Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-25, 11:30   #3631
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny Jutro zobowiązuję się zdać relację
super. !!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 12:02   #3632
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam Was i przepraszam że się nie odzywałam bo pracowałam dużo i jak wracałam do domu to tylko jadłam kąpałam się i poszłam spać.
Na to spotkanie w tym tygodniu (o ile jest) to też nie dam rady przyjechać bo dzisiaj idziemy na urodziny a wczoraj byłam w pracy ale się zwolniłam wcześniej i byłam w salonie sukien ślubnych i dopiero we wtorek będę wiedziała czy da się zamówić tą suknie bo niby przez telefon dostałam informacje że można do końca listopada ale nie ma jej w systemie i to mnie bardzo zasmuciło ;( bo już mi to obojętne że półtorej roku wcześniej i bez mierzenia ale żeby ino się dało;(
Postaram się Was nadrobić teraz;p

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
O kurczaczek!!! Już załączam Nie wyspanie i nudne wykłady dają się we znaki



Gratulacje!!!
Sala marzeń
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:36   #3633
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

No więc byliśmy wczoraj zobaczyć ten domek iii był cudowny zdjęć nie porobiłam bo ta babka obok mnie stała... bylismy tam godzinę

Ale... domek ma 131m2 gdzie w ten metraż wliczony jest już garaż... czyli domek ma 108m2 - strasznie mały i cena za niego w stanie deweloperskim w środku(bo na zewnątrz jest zrobiony + kostka) to cena 375tys + jeszcze działka(900m2) więc cena wychodzi ok 440tys poje***o ich z tą ceną... myśleliśmy, że cena 375tys to cena ogólna i w to wliczona jest działka... więc to przesadne ceny bo za 450tys to można sobie wybudować taki dom że hej. No ale był śliczny, kuchnia duża, ale salonik to jak stanęlismy w trójkę to w sumie zajęty był. Kotłownia bardzo duża - mogłaby być o połowę mniejsza. Na górze 3 pok + łazienka i w jednej z tych sypialni garderoba- całkiem ladna, jako że to domek z uzytkowym poddaszem to skosy nie były odczuwalne, więc za to plus. Ogólnie domek dla 3-4osób ale dla nas to mało jest 108m2.

Więc postanowiliśmy iż wybudujemy się sami, na działce 3000m2, mieliśmy też jedną 1600m2, ale jest za wąska i taka sobie lokalizacja. Po nowym roku załatwiamy papiery, projekt i na wiosnę 2014 ruszamy
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:47   #3634
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Piankka 450 tys. jaka masakra! Nie wiem ile nasz domek ma dokładnie m2, ale na górze mamy kuchnię, łazienkę, salon i wiadomo przedpokój, a na górze dwa pokoje i łazienka będzie dla nas taki domek jest idealny a podwórko jest strasznie duże. Dowiem się od TŻ albo rodziców ile dokładnie ma podwórko i domek i Wam powiem

Super, cieszę się, że będziecie się budować własny dom to jest to! gratuluję
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:54   #3635
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

No 440 za stan deweloperski to faktycznie kupa kasy, zwłaszcza że to nieduża chałupa Ja oglądałam takie gotowce u mnie pod miastem, oczywiście niewykończone, za 200 coś tysięcy
Też bym na waszym miejscu sama budowała. U mnie temat własny dom/mieszkanie jest zawieszony co najmniej do 2015 roku ze względu na pracę. Przy dobrych wiatrach zakończymy wtedy dokształcanie i będziemy musieli wybrać miasto, gdzie otwieramy swoje kancelarie... A że na rynku ciasno, trudno przewidzieć, jak będzie za 3 lata, to na razie w nic nie inwestujemy. Zresztą nie bardzo mamy co inwestować
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:35   #3636
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Piankka 450 tys. jaka masakra! Nie wiem ile nasz domek ma dokładnie m2, ale na górze mamy kuchnię, łazienkę, salon i wiadomo przedpokój, a na górze dwa pokoje i łazienka będzie dla nas taki domek jest idealny a podwórko jest strasznie duże. Dowiem się od TŻ albo rodziców ile dokładnie ma podwórko i domek i Wam powiem

