Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 377 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 21:57   #11281
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

[QUOTE=Saba08;38912279]A jest jakaś opaska na wzmocnienie mięśni?[/

opaska o ktorej mowa cos tam daje,pole magnetyczne wytwarza ale Mya cos o tym wiepisała ostatnio
Mya napisz nam pls
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:59   #11282
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Klaudek bo tak to jest jak "kroliczek ucieka" ....tylko ile można uciekać he...
tak tak..znam to..a już mi się nie chce uciekać!!!!!!!!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:02   #11283
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
No całkiem możliwe
A to na szarlotkę zapraszam, Belseno też się wybiera, i Niezadowolencja z trampoliną . Ojojoj, ale będzie macanko

Macanko jak najbardziej, całe szczęście, że mieszkam na piętrze i tu raczej nikt nie zagląda Tż jak znam życie poszedłby do pokoju i przepadł. Chociaż... raz zaproponował, że zrobimy dwa kluby, on audiofili ja cycolinek. Obawia się jedynie tego, że jego klub nie przetrwałby nawet godziny, bo wszyscy przyszliby do mnie (do NAS)
__________________
5.11.2012 Allergan 535 PIĘKNE F
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:02   #11284
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A my z tą trampoliną to gdzie się rozłożymy wiesz, mi w sumie wszystko jedno i tak mnie nikt nie zna no ale Ty , bez gatków w samej opasce żeby nie było jak z tym ochroniarzem
O matulu, cała wioska by się zleciała na takie widowisko

Ale ja tuż przy lesie mieszkam, to możemy na jakiejś polance się rozłożyć, tak w leśnej głuszy... i bez majtek... Najwyżej dziki by nas oglądały, no i może jakiś fajny leśniczy by się napatoczył
Byle nie myśliwy
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:03   #11285
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Tak, to na pewno. Ja sama bym chętnie teraz "pomacała" jakieś dla porównania A Aniko Twoje piersi pewnie już są miękkie skoro już pół roku minęlo.

Witaj Klaudeczko kochana!!!
W ostatnim czasie Niezadowolencja kupiła trampolinę, jest kilka nowych osób, nkolodi ma problemy z ubezpieczeniem i chłopakiem i w efekcie niestety musiała odwołać operację, jusi ma zamiar wprowadzić się do tż i czeka na pożyczkę od babci, przedpo coraz lepiej. No i to chyba takie najważniejsze rzeczy

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------



To może jeszcze ja się podłączę... Mogę przywieźć coś do tej szarlotki

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Oby Ci się kochana jak najdłuzej ten humor utrzymywał!!! I udanego wyjazdu.
dziękuję SABCIU za skrót...a humor mam nadzieję że szybko nie minie...gadałam z moją siostrą przed chwilą i posikałyśmy się obie ze śmiechu prawie,..powiedziała mi że TAKĄ mnie uwielbia!!!nooo nie tylko wy widzicie zmianę..a siostra z mężem jadą z nami też ..już wam pisałam 16 osób!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:04   #11286
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
Macanko jak najbardziej, całe szczęście, że mieszkam na piętrze i tu raczej nikt nie zagląda Tż jak znam życie poszedłby do pokoju i przepadł. Chociaż... raz zaproponował, że zrobimy dwa kluby, on audiofili ja cycolinek. Obawia się jedynie tego, że jego klub nie przetrwałby nawet godziny, bo wszyscy przyszliby do mnie (do NAS)
Widać co wzbudza większe zainteresowanie a swoją drogą nie wiadomo, czy sam twórca klubu nie chciałby sprawdzić co u "konkurencji' hahahahahha
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:04   #11287
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez lauren25 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatna stronka!! Szkoda że wcześniej przed op na coś podobnego nie trafiłam... byłam w tym temacie praktycznie zielona i zdałam się na opinię lekarza z doborem wkładek. Podobnie jak Saba możliwe, że teraz wybrałabym inna firmę heh


Dzisiaj mijają mi 2mce, przydałyby się jakieś fotki ale straaasznie mi się nie chce robić ... ;-P
Lauren a dlaczego wybrałabyś inną firmę? chyba Mentory i Allergany są najlepsze? Czy w Twoich mentorkach coś Ci nieodpowiada?

