Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 13:52   #421
Anthares
Raczkowanie
 
Avatar Anthares
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 53
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
super opis.zazdroszcze, ze juz jestes po. tez bede rodzic z Pania Danusia Zajac
oby jak najszybciej
Ja już cała szczęśliwa, że już po Chociaż teraz jest więcej pracy niż w ciąży. Życzę Ci równie udanego rozwiązania, jak ja miałam. I słuchaj Pani Danusi, ona wie, co mówi. Gdyby mogła, urodziłaby za nas Chociaż ja miałam wrażenie, że ona rodzi razem ze mną, a na pewno oddycha
__________________
Nasz Skarb - Mikołaj 28.10.2012!
Anthares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:29   #422
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anthares Pokaż wiadomość
Ja już cała szczęśliwa, że już po Chociaż teraz jest więcej pracy niż w ciąży. Życzę Ci równie udanego rozwiązania, jak ja miałam. I słuchaj Pani Danusi, ona wie, co mówi. Gdyby mogła, urodziłaby za nas Chociaż ja miałam wrażenie, że ona rodzi razem ze mną, a na pewno oddycha
Nie dziekuje
mam nadzieje, ze pojdzie wszystko szybko i gladko. zreszta ona zrobila na mnie tak pozytywne wrazenie, ze nie nastawiam sie na nic innego
gratulacje i niech sie dzidzia ladnie chowa
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:26   #423
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Anthares gratuluję super Ci się udało, czytałaś mój opis tak kolorowo nie było :P ale mały jest kochany i wszystko wynagradza
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:48   #424
laleczka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Cześć, Dziewczyny!

Wiecie może po ilu dniach od terminu porodu zostaje się przyjętą na oddział? Podobno trzeba czekać aż 10 dni, ale chciałabym uprawdopodobnić tę informację. Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących i świeżo upieczonych Mam, Anna
laleczka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:08   #425
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

0ni tak twierdzą ale przyjęli mnie po 7 dniach bez żadnego ale.
zastanów się tylko czy chcesz iść tam rodzić bez akcji porodowej oni męczą do samego końca...
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:02   #426
Anthares
Raczkowanie
 
Avatar Anthares
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 53
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
Anthares gratuluję super Ci się udało, czytałaś mój opis tak kolorowo nie było :P ale mały jest kochany i wszystko wynagradza

Dziękuję! Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że już po, aczkolwiek mniej czasu dla siebie, Mały absorbuje cały czas! Ale lepiej jak akcja sama ruszy, masz rację. Leżała ze mną jedna dziewczyna, która też bardzo się męczyła, poród miała wywoływany. Oksytocyna, balonik i te sprawy, nie zazdrościłam jej. Już lepiej wybrać się na porządny spacer, albo pobiegać po schodach...
__________________
Nasz Skarb - Mikołaj 28.10.2012!
Anthares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:37   #427
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

