AKCJA: Styczeń bez słodyczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 20:48   #91
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Hej dziewuchy, melduję się grzecznie jestem z siebie bardzo dumna, bo czwarty dzień na czysto. Skubnęłam dziś odrobinę chałki i to tyle ze słodyczy (?) obiecałam sobie odstawić też słodkie bułki, dlatego chałkę uważam za lekkie odstępstwo.

Trzymam kciuki za Was i za samą siebie
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:28   #92
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Hej dziewczyny
Żeby nie było 4 dzień za mną i nawet nie ciągnie . Tylko jutro mam imprezę z pracy i pewnie będzie tort ale nie dam się i będę twarda, jak to wytrzymam to będzie super .
Wczoraj nic nie pisałam bo jak się przebierałam i zobaczyłam siebie w lustrze to złapałam doła a feee uda i brzuch .
No nic od niedzieli spróbuję poćwiczyć ten skalpel Ewy Chodakowskiej.
Życzę Nam wszystkim wytrwałości
__________________
zatrzymaj czas, niech biegnie wolniej i spraw, bym przestała się bać tego, co musi przyjść




Styczeń bez słodyczy
4/31

agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 09:54   #93
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agusia0811 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Żeby nie było 4 dzień za mną i nawet nie ciągnie . Tylko jutro mam imprezę z pracy i pewnie będzie tort ale nie dam się i będę twarda, jak to wytrzymam to będzie super .
Wczoraj nic nie pisałam bo jak się przebierałam i zobaczyłam siebie w lustrze to złapałam doła a feee uda i brzuch .
No nic od niedzieli spróbuję poćwiczyć ten skalpel Ewy Chodakowskiej.
Życzę Nam wszystkim wytrwałości
Z ćwiczeń polecam fitappy wpisz na YT i znajdziesz mnóstwo filmików są też na paru chomikach. Ja ćwiczę już jakiś czas, niedługo w sumie z 2tyg. plus do tego rower 40min trening interwałowy, rower dłużej już z 1,5 miesiąca, no i mam efekty - 55kg do 53kg i jędrniejsze uda a nie tłuszczykowa chlapa w sumie godzinka ćwiczeń dziennie (rower+fitappy), kobietka z filmików sympatyczna dobrze pokazuje i doradza są różne poziomy ja robiłam początkujące na razie.
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 10:30   #94
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Z ćwiczeń polecam fitappy wpisz na YT i znajdziesz mnóstwo filmików są też na paru chomikach. Ja ćwiczę już jakiś czas, niedługo w sumie z 2tyg. plus do tego rower 40min trening interwałowy, rower dłużej już z 1,5 miesiąca, no i mam efekty - 55kg do 53kg i jędrniejsze uda a nie tłuszczykowa chlapa w sumie godzinka ćwiczeń dziennie (rower+fitappy), kobietka z filmików sympatyczna dobrze pokazuje i doradza są różne poziomy ja robiłam początkujące na razie.
Spadasz mi z nieba właśnie o tą jędrność mi chodzi dzisiaj czasu nie znajdę ale jutro zacznę robić te fitappy i zamiast roweru coś pokombinuję
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki żeby mnie nie kusiło na ten tort o najlepiej niech cały bezowy będzie
__________________
zatrzymaj czas, niech biegnie wolniej i spraw, bym przestała się bać tego, co musi przyjść