Super, cieszę się, że będziecie się budować własny dom to jest to! gratuluję
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No 440 za stan deweloperski to faktycznie kupa kasy, zwłaszcza że to nieduża chałupa Ja oglądałam takie gotowce u mnie pod miastem, oczywiście niewykończone, za 200 coś tysięcy
Też bym na waszym miejscu sama budowała. U mnie temat własny dom/mieszkanie jest zawieszony co najmniej do 2015 roku ze względu na pracę. Przy dobrych wiatrach zakończymy wtedy dokształcanie i będziemy musieli wybrać miasto, gdzie otwieramy swoje kancelarie... A że na rynku ciasno, trudno przewidzieć, jak będzie za 3 lata, to na razie w nic nie inwestujemy. Zresztą nie bardzo mamy co inwestować
No a gdzie jeszcze wykończenie środka do tej chałupy

Na chwilę obecną nasza połowa domu ma coś ok 55m2, a 108m2 przy naszej dwójce + później 2ka(planowanych) dzieci i 2 psach i 2 dużych autach z garażem na jedno to byłaby masakra.
Śmiałam się z tż, że jak stanął w tym salonie to już miejsca nie było i gdyby usiadł na tej jednej sofie to zająłby dwie
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:45   #3637
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ja właśnie też oglądałam takie domki, nazywam je "kurnikami" pokoje jak w bloku. Jak budować dom to nie ma sensu stawiać takich kurników, co to człowiek się obróci i wpada na ścianę. I nie mam na myśli stawiania chałupy 250 m2, no ale jakieś rozsądne proporcje muszą być, a nie pokój 8 m2, przecież kpina
Ja mieszkałam do 18 r.ż. w bloku, w 3 pokojach i spokojnie dawaliśmy rade, ale widzę ogromną różnicę pomiędzy domem a dawnym mieszkaniem. Moi rodzice postawili dom z użytkowym poddaszem, nie za duży, taki w sam raz. Ma pewne mankamenty, no ale pewne rzeczy wychodzą w trakcie użytkowania.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 15:54   #3638
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jak ja bym już chciała myśleć o budowie tak jak wy... A tu na razie mam problem czy będzie mnie stać na wynajęcie mieszkania

Mam nadzieje że kiedyś będe miała swoje cztery kąty
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:57   #3639
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Domek na prawdę był super, ale nie ten metraż były jeszcze dwa inne 139m2 i 153m2 (w oba metraże wliczony garaz ok20m2) to w sumie za dużo tamte się nie różnia, bo jedynie o pomieszczenie i rozkład większe i wiadomo po 10tys więcej cenowo. Ale nie zraziliśmy się, wręcz wiemy patrząc po domu w ktorym mieszkamy obecnie, po domu szwagierki i znajomych czego chcemy, co ma być a co nie i jaki metraż. Nie będzie to na pewno poddasze użytkowe tylko normalne piętro.
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:57   #3640
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam przyszłe PM 2014 może do was dołączyć mężatka jedna? ale czekająca na kościelny jeszcze
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:04   #3641
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witaj Kohnelia20 opowiedz coś o Was
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 17:12   #3642
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam po dłuższej nieobecności

Byliśmy już u jednej fotografki, ale umowa nam nie bardzo pasuje. I dzisiaj u DJ'a. Ja już bym się na niego zdecydowała, ale jeszcze chyba sprawdzimy kogoś... Jutro znow będę dzwonić.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 17:55   #3643
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

cos o nas hmmm jestesmy ze sobą 6lat w dniu naszego ślubu cywilnego 23.06.2012 było równo 6 taki prezent na rocznice mieszkamy razem od 4 i planujemy koscielny wlasnie na 2014 mam 22lata pracuje i studiuje... przegladając wasze podpisy widze ze jestem jedna z niewielu ktora tak dlugo ociągala się ze slubem
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:24   #3644
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
No a gdzie jeszcze wykończenie środka do tej chałupy

Na chwilę obecną nasza połowa domu ma coś ok 55m2, a 108m2 przy naszej dwójce + później 2ka(planowanych) dzieci i 2 psach i 2 dużych autach z garażem na jedno to byłaby masakra.
Śmiałam się z tż, że jak stanął w tym salonie to już miejsca nie było i gdyby usiadł na tej jednej sofie to zająłby dwie


Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Jak ja bym już chciała myśleć o budowie tak jak wy... A tu na razie mam problem czy będzie mnie stać na wynajęcie mieszkania

Mam nadzieje że kiedyś będe miała swoje cztery kąty
Spokojnie, na pewno się uda każdej z nas się uda

