Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 11:38   #31
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Zdecydowanie odpuść sobie jednego i drugiego. Nie angażuj się tak bo widać że od razu tracisz głowę. Może i Hiszpan fajny, bo gorący temperament, ale musisz na to patrzeć chłodno żeby Cię nie wykorzystał. I zdecydowanie trzymaj się z dala od eks, bo skoro on ma takie wahania nastroju to kto wie co mu do głowy wpadnie. To typowy pies ogrodnika, i tak będzie się zachowywać, nie ufaj mu!!
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:18   #32
hira21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Posłuchaj sobie piosenki Pokój z Widokiem na Wojnę- Egzotyczna przygoda. Tu mi się właśnie na taką przygodę zapowiada- jeśli chodzi o hiszpana. Więc- bądź ostrożna i słuchaj troszkę też rozumu, bo serce nie zawsze dobrze dyktuje. Pozdrawiam
hira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:35   #33
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

były jest typowym psem ogrodnika. pewnie gdybyś do niego teraz wróciła to szybko by mu przeszło uczucie i znowu byłoby kiepsko. co do hiszpana - nie zakochuj się, nie wierz czułym słówkom. jest zapewne jednym z wielu erazmusów, którzy na wymianie korzystają z życia i umawiają się na niezobowiązujące spotkania.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:00   #34
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Poznałam kiedyś bardzo statecznego i odpowiedzialnego Hiszpana 27 lat - stomatolog, ale obawiam się że to wyjątek potwierdzający regułę. Niestety student to jednak student
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:26   #35
laaafe
Raczkowanie
 
Avatar laaafe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 325
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Nie daj sobą pomiatac. Twój były raz mówi że to nie ma sensu a zaraz przeprasza i prosi o wybaczenie, więc jaki w tym sens skoro nie długo pewnie postąpi tak samo? Na Twoim miejscu zostalabym z hiszpanem i cieszyła sie po prostu z czasu jaki z nim spedzasz do czasu jego wyjazdu. Jak napisałam chyba sie w nim ZAKOCHALAS, a nie wiesz którego wybrać. Mówi sie że tego drugiego bo gdybyś naprawdę kochała swojego ówczesnego faceta to nie zakochalabys sie w tym.
__________________
Zapraszam do wątku wymiankowego!
laaafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:39   #36
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Ja na Twoim miejscu z byłym nie chciałabym być. Zerwał z Tobą; świadomie, dobrowolnie, ponosząc wszelkie konsekwencje swojej dojrzałej decyzji, będąc pewnym jej podjęcia. A z Hiszpanem też nie dążyłabym do związku, nie angażowałabym się emocjonalnie. Może daj sobie czas? Możesz być wolna i szczęśliwa.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:59   #37
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Hiszpanowi zależy, ale chce zwolnić tempo. Czyli tak jak z Waszymi wskazówkami - muszę wyluzować i traktować to trochę na twardo. Ex nie daje mi spokoju. Cholernie mu zależy.
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 23:28   #38
popilnuj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 107
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Ani ten, ani ten. Twój były okazuje się typowym frajerem, a "hiszpan" - sama wiesz... z zaufaniem będzie cięzko.
popilnuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:34   #39
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Cytat:
Napisane przez Semiramis584 Pokaż wiadomość
Hiszpanowi zależy, ale chce zwolnić tempo. Czyli tak jak z Waszymi wskazówkami - muszę wyluzować i traktować to trochę na twardo. Ex nie daje mi spokoju. Cholernie mu zależy.
Nie daj sobie robic wody z mozgu po raz kolejny. Takiego zachowania jakie prezentowal eks sie nie wybacza. Nsjlepiej zablokuj numer.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:26   #40
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Potwierdzam, byłego lepiej nie bierz w ogóle pod uwagę. Z tego już nic dobrego nie wyjdzie. A Hiszpan..cóż przystopuj trochę
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:29   #41
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Cytat:
Napisane przez hira21 Pokaż wiadomość
Posłuchaj sobie piosenki Pokój z Widokiem na Wojnę- Egzotyczna przygoda. Tu mi się właśnie na taką przygodę zapowiada- jeśli chodzi o hiszpana. Więc- bądź ostrożna i słuchaj troszkę też rozumu, bo serce nie zawsze dobrze dyktuje. Pozdrawiam
hahaha nie no bez przesady
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 17:02   #42
Weronika1993
Raczkowanie
 
Avatar Weronika1993
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 67
Dot.: Co byście zrobiły w tak skomplikowanej sytuacji ?

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
A Ty koniecznie musisz być z kimś? Hiszpan na erazmusie to chyba najgorsza partia ever! A ten Twój były przyszły też nic nie lepszy - rzuca i wraca jak mu wygodnie. Dziewczyno! Trochę szacunku do samej siebie.
Trochę ostro to zabrzmiało jak dla mnie... Dziewczyna jest zagubiona i rozdarta, nie wie co robić- to nie znaczy, że się nie szanuje.

Co do całej sytuacji nie bardzo wiem co powiedzieć, na prawdę ciężka sprawa... Z tym Hiszpanem bym jednak uważała, może zbyt bardzo kieruję się stereotypami, ale bałabym się na Twoim miejscu, że to dla niego tylko przelotna znajomość, przygoda za granicą, która się skończy kiedy wróci do siebie. Ale z drugiej strony Twój pierwszy chłopak też jakoś nie budzi mojego zaufania. Tyle razy zmieniał zdanie, nie był pewny swoich uczuć, skąd więc pewność, że znów nie zmieni zdania? Po co Ci to cierpienie? Skoro dobrze wam jako przyjaciołom, może taki układ jest najlepszy? Nie bądź z żadnym na siłę, po co?
__________________
Lubię samotność, ale tylko we dwoje
Weronika1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.