ja biegałam trzy dni po schodach i nie wiele dało w szpitalu, wcześniej byłam na weselu w 41 tygodniu ciąży tańczyłam, skakałam, biegałam po schodach i co? nic...
więc to nie ma reguły musiałam się zjawić w szpitalu bo to było 7 dni po terminie urodziłam 11 dni po terminie i gdyby łaskawie nie podjęli działań w 10 dniu nie wiem jak to by się skończyło...
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:25   #428
Ivon27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam przyszłe mamy
Mineło troszke czasu od mojego porodu i w końcu zebrałam sie do opowiedzenia o jego przebiegu.
Jako była pacjentka Polnej zaskoczyła mnie kameralność Sw. Rodziny gdy zajecechałam o 22 - cisza i spokój, zastanawiałam sie czy dobrze trafiłam. Na początek papiery, wywiad.. ja chodziłam w kółko bo ból nie dawał usiaść. 5cm rozwarcia na starcie. Było mniejsce na sali rodzinnej-szara, ale mąż pojechał zwolnic sie z pracy wiec ogólnie zbyt długo go nie było, może i dobrze...lewatytwka i na sale (pytaja czy chcecie, lepiej tak)
Poród prowadziła przemiła położna (szczupła, długie blond włosy).
KTG wyszło leniwe wiec zeby sprawdzić stan dziecka przebiła mi worek owodniowy-nie boli- wody ok, ale ból przy skórczach zrobił sie okropny, wzywałam Boga o pomoc Ok 6 cm zaproponowała mi znieczulenie, po 2-3 skórczach sie zgodziłam, ból szybko zmienia najtwardsze postanowienia. Po znieczuleniu czułam jedynie napór główki, zero bólu, ale strach tak-trzęsłam sie cała. Po 1 w nocy było 10cm wiec zaczynamy.
Przynieśli metalowe popórki pod nogi i jazda, parłam całej siły, wiem że leciało ze mnie wszystko ..wstyd ale sika sie, załatwia bezwiednie. Wszyscy krzyczeli moje imie i dawaj! dawaj! jak na zawodach, jak parlam główka sie pokazywała i cofała. Nagle zrobił sie ruch,wezwali jakiegoś lekarza, położna powiedziala przepraszam nacieła mnie i włożyła szczypce, dobrze że miałam to zniezulenie... Ja parłam ona go ciągneła, wyszedł taki piękny ale nie płakał.. bili go mocno po plecach, ale nic. Okazało sie ze sie cofał bo okręcił sie pępowiną wokół szyji i ciała.. zaczął sie dusić i stąd akcja z kleszczami. Zabrali go, po 1 min usłyszałam pisk jakby maszyny nie dziecka, do tej pory jest z niego piszczłka Dostał 6 ptk,a po 1 min 10 uff.Położyli mi go na piersi. Kazali przeczytać napis na bransoletce (zrozumiałam że dzieki temu nie miałam fazy czy podmienili mi dziecko)
Później miałam urodzić łożysko ale jak sie spiełam to zemdlalam,coś mi wstrzykneli, dopiero po 30 min i oksytocynie wyszło, ale nie całe.. łyżeczkowali mnie, zszywali..krew tryskała, sala wyglądała jak u rzeźnika. Przy pororodzie bez komplikacji pewnie by tak nie było, tak sie skrwawiłam że 2 dni nie mogłam usiąść-mdlałam. Pierwsze wyjście do ubikacji - położna pilnuje, zamdałam obudziłam sie na podłodze, wszedzie krew...Chcieli mi juz robić transfuzje ale dało rade bez. Pierwszy tydz po-gorszy niestety niż sam porod. Babki z sali normalnie chodziły, jakoś siadały ,mi najmniejszy ruch rozrywał całe krocze, to chyba przez te kleszcze. Siniora miała na pół tyłka. Na dodatek przeziębienie, sutki popękane, może 8 godz snu za 6 dni w szpitalu (mały miał żółtaczke) gdy wróciłam do domu znowu 2 dni nie spałam chyba ze stresu dopiero nagle dostałam jakby trzęsawki gorączki i odpłynełam- odtąd było lepiej. Organizm sie zrestartował.
Opieka w szpitalu?przewspaniała! Gdybym była gdzie indziej mogłoby sie skończyć źle, jedynie szybka reacja uratowała zdrowie a może i życie mojego synka. Nie można mieć za zle że nie mogłam tam odpocząć - 4 kobiety z noworodkami robią troche halasu, a ja choć bym bardzo chciała nie zasne w takich warunkach. Dziecko czasami oddawałam na pare h to żaden wstyd gdy matka jest w złym stanie.
Na pocieszenie dodam, że rany się goja a dziecko wynagradza te wszystkie przeżycia. Pozdrawiam i powiem wam że nawet gdy będziecie mieć cięższy poród jak ja to możecie w Sw. Rodzinie liczyć na profesjonalną opieke i wsparcie a to jest najważniejsze
Ivon27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 06:47   #429
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

u mnie też zakończyło się kleszczowo, tylko poród trwał ponad 16 h i znieczulenie już nie działało...

dobrze, że wszystko dobrze u Ciebie powodzenia w wychowywaniu
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:35   #430
maxin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Kurczę dziewczyny, powiem Wam, że jak pomyślę o tym, że rodziłabym na Polnej, gdzie personel "nie przeszkadza rodzącym" ... to aż mi skóra cierpnie. Tylko dzięki ciągłemu KTG, obecności położnej i dwóch lekarek przez niemalże cały poród moja córeczka jest teraz cała i zdrowa. A od najgorszego dzieliły dosłownie minuty...