Ja weszłam na tą stronę, ale te oznaczenia i parametry nic mi i tak nie mówią :/
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 22:04   #11288
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Niebieskie majtki nie potrzebne juz a opaska to na reke -oglądasz filmik jak ktoś çwiczy i nie musisz nic robić a kalorie się spalają Tobie oczywiście
taki system opracowały pewnej nocy Anika z Myą ...dobre co...?
DZIEWCZYNY PROSZĘ TO OPATENTOWAĆ!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:05   #11289
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Ale ja tuż przy lesie mieszkam, to możemy na jakiejś polance się rozłożyć, tak w leśnej głuszy... i bez majtek... Najwyżej dziki by nas oglądały, no i może jakiś fajny leśniczy by się napatoczył
Byle nie myśliwy
Fajny leśniczy też mile widziany
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:06   #11290
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Klaudeczka,
to prawda-miło się czyta,żeś w dobrym humorze...
Ja myślę ze jak postawiłaś się swojemu tż i on wie,ze nie należy z Tobą zadzierać to inaczej będzie teraz patrzył
No i niewątpliwie perspektywa wyjazdu i tego słoneczka dobrze Cię nastraja-czekamy na jakieś fotki spod palmy w te mroźne dni

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Nie wiem czy dobrze kojarzę,ale chyba cykulinka ją wstawiała...jakie 3 strony wstecz będzie....
lepiej niech nie zadzieraA FOTKI BĘDĄ..MAM NOWY APARAT; )
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:10   #11291
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
lepiej niech nie zadzieraA FOTKI BĘDĄ..MAM NOWY APARAT; )
O to super wiesz juz na co zwracać uwagę robiąc fotki a tak na serio, wypocznij, wyluzuj się. Niezły wyjazd się zapowiada jak 16 osób
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 22:16   #11292
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
To się naoglądał. Jak znam życie to radochę ma po dziś dzień Ciekawe jak owa wizażanka czuła się i czuje jak go widzi. Swoją drogą ciekawe, kto czuje się bardziej zakłopotany sytuacją? Ale jajca
Pewnie teraz maltretuje żonkę, żeby cycki robiła


Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Fajny leśniczy też mile widziany
Oj, pewnie wiałby ze swoją strzelbą gdzie pieprz rośnie, bo tyle cycków na raz, w dodatku na trampolinie to niecodzienny widok dla przeciętnego chłopa

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
lepiej niech nie zadzieraA FOTKI BĘDĄ..MAM NOWY APARAT; )
A na długo jedziecie? No i będziesz tu zaglądać i zdawać relację?
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:22   #11293
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Widać co wzbudza większe zainteresowanie a swoją drogą nie wiadomo, czy sam twórca klubu nie chciałby sprawdzić co u "konkurencji' hahahahahha

No w końcu to facet...

Klaudek jak miło Cię znów tu "widzieć" i to w tak radosnym stanie Przywieź z Egiptu, fotki z ładnymi panami no i oczywiście na wszystkich masz być Ty!

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Wiecie co ja jeszcze nigdy nie widziałam przystojnego, ani ładnego, ani nawet względnie wyglądającego leśniczego, ale mam plan. Jeżeli chcecie to sprowadzę specjalnie dla Was (Nas) grupę zorganizowanych podglądaczy, zupełnie za friko. Myślę, że byłoby trochę chętnych. Wybiorę tylko tych przystoinych i wysportowanych...ale nie liczcie na to, że będą grzeszyć inteligencją. Na zorganizowanie takiego "towaru" potrzebowałabym znacznie więcej czasu
__________________
5.11.2012 Allergan 535 PIĘKNE F
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:25   #11294
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
No w końcu to facet...
wiesz, zależy to od punktu widzenia... Jakby on zorganizował "klub meskich czł...ów" Ty pewnie też byś weszla na pokaz

