Mama chłopaka :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 11:04   #31
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mama chłopaka :/

ale przynajmniej kasę do szafy dorzuci
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:24   #32
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Chłopak ma 27lat, wnioskuję z postów, że pracuje. Nie wiem ile jesteście razem, ale dla mnie to normalne, że w miarę możliwości chłopak pomaga swojej dziewczynie finansowo i odwrotnie. Więc nie musisz czuć się głupio, w sytuacji której chłopak chce dołożyć się do szafy, a nawet Ci ją kupić.

Co do matki, jeśli tego wymaga sytuacja, to oczywiście jako syn może pomagać matce finansowo i jeśli go na to stać.
Co do siostry, to padłam

Co do prezentu na ślub, idziesz ze swoim chłopakiem, czyli jej bratem, pewnie prezent będzie wspólny, jeśli tak, to dołóż się do jego koperty z 100-200zł, jesteś na stażu, masz swoje wydatki. One pewnie liczą na to, że koperty będą osobne, skoro "karzą" Ci odkładać, w takiej sytuacji kup niezobowiązująco np. komplet ręczników, koszt ok. 100zł. Oklepane, ale dla takiej laski, to by mi się nawet nad prezentem nie chciało zastanawiać
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:23
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:27   #33
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Co wy byście zrobiły w takiej sytuacji?
Albo powiedziałabym siostrzyczce, że w roli niani biorę 20 zł za godzinę opieki, albo zaniechała wizyt

Co do prezentu dla siostry TŻ autorki - wybrałabym najbrzydsze ręczniki w całym sklepie
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:31   #34
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Albo powiedziałabym siostrzyczce, że w roli niani biorę 20 zł za godzinę opieki, albo zaniechała wizyt

Co do prezentu dla siostry TŻ autorki - wybrałabym najbrzydsze ręczniki w całym sklepie
Dobre
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 12:10   #35
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Wink Dot.: Mama chłopaka :/

Szok na poczatek to gosc ktory ma 27 lat i mamusia mu zycie chce układac. Paranoja jak dla Mnie Ona szybko nie wypusci go z domu ciezki temat widze a synusiowi to bardzo odpowiada. Najlepiej nie bierz od niego pieniedzy bo matka przyleci do Ciebie i jeszcze Cie ochrzani , że wyciagasz od niego pieniadze . I w ogóle to fajnie ,że synuś mówi mamusi ze chce sie dołożyc do szafy Dziewczynie Cięzka przyszła teściowa ...
Co do pożyczenia pieniedzy to nie widze problemu .
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:35   #36
karolina190891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 144
GG do karolina190891
Dot.: Mama chłopaka :/

