Startujemy od stycznia. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 14:12   #31
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Startujemy od stycznia.

o hej Szaruch pamietam Cię z innego wątku widzę też jesteś włosomaniaczką jak ja wiecie co, nie mogę doczekac się dnia, kiedy osiągnę wymarzoną wagę i wymarzoną długośc wlosow
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:06   #32
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Startujemy od stycznia.

o ja w takim, razie też się piszę to jest juz któryś raz z kolej jak sobie powtarzam będę zdrowo jeść i sie więcej ruszać, ale potem brakuje mi motywacji i wpadam w jakiś dziwny dół Może tym, razem sie uda
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:16   #33
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Startujemy od stycznia.

nie może tylko na pewno !

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
po wczorajszo-dzisiejszym żarciu utwierdzam się w przekonaniu że jakaś lekka dieta jest koniecznością!!

a wy stosujecie jakieś lekkie diety oczyszczające po swiętach?
właśnie myślę o tym , ale nie za bardzo wiem jak. coś polecacie?
ja chyba zadnej nie bede stosowac po prostu zaczne pelna para zdrowo jesc juz naprawde!!
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:16   #34
florac
Raczkowanie
 
Avatar florac
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
florac - nie widać coś tych motywacji
Sylwia - lol, dobry obrazek

jestem tak obżarta że już marzę o styczniu
Wybaczcie, dodaję one more time.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mc13n5b3we1rnnv9go1_500.jpg (33,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 205548_10150170801473919_68623258918_6826512_1165212_n.jpg (53,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (22,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lxxpxv3HeM1qfhjiio1_500_large.jpg (22,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06b26f4b0028b3004dd54d64.jpg (38,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83863_Miranda_Kerr_GQ_Feb2010-3-W550_122_294lo.jpg (29,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 546649_476162705740909_560072230_n.jpg (49,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lm7c58nomZ1qeqojlo1_500_large.jpg (24,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 112143513.jpg (35,2 KB, 9 załadowań)
__________________

florac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:19   #35
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
po wczorajszo-dzisiejszym żarciu utwierdzam się w przekonaniu że jakaś lekka dieta jest koniecznością!!
a ja mam katar, w sam raz na święta i nie patrzę nawet na jedzenie, bo i tak nie poczuję smaku
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:29   #36
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

ja po tym obżarstwie dzisiejszym i wczorajszym najlepiej nic bym nie jadła przez cały dzień, chociaż wiem, że nie powinnam. nawet boje sie liczyć ile kcal wpierdzieliłam..;/ ale jutro jem już normalnie, nie bede stosować głodówek, bo to niepoważne.. no i mam zamiar poćwiczyć godzinke na orbitreku chociaż nie wiem, czy dam rade bo ide na gościne..
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:04   #37
Cally05
Raczkowanie
 
Avatar Cally05
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 430
Dot.: Startujemy od stycznia.

OOO Nareszcie wątek idealny dla mnie. Juz po raz któryśtam tak jak kilka z nas biore sie za odchudzanie . Ale teraz motywacja jest i to na całego. Przytyłam 3 kg od listopada przez brak czasu na cwiczenia i zdrowe jedzenie .
We wakacje sie odchudzałam i schudłam 5 kg a później brak czasu na ćwiczenia no i po odchudzaniu ... Ale teraz na serio koniec z pobłażaniem sobie . Bede wstawać wcześniej robić sobie zdrowe kanapeczki do szkoły albo pakować owoce i wogóle zmienie wszystko. Zaczne od ćwiczeń :P
__________________
Dam rade .!


Biegam
Ćwiczę
Zdrowo sie odżywiam .