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość

Wiecie co ja jeszcze nigdy nie widziałam przystojnego, ani ładnego, ani nawet względnie wyglądającego leśniczego, ale mam plan. Jeżeli chcecie to sprowadzę specjalnie dla Was (Nas) grupę zorganizowanych podglądaczy, zupełnie za friko. Myślę, że byłoby trochę chętnych. Wybiorę tylko tych przystoinych i wysportowanych...ale nie liczcie na to, że będą grzeszyć inteligencją. Na zorganizowanie takiego "towaru" potrzebowałabym znacznie więcej czasu
No ja w sumie też nie widziałam... Ale plan niezły! Wybieram Cię na organizatora "zaopatrzenia" hahaahah
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:29   #11295
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
wiesz, zależy to od punktu widzenia... Jakby on zorganizował "klub meskich czł...ów" Ty pewnie też byś weszla na pokaz



No ja w sumie też nie widziałam... Ale plan niezły! Wybieram Cię na organizatora "zaopatrzenia" hahaahah

Co do członków, byłabym pierwszą członkinią
Zatem na kiedy organizować sprzęt (trampolinę) + dodatki? Oczywiście Wy przywieziecie ciacho. Gratis od siebie dodam ładne widoki, bo piękne przybędą same
__________________
5.11.2012 Allergan 535 PIĘKNE F
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:35   #11296
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Na pierwszy wolny
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:40   #11297
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czyli plan jest taki: spotykacie się u aniki na szarlotkę i nie jecie wszystkiego (część dla mnie), potem zbieracie tyłeczki i jedziecie do mnie (tu też mam las, a nawet dwa, możemy wybrać gdzie będziemy skakać), ja organizuję to o czym pisałam wcześniej. Ciekawe, jak to by się mogło zakończyć?

Lecę dziewczyny, bo jutro od rana wybywam na kontrolę cycochów. Gdybyście chciały zmienić coś w w/w planie to "bez krempacji" uwagi, pomysły, przemyślenia, udoskonalenia mile widziane.

Pa.
__________________
5.11.2012 Allergan 535 PIĘKNE F
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:40   #11298
french_miki
Raczkowanie
 
Avatar french_miki
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 52
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Nie ma mnie jeden dzień i już tysiące postów
Operacja za 3 dni, a ja jestem w zupełnym rozgardiaszu hihihi, widze, że ludzie naokoło mnie się bardziej stresują niż ja ;P
Na razie smaruję cycuchy kremem na rozstępy i to tyle co robię

Jusi jest od groma hoteli, akurat blisko nie wiem czy coś ciekawego, ale generalnie jest też trochę hosteli we Wrocławiu z dobrymi cenami. Co prawda pokoje wieloosobowe, więc nie każdemu odpowiada.. Jeśli bardzo Ci zależy, żeby gdzieś spał to cos ogarniemy na pewno poptyam ludzi znajomych czy znają jakies sprawdzone hotele. Na stówkę może spróbować a w akademikach, tam mają gościnne pokoje zazwyczaj na piętrach gdzie nie mieszkają studenci i teraz większość jest odremontowana, więc standardy spoko

W środę wrzucę swoje wejściówki, będzie to ostatnie ich zdjęcie!
Dobranoc Gwiazdy!
__________________
dr J.J. Wrocław 31.01.2013 Mentor 332 cpg 305cc juz sa
french_miki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:46   #11299
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
Czyli plan jest taki: spotykacie się u aniki na szarlotkę i nie jecie wszystkiego (część dla mnie), potem zbieracie tyłeczki i jedziecie do mnie (tu też mam las, a nawet dwa, możemy wybrać gdzie będziemy skakać), ja organizuję to o czym pisałam wcześniej. Ciekawe, jak to by się mogło zakończyć?

Lecę dziewczyny, bo jutro od rana wybywam na kontrolę cycochów. Gdybyście chciały zmienić coś w w/w planie to "bez krempacji" uwagi, pomysły, przemyślenia, udoskonalenia mile widziane.

