinoren działa zbawiennie na wszelkie przebarwienia.

Ja mam trądzik hormonalny, więc praktycznie wyłącznie na brodzie i okolicach nosa, więc tylko tam go stosuje i wiadomo, że bez innych leków on sam nie pomaga znacząco, ale jako preparat zewnętrzny jest dla mnie zdecydowanie najlepszy.

Mocno przesusza po jakimś czasie, ale ja stosowałam go na noc, a rano kładłam na twarz albo filtr 50+ jeśli było lato, albo La Roche Hydreane Extra Riche, żaden krem tak doskonale nie nawilża mojej skóry.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 19:19   #231
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

no mojej twarzy tzn broda, policzki pojawiły sie krostki i dobne zaczerwienienia po nich. szykuje sie do kupna acne derm . mam troszkę porosszerzane naczynka i obawiam sie zeby nie było to dla mnie zbyt agresywne
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:26   #232
PannaMarudanaMartuchnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 72
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Ja użyłam acne-dermu dopiero 2 razy. Za pierwszym razem było całkiem ok, za dwa dni posmarowałam się ponownie, ale miałam tak piekącą, zaczerwienioną wręcz zaognioną twarz, że po 10 min musiałam krem zmyć i posmarować się na noc lipobase, który na szczęście pomógł.
Myślicie, że nie mogę go więcej używać ? bo sama już nie wiem czy go stosować czy jednak nie, dodam jeszcze, że nakładałam niewielką ilość na pewno nie te 4 cm.
PannaMarudanaMartuchnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:37   #233
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Ja Skinorem bardzo polecam usunął wszystkie niedoskonałości skórne z mojej twarzy, żadnych pryszczy, kaszaków, przebarwień itd Fakt, nieco wysusza tak jak napisała _malayka dlatego warto zaopatrzyć się w jakiś krem nawilżający lub maseczki Skóra czysta, gładka, polecam
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 15:31   #234
ko_ala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Używam od około miesiąca Acne Dermu i dzięki niemu wyskakuje mi zdecydowanie mniej niespodzianek , ale mam wrażenie że z już powstałymi sobie nie radzi Wydaje mi się, że goją się nawet wolniej niż przedtem
Zastanawiałam się, żeby dodatkowo zacząć stosować punktowo Benzacne.
Czy uważacie że takie połączenie AD (na całą twarz) - przeciw powstawaniu pryszczy i Benzacne (punktowo) - na już powstałe, sprawdzi się? Nie jest to za dużo? Myślicie, że mogę je bezpośrednio nakładać na siebie? Ma znaczenie kolejność albo żeby odczekać aż się wchłonie?
Wytłumaczcie mi proszą jeszcze jedną rzecz, bo chyba coś nie bardzo rozumiem. Benzacne stosujemy raczej punktowo, więc jak on ma polepszać ogólny stan cery? wgl każdy preparat punktowy jak może pomóc na całość?
ko_ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:49   #235
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Benzacne i Acne Derm

Zużyłam połowę op. Acne Derm 5% i byłam bardzo zadowolona. Ładnie wysuszał niespodzianki, nawet takie, z którymi nie mogłam sobie poradzić przez długi czas i żadnym innym sposobem. Najpierw używałam codziennie, później co 2-3, aż w końcu sporadycznie. Wszystko było piękne do czasu... pewnego dnia na twarzy wyszło mi uczulenie, czerwone, swędzące i piekące placki. Nie skojarzyłam od czego, brałam jakieś leki la alergię, wapno i po kilku dniach zeszło. Następnym razem kolejnego dnia po wieczornym posmarowaniu się AcneDermem to samo. Okazuje się, że zaczął mnie uczulać. Więc moja przygoda z nim się kończy.

Mimo, że to tylko 5% po jakimś czasie okazał się chyba za mocny. Szkoda, bo już myślałam, że znalazłam jakieś rozwiązanie na problemy...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:46   #236
yhym95
Przyczajenie
 
Avatar yhym95
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Używam skinorenu od 5dni, dermatolog przepisał mi go na przebarwienia, mam nadzieję, że szybko znikną. Skutki uboczne to czerwona skóra i straasznie piecze, no i oczywiście wysusza.
yhym95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:06   #237
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Skinoren to nie najgorszy produkt, jakiś tam efekt widziałam po dłuższym czasie, ale stosowanie tego to męka Pańska. Szczypie, piecze, boli .. najchętniej włożyłabym buzie do lodówki na ten czas
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:49   #238
prowl
Raczkowanie
 
Avatar prowl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
GG do prowl
Dot.: kto stosowal skinoren,lub acne -derm

Dziewczyny czy któraś stosowała Hascoderm lipożel? To chyba jakaś nowość.. http://www.hasco-lek.pl/pl/index/htm...M_Lipo%C5%BCel
__________________
prowl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 18:09   #239
blable3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Co z Acne dermem? Kompletne zero w temacie prosi o poradę

Witam!
Mam 17 lat, jestem chłopakiem i od kilku lat męczę się z trądzikiem. Ostatnio jest coraz gorzej, także postanowiłem bardziej zadbać o siebie - jako że wiosna zaczęła się już w pełni więcej ruchu, rowerek, siłownia, więcej zdrowych rzeczy do jedzenia, jednak nie mam absolutnie zielonego pojęcia jakich kosmetyków czy maści stosować. Wiem, że takie sprawy powinien ocenić dermatolog, ale ja raczej mieszkam w małym mieście, i mam bardzo słabych lekarzy w okolicy, a wydaje mi się, że jak już to lepiej iść do porządnego albo wcale. Także prosiłbym o jakoś konkretną rozpiskę, czym myć twarz itd. i najlepiej konkretne nazwy produktów aby wiedział o co pytać w aptece.
Stosuje od jakiegoś czasu, bodaj od miesiąca Acne-Derm na przebarwienia - cóż, raczej na razie nie pomógł, ale pomyślałem, że jeszcze miesiąc używania go nie zaszkodzi, także produkty, które mi polecicie najlepiej gdyby współgrały z właśnie tym żelem.

BTW. Bonusowe pytania:
1. Czy nieregularnie oddawanie kału może coś mieć wspólnego z pryszczami? Przyznam się szczerze, że nie robię tego codziennie, raczej co drugi albo co trzeci dzień nawet od kilku lat. Jeśli tak, to wiecie może co powinienem jeść żeby bardziej pobudzić mój organizm do tego?
2. Wspominałem o większym ruchu na początek - ważne jest jednak dla mnie przy tym żeby nie schudnąć - no więc co mogę jeść z takiego żarcia, wiecie, do przegryzienia zawsze, aby jednocześnie nie narażać swojego ciała na wysyp?
blable3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 18:30   #240
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Co z Acne dermem? Kompletne zero w temacie prosi o poradę

Cytat:
Napisane przez blable3 Pokaż wiadomość
Witam!
To zależy jaki masz trądzik (głównie ropny, czy zaskórnikowy na przykład) oraz od jego intensywności. Poszłabym jednak do lekarza. Acnederm może Ci pomóc przy niezbyt silnym, głównie zaskórnikowym trądziku - rozjaśnia też cerę. Mi pomógł. Każdy preparat na trądzik musisz stosować przynajmniej kilka tygodni, żeby zobaczyć czy działa. Ogromna większość u ogromnej większości osób najpierw powoduje wysyp. Kosmetyki bez recepty zwykle nie powodują silnego wysypu, bo są na to za łagodne. Acnederm u mnie spowodował, ale tylko bardzo krótki i nieznaczny.

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-04-13 o 18:32
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-16 12:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.