na narty z dziećmi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 19:55   #1
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7

na narty z dziećmi


Cześć, szukam jakiegoś fajnego wyjazdu na ferie z dziećmi, najlepiej z możliwością opiekuna, instruktora dla dzieci. Czy możecie coś polecić?
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:07   #2
jolanp
Raczkowanie
 
Avatar jolanp
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
Dot.: na narty z dziećmi

Nie wiem czy jest tam opiekun, ale bardzo sympatycznie dla poczatkujacych jak i dla bardziej zaawansowanych jezdzi sie w Wisle na stoku o nazwie Cieńków. Bardzo sympatyczne miejsce.
jolanp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:07   #3
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

Szczerze to myślałam o wyjeździe za granice, do Włoch albo Austrii.
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 06:27   #4
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: na narty z dziećmi

Są kolonie, obozy, zimowiska...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:27   #5
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

no tak, są, ale na kolonie obozy mogą jechać tylko dzieci, a my chcemy jechać razem z nimi.
zajrzałam do kilku biur podróży i znalazłam, że rainbow ma w swojej ofercie wyjazdy z animatorem w hotelu. Czy ktoś z was słyszał albo korzystał z czegoś takiego?
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:30   #6
erzey
Przyczajenie
 
Avatar erzey
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: na narty z dziećmi

ja byłam w egipcie w hotelu. gdzie byli animatorzy i ich zadanie polegało na "zabawianiu" gości, organizowaniu im różnych atrakcji, zachęcania do różnych zabaw, dyskotek czy aqua aerobiku. był plan dnia i o konkretnej godzinie zaczynał się np wyżej wspomniany aerobik czy jakies inne rozrywki. Jeśli Twoje dzieci są już większe i troche samodzielne, to może i by się to sprawdziło, ale jeśli potrzebujesz kogoś żeby zostawić dzieci na godzine czy dwie, to raczej nie to. Taka jest moja opinia.

I jeśli jest to poza Polską, to licz się z tym że animatorzy prowadzą te zajęcia w języku angielskim, więc dla dzieci ze słabszą znajomością języka może to być stresujące.
erzey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:16   #7
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: na narty z dziećmi

ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 07:26   #8
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: na narty z dziećmi

Mój brat jechał na obóz kajakarski, jechali z nimi 5 osób, którzy mieli wykupione wczasy. Razem jeździli autokarem, razem spali na obozowisku (oczywiście w innym namiocie).

Pamiętam, że jak byliśmy młodsi, to byliśmy na takim zimowisku, że były kolonie i wczasy. Wszyscy umieli jeździć na nartach, wiec instruktora nie było. Na stoku nikt nie jest w stanie wszystkich upilnować jeśli ma pod sobą 10 osób, każdy jeździ inną szybkością, jedni lepiej drudzy gorzej. Mieliśmy zbiórki na stoku o danej godzinie. Tylko w ośrodku się nam jako tako zajmowali.
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:34   #9
ewelas99
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: na narty z dziećmi

Wybieram się z chrześniakami (6,8) do Zakopanego, do ośrodka Geovita, pełno wyciągów narciarskich (Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka,
Kasprowy Wierch itp.), a obok ośrodka jest Aqua park i goście hotelu mają taniej, także dzieciaki na pewno nie będą się nudzić

Edytowane przez ewelas99
Czas edycji: 2011-09-30 o 09:36
ewelas99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:56   #10
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

Ja nadal się upieram przy zagranicy i nawet poszukałam w biurach podróży i znalazłam, że są takie oferty ze w hotelach są polscy animatorzy dla dzieci, np. Rainbow Tours, coś takiego ma.
Czy ktoś coś o tym słyszał - bo jednak w ciemni to nie chce jechać..
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 13:56   #11
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: na narty z dziećmi

Cytat:
Napisane przez ewelas99 Pokaż wiadomość
Wybieram się z chrześniakami (6,8) do Zakopanego, do ośrodka Geovita, pełno wyciągów narciarskich (Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka,
Kasprowy Wierch itp.), a obok ośrodka jest Aqua park i goście hotelu mają taniej, także dzieciaki na pewno nie będą się nudzić
A ja z rodzicami także jadę do Zakopanego, ale do Domków Kablowskich - OW Kabel - Blisko jest skocznia, no i Wyciąg Gigant - tam się uczyłam, ale fajna pani mnie uczyła, co roku teraz tam jeżdżę pojeździć sobie z panią ( tak jak nie uczy kogoś )
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 19:35   #12
dakota123
Raczkowanie
 
Avatar dakota123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 53
Dot.: na narty z dziećmi