-2 kg
Cally05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 18:14   #38
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Startujemy od stycznia.

ja to się tak objadłam że aż mi głupio - tu nowy wątek, motywacja a ja ?
chyba do końca tygodnia nie będę wchodzić na wagę, i muszę się jakoś zmotywować zeby nie żreć tyle, no !
zastanawiam się jak to możliwe, żeby tyle zjeść ?
Szaruch, Cally, Sylwia16 - chyba z innych wątków się znamy ? tak to jest, nowy wątek, dużo dziewczyn ,a potem wątek umiera i motywacja znika.. oby tym razem było inaczej !
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 19:28   #39
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Startujemy od stycznia.

Sylwia16_ - idealnie mnie pokazałas:P.

Nie wiem jak wy, ale czuje złość i obrzydzenie do jedzenia, nie moge na nie patrzec, mimo ze i tak zjadlam malo w porownaniu do lat ubiegłych.. Zielona herbatka troche mi pomaga, ale dziś obowiązkowo Mel B na brzuch i poslady:-P
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:44   #40
b_atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Startujemy od stycznia.

Witajcie
Chętnie i ja się dołączę, odchudzanie zaczęłam od sierpnia (siłownia, fitness) ale jakoś szybko mi przeszło, następne podejście zrobiłam w październiku. Zaczęłam regularnie jeść co ok.3 godz. i zdrowo się odżywiałam (jogurty naturalne, musli, więcej warzyw i ogólnie mniej a częściej). Namówiłam nawet męża na kupno orbitreka i ćwiczyłam na nim 4-5 razy w tyg. po 40 minut. Jakoś po miesiącu efekty były marne więc się zniechęciłam. Teraz święta, dużo pyszności, w miejscu orbitreka stoi choinka...i moje postanowienie: od nowego roku zaczynam od nowa. Mam nadzieję, że ten wątek mnie podtrzyma na duchu w chwilach zwątpienia i zniechęcenia. Pozdrawiam i powodzenia
b_atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:46   #41
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
o hej Szaruch pamietam Cię z innego wątku widzę też jesteś włosomaniaczką jak ja wiecie co, nie mogę doczekac się dnia, kiedy osiągnę wymarzoną wagę i wymarzoną długośc wlosow
też Cię pamiętam a owszem, jestem, nawet pod choinką znalazłam odzywki do włosów od mother, hahaha

Cytat:
Napisane przez florac Pokaż wiadomość
Wybaczcie, dodaję one more time.
na piątej focie nogi stanowczo za chude jak dla mnie. i zero mięśni.

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
ja to się tak objadłam że aż mi głupio - tu nowy wątek, motywacja a ja ?
chyba do końca tygodnia nie będę wchodzić na wagę, i muszę się jakoś zmotywować zeby nie żreć tyle, no !
zastanawiam się jak to możliwe, żeby tyle zjeść ?
Szaruch, Cally, Sylwia16 - chyba z innych wątków się znamy ? tak to jest, nowy wątek, dużo dziewczyn ,a potem wątek umiera i motywacja znika.. oby tym razem było inaczej !
znamy, znamy
ja chyba zacznę już jutro a nie w styczniu, czuję się jak w ciąży od tego ciągłego spożywania marzy mi się sałatka
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 20:54   #42
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Startujemy od stycznia.

ja też czuję się jak balon :O ale ide po kolacje hahaha
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:24   #43
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Startujemy od stycznia.

Szaruch, Karolka - mam identycznie ! nibyz ciast to zjadłam tylko trzy kawałki, a nie tak jak w tamtym roku, że pół blachy (), więc niby mniej niż w poprzednich latach, ale nadrobiłam pierogami, mandarynkami etc. także chyba dużo lepiej niż w tamtym roku to nie jest (?). tez mi się marzy sałatka, i też już chce owsiankę, i motywację, i ćwiczenia i no, chudnąć
postaram się od jutra, albo chociaz mniej jesć. a od pojutrze to już serio, z lekką przerwą na Sylwka.
czuję się o 2-3 kg cieższa, okropne uczucie. nienawidzę tak żreć( bo nie nazwałabym tego 'jeść'..)
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:27   #44
patrysssss
Raczkowanie
 
