Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 18:46   #4081
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

6. Kredki do oczu i eye-linery
7. Tusze do rzęs, kredki i żel do brwi
8. Szminki i błyszczyki
9. Lakiery do paznokci
10. Lakiery do paznokci, odżywki i inne
11. Próbki


Pielęgnacja: 99 szt. (w tym 38 szt. w zapasie)
Kolorówka: 116 szt. (w tym 21 szt. w zapasie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (27,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (32,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (42,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (43,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (42,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (14,8 KB, 8 załadowań)
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:05   #4082
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Jestem załamana. Robiłam rozbiórkę perfum i w trakcie rozlewania perfumy się skonczyły. Brakło ok 30 ml (( Napisałam do sprzedawcy, coś czuję że negatyw się sypnie. Kupiłam przez net w swoim życiu dziesiątki perfum i nie zdarzyło mi się, żeby perfumy używane były sprzedane jako nowe i jeszcze taka kolosalna róznica w "ubytku"
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:39   #4083
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Jak oceniasz ten szampon?
City Rush jeszcze nie próbowałam na sobie, jedynie sprawdzałam zapach na nadgarstku i spodobał mi się. Słodki, ale nie przesłodzony. Na jesienno-zimową porę ok, ale na cieplejszy okres może być za ciężki. Nie umiem opisywać zapachów, nut i rozwijania się na skórze, więc już sobie daruję. A zestaw sprezentowała mi mama, tak bez okazji.
A długo utrzymywał się na nadgarstku?
Co do szamponu, to jako jeden z niewielu z Avonu bardzo mi się podobał. Ładny zapach, nie obciążał włosów, dobrze mył. Polecam!

Shipilciu, na basenie mam czepek silikonowy, ściśle przylegający, dzięki któremu włosy nie moczą mi się w chlorowanej wodzie ale ja mam grube gęste włosy, nie mam z nimi problemu, oprócz przetłuszczania.

Lynn, faktycznie sporo kupiłaś, zwłaszcza perfumy pewnie pochłonęły większość wydatków.

Nynka, impreza się udała na tyle, ze odwiedziła nas policja. Sąsiedzi są beznadziejni. Koło 23 puściliśmy kilka piosenek, chcieliśmy potańczyć. Muzyka była niezbyt głośno, jak widać komuś przeszkadzało i to jeszcze w andrzejki. Cieszę się że już nie będę mieszkać w bloku - u nas będzie można się wydzierać ile wlezie! Władza myślała, że zastanie 16-latków dali pouczenie i życzyli dobrej zabawy Potem została gitara i śpiewy i i tak było super! wyszliśmy o 3 rano
Gratuluję bilansu! Jak ty to robisz, że aż tyle zużywasz! Masz świetny zbiór i mimo wszystko taki wyważony powiedziałabym...

Łasiczko, gratuluję wygranej!

Lynn, :O jak to możliwe? Co to za perfumy? Butelka nieprzezroczysta? Przykro mi... I co teraz zrobisz? Ile ml chciałaś dla siebie?

Używam teraz żelu pod prysznic z Ori - miód i mleko - śliczny zapach
Co do kolorówki to zawsze nie mogłam się doczekać kiedy coś się skończy... Ale nie tym razem - kończy mi się świetny cień z Clinique w szufladce, a nie widziałam już nigdzie tych kolorów no i jeszcze podkład Lancome mógłby się nie kończyć, bo jest rewelacyjny, a nowy to duży wydatek! Ale mam jeszcze 1/4 słoiczka, jeszcze długo posłuży!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:40   #4084
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Czemu Ci ubyły 2 kosmetyki w wymiance, a nic nie doszło?
bo wyslalam te kosmetyki mamie
dojdzie w tym miesiacu bo mama mi wlasnie wyslala niespodzianke na Mikolaja

Nusia polubilas healthy mix?
super zbior lubisz maski do wlosow Avonu? jaki to kolor lakieru Rimmela? wyglada na piekny malinowy (5-ty od lewej)


agniesia
yankee ja kupilam calkiem podobna swieczke ale trzymam ja
do Swiat
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:02   #4085
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Robiłam rozbiórkę perfum i w trakcie rozlewania perfumy się skonczyły. Brakło ok 30 ml (( Napisałam do sprzedawcy, coś czuję że negatyw się sypnie. Kupiłam przez net w swoim życiu dziesiątki perfum i nie zdarzyło mi się, żeby perfumy używane były sprzedane jako nowe i jeszcze taka kolosalna róznica w "ubytku"
No co Ty Ale jak to możliwe, że po wyjęciu nie poczułaś od razu, że jest ich za mało?