Mam nadzieję, że Maluszki chowają się Wam dobrze. Pozdrawiam!
maxin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:24   #431
ja_nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam

Pół roku temu rodziłam w tym szpitalu jest może jakaś mamusia która ma ochotę się spotkać? Może jakiś wspólny spacer?
ja_nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 08:09   #432
inez_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam serdecznie! Zamierzam wkrótce (termin na połowę lutego) rodzić w szpitalu Św. Rodziny, mam pytanie do Mam, które rodziły niedawno - czy w szpitalu trzymają się "standardu opieki (...)" i jest możliwość nieprzerwanego 2-godzinnego kontaktu z dzieckiem po porodzie na sali porodowej? Czy dostępne są stołki porodowe (z tego co wiem, miały być zakupione na początku tego roku). Z góry dziękuję za info
inez_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:09   #433
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

tak jak pisałam wcześniej, jeśli poród sam się rozpocznie polecam ten szpital opieka po super, jeśli będziesz po terminie mogą zamęczyć...

co do położnych super
co do czasu maluszka po porodzie to z tego co wiem to dają na chwilę zabierają na pomiary i przynoszą ale to nie jest nieprzerwany kontakt

ponieważ, ja miałam poród kleszczowy i wody zielonkawe, dali mi małego na chwilę po czym zabrali i potem przynieśli na godzinę jeszcze
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:43   #434
inez_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Dzięki Doriskaaa. Mam nadzieję, że uda mi się te 2 godziny wywalczyć....
inez_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 22:16   #435
puddle
Przyczajenie
 
Avatar puddle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 26
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez inez_81 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Zamierzam wkrótce (termin na połowę lutego) rodzić w szpitalu Św. Rodziny, mam pytanie do Mam, które rodziły niedawno - czy w szpitalu trzymają się "standardu opieki (...)" i jest możliwość nieprzerwanego 2-godzinnego kontaktu z dzieckiem po porodzie na sali porodowej? Czy dostępne są stołki porodowe (z tego co wiem, miały być zakupione na początku tego roku). Z góry dziękuję za info
spróbuj zadzwonic do szpitala i dowiedz się szczegółów ( telefon znajdziesz na stronie szpitala). jest też możliwośc obejrzenia sali porodów rodzinnych, oczywiście jeśli jest akurat jakaś wolna - moja koleżanka z tego skorzystała. tylko jesteś już na ostatnich nogach, nie wiem, czy masz ochotę na takie podróże...
puddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:49   #436
Ravenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 330
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam dziewczyny
Gratuluję wszystkim młodym mamą, które szczęśliwie mają swoje maleństwa już przy sobie.
To jest moja druga ciąża, termin na kwiecień, ale ze względu na komplikacje przy pierwszym porodzie mam zalecone skontaktować się z położnymi ze Szpitala trochę wcześniej i wszystko ustalić.
Mam pytanie formalne do dziewczyn, które miały opłaconą położną, ile kosztuje taka opieka? Jeśli nie chcecie odpowiadać tutaj, poproszę o PW.
Ravenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 02:08   #437
puddle
Przyczajenie
 
Avatar puddle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 26
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

ja nie miałam opłaconej położnej, ale byłam po porodzie (rodziłam w sierpniu), na sali z 2 dziewczynami, które z tego skorzystały.I jedna i druga zdecydowała się na położną z tamtego szpitala i obie poniosły koszt 700 zł.
puddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 08:32   #438
Ravenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 330
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Dziękuję za odpowiedź
Ravenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:53   #439
zoomingmenu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

cześć dziewczyny, trochę odbiegnę od tematu, ale widzę tylko ten wątek dotyczący św rodziny. w wakacje rodzę, zastanawiam się nad własną położną. czy macie kogoś do polecenia (chcę rodzić na lutyckiej)?
zoomingmenu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 10:16   #440
MartaiMaciej2324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam. Mam prosbe do mam rodzacych w klinice sw. rodziny całkiem niedawno o kilka aktualnych informacji.

