SPD off-topowo po raz trzeci ;) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 10:43   #2881
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

golden głupek z tego sąsiada Współczuję zalania.

witam


Kelpie fajnie, że pojedziecie na urlop Ja też nigdy nie jeździłam na nartach, ale chętnie bym spróbowała


Kasia ja też lubię czasem sama ze sobą pobyć dlatego często siedzę do późna jak wszyscy śpią
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-01-16 o 10:45
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:52   #2882
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Anoola gratulacje, jak.poród? Poszło szybko i sprawnie?



Ja w pracy od paru znowu mam wścieklizne. Weekend u Tżta mnie uspokoił, ale teraz znow mnie nerwy szarpią.

Nadrobie was w domu bo tu z komorki pisze. Milego dnia
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:33   #2883
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość


golden_eye ja nie mam weny na obiady dla Tż dlatego pytam
prace zaczynam w szpitalu w statystce medycznej a Ty czym się zajmujesz na co dzień ?

Kobietki ja dziś mam cały wieczór i część nocy dla siebie jak mi tego brakowało... Tż w pracy... nie to że nie chce z nim spędzać czasu ale wiecie czasem człowiek musi sam ze sobą pobyć, nadrobiłam wizaż, rozmowy z przyjaciółką i w ogóle jak mi dobrze mój Tż jest bardzo absorbujący...
1. gratuluję pracy, szybko znalazłaś, ja jestem house -managerem
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Jak będzie odwilż w natarciu to muszę zadzwonić żeby odśnieżyli...

W ogóle TŻ mówi, że jak nas zwolnią to jedziemy na urlop bo 2 lata nie byliśmy. W planach jest Karpacz. Jestem przerażona bo chce jeździć na nartach

golden_eye zabiłabym chyba tego sąsiada

Witam się z łóżka.
Dzisiaj mam wolne Ale potem 6 dni
Wczoraj po powrocie z pracy posprzątałam i dzisiaj mam spokój.
Muszę tylko po chleb iść.
Na obiad machnę kurczaka z warzywami na patelnię.

Aa i regały na książki, biurko i szafki zamówione

Jak mi się nic nie chcę...
urlop super rzecz nart się nie bój, jak ja sie nauczyłam jeździć w 2 dni to Ty też się nauczysz na bank i to wcale nie jest takie straszne jak wygląda, wręcz przeciwnie, super się jeździ
jakie meble zamówiliście?
Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Ja w pracy od paru znowu mam wścieklizne. Weekend u Tżta mnie uspokoił, ale teraz znow mnie nerwy szarpią.

Nadrobie was w domu bo tu z komorki pisze. Milego dnia
spokoju życzę na cały dzień


ponieważ P mnie wczoraj odłączył od neta w miarę wcześnie, to zdążyłam włosy ufarbować znów jestem czarna mamba ale mam ten fajny połysk brązowy, który chciałam uzyskać, jestem zadowolona tylko znów tyle włosów mi wypadło przy zmywaniu farby, że mało się nie rozryczałam nie dość, że siwa to niedługo całkiem łysa będę

drożdżowe rośnie w misce, niemrawo bo chłodno mam w mieszkaniu, ale kiedyś tam urośnie ma być chałka, ale co wyjdzie to się okaże

obiadu dziś nie ma, P na szkoleniu i ma obiad na miejscu, więc mam wolne dziś.

Kaaasi jak chcesz listę na miesiąc to mogę Ci podrzucić bo mam spisane właśnie na dni bez weny, co mogę szybko skręcić a co P zje bez marudzenia tylko nie ma tam żadnych nowości ani rewelacji
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"

Edytowane przez golden_eye
Czas edycji: 2013-01-16 o 11:34
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:34   #2884
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Golden bardzo chętnie przygarnę liste
a nie myślałaś zacząć pić drożdże jak odkąd pije tylko przy myciu kilka wypada, przy codziennym czesaniu 2-3 i to koniec bardzo mi się wzmocniły.
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:16   #2885
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Golden bardzo chętnie przygarnę liste
a nie myślałaś zacząć pić drożdże jak odkąd pije tylko przy myciu kilka wypada, przy codziennym czesaniu 2-3 i to koniec bardzo mi się wzmocniły.
właśnie medytuję nad gorącym kubkiem - "łyknąć to czy nie łyknąć" bo od wczoraj nie dość że wyłysiałam to na reszcie osiwiałam z nerwów
chyba łyknę.
uwaga lista będzie długa idę po kajecik