Nie kręcę. Ciekawe,że wy wszystkie takie nieskazitelne, ale w sumie nie bardzo mnie to obchodzi.
Chciałam wiedzieć jak się zachować w stosunku do jego mamy, ale widzę, że wam najbardziej spodobało się pisanie jaka to ja jestem zła.
Skoro tak mają wyglądać wasze rady to bardzo dziękuje za nie.
karolina190891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:47   #37
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Nie kręcę. Ciekawe,że wy wszystkie takie nieskazitelne, ale w sumie nie bardzo mnie to obchodzi.
Chciałam wiedzieć jak się zachować w stosunku do jego mamy, ale widzę, że wam najbardziej spodobało się pisanie jaka to ja jestem zła.
Skoro tak mają wyglądać wasze rady to bardzo dziękuje za nie.
e tam zla. Nikt ci tak nie piszr.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 13:52   #38
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Nie kręcę. Ciekawe,że wy wszystkie takie nieskazitelne, ale w sumie nie bardzo mnie to obchodzi.
Chciałam wiedzieć jak się zachować w stosunku do jego mamy, ale widzę, że wam najbardziej spodobało się pisanie jaka to ja jestem zła.
Skoro tak mają wyglądać wasze rady to bardzo dziękuje za nie.
Tutaj tak zawsze, poczytaj sobie inne wątki. Nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja z moim facetem jestem parę lat i u nas nigdy nie było żadnego rozliczania, mimo, że nie mamy ślubu. On pracuje, ja się uczę i to normalne, że nie mam tyle kasy co on i jeśli mam na coś ochotę albo potrzebuję coś kupić, to się nawet pytać nie muszę, bo sam zaproponuje, że kupi albo zostawi mi kartę. I nie widzę w tym nic dziwnego, jeśli ja mam większy przypływ gotówki, to pomagam jemu jeśli tego sytuacja wymaga. A tutaj zrobiła się afera o szafę, bo jak facet chce się dołożyć, to nagle doisz go po całości. Nieźle...
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:03   #39
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem, a co do szafy sam powiedział, że chce się dołożyć bo w przyszłości ma zamieszkac ze mną bo już jest wyraźnie powiedziane, że w domu będzie mieszkać jego siostra z mężem.
Mój TŻ nie da złego słowa o mamie powiedzieć, a co do szafy czy to jest takie dziwne, że jeżeli nie mam pieniędzy to chce żeby mi pożyczył?
Nie będzie chciał nie zrobi tego proste.
Może na początku napisałam, że chce żeby się dorzucił, ale chodziło mi o pożyczenie pieniędzy.
To chyba nie jest takie starszne??
Czarno to widzę. Serio.
Jesteś strasznie zapatrzona w tego swojego faceta, że nie widzisz jego wad- i to dosyć poważnych.

Jest taki wątek 'Wredna teściowa'. Gdzieś na ostatnich stronach wypowiadała się laska, która również miała 'wredną' teściową. I słowa złego na nią nie mogła powiedzieć, bo jej agresywny facet, oczywiście maminsynek, nie pozwoli na mamusię bluzgać.

Przejrzyj sobie te posty. Prędzej czy później też tak skończysz. Będziesz o całe zło obwiniać mamusię, a wybielać tego mamicyca.

Jak facet nie da na mamusię złego słowa powiedzieć, to powinna ci się zapalić mega czerwona lampa ostrzegawcza. Mamusia i siostrzyczki przesłaniają ci poważniejszy problem. To źle, oj, bardzo źle.

Halo, dziewczyno! Twój facet jest dorosły, ma 27 lat, a ciągle słucha mamusi! Serio nie widzisz w tym nic złego? Tzn. w jego zachowaniu, nie matki. Bo to nie z nią spędzisz życie, a z facetem, dla którego twoje zdanie i wasze wspólne dobro zawsze będzie na drugim miejscu.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:06
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:41   #40
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Mama chłopaka :/

A niech jej kupuje i całą meblościankę, a co jego matkę, a tym bardziej Was, to odchodzi?

Porozmawiaj z TŻ na ten temat, bo my nic Ci tu nie doradzimy nie znając efektu tej rozmowy. Wszystkie rady dobierzemy w zależności od tego jak on do tego podchodzi, a skoro nie wie nic to ciężko doradzać.
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:21   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mama chłopaka :/

Czarno widzę Waszą wspólną przyszłość, właściwie to wcale. Oboje pracujecie, smarkaczami nie jesteście, staż związku nawet nawet, a tu d... - zero planów, mamusia święta (jasne, dobrze że matkę kocha i szanuje, ale wcale nie musi to oznaczać ślepego poddaństwa i bezkrytycyzmu na całej linii), siostra się wtrąca. Chleba z tej mąki nie będzie.