Czy porod rodzinny jest płatny czy bezpłatny?
Co bedzie nam potrzebne? rzeczy dla dziecka? pieluszki? Czy bede przewijac sama, czy bedzie to robic polozna? Czy dziecko jest przy mnie wtedy, kiedy chce czy caly czas? Mam na mysli to, czy jest mozliwosc yspania sie po porodzie by potem miec sily do opieki nad dzidzia Interesuje mnie tez to, czy przed obchodem mozna sobie "posprzatac" i polozyc nowy podklad zeby nie ogladano naszych poporodowych "odchodow" czy tez jest to dla nich istotne? Słyszałam, ze powinno sie pokazać ten zabrudzony podklad, ale chyba dla kazdej z nas to krepujace
A... I interesuje mnie jeszcze, jak wyglada pierwszy prysznic po porodzie. Czy mozna samemu sie wybrac po kilku godz. Czy lepiej poprosic polozna o pomoc jesli jest sie bardzo osłabionym?


Pozdrawiam, przyszla mama
MartaiMaciej2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:58   #441
kasia kon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

witam,
od miesiaca mam juz swoje szczescie przy sobie : 14 lutego na swiat przyszla Julka a miał być Dominik wiec mielismy ogromna niespodzianke walentynkowa
Jest to moje drugie dziecko i poród był zupełnie inny, jak dla mnie o wiele gorszy niż pierwszy ponieważ ,musieli użyć kleszczy
Opieka na porodówce SUPER!!!!! Nie miałam opłaconej położnej. Wszystkie są PRZEMIŁE i POMOCNE!!! Trafiłam na dwie młode Położne które były naprawdę oparciem dla mnie.
Po porodzie dostałam małą na 2 godzinki, nakarmiłam ją i poprzytulałam
Poźniej małą zabrali, a mnie przewieźli na salę. Sala była nowa, czysta 3 osobowa z łazienką.
Mogłam kilka godzin odpocząć bo później przynosili dzieci które były cały czas z nami.
Dzień wyglądał tak:
Rano tak przed 7 sprzątali salę, poźniej maluszki były kompane w pokoju przy nas, śniadanko i obchód. Najpierw przychodzi pediatra, pózniej ginekolog. Na wszystkie pytania uzyskiwałam odpowiedź. Po obchodzie maluszki były zabierane na szczepienia i usg.
Pierwsze skorzystanie z toalety jest w obecności położnej.
Przez te 3 dni miałyśmy SUPER opiekę!!!!
Odwiedziny są na korytarzu, dzieci można pokazać przez okienko ale udawało się nam i innym również wpuścic tatusia na chwilke do nas
Poród jest bezpłatny, trzeba tylko mieć drobne na obuwie oraz na odzież ochronną (5zł i chyba 2zł)
Jedyny minus to formalności. JEST ICH BARDZO DUŻO.
Z czystym sumieniem POLECAM ten szpital.
kasia kon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:08   #442
kasia kon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Rzeczy dla maluszka nie trzeba mieć, ubierane są w szpitalne kaftaniki. Pieluszki jednorazowe są na sali, kosmetyki też, Trzeba mieć swoje chusteczki nawilżające. będą potrzebne rzeczy na wyjście ze szpitala dla maluszka
kasia kon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:08   #443
JeNnY_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Aha, poród rodzinny jest oczywiście bezpłatny.
JeNnY_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:28   #444
Tajgusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajgusia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 236
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Mam termin na za 2 dni chciałabym rodzić w szpitalu Św. Rodziny ale mój wybór opiera się na tym, że koniecznie chcę dostać znieczulenie zzo i jest mi obojętnie czy będzie płatne - jestem gotowa zapłacić każdą cenę!
Pytanie do dziewczyn czy szpital robi jakieś problemy z zzo czy podają na wniosek pacjenta. Mam niski próg bólu a do tego wiem jak to może boleć bo to moja kolejna ciąża
Tajgusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 11:19   #445
maxin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Hej, rodziłam w październiku w Św. Rodzinie i zzo nie dość, że jest bezplątne to w zasadzie niejednokrotnie sami proponują pacjentce, mnie np. lekarka sama przepraszała w trakcie porodu, że ze względu na konieczność ciągłego ktg nie mogą mi podać zzo (a ja nawet o nie nie prosiłam). W podobnym czasie rodziły tam moje dwie koleżanki i obydwie dostały zzo bez żadnych problemów. W ogóle szpital ma naprawdę super opiekę także polecam i życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania
maxin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:18   #446
KathyIsabel0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią dotycząca satysfakcji z opieki podczas porodu i w połogu w szpitalach poznańskich, proszę o wypełnienie ankiety https://docs.google.com/forms/d/1b-m...8wwNg/viewform

