Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 21:01   #571
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Dziękuję.

One są produkowane przez firmę Regent House, ale u nas da się je kupić chyba tylko w Aromatelli więc wydaje mi się, ze określenie "granulki z Aromatelli" nie jest mylące. English Rain jest zdecydowanie łazienkowy. A Dreams of Angel jest cukierkowo-słodki, ciasteczkowo-słodki, owocowo-słodki?

Możesz też wrzucić sobie do worka w odkurzaczu wacik nasączony olejkiem albo perfumami, ale pachnie zdecydowanie mniej intensywnie niż granulki.
Ja tak właśnie robię
Wciągam do odkurzacza listek papieru toaletowego z kilkoma kroplami dowolnego olejku i zapachnia cały dom. Mój odkurzacz "zjadł" listek chyba ze 2 miesiące temu, a podczas odkurzania nadal czuć zapach, więc polecam tą metodę. Za to odradzam pastylki do odkurzacza, słabo wyczuwalne.
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
fajoska, a ten kominek sliczny

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

widzialam dzis w SP w promocji te patyczki bez i rozany ogrod za 8,99, w rossku sa po 14,99 dalej, a juz sa ne zapachy stad moze taka obnizka
Czekam, żeby wypróbować te nowe.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak któraś z Was dostanie info od Pana z all, że ma już woski i może wysłać, to dajcie znać na wątku ok? Strasznie chciałabym je już mieć u siebie

P.S. A swoją drogą, to nie myślicie, że jak tyle dziewczyn zapłaci mu poza all, to jednak czmychnie sobie z naszą kasą i nie wyśle wosków? Tak tylko głośno myślę
Ja się nie boję. Jedna paczka od Pana Przemka doleciała do mnie bezpiecznie. Poza tym, trochę nas jest, gdyby próbował nas oszukać to mamy dowody w postaci maili, że doszło do sprzedaży poza aukcją.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:05   #572
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A które paliłaś? No i jeszcze pozostaje kwestia źródła. Może one jakieś źle przechowywane były?
Zrodlo to chyba takie oficjalne znalazlam , ale fakt - na temat przechowywania nic nie wiadomo.
Probowalam:
Christmas Eve
Red Berry&Cedar
Christmas Cupcake
i Sugared Apple

I wszystkie mi sie podobaja zapachowo, ale mocowo juz nie

Sorry, ze Wam tak tu narzekam. No po prostu oczekiwalam wiekszego wow!
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:23   #573
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Zrodlo to chyba takie oficjalne znalazlam , ale fakt - na temat przechowywania nic nie wiadomo.
Probowalam:
Christmas Eve
Red Berry&Cedar
Christmas Cupcake
i Sugared Apple

I wszystkie mi sie podobaja zapachowo, ale mocowo juz nie

Sorry, ze Wam tak tu narzekam. No po prostu oczekiwalam wiekszego wow!
a ile wosku topisz na raz? moze za mało po prostu?

chcialabym miec wosk christmas eve

a jak pachnie red berry&cedar?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2013-01-12 o 21:25
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:24   #574
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Zrodlo to chyba takie oficjalne znalazlam , ale fakt - na temat przechowywania nic nie wiadomo.
Probowalam:
Christmas Eve
Red Berry&Cedar
Christmas Cupcake
i Sugared Apple

I wszystkie mi sie podobaja zapachowo, ale mocowo juz nie

Sorry, ze Wam tak tu narzekam. No po prostu oczekiwalam wiekszego wow!
Magdulenko, chyba wiem, co masz na myśli. Też myślałam, że się aż zacznę dusić od nadmiaru zapachu i intensywności, a tu nie bardzo. Ja takie rozczarowanie przeżyłam, kiedy użyłam podarowanych w prezencie tealightów cynamonowych, których W OGÓLE nie było czuć podczas palenia. YC to duża poprawa, a jeśli chcę naprawdę intensywnego zapachu, to i tak poświęcam kilka kropel jakiegoś perfumowego killera .
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:25   #575
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a ile wosku topisz na raz? moze za mało po prostu?