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Nynka, impreza się udała na tyle, ze odwiedziła nas policja. Sąsiedzi są beznadziejni. Koło 23 puściliśmy kilka piosenek, chcieliśmy potańczyć. Muzyka była niezbyt głośno, jak widać komuś przeszkadzało i to jeszcze w andrzejki. Cieszę się że już nie będę mieszkać w bloku - u nas będzie można się wydzierać ile wlezie! Władza myślała, że zastanie 16-latków dali pouczenie i życzyli dobrej zabawy Potem została gitara i śpiewy i i tak było super! wyszliśmy o 3 rano
Gratuluję bilansu! Jak ty to robisz, że aż tyle zużywasz! Masz świetny zbiór i mimo wszystko taki wyważony powiedziałabym...
Rozumiem, że to miało być do mnie? Współczuję sąsiadów, mogli sobie odpuścić Albo zamiast dzwonić na policję, to zapukać do Was i poprosić o ściszenie.
Nie wiem, jak to robię Jakoś tam zawsze tyle mi idzie kosmetyków. Ale w grudniu pójdzie tylko z 10 Zbiór jeszcze jest troszkę do redukcji, ale dzięki

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
bo wyslalam te kosmetyki mamie
dojdzie w tym miesiacu bo mama mi wlasnie wyslala niespodzianke na Mikolaja

Nusia polubilas healthy mix?
super zbior lubisz maski do wlosow Avonu? jaki to kolor lakieru Rimmela? wyglada na piekny malinowy (5-ty od lewej)[B]
Aha, no chyba że tak
HM polubiłam, chociaż nie podobało mi się to, że wchodził brzydko w pory po jakimś czasie od nałożenia Gdyby nie to, to byłby naprawdę świetny.
Dzięki Maskę mam tylko jedną, więc ciężko ocenić generalnie, poza tym ja tam nie umiem oceniać kosmetyków do włosów Dla mnie większość szamponów/odżywek/masek jest ok Lakier ma nr 615 Fast & Fuchsia. Jeszcze nim nie malowałam paznokci, bo dostałam niedawno, ale w buteleczce to jest właśnie fuksja.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Aha, zapomniałam przedtem napisać, że wykończyłam żel do higieny intymnej i maseczkę saszetkową.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:13   #4086
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Zachciało mi się dzisiaj obfocić zbiór, jak ktoś jest ciekawy, to zapraszam do oglądania
Przypomniało mi się, że i ja miałam obfocić zbiór.
Jakie słodkie prostokąciki na zapasach porobiłaś. Ładny masz zbiorek. Taki wyważony, jak już luskap powiedziała.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Robiłam rozbiórkę perfum i w trakcie rozlewania perfumy się skonczyły. Brakło ok 30 ml (( Napisałam do sprzedawcy, coś czuję że negatyw się sypnie. Kupiłam przez net w swoim życiu dziesiątki perfum i nie zdarzyło mi się, żeby perfumy używane były sprzedane jako nowe i jeszcze taka kolosalna róznica w "ubytku"
A to nie było widać, że brakuje aż takiej ilości, jak dostałaś flakonik?
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A długo utrzymywał się na nadgarstku?
Co do szamponu, to jako jeden z niewielu z Avonu bardzo mi się podobał. Ładny zapach, nie obciążał włosów, dobrze mył. Polecam!
Psiknęłam sobie na nadgarstek wtedy, jak odpisywałam na Twojego posta i w sumie do kąpieli cały czas go ładnie czułam, a kąpałam się około 23. A dzisiaj jak założyłam bluzę, w której wtedy siedziałam, to rękaw dalej pachnie, przy czym nie psikałam bezpośrednio na bluzę, a jedynie rękaw się o ten nadgarstek ocierał.
Dzięki za opinię o szamponie, zamówię przy najbliższej okazji.
Co za sąsiedzi, żeby od razu na policję dzwonić.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:15   #4087
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość


