Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 00:56   #3001
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe ja się staro czuję jak dziewczyny młodsze ode mnie już z dziećmi 2-3 letnimi biegają ale za to po chwili sobie myślę jaka to ja wolna bestia jestem
mi w lutym stuknie 24
ale zawsze sobie mylę i kiedyś jak lekarka zapytała mnie o wiek to jej wyskoczyłam 21 dobrze, że sobie po peselu wyliczyła, że coś się nie zgadza
Oo, ja też kończę 24 - w styczniu I też często u lekarza bezwiednie zaniżam sobie wiek, nie wiem,dlaczego



A nawiązując do dzieciowego tematu,ja chciałabym mieć dwójkę do 30-tki, mam nadzieję, że sytuacja zawodowa mi na to jakoś pozwoli (tzn. nie będę zatrudniona na śmieciówkę po studiach).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 06:03   #3002
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Ja też chcę mieć dzieci. Co więcej ludzkie wydzieliny nie obrzydzają mnie do tego stopnia, że zdecydowałam rzucić pewne studia i iść we wrześniu na położnictwo.
Co do ślubu - na szczęście tu gdzie mieszkam nie ma parcia na młode małżeństwa czy rodzicielstwo. Zauważyłam, że większość woli skończyć studia czy się wyszaleć i super mi to trż odpowiada ale nie chcę też przedobrzyć w drugą stronę, matka mojego Tż miała 41 lat jak go urodziła, dla mnie to już trochę za późno....
Też chciałabym mieć dzieciaka ale dosłownie rozwala mnie to, kiedy kobieta robi test, widzi dwie kreski i w tym momencie jest już tylko matką, mówi tylko o dziecku, ciuszkach, pampersach, po porodzie tylko dzieckiem się zajmuje, bo nikt inny tego lepiej nie zrobi, a dziecko jest w epicentrum wszechświata i nic ani nikt inny się nie liczy, i skacze wokół dziecka non stop No to nie na moje nerwy i unikam takich kobiet. Całe szczęście, że ani jednej z moich sióstr to nie dopadło, bo bym je na leczenie wysłała Mnie, tak myślę, też to raczej nie grozi, bo dziecko ma też ojca przecież...
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:02   #3003
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A tak na serio - to jakaś plaga, ludzie chyba przejęli się tym końcem świata. U mnie może nie rodzą dzieci, ale zaręczali się na potęgę .
przecież święta i walentynki co roku oznaczają to samo, zwłaszcza kiedy osiągasz pewien wiek, to wtedy się bardziej zauważa, bo ze 100 znajomych zawsze kilka par się trafi
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Orli, no proszę Cię, większość moich znajomych właśnie wydaje się za mąż lub rodzi dzieci, a ja im z rozwodem wyskakuję I teraz też znowu będę w tyle
nie w tyle, Ty jesteś do przodu
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Spoko dziewoje, ja mam 24 i też żadnego narzeczonego na horyzoncie
wyglądasz na mniej

ja lubię dzieci. Jakoś mnie nie przerażają. Na praktykach wycierałam nosy i podcierałam tyłki obcym dla mnie dzieciom. Nie było to dla mnie traumatyczne przeżycie. Sama chciałabym dzieci, ale chyba jednak nie będzie mi dane, więc się nastrajam, że życie bez dzieci też nie będzie tragedią, w końcu jak znajdę pracę w zawodzie to się spełnię trochę jako matka
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:17   #3004
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Ufff, nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Na sylwestra możesz przebrać się za biedronkę.

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny!
Cale wieki mnie tu nie bylo.
Wczoraj o Tobie myślałam
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Trust idź Ty mi z tą ospą. Mnie to w dzieciństwie ominęło, miałam nadzieję, że na zawsze a teraz sobie uświadomiłam, że nie znam dnia ani godziny
Kuruj się
Też nie przechodziłam ospy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Są szczepionki przeciwko ospie, zaszczep się w wolnej chwili. Ja tak odkładałam i teraz mam za swoje...
Ooo, nie wiedziałam nawet. Ale raczej znając życie się nie zaszczepię