--------
obiady i kolacje pomieszane :
  • paszteciki z francuskiego ciasta z mięsem/pieczarkami/innym nadzieniem
  • sałatka ziemniaczana
  • pieczeń rzymska
  • sałatka makaronowa (różne są więc i pomysłów więcej)
  • krokiety z mięsem/pieczarkami/warzywami
  • gulasz na wieprzowinie z kaszą/ziemniakami
  • talarki ziemniaczane + sztuka mięsa
  • pyzy z dodatkiem
  • śląskie z sosem
  • pierogi zwykłe
  • pierogi ziemniaczane mięsne/grzybowe/warzywne
  • galaretki mięsne/warzywne
  • placki ziemniaczane + sos/zupa
  • kartacze nadziewane
  • wątróbka z jabłkami
  • jajka sadzone / z wędzonym serem
  • leczo warzywne/z mięsem
  • pilaw
  • garnek chłopski
  • bigos
  • fasolka po bretońsku
  • pizza
  • filet z kury z warzywami na patelnię
  • filet z kury z sosami
  • filet z kury jako schabowy
  • filet z kury jako nuggetsy
  • filet z kuraka w formie kotleta z ciasta naleśnikowego z dodatkami
  • sałatka z fileta na słodko/gyros
  • schabowy tradycyjny
  • karkówka/łopatka pieczona/duszona
  • naleśniki z dodatkami na słono/słodko
  • udka pieczone/duszone z dodatkami
  • kura w ogóle w częściach gotowana jako drugie + dodatki
  • ryba pieczona/duszona/w galaretce z dodatkami
  • ryba po grecku
  • omlety
  • mielone zwykłe/nadziewane/pulpety ziołowe/pulpety pomidorowe/inne
  • spaghetti
  • makaron z sosami sam/ryż/kasza
  • żeberka pieczone/duszone
  • zupy wszelkie: rosół, pomidorowa, grzybowa, fasolowa, kapuśniak, cebulowa, flaczki drobiowe, zalewajka, barszcz biały / z kiełbasą/ z jajkiem, barszcz czerwony, strogonow, ogórkowa, szczawiowa, krupnik, warzywna na wywarze mięsnym/sama, ogonówka, porowa.


-------
wypiłam obrzydlistwo ale ścierpię dla urody
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"

Edytowane przez golden_eye
Czas edycji: 2013-01-16 o 16:51
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:27   #2886
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Golden łykaj łykaj po 14 dniach już zauważysz zmianę, mogą Ci też jakieś wypryski się pojawić bo organizm się oczyszcza także nie zniechęcaj się
za listę dziękuję ciasto francuskie muszę sobie darować bo Tż nie lubi ale wszystko inne jest ok super menadżer z Ciebie
zasypało mnie, idę na zakupy i ogarniać mieszkanie plus prasowanie mnie dziś czeka
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:24   #2887
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
punto: a ile musiałabyś ściąć? I wkręciłaś się w jaki sposób? Jakieś większe zakupy czy po prostu częściej dajesz maski itd?

Polubiłam się z tym szamponem też https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ltra-doux.html
Uprzedzając pytania żadnego blondu sobie nie zrobiłam, kupuję szampony z miodem, cytryną, rumiankiem itd bo są takie ocieplające kolor.
Musiałabym ściąć za ucho Ni przypiął i wypiął Na długości to bardziej zależy mojemu TŻowi ale ja wolałabym mieć taką do związania.
Jem tablety, olejuję i maskuję, nie czeszę na mokro i śpię w związanych. I wcieram To tyle

Tego Garniera też lubię Jeszcze odżywkę z masłem karite i z aloesem z tej serii.