Avatar patrysssss
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 93
GG do patrysssss
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dziewczynki!!!! pomocy co polecacie na schudniecie ewe czy mel b cz jak i ile cwiczyc ???najgorzej z czasem i nie wiem ktore treningi robic
__________________
Pati
patrysssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:55   #45
shadiya
Raczkowanie
 
Avatar shadiya
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Startujemy od stycznia.

b_atka ciekawa jestem dlaczego były marne efekty? Może jednak w diecie popełniałaś jakieś błędy? Wiesz np. musli, to domowej roboty, czy sklepowe 'fit', które w ogóle ze zdrowym jedzeniem nie ma nic wspólnego?


Nie wiem jak Wy, ale ja pękam po świętach. Aż strach pomyśleć o tym, że teraz trzeba będzie zmniejszać porcje .
shadiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 23:19   #46
tweet_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 103
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja muszę sie wam pochwalić ze to są moje pierwsze święta w życiu kiedy sie nie obzeram!! Jem rozsądnie i w małych ilościach, deser ograniczam do małego kawałka ciasta, alkohol: max 2 lampki wina na dzień i czuje sie naprawdę super!! Tak juz 3 dni minęły
Pamietam ze rok temu jadłam i pilam duuuuzzoooo wiecej!! I podjadalam czekoladę miedzy posiłkami!! No i oczywiście tylam

Wydaje mi sie ze do piątku uda mi sie kontynuować tak jak teraz. Pózniej bedzie trudniej bo jedziemy ze znajomymi w góry... No ale będę próbować mimo wszystko
tweet_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 23:21   #47
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez patrysssss Pokaż wiadomość
Dziewczynki!!!! pomocy co polecacie na schudniecie ewe czy mel b cz jak i ile cwiczyc ???najgorzej z czasem i nie wiem ktore treningi robic
rozgrzewka (pajacyki, wymachy, trucht) 15 minut -> Ewa czy Mel to już Twój wybór (ja wolę Mel), najlepiej ćwiczyć ok. 1h (lub dłużej jeśli masz kondycję) -> rozciąganie.
+ aeroby (chodzenie, rower, pływanie)
najlepiej ćwiczyć co 2 dni, ale żeby to była godzina-półtorej, a nie dwie ośmiominutówki czy coś.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 00:12   #48
patrysssss
Raczkowanie
 
Avatar patrysssss
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 93
GG do patrysssss
Dot.: Startujemy od stycznia.

nie no wiadomo czyli jednak godzina musi byc w sumie mozna odrazu chyba mel b zrobic cardio i np pozniej posladki i znowu cardio
__________________
Pati
patrysssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 08:25   #49
raree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Startujemy od stycznia.

Wchodzę w to.Zawsze odchudzam się ze 3 tyg a potem jem na potęgę.W grupie będzie razniej.Od stycznia
raree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 09:00   #50
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Question Dot.: Startujemy od stycznia.

Tweet- zazdroszcze i podziwiam ! ja jeszcze nie doszłam do takiego etapu, niestety.. liczę na to , że w następne święta będzie lepiej.
u mnie to jest tak, że mieszkam z siostrą w tygodniu i bardzo dobrze sie trzymam, tyle schudłam dzięki temu. a w weekendy jak wracam do domu to trochę słabiej mi to idzie.. za to jak wracam na długo ( np święta, choroba) to już w ogóle kiepsko, jakoś cały czas coś podjadam, większe porcje etc. ale pracuje nad tym ;]
ja już chcę ogarnąć to dietę, i chudnąć wreszcie, no.
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:28   #51
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja jestem szczupła, wiec chudnąc nie potrzebuje, natomiast chce pracowac nad pośladkami i nogami, chce ję ujędrnić, myslicie ze cw tylko na te partie wystarczą? Robie sobie cw ze skalpela, ale wlasnie wybralam tylko te na nogi i posladki, wiec dziennie zajmuje mi to z 15 min...zastanawiam sie czy nie za mało
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:12   #52
aaaassss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 168
Dot.: Startujemy od stycznia.