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;38310115]
Odważyłam się dzisiaj pójść do fryzjera i podciąć "końcówki", czyli jakieś 20 cm. Szkoda mi takiej straty na długości, ale jednak włosy duużo lepiej wyglądają. Pozostaje mi teraz zapuszczać kolejny rok i znowu podciąć "końce" a potem znowu i już za 3 lata będę miała naturalne, zdrowe i może długie [/QUOTE]
Ja postanowiłam, że po ślubie ścinam się na krótko

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mam duuuże zaległości...
Moja koleżanka, rówieśniczka, czyli 21 lat właśnie oficjalnie oświadczyła, że jest w piątym miesiącu drugiej ciąży, pierwsza córeczka ma prawie cztery latka. To co prawda dość radykalny przypadek, ale coraz więcej moich znajomych ma dzieci / jest w ciąży / wychodzi za mąż. Niby mam czas, ale dziwnie się czuję z tym, że "zostaję w tyle", jeśli wiecie, co mam na myśli
Wow. Ja tam się nie czuję w tyle

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
hehe :d tak z tyle co ja, chciaż wiedziałam, że jesteś starsza. Do mnie w ogóle nie dociera, że w kwietniu będę miała 20. Jak ktoś się mnie pyta to ja odpowiadam 18 haha, zatrzymałam się.
Też wszystkim mówię, że mam 18

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też się zatrzymałam na 18 urodzinach . Może dlatego, że byłam wtedy szczęśliwa i optymistycznie patrzyłam na przyszłość
O fakt, coś w tym jest

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
U nas jest podobnie, wśród znajomych staż mamy najdłuższy, a co chwilę gdzieś słyszę, że ktoś się zaręczył (nawet dzisiaj ), kilka moich koleżanek już ma dzieci, mężów. A mnie się wydaje, że w moim wieku naprawdę nie ma się co spieszyć, lepiej się chyba skupić na tym, żeby sobie na spokojnie studia skończyć, porozglądać się za pracą, mieszkaniem, potem można się zabierać za ślub i tym podobne. Z dziećmi też mam tak samo - sam poród (jakikolwiek) mnie tak przeraża, że najpewniej nigdy się nie zdecyduję na dziecko, jeszcze się dzisiaj wczytałam w wątek na intymnym w stylu "poród naturalny kontra cesarka" i w ogóle mi się ciemno przed oczami zrobiło. O tym, że dzieci po prostu nie lubię nawet nie wspominam, drażnią mnie, nudzą, nie wyobrażam sobie całego swojego życia poświęcić, bo tak to w moim odczuciu wygląda - nieprzespane noce, zmasakrowane po porodzie ciało, o nieee. Może kiedyś mi przyjdzie jakiś instynkt macierzyński, ale wtedy też chyba surogatki zacznę szukać :P W ogóle drażni mnie taki panujący pogląd, że kobieta po prostu MUSI mieć dziecko, bo jak go nie chce to co z niej za kobieta.
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Niestety nie Mogłam odpisać: z taką glistą to na ryby
jeszcze by się rzucił z mostu po takim tekście


A my z TŻ wczoraj zamówiliśmy sobie obrączki
Jak któraś ciekawa, to takie będziemy mieć: http://www.yes.pl/images/file_column...4-obr-906d.jpg Ale na żywo całkiem inaczej wyglądają A jaki dziki tłum w CH zapomnieliśmy o wyprzedażach i się nadzialiśmy, że nawet na parking był kłopot wjechać
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:21   #3005
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A my z TŻ wczoraj zamówiliśmy sobie obrączki
Jak któraś ciekawa, to takie będziemy mieć: http://www.yes.pl/images/file_column...4-obr-906d.jpg Ale na żywo całkiem inaczej wyglądają A jaki dziki tłum w CH zapomnieliśmy o wyprzedażach i się nadzialiśmy, że nawet na parking był kłopot wjechać
ładne uwielbiam takie proste
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:35   #3006
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

dzień dobry ja jadę dzisiaj do galerii pobuszować w wyprzedażach, mam zaległy prezent od Mikołaja
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:36   #3007
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
wyglądasz na mniej
Jak to mój dobry kolega stwierdził: "Masz szczęście, że masz taką baby face, przynajmniej mając 30 będziesz wyglądać na 20"
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 07:43   #3008
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ładne uwielbiam takie proste
Mi się żadne nie podobały Ale coś trzeba było wybrać



