Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 22:09   #4951
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Rodzynko moje zaproszenia też były z kokardkami Tylko musieliśmy potem tyle ich wiązać.... Chyba przysłali powiązane, ale niektóre poprawiałam. Ładne zaproszenie, chociaż nie mój kolor

Poza tym śmiesznie było, bo u nas nie trzeba było ściągać kokardy, żeby zobaczyć co jest w środku, a wiele osób rozwiązywało...
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:10   #4952
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja sie coraz bystrzejsza robię z wiekiem
potrafię zwrócić komuś obcemu uwagę, grzecznie acz stanowczo (bo nie mówię tu wiadomo o rzucaniu słowami na "k" i "ch"). No i umiem sie kłócic o swoje. Przykład: dwa razy w tyg jestem w jednej hurtowni. Ja z tych co to zwykle jak idzie do ludzi to uśmiech na twarzy, szczebiotka itp - ogólnie zakładam że ludzie są ok i lubię być miła. A tam taki Pan nazwijmy go Ziutek - jednym z jego zadań jest skompletowanie zamówienia. Przychodzę, zamawiam, pani drukuje fakturę, p. Ziutek idzie na magazyn, kompletuje zamówienie i w tym momencie przypomina mi się że jeszcze coś miałam wziać. Pani dodrukowała FV, daję Ziutkowi a Ziutek "aaaa, bo to trzeba od razuuuu móóóówić, ja teraz muszę iść i przynieść" (no jak w "Misiu" Barei), skwaszony taki. Na to ja nie wytrzymałam i aż nazbyt uprzejmie mówię "Wie Pan co! Ja do Pana grzecznie, uprzejmie z uśmiechem a Pan do mnie taki niemiły, bardzo nieładnie z Pana strony". Poszedł. Od tamtego czasu jesteśmy w najlepszej komitywie, zawsze jest dla mnie miły, uprzejmy, serdeczny. Ja nie oczekuję, że przede mną ktoś rozłoży czerwony dywan, ale na litość boską to jest nasza praca, jemu się nie chce, mi się nie chce, ale musimy tak? To jak już musimy to czemu sobie tak uprzykrzać życie? Takich przykładow można by mnożyć.
Jestem pyskata, zawsze byłam, myślałam, że mi przejdzie a tu zonk. jest jeszcze gorzej ale staram się tak robic, żeby mi to na dobre wyszło.
Moja mama jest w tym mistrzynią! Jak coś się takiego dzieje \, to zawsze tak zwróci uwagę, ale tak miło i mądrze,że potem wszyscy koło niej skaczą! Jakiś kosmos!
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:23   #4953
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Rodzynko moje zaproszenia też były z kokardkami Tylko musieliśmy potem tyle ich wiązać.... Chyba przysłali powiązane, ale niektóre poprawiałam. Ładne zaproszenie, chociaż nie mój kolor

Poza tym śmiesznie było, bo u nas nie trzeba było ściągać kokardy, żeby zobaczyć co jest w środku, a wiele osób rozwiązywało...
Teraz większość widać z kokardami W tych naszych też nie trzeba rozwiązywać kokardek, tylko wyjąć tą beżową, środkową część Zobaczymy jak u nas będą kombinować Mnie dopiero czeka składanie tych zaproszeń i związywanie
Kolor? Hmmm. Ja chcę mieć generalnie całe weselicho w zieleni - od zawsze uwielbiam ten kolor i sobie do niego dorobiłam jeszcze teorię Poza tym to będzie kwiecień = wiosna = wiosenny kolor
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:24   #4954
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
ej, żartujesz sobie?
ja potwierdzam, chociaż sama tego sposobu nie próbowałam
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:29   #4955
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja potwierdzam, chociaż sama tego sposobu nie próbowałam
Nieeeeeeeeee nie róbcie tak! Czemu nikt nie wierzy okulistom!?
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:29   #4956
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Miałam jakiś czas temu i byłam z tym u okulisty. Przede wszystkim żadnych starożytnych sposobów! To tylko pogorszy sprawę. Jęczmień powodują bakterie, więc wszystko musi być sterylne. Zacznij od umycia oka wodą, najlepiej kilka razy dziennie. Pomogą ciepłe kompresy z rumianku, herbaty itd. chodzi oto żeby rozgrzać to miejsce, żeby wypłynęła ta ropa. Z pocieraniem obrączką chodzi o to, że przez tarcie wytwarza się ciepło i nie dochodzi do większego zapchania gruczołu łojowego (bo to tak jest zapalenie). Można pocierać czymkolwiek, byle czyste. Nawet palcem.
ja tarłam zlotym pierścionkiem, pomogło od razu nie wiem jak to działa, ale najwazniejsze że zadziałało
Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Moja mama jest w tym mistrzynią! Jak coś się takiego dzieje \, to zawsze tak zwróci uwagę, ale tak miło i mądrze,że potem wszyscy koło niej skaczą! Jakiś kosmos!
ja się ćwiczę. Tu chyba zadziałał mechanizm pt "niby taka młoda, a kolesiowi raz tyle starszemu stanowczo zwróciła uwagę" ale ogólnie to działa w sposób taki, że czasem ktoś jest taki gburowaty i nie wie, że inni to dostrzegają i że to może burzyć innym spokój też, no bo skoro ja miła do niego idę a on mi burczy pod nosem to heloł. Jeszcze będąc w pracy... Wszystko rozumiem, psioczyc sobie można. ale nie przy klliencie.