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Puntodivista witaj


Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
właśnie medytuję nad gorącym kubkiem - "łyknąć to czy nie łyknąć" bo od wczoraj nie dość że wyłysiałam to na reszcie osiwiałam z nerwów
chyba łyknę.
-------
wypiłam obrzydlistwo ale ścierpię dla urody
Czego się nie robi Dasz radę, to chwila cierpienia a efekt może być powalający

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Golden łykaj łykaj po 14 dniach już zauważysz zmianę, mogą Ci też jakieś wypryski się pojawić bo organizm się oczyszcza także nie zniechęcaj się
Mi wywaliło po pokrzywie Kobieta, zapomniałam jeszcze o pokrzywie

Posiedzę chwilę, łyknę kawusi i śmigam zrobić coś konstruktywnego

Spokojnego dnia Seksowne
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 10:11   #2888
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

punto: mam odżywkę z aloesem, ale jeszcze nie zdążyłam użyć. Powinna być dobra, bo moje włosy kochają aloes.

Nie wiem czy bardziej działa skrzyp czy pokrzywa, ale ja zawsze piłam je razem, tylko różnie bywało z systematycznością Zaparzyć to jedno, ale wypić to drugie

kaasi: ja drożdży raczej pić nie będę, już piję koktajle białkowe, które mi nie smakują. Wystarczy samoumartwienia
Ale mam tabletki z drożdżami kupione.
Zastanawiam się czy drożdże działają, bo mają dużo witamin b czy z jeszcze jakiegoś powodu.

----
Co za tydzień mam Jeszcze komputer nie chce mi neta łapać normalnego, wczoraj doładowałam tego "wyjściowego" za 30 zł, ale że seriali mi się zachciało to zaraz się skończy, ale interes

Nie mam pojęcia co się stało, tż też nie. Nagle nie działa, gdzie indziej działa.

Chyba format wita
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:27   #2889
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Golden łykaj łykaj po 14 dniach już zauważysz zmianę, mogą Ci też jakieś wypryski się pojawić bo organizm się oczyszcza także nie zniechęcaj się
za listę dziękuję ciasto francuskie muszę sobie darować bo Tż nie lubi ale wszystko inne jest ok super menadżer z Ciebie
zasypało mnie, idę na zakupy i ogarniać mieszkanie plus prasowanie mnie dziś czeka
prasowanie i mnie czeka ale odkładam lista standardowa nie ma za co dziękować a drożdże hmmm, postaram się tyle ile będę mogła wypić chociaż P wczoraj jak mnie zobaczył to mało ze śmiechu nie umarł a potem powiedział "to już kup sobie jakieś tabletki jak masz tak cierpieć "
Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Musiałabym ściąć za ucho Ni przypiął i wypiął Na długości to bardziej zależy mojemu TŻowi ale ja wolałabym mieć taką do związania.
Jem tablety, olejuję i maskuję, nie czeszę na mokro i śpię w związanych. I wcieram To tyle

Tego Garniera też lubię Jeszcze odżywkę z masłem karite i z aloesem z tej serii.



Czego się nie robi Dasz radę, to chwila cierpienia a efekt może być powalający

Mi wywaliło po pokrzywie Kobieta, zapomniałam jeszcze o pokrzywie

Posiedzę chwilę, łyknę kawusi i śmigam zrobić coś konstruktywnego

Spokojnego dnia Seksowne
Punto no właśnie olejujesz. czym
ta chwila cierpienia zdawała się wiecznością ale muszę przeżyć , bo na tabletki mi żołądek źle reaguje a na to paskudztwo o dziwo nic
dziś drugi kubek i chyba zaraz zaparzę, żeby przy P nie pić bo się śmieje

idę ogarniać apartament, kolędę mam po południu tylko nie wiem o której, i obiad dziś standardowy, schabowy drobiowy z ziemniakami i surówką
a wyjazd do miasta przełożony z dziś na jutro, do biblioteki skoczę bo jednak czytać muszę mieć co, przynajmniej 2 książki muszą leżeć a w sobotę nie wzięłam bo się spieszyliśmy.
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:39   #2890
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Puntodivista nie czeszesz na mokro? to jak je rozczesujesz? temat włosowy jest moim ulubionym zaraz po kulinariach