Styczeń bez słodyczy
4/31

agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 10:37   #95
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Z ćwiczeń polecam fitappy wpisz na YT i znajdziesz mnóstwo filmików są też na paru chomikach. Ja ćwiczę już jakiś czas, niedługo w sumie z 2tyg. plus do tego rower 40min trening interwałowy, rower dłużej już z 1,5 miesiąca, no i mam efekty - 55kg do 53kg i jędrniejsze uda a nie tłuszczykowa chlapa w sumie godzinka ćwiczeń dziennie (rower+fitappy), kobietka z filmików sympatyczna dobrze pokazuje i doradza są różne poziomy ja robiłam początkujące na razie.
Muszę się zgodzic Fitappy to swietny kanał Zawsze korzystam z jej rozgrzewki. Polecam też blogilates i mel b
dziewczyny zaczynam dzien z czystym bezsłodyczowym sumieniem i mega zakwasami w posladkach zrobiłam wczoraj posladki z mel b i 8 minut na posladki z panem w leginsach
didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:47   #96
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Kochane jakaż ja z Was dumna jestem ! 4 dzień dziś mnie wita, a motywacja wzrosla przed chwilką, bo TŻ dosrał mi: Ty to chyba lubisz słodkie, co? Postawiłaś całą bombonierę na Sylwestra i sama ją wpier*oliłaś.. aż się we mnie zagotowało, bo już nie pamięta tego, że był pijany, a drugiego dnia zjadłam jedną i większą połowę zaniosłam rodzicom. Raptem 4 czekoladki od mojej ukochanej babci..
Za chwilkę zjem mój pierwszy posiłek - dopiero wstałam. Potem dużo się na chodzę, bo o 14.30 spotkanie z przyjaciółkami na mieście.. także. Oby nie było żadnych pokus!
wicherku - bardzo ładnie! Jak są takie efekty to ja też zaczynam..
agusia Na 1000% będzie bezowy ja teraz jak myślę o słodyczach, o ohydnych kremach w tortach itd to robi mi się nie dobrze
furry no to elegancko

Hah.. Pan w ledzinsach króluje
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:10   #97
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Hej, ja póki co dobrze sobie radzę Jedyne co mam sobie do zarzucenia, to piłam wczoraj mojito w klubie i tam był ponoć brązowy cukier na dnie:P ale bez sprite'a na szczęście, ale ciastek czekolady nic a nic
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 12:18   #98
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Hej, ja póki co dobrze sobie radzę Jedyne co mam sobie do zarzucenia, to piłam wczoraj mojito w klubie i tam był ponoć brązowy cukier na dnie:P ale bez sprite'a na szczęście, ale ciastek czekolady nic a nic
brązowy cukier nie taki zły !
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:38   #99
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agusia0811 Pokaż wiadomość
Spadasz mi z nieba właśnie o tą jędrność mi chodzi dzisiaj czasu nie znajdę ale jutro zacznę robić te fitappy i zamiast roweru coś pokombinuję
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki żeby mnie nie kusiło na ten tort o najlepiej niech cały bezowy będzie
Hehe cieszę się że mogę pomóc Po każdej kąpiel polecam wziąć obojętnie jaki balsam i sobie powcierać w uda i gdzie tam chcesz, wcierać i masować aż wszystko wejdzie w ciałko

A linka do fitappy z którego najwięcej korzystałam ostatnio wklejam:
http://www.youtube.com/watch?v=xtBpc7-J060

Robiłam też z niej wczoraj Pilates i to:
http://www.youtube.com/watch?v=9ni1TO_asTE

Ale lepiej czuję mięśnie po tym 1 linku, ja początkująca i to się może łatwe wydać, ale lepiej zacząć od niższej półki i podnosić poprzeczkę, stopniowo mięśnie przygotowywać na wysiłek