mogę się przyłączyć?
aaaassss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:16   #53
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez shadiya Pokaż wiadomość
Krótko i na temat: jestem Shadiya, z zawodu technik farmacji, obecnie studentka inżynierii produkcji żywności, zbieram chętnych do podjęcia się wyzwania zdrowego stylu życia (uważamy na to co jemy, zwiększamy swoją aktywność fizyczną) od nowego roku. Chętnie udzielę wskazówek żywieniowych, których sama będę się trzymać. Dodam, że interesuję się dietetyką i siłownią którymi zaraził mnie mój TŻ. To właśnie dzięki niemu od ponad pół roku przeglądam wszelkiego rodzaju fora i strony dotyczące zasad zdrowego żywienia, prowadziłam własne dzienniki treningowe, współpracowałam z firmami oferującymi suplementy dla sportowców. Niestety brak czasu, stres i co tu dużo gadać - lenistwo złożyły się na to że wróciłam do starych nawyków. Pozdrawiam i zachęcam gorąco wszystkie laski, te starsze i te młodsze do wzajemnego wspierania się w drodze do osiągnięcia obranego celu. Buziak!
Heh. Jakbym czytała o sobie. Też jestem technikiem farmacji, ale się teraz przekwalifikowuję W młodości odchudzałam się z własnej inicjatywy, a teraz staramy się utrzymywać zdrowy styl życia razem z TŻ-tem. Chociaż bywa różnie.
Nie mam dużo do zrzucenia. Bardziej zależy mi na centymetrach niż na kilogramach, dlatego muszę w końcu się ruszyć po 3 miesięcznej przerwie
Ja zaczynam "dietę" już dziś, a może raczej się do niej będę przygotowywać, bo wiadomo jak to jest :P Postaram się coś poćwiczyć.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:43   #54
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

kurcze, zazdroszcze niektórym z was. ja jak nie jadłam słodyczy albo pozwalałam sobie na kostke gorzkiej czekolady to było dobrze a teraz? przed chwilą wpierdzieliłam pół tabliczki truskawkowej(nie mogłam wytrzymać i dałam ją bratu) i popiłam to colą :/ chyba ide sie powiesić..
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:58   #55
b_atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Startujemy od stycznia.

[QUOTE=shadiya;38286762]b_atka ciekawa jestem dlaczego były marne efekty? Może jednak w diecie popełniałaś jakieś błędy? Wiesz np. musli, to domowej roboty, czy sklepowe 'fit', które w ogóle ze zdrowym jedzeniem nie ma nic wspólnego?

No właśnie musli było sklepowe 'fit' z którym już skończyłam.

Nie mam dużo do zrzucenia, bo ważę jakieś 54kg (tzn. przed świętami tyle ważyłam ) przy wzroście 155cm. Chciałabym tak z 4 kg zgubić ale jakoś ciężko mi szło, brzuch, boczki i uda wyszczuplić i wierze, że po nowym roku się uda.

Chociaż mój mąż to lubi czasem zrobić fryteczki lub jakąś pizze zjeść, mam nadzieję, że będę miała siłę się oprzeć tej pokusie

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kanabis Pokaż wiadomość
kurcze, zazdroszcze niektórym z was. ja jak nie jadłam słodyczy albo pozwalałam sobie na kostke gorzkiej czekolady to było dobrze a teraz? przed chwilą wpierdzieliłam pół tabliczki truskawkowej(nie mogłam wytrzymać i dałam ją bratu) i popiłam to colą :/ chyba ide sie powiesić..


mmm uwielbiałam kiedyś truskawkową i potrafiłam zjeść całą tabliczkę, na szczęście teraz nie kupuję czekolad a jak jakieś dostaję to najczęściej z orzechami lub bakaliami za którymi nie przepadam
b_atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 11:17   #56
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

[QUOTE=b_atka;38288713]
Cytat:
Napisane przez shadiya Pokaż wiadomość
b_atka ciekawa jestem dlaczego były marne efekty? Może jednak w diecie popełniałaś jakieś błędy? Wiesz np. musli, to domowej roboty, czy sklepowe 'fit', które w ogóle ze zdrowym jedzeniem nie ma nic wspólnego?