Zaczynalam od 1/4 bo tyle wchodzilo do pustego teelighta.
Teraz dalam wiecej - bezposrednio do kominka (tak miedzy 1/3 a 1/2)
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:31   #576
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Dziewczyny, przyszły do mnie woski i sampler z kolekcji Q1 z ebay W skrócie:

Black coconut - wtf, dlaczego tego zapachu nie będzie w Europie? Zapach przepiękny Kupiłam go tylko i wyłącznie dlatego, że chciałam wywąchać całą kolekcję, a się okazało, że deklasuje inne zapachy w przedbiegach.O dziwo kokosa ja nie czuję w nim wcale. Dla fanek kokosa polecam Coconut bay lub Christmas on the beach Jakby ktoś podstawił mi zapach pod nos powiedziałabym, że to zapach luksusowych perfum. Zapach drzewno - kwiatowy. Przez folię zapach ciężki, ale po zapaleniu delikatny, ale z tą "głęboką" nutą. Jak będę miała możliwość zakupu tego zapachu, na pewno to zrobię.

Turquoise sky - na ten zapach liczyłam najbardziej i się nie zawiodłam. Czuć "niebieskie" nuty powietrza i wody, ciut soli, ciut słońca. O dziwo nie mam porównania dla tego zapachu. Jest to świeżak, ale z łagodnymi, wiosennymi nutami.

Waikiki melon - gumy do żucia arbuzowe, arbuzowa mgiełka z Avonu Zapach bardzo radosny, pozytywny, typowo wiosenny. Jest to zapach dla początkujących, na pewno nie będzie drażnił nosa.

Paradise spice - banan z przyprawami. Nie jest nachalny, czuć cynamon, kardamon, ale z mleczną nutą. Przyjemny.

Golden sands - Ciężki do opisania. Myślałam, że będzie podobny do Pink sands, ale się pomyliłam. Jak odpalę to napiszę kilka słów, bo teraz nie wiem jak go w ogóle określić. Na pewno zapach cięższy niż Pink Sands, czuję nuty owocowe i drzewo sandałowe.


Brakuje mi jeszcze A child's wish, które będzie dostępny w Europie zapach Black coconut. Na dziś mogę określić kolekcję jako bardzo udaną. Zapachy typowo wiosenne, nie ma żadnych dusicieli

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No widzisz, mnie to zastanawia, bo nieraz na filmikach widziałam zachwyty, że wosk wypala się do samego końca - tylko należy dać mu spokój. Więc stąd moja konsternacja.

A na jakie woski się zasadzasz?
Ja w sumie wypaliłam tylko jeden średni tumbler, ale też nie wypalił mi się do końca. Na obrzeżach słoika był jeszcze wosk, ale jak tylko pokazały się blaszki, knoty nie chciały się zapalić ponownie. Dodam, że świeca spalała mi się równomiernie bez żadnych tuneli
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:35   #577
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 813
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Dziękuję.

One są produkowane przez firmę Regent House, ale u nas da się je kupić chyba tylko w Aromatelli więc wydaje mi się, ze określenie "granulki z Aromatelli" nie jest mylące. English Rain jest zdecydowanie łazienkowy. A Dreams of Angel jest cukierkowo-słodki, ciasteczkowo-słodki, owocowo-słodki?

Możesz też wrzucić sobie do worka w odkurzaczu wacik nasączony olejkiem albo perfumami, ale pachnie zdecydowanie mniej intensywnie niż granulki.
Dreams of Angel dla mnie jest cukierkowo-słodki, na pewno nie ciasteczkowo jest dość intensywny i naprawdę słodki, więc sypię minimalną ilość granulek i na krótszy czas.

Kusi mnie jeszcze z granulek: aloes, Guardian Angel, Island Dream's, czekolada, Baby Powder, Green Tea, Hidden Garden z odsypki i to chyba wszystko


A z wosków to niekończąca się lista...
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 21:35   #578
czarnykot6
Raczkowanie
 
Avatar czarnykot6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 118
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Pamietam Twoja sugestie
ale jakos na roze nie mam nastroju,
teraz te wszystkie zimowe i ciasteczkowe wariacje sa na topie

Napisze Wam, nad ktorymi sie jeszcze zastanawiam - podpowiedzcie mi, jak u nich z intensywnoscia, co?

