Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 09:11   #4531
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć Dziewczyny. Fajnie, że jest taki wątek, bo u mnie niedługo powinny zacząć się jakieś przygotowania do tego pięknego dnia jakim jest wesele i ślub, a szczerze to nawet nie wiem za co się zabrać.

Z moim facetem myśleliśmy o dacie 7.06.2014 - trochę czasu jest jednak czytałam wpisy na pierwszych stronach i widziałam, że na rok przed ślubem były problemy z salą.
Wesele ma być na około 80 osób (+ - 10) [z mojej strony max 20 osób, reszta u faceta] i co najważniejsze - to nasi rodzice będą za to płacić. Oczywiście nie całość, ale siłą rzeczy muszą nam pomóc.
Ja z mamą myślałyśmy o restauracji - o wiele mniej latania itp. ale moja przyszła teściowa upiera się na sale.
Wiemy tylko w którym kościele chcemy mieć ślub - św. Józefa.

Ale... od czego tak na dobrą sprawę powinniśmy zacząć? Najpierw zarezerwować termin w kościele czy w restauracji/sali?

Proszę o jakiekolwiek wskazówki

Karolina
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:29   #4532
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Fajnie, że jest taki wątek, bo u mnie niedługo powinny zacząć się jakieś przygotowania do tego pięknego dnia jakim jest wesele i ślub, a szczerze to nawet nie wiem za co się zabrać.

Z moim facetem myśleliśmy o dacie 7.06.2014 - trochę czasu jest jednak czytałam wpisy na pierwszych stronach i widziałam, że na rok przed ślubem były problemy z salą.
Wesele ma być na około 80 osób (+ - 10) [z mojej strony max 20 osób, reszta u faceta] i co najważniejsze - to nasi rodzice będą za to płacić. Oczywiście nie całość, ale siłą rzeczy muszą nam pomóc.
Ja z mamą myślałyśmy o restauracji - o wiele mniej latania itp. ale moja przyszła teściowa upiera się na sale.
Wiemy tylko w którym kościele chcemy mieć ślub - św. Józefa.

Ale... od czego tak na dobrą sprawę powinniśmy zacząć? Najpierw zarezerwować termin w kościele czy w restauracji/sali?

Proszę o jakiekolwiek wskazówki

Karolina

Ja bym radziła:
- termin
- sala
- zespół
- fotograf
Dla nas - już po ustaleniu terminu - to były 3 najważniejsze elementy, resztę można dobrać z czasem. Zespół i salę trzeba zgrać od razu. Dobrego fotografa też należy szukać minimum na rok wcześniej.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:58   #4533
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=Madrala86;38282825]Zespół AFEKT ze Wschowy !!!!!! ;-) szukaj na fb ;-)

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



hehe nie mam fb ))))) a maja jakas strone oprocz fb?



---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

a dziekuje za polecenie tic tac, napisalam wlasnie do nich czy moze dysponuja wolnym terminem szczerze mowiac nawet nie znalam tego zespolu
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:30   #4534
marta2804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hejka dziewczyna,

Z nowym rokiem zabieram się za kolejne przygotowania do wesela.
Termin ślubu- 07.06 2014 r.
sala- Błękitna
zespół- Paradise

Zastanawiamy się teraz nad dobrym fotografem li kamerzystą.Macie może kogoś dobrego, wartego polecenia?

P.S. tak na marginesie Szczęściwego Nowego Roku życze wszystkim uczestnikom forum Mam nadzieję, że spędzicie szampańską noc
marta2804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:33   #4535
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

tic tac ma zajete ! blagam poleccie jeszcze jakies dobre zespoly bo zaczynam sie juz martwic....;(

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a co myslicie o zespole paradise lub colorado? ktos z was mial okazje bawic sie przy tych zespolach?

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

a co myslicie o zespole paradise lub colorado? ktos z was mial okazje bawic sie przy tych zespolach?
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 10:21   #4536
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

MaryAnn2 dziękuję za odpowiedź. Co do terminu - jesteśmy zdecydowani na 7-go czerwca 2014. Jeżeli chodzi o sale to jest problem.
Moja mama mnie namawia na restauracje - wiadomo, lepiej przyjść na gotowe.
Teściowa za to uważa, że lepiej wynająć sale, kucharkę, pomoc itp. bo wyjdzie taniej.
Co Wy o tym sądzicie? Same wybrałyście sale czy restaurację?

marta2804 jeżeli chodzi o fotografa to mi osobiście podobają się zdjęcia http://videoartfilm.pl/ - patrząc na fotografie na ich stronie. Nie wiem ile biorą, ale jak będę miała rozwiązany problem z salą bądź restauracją to najpierw do tych z Rydzyny podjadę i będę się pytać.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:29   #4537
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
tic tac ma zajete ! blagam poleccie jeszcze jakies dobre zespoly bo zaczynam sie juz martwic....;(

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a co myslicie o zespole paradise lub colorado? ktos z was mial okazje bawic sie przy tych zespolach?