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Muszę się zgodzic Fitappy to swietny kanał Zawsze korzystam z jej rozgrzewki. Polecam też blogilates i mel b
dziewczyny zaczynam dzien z czystym bezsłodyczowym sumieniem i mega zakwasami w posladkach zrobiłam wczoraj posladki z mel b i 8 minut na posladki z panem w leginsach
Mel B słyszałam że fajne na brzuch sobie zrobię ją dzisiaj może bo fitappy szaleje z tym brzuchem i nie dawałam rady wczoraj z tym :P jeszcze słaba jestem kondycyjnie.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Kochane jakaż ja z Was dumna jestem ! 4 dzień dziś mnie wita, a motywacja wzrosla przed chwilką, bo TŻ dosrał mi: Ty to chyba lubisz słodkie, co? Postawiłaś całą bombonierę na Sylwestra i sama ją wpier*oliłaś.. aż się we mnie zagotowało, bo już nie pamięta tego, że był pijany, a drugiego dnia zjadłam jedną i większą połowę zaniosłam rodzicom. Raptem 4 czekoladki od mojej ukochanej babci..
Za chwilkę zjem mój pierwszy posiłek - dopiero wstałam. Potem dużo się na chodzę, bo o 14.30 spotkanie z przyjaciółkami na mieście.. także. Oby nie było żadnych pokus!
wicherku - bardzo ładnie! Jak są takie efekty to ja też zaczynam..
agusia Na 1000% będzie bezowy ja teraz jak myślę o słodyczach, o ohydnych kremach w tortach itd to robi mi się nie dobrze
furry no to elegancko

Hah.. Pan w ledzinsach króluje


Ja jednak nie daję rady z 0 słodyczy i ograniczam drastycznie, 1 kostkę czekolady dziennie do ssania i mam dość, przyzwyczaja się żołądek do tego, a taka ilość chyba nie zaszkodzi, lepiej tyle niż opierdzielić całą tabliczkę, dziś zjadłam (a raczej wyssałam i wymemłałam) 1 czekoladkę z bombonierki a jak mąż potem wsysał resztę to nie miałam nawet smaka

Oj efekty są ale trzeba regularnie i się nie oszczędzać, wiadomo że na siłowni jak ludzie patrzą to się ćwiczy porządnie i tak samo trzeba to wszystko wykonywać w domu jak nikt nie widzi - do bólu
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:59   #100
boczekoola
Raczkowanie
 
Avatar boczekoola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

miałam wczoraj mega chęć na coś czekoladowego, no ale nie wolno mi przecież!!! tak więc mam kakaowe masło do ciała, cała się nasmarowałam i przeszło mi
sama stałam się pralinką
http://loss-weight-now1.blogspot.com/
__________________
http://loss-weight-now1.blogspot.com/
ZAPRASZAM
boczekoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:05   #101
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez boczekoola Pokaż wiadomość
miałam wczoraj mega chęć na coś czekoladowego, no ale nie wolno mi przecież!!! tak więc mam kakaowe masło do ciała, cała się nasmarowałam i przeszło mi
sama stałam się pralinką
http://loss-weight-now1.blogspot.com/
Podziwiam, że tak dajecie radę 0 słodyczy ja muszę 1 kostkę sobie wymuskać i potem cały dzień nic i jestem zadowolona i tak sukces bo normalnie to pół tabliczki na raz :P
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 13:48   #102
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Z ćwiczeń polecam fitappy wpisz na YT i znajdziesz mnóstwo filmików są też na paru chomikach. Ja ćwiczę już jakiś czas, niedługo w sumie z 2tyg. plus do tego rower 40min trening interwałowy, rower dłużej już z 1,5 miesiąca, no i mam efekty - 55kg do 53kg i jędrniejsze uda a nie tłuszczykowa chlapa w sumie godzinka ćwiczeń dziennie (rower+fitappy), kobietka z filmików sympatyczna dobrze pokazuje i doradza są różne poziomy ja robiłam początkujące na razie.

