Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 08:14   #1
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95

Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?


Dziś przelała się fala goryczy i postanowiłam zadziałać. Fakt - popełniłam błąd i raz zagrałam w loterii smsowej RMF.fm, ale spam, który od kilku miesięcy mnie z tego powodu zalewa naprawdę nie jest tego wart. Potrafię dostawać kilka smsów dziennie od tego radia, a jak do tego dojdzie reszta spamerów - począwszy od własnej sieci, a skończywszy na wróżbach, mercedesach itd., człowiek ma serdecznie dość.

Dziś znalazłam sposób na RMF - trzeba tylko wysłać bezpłatny SMS pod numer 8065 o treści RMF.STOP. Sprawdzone, działa i może komuś się przyda.

Znacie podobne tricki dotyczące innych niechcianych wiadomości? Męczą mnie jeszcze jakieś gry online i wróżbici

Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 08:42   #2
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

a w jakiej jestes sieci? moj chlopak byl w orange i go meczyli reklamami to napisal do nich maila i byl spokoj
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 09:05   #3
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez JustShe Pokaż wiadomość
a w jakiej jestes sieci? moj chlopak byl w orange i go meczyli reklamami to napisal do nich maila i byl spokoj
T-mobile - myślisz, że to kwestia sieci? Czyli w tym wypadku bez mojej wiedzy udostępnili mój numer, bo nie pamiętam żeby coś podobnego było w regulaminie. Jest jeszcze opcja, że z mojego telefonu korzystała siostra i ściągała głupie gierki i przez to ten spam.
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:50   #4
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

Jesli masz na abonament w tmobile to wystarczy, ze zalogujesz sie w tej internetowej obsludze konta i tam odznaczysz opcje przysylania reklam oraz odbierania smsow z numerow premium. Ja tak zrobilam i od kilku miesiecy cisza jak makiem zasial Plus odznaczylam rowniez opcje wysylania smsow premium bo na bilingach co miesiac widzialam kilkanascie zlotych oplaty za wyslanie jakis smsow na numery premium, chociaz sama tego nie robilam.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:45   #5
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

nie wiem jak w innych sieciach, ale w T-Mobile jeśli są to 4 lub 5 cyfrowe numery zaczynające się na 7 to tutaj żadne blokady sms premium nie pomogą, jeśli takie prenumeraty - bo tak to się nazywa - nadal do was przychodzą pomimo smsów o treści NIE - to nie ma wyjścia, dzwoni się do biura obsługi klienta, podaje dokładne numery z jakich do was wysyłają smsy i oni wam podadzą nr tel. i email do tych firm by można się było z nimi skontaktować i już niestety samemu przez tel/email trzeba załatwić by już nic do nas nie przysyłali

a co do tego czy sieci komórkowe podają wasze nr tym firmom, to nie, po prostu jeśli nie brałaś udziału w żadnych konkursach radiowych, tv czy innych, to może być tak, że mają twój nr tel z jakiejś bazy danych, a zdarza się też, że pracownicy takich firm wysyłają takie smsy na chybił trafił wybranym nr telefonu
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2013-01-14 o 19:49 Powód: orto
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:13   #6
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

Dziś dzwoniłam na infolinię i poza wyłączeniem przesyłania informacji handlowych, pan wpisał mój numer na jakąś czarną listę (lub wypisał - coś w tym stylu) i od tego momenty żaden spam nie powinien mi przychodzić. Nie wiem ile w tym prawdy (pracowałam na infoliniach i wiem jak tam się ściemnia), ale warto było spróbować
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:28   #7
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Helineth Pokaż wiadomość
Dziś dzwoniłam na infolinię i poza wyłączeniem przesyłania informacji handlowych, pan wpisał mój numer na jakąś czarną listę (lub wypisał - coś w tym stylu) i od tego momenty żaden spam nie powinien mi przychodzić. Nie wiem ile w tym prawdy (pracowałam na infoliniach i wiem jak tam się ściemnia), ale warto było spróbować
czarna lista handlowa to tylko smsy ze strony danego operatora telefonicznego (w tym np. że mogą ci uruchomić jakiś pakiecik), to nie ma nic wspólnego z smsami na te nr na 7 bo one są z firm zewnętrznych

z tego co mówisz to cię wpisał

a co do ściemniania to się nie ściemnia zazwyczaj chyba że natrafisz na nowego pracownika
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2013-01-14 o 20:30
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 10:24   #8
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Irytujące SMS-y dotyczące radiowych loterii - jak się pozbyć?

Ja mam w Plus i też mi już nic nie przychodzi. Pismo do operatora sieci załatwi wszystko ;-)
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.