HONEY & SPICE
GARDEN HIDEAWAY
BEACH WOOD
MIDSUMMERS NIGHT
RIVER VALLEY
BLACK COCONUT
PARADISE SPICE
KITCHEN SPICE
CAMOMILE TEA
BLISSFUL AUTUMN
SANDALWOOD VANILLA
SPARKLING CINNAMON (o tym czytalam, ze dosc intensywny, zgadza sie?)
LEMON LAVENDER
VANILLA LIME
Nie mam wszystkich niestety, ale mogę się wypowiedzieć o tych, które wypróbowałam Midsumers Night jest intensywny, ale nie killer; Blissful Autumn również intensywny i cudowny, rozchodzi się szybko po mieszkaniu i otula zapachem; Sparkling Cinnamon nie mam, ale za to Cinnamon Stick i ten to dopiero daje po nosie cynamonem U mnie intensywne są Cherries On Snow, Pink Lady Slippers, Spiced Orange i Soft Blanket, choć większość pisze, że zapach ledwo wyczuwalny :P
czarnykot6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:36   #579
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 813
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Dorotie, narobiłaś mi smaka na te z Q1
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:38   #580
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszły do mnie woski i sampler z kolekcji Q1 z ebay W skrócie:

Black coconut - wtf, dlaczego tego zapachu nie będzie w Europie? Zapach przepiękny Kupiłam go tylko i wyłącznie dlatego, że chciałam wywąchać całą kolekcję, a się okazało, że deklasuje inne zapachy w przedbiegach.O dziwo kokosa ja nie czuję w nim wcale. Dla fanek kokosa polecam Coconut bay lub Christmas on the beach Jakby ktoś podstawił mi zapach pod nos powiedziałabym, że to zapach luksusowych perfum. Zapach drzewno - kwiatowy. Przez folię zapach ciężki, ale po zapaleniu delikatny, ale z tą "głęboką" nutą. Jak będę miała możliwość zakupu tego zapachu, na pewno to zrobię.

Turquoise sky - na ten zapach liczyłam najbardziej i się nie zawiodłam. Czuć "niebieskie" nuty powietrza i wody, ciut soli, ciut słońca. O dziwo nie mam porównania dla tego zapachu. Jest to świeżak, ale z łagodnymi, wiosennymi nutami.

Waikiki melon - gumy do żucia arbuzowe, arbuzowa mgiełka z Avonu Zapach bardzo radosny, pozytywny, typowo wiosenny. Jest to zapach dla początkujących, na pewno nie będzie drażnił nosa.

Paradise spice - banan z przyprawami. Nie jest nachalny, czuć cynamon, kardamon, ale z mleczną nutą. Przyjemny.

Golden sands - Ciężki do opisania. Myślałam, że będzie podobny do Pink sands, ale się pomyliłam. Jak odpalę to napiszę kilka słów, bo teraz nie wiem jak go w ogóle określić. Na pewno zapach cięższy niż Pink Sands, czuję nuty owocowe i drzewo sandałowe.


....
Ciekawe opisy, zwlaszcza Black coconut (chyba jednak sie skusze )
A zapachy z Q1 wszystkie sa w Europie
http://www.candlecorner24.de/Neue-Fr...013:::123.html
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:38   #581
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Zaczynalam od 1/4 bo tyle wchodzilo do pustego teelighta.
Teraz dalam wiecej - bezposrednio do kominka (tak miedzy 1/3 a 1/2)

kurcze... to nie wiem, bo pół to juz duzo...chyba ze palisz w ogromnym poieszczeniu
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 21:41   #582
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez czarnykot6 Pokaż wiadomość
Nie mam wszystkich niestety, ale mogę się wypowiedzieć o tych, które wypróbowałam Midsumers Night jest intensywny, ale nie killer; Blissful Autumn również intensywny i cudowny, rozchodzi się szybko po mieszkaniu i otula zapachem; Sparkling Cinnamon nie mam, ale za to Cinnamon Stick i ten to dopiero daje po nosie cynamonem U mnie intensywne są Cherries On Snow, Pink Lady Slippers, Spiced Orange i Soft Blanket, choć większość pisze, że zapach ledwo wyczuwalny :P
Dzieki