Lynn, :O jak to możliwe? Co to za perfumy? Butelka nieprzezroczysta? Przykro mi... I co teraz zrobisz? Ile ml chciałaś dla siebie?
Kupiłam Amor Amor forbidden kiss w formie testera i wygląda na to, że ten tester był używany Butelka nieprzezroczysta, nawet pod światło nic nie widać. Chciałam sobie zostawić tylko 20 ml, a 80 na rozbiórkę miało iść, a w końcu nawet i na to nie starczyło, bo rozlałam ok 70 ml i koniec. Także fajna rozbiórka, z której nic nie mam i jeszcze jestem stratna ok 50 zł za te 30 ml
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
No co Ty Ale jak to możliwe, że po wyjęciu nie poczułaś od razu, że jest ich za mało?
Nie poczułam a do głowy też mi nie przyszło, że może ich być za mało

Bardzo fajny zbiorek

Ja też zużyłam płyn do higieny intymnej.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 21:24   #4088
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:46   #4089
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie juz pomysły na prezenty dla TZ/mezów? Świeta za pasem, a moj TZ ma dodatkowo urodziny w Sylwestra wiec musze wymyslec 2 prezenty. Mam juz pewne pomysły ale moze podzielcie się co Wy planujecie kupic. Moze coś jeszcze mi wpadnie do głowy.
Z pomysłów na prezenty dla mojego TŻ: portfel (koniec końców namówiłam i sam sobie kupił), perfumy (te ostatecznie już nabyłam) i
kilka pozycji książkowych, m.in. biografia ulubionego zespołu, album na temat ulubionego alkoholu itp.
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ganimedea piękny bilans Jak się sprawował ten peeling z Perfecty?
Lubię cukrowe, ale przyzwyczaiłam się chyba już do kawowego, więc właściwości ścierne Perfecty były oczywiście nieco gorsze w tym parametrze. Poza tym na plus warstewka na ciele i brak konieczności smarowania się nawilżaczem oraz zapach - bogate kakao

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Właśnie ja czekam na Twój bilans
I ja

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
Robiłam takie podsumowanie rok temu i teraz też zamierzam
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:02   #4090
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
Zrobimy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:09   #4091
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć. Jeszcze nad tym wyjazdem nie myślałam i nie wiem, jak będzie wyglądał mój bagaż, ile będzie w nim wolnego miejsca, ile rzeczy będę chciała kupić dla siebie itd. Pewnie jakoś w okolicy świąt zrobię listę i będę wiedziała na czym stoję. A co byś chciała?
Sama nie wiem ale zawsze się coś znajdzie.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jeszcze Koshatka mnie skusiła golden rose, więc może jednak się skuszę na coś kosmetycznego
Taaa, wszystko na mnie.

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Oj, tak niedobra Koshatka Fajne zamówienia Ci się szykują
Buuuu.

Fajne zbiorek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 08:09   #4092
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Też robiłam takie podsumowania, ale w tym roku nic nie zapisywałam, więc nie będzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:30   #4093
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Ja tez mam zapisane od stycznia wiec chetnie podlicze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:56   #4094
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Robiłam rozbiórkę perfum i w trakcie rozlewania perfumy się skonczyły. Brakło ok 30 ml (( Napisałam do sprzedawcy, coś czuję że negatyw się sypnie. Kupiłam przez net w swoim życiu dziesiątki perfum i nie zdarzyło mi się, żeby perfumy używane były sprzedane jako nowe i jeszcze taka kolosalna róznica w "ubytku"
Bardzo mi przykro
Gdzie kupowałaś te perfumy? Faktycznie tester musiał być używany... Może był wystawiony w jakiejś perfumerii na trochę i go spowrotem zapakowali i sprzedali.... ;/

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
Jasne, że tak Ja nie mam zapisanego tylko jednego miesiąca, nie wiem czemu. No i nie zapisywałam ile wydałam, ale może to i lepiej
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:19   #4095
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Korzystając z dnia darmowej dostawy złożyłam zamówienie na ZSK w sobotę zamówiłam produkty do ukręcenia toniku z BHA,kwas hialuronowy,oleje,koncent rat do cery naczynkowej .....jestem usprawiedliwiona bo obecnie do twarzy mam tylko Physiogel no i antybiotyk
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:19   #4096
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że i ja miałam obfocić zbiór.
Jakie słodkie prostokąciki na zapasach porobiłaś. Ładny masz zbiorek. Taki wyważony, jak już luskap powiedziała.
No właśnie No to kiedy to zrobisz?
A spadaj Tak chyba było najłatwiej Dzięki Cały czas staram się nad nim pracować.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Nie poczułam a do głowy też mi nie przyszło, że może ich być za mało