Co do wieku i wyglądu...
Jak byłam niepełnoletnia, to wszyscy mi dawali więcej lat niż miałam. Na imprezy bez dokumentów wpuszczali...
Jak skończyłam już te magiczne 18 lat, to nikt mi tyle nie dawał i w sklepach przy zakupie papierosów prosili o dowód Teraz nie kupuję ani alkoholu ani fajek, więc nie wiem czy wyglądam już na swój wiek
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 07:45   #3009
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Rodzynko, ja mając lat 19-te, kupowałam tacie piwo Karmi w sklepie. Wyobraź sobie, że babka nie chciała mi go sprzedać, bo nie miałam ze sobą dowodu
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:02   #3010
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

O matkooo,jak mi źleeee. wróciłam o 4 z imprezy a trochę sobie namieszałam mdli mnie jak nie wiem a Wy tu o takich rzeczach
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-12-28 o 08:20
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:14   #3011
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Rodzynko, ja mając lat 19-te, kupowałam tacie piwo Karmi w sklepie. Wyobraź sobie, że babka nie chciała mi go sprzedać, bo nie miałam ze sobą dowodu
Karmi No bez przesady
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 08:38   #3012
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Pan i władca się znalazł
Ano, tego było więcej, serio

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja znalam takiego, co praktycznie mnie nie znajac ubzdurał sobie, że jestem kobietą jego życia i jak wychowywalby ewentualne dziecko, ale pojąć wyrażenia "spadaj" nie potrafil
Też takich poznałam

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
mi stuknęło w październiku - nie przejmuj się
Tylko czuję się tak staro - ani dobrej pracy, ani rodziny, ani dziecka, ani perspektyw Czas to zmienić

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe ja się staro czuję jak dziewczyny młodsze ode mnie już z dziećmi 2-3 letnimi biegają ale za to po chwili sobie myślę jaka to ja wolna bestia jestem

hehe zależy siostra mojego Tżta wpadła na 1 roku podobnie moja koleżanka a gdyby na studia nie poszła to by tego kolesia nie poznała
Koleżanki ze studiów też na studiach wpadły
Oj i też teraz, cholercia wszyscy znajomi, a tutaj dzidziusie, a tutaj zaręczyny, a ja cholera co?

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
nie w tyle, Ty jesteś do przodu
No czas zacząć tak myśleć

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Jak to mój dobry kolega stwierdził: "Masz szczęście, że masz taką baby face, przynajmniej mając 30 będziesz wyglądać na 20"
Tak a propos, byłam ostatnio u rodziny, która nie widziała mnie 5 lat. I tekst "Mogłabyś się chociaż trochę postarzeć" I faktycznie, może trochę bardziej twarz mi dojrzała, ale jak patrzę na wszystkie znajome, to po nich widać wiek, u mnie nie bardzo W sensie upływu czasu.

Dobry, dobry, dobry! Dzisiaj mam dzielny plan zajęcia się pracą licencjacką oraz posprzątaniem domu.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:50   #3013
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
No czas zacząć tak myśleć
zobaczymy ile młodych małżeństw przetrwa próbę czasu
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:05   #3014
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Jeśli mam geny po mojej mamie, to długo zachowam młody wygląd Moja mama w marcu skończy 58 lat, a wygląda na max 50
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:13   #3015
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Jeśli mam geny po mojej mamie, to długo zachowam młody wygląd Moja mama w marcu skończy 58 lat, a wygląda na max 50
ja niestety na odwrót już teraz mam problemy z okolicą oczu, mam strasznie cienką skórę, dość mocno widoczna "dolina łez" i mam duuże sińce całe życie do tego stopnia, że dermacol nie daje rady
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:18   #3016
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
zobaczymy ile młodych małżeństw przetrwa próbę czasu
Oby jak najwięcej, nie życzę nikomu źle