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

a co myslicie o zespole paradise lub colorado? ktos z was mial okazje bawic sie przy tych zespolach?
A Holidays pytałaś? Moim zdaniem są lepsi.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 09:57   #4538
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Od holidays zaczelam w pierwszej kolejnosci,dlatego szukam czegos zastepczego;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:44   #4539
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

MadeInChina91 u nas na mszy będzie grać Dariusz Kahl. Jest organistą w kościele w Gronowie. Szczerze polecam

Dusiolka zespół Colorado też warto odpytać o wolny termin. Znajomy był na weselu na którym grali i on sam też ich miał na swoim weselu i był bardzo zadowolony.

Sprawdź jeszcze zespół play.

Co do videoart film to ile ludzi tyle opinii. U nas na weselu właśnie oni będą kamerować i robić zdjęcia. Nie są drodzy a wydaję mi się, że jakiś poziom trzymają.
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:03   #4540
migotka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach



a co myslicie o zespole paradise lub colorado? ktos z was mial okazje bawic sie przy tych zespolach?

Ja miałam nie raz okazję bawić się przy zespole Colorado z Leszna, i moim zdaniem z czystym serca mogę ich polecić!!!!
migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:53   #4541
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez marta2804 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyna,

Z nowym rokiem zabieram się za kolejne przygotowania do wesela.
Termin ślubu- 07.06 2014 r.
sala- Błękitna
zespół- Paradise

Zastanawiamy się teraz nad dobrym fotografem li kamerzystą.Macie może kogoś dobrego, wartego polecenia?

P.S. tak na marginesie Szczęściwego Nowego Roku życze wszystkim uczestnikom forum Mam nadzieję, że spędzicie szampańską noc
marta2804 ja też mam wesele w Błękitnej w czerwcu 2013 jak będę już po wszystkim zdam na forum szczegółową relację

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Fajnie, że jest taki wątek, bo u mnie niedługo powinny zacząć się jakieś przygotowania do tego pięknego dnia jakim jest wesele i ślub, a szczerze to nawet nie wiem za co się zabrać.

Z moim facetem myśleliśmy o dacie 7.06.2014 - trochę czasu jest jednak czytałam wpisy na pierwszych stronach i widziałam, że na rok przed ślubem były problemy z salą.
Wesele ma być na około 80 osób (+ - 10) [z mojej strony max 20 osób, reszta u faceta] i co najważniejsze - to nasi rodzice będą za to płacić. Oczywiście nie całość, ale siłą rzeczy muszą nam pomóc.
Ja z mamą myślałyśmy o restauracji - o wiele mniej latania itp. ale moja przyszła teściowa upiera się na sale.
Wiemy tylko w którym kościele chcemy mieć ślub - św. Józefa.

Ale... od czego tak na dobrą sprawę powinniśmy zacząć? Najpierw zarezerwować termin w kościele czy w restauracji/sali?

Proszę o jakiekolwiek wskazówki

Karolina
Popieram MaryAnn2 najważniejsze zaklepać sobie salę, kamerzystę i zespół, a zgranie wszystkich tych rzeczy w jednym czasie nie jest wcale łatwe. Ja rezerwowałam salę 2 lata wcześniej i mimo tego została mi ostatnia wolna sobota na czerwiec, na którym mi tak bardzo zależało. Radzę nie czekać z rezerwacją czegokolwiek na ostatnią chwilę, lepiej załatwić wszystko wcześniej i mieć święty spokój... Na początku jest trochę latania, ale później już same przyjemności
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 16:42   #4542
MadeInChina91
Przyczajenie
 
Avatar MadeInChina91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

mart_unia;MadeInChina91 u nas na mszy będzie grać Dariusz Kahl. Jest organistą w kościele w Gronowie. Szczerze polecam