kobietasukcesu na wątku drożdżowym dziewczyny piszą że tabletki nie działają tak jak kubek mikstury każdy ma swoje sposoby
ja widzę po odrostach ile mi urosły, farbuję w moim odcieniu naturalnym tak 3 razy w roku, odrostów generalnie nie widać tylko jak suszę to ja je widzę, koleżanki były zdziwione jak mówiłam że byłam u fryzjera i farbowałam a więc byłam w listopadzie ostatnio i od tamtej pory mam 4 cm więcej więc szybko urosły po 2,5 miesiąca mam do połowy pleców ale cieniowane więc aż tak tego nie widać że są długie

drożdże mają bardzo dużo witamin z grupy B

golden_eye prasowanie to najgorzej właśnie odłożyć, później zawsze tylko się dokłada i robi się duża kupa mój Tż na początku mówił że co ja znowu wymyśliłam ale jak mu pokazałam efekty z odrostami to sam się zdziwił

byłam w sklepie nakupiłam warzyw całą torbę ledwo doniosłam
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:59   #2891
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
ja widzę po odrostach ile mi urosły, farbuję w moim odcieniu naturalnym tak 3 razy w roku, odrostów generalnie nie widać tylko jak suszę to ja je widzę, koleżanki były zdziwione jak mówiłam że byłam u fryzjera i farbowałam a więc byłam w listopadzie ostatnio i od tamtej pory mam 4 cm więcej więc szybko urosły po 2,5 miesiąca mam do połowy pleców ale cieniowane więc aż tak tego nie widać że są długie

drożdże mają bardzo dużo witamin z grupy B

golden_eye prasowanie to najgorzej właśnie odłożyć, później zawsze tylko się dokłada i robi się duża kupa mój Tż na początku mówił że co ja znowu wymyśliłam ale jak mu pokazałam efekty z odrostami to sam się zdziwił

byłam w sklepie nakupiłam warzyw całą torbę ledwo doniosłam
na te efekty do pokapoka właśnie liczę, u mnie będzie widać bo różnicę między naturalnym kolorem a farbą mam. P jest takim właśnie miernikiem, jak coś testuję nowego to zawsze jemu robię pokapoka i mi mówi czy zabieg ma sens czy nie bo ja się czasem napalam i cuda w lusterku widzę z samej checi zobaczenia ich a on mi szczerze powie
chyba sobie zmierzę długość włosów dzisiaj
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 11:08   #2892
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam

Mi po drożdżach niestety na twarzy wysypywało, dlatego później zaniechałam picia. Smak nie był aż tak tragiczny, bo ja już różne świństwa piłam. Jednym z gorszych świństw był Bratek, ale dawałam radę

Co do włosów to ja czeszę jak są wilgotne, ale nie takie cieknące. Suchych sobie nie wyobrażam uczesać
Muszę wrócić do picia pokrzywy, bo jakiś czas piłam, a później mi oczywiście jak zwykle zapału nie starczyło.

Kasia co ty z taką ilością warzyw będziesz robić?
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-01-17 o 11:12
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:34   #2893
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
na te efekty do pokapoka właśnie liczę, u mnie będzie widać bo różnicę między naturalnym kolorem a farbą mam. P jest takim właśnie miernikiem, jak coś testuję nowego to zawsze jemu robię pokapoka i mi mówi czy zabieg ma sens czy nie bo ja się czasem napalam i cuda w lusterku widzę z samej checi zobaczenia ich a on mi szczerze powie
chyba sobie zmierzę długość włosów dzisiaj
widzę że Twój P. ma bardzo dużo cech z moim Tż też jest szczery do bólu ale bardzo mi to odpowiada bo nie lubię jak ktoś zachwala tylko żeby mi się miło zrobiło lubię szczerość w 100%

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
witam

Mi po drożdżach niestety na twarzy wysypywało, dlatego później zaniechałam picia. Smak nie był aż tak tragiczny, bo ja już różne świństwa piłam. Jednym z gorszych świństw był Bratek, ale dawałam radę

Co do włosów to ja czeszę jak są wilgotne, ale nie takie cieknące. Suchych sobie nie wyobrażam uczesać
Muszę wrócić do picia pokrzywy, bo jakiś czas piłam, a później mi oczywiście jak zwykle zapału nie starczyło.