Bardzo fajny zbiorek
Masakra, naprawdę Pisałaś już do sprzedawcy? Odpisał? Chyba ciężko będzie teraz udowodnić Twoją rację


Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
Robimy Ja w Wordzie co miesiąc przepisuję cyferki z bilansu i dodaję do podsumowania roku. Razem z wydanymi kwotami

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Z pomysłów na prezenty dla mojego TŻ: portfel (koniec końców namówiłam i sam sobie kupił), perfumy (te ostatecznie już nabyłam) i
kilka pozycji książkowych, m.in. biografia ulubionego zespołu, album na temat ulubionego alkoholu itp.
Jakie perfumy kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Buuuu.

Fajne zbiorek.
Nie buu, tylko nie kuś na prawo i lewo

Jak tam Twój bilans?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2012-12-03 o 12:20
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:33   #4097
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Nie buu, tylko nie kuś na prawo i lewo

Jak tam Twój bilans?
Ja kuszę???? <niewiniątko>
Pisałam tylko co ewentualnie zamówię z DDD.

Leży i kwiczy. Jak na razie nie mam kiedy skończyć.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:53   #4098
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Odebrałam zamówienie z Ori dzisiaj. Dla mnie tylko tusz i perfumy, reszta to prezenty
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 16:40   #4099
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Nynka , bardzo ładny bilans, widzę w zużyciach odżywkę diplona, też ją wykańczam, byłaś z niej zadowolona?
tak średnio, ale moje włosy nie są zbyt zniszczone, a jak Tobie służyła?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nynka: za nisko położone łożysko może się skończyć przodującym, ale też może jeszcze pójść w górę.
trzymam kciuki żeby poszło w górę bo jak nie to pewnie skończy się tak jak u mnie i Łasiczki...
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Nynka, mało zakupów, widać, że masz co innego na głowie!
oj tak jest tyle innych rzeczy do kupienia a Ty w tym miesiącu jak malutko wydałaś
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Jutro moja Hania konczy 2 miesiac zycia

nynka - jak tam twoja pociecha? Napisz cos wiecej...
moja mała wymaga już coraz więcej uwagi, coraz mniej śpi a sama jeszcze za bardzo nie umie się na dłużej czymś zabawić więc spędzam z nią mnóstwo czasu co akurat uwielbiam jest już bardzo kontaktowa, dużo się uśmiecha a nawet śmieje głośno we wtorek byliśmy na drugim szczepieniu, znowu były okropne wrzaski i myślałam że się rozpłaczę Julka ma już 61 cm i waży 5,300 ręce już trochę czasami bolą od noszenia ale pakuję ją w chustę i mam ręce wolne i ją blisko siebie kilka ostatnich dni mamy problemy z zasypianiem, nie jestem dokładnie pewna czy to nie przez brzuszek, może wybierzemy się jutro do lekarza po receptę na debridat, może pomoże

A jak Twoja Ślicznotka?

gratuluję udanych bilansów, mamy ostatni miesiąc tego roku, ciekawe kto zostanie królową zakupów a kto zużyć?
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 16:56   #4100
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to miało być do mnie? Współczuję sąsiadów, mogli sobie odpuścić Albo zamiast dzwonić na policję, to zapukać do Was i poprosić o ściszenie.
Nie wiem, jak to robię Jakoś tam zawsze tyle mi idzie kosmetyków. Ale w grudniu pójdzie tylko z 10 Zbiór jeszcze jest troszkę do redukcji, ale dzięki
Cholera, zawsze mi się myli nynka z nusią przepraszam
ja też tak robię, ze co miesiac dodaję cyferki kosmetyków zużytych/kupionych

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobimy na poczatku stycznia podsumowanie roku? Ile kolorowki/pielegnacji zuzytej a ile kupionej? Masa pewnie by tego wyszla
jasne, ja tak robię co roku i jeszcze kwoty zliczam, co by się bardziej przerazić

