Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 12:14   #3571
noelka93
Raczkowanie
 
Avatar noelka93
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 396
GG do noelka93
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Dziewczyny ide paaa
noelka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:26   #3572
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość

Wiem, wiem, jestem szurnięta... Ale co zrobić
nie jesteś szurnięta jesteś wspaniałym człowiekiem, który kocha swoje zwierzaki, dba o nie i traktuje na równi z człowiekiem a to godne podziwu
ja swojego zwierzaka nie mam, ale na Wigilii jest zawsze psiak siostry, który mieszkał z nami krótko przed tym jak się wyprowadziła i którego, a właściwie którą, bo to ona, kocham przeogromnie i na nią też zawsze pod choinką czeka prezent ode mnie

swoją drogą aż mi się smutno robi na myśl o tym, ile "zwierzęcych prezentów" świątecznych zostanie porzuconych w styczniu czy lutym... ludzie nie myślą, że pies czy kot to odpowiedzialność i masa obowiązków a nie tylko miłe futerko do głaskania


pal licho moją dietę, Mikołaju z Goplany skrzętnie ukryty w szafce, idę po Ciebie
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:35   #3573
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez DiamanteNegro Pokaż wiadomość
mamy anioła na wątku
hihi

Cytat:
Napisane przez noelka93 Pokaż wiadomość
A ja... cóż.
Poczekam jak zawsze aż puszczą w tv
nie dośc, że nie lubię kin to jeszcze drogie to takie... to ja wole poczekać na premiere, czy dvd.
"rudolf czerwono nosy" och to było świetne
Jak byłam mała, to dostałam tę bajkę pod choinkę na VHS
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Hehe tak

A jaka jest wasza ulubiona piosenka bo moja,, Merry Christmas Everyone"
hmm chyba "All I Want For Christmas Is You"
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Hehe no trudno wybrac
Lubie tez np jak jest w TV koncert kolęd..
ja też
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ja choinkę teraz ubieram tak dwa dni przed wigilią kiedyś była w domu taka sytuacja, że wszyscy byli tak zalatani, że zapomnieli o choince xD i w wigilię tuż przed kolacją się ją ubierało także po takim doświadczeniu wolę ubrać choinkę dzień, dwa wcześniej na spokojnie niż na szybkiego w wigilię xD kiedy to są inne sprawy na głowie
mam już 4 prezenty a dzisiaj będę robiła kolejne
ale jaja
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
pal licho moją dietę, Mikołaju z Goplany skrzętnie ukryty w szafce, idę po Ciebie
Tak samo zachowałam się w stosunku do kalendarza... Jeszcze 1 grudnia nie ma, a już go wyczyściłam xd
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:18   #3574
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Ale naskrobałyście przez kilka dni. Ja choinki będę ubierać dzień przed wigilią a w poniedziałek zaczynam walkę z kilogramami.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:27   #3575
MiWall
Przyczajenie
 
Avatar MiWall
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez noelka93 Pokaż wiadomość
A dziewczyny macie sposób na ulokowanie świątecznych słodyczy. Tzn nie powieszone na choince, a pod. Może jakiś koszyk czy cos?
U mnie w domu pokaźna ilość słodyczy w Wigilię jest tak samo nieodlączonym elementem jak karp. Od kilku lat mamy pomysł na ciekawe ulokowanie ich. Moja mama przystraja ogromny koszyk kokardą ze świątecznym motywem oraz mocuje drucikiem wysuszone plastry pomarańczy i laski cynamonu. Kosz ląduje pod choinką obok prezentów. Wygląda to naprawdę schludnie i magicznie. Bardzo świąteczny patent. Nie jest to skomplikowane, ani drogie w wykonaniu więc polecam.