Kasia co ty z taką ilością warzyw będziesz robić?
wysyp jest ale jak czytam nie u każdego ja miałam 3 bolące krostki i tyle
ja czeszę po myciu, układam itd a później śmieszna sprawa ale nie tylko grzywę bo albo związuje w koczek albo warkocz więc jedynie je przyczesuję
z warzyw dziś planują surówkę kapusta biała, marchew, jabłko i cebulka, polać oliwką, troszkę cytryny, sól,pieprz i chyba trochę cukru pycha ja generalnie żyję warzywami ale nie wszystkie lubię w zimie ostatnio mam fazę na marchewkę taką startą
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:57   #2894
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
z warzyw dziś planują surówkę kapusta biała, marchew, jabłko i cebulka, polać oliwką, troszkę cytryny, sól,pieprz i chyba trochę cukru pycha ja generalnie żyję warzywami ale nie wszystkie lubię w zimie ostatnio mam fazę na marchewkę taką startą
dobra taka surówka
Ja też bardzo lubię warzywa i owoce, ale niestety na równi lubię rzeczy tuczące, czyli słodycze, pizzę...
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 12:39   #2895
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Czesc Dziewczyny

Dopadla mnie i TZ paskudna grypa
Dzis juz sie podnioslam z lozka i mi lepiej, ale nadal jestem slaba wiec odezwe sie w weekend

Duzo zdrowka dla Was i milego dnia
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 21:23   #2896
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam,

wróciłam z pracy i mnie strasznie jeden ochroniarz wkurzył , bo darł się na mnie niepotrzebnie jak nie wiem;/ nie lubię jak ktoś tak się zachowuje, nie umie bronić swoich argumentów tylko jak ten .. wydzierac się potrafi ... jak jeszcze jedna taka sytuacja się przytrafi to nieomieszkam porozmawiac z jego przełozonym ( 2 raz go widziałam i drugi raz wydzierał się na mnie ).

Mnie chyba też coś rozkłada, bo strasznie mnie kurcze mdli cały dzień ;/ nigdy nie miałam żadnej jelitówki ani nic i strasznie mnie ta wizja przeraża... co może pomoc w takiej sytuacji??

w klubie dodałam nowe fotki z pola walki ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 07:05   #2897
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Dopadla mnie i TZ paskudna grypa
Dzis juz sie podnioslam z lozka i mi lepiej, ale nadal jestem slaba wiec odezwe sie w weekend

Duzo zdrowka dla Was i milego dnia
Witajdużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
witam,

wróciłam z pracy i mnie strasznie jeden ochroniarz wkurzył , bo darł się na mnie niepotrzebnie jak nie wiem;/ nie lubię jak ktoś tak się zachowuje, nie umie bronić swoich argumentów tylko jak ten .. wydzierac się potrafi ... jak jeszcze jedna taka sytuacja się przytrafi to nieomieszkam porozmawiac z jego przełozonym ( 2 raz go widziałam i drugi raz wydzierał się na mnie ).

Mnie chyba też coś rozkłada, bo strasznie mnie kurcze mdli cały dzień ;/ nigdy nie miałam żadnej jelitówki ani nic i strasznie mnie ta wizja przeraża... co może pomoc w takiej sytuacji??

w klubie dodałam nowe fotki z pola walki ;]
a miał powód żeby tak krzyczeć?

u mnie dziś zmuła póki co piję kawkę a miałam się odzwyczajać...
wysprzątałam wczoraj calutką kuchnię także dziś inne rzeczy zrobię, Tż w delegacji także mam czas dla siebie, zakupy trzeba zrobić, jakiś obiadek, dokończyć co zaczęłam
śnieg pada zimno
wczoraj znowu wróciłam do masażu bańkami na cellulit pozbędę się go
__________________


Edytowane przez kaaasi
Czas edycji: 2013-01-18 o 07:06
kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 08:48   #2898
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bardziej działa skrzyp czy pokrzywa, ale ja zawsze piłam je razem, tylko różnie bywało z systematycznością Zaparzyć to jedno, ale wypić to drugie
Ponoć najlepsza jest Skrzypokrzywa ale ja nie przełknę Dlatego piję pokrzywę samą.