Cytat:
Napisane przez jolanp Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest tam opiekun, ale bardzo sympatycznie dla poczatkujacych jak i dla bardziej zaawansowanych jezdzi sie w Wisle na stoku o nazwie Cieńków. Bardzo sympatyczne miejsce.
potwierdzam, Cieńków jest rewelacyjny! mój syn w tamtym roku stawiał tam pierwsze narciarskie kroki W Wiśle tez fajna jest Nowa Osada ale mniej atrakcji dla dzieci.
__________________
--->>>moje ciacho <<<---
dakota123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:31   #13
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

A Wy ciągle o Polsce i o Polsce, a ja nie chce w Polsce, więc zaczęłam szperać o necie i znalazłam ze rainbow oferuje wyjazdy zimowe z opcją opieki dla dzieci - więc brzmi jak idealna oferta dla mnie. Czy ktoś w Was gdzieś z nimi jeździł, na narty albo na wakacje?
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 13:10   #14
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: na narty z dziećmi

Wiadomo, że warunki narciarskie są dużo lepsze za granicą. Tyle, że na weekendowy wyjazd do Polski możemy się zdecydować w kilka minut, a za granicę to już dłuższa wycieczka. Super, że jest taka możliwość, że ktoś zajmie się na takim wyjeździe dziećmi.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 08:50   #15
barbarella82
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: na narty z dziećmi

no właśnie my się już przygotowujemy od jakiegoś czasu całkiem sporą paczką, w którą wliczają się dzieci moi znajomi wyczaili żółwiki i kaski, które są głównie dedykowane najmłodszym można je znaleźć z powodzeniem m.in. w ofercie sport-shop.pl Poza tym wydaje mi się, że trzeba się jak najbardziej zabezpieczać, o upadek nie jest trudno. Poza tym wchodzi jeszcze w grę wszelkie nieszczęśliwe wypadki w wypadku dzieci ryzyko jest dużo większe
barbarella82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:03   #16
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

my chcemy jechac na tydzień może 10 dni więc przygotowania będą takie same na wyazd do Polski i zagranice, stąd zdecydowaliśmy się na Austrię. oferta rainbow wygląda jeszcze fajniej bo te ich wyjazdy są samolotem, więc nie trzeba się tyrpać samochodem parę godzin.
Macie jakieś opinie na temat tego biura? ja z nimi nigdzie jeszcze nie byłam
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:18   #17
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: na narty z dziećmi

opinie to nie, ale przygotujcie się pod kątem sprzętu na taki wyjazd. Ważne żeby zabrać kaski, bo o ile się nie mylę to w Austrii wszyscy muszą jeździć w kaskach na stoku ( we Włoszech tak jest na pewno)
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:37   #18
panda358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: na narty z dziećmi

nie no wiadomo kaski za granica to podstawa!
panda358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:16   #19
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: na narty z dziećmi

mozzarella, zainteresowałaś mnie... planujemy wyjazd z trójką drobnicy, i trochę się martwię, że sami nie damy rady ich opanować :/
możesz opowiedzieć o tych animatorach coś więcej?
pluskiewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 00:07   #20
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: na narty z dziećmi

z tego co widzę, to w tej ofercie jest też nauka jazdy dla dzieci.
pytanie, co jest rozumiane pod słowem nauka jazdy... korzystał ktoś może z tego?

a'propos kasków - gdzie się w takowe zaopatrzyć w miarę tanio?...
pluskiewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 23:45   #21
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: na narty z dziećmi

nauka jazdy= jeden instruktor i z 5 dzieciaczków

fajnie uczą przedszkolaków, bez kijków, przy skręcie dają dłonie na jedno kolano
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 00:18   #22
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: na narty z dziećmi

oo, to brzmi nawet sensownie. piątkę kaczuszek jeszcze da się opanować
gdzie korzystałaś z takiej szkółki? jak szybko dzieciaki się nauczyły jeździć?
pluskiewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 17:23   #23
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: na narty z dziećmi

przy wyjeździe za granicę koniecznie przetestuj 'dzieciowego" instruktora z jego uprawnień- bardzo często (jak nie zazwyczaj) w przedszkolach narciarskich zostają tylko pomocnicy lub osoby bez uprawnień, bo prawdziwi instruktorzy są na stokach. A jak już będzie mial uprawnienia to sprawdź, czy dobrze mowi po polsku, bo jest mała tragedia, jak ani maluch, ani trener nic nie rozumieją
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:36   #24
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: na narty z dziećmi

Pedagog/opiekun może zajmować się dziećmi na koloniach, ale nie może prowadzić wykonywać szkoleń narciarskich, snowboardowych, czy edukować ich w jakiejkolwiek innej dziedzinie sportu. Tak to wygląda prawnie, więc lepiej sprawdzać, żeby nie było za późno