Poza tym witam Was serdecznie. To mój pierwszy post, przez dlugi czas jedynie obserwowałam forum. Cieszę się, że napisałam go w jakże klimatycznym wątku. Też odliczam z niecierpliwością dni do Bożego Narodzenia.
MiWall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:31   #3576
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Ja jeszcze nie ruszylam kalendarza, ale zjadlam caly zestaw czekoladowy, tj. mikołaj i bombki I musialam kupic nowy
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:13   #3577
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ja choinkę teraz ubieram tak dwa dni przed wigilią kiedyś była w domu taka sytuacja, że wszyscy byli tak zalatani, że zapomnieli o choince xD i w wigilię tuż przed kolacją się ją ubierało także po takim doświadczeniu wolę ubrać choinkę dzień, dwa wcześniej na spokojnie niż na szybkiego w wigilię xD kiedy to są inne sprawy na głowie
mam już 4 prezenty a dzisiaj będę robiła kolejne
Heh u mnei ze wzgledu na to, że w Wigilię jest gotowanie na potęge, to także choinka jest ubierana wcześniej, zazwyczaj dwa dni przed, ale to miłe, bo d domu juz przed Wigilią nią pachnie - mamy zazwyczaj żywą choinkę
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 14:18   #3578
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Az milo sie czyta te wasze wypowiedzi...
Ja kupiłam Zosii wczoraj Mikołajka z biedry za 1zl cos, to całą droge sie w niego wpatrywała tak sie cieszyła
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:20   #3579
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, proszę o wykreślenie mnie z listy kartkowiczek. Niestety życie jest pokręcone i nie będę mieć do tego głowy. Bo wiadomo - jak się zaczyna walić, to już po kolei ze wszystkich stron.
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Lyra Potter Ja również poproszę

Dziewczyny biorące udział w akcji kartkowej: czy tylko ja będę wysyłać kartki niezrobione przez siebie?
Ja tą główną kartkę zrobię na pewno sama, ale nie wiem, co z resztą, czy się wyrobię ;p

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki zbliżają się święta i zastanawiam się już nad kupnem prezentów, chciałabym kupić mężowi zegarek, patrzę na oferty z allegro. Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawce? Z jakich firm polecacie? Cena to max 150 zl
AVON! Moja mama kupiła tacie i jest cudowny! <3

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Tez sie pytalam mamy czy mikolaj w tym roku bedzie;p
A moi nagle na zakupach biorą kalendarz adwentowy do koszyka, pytam się po co, a oni: no jak na razie byłaś grzeczna, sugerujesz, że do 6ego coś się zmieni?

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny kiedy zaczynacie ozdabiać mieszkania (okna,drzwi itp)? Po 6.12 czy przed?
Jakieś dwa tygodnie przed Wigilią stroimy mieszkanie, ale choinkę ubieramy w domu w salonie tak na oko, dwa, trzy dni przed Wigilią. Ale ja swoją ubieram już koło tygodnia przed jak nie więcej.

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
tak podpisałam umowę zlecenie, teraz czekam na grafik będę sprzedawać opłatki z siankiem i świeczki myślę, że gdy tylko zacznę tę pracę, poczuję klimat Świąt
fajnie, że pamiętałaś
Gratuluje!

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Wrzuciłam piosenki, jeśli ktoś nadal jest zainteresowany to mogę wysłać linka na priva
Ja, ja, ja, proszę

Wiecie co, wiecie co, wiecie coooooooo?!?!?!!?!!! Wchodzę do szkoły, otwieram zacne drzwi do zacnego budynku, a tam Pani Halinka, znaczy pani w dyżurce, ma choinkę mała zapalonąąąąą! Jaka cudnaaaa! I mówię do koleżanki, że pewnie w przyszły poniedziałek już będą po weekendzie wszędzie choinki, a tam za dwie godziny poustawiane na każdym piętrze i jeszcze dwie dodatkowe , których w zeszłym roku nie było! I poszłam do dyrcia i jutro będę je z koleżanką ubieraaaaaaaaaaaać! *_* Boże, jak cudownieeee!!!!!!!

Dodatkowo było w końcu losowanie prezentów na Wigilię i teraz szukam prezentu dla koleżanki, która kocha rysować i chce iść na ASP Jakieś propozycje?