u mnie dzień kolejny bez słodkiego, a na prawdę w pokoju mam pełno słodkości. Cieszę się, niestety dzisiaj skusiłam się na chipsy a miałam nadzieje, że hurtowo pozbędę się "śmietniskowego" jedzenia z diety.
Nawet już tak trudno nie jest, po prostu NIE i koniec dyskusji...
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 15:04   #103
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez boczekoola Pokaż wiadomość
miałam wczoraj mega chęć na coś czekoladowego, no ale nie wolno mi przecież!!! tak więc mam kakaowe masło do ciała, cała się nasmarowałam i przeszło mi
sama stałam się pralinką
To mnie teraz rozśmieszyłaś
Telewizja to czyste zło! Nie mogę patrzeć na reklamy moich ukochanych ciastek
Miałam dzisiaj ochotę na czekoladę,to zapchałam się granatem i wszystko mi przeszło
didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 15:59   #104
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
To mnie teraz rozśmieszyłaś
Telewizja to czyste zło! Nie mogę patrzeć na reklamy moich ukochanych ciastek
Miałam dzisiaj ochotę na czekoladę,to zapchałam się granatem i wszystko mi przeszło
Czas poświęcony na tv warto poświęcić na ćwiczenia i wtedy będzie można sobie na coś pozwolić bo styczeń nie będzie trwać wiecznie jak i nasze wyrzeczenia a do systematyczności w ćw. łatwo się przyzwyczaić
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:09   #105
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość

Jasne,że jest dla Ciebie miejsce Nawet musisz dołączyć do nas,bo im większa grupa ,tym ciężej jest zjeść coś słodkiego,bo dostaniesz od nas lanie
Gratuluję słodyczowych sukcesów
didaska jak muszę to jestem dzięki za przyjęcie i baciki (na przyszłośc jak znalazł bo im dalej to w moim przypadku ciężej)

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Witaj Gosiu (?) ! Zapraszam, miejsca kupę. Większość się niestety wykruszyła, ale ja tutaj zostanę. Udowodnię sobie i wszystkim w okół, że można. Odzyskam wartość siebie i stracę prawie wszystkie kompleksy. Mam wielką motywację. Teraz tylko pokazać dwom mieszającym mi debilom w głowie, że jestem pewna siebie i drugi raz się nie dam, a wtedy będę dla nich nieosiągalna. Słodka zemsta Jak to mówią; są krzesła i taborety Trzymam się ładnie na diecie już 3 dzień i dam radę Widzę, że też musisz mieć dobrą motywację - nieźle. Nie poległaś 4 dzień Podziwiam. Nie każdy ma taki mocny charakterek. Pozdrawiam!
agiantkaa Margot wystarczy dzięki za zaproszenie Pewnie, że dasz radę bo inaczej koleżanki lanie sprawią Bardzo mi się podoba taka styczniowa akcja bo warto innym ale i sobie udowodnić , że się potrafi!

Dziś 5 dzień bez słodyczy zaliczony ale coraz więcej myśli krąży wokół krówek z wawela. Cóż tak to jest, że im bardziej się czegoś unika to kusi podwójnie Życzę wytrwałości wszystkim
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:31   #106
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Taka drobna sugestia, nie piszcie, na co konkretnie macie ochotę, ok? Nic dobrego to nie przyniesie zresztą na początku została sformułowana zasada - nie opisujemy słodyczy...

Ja dziś w zasadzie na czysto, wciągnęłam kisiel, ale do 'konkretnego' słodkiego mnie nie ciągnie.

Powodzenia
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:33   #107
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Widzę, że dziś bardzo dobrze ! Praktycznie żadnych wpadek Ja właśnie wróciłam. Na chodziłam się strasznie.. ! U przyjaciółek byłam raczona deserem - dobrym* i oczywiście obiadkiem - schabowe, pieczarki, ziemniaki, surówka i serek. Nie tknęłam NIC ! Jestem z siebie dumna. Trzymam się elegancko. Potraciłam już trochę ładnych cm z talii, brzucha i pod biustem. Oby tak dalej..

* Przypominam zasadę, która znajduję się na str. 1 i sama dotrzymuję. Nie będę rozpisywać się o smaczności owego cuda
Pozdrawiam!
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:59   #108
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Widzę, że dziś bardzo dobrze ! Praktycznie żadnych wpadek Ja właśnie wróciłam. Na chodziłam się strasznie.. ! U przyjaciółek byłam raczona deserem - dobrym* i oczywiście obiadkiem - schabowe, pieczarki, ziemniaki, surówka i serek. Nie tknęłam NIC ! Jestem z siebie dumna. Trzymam się elegancko. Potraciłam już trochę ładnych cm z talii, brzucha i pod biustem. Oby tak dalej..