musze sobie te pogrubione zapamietac

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kurcze... to nie wiem, bo pół to juz duzo...chyba ze palisz w ogromnym poieszczeniu
Nie, pomieszczenie takie normalne (a sypialenka, to juz wcale...)
ale ja mam chyba perfumami 'przytepiony' wech
(tez musze duzo i mocno)
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:45   #583
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Ciekawe opisy, zwlaszcza Black coconut (chyba jednak sie skusze )
A zapachy z Q1 wszystkie sa w Europie
http://www.candlecorner24.de/Neue-Fr...013:::123.html
rzeczywiście, coś mi się ubzdurało, że Black cocnut nie ma. Swiat zapachow podało listę:
W PL będą: A Child's Wish, Black Coconut, Paradise Spice, Turquoise Sky oraz Waikiki Melon.
Czyli wychodzi na to, że nie będzie Golden Sands

Dzięki za info
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:46   #584
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
rzeczywiście, coś mi się ubzdurało, że Black cocnut nie ma. Swiat zapachow podało listę:
W PL będą: A Child's Wish, Black Coconut, Paradise Spice, Turquoise Sky oraz Waikiki Melon.
Czyli wychodzi na to, że nie będzie Golden Sands

Dzięki za info
A faktycznie, tego nie ma
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 21:51   #585
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

U mnie dziś drugi tea light pod French Lavender, przy pierwszym nie był bardzo mocny, a teraz już niewiele czuję, resztki zapachu uciekły do przedpokoju. Ktoś chyba wspominał, że to killer Przy takiej wentylacji, broń chemiczna mi nie groźna

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No widzisz, mnie to zastanawia, bo nieraz na filmikach widziałam zachwyty, że wosk wypala się do samego końca - tylko należy dać mu spokój. Więc stąd moja konsternacja.

A na jakie woski się zasadzasz?
Jeśli mnie pytałaś, to na każdą kawę (TŻ kocha) i trawę (zielsko ja uwielbiam), jeszcze na kwiatowe: konwalie, tulipany itp. Jest tego trochę na ebay-u, ale koszty wysyłki mnie zniechęcają. U Pana zamówiłam owoce i ciasteczka, bo tylko to zostało, jedynym wyjątkiem jest Greenhouse.

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Jak widać po zdjęciach przyszła moja przesyłka z Zapachu Domu. Kominek okazał się matowy, chociaż byłam przekonana, że jest lakierowany, ale i tak bardzo mi się podoba więc nie ma problemu, za to słój Camomile Tea pachnie dużo mocniej niż wosk co mnie oczywiście bardzo bardzo cieszy. Illuma Lid dobrze się sprawdza jak na razie przy dużym słoju, nie ma tunelu wcale, natomiast w średnim zostaje odrobina wosku przy ściankach.
Gratuluję Zastanawiałam się nad kominkami na każdą porę roku Ten by świetnie pasował do jesieni

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość

Próbowałam też wciągać je do odkurzacza przed odkurzaniem i tu sprawdzają się rewelacyjnie, odkurzając zapachniłam cały dom.
Mam odkurzacz z filtrem wodnym i niekiedy dodaję kilka kropli olejku eterycznego.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak któraś z Was dostanie info od Pana z all, że ma już woski i może wysłać, to dajcie znać na wątku ok? Strasznie chciałabym je już mieć u siebie

P.S. A swoją drogą, to nie myślicie, że jak tyle dziewczyn zapłaci mu poza all, to jednak czmychnie sobie z naszą kasą i nie wyśle wosków? Tak tylko głośno myślę
Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
nie sadze, przeciez jestesmy dla niech niezlym rynkiem zbytu i jeszcze wiele YC u niego kupimy

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------



a probowalas Christmas Rose? chyba nie ma tu osoby, dla ktorej bylby slaby, dla wiekszosci to kiler
Ze mną umówił się na odbiór osobisty, bo bywa tam, gdzie mieszkam. Bardzo miły gest z jego strony.

Dla mnie Christmas Rose ma przyzwoitą intensywność, kilerem bym go raczej nie nazwała Z różanych zapachów jest najbardziej intensywny.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Napisze Wam, nad ktorymi sie jeszcze zastanawiam - podpowiedzcie mi, jak u nich z intensywnoscia, co?