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
Punto no właśnie olejujesz. czym
Ja standardowo - olejek z awokado jako podstawa, ostatnio dołączyłam łopianowy ale jest gorszy.

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Puntodivista nie czeszesz na mokro? to jak je rozczesujesz? temat włosowy jest moim ulubionym zaraz po kulinariach
Rozluźniam palcami żeby się nie pogniotły, schną same a później szczotką. TT się nie sprawdziła i przeskoczyłam na taką z włosiem z dzika.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Dopadla mnie i TZ paskudna grypa
Dzis juz sie podnioslam z lozka i mi lepiej, ale nadal jestem slaba wiec odezwe sie w weekend
Wracaj do żywych Dużo zdrówka dla Was

Standardowo kawa i czas zapłacić rachunki
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 09:12   #2899
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ponoć najlepsza jest Skrzypokrzywa ale ja nie przełknę Dlatego piję pokrzywę samą.

Ja standardowo - olejek z awokado jako podstawa, ostatnio dołączyłam łopianowy ale jest gorszy.

Rozluźniam palcami żeby się nie pogniotły, schną same a później szczotką. TT się nie sprawdziła i przeskoczyłam na taką z włosiem z dzika.

Wracaj do żywych Dużo zdrówka dla Was

Standardowo kawa i czas zapłacić rachunki
aha rozumiem TT miałaś i nie byłaś zadowolona? ja chciałam kupić bo słyszałam wiele dobrych opinii ale ta cena...dziś będę laminować włosy
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 09:58   #2900
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam

Ja skrzypu w ogóle nie mogę pić Źle na mnie działa
Ja włosy czeszę grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.

Ale miałam sen. Śniło mi się, że zjadłam full tortu i jak wstałam to mi aż niedobrze było

Dziś olewam gotowanie. Zrobię byle co
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:03   #2901
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość


a miał powód żeby tak krzyczeć?
nie miał, od początku naszego spotkania zaczął krzyczec ... mało brakowało a wziął by wyskoczył z rękoma do mnie. Ja rozumiem to jego praca pilnowac, ale jak takie głupoty gada ( poszło o to , że tż - nie pracownik galerii poszedł ze mną wynieśc śmieci i tylko na drzwiach bezpośrednio przy śmietniku pisze wstęp tylko dla personelu, wcześniej na drzwiach jest informacja, że biuro galerii , a tamten zaczął się wydzierac że policje wezwie, że tak nie można, że pracownicy mają kody i mogą wchodzic ( guzik prawda) i wiesz jak darł się za 1 razem to myśleliśmy, że to o ten śmietnik chodzi, że tż tam wlazł ( bo koleś się wydzierał, że jak byk pisze, że dla personelu ) no i za 2 razem tż przytachał mi śmieci do tych drzwi i dalej poszłam sama, a koleś , że jak pisze biuro galerii to tam też nie można wchodzic, że jest domofon i jak ktoś chce to dzwoni ( guzik prawda, żadnego domofonu nie ma, a my pracownicy też nie mamy żadnych kart ani kodów do wejścia - a według pana wchodzimy na kod.. )

wiesz jakby był normalny pracownik inaczej by to załatwił ( inny ochroniarz pomaga mi te śmieci wyrzucic a ten;/ ) bo sorry ale jak dla mnie to nie miał racji, uważam, że tam gdzie pisze tylko dla personelu tż nie powinnien wejśc, ale jak nie ma takiej informacji to nie rozumiem w czym problem... pomijając tą kwestię wiesz nie dopuścił Nas wogóle do głosu, nic nie da wyjasnic tylko wydziera się i grozi policją.

pijaki i zbuje chodzą po galerii to do takich nie pyskują


wróciłam z zakupów ... wyprzedaże zestawów świątecznych są i za 23 zł mam:
żel palmolive
antyperspiratn lady spitstick ( czy jak się to pisze:P)
2 żele playboy
2 dezodoranty playboy

__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...

Edytowane przez sikoreczka111
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:51
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:50   #2902
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

sikorko: mdlić to może i przez te wczorajsze nerwy
Jelitówki nie miałam, więc nie pomogę.