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Witam przyszłe PM 2014 może do was dołączyć mężatka jedna? ale czekająca na kościelny jeszcze
Jasne, witaj gratuluję ślubu cywilnego a jakie wesele planujecie, tzn. duże, małe? i widzę, że jesteś w moim wieku tzn. ja w styczniu będę miała 22

Nasz domek ma 80m2 i wystarcza nam w zupełności tzn. w przyszłości dobudujemy jakiś pokoik bo planujemy mieć dwójkę dzieci
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:53   #3645
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
cos o nas hmmm jestesmy ze sobą 6lat w dniu naszego ślubu cywilnego 23.06.2012 było równo 6 taki prezent na rocznice mieszkamy razem od 4 i planujemy koscielny wlasnie na 2014 mam 22lata pracuje i studiuje... przegladając wasze podpisy widze ze jestem jedna z niewielu ktora tak dlugo ociągala się ze slubem
witaj !
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 19:29   #3646
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Witam przyszłe PM 2014 może do was dołączyć mężatka jedna? ale czekająca na kościelny jeszcze
Witaj! Długo się wcale nie ociągałaś, też mam 22 lata Jedynie z TŻ dłużej byłaś

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
My też mamy ten dylemat Nawet nie mam się kogo poradzić w tej kwestii, bo większość będzie się upierać przy zespole. Jednak ja bardziej stawiam na Dj'a, koszty mniejsze..
My właśnie ze względu na koszty pewnie na DJa się zdecydujemy. Zresztą u znajomych był DJ i było naprawdę fajnie, z kolei u innych był zespół i grał kiepsko. Jak z DJem się muzykę ustali, to nie ma problemu, nie będzie ci przynajmniej fałszował, albo grał z playbacku
Chociaż nie ukrywam, że fajnie byłoby mieć dobry zespół Ale boję się myśleć ile taka przyjemność kosztuje
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 19:37   #3647
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Już jestem Kochane wytańczyłam się za wszystkie czasy z parkietu schodziliśmy tylko gdy zespół robił przerwy i były posiłki, do domu wróciliśmy koło 5 nad ranem Na koniec to już na boso wywijałam
Dzisiaj cały dzień u P. spędziłam, a teraz jestem już w domku, w łóżku i uciekam spaćWiem, wiem, że wcześnie no ale spałam dzisiaj jakieś 4 godziny i oczy mi się same zamykają Nadrobiłam Was tak na szybko, widzę temat domu na tapecie My tak jak już wcześniej pisałam też będziemy się budować, ale pewnie ruszymy dopiero po ślubie...
Piankka no cenę z kosmosu wywalili..
Kohnelia20 witaj

Dobrej nocki
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 20:19   #3648
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hejka


Kohnelia20, witaj

Padam na twarz Nocowałam w Poznaniu, bo mi się do domu nie opłacało wracać. Wczoraj miałam mieć zajęcia od 11 do 18, ale babka nas 1h wcześniej puściła - zlitowała się Niby nie tak długo, ale 4h filozofii to zdecydowanie za dużo jak na mój mózg Dzisiaj miałam tylko wykład 3h od 8, ale był dość ciekawy, więc nie tak źle. Potem miałam 5h przerwy (tak, na zaocznych tyle godzi przerwy! Ale przynajmniej pojechałam odwiedzić babcię i oczywiście się na obiad załapałam A potem znów na uczelnię na seminarium. Ale spoko mam promotorkę, bardzo fajna babeczka Konkretna, ale bardzo sympatyczna Muszę tylko się zastanowić o czym chcę pisać, ale chyba już mniej więcej wiem Na szczęście nie mieliśmy tak długo tych seminariów jak w planie, bo tak to bym o 22 w domu była...

A jutro na 7 do pracy Z jednej strony padam ze zmęczenia i mi się nie chce, jak pomyślę, że jutro na 8h do pracy, ale z drugiej uwielbiam tę pracę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 20:20   #3649
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Czeeeeeść dziewczynki
Skończyłam maraton w pracy po 12 godzin
jestem wykończona
Dziś miałam nalot szefowej z Poznania, ale mnie wzięła z zaskoczenia małpa!
Padam na pysk, zaraz ponadrabiam zaległości.. jak zwykle ich mnóstwo
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 20:54   #3650
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Witam przyszłe PM 2014 może do was dołączyć mężatka jedna? ale czekająca na kościelny jeszcze

Witamy!