Ja nie jestem z Leszna a ślub mamy w kościele w Brennie. a ile bierze Kahl? i czy mogę prosić jakiś namiar?
__________________
27.01.2010r.- wtedy wszystko się zaczęło
27.04.2013r.- "i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską..."
http://www.suwaczki.com/tickers/jbt15rdgimt2m0hn.png
MadeInChina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:52   #4543
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

znalazlam zespol i juz zaklepany))) jejeje z poznania

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

teraz przyszedl czas na kamerzyste i fotografa , jakies pomysly?
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:12   #4544
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dusiolka jaki to zespół? i ile biorą jeśli można wiedzieć?
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:36   #4545
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć Dziewczyny, moja wiadomość gdzieś zawieruszyła się w przestrzeni, więc piszę raz jeszcze. Pilnie poszukuję namiary na organistę. Dostałam namiar do p. Darka z Gronowa, niestety nasza godzina mu nie odpowiada. Ślubujemy 14/09/13. Jeśli macie inne propozycje- piszcie, ratujcie! Z góry dziękuję
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:05   #4546
nefe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

też bym prosiła o tel. do pana Darka
nefe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:35   #4547
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez nefe88 Pokaż wiadomość
też bym prosiła o tel. do pana Darka
Hej, wysłałam Ci na priv namiar na p. Darka
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:37   #4548
migotka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aaagnieszka_85 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, moja wiadomość gdzieś zawieruszyła się w przestrzeni, więc piszę raz jeszcze. Pilnie poszukuję namiary na organistę. Dostałam namiar do p. Darka z Gronowa, niestety nasza godzina mu nie odpowiada. Ślubujemy 14/09/13. Jeśli macie inne propozycje- piszcie, ratujcie! Z góry dziękuję

Polecam Paulę z Kąkolewa! Śpiewała na moim ślubie, przepięknie!
migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:00   #4549
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez migotka_86 Pokaż wiadomość
Polecam Paulę z Kąkolewa! Śpiewała na moim ślubie, przepięknie!
A mogę poprosić o namiar na nią
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 14:03   #4550
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

aaagnieszka_85 widzę, że będziemy ślubować w tym samym dniu o której godzinie masz ślub i w jakim kościele? Być może panu Darkowi nie pasuje godzina ślubu bo akurat u nas będzie wtedy grać

Dziewczyny dajcie proszę jakieś namiary na dobrą kwiaciarnię z Leszna lub okolic, która nie tylko zrobi pannie młodej piękny bukiet ale też przystroi w ciekawy sposób auto
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:16   #4551
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mart_unia Pokaż wiadomość
aaagnieszka_85 widzę, że będziemy ślubować w tym samym dniu o której godzinie masz ślub i w jakim kościele? Być może panu Darkowi nie pasuje godzina ślubu bo akurat u nas będzie wtedy grać

Dziewczyny dajcie proszę jakieś namiary na dobrą kwiaciarnię z Leszna lub okolic, która nie tylko zrobi pannie młodej piękny bukiet ale też przystroi w ciekawy sposób auto
mart_unia, aż Ci zazdroszczę organisty my mamy mszę o 16h w Górce Duchownej. Znasz może innego organistę, na miarę p. Darka???

Z kwiaciarnią nie pomogę Ci. Chcę się rozejrzeć na Gali Ślubnej, 27/01, na 100% będą kwiaciarnie i firmy dekoratorskie...zobaczę co oferują i w jakich cenach.
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:46   #4552
Syla_Dz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mart_unia Pokaż wiadomość
aaagnieszka_85 widzę, że będziemy ślubować w tym samym dniu o której godzinie masz ślub i w jakim kościele? Być może panu Darkowi nie pasuje godzina ślubu bo akurat u nas będzie wtedy grać

Dziewczyny dajcie proszę jakieś namiary na dobrą kwiaciarnię z Leszna lub okolic, która nie tylko zrobi pannie młodej piękny bukiet ale też przystroi w ciekawy sposób auto
Polecam Kasie z kwiaciarni Bonsai przy ul. Lechickiej. Nie ma str internetowej, ale mogę przesłać zdjecie mojego bukietu.
Syla_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:50   #4553
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Syla_Dz zostawiłam Ci wiadomość na priv

aaagnieszka85 postaram załatwić się namiary do organisty który grał u mojej koleżanki na ślubie i wyślę Ci jego nr na priv. Na tę chwilę mogę tylko powiedzieć, że ładnie grał ale skąd jest (kogo ma w składzie) i ile kosztuje niestety nie wiem.
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:35   #4554
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mart_unia Pokaż wiadomość
dusiolka jaki to zespół? i ile biorą jeśli można wiedzieć?
Czysta energia z poznania, biora 4500.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:01   #4555
muszka123
Raczkowanie
 