HONEY & SPICE
GARDEN HIDEAWAY dla mnie intensywny, ale czułam wyłącznie mydło
BEACH WOOD bardzo delikatny, podobał mi się
MIDSUMMERS NIGHT
RIVER VALLEY
BLACK COCONUT
PARADISE SPICE
KITCHEN SPICE
CAMOMILE TEA czułam go, też lubię, ale bez nadmiernych zachwytów
BLISSFUL AUTUMN
SANDALWOOD VANILLA delikatny, ale go czułam, bardzo ładny zapach
SPARKLING CINNAMON (o tym czytalam, ze dosc intensywny, zgadza sie?)
LEMON LAVENDER
VANILLA LIME
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszły do mnie woski i sampler z kolekcji Q1 z ebay W skrócie:

Black coconut - wtf, dlaczego tego zapachu nie będzie w Europie? Zapach przepiękny Kupiłam go tylko i wyłącznie dlatego, że chciałam wywąchać całą kolekcję, a się okazało, że deklasuje inne zapachy w przedbiegach.O dziwo kokosa ja nie czuję w nim wcale. Dla fanek kokosa polecam Coconut bay lub Christmas on the beach Jakby ktoś podstawił mi zapach pod nos powiedziałabym, że to zapach luksusowych perfum. Zapach drzewno - kwiatowy. Przez folię zapach ciężki, ale po zapaleniu delikatny, ale z tą "głęboką" nutą. Jak będę miała możliwość zakupu tego zapachu, na pewno to zrobię.

Turquoise sky - na ten zapach liczyłam najbardziej i się nie zawiodłam. Czuć "niebieskie" nuty powietrza i wody, ciut soli, ciut słońca. O dziwo nie mam porównania dla tego zapachu. Jest to świeżak, ale z łagodnymi, wiosennymi nutami.

Waikiki melon - gumy do żucia arbuzowe, arbuzowa mgiełka z Avonu Zapach bardzo radosny, pozytywny, typowo wiosenny. Jest to zapach dla początkujących, na pewno nie będzie drażnił nosa.

Paradise spice - banan z przyprawami. Nie jest nachalny, czuć cynamon, kardamon, ale z mleczną nutą. Przyjemny.

Golden sands - Ciężki do opisania. Myślałam, że będzie podobny do Pink sands, ale się pomyliłam. Jak odpalę to napiszę kilka słów, bo teraz nie wiem jak go w ogóle określić. Na pewno zapach cięższy niż Pink Sands, czuję nuty owocowe i drzewo sandałowe.


Brakuje mi jeszcze A child's wish, które będzie dostępny w Europie zapach Black coconut. Na dziś mogę określić kolekcję jako bardzo udaną. Zapachy typowo wiosenne, nie ma żadnych dusicieli

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Ja w sumie wypaliłam tylko jeden średni tumbler, ale też nie wypalił mi się do końca. Na obrzeżach słoika był jeszcze wosk, ale jak tylko pokazały się blaszki, knoty nie chciały się zapalić ponownie. Dodam, że świeca spalała mi się równomiernie bez żadnych tuneli
Napisz, czy w Turquoise sky czujesz piżmo. Boję, że będzie tak jak z Nature's Paintbrush - szpital.

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2013-01-12 o 21:54
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 22:11   #586
czarnykot6
Raczkowanie
 
Avatar czarnykot6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 118
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

A ja jestem strasznie ciekawa Nature's Paintbrush. Tyle się o nim zachwytów naczytałam, ale nigdzie nie mogę go dostać Nie wiecie może gdzie mogłabym go poszukać (prócz ebaya, bo to dla mnie czarna magia)?
czarnykot6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 22:42   #587
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Magdulenka wg mnie (a tez lubie duzo i mocno )

HONEY & SPICE - intensywny cynamonowo-swiateczno-pikantny
GARDEN HIDEAWAY - pachnie identycznie jak wet garden Demeter - w mojej sypialni wyczuwalny nawet nastepnego dnia
BLISSFUL AUTUMN - intensywny, cieply, otulajacy - ja czuje jablka prazone z przyprawami i lekkimi kwiatami - b. ladny i intensywny

Polecam rowniez Cinnamon Stick - ladny cynamonek i dosyc slodki (a balam sie ze bedzie jak Cinnamon Bark Demetera) a jest takim zwyklym cynamonem z laski zmieszanym z odrobina Gingerbread Demetera

Ja lubie naprawde mega intensywny zapach i w mojej ocenie tak zeby bardzo mocno pachnialo na wiekszej powierzchni ja nie umie zrobic Zazdroszcze tym ktorzy pisza, ze czuc bylo w calym pietrowym domu zapach. U mnie czuc najbardziej w pokoju w ktorym sie pali wosk - ale juz w drugim rownie sporym zapach jest slabiej wyczuwalny.