I drugie dodatkowo - dostałam 4+ z kartkówki z lektury, moja druga przeczytana lektura w LO, z chyba siedmiu przeczytanych, i to jest tak cudowne uczucie, że chyba aż zacznę czytać lektury Latam jak na skrzydłach normalnie

Idę zrobić listę osób, którym muszę kupić prezenty Aż się boję kosztorysu
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:23   #3580
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

A ja mam pytanie o jakiej głównej kartce mówisz?
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:38   #3581
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

ja nie kupuję słodyczy narazie bo moja waga podskoczyła by do gory hehe
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 14:40   #3582
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Ja czasami wole mandarynki bardziej niz slodycze
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:42   #3583
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

ja dzisiaj dostałam przelew na konto i spokojnie mogę dokończyć zakupy świąteczne ale się cieszę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:48   #3584
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o jakiej głównej kartce mówisz?
Bo ja wysyłam więcej niż jedną kartkę I najpierw będzie losowanie normalne, po jednej kartce, i o niej mówię, bo później będzie jeszcze losowanie wśród tych, które chcą wysłać więcej kartek
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:49   #3585
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Ja w piatek dostaje
A w sobote zamierzam juz jechac na zakupy
Ale bez faceta bo tylko mi marudzi, a tak sobie wszytsko wyjrze, a z nim pojade najwyzej kupic..

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Bo ja wysyłam więcej niż jedną kartkę I najpierw będzie losowanie normalne, po jednej kartce, i o niej mówię, bo później będzie jeszcze losowanie wśród tych, które chcą wysłać więcej kartek

No ja tez zaznaczylam 4 kartki;p
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:56   #3586
DiamanteNegro
Zakorzenienie
 
Avatar DiamanteNegro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 687
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
A prezent dla papug powoli powstaje. Położone są kafle w altanie, odnowiony piecyk, w którym pale, jak jest zimno, są drzwi z wielką szyba i okno.
Aaaaaaa!!!!! już sobie wyobrażam, jak pale im w piecu, cieplutko, psy u stóp, a na dworze biało

No i prawdopodobnie dzisiaj założę z ojcem siatkę na dużą wolierę wewnętrzna z oknem na ogródek I też będą mogły podziwiać prószący śnieg
Ale super. Będzie mozliwosć zobaczyć na zdjęciach jak to wszystko się prezentuje ?

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
swoją drogą aż mi się smutno robi na myśl o tym, ile "zwierzęcych prezentów" świątecznych zostanie porzuconych w styczniu czy lutym... ludzie nie myślą, że pies czy kot to odpowiedzialność i masa obowiązków a nie tylko miłe futerko do głaskania
Niestety. Mój brat też kiedys dostal taki prezent a to był czas kiedy z różnych przyczyn nie moglismy mieć psa i kłopot był spory. Wyrzucić nie wchodzilo w grę , oddać do schroniska tez serca nie bylo. Na szczęście znajomi chcieli pieska to go przygarneli.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie ruszylam kalendarza, ale zjadlam caly zestaw czekoladowy, tj. mikołaj i bombki I musialam kupic nowy
Ja też

U mnie choinkę się ubiera dzien przed wigilią, lub w wigilię.
__________________





Edytowane przez DiamanteNegro
Czas edycji: 2012-11-28 o 14:58
DiamanteNegro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 15:07   #3587
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Dodatkowo było w końcu losowanie prezentów na Wigilię i teraz szukam prezentu dla koleżanki, która kocha rysować i chce iść na ASP Jakieś propozycje?