No właśnie musli było sklepowe 'fit' z którym już skończyłam.

Nie mam dużo do zrzucenia, bo ważę jakieś 54kg (tzn. przed świętami tyle ważyłam ) przy wzroście 155cm. Chciałabym tak z 4 kg zgubić ale jakoś ciężko mi szło, brzuch, boczki i uda wyszczuplić i wierze, że po nowym roku się uda.

Chociaż mój mąż to lubi czasem zrobić fryteczki lub jakąś pizze zjeść, mam nadzieję, że będę miała siłę się oprzeć tej pokusie

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------





mmm uwielbiałam kiedyś truskawkową i potrafiłam zjeść całą tabliczkę, na szczęście teraz nie kupuję czekolad a jak jakieś dostaję to najczęściej z orzechami lub bakaliami za którymi nie przepadam
no ja uwielbiam mleczną i toffi a za truskawkową najmniej przepadam i teraz o dziwo mi smakowała :< a zaraz ide na gościne wiec poćwiczyć jakoś też nie mam czasu.. całe szczęście mam tak, że jak jestem u kogoś to zamieniam się w niejadka ;D ale od jutra na prawde zaczynam sie za siebie ostro brać i musze jeszcze zrobić coś z tymi wszystkimi słodyczami..
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:16   #57
pinacolada222222
Przyczajenie
 
Avatar pinacolada222222
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja jeśli chodzi o osławione już słodycze i wyżej wymieniane czekolady mam tak, że nie potrafię zjeść jednej kostki czekolady-od razu idzie pół lub nawet cała tabliczka. Dlatego od 1go stycznia nie dotykam wcale słodyczy- nie chodzi o to ze boję się przytyć po kostce czekolady-ale wiem ze ja na tym bym nie poprzestała. Wy też tak macie?
pinacolada222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:46   #58
shadiya
Raczkowanie
 
Avatar shadiya
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez pinacolada222222 Pokaż wiadomość
Ja jeśli chodzi o osławione już słodycze i wyżej wymieniane czekolady mam tak, że nie potrafię zjeść jednej kostki czekolady-od razu idzie pół lub nawet cała tabliczka. Dlatego od 1go stycznia nie dotykam wcale słodyczy- nie chodzi o to ze boję się przytyć po kostce czekolady-ale wiem ze ja na tym bym nie poprzestała. Wy też tak macie?
Jakbym czytała o sobie! Na szczęście, żeby nie zwariować jeden dzień w tygodniu u mnie to będzie tzw. Sunday Funday poświęcę na pyszne fastfoody, oczywiście w rozsądnych ilościach
shadiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:25   #59
pinacolada222222
Przyczajenie
 
Avatar pinacolada222222
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Startujemy od stycznia.

shadiya - u mnie niestety z takim jedzeniem działa tak samo- ja wiem, że muszę mieć rygorystycznie ustawioną dietę- bez odstępstw- inaczej szybko się kończy. Jak udawało mi się schudnąć i zaczynałam robić odstępstwa raz na jakiś czas to szybko całość legła w gruzach. Ale wiadomo -każdy jest inny i trochę już zna swój organizm
pinacolada222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:09   #60
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Startujemy od stycznia.

U mnie z czeko jest tak samo. Albo wcale albo od razu pol lub całą. Tak samo z Odchudzaniem. Albo mam ostrą dietę Z ćw. Albo zaraz wszystko pada.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.