Avatar muszka123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam forumowiczki. Moj slub w kwietniu wiec mam pare pytan:
Czy ten p. Darek sam spiewa i gra na organach czy ma jakis zespol/dodotkowy instrument??
A powiedzcie mi czy spotkalyscie sie z czyms takim ze ksiadz mowil Wam ze nie mozna miec "zewnetrznego" organisty bo maja swojego na etacie ?? Slyszalam ze wtedy sie placi organiscie z danego kosciola jakies odstepne to prawda ??
i jeszcze jedno na ile przed slubem zalatwia sie sprawy w urzedzie stanu cywilnego i co doklanie tam trzeba miec zeby wszystko zalatwic ?
muszka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 06:38   #4556
pavlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez muszka123 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki. Moj slub w kwietniu wiec mam pare pytan:
Czy ten p. Darek sam spiewa i gra na organach czy ma jakis zespol/dodotkowy instrument??
A powiedzcie mi czy spotkalyscie sie z czyms takim ze ksiadz mowil Wam ze nie mozna miec "zewnetrznego" organisty bo maja swojego na etacie ?? Slyszalam ze wtedy sie placi organiscie z danego kosciola jakies odstepne to prawda ??
i jeszcze jedno na ile przed slubem zalatwia sie sprawy w urzedzie stanu cywilnego i co doklanie tam trzeba miec zeby wszystko zalatwic ?
O sprawach związanych z Urzędem Cywilnym najlepiej poczytaj na stronie: http://www.bip.leszno.pl/dokument/2264
Zaświadczenie z urzędu ważne jest 3 miesiące.
pavlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 07:28   #4557
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez muszka123 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki. Moj slub w kwietniu wiec mam pare pytan:
Czy ten p. Darek sam spiewa i gra na organach czy ma jakis zespol/dodotkowy instrument??
A powiedzcie mi czy spotkalyscie sie z czyms takim ze ksiadz mowil Wam ze nie mozna miec "zewnetrznego" organisty bo maja swojego na etacie ?? Slyszalam ze wtedy sie placi organiscie z danego kosciola jakies odstepne to prawda ??
i jeszcze jedno na ile przed slubem zalatwia sie sprawy w urzedzie stanu cywilnego i co doklanie tam trzeba miec zeby wszystko zalatwic ?

hej!! to na pewno zależy od księdza danego kościola w którym bierzesz ślub, ja miałam własnie taki przypadek gdy ksiądz doczepił się że chce inną Panią która miała nam grać na organach..musiałam z mężem zapłacić za nic :| 100 zł organiscie który gra w danym kościele bo on ma dzieci, bo pozniej ma pretensje bo to bo tamto, byłam taka wsciekla ze myslalam ze wyjde z siebie!! ale nie chciałam słuchać na swoim ślubie faceta który spiewa tragicznie :| tylko Panią która ma głos Anioła!! dlatego wyszło jak wyszło stracilismy, ale sie opłacało
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 17:34   #4558
MagnesAgnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny! A ile tak mniej więcej kosztuje taka oprawa mszy? Bo w sumie czas zacząć się rozglądać.
Idziecie na Galę Ślubną? Co ciekawego tam można znaleźć? Muszę wysłać tam rodziców i ich trochę poinformować wcześniej
MagnesAgnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:48   #4559
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

angelikada mogłabyś podesłać mi na PW nr do tej Pani? Jak się nazywa i czy ona śpiewa sama czy ze swoim akompaniamentem?

No właśnie jaki jest koszt takiej oprawy muzycznej?

MagnesAgnes ja się wybieram i w Lesznie i w Poznaniu (teraz w niedzielę). Tutaj bardziej pod względem szukania inspiracji w dekoracjach sali, a w Lesznie chcę przetestować fryzjerów i poszukać kwiaciarni
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:13   #4560
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez fiooolka Pokaż wiadomość
angelikada mogłabyś podesłać mi na PW nr do tej Pani? Jak się nazywa i czy ona śpiewa sama czy ze swoim akompaniamentem?

No właśnie jaki jest koszt takiej oprawy muzycznej?

MagnesAgnes ja się wybieram i w Lesznie i w Poznaniu (teraz w niedzielę). Tutaj bardziej pod względem szukania inspiracji w dekoracjach sali, a w Lesznie chcę przetestować fryzjerów i poszukać kwiaciarni
Ja również poproszę numer do tej Pani na galę wybieram się w Lesznie, żeby poszukać kwiaciarni i rozejrzeć się za wzorami zaproszeń ślubnych. Fiooolka- Fryzjerkę mogę Ci polecić Natalię z Vivy! Od prawie 2 lat regularnie zajmuje się moimi i TŻ włosami, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny miał czesać mnie do ślubu. Z tego co się orientuję VIVA będzie miała stoisko na targach.
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.