* Przypominam zasadę, która znajduję się na str. 1 i sama dotrzymuję. Nie będę rozpisywać się o smaczności owego cuda
Pozdrawiam!
Ja właśnie wciągam jogurt naturalny z bananem kurde pierwszy raz jem takie coś i wniosek jest jeden - pyszne A do jakiej wagi chcesz schudnąć? I ile masz cm w tych miejscach? Ja się chyba zmierzę jutro bo nawet nie wiem
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:18   #109
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wciągam jogurt naturalny z bananem kurde pierwszy raz jem takie coś i wniosek jest jeden - pyszne A do jakiej wagi chcesz schudnąć? I ile masz cm w tych miejscach? Ja się chyba zmierzę jutro bo nawet nie wiem
Ja uwielbiam jogurty wszelkiego rodzaju ! Mogę pić i jeść litrami.
Chciałabym 57 kg - marzenia ogólnie wydaje mi się, że 62 nie byłoby źle Mimo wszystko jak na razie - waga popsuta. Nie ciągnie mnie do kupna nowych baterii. Zależy mi na utracie cm, ale na pewno wskoczę na nią już niedługo (czyt. może w przyszłym tyg.. ) Cm podane w sygnaturce. A Ty?
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 20:27   #110
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam jogurty wszelkiego rodzaju ! Mogę pić i jeść litrami.
Chciałabym 57 kg - marzenia ogólnie wydaje mi się, że 62 nie byłoby źle Mimo wszystko jak na razie - waga popsuta. Nie ciągnie mnie do kupna nowych baterii. Zależy mi na utracie cm, ale na pewno wskoczę na nią już niedługo (czyt. może w przyszłym tyg.. ) Cm podane w sygnaturce. A Ty?
Ważyłam 55kg jak zaczęłam ćwiczenia czyli: rower 40 min. jakoś od 1,5 miesiąca, ale źle jeździłam teraz interwały robię też 40 min, 3 jednostajnie, 1 na maxa szybko i tak cykli 10. A ćwiczenia z filmikami to chyba 2 tygodnie dopiero lecą, a te interwały to chyba 3-4 tygodnie. Zważyłam się po świętach dalej 55kg, zważyłam się dziś rano -53,3kg jakoś chyba było. Jeszcze mam brzuszek do zwalenia i wysmuklić nogi, sądzę że się uda przy wadze 51kg bo już tyle kiedyś ważyłam, a zmierzyć to się jutro zmierzę to podam też w sygnaturce lub napiszę w wątku czyli wiele do chudnięcia nie ma, ujędrniam się i wysmuklam, spalam fałdkę na brzuszku. No i podnoszę aktywność i kondycję robię a nie takie flaki
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:39   #111
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ważyłam 55kg jak zaczęłam ćwiczenia czyli: rower 40 min. jakoś od 1,5 miesiąca, ale źle jeździłam teraz interwały robię też 40 min, 3 jednostajnie, 1 na maxa szybko i tak cykli 10. A ćwiczenia z filmikami to chyba 2 tygodnie dopiero lecą, a te interwały to chyba 3-4 tygodnie. Zważyłam się po świętach dalej 55kg, zważyłam się dziś rano -53,3kg jakoś chyba było. Jeszcze mam brzuszek do zwalenia i wysmuklić nogi, sądzę że się uda przy wadze 51kg bo już tyle kiedyś ważyłam, a zmierzyć to się jutro zmierzę to podam też w sygnaturce lub napiszę w wątku czyli wiele do chudnięcia nie ma, ujędrniam się i wysmuklam, spalam fałdkę na brzuszku. No i podnoszę aktywność i kondycję robię a nie takie flaki
Jak ja bym chciała zobaczyć tyle na wadze, och.. Ogólnie mam 173 cm wzrostu, a Ty? No to ładnie u Ciebie. I gratuluję spadku. Już nie dużo zostało. Podziwiam za cierpliwość do ćwiczeń. Ja nie robię żadnych, cholera Muszę zacząć! W poniedziałek trzeba zaopatrzyć się w folie spożywczą i zacząć smarować się kremikami, a potem owijać - efekty niesamowite. Próbowałam Dziś robiłam peeling. Zmieniłam trochę ten kawowo - solny. Dodałam płatki owsiane, siemienie lniane, pieprz cayen i cytrynę. Wszystko wmasowałam i zmyłam. Ciało nieziemsko wygładzone! Po kąpieli też zrobię się pralinką. Krem do ciała czekoladowo-truflowy
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:48   #112
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała zobaczyć tyle na wadze, och.. Ogólnie mam 173 cm wzrostu, a Ty? No to ładnie u Ciebie. I gratuluję spadku. Już nie dużo zostało. Podziwiam za cierpliwość do ćwiczeń. Ja nie robię żadnych, cholera Muszę zacząć! W poniedziałek trzeba zaopatrzyć się w folie spożywczą i zacząć smarować się kremikami, a potem owijać - efekty niesamowite. Próbowałam Dziś robiłam peeling. Zmieniłam trochę ten kawowo - solny. Dodałam płatki owsiane, siemienie lniane, pieprz cayen i cytrynę. Wszystko wmasowałam i zmyłam. Ciało nieziemsko wygładzone! Po kąpieli też zrobię się pralinką. Krem do ciała czekoladowo-truflowy
Uważaj, bo jeszcze ktoś Cię zje