Pamiętam kiedyś zwyzywałam kobietę u rzeźnika, jak się dopytywała czy te gęsi tam perliczki były zabijana w stresie bo mięso jest smaczniejsze... paniusia jedna. Zapytałam przy wszystkich klientach "czy Pani w ogóle siebie słyszy co za brednie pani wygaduje? Jak można być tak bezdusznym? w ogóle czy Pani siebie słyszy?" bo mnie wkurzyła, no proszę Was no... była w szoku coś tam burczała "bo szanowna pani perliczka zabita w stresie smakuje lepiej" - zamknęła się na moje "niech się pani już lepiej nie wypowiada bo to świadczy tylko o tym jakim pani jest człowiekiem".
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:33   #4957
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja tarłam zlotym pierścionkiem, pomogło od razu nie wiem jak to działa, ale najwazniejsze że zadziałało

ja się ćwiczę. Tu chyba zadziałał mechanizm pt "niby taka młoda, a kolesiowi raz tyle starszemu stanowczo zwróciła uwagę" ale ogólnie to działa w sposób taki, że czasem ktoś jest taki gburowaty i nie wie, że inni to dostrzegają i że to może burzyć innym spokój też, no bo skoro ja miła do niego idę a on mi burczy pod nosem to heloł. Jeszcze będąc w pracy... Wszystko rozumiem, psioczyc sobie można. ale nie przy klliencie.

Pamiętam kiedyś zwyzywałam kobietę u rzeźnika, jak się dopytywała czy te gęsi tam perliczki były zabijana w stresie bo mięso jest smaczniejsze... paniusia jedna. Zapytałam przy wszystkich klientach "czy Pani w ogóle siebie słyszy co za brednie pani wygaduje? Jak można być tak bezdusznym? w ogóle czy Pani siebie słyszy?" bo mnie wkurzyła, no proszę Was no... była w szoku coś tam burczała "bo szanowna pani perliczka zabita w stresie smakuje lepiej" - zamknęła się na moje "niech się pani już lepiej nie wypowiada bo to świadczy tylko o tym jakim pani jest człowiekiem".
:/ no comento

A co do ludowych sposobów radzenia sobie z jęczmieniem, to mi ta okulistka opowiadała co ludzie potrafią sobie narobić! Ślina jest nieszkodliwa, ale mocz np. już bardzo. Tak samo jeśli jęczmień nie schodzi szybko sam to trzeba antybiotyk w maści bo może dojść do powikłań.
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 22:36   #4958
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Teraz większość widać z kokardami W tych naszych też nie trzeba rozwiązywać kokardek, tylko wyjąć tą beżową, środkową część Zobaczymy jak u nas będą kombinować Mnie dopiero czeka składanie tych zaproszeń i związywanie
Kolor? Hmmm. Ja chcę mieć generalnie całe weselicho w zieleni - od zawsze uwielbiam ten kolor i sobie do niego dorobiłam jeszcze teorię Poza tym to będzie kwiecień = wiosna = wiosenny kolor
Coś mi się kojarzy, że lubisz ten kolor, ale nie pamiętam skąd


Descentrada napiszesz jaki to blog? Aż ciekawa jestem czy jej się kopia udała Ja też lubię Twój design.