Mnie na problemy z układem trawiennym pomagają probiotyki, ale ja to mam na innym tle niż wirusowym.

Resztę potem skrobnę jak będę mieć więcej czasu.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:06   #2903
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
sikorko: mdlić to może i przez te wczorajsze nerwy
Jelitówki nie miałam, więc nie pomogę.

Mnie na problemy z układem trawiennym pomagają probiotyki, ale ja to mam na innym tle niż wirusowym.

Resztę potem skrobnę jak będę mieć więcej czasu.
ale mdliło mnie już od rana... a ta sytuacja miała miejsce wieczorem.

Dziś już jest wszystko ok.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:47   #2904
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
witam

Ja skrzypu w ogóle nie mogę pić Źle na mnie działa
Ja włosy czeszę grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.

Ale miałam sen. Śniło mi się, że zjadłam full tortu i jak wstałam to mi aż niedobrze było

Dziś olewam gotowanie. Zrobię byle co
mi się dziś śniło ze Pascal mnie podrywał

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
nie miał, od początku naszego spotkania zaczął krzyczec ... mało brakowało a wziął by wyskoczył z rękoma do mnie. Ja rozumiem to jego praca pilnowac, ale jak takie głupoty gada ( poszło o to , że tż - nie pracownik galerii poszedł ze mną wynieśc śmieci i tylko na drzwiach bezpośrednio przy śmietniku pisze wstęp tylko dla personelu, wcześniej na drzwiach jest informacja, że biuro galerii , a tamten zaczął się wydzierac że policje wezwie, że tak nie można, że pracownicy mają kody i mogą wchodzic ( guzik prawda) i wiesz jak darł się za 1 razem to myśleliśmy, że to o ten śmietnik chodzi, że tż tam wlazł ( bo koleś się wydzierał, że jak byk pisze, że dla personelu ) no i za 2 razem tż przytachał mi śmieci do tych drzwi i dalej poszłam sama, a koleś , że jak pisze biuro galerii to tam też nie można wchodzic, że jest domofon i jak ktoś chce to dzwoni ( guzik prawda, żadnego domofonu nie ma, a my pracownicy też nie mamy żadnych kart ani kodów do wejścia - a według pana wchodzimy na kod.. )

wiesz jakby był normalny pracownik inaczej by to załatwił ( inny ochroniarz pomaga mi te śmieci wyrzucic a ten;/ ) bo sorry ale jak dla mnie to nie miał racji, uważam, że tam gdzie pisze tylko dla personelu tż nie powinnien wejśc, ale jak nie ma takiej informacji to nie rozumiem w czym problem... pomijając tą kwestię wiesz nie dopuścił Nas wogóle do głosu, nic nie da wyjasnic tylko wydziera się i grozi policją.

pijaki i zbuje chodzą po galerii to do takich nie pyskują


wróciłam z zakupów ... wyprzedaże zestawów świątecznych są i za 23 zł mam:
żel palmolive
antyperspiratn lady spitstick ( czy jak się to pisze:P)
2 żele playboy
2 dezodoranty playboy

faktycznie nie ładnie się zachował....
za 23 zł tyle rzeczy? ja jutro po zajęciach pójdę po maskę z granatem z Alterry bo od dziś znów promocja na Alterre 6,99 wszystko
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:11   #2905
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
mi się dziś śniło ze Pascal mnie podrywał

Pascal mi się nie podoba
Ja wczoraj oglądałam na Polsacie film w Willem Smithem i doszłam do wniosku, że bardzo przystojny jest Zdecydowanie lepiej wygląda w filmie niż wychodzi na zdjęciach

Wróciłam z dworu, zimno jak diabli
Miałam dziś olać gotowanie, ale dostałam bardzo tanio (12 kg) filety z kurczaka i robię kebab w bułce