160 cm wzrostu więc u mnie te 55 kg to było dużo wizualnie :/ Ja robię codziennie, ok. 20 min z filmiku fitappy i MelB zaczęłam na brzuch dziś ale padałam ;P słaby mam brzuch, nogi już wzmocniały czuję no i 40 min rower, godzina ćwiczeń dziennie, mało kiedy opuszczam, tylko jak czułam zakwasy to 2 dni przerwy, by się nie męczyć. Zachęcam, spróbuj ruch to zdrowie w każdym calu, radośniejsza się zrobiłam, no i ćwiczenia wspomagają odchudzanie, luźna skóra się ujędrnia i wchłania czy jakoś tak A teraz już nie trzeba cierpliwości, sama z radością idę ćwiczyć tym bardziej, że zobaczyłam pierwsze efekty!
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:15   #113
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Uważaj, bo jeszcze ktoś Cię zje

160 cm wzrostu więc u mnie te 55 kg to było dużo wizualnie :/ Ja robię codziennie, ok. 20 min z filmiku fitappy i MelB zaczęłam na brzuch dziś ale padałam ;P słaby mam brzuch, nogi już wzmocniały czuję no i 40 min rower, godzina ćwiczeń dziennie, mało kiedy opuszczam, tylko jak czułam zakwasy to 2 dni przerwy, by się nie męczyć. Zachęcam, spróbuj ruch to zdrowie w każdym calu, radośniejsza się zrobiłam, no i ćwiczenia wspomagają odchudzanie, luźna skóra się ujędrnia i wchłania czy jakoś tak A teraz już nie trzeba cierpliwości, sama z radością idę ćwiczyć tym bardziej, że zobaczyłam pierwsze efekty!
Hehe tak.. dziś poćwiczę z TŻtem - jedyne ćwiczenia, do których nie trzeba mnie namawiać Kanał fitappy jest bardzo fajny. Już kiedyś ją ujrzałam. Ciekawe ćwiczenia, nie takie niemożliwe, fajnie pokazuje i tłumaczy. Elegancko skuszę się troszku jak poluzuję czas. Na pewno dodatkowa motywacja to efekty. Daję kopa !
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:17   #114
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Hehe tak.. dziś poćwiczę z TŻtem - jedyne ćwiczenia, do których nie trzeba mnie namawiać Kanał fitappy jest bardzo fajny. Już kiedyś ją ujrzałam. Ciekawe ćwiczenia, nie takie niemożliwe, fajnie pokazuje i tłumaczy. Elegancko skuszę się troszku jak poluzuję czas. Na pewno dodatkowa motywacja to efekty. Daję kopa !
TŻ? nie od początku i wszystko czytam w tym wątku i ominęło mnie to chyba