Kasiu i dobrze zrobiłaś, co za baba
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:38   #4959
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku. Mam małą kuleczkę na górnej linii wodnej, piecze, to chyba jeczmień. Nie mam złota co robić ?
Zaparz czarną herbatę, połóż się i przyłóż woreczki
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:39   #4960
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Coś mi się kojarzy, że lubisz ten kolor, ale nie pamiętam skąd
A nie wiem, może się ujawniałam z moim fanatyzmem
Pokój też mam na zielono pomalowany i w głowie też mam zielono
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:42   #4961
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A nie możesz ściągnąć nowej? One są darmowe.
W końcu znalazłam tę, która to umożliwia i wypełniłam to, co miałam do wypełnienia


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
napisałam im 5 konkretnych pytań:
1. czy trzeba koniecznie publikować info prasowe (to co mnie interesuje pewnie i tak bym publikowała, ale nie chcę publikować każdego niusa, to nie słup reklamowy)
2. czy w doborze kosmetyków biorą pod uwagę jakieś indywidualne cechy cery, upodobania (po co mam recenzować coś co pachnie lawendą jak lawendy nie lubię i ciężko by mi było uzywać i obiektywnie ocenić)
3. czy są sztywne terminy recenzji. i jakie są ich oczekiwania w tej kwestii
4. czy chcieli by wysyłać pojedyncze rzeczy czy kilka i czy jeśli kilka to wszystkie muszą być zrecenzowane czy tylko wybrane
5. czy oczekują recenzji na podstawie próbek.

Pojechałam chyba im, bo cisza w eterze.
Ale w ciemno już nic nie biorę - na tą chwilę wszystko co mi się marzyło współpracowo albo mam albo nad tym pracuję.
Także już sobie pozwalam na przebieranie w ofertach.
Też do nich napisałam i również nie doczekałam się żadnej odpowiedzi. Chyba znaleźli już wystarczającą liczbę chętnych i postanowili nas olać, ale to też o nich świadczy. Pokazuje, jak traktują potencjalne recenzentki. Obawiam się, że jeśli już teraz milczą, to za bardzo nie będą przejmować się typem naszej cery przy wysyłaniu kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Normalnie mogę się podpisać. Dzisiaj miałam przygodę z kurierem 7-ki (czy już pisałam, że nie lubię mocno tej firmy?) byłam w domu,a facet do mnie, że ja mam po nią zejść, bo on dzowni i nic (dzwonił do sąsiadów), na co ja mu, ze to nie ten dzwonek i tłumaczę, ze jak wejdzie przez bramkę to jak ma iść. No i wyleciała moja sąsiadka, starsza kobieta, która zawsze odbiera naszą pocztę jak nas nie ma. I on jej daje paczkę. Ona już ją wzięła i mi sama przyniosła (ja zejść nie mogłam bo szykowałam się na ważne spotkanie i byłam hmm, w szlafroczku). No cóż, zadzwoniłam do pana i powiedziałam grzecznie, acz stanowczo, że to jego praca przynosić przesyłki a nie wysługiwać się starszymi paniami. Jutro będzie miał szansę się poprawić, o ile będę w domu.
To zapowiadają się atrakcje... Chyba muszę sobie powiesić kurtkę w przedpokoju, żeby mieć co na siebie narzucić, gdy zaczną przychodzić moje paczki. Na 5 złożonych zamówień, 3 mają być dostarczone przez Siódemkę.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 22:42   #4962
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Polly wszystkiego najlepszego i znalezienia lepszej pracy z normalnym personelem.

Polecacie jakiś krem na zimę? Zastanawiam się nad Iwostinem lub Floslekiem.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:52   #4963
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
:/ no comento
Bo to prawda jest z tym stresem. Podobno ze względu na adrenalinę mięso jest smaczniejsze, dlatego żółwiom się obcina nogi na żywca ;/
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam tę, która to umożliwia i wypełniłam to, co miałam do wypełnienia



Też do nich napisałam i również nie doczekałam się żadnej odpowiedzi. Chyba znaleźli już wystarczającą liczbę chętnych i postanowili nas olać, ale to też o nich świadczy. Pokazuje, jak traktują potencjalne recenzentki. Obawiam się, że jeśli już teraz milczą, to za bardzo nie będą przejmować się typem naszej cery przy wysyłaniu kosmetyków.