Widzę, że teraz domki są na tapecie My będziemy się budować, zresztą już kiedyś wstawiałam nawet tutaj projekt, jaki nam sie podoba, ale to dopiero jakiś czas po ślubie...
A przez ten czas bedziemy mieszkać w domu mojej babci - chałupa ma ponad 100 lat, ale jest duża i ma 4 niezależne mieszkania - na razie stoja puste, ale jedno, to w najlepszym stanie, planujemy zajać, trochę odświeżyć i przemęczyć się tam te pare lat, dopóki się nie wybudujemy do takiego etapu, że będzie sie można przeprowadzić na swoje

Dobre jest w tym to, że mamy już działkę, a mój tata pracuje w firmie z materiałami budowlanymi i być może udał0by się coś załatwić taniej

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

http://allegro.pl/libretto-elegancki...796626369.html

Wpadły mi w oko te zaproszenia
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:00   #3651
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ilonus, z czterech wesel na których byłam to było najsłabsze, PMka w zaawansowanej ciąży, z klęcznika podnosiła ją świadkowa i mąż Trochę ten ślub był na siłę, mogli poczekać, no ale.. nie mogli Kolor przewodni bordo, motyw wisienka, jedzenie pyszne, dj super- teraz już wiem, że chcę dja, ale beznadziejne oczepiny, już lepiej żeby ich nie było niż takie głupie zabawy (na szczęście mało), koledzy pana młodego strasznie pajacowali , no i wódka była ta sama co w lipcu, niedobra, duzo ludzi narzekało (ja nie piłam alkoholu). Tortu nie jadłam, bo nie jem słodyczy, ale TŻ mówił, że pyszny, malinowy. Ogólnie wesele fajne, ale mogło być za kilka miesięcy.

Piankka cena okropna,tak o Tobie dzisiaj pomyślałam w drodze do domu i obgadałam z TŻtem, że po ślubie zaczniemy się budować, wcześniej chyba nie ma sensu... Ale zastanawiamy się czy tego mieszkania teraz nie sprzedać i nie kupić większego, ale czy jest sens?

Kohnelia, witaj

W ogóle sfrajerowałam się z tym hotelem i zamiast 200 zł zapłaciliśmy 250 za jedną noc , nie mogę odzałować tych 5 dych. A za co? A tylko za to, że zamiast dwóch łóżek mieliśmy jedno duże, pffff
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:19   #3652
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Witaj Kohnelia20 opowiedz coś o Was

Witaj

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
cos o nas hmmm jestesmy ze sobą 6lat w dniu naszego ślubu cywilnego 23.06.2012 było równo 6 taki prezent na rocznice mieszkamy razem od 4 i planujemy koscielny wlasnie na 2014 mam 22lata pracuje i studiuje... przegladając wasze podpisy widze ze jestem jedna z niewielu ktora tak dlugo ociągala się ze slubem

A czemu wzieliście teraz ślub cywilny a z kościelnym czekacie ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:22   #3653
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Super, że już się lepiej czujesz ja tak samo jak Ty boję się, że możemy nie dać rady finansowo ja w ogóle nie mam teraz pracy, a TŻ kiepską ehh... doła wielkiego łapię przez to wszystko...
Ojj jednak to nie był koniec. Najgorsze było wczoraj i dzisiaj... W sobotę pojechałam z TŻem na piłkę, bo razem z moim bratem grają w jakiejś lidze i zawsze jeżdżę im kibicować No i niby było ok. Strasznie bolało ale jakoś dawałam radę. Ale jak już zbliżał się koniec, chłopaki poszli do szatni się przebrać, a ja czekałam na korytarzu, tak mi się słabo zrobiło że o mało nie zemdlałam ;/ Akurat przechodził kumpel i poleciał po mojego N do szatni, ten wystraszony przyleciał do mnie wpół rozebrany. Jak mnie zobaczył to się jeszcze bardziej zestresował, podobno byłam blado-sina na twarzy... Nogi i ręce mi się całe trzęsły i aż mi łzy poleciały z oczu ;/ Pobiegł do szatni, w biegu się ubierał i na dwór ze mną. Dostałam wody i jakoś mi trochę ulżyło na powietrzu. No ale w taki sposób urodziny TŻta spędziłam w łóżku nie pozwolił mi się nigdzie ruszyć Siedziałam i wspomagałam się kaloryczną colą A oni z moim bratem wódeczką... A ja biedna tylko patrzeć musiałam
A dziś... Aż głupio mówić więc nie będę, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Jak mam @ od 12 lat, to nigdy w tym czasie nie miałam czegoś takiego... Boje się iść jutro do pracy