Pa.
Udanej kontroli, a ja wracam do Greya
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 23:15   #11300
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
A bo my z Myą postanowiłyśmy poćwiczyć, ale ciągle jakieś przeszkody napotykamy, bo:
Niebieskie majtki - bez nich te ćwiczenia nie mają sensu:
http://www.youtube.com/watch?v=2teK0EV0k-w

a opaska, bo bez niej znów te nie wyjdą:
http://www.youtube.com/watch?v=KbUN30GlHaY
o taak śledziłam wasze poczynania.... do niebieskich majtek konieczna koszulka z wycięciami pod pachami a filmik o opasce obejrzałam do momentu: ja dzisiaj przed treningiem zakładam opaske.... i padłam .... zostanę jednak przy jodze a moje pole bioelektromagnetyczne musi sobie radzić bez opaski

Klaudek radości Ty nasza suuper, że wróciłaś Jedź, korzystaj z zycia i faceta na maxa, wyszalej się i za nas

Dziewczynki dziękuję za przemiłe komentarze, jesteście CUDOWNE
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:31   #11301
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Pewnie teraz maltretuje żonkę, żeby cycki robiła




Oj, pewnie wiałby ze swoją strzelbą gdzie pieprz rośnie, bo tyle cycków na raz, w dodatku na trampolinie to niecodzienny widok dla przeciętnego chłopa

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------



A na długo jedziecie? No i będziesz tu zaglądać i zdawać relację?
lecimy na 2 tygz czwartku na piątek!!o 4;30 w nocy..beee...jak się przebudzicie wtedy to trzymajcie kciuki żebym doleciała,lubię latać..ale mam bujną wyobraźnię!!!!!!:rolleyes :
a wezmę WI-FI i wpadnę..może fotę wrzucę,przyślę ciepełka trochę,ale tam coś ostatnio 20 st C tylko

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
No w końcu to facet...

Klaudek jak miło Cię znów tu "widzieć" i to w tak radosnym stanie Przywieź z Egiptu, fotki z ładnymi panami no i oczywiście na wszystkich masz być Ty!

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Wiecie co ja jeszcze nigdy nie widziałam przystojnego, ani ładnego, ani nawet względnie wyglądającego leśniczego, ale mam plan. Jeżeli chcecie to sprowadzę specjalnie dla Was (Nas) grupę zorganizowanych podglądaczy, zupełnie za friko. Myślę, że byłoby trochę chętnych. Wybiorę tylko tych przystoinych i wysportowanych...ale nie liczcie na to, że będą grzeszyć inteligencją. Na zorganizowanie takiego "towaru" potrzebowałabym znacznie więcej czasu
hejka będą będą!!!a FACETÓW WAM SIĘ CHCE..hi hi...mi teżbędę cykaććććććććććććć

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
Co do członków, byłabym pierwszą członkinią
Zatem na kiedy organizować sprzęt (trampolinę) + dodatki? Oczywiście Wy przywieziecie ciacho. Gratis od siebie dodam ładne widoki, bo piękne przybędą same
hahahaha..ja dziś znów od rana jestem uchachana...i wchodzę tutaj i oczy mi wyszły..bo pierwsze co widzę...CZŁONKI...myślała m że o inne członki chodzi:ha haha:mówi się że głodnemu....

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
o taak śledziłam wasze poczynania.... do niebieskich majtek konieczna koszulka z wycięciami pod pachami a filmik o opasce obejrzałam do momentu: ja dzisiaj przed treningiem zakładam opaske.... i padłam .... zostanę jednak przy jodze a moje pole bioelektromagnetyczne musi sobie radzić bez opaski

Klaudek radości Ty nasza suuper, że wróciłaś Jedź, korzystaj z zycia i faceta na maxa, wyszalej się i za nas

Dziewczynki dziękuję za przemiłe komentarze, jesteście CUDOWNE
cześć słoneczko:cmo k:będę korzystać..ale z faceta??mojego???
he he..ale pewnie też go ..wykorzystam

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

KOCHANE WY MOJE....JA spadam do roboty na 9..dziś znów za pracownicę jestem,ale już ostatni dzień..iii..koniec

wpadnę wieczorem!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:33   #11302
nkolodii
Raczkowanie
 