To zapowiadają się atrakcje... Chyba muszę sobie powiesić kurtkę w przedpokoju, żeby mieć co na siebie narzucić, gdy zaczną przychodzić moje paczki. Na 5 złożonych zamówień, 3 mają być dostarczone przez Siódemkę.
E tam, to zależy od kuriera, u mnie siódemkowy jest porządny, dzwoni wcześniej, umawia się i przychodzi na czas.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:55   #4964
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ja mam narazie taką malutką, białą kropkę, że nigdy takiego czegoś nie miałam, to panikuję
a z lekarzem, to nie wiem, jak jest, nie mieszkam w mojej miescinie, tylko w miescie studenckim, niby jedno wojewodztwo, no, ale nie wiem jak tu jest z tymi lekarzami...
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:56   #4965
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też nie cierpię 7-ki, same gbury jakieś tam pracują.
Ja miałam taką sytuację z panem co mi płytki przywiózł. Ja rozumiem, że młody chłopak to nie był, ale skoro sklep takiego wysyła to ja rozumiem, że bierze pod uwagę że umawiał się ze mną (sklep) na rozładunek - zaznaczałam, że będę w domu sama i pytałam o ewentualny rozładunek, Pani powiedziała, że nie ma problemu (po znajomości) i na to się naszykowałam. A koleś wystawił z busa i na murek. Który dodam jest 3m od drzwi.
Ja "To proszę to wnieść tutaj... (i prowadzę)"
On "ale ja nie jestem od wnoszenia"
Ja "Ale jak to - umawiałam się inaczej. jestem sama w domu, nie wniosę tego do środka sama"
On "Mi płacą za dostawę (foch)"
Ja "Mnie nie obchodzi, że się Pan nie dogadał z paniami które to zlecały, ja uprzedzalam że jestem sama w domu i że proszę o wniesienie, swoje problemy i niedopowiedzenia proszę załatwiać ze współpracownikami ja umawiałam się i miałam obiecane płytki i proszę je wnieść"
On "" i wniósł. Grzecznie. "proszę bardzo, dziękuję, miłego dnia" i tyle go widziałam.
OO, to dziwne, że był grzeczny. Ja miałam historię z dłuuugim dostarczaniem umowy. Skończyło się to wizytą u prezesa (którego rzekomo nie było, ale pojawił się w drzwiach) i zwolnieniu kuriera, który nie dostarczał przesyłki i mi słuchawką rzucał...


Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Teraz większość widać z kokardami W tych naszych też nie trzeba rozwiązywać kokardek, tylko wyjąć tą beżową, środkową część Zobaczymy jak u nas będą kombinować Mnie dopiero czeka składanie tych zaproszeń i związywanie
Kolor? Hmmm. Ja chcę mieć generalnie całe weselicho w zieleni - od zawsze uwielbiam ten kolor i sobie do niego dorobiłam jeszcze teorię Poza tym to będzie kwiecień = wiosna = wiosenny kolor
też lubię zielony kolor
Cytat:
Napisane przez kasiaj85;37974204
ja się ćwiczę. Tu chyba zadziałał mechanizm pt "niby taka młoda, a kolesiowi raz tyle starszemu stanowczo zwróciła uwagę" ale ogólnie to działa w sposób taki, że czasem ktoś jest taki gburowaty i nie wie, że inni to dostrzegają i że to może burzyć innym spokój też, no[B
bo skoro ja miła do niego idę a on mi burczy pod nosem to heloł. Jeszcze będąc w pracy... Wszystko rozumiem, psioczyc sobie można. ale nie przy klliencie[/B].