Sikoreczka- z tego faceta to jakiś furiat. Nie cierpię takich wrednych dziadów Nie masz co sobie psuć nim nerwów
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:13
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:16   #2906
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj oglądałam na Polsacie film w Willem Smithem i doszłam do wniosku, że bardzo przystojny jest Zdecydowanie lepiej wygląda w filmie niż wychodzi na zdjęciach

Wróciłam z dworu, zimno jak diabli
Miałam dziś olać gotowanie, ale dostałam bardzo tanio (12 kg) filety z kurczaka i robię kebab w bułce

Sikoreczka- z tego faceta to jakiś furiat. Nie cierpię takich wrednych dziadów
ma się te sny
ja jutro będę miała calzone co tu Lili kiedyś podawałaś przepis Tż ma zrobić bo ja jutro na zajęcia
dziś robię zapiekankę z makaronu ( podsmażam kiełbaskę, cebulę, paprykę, posypuje serem i przyprawy) właśnie się robi znaczy smaży kiełbaska i robię drugą turę surówki tej co wczoraj chyba pisałam

używała któraś z Was z Altery tej maski z granatem?taka w tubie, jest promocja na Altere 6,99 i jutro idę ją kupić po zajęciach
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:20   #2907
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

nie pamiętam jaki przepis na calzone podawałam, ale próbowałam kilka i najlepszy jest wg mnie ten
http://kotlet.tv/calzone-z-pepperoni-i-pieczarkami
i koniecznie trzeba tym jajkiem posmarować, bo dzięki temu dużo zyskuje
Ja do środka daję ser żółty i fileta (pokrojonego na bardzo drobno, jeszcze drobniej niż kosteczki) i obtoczonego w przyprawie kebab/gyros (wcześniej usmażonego na patelni)
Do tego daję na wierzch sos czosnkowy i ketchup
Nawet się pochwalę zdjęciem, bo akurat mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg calzone.jpg (34,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:25
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 08:50   #2908
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cześć.

Witam się z pracy. Wieczorem idziemy spotkać się ze znajomymi.

Wczoraj zarządziłam sprzątnięcie choinki, a i TŻ sam z siebie posprzątał mieszkanko ...
Tylko że przedwczoraj zapomniał o naszej rocznicy

W ogóle coś brzuch mnie pobolewa, jak na okres, a mam drugi plaster
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:53   #2909
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

tez srednio jestem zadowolona z TT

na obiad wczorajsze risotto
takze nie bede sie jakos przemeczac
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:08   #2910
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

hej

jakoś szybko mi minął ten weekend sobota praktycznie w aucie, wieczorem zrobiłam mega kurczaka z piekarnika w warzywach, jeszcze na dziś na obiad mam a wczoraj przespałam
teraz babka się piecze ale chyba zepsułam formę, mam taką z zamykanym pierścieniem i chyba coś nie tak zrobiłam, bo nie chciała się zapiąć a jak już zapięłam i wkładałam pełną do piekarnika to ciasto mi zaczęło ciec już się zaparzyło i rośnie, ale to chyba ostatnie ciasto w tej formie, używana AŻ drugi raz kurde no ostatnio wszystko mi się psuje. patelnię z biedronki tą grilową też wywaliłam, nie nadaje sie do niczego, kolejny raz przypaliłam obiad i to co się normalnie przypalić nie ma prawa no i już jej nie ma.
w piątek jadę odebrać dyplom i po książki, nie lubię czytać na lapku, w ogóle to chyba przesadzam ostatnio i z szydłem i z laptokiem, bo oczy mi wysiadają

sprzątnęłam też rano choinkę, kolęda w piątek była więc już mogę

Lili - Will Smith to mój ulubiony aktor chyba jedyny ulubiony
Kelpie - ja przez to nie lubiłam plastrów ciągle coś nie tak było. a zapominalski Tż to norma. mój też zapomniał dlatego teraz wpisałam mu do kalendarza kolejną rocznicę, swoje urodziny i co ma zrobić w tym dniu, żeby się nie wykręcał "zapomniałem/nie wiedziałem co ci kupić" zobaczymy czy to podziała
Sikorka - ryknij na tego gościa albo niech Tż się wydrze. jak on tak to Wy też. zaraz będziesz mieć spokój.
Talu - zdrowiej
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 16:47:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.