Rok temu był straszny szum na naszych stokach, bo dziecko złamało rękę i miało wstrząs mózgu po efektownej wywrotce na orczyku. Okazało się, że wychowawca nie ma uprawnień do nauczania narciarstwa i był duży problem...
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:20   #25
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: na narty z dziećmi

Cytat:
Napisane przez ewelas99 Pokaż wiadomość
Wybieram się z chrześniakami (6,8) do Zakopanego, do ośrodka Geovita, pełno wyciągów narciarskich (Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka,
Kasprowy Wierch itp.), a obok ośrodka jest Aqua park i goście hotelu mają taniej, także dzieciaki na pewno nie będą się nudzić
Cytat:
Napisane przez 13latka Pokaż wiadomość
A ja z rodzicami także jadę do Zakopanego, ale do Domków Kablowskich - OW Kabel - Blisko jest skocznia, no i Wyciąg Gigant - tam się uczyłam, ale fajna pani mnie uczyła, co roku teraz tam jeżdżę pojeździć sobie z panią ( tak jak nie uczy kogoś )
Ja tez do Zakopca no i bedziemy brac chrzesniaczke 4 latka...jakoś sobie damy rade, no i w naszym hotelu jest mozliwość wynajecia niani wiec problemu nie bedzie
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:43   #26
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: na narty z dziećmi

Czy ktoś zna biuro TRAMP? i przedszkole narciarskie trampek? Właśnie przejrzałam ich ofertę i przyznam, że wygląda to wszystko ciekawie....
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:48   #27
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: na narty z dziećmi

A ktoś może ma namiary na pensjonaty lub ośrodki w Polsce? z udogodnieniami dla dzieci, np.pokój zabaw itp. blisko stoku -poza Zakopcem
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:35   #28
shuya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 21
Dot.: na narty z dziećmi

Tramp robi fajne wyjazdy. Polecam też Team Spirit z Warszawy. Fajnie organizują czas wolny dzieciom, dorosłym też oba biura specjalizują się w wyjazdach w Alpy, Dolomity. Jeśli zaś chodzi o wyjazdy jednodniowe, weekendowe w Polsce to dla Krakusów polecam Podstolice Ski, ponieważ są bardzo blisko Krakowa i doskonale nadają się do szkolenia dzieci. Tam można zapisać dziecko na kurs np 5 dniowy, gdzie codziennie dziecko ma 2h szkolenia z instruktorem i jest pod jego opieką.
shuya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 16:43   #29
solina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: na narty z dziećmi

Wisła - Cienków to bardzo dobre miejsce na wypad z dziećmi na narty. Dziecko można zostawić pod opieką instruktora a samemu pojeździć na fajnych stokach W ferie bardzo dużo rodziców tak robi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
solina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:49   #30
madlen007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: na narty z dziećmi

Cytat:
Napisane przez panda358 Pokaż wiadomość
Cześć, szukam jakiegoś fajnego wyjazdu na ferie z dziećmi, najlepiej z możliwością opiekuna, instruktora dla dzieci. Czy możecie coś polecić?
Z siostrzeńcami od dwóch lat jeździmy na ferie do Bałtowa w świętokrzyskim. Super miejsce, bardzo przyjazne dla dzieci i wypoczynku rodzinnego szczególnie, że w tym roku otworzyli Miasteczko Świętego Mikołaja z zimowym parkiem zabaw, kinem 5d, warsztatami dla dzieci. W samej wiosce byliśmy przed świętami a teraz wybieramy się na 5dni (ferie). Dzieci do dziś są zachwycone Mikołajem i pysznymi czekoladowymi babeczkami od Mikołajowej( wzięliśmy kilka na wynos). Sam stok bardzo dobrze przygotowany, są dwa wyciągi orczykowe, niedawno uruchomili też wyciąg krzesełkowy. Na miejscu szkółka narciarska z przesympatycznymi instruktorami, którzy uczyli nas od zera. Oczywiście całe zaplecze tj. bary, wypożyczalnia sprzętu i przede wszystkim noclegi w domkach przy stoku. Długość tras pewnie że nie taka jak w alpach ale zważywszy na odległość ( z Warszawy ok.3h) ilość dostępnych atrakcji i mnóstwo możliwości spędzenia czasu naprawdę polecam. W tym roku zapisaliśmy się na kulig z ogniskiem z kiełbaskami w trakcie przejazdu( organizowane przez stadninę konną obok stoku) Bardzo sympatyczne miejsce, wszystko na wyciągnięcie dłoni
madlen007 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.