Kasia
KathyIsabel0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 11:16   #447
kasienka1214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

czesc dziewczyny. jestem tu nowa na forum...szukam oczywiscie dobrego szpitala, termin porodu mam co prawda dopiero na wrzesien wiec jeszcze troche czasu mam na wybor, ale biore wlasnie pod uwage szpital sw. rodziny. slyszalam dobre opinie o nim...czytalam wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn o tym szpitalu ale chcialabym aby sie moze wypowiedzialay mamy ktore niedawno rodzily jak oceniaja ten szpital?interesuje mnie czy faktycznie nie płaci sie za porod rodzinny(tak powinno byc wg nowego prawa no ale roznie z tym w szpitalach bywa), czy warto oplacic wlasna polozna ?jakie sa polozne ktore pracuja w tym szpitalu?czy sa jakies problemy z doastaniem sie tutaj na porodwoke(brak miejsc lub cos w tym stylu, choc w dzisiejszych czasach watpie zeby byl taki problem).No i interesuje mnie jeszcze jak jest z odwiedzinami, faktycznie tylko na korytarzu?. oczywiscie mialabym jeszcze duzo innych pytan dotyczacy potem opieki po porodzie i opieki nad dzieckiem, oraz co warto zabrac do szpitala i dla siebie i dla dziecka?tak wiec jesli dziewczyny ktora s z was bedzie sie chciala wypowiedziec na temat tego szpitala to bede bardzo wdzieczna.pozdrawiam. buziaki
kasienka1214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:49   #448
maxin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Hej dziewczyny, z góry przepraszam za to, ze odbiegnę trochę od tematu, ale chciałam się zapytać tych z Was, które już rodziły i mieszkają na Łazarzu czy mogłyby mi poradzić coś w temacie żłobka. Mamy teoretycznie miejsce w państwowym na Klonowica, ale zrobił on na mnie raczej średnie wrażenie wieć rozważam prywatny... Może macie w tym temacie jakieś doświadczenia, możecie polecić któryś żłobek????Córeczka ma 15 mies. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam cieplutko
maxin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:50   #449
inez_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

Witam serdecznie, jeszcze "niedawno" zadawałam tu pytanie o Szpital Św. Rodziny, a Młody już niedługo będzie miał roczek
Z całego serca mogę polecić ten szpital, poród i opiekę wspominam bardzo dobrze, może ze dwie położne na oddziale nie były szczególnie miłe, ale reszta załogi - rewelacja!
Rodziłam z położną "opłaconą", bez naciniania i bez zzo (nie było potrzebne, dojechałam do szpitala z 8 cm rozwarcia, przyjęto mnie o 20:00 a o 20:38 Młody był już po drugiej stronie brzucha - to był mój drugi poród, przy pierwszym męczyłam się 18h), mogłam pobyć z dzieckiem 2 godziny po porodzie na sali porodowej, kontakt nieprzerwany, na czym mi bardzo zależało, Małego zabrali na pomiary po tym czasie, nie było z tym problemu. Także bardzo polecam!
inez_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 11:05   #450
Kiara_kier
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiara_kier
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2 229
Dot.: Poród rodzinny w szpitalu im. św. Rodziny w Poznaniu

hej dziewczyny

Czy któraś z tegorocznych mam chciałaby zrobić update wątku?
Chciałabym się dowiedzieć jak wspominacie porody w św. Rodzinie w 2014 roku i końcówce 2013. Czy poród rodzinny jest obecnie tam płatny czy nie? Jak jest z tymi salami porodowymi (wyposażenie) i porodowymi oraz odwiedzinami tatusiów?

Leżałam tam jako pacjentka ginekologii i dobrze wspominam, ale to jednak nie to samo co, także chętnie przeczytałabym aktualne opinie.
Kiara_kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-08 07:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.