A co do fitappy ma i trudniejsze próbowałam wczoraj na brzuch i nie dałam rady MelB ma łatwiejsze aczkolwiek też czuję brzuch po tym
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:30   #115
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Macie dużo racji ale co zrobić jak się obsesyjnie o jednym słodkim potworze myśli dziś 3 rodzaje na stole były i zero kuszenia a ten jeden z głowy nęci i tylko wstyd przed złamaniem wyzwania ratuje ...ale na jak długo obiecuje więcej nie wspominać imienia złego
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:55   #116
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
TŻ? nie od początku i wszystko czytam w tym wątku i ominęło mnie to chyba

A co do fitappy ma i trudniejsze próbowałam wczoraj na brzuch i nie dałam rady MelB ma łatwiejsze aczkolwiek też czuję brzuch po tym

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Macie dużo racji ale co zrobić jak się obsesyjnie o jednym słodkim potworze myśli dziś 3 rodzaje na stole były i zero kuszenia a ten jeden z głowy nęci i tylko wstyd przed złamaniem wyzwania ratuje ...ale na jak długo obiecuje więcej nie wspominać imienia złego
Haha.. oj to straszny potwór ! jeśli da radę - wyrzuć, daj komuś szczupłemu i miej satysfakcję, że jemu pójdzie w boczki obrzydź sobie jakoś tego potwora.. no nie wiem.. Dasz radę, a jeśli nie to dostaniesz takie lanie, że hej! Na tyłek nie usiądziesz dłuuugo.. nie chcę zostać tu sama - kobietko. Nas też kusi - na pewno, ale dajemy radę. Jesteś jedną z NAS
aaa.. zapomniałabym .. - tylko 3 na początek

Edytowane przez agiantkaa
Czas edycji: 2013-01-06 o 09:52
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:56   #117
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Kolejny dzien za nami ! U mnie sukces, bo nie otaczają mnie najmniejsze pokusy :p Gorzej będzie, jak za tydzień pojadę odwiedzić tż.. ale to jeszcze duuużo czasu
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:02   #118
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

...

Edytowane przez wicherek1989
Czas edycji: 2013-01-06 o 13:51
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:03   #119
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

agiantka nie rozumiem tego co napisałaś ! Pierwsza cześc wypowiedzi zapowiada sielankę, zakochaną Ciebie i szczęśliwą u boku kogoś fajnego.. A druga?? PRzeciwieństwo ! Niezdecydowana:p
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:08   #120
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Kolejny dzien za nami ! U mnie sukces, bo nie otaczają mnie najmniejsze pokusy :p Gorzej będzie, jak za tydzień pojadę odwiedzić tż.. ale to jeszcze duuużo czasu
U mnie też sukces. Nie wpadłam już 4 dni. Nawet nie skubnęłam. Odzywa mi się żołądek, cholerka.. głodno mi. Poczekam do rana..
To wyobraź sobie, że my wszystkie jedziemy z Tobą do tż i za każdą głupią myśl baciki Mój idiotoczub mnie namawia, a potem dosrywa... rodzice tak samo. Trzeba się wyprowadzić, zdecydowanie.
Kolejnym mym dzisiejszym sukcesem było odmówienie po 21.00 grzybków z jajkami i cebulką. Yeah !
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.