Lynn może napisz do sprzedającego, zeby Ci zwrócił kwotę którą straciłaś. Mi się raz udało odzyskać pieniądze, bo cienie okazały się nieoryginalne, a inne kosmetyki w zestawie były już ok i i tak dobrze na tym wyszłam. Może przynajmniej nie byłabyś stratna.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 17:13   #4101
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki żeby poszło w górę bo jak nie to pewnie skończy się tak jak u mnie i Łasiczki...
Nynka: Ty miałaś cesarkę, prawda?
Własnie chciałabym jej uniknąć i mam nadzieję, ze pójdzie w górę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 18:54   #4102
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Jakie perfumy kupiłaś?
YR Comme une Evidence Green - sam je sobie wywąchał w stacjonarce, gdy macałam kolekcję świąteczną

Uległam dziś masłu Bielendy Oliwka w Biedronce - za 8,99zł szkoda nie brać . Wzięłam jeszcze krem kasztanowy do twarzy
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:17   #4103
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Sama nie wiem ale zawsze się coś znajdzie.
To będziemy w kontakcie. W okolicy świąt dam znać, czy będę w stanie przywieźć Ci zachcianki. Sobie zrobiłam wstępną (!!) listę i wyszło mi około 15 kosmetyków. A i tak nie mam wpisanych wszystkich rzeczy. Już współczuję mojemu towarzyszowi, jak go będę ciągała po tych DMach.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też robiłam takie podsumowania, ale w tym roku nic nie zapisywałam, więc nie będzie
U mnie tak samo, nie zapisywałam nigdzie poszczególnych bilansów, a kilka razy nie bilansowałam się na wątku, więc nie dam rady zrobić podsumowanie rocznego.
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
No właśnie No to kiedy to zrobisz?
Nie wywołuj wilka z lasu, bo zaraz rzucę naukę w kąt i wezmę się za focenie kosmetyków.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:18   #4104
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Uległam dziś masłu Bielendy Oliwka w Biedronce - za 8,99zł szkoda nie brać . Wzięłam jeszcze krem kasztanowy do twarzy
A krem po ile?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:26   #4105
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A krem po ile?
7,99zł
Były jeszcze bawełny, olejek arganowy i awokado.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:27   #4106
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
7,99zł
Były jeszcze bawełny, olejek arganowy i awokado.
Mój bilans będzie tragiczny.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:30   #4107
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mój bilans będzie tragiczny.
To kiedy napadasz Biedronkę?
I na co masz ochotę?
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 19:34   #4108
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
To kiedy napadasz Biedronkę?
I na co masz ochotę?
Wykupię chyba cały zapas kremów z okolicznych Biedronek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 20:39   #4109
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja kuszę???? <niewiniątko>
Pisałam tylko co ewentualnie zamówię z DDD.

Leży i kwiczy. Jak na razie nie mam kiedy skończyć.
Tak wywnioskowałam po wypowiedzi Lynn
Kończ, kończ, wszystkie się tu nie możemy doczekać

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Cholera, zawsze mi się myli nynka z nusią przepraszam
Jakoś wybaczę

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
YR Comme une Evidence Green - sam je sobie wywąchał w stacjonarce, gdy macałam kolekcję świąteczną
Ja mojemu kupiłam Carolinę Herrerę 212 Men (razem wąchaliśmy).

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Już współczuję mojemu towarzyszowi, jak go będę ciągała po tych DMach.

Nie wywołuj wilka z lasu, bo zaraz rzucę naukę w kąt i wezmę się za focenie kosmetyków.
Heh, co ci faceci z nami mają
Oj tam, oj tam, znajdziesz czas na to i na to

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wykupię chyba cały zapas kremów z okolicznych Biedronek.
Chyba nam zwariowałaś na koniec roku!!!


Byłam dziś z mamą w galerii, wstąpiłyśmy też na chwilę do apteki i mama kupiła mi micel IsisPharma za 25,99 zł (normalnie kosztuje 54,99 zł) Aha, i przyszły mi dziś te wygrane miniaturki Cetaphil.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2012-12-03 o 20:42
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 20:50   #4110
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nynka: Ty miałaś cesarkę, prawda?
Własnie chciałabym jej uniknąć i mam nadzieję, ze pójdzie w górę
tak, ale ja to wspominam jednak dobrze duże jest prawdopodobieństwo że pójdzie w górę? od czego to zależy?
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.