I drugie dodatkowo - dostałam 4+ z kartkówki z lektury, moja druga przeczytana lektura w LO, z chyba siedmiu przeczytanych, i to jest tak cudowne uczucie, że chyba aż zacznę czytać lektury Latam jak na skrzydłach normalnie
komplet ołówków? Może przejdź się do sklepu z artykułami do rysowania. Tam na pewno coś znajdziesz
Jaką lekturę czytałaś? Ja w LO starałam się czytać wszystkie. Niestety przy niektórych lekturach chęci nie wystarczą
Dziewczyny, dzięki za pomysły nt. prezentu do dziadka. Niestety dziadek książek nie czyta, filmów nie ogląda [gdy ma czas to przegląda kanały sportowe]. Będę musiała trochę pomyśleć co mu kupić.
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 15:16   #3588
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomości: 2 998
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
cucciola jak przygotowywałam post o świętach we Włoszech na moim blogu, to niesamowicie zafascynowała mnie ta Befana
super ten blogwiele ciekawostek o ktorych nawet nie wiedzialam!!!

od wczoraj net mi nie chodzizaczelo padac a tu jak pada to tel.internet i nic nie chodzi

co to za akcja kartowa mozecie mi wytlumaczyc
cucciola79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 15:58   #3589
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
komplet ołówków? Może przejdź się do sklepu z artykułami do rysowania. Tam na pewno coś znajdziesz
Jaką lekturę czytałaś? Ja w LO starałam się czytać wszystkie. Niestety przy niektórych lekturach chęci nie wystarczą
Dziewczyny, dzięki za pomysły nt. prezentu do dziadka. Niestety dziadek książek nie czyta, filmów nie ogląda [gdy ma czas to przegląda kanały sportowe]. Będę musiała trochę pomyśleć co mu kupić.
W LO przeczytałam w pierwszej klasie Makbeta, Antygonę i jeszcze coś tam, nie pamiętam teraz, ale w tym roku przeczytałam Cierpienia młodego Wertera, Fausta i teraz Kordiana! Teraz czeka przede mną "Nie-boska komedia" już sobie kupiłam :brzydal

A co do koleżanki.. no właśnie jej przyjaciółka kupuje jej ołówki Najlepszy prezent, a zajęty, ,pf. Chciałam jej kupić zaje**sty zestaw do rysowania węgla, za 30zł w Lidlu, ale ponoć ją to nie będzie cieszyć.. I don't know..

JEST TU KTOŚ KTO INTERESUJE SIĘ MANGĄ? ;<
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater

Edytowane przez Malinovva
Czas edycji: 2012-11-28 o 16:02
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 15:58   #3590
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

A no mozemy..
Zgłaszają sie osoby ktore chca udzial wziasc w tej akcji. Podaje sie to dziewczynie o nicku ktorego nie pamietam;p
I ona robi losowanie kto komu wysle kartke/kartki
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:03   #3591
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

O tak, dołączam się do fanów bloga marysimarysienki
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:10   #3592
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Jakieś dwa tygodnie przed Wigilią stroimy mieszkanie, ale choinkę ubieramy w domu w salonie tak na oko, dwa, trzy dni przed Wigilią. Ale ja swoją ubieram już koło tygodnia przed jak nie więcej.


Gratuluje!


I drugie dodatkowo - dostałam 4+ z kartkówki z lektury, moja druga przeczytana lektura w LO, z chyba siedmiu przeczytanych, i to jest tak cudowne uczucie, że chyba aż zacznę czytać lektury Latam jak na skrzydłach normalnie
U mnie z przystrajaniem domu jest podobnie W tym roku ubierzemy choinkę pewnie w piątek 21, bo na Święta jedziemy na wieś

Dziękuję

I również gratuluję Chciałabym wrócić do szkoły
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:22   #3593
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Pokaż wiadomość
super ten blogwiele ciekawostek o ktorych nawet nie wiedzialam!!!
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
O tak, dołączam się do fanów bloga marysimarysienki
Dziękuję Wam za komplementy Staram się, żeby mój blog trochę wyróżniał się pośród wielu blogów pocztówkowych właśnie takimi ciekawostkami, a nie datami i kopiowaniem wikipedii