Właśnie zerkłam ileż wody zużyłam przez kwartał I wrzuciłam swój setny post!
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:22   #3017
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja niestety na odwrót już teraz mam problemy z okolicą oczu, mam strasznie cienką skórę, dość mocno widoczna "dolina łez" i mam duuże sińce całe życie do tego stopnia, że dermacol nie daje rady
To masz to samo co ja Ja kremów pod oczy używam od 20 roku życia, też powinnaś zacząć No i polecam KOBO - Modelling Illuminator, nakładam go na czystą skórę pokrytą tylko kremem i genialnie kryje sińce (a naprawdę mam gigantyczne, takie sino-brązowe). Przestałam też nakładać podkład pod oczy.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:24   #3018
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Eee, moim zdaniem "młode małżeństwo" czy "stare małżeństwo" nie ma żadnego znaczenia. Wszystko zależy od ludzi, od charakterów, od podejścia i od wielu czynników zewnętrznych. Nie ma reguły.


U mnie sińce i wory pod oczami tuszują okulary Zasłaniają miejsca strategiczne i bez nich czułabym się fatalnie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:31   #3019
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja jutro idę do fryzjera, ale nie planuję aż tak drastycznego cięcia.
Końcówki podcinasz??

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam, że po ślubie ścinam się na krótko
Na bardzo krótko?? Ja kiedyś ścięłam do ramion i co próbowałam zapuścić to znowu podkusiło mnie na ścięcie. Teraz ok. 5 lat zapuszczam, tylko raz na jakiś czas podcinam te zniszczone 15-20 cm końce


Na blogu możecie zobaczyć efekty po ścięciu i przebieg pielęgnacji grudniowej
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 09:38   #3020
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Nie wiem co to sińce pod oczami
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:43   #3021
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
To masz to samo co ja Ja kremów pod oczy używam od 20 roku życia, też powinnaś zacząć No i polecam KOBO - Modelling Illuminator, nakładam go na czystą skórę pokrytą tylko kremem i genialnie kryje sińce (a naprawdę mam gigantyczne, takie sino-brązowe). Przestałam też nakładać podkład pod oczy.
jak będę przy kasie to kupię
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:44   #3022
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Dziewczyny, jak wy narzekacie na delikatną skórę pod oczami to na cholerę walicie tam ciężki dermacol czy kamuflaże ? To tylko dobijanie, dobre na sesję zdjęciową na kilka h, ale nie do częstszego stosowania. Przecież nawet po zwykłym podkladzie skórę w tych okolicach trzeba dokladnie nawilżyć, żeby nie ucierpiała, to co dopiero po ciężkich kosmetykach lub kilku ciężkich. To już chyba lepiej robić jak trust mówi, chociaż nie macalam tego produktu Kobo nigdy, zmacam przy okazji...

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Też chciałabym mieć dzieciaka ale dosłownie rozwala mnie to, kiedy kobieta robi test, widzi dwie kreski i w tym momencie jest już tylko matką, mówi tylko o dziecku, ciuszkach, pampersach, po porodzie tylko dzieckiem się zajmuje, bo nikt inny tego lepiej nie zrobi, a dziecko jest w epicentrum wszechświata i nic ani nikt inny się nie liczy, i skacze wokół dziecka non stop No to nie na moje nerwy i unikam takich kobiet. Całe szczęście, że ani jednej z moich sióstr to nie dopadło, bo bym je na leczenie wysłała Mnie, tak myślę, też to raczej nie grozi, bo dziecko ma też ojca przecież...
Pieluszkowe zapalenie mozgu

Idę sprzątać. Spałabym tylko i spała...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:44   #3023
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;38316365]
Na bardzo krótko?? Ja kiedyś ścięłam do ramion i co próbowałam zapuścić to znowu podkusiło mnie na ścięcie. Teraz ok. 5 lat zapuszczam, tylko raz na jakiś czas podcinam te zniszczone 15-20 cm końce