Ja najlepiej czulam BLISSFUL AUTUMN

A z innej beczki - juz sie nie moge doczekac tego melona - bop uwielbiam arbuzy i b lubie avonowa mgielke arbuzowa
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 22:53   #588
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Miodowa Miodową, ale okazało się, że Pracownia Snów jest od mojej pracy rzut beretem i jeszcze dowożą za darmo w Krakowie. Zamówiłam następne 9 tart. O mamo! Sczeznę w czeluściach piekielnych

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2013-01-12 o 22:54
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 22:56   #589
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Dawno nic nowego nie paliłam, na jeden raz wrzuciłam połówkę Fruit Salad i katowałam go przez kilka dni. Chyba z 5 tealightów poszło, a dzisiaj też było co nieco czuć. Na wiosnę go polecam, bardzo apetyczny.

Teraz rozpala się Lemon Lavender
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 23:20   #590
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Zrodlo to chyba takie oficjalne znalazlam , ale fakt - na temat przechowywania nic nie wiadomo.
Probowalam:
Christmas Eve
Red Berry&Cedar
Christmas Cupcake
i Sugared Apple
Te killerami nie są.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

a jak pachnie red berry&cedar?
Bardzo ładnie Bardzo ładny cedr.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Zaczynalam od 1/4 bo tyle wchodzilo do pustego teelighta.
Teraz dalam wiecej - bezposrednio do kominka (tak miedzy 1/3 a 1/2)
Ja fluffy towel muszę rozpuszczać połowę tarty, inaczej nie czuję.

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość

Ja lubie naprawde mega intensywny zapach i w mojej ocenie tak zeby bardzo mocno pachnialo na wiekszej powierzchni ja nie umie zrobic Zazdroszcze tym ktorzy pisza, ze czuc bylo w calym pietrowym domu zapach.
To było Cherries on Snow. Killer zdecydowanie.
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Miodowa Miodową, ale okazało się, że Pracownia Snów jest od mojej pracy rzut beretem i jeszcze dowożą za darmo w Krakowie. Zamówiłam następne 9 tart. O mamo! Sczeznę w czeluściach piekielnych
Dowożą za darmo powiadasz... No ale w tym miesiącu to tylko Q1 i super okazje
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 23:52   #591
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Jednak woski działają. U mnie na podświadomość. Od dwóch dni palę Mackintosha i napadowe spożycie jabłek wzrosło u mnie znacznie.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 00:16   #592
marchewka z groszkiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 79
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Ktoś pytał o red berry&cedar. To pierwszy wosk jaki podgrzewałam. Zapach jest naprawdę przyjemny, ciepły, wyczuwalny, ale nie drażni. To dla mnie ważne bo od świeczki Baby powder bolała mnie głowa Czuję słodki zapach w całym pokoju (pokój ma ok.30m kw.). Jest ciepły, nie narzuca się. Kojarzy mi się ze spokojem i bezpieczeństwem.
Ives Rocher ma wodę toaletową "Cedr" i ten ich zapach jest dosyć wyraźny, a woskowi YC bliżej do łagodności i kobiecości.