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
No więc byliśmy wczoraj zobaczyć ten domek iii był cudowny zdjęć nie porobiłam bo ta babka obok mnie stała... bylismy tam godzinę

Ale... domek ma 131m2 gdzie w ten metraż wliczony jest już garaż... czyli domek ma 108m2 - strasznie mały i cena za niego w stanie deweloperskim w środku(bo na zewnątrz jest zrobiony + kostka) to cena 375tys + jeszcze działka(900m2) więc cena wychodzi ok 440tys poje***o ich z tą ceną... myśleliśmy, że cena 375tys to cena ogólna i w to wliczona jest działka... więc to przesadne ceny bo za 450tys to można sobie wybudować taki dom że hej. No ale był śliczny, kuchnia duża, ale salonik to jak stanęlismy w trójkę to w sumie zajęty był. Kotłownia bardzo duża - mogłaby być o połowę mniejsza. Na górze 3 pok + łazienka i w jednej z tych sypialni garderoba- całkiem ladna, jako że to domek z uzytkowym poddaszem to skosy nie były odczuwalne, więc za to plus. Ogólnie domek dla 3-4osób ale dla nas to mało jest 108m2.

Więc postanowiliśmy iż wybudujemy się sami, na działce 3000m2, mieliśmy też jedną 1600m2, ale jest za wąska i taka sobie lokalizacja. Po nowym roku załatwiamy papiery, projekt i na wiosnę 2014 ruszamy
Ja nie wiem na co Ty narzekasz My z TŻ planujemy mieszkanie. Ale ceny mieszkań w moim mieście to widzę takie jak cena wielkiego domu u Ciebie
Takie mieszkanko jakbyśmy chcieli, 3 pokojowe, 62 m2, to koszt 414tys zł... W stanie deweloperskim więc jeszcze trzeba je urządzić Więc nie wiem co to z nami będzie po ślubie
http://www.uwi.com.pl/files/pdf/batorego2-F84.pdf
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:33   #3654
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ojj jednak to nie był koniec. Najgorsze było wczoraj i dzisiaj... W sobotę pojechałam z TŻem na piłkę, bo razem z moim bratem grają w jakiejś lidze i zawsze jeżdżę im kibicować No i niby było ok. Strasznie bolało ale jakoś dawałam radę. Ale jak już zbliżał się koniec, chłopaki poszli do szatni się przebrać, a ja czekałam na korytarzu, tak mi się słabo zrobiło że o mało nie zemdlałam ;/ Akurat przechodził kumpel i poleciał po mojego N do szatni, ten wystraszony przyleciał do mnie wpół rozebrany. Jak mnie zobaczył to się jeszcze bardziej zestresował, podobno byłam blado-sina na twarzy... Nogi i ręce mi się całe trzęsły i aż mi łzy poleciały z oczu ;/ Pobiegł do szatni, w biegu się ubierał i na dwór ze mną. Dostałam wody i jakoś mi trochę ulżyło na powietrzu. No ale w taki sposób urodziny TŻta spędziłam w łóżku nie pozwolił mi się nigdzie ruszyć Siedziałam i wspomagałam się kaloryczną colą A oni z moim bratem wódeczką... A ja biedna tylko patrzeć musiałam
A dziś... Aż głupio mówić więc nie będę, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Jak mam @ od 12 lat, to nigdy w tym czasie nie miałam czegoś takiego... Boje się iść jutro do pracy



Ja nie wiem na co Ty narzekasz My z TŻ planujemy mieszkanie. Ale ceny mieszkań w moim mieście to widzę takie jak cena wielkiego domu u Ciebie
Takie mieszkanko jakbyśmy chcieli, 3 pokojowe, 62 m2, to koszt 414tys zł... W stanie deweloperskim więc jeszcze trzeba je urządzić Więc nie wiem co to z nami będzie po ślubie
http://www.uwi.com.pl/files/pdf/batorego2-F84.pdf
o kurcze, to faktycznie mega drogo... a mieszkanie- szału nie ma, jak za taką kasę to w sumie małe.. może do czasu zakupu przez Was mieszkania cos sie zmieni i ceny polecą w dół...