Na blogu możecie zobaczyć efekty po ścięciu i przebieg pielęgnacji grudniowej [/QUOTE]
No tak na wydłużonego boba chyba
A efekt po ścięciu Przydało im się to
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:48   #3024
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele
I jak tam w Polsce? Jak podróż?
Podroz sprawnie jak malo kiedy Na najdluzszym odcinku trafilo nam sie wolne siedzenie obok, wiec byl duzy luksus. Wyciagalysmy sie ile wlezie. W ogole na poczatku troche sie stresowalam, bo mialam malo czasu miedzy polaczeniami (ok. godziny), ale wyszlo tak, ze wysiadalam z jednego samolotu i za moment juz mialam nastepny lot.
W Polsce pogoda mnie poskladala Kiedys moj maz powiedzial, ze nawet jak nie ma sniegu i mrozu, to "wieje wiatr wyciagajacy dusze" (romantyczny ten maz...) i zawsze sobie myslalam, ze dramatyzuje. Ale jak dzien po tym, jak chodzilam w krotkim rekawku, wyszlam na -10, to jednak bylam troche zaskoczona.
Ale jest super

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989
Wczoraj o Tobie myślałam
O, milo mi! Przywolalas mnie
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:52   #3025
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Dzień dobry
Miałam wstać wcześniej wyszło jak zwykle
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:59   #3026
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Witam

Dziś w końcu lepiej się czuję, choć nie obyło się bez nocnego budzenia i picia proszków :/ Ale przynajmniej gardło już nie boli i słabo mi nie jest
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:00   #3027
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Hej!
Kurde, dziewczyny, wejdźcie na bloga i weźcie udział w konkursie Original Source Jutro się kończy, a na razie nie bardzo mam z czego wybierać :/ Świetne zgłoszenie dla jaj wysłał mój facet, ale głupio mi go nagradzać


A na blogu dzisiaj parę słów o raku szyjki macicy.

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2012-12-28 o 10:04
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:01   #3028
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej!
Kurde, dziewczyna, wejdźcie na bloga i weźcie udział w konkursie Original Source Jutro się kończy, a na razie nie bardzo mam z czego wybierać :/ Świetne zgłoszenie dla jaj wysłał mój facet, ale głupio mi go nagradzać
Idę zobaczyć o co tam chodzi
edit. kurde mało kreatywna dziś jestem
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:04   #3029
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej!
Kurde, dziewczyna, wejdźcie na bloga i weźcie udział w konkursie Original Source Jutro się kończy, a na razie nie bardzo mam z czego wybierać :/ Świetne zgłoszenie dla jaj wysłał mój facet, ale głupio mi go nagradzać


A na blogu dzisiaj parę słów o raku szyjki macicy.
W rozdaniach na potęgę biorą udział, ale jeśli trzeba się odrobinę wysilić to nie ma chętnych. Robiłam już dwa konkursy i z całkiem niezłymi nagrodami, ale zawsze miałam max 8 zgłoszeń.
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:04   #3030
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wy narzekacie na delikatną skórę pod oczami to na cholerę walicie tam ciężki dermacol czy kamuflaże ? To tylko dobijanie, dobre na sesję zdjęciową na kilka h, ale nie do częstszego stosowania. Przecież nawet po zwykłym podkladzie skórę w tych okolicach trzeba dokladnie nawilżyć, żeby nie ucierpiała, to co dopiero po ciężkich kosmetykach lub kilku ciężkich. To już chyba lepiej robić jak trust mówi, chociaż nie macalam tego produktu Kobo nigdy, zmacam przy okazji...
Jak byłam młodsza, to właśnie stosowałam takie gęste specyfiki i teraz mam zmarszczki mimiczne pod oczami, które się pogłębiają. Jak dostałam KOBO to początkowo nie chciało mi się wierzyć, że coś tak lekkiego potrafi tak dobrze rozświetlać i kryć, a jednak. Na początku stosowałam na podkład, ale teraz odkąd używam minerałów, KOBO się gryzie z nimi, więc po prostu nakładam go solo na skórę pokrytą kremikiem i jest g-e-n-i-a-l-n-i-e! Poluję ciągle na jakąś promocję, ale jak już jest, to nie ma mojego odcienia w drogerii... Cóż, w końcu się wkurzę i kupię w normalnej cenie, bo warto - piekielnie wydajny
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.