Chciałam kupić kominek, niestety nie spotkałam żadnego ładnego w cenie do 25zł. Na szczęście znalazłam w domu taki metalowy podgrzewacz, na którym można postawić garnek, żeby strawa nie wystygła Zapala się tealighta pod spodem i stoi ciepłe. Więc odpaliłam tealighta, położyłam na to blaszkę do ciasta na to papilotkę do muffinek i na to w końcu wosk ufff. I działa, choć pięknie nie wygląda I pachnie
marchewka z groszkiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 00:20   #593
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Lemon Lavender ma moc rażenia, ładnie rozniósł się po mieszkaniu.
Cytryna przyjemnie łagodzi siłę lawendy, ale mam trochę skojarzenia z jakimś odświeżaczem, kostką wc, albo płynem do toalet
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 00:28   #594
marchewka z groszkiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 79
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Lemon Lavender mam też... jeszcze go nie podgrzewałam, ale jak dostałam przesyłkę i powąchałam to sie bardzo rozczarowałam... niestety również kojarzy mi się z kostką do wc.
marchewka z groszkiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 08:40   #595
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez czarnykot6 Pokaż wiadomość
A ja jestem strasznie ciekawa Nature's Paintbrush. Tyle się o nim zachwytów naczytałam, ale nigdzie nie mogę go dostać Nie wiecie może gdzie mogłabym go poszukać (prócz ebaya, bo to dla mnie czarna magia)?
Spróbuj w Zapach Domu --> http://zapachdomu.pl/wyniki-wyszukiw...ane%20natur%B1
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 09:35   #596
czarnykot6
Raczkowanie
 
Avatar czarnykot6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 118
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Całkiem zapomniałam o tej stronie Szkoda, że tart nie ma, ale sampler też da radę

U mnie dziś woski Pink Lady Slippers i Wild Passion Fruit - mieszanka iście letnia w ten mroźny i śniegowy poranek

Edytowane przez czarnykot6
Czas edycji: 2013-01-13 o 09:37
czarnykot6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 09:50   #597
alexandraz
Raczkowanie
 
Avatar alexandraz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Pamietam Twoja sugestie
ale jakos na roze nie mam nastroju,
teraz te wszystkie zimowe i ciasteczkowe wariacje sa na topie

Napisze Wam, nad ktorymi sie jeszcze zastanawiam - podpowiedzcie mi, jak u nich z intensywnoscia, co?

HONEY & SPICE
GARDEN HIDEAWAY
BEACH WOOD
MIDSUMMERS NIGHT
RIVER VALLEY
BLACK COCONUT
PARADISE SPICE
KITCHEN SPICE
CAMOMILE TEA
BLISSFUL AUTUMN
SANDALWOOD VANILLA
SPARKLING CINNAMON (o tym czytalam, ze dosc intensywny, zgadza sie?)
LEMON LAVENDER
VANILLA LIME
Polecam Garden Hideway. Pachnie trawami i jak dla mnie jakimś słodkim kwiatem typu konwalia..bardzo mi się podoba ten zapach
alexandraz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 10:19   #598
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

DZIECZYNY HELLP!
JAK SIE ROBI ZAKUPY W PRACOWNI SNÓW?
nie potrafie dodac do koszyka

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

dobra-ogoopia jestem -juz mam

czy ktos moze powiedziec czym sie róznią christmas Cupcake od christmac cookie? w sensie wyczuwalnych nut zapachowych?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2013-01-13 o 10:24
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 10:22   #599
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Dzieki

musze sobie te pogrubione zapamietac
Magdus - wachalam Spiced Orange ze sloja i wydawal sie niezlym kilerkiem.

U mnie drugi dzien mix Christmas Cookie i Cranberry Chutney.
Pachnie jak ciasto z bita smietana i malinami

Jako nowicjuszka mam pytanie odnosnie tart - jak dlugo je mozna palic? czy one sie wypalaja do konca tzn. wyparowuja czy przestaja pachniec? i czy palcie je non stop czy moze jak juz pachnie w pokoju to gasicie i zapalacie znowu po jakims czasie?
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 10:25   #600
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Świece zapachowe cz. II (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Magdus - wachalam Spiced Orange ze sloja i wydawal sie niezlym kilerkiem.

U mnie drugi dzien mix Christmas Cookie i Cranberry Chutney.
Pachnie jak ciasto z bita smietana i malinami

Jako nowicjuszka mam pytanie odnosnie tart - jak dlugo je mozna palic? czy one sie wypalaja do konca tzn. wyparowuja czy przestaja pachniec? i czy palcie je non stop czy moze jak juz pachnie w pokoju to gasicie i zapalacie znowu po jakims czasie?
Przestają pachnieć
Palę non stop, gaszę, gdy wychodzę z mieszkania, kładę się spać, albo zapach okazuje się zbyt intensywny i zaczyna mnie boleć głowa
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.