Odnośnie kartek - ja nie robię własnoręcznie Ale do dziadków mojego chłopaka wyślę chyba jakąś, więc muszę się zakręcić. A w ogóle to pokażę Wam jakie moja mama kartki robi, tylko muszę zrobić im zdjęcie Robią furorę!
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:27   #3594
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za pomysły nt. prezentu do dziadka. Niestety dziadek książek nie czyta, filmów nie ogląda [gdy ma czas to przegląda kanały sportowe]. Będę musiała trochę pomyśleć co mu kupić.
Mam podobny problem z moim tatą, czyta tylko gazety, a filmy, jeśli już, to ogląda w telewizji. Na razie kupiłam mu rękawiczki, bo często wychodzi na dwór, ale muszę mu coś jeszcze dokupić i nie mam pojęcia co
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:49   #3595
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Dziewczyny czemu tak dużo piszecie? nie nadążam
na chwilę obecną ja się zajmuję kartkami :P ale mogę komuś przekazać sprawę...
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:58   #3596
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny kiedy zaczynacie ozdabiać mieszkania (okna,drzwi itp)? Po 6.12 czy przed?
Ja już na początku grudnia stroję mieszkanie a dokładnie zależy to od aury za oknem , im bardziej zimowa tym szybciej mam na to ochotę. A już w ten piątek stroję choinkę w biurze

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie ruszylam kalendarza, ale zjadlam caly zestaw czekoladowy, tj. mikołaj i bombki I musialam kupic nowy
I się nie podzieliłaś

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
A no mozemy..
Zgłaszają sie osoby ktore chca udzial wziasc w tej akcji. Podaje sie to dziewczynie o nicku ktorego nie pamietam;p
I ona robi losowanie kto komu wysle kartke/kartki
Ten nick to dorot_qa

Właśnie widziałam zwiastun Nad Rozlewiskiem ( dalsza część domu nad rozlewiskiem itd) i tam święta na całego więc pewnie będę oglądać .
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:00   #3597
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Właśnie zamówiłam dla Tżta golarkę. Mam nadzieję, że wytrzymam do świąt i się nie wygadam
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:06   #3598
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

mika93, mam nowy, tym się podzielę

Asienka187, ja też mam zawsze problem, że kupię coś TŻ w prezncie i tak się ciesze, że nie wytrzymuję i mu mówię
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:49   #3599
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

http://prezent.info.pl/gwiazdka/
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:04   #3600
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz.II

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, proszę o wykreślenie mnie z listy kartkowiczek. Niestety życie jest pokręcone i nie będę mieć do tego głowy. Bo wiadomo - jak się zaczyna walić, to już po kolei ze wszystkich stron.


Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Moje zwierzęta to praktycznie cały rok mają Mikołaja, nie wiem, czy jest coś, co bym im mogła kupić, czego nie miały w dni powszednie. No, myślę nad takim wielkim drapakiem dla kotów, ale muszę uzbierać kasę na przekonanie brata, bo podobno koledzy się śmieją, że mieszka w sklepie zoologicznym Może 100- 300 zł zrekompensuje mu to jakoś

Psy będą zadowolone najbardziej ze spaceru, ciastek, których mają cały pojemnik ( ) , może jakaś zabawka, ale to tak na chwilę. Zresztą i tak najbardziej cenią sobie przytulanie

A prezent dla papug powoli powstaje. Położone są kafle w altanie, odnowiony piecyk, w którym pale, jak jest zimno, są drzwi z wielką szyba i okno.
Aaaaaaa!!!!! już sobie wyobrażam, jak pale im w piecu, cieplutko, psy u stóp, a na dworze biało

No i prawdopodobnie dzisiaj założę z ojcem siatkę na dużą wolierę wewnętrzna z oknem na ogródek I też będą mogły podziwiać prószący śnieg

Wiem, wiem, jestem szurnięta... Ale co zrobić

Ja nie mam pojęcia co kupić mojemu zwierzu, bo ma wszystko czego dusza zapragnie

Dziewuchy, ja to sobie chyba odpuszczę. Od kilku dni nie daję rady "nadrobić" nawet 1/4 tego co piszecie, nie jestem w ogóle w temacie. Nie mam na to fizycznie czasu i sił. Ale łapcie kwiatucha
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.