Pamiętam kiedyś zwyzywałam kobietę u rzeźnika, jak się dopytywała czy te gęsi tam perliczki były zabijana w stresie bo mięso jest smaczniejsze... paniusia jedna. Zapytałam przy wszystkich klientach "czy Pani w ogóle siebie słyszy co za brednie pani wygaduje? Jak można być tak bezdusznym? w ogóle czy Pani siebie słyszy?" bo mnie wkurzyła, no proszę Was no... była w szoku coś tam burczała "bo szanowna pani perliczka zabita w stresie smakuje lepiej" - zamknęła się na moje "niech się pani już lepiej nie wypowiada bo to świadczy tylko o tym jakim pani jest człowiekiem".
Mamy takie samo podejście. Praca to praca. W pracy się pracuje. Gdy ktoś mnie wkurzy, to owszem wyrzucę to z siebie, ale nie przy tym czy innych klientach. Raz chciałam kupić w pewnym sklepie sportowym płyn do prania puchu na sucho, odwróciliśmy się, coś z Tż oglądaliśmy jeszcze, a tam facet zaczął się wyśmiewać, że trzeba kupić sobie antyperspirant. Odwróciłam się, odpowiedziałam mu stanowczo lecz grzecznie. Chłpaczkowi szczena opadła i widać, że głupio przy kumplach mu się zrobiło. No ale cóż, ten sklep to samo buractwo. Nigdy więcej nic tam nie kupię. Zwłaszcza, że raz gdy pytałam się o damskie koszule pewnej firmy, facet kazał mi sobie popatrzeć na męskie. A co ja kurna, chłop jestem? Pominę fakt, że nie chcę patrzeć... Ja nie wiem dlaczego ludzie zatrudniają takie niekompetentne osoby. I dlaczego trzymają je dalej... Przecież to szkodzi im, a nie mi. Konkurencja jest spora na rynku....

Przykładów jest więcej, niestety.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 06:24   #4966
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hehe Więc będziemy jednocześnie świętować
i jeszcze ja 20 kwietnia mam imieniny
ładne zaproszenia, chociaż ja pewnie wybrałabym jakieś łososiowe
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 06:46   #4967
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ale dostałam dzisiaj zajefajny prezent na urodziny. Babka mi powiedziała, że jednak mnie nie zatrudni. Dała mi kasę za te dwa tygodnie i się pożegnała...
będzie dobrze, musi być - a ta praca to cyrk na kółkach
a poza tym z tego co piszesz to twój TŻ wydaje się spoko
wszystkiego dobrego z okazji urodzin

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Ponad 40 stron.. kilka dni mi zeszło.. Ale tak to jest jak się wypadnie z obiegu.


Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
więc wychodzi na to, że albo wyolbrzymiamy albo każdy wygląda w czapce źle
coś musi w tym być bo ja też średnio wyglądam, ale wolę żeby było mi ciepło kiedyś bardziej się przejmowałam tym, ale na szczęście mi przeszło

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
ok, patrz załącznik w środku nie pokażę, bo mi się jeszcze ktoś wprosi hehe


Też uwielbiam moje nauszniki Ale ciepłą czapą też nie gardzę i chętnie w niej śmigam - wisi mi to jak wyglądam
zaproszenia bradzo ładne
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
napisałam im 5 konkretnych pytań:
1. czy trzeba koniecznie publikować info prasowe (to co mnie interesuje pewnie i tak bym publikowała, ale nie chcę publikować każdego niusa, to nie słup reklamowy)
2. czy w doborze kosmetyków biorą pod uwagę jakieś indywidualne cechy cery, upodobania (po co mam recenzować coś co pachnie lawendą jak lawendy nie lubię i ciężko by mi było uzywać i obiektywnie ocenić)
3. czy są sztywne terminy recenzji. i jakie są ich oczekiwania w tej kwestii
4. czy chcieli by wysyłać pojedyncze rzeczy czy kilka i czy jeśli kilka to wszystkie muszą być zrecenzowane czy tylko wybrane
5. czy oczekują recenzji na podstawie próbek.

Pojechałam chyba im, bo cisza w eterze.
Ale w ciemno już nic nie biorę - na tą chwilę wszystko co mi się marzyło współpracowo albo mam albo nad tym pracuję.
Także już sobie pozwalam na przebieranie w ofertach.
ja też do nich pisałam i nic mi nie odpisałi... coś słabo się starają z nawiązaniem tej współpracy
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:12   #4968
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
też lubię zielony kolor


Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
i jeszcze ja 20 kwietnia mam imieniny
ładne zaproszenia, chociaż ja pewnie wybrałabym jakieś łososiowe
Noo, też pięknie Będzie imprezowo
Eee, łososiowy dla mnie za mdły i taki oczywisty jeśli chodzi o wystroje weselne - ja lubię być "inna"

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
zaproszenia bradzo ładne


Ok, idę się nieco ogarnąć w końcu
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:52   #4969
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Poza tym to będzie kwiecień = wiosna = wiosenny kolor
To samo sobie pomyślałam, jak zobaczyłam Twoje zaproszenia
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 08:00   #4970
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Witam przy porannej kawce