Avatar nkolodii
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dzien dobry dziewczynki..czekam na kurjera,może to dalej bez sensu,ale zamówilam sie krem z estrogenem i wyciagiem soi dla kobiet po 50 na zwiatczala skóre,bede nim smarowac i masowac biust.żebym trochy ta skóre ujedrnic..ze swoim sie pogodzilam ale nie wiem czy to juz to samo czy nie,ja czyms sie zatrulam tak ze od dwóch dni nic nie moge jesc,mysle ze mi ten heviran tak zaszkodzil,takie skutki ubuczne,i dla tego ze nie mialam sily to nie gadalismy powaznie jeszcze.KASIKK pytalaś czy on tez dawal na operacje,tak dawal i nie cofal tego dawania tylko powiedzial że mi nie da wsparcia,nie bede moglam liczyc na jego wsparcie po op..a że ja tu nikogo niemam to i się marzenie zakonczylo..ale jeżeli wszystkie sprawy zalatwie z ubiezpieczeniem,malymi kroczkami to moze na35urodziny się zafunduje piersi.nie wiem jak dalej życie się potoczy.
__________________
475cc anatomy eurosylikony,31.03.2014.C ZECHY L.P. wygliąda na to że poprawka.
nkolodii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:57   #11303
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dzień dobry wszystkim

Oglądałam wczoraj "Sekrety chirurgii" i akurat trafiłam na odcinek, w którym dziewczyna (nota bene bardzo fajna) powiększała piersi. Miała takiego farta, że podobno nie odczuwała bólu. W ogóle!! Nawet po operacji wyglądała pięknie. Operował ją doktor Potocki. Nieźle się wycwanili, bo odkąd jest ten program ich ceny znacznie wzrosły.
W każdym razie widziałam całą operację (starałam się być twarda i nie zakrywać oczu). Nie wygląda to tak fatalnie jak myślałam. Chirurg robi bardzo niewielkie nacięcie i przez nie wpycha implant. Wydaje się jakby to trwało 15minut. W zapowiedziach natomiast pokazywali dziewczynę po operacji powiększenia piersi i wyglądało to fatalnie! Miała wielkie siniaki, jakby ją ktoś solidnie pobił.
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:12   #11304
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

french_miki 31.01 - 1 już niedługooooooooo

malina986 05.02-6

Foamclene123 05.02.-6

krystel13 - 14.02 -15

dreamer365 - 16.02 - 18

niezapominajka1987 - 25.02. -26

jusi84 28.02 -30

witam się z rana babcia po calym dniu marudzenia się zgodziła ale się jej nie prosiłam powiedziałam, że jek nie moze to niech nie daje mama mi by dodała a ja bym ja pomału spłacała
Ja po tygodniu lezenia w domu w ko ncu w pracy


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Ale żeście naskrobały nie mam kiedy nadrobić co napisałyście... tata ma mój internet więc po pracy nawet nie będę mogła ;/
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc

Edytowane przez jusi84
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:44
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:59   #11305
LittleButterfly
Raczkowanie
 
Avatar LittleButterfly
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej

klaudeczka2010,
udanego wyjazdu !! wypoczywaj i baw się dobrze mam nadzieję że jak wrócisz będziesz jeszcze bardziej tryskała takim dobrym humorem

jusi84,
cieszę się że wszystko dobrze się skończyło i spełnisz już niedługo swoje marzenie
__________________
Na razie etap wyboru dr i kliniki
LittleButterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:28   #11306
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

przed op zaprosiłam rodziców i babcie na obiad takie podziękowanie za pomoc i wsparcie
nie mam pieniędzy by im coś fajnego kupić bo żyje z wypłaty do wypłaty ale chociaż tak mogę się odwdzięczyć ale byli zdziwieni hehe
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc

Edytowane przez jusi84
Czas edycji: 2013-01-29 o 09:29
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:44   #11307
well_done
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cześć dziewczyny!
Po długisz poszukiwaniach znalazłam wasze forum. Zdążyłam sie w miare możliwości zapoznac także z poprzednimi wpisami jeszcze z poprzednich częsci.