Ranyy.. to co Ty masz z tym @? Współczuję i oby szybko przeszło
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:38   #3655
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
o kurcze, to faktycznie mega drogo... a mieszkanie- szału nie ma, jak za taką kasę to w sumie małe.. może do czasu zakupu przez Was mieszkania cos sie zmieni i ceny polecą w dół...

Ranyy.. to co Ty masz z tym @? Współczuję i oby szybko przeszło
Niby małe, ale my z TŻ od małego oboje żyjemy w czteroosobowych rodzinach, na 45 metrach więc takie 60 byłoby w sam raz

A jeśli chodzi o @ to nie miałam 3 okresów z rzędu i teraz po odstawieniu anty dostałam jakąś mega powódź ;/ brzydko mówiąc aż mi po nogach dziś ciekło ;/ lepiej było nie wstawać z łóżka ;/ Oby mi przeszło do jutra bo inaczej nie wiem jak pojadę do pracy TŻ chciał mnie już na pogotowie wieźć ale się nie dałam... ;/ Tylko byśmy tam cały dzień spędzili i tak by nie pomogli ;/

A dzisiaj mija pół roku od kiedy TŻ mi się oświadczył
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding

Edytowane przez kroooliczek89
Czas edycji: 2012-11-25 o 21:45
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:42   #3656
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

A
Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość

Byliśmy już u jednej fotografki, ale umowa nam nie bardzo pasuje. I dzisiaj u DJ'a. Ja już bym się na niego zdecydowała, ale jeszcze chyba sprawdzimy kogoś... Jutro znow będę dzwonić.
A co tam w tej umowie było nie tak ?

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
cos o nas hmmm jestesmy ze sobą 6lat w dniu naszego ślubu cywilnego 23.06.2012 było równo 6 taki prezent na rocznice mieszkamy razem od 4 i planujemy koscielny wlasnie na 2014 mam 22lata pracuje i studiuje... przegladając wasze podpisy widze ze jestem jedna z niewielu ktora tak dlugo ociągala się ze slubem
Witam Nie jedyna jesteś z takim stażem
My jesteśmy razem prawie 7 lat a do Ślubu jeszcze 2 lata więc nasz staż przedślubny będzie liczyć prawie 9 lat
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:06   #3657
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Kohnelia20 Witaj

Ja na chwilkę , bo ostatnio nie dość że mam mało czasu to jeszcze nadal nie mam naprawionego lapka na szczęście tż szwagierka pożyczyła mi swojego bo ma dwa ..i tak dziwnie mi sie na nim pisze bo klawisze jakoś inaczej rozstawione niż na moim..

Lece spać bo jutro mam jazdy o 8...

We wtorek Was dokładnie nadrobię, dobranoc
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:54   #3658
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

cicho tu ostatnio ;> ja spędziłam teraz 4 ha na robieniu sobi nowych żeli, mam nadzieję że w czwartek będę mogła Wam pokazać pokazując pierścionek
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 06:04   #3659
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem na co Ty narzekasz My z TŻ planujemy mieszkanie. Ale ceny mieszkań w moim mieście to widzę takie jak cena wielkiego domu u Ciebie
Takie mieszkanko jakbyśmy chcieli, 3 pokojowe, 62 m2, to koszt 414tys zł... W stanie deweloperskim więc jeszcze trzeba je urządzić Więc nie wiem co to z nami będzie po ślubie
http://www.uwi.com.pl/files/pdf/batorego2-F84.pdf
Batorego Mieszkałam tam prawie 2 lata i jeśli miałabym mieszkać w Poznaniu to tylko tam W dużych miastach faktycznie jest koszmarnie, lepiej chyba kupić coś na rynku wtórnym, ceny są znośniejsze, a wykonczenie trzeba zrobić i w nowym, i w używanym...
Ja bardzo chciałabym uniknąć mieszkania w bloku, ale nie wiem, czy się uda.
Witam się z rana i miłego dnia życzę
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 07:14   #3660
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam Was już jako narzeczona

Wczorajszy dzień był pełen wrażeń... Najpierw tata rozciął sobie rękę i lecieliśmy z nim na pogotowie, później wpadł Tż...
Pierścionek pokarzę Wam wieczorem bo teraz nie mam jak wrzucić
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.