Właśnie dodałam posta z moim pierwszym ombre na paznokciach
Zapraszam KLIK
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:06   #4971
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Normalnie mogę się podpisać. Dzisiaj miałam przygodę z kurierem 7-ki (czy już pisałam, że nie lubię mocno tej firmy?)
Najgorsza firma kurierska na świecie. Szkoda gadać, co oni wymyślają. Niestety mają bardzo konkurencyjną finansowo ofertę, więc pewnie tak czy inaczej utrzymają się na rynku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:22   #4972
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
uwierz, okrągła twarz wygląda jeszcze gorzej
Ja mam trochę bardziej w kierunku kwadratowej i też dobrze nie jest

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Teraz większość widać z kokardami W tych naszych też nie trzeba rozwiązywać kokardek, tylko wyjąć tą beżową, środkową część Zobaczymy jak u nas będą kombinować Mnie dopiero czeka składanie tych zaproszeń i związywanie
Kolor? Hmmm. Ja chcę mieć generalnie całe weselicho w zieleni - od zawsze uwielbiam ten kolor i sobie do niego dorobiłam jeszcze teorię Poza tym to będzie kwiecień = wiosna = wiosenny kolor
Ładne zaproszenia. My chcemy takie "stojące" otwierane do góry, też z kokardkami.. Muszę się dopytać sprzedawcy czy przysyłają zawiązane..
A co do koloru to mysle.. albo z czerwoną kokardką, albo z ecrui..

Czy jeżeli śni mi się od kilku dni, że chodzę po drogeriach to coś jest ze mną nie tak? Dwa dni pod rząd wybierałam nowe lakiery z GR te z brokatami.. A dzisiaj mi się śniło, że w DMie zrobili księgarnie.. Chyba mam mózg zryty
A te lakiery koniecznie muszę znaleźć jak będę w Polsce.. albo się wkurze i zamówie przez neta, większość swatchy już na blogach jest.
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:50   #4973
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Czy jeżeli śni mi się od kilku dni, że chodzę po drogeriach to coś jest ze mną nie tak? Dwa dni pod rząd wybierałam nowe lakiery z GR te z brokatami.. A dzisiaj mi się śniło, że w DMie zrobili księgarnie.. Chyba mam mózg zryty
A te lakiery koniecznie muszę znaleźć jak będę w Polsce.. albo się wkurze i zamówie przez neta, większość swatchy już na blogach jest.
też miewam takie sny i zawsze budzę się szczęśliwa
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:57   #4974
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
też miewam takie sny i zawsze budzę się szczęśliwa
nie tylko zakupy ale nawet sny sprawdzają nam radość
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:00   #4975
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Hej!
Ale miałam sen... Śnił mi się Josh Holloway Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrr
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:32   #4976
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Nieeeeeeeeee nie róbcie tak! Czemu nikt nie wierzy okulistom!?
Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
:/ no comento

A co do ludowych sposobów radzenia sobie z jęczmieniem, to mi ta okulistka opowiadała co ludzie potrafią sobie narobić! Ślina jest nieszkodliwa, ale mocz np. już bardzo. Tak samo jeśli jęczmień nie schodzi szybko sam to trzeba antybiotyk w maści bo może dojść do powikłań.
Bo czasami sposoby starych bab są bardziej skuteczne, niż kropelki od jednej czy drugiej pani doktor, która za przepisanie pewnej ich ilości pojedzie sobie do Hiszpanii .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:58   #4977
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dzień dobry

Miałam dziś wstać wcześniej i co wstałam o 10
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:58   #4978
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Bo czasami sposoby starych bab są bardziej skuteczne, niż kropelki od jednej czy drugiej pani doktor, która za przepisanie pewnej ich ilości pojedzie sobie do Hiszpanii .
eeeeee cóz za pesymizm do Ustki najwyzej

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Miałam dziś wstać wcześniej i co wstałam o 10
Witamy
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:11   #4979
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

http://szczescie-mamy.blogspot.com/

Zapraszam na mojego bloga.
Kosmetyki dla matki, dla dziecka
Ale i inne gadżety dla dzieci
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:12   #4980
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Miałam dziś wstać wcześniej i co wstałam o 10
Spoko, ja miałam na 10 iść na zajęcia :P

Na blogu notka o płynie do kąpieli Marizy
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.