Poszukiwałam opinii nt. Doktora Lembasa i wpadłam na przypadek May'i. Jestem przed decyzją powiekszenia sobie piersi stąd chciałabym poznac wasze cenne opinie nt. konretnych lekarzy, czyli po prostu kogo moze cie polecić - z Warszawy.

jakiś czas temu zaklalifkiowałam sie do porgramu Sekrety chirurgii ale z powodu miejsca pracy zrezygnowałam bo mogłabym niestety mieć z tego powodu dość powazne konsekwencje- tzn pokazywanie się nago w tv :P Zapewne dr. Szczyt ma się juzczym pochwalić, ale moim pierwszym typem był Piotr Osuch bo oczywiscie napaliłam sie na jego dzieło po tym jak zobaczyłam jego efekty w innym programie tv.

Do Sankowskiego jakoś od początku nie miałam zaufania stad już byłam sceptyczna jak "wyskoczył" mi na pulpicie Lembas.

Tak Szczyt i Potocki chyba nie mają "złych" przypadków ale ich ceny są z kosmosu. Podejżewam, że w lasemed u Osucha moze już być troszkę niższa z racji popularności nowego programu Szczyta. Potocki odpisał że anatomy tak - wstępnie to cena ok 17000... W IQ medica chyba nie mająjuż Osucha a Greese - lyko czy jakoś tak...z kliniki Sankowskiego...znalazłam o nim dobre opinie...koszt przybliżyli okrąłych na ok 13000 a anatomów na ok 16000.

Widziałam tu kilka ładnych cycuszków i wydaje mi sie że mimo wszystko najcenniejsze są opinie zadowolonych klientek zwłaszcza, że sprawa wagi państwowej

nie ukrywam, że ważna jets dla mni ecena bo czasem jest ona determinowana takimi czynnikami właśnie jak obecna popularnosć - programy tv itp.

Trzecia sprawa to wkłądki Silimed - czy któraś z was je posiada. Słyszałam że są wskazane przy aktywności fizycznej bo najmniejsze ryzyko ich przesówania....

Pozdrawiam was serdecznie i zyczę miłego tygodnia
well_done jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:49   #11308
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej Dziewczynki

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
przed op zaprosiłam rodziców i babcie na obiad takie podziękowanie za pomoc i wsparcie
nie mam pieniędzy by im coś fajnego kupić bo żyje z wypłaty do wypłaty ale chociaż tak mogę się odwdzięczyć ale byli zdziwieni hehe
Masz wspaniałą rodzinkę, fajnie, że tak Cię wspierają , a robią to, ponieważ Cię kochają .
Jeśli moja córcia kiedykolwiek stwierdzi, że chce sobie zrobić op, to też będę ją wspierać ze wszystkich sił.
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:33   #11309
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Foxy każdy inaczej odczuwa ból, weź na to poprawkę. Ponadto zależy to tez od wielkości implantu, metody operacji itp. Ponadto siniaki (mniejsze lub większe) to równiez normalna rzecz (skoro ruszają mięśnie, skórę itp, to dziwne by było gdyby nie został żaden ślad!). Nastaw się na to skoro rozważasz operację.

jusi gratuluję!!! Bardzo się cieszę, że operacja dojdzie do skutku Masz wspaniałą rodzinę
__________________
M.W. Wrocław

Edytowane przez Saba08
Czas edycji: 2013-01-29 o 10:56
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:34   #11310
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki



Masz wspaniałą rodzinkę, fajnie, że tak Cię wspierają , a robią to, ponieważ Cię kochają .
Jeśli moja córcia kiedykolwiek stwierdzi, że chce sobie zrobić op, to też będę ją wspierać ze wszystkich sił.
Hihi to ja się cieszę, że mam synka, bo takich problemów mieć nie będzie a z tymi bardziej męskimi to pewnie mój tż będzie musiał mu doradzać

Jusi oj widzisz, niepotrzebnie tylko na zapas zaczęłaś się martwić. Super, że wszystko poszło po Twojej myśli

Witajcie Ja ostatnio troszkę Was podczytuję. Mój synuś chory, drugą noc z rzędu nie spałam i ledwo na nogach się trzymam Nie mam sił na nic, ehh nawet jak Was czytam po chwili nie mam pojęcia o czym piszecie Tylko myślę o tym, żeby się przespać
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.