Bo te plany pt. "on się dołoży do szafy, bo będziemy mieszkać razem KIEDYŚ" to są z rodzaju "na tyle obiecująco brzmiące, żeby panna dała spokój i się cieszyła, ale też na tyle niekonkretne, żeby to można było ciągnąć latami lub rakiem się z tego wycofać". Żądaj konkretów, inaczej tracisz czas na mrzonki.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-02-07 o 16:25
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 18:33   #42
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
A niech jej kupuje i całą meblościankę, a co jego matkę, a tym bardziej Was, to odchodzi?
nic nas nie obchodzi dopóki nie prosi nas o rade i pomoc

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem, a co do szafy sam powiedział, że chce się dołożyć bo w przyszłości ma zamieszkac ze mną bo już jest wyraźnie powiedziane, że w domu będzie mieszkać jego siostra z mężem.
Mój TŻ nie da złego słowa o mamie powiedzieć, a co do szafy czy to jest takie dziwne, że jeżeli nie mam pieniędzy to chce żeby mi pożyczył?
Nie będzie chciał nie zrobi tego proste.
Może na początku napisałam, że chce żeby się dorzucił, ale chodziło mi o pożyczenie pieniędzy.
To chyba nie jest takie starszne??

no świetnie.czy ty rozumiesz co piszesz?

ma ci pożyczyć część kasy ,aby dołożyć do szafy,bo kiedyś zamieszka z tobą...hmmm
pewnie wprowadzi się zanim oddasz mu kasę za szafę,a on odda je mamusi,bo pożyczka wiąże się z oddaniem gotowki
no świetnie rozegrane
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:32   #43
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Dobrze Autorko robisz portkuj leszcza ile wlezie pokaż że tobie także się należy a nie tylko mamusi i siostrze ,niektórzy z urodzenia są bezpłciowymi sponsorami ,dobrze że Okaz nie próbuje żerować na tobie choć widać próbuje za na mową modliszek .

Jasne należy się mamusi, siostrze dziewczynie a biedny leszcz daje się skubać wszystkim na około, w życiu bym nie chciała takiego faceta

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
To czarno to widzę, sorry. Facet ma 27 lat, mieszka z mamusią, nie da na nią złego słowa powiedzieć i nie ma w najbliższych planach usamodzielnienia się No bez jaj.
No dla mnie to typowy przykład maminsynka prze duże M

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Nie kręcę. Ciekawe,że wy wszystkie takie nieskazitelne, ale w sumie nie bardzo mnie to obchodzi.
Chciałam wiedzieć jak się zachować w stosunku do jego mamy, ale widzę, że wam najbardziej spodobało się pisanie jaka to ja jestem zła.
Skoro tak mają wyglądać wasze rady to bardzo dziękuje za nie.

Co do mamusi to bym dała spokój, po prostu bym się nie przejmowała wiem po mojej teściowej ona mówi w prost to co myśli a ja jak mi coś nie pasuje mówię jej i jest git bardzo dobrze się dogadujemy ale wiadomo co ludzie to inna psychika i myślenie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 06:56   #44
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mama chłopaka :/

rozumiem że już rozmowa się odbyła na temat tej -nieszczęsnej-szafy ;
no i dobrze
nie wracaj do tematu
spójrz na tę szafę jak przez pryzmat na swój związek
dołoży tzn że nie rzuca słów na wiatr i rokuje na przyszłość; w sensie ze nie daje sobą kierować,i uwaga swoimi pieniędzmi
nie dołozy- znaczy nic więcej a to że się ugiął

i matka i córka mają cel by Ci do tej szafy nie dołozył: oszczędność i ..koperta ; ich odzywki są chamskie..ale nie przejmuj się nimi,puszczaj mimo uszu, i pod żadnym pozorem nie nadawaj na jego matkę
obswerwuj jak zachowuje się Twój chłopak
i sobie po prostu wywnioskuj sama czy z tej mąki bedzie chleb

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2013-02-08 o 07:00
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:25   #45
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nic nas nie obchodzi dopóki nie prosi nas o rade i pomoc

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------




no świetnie.czy ty rozumiesz co piszesz?

ma ci pożyczyć część kasy ,aby dołożyć do szafy,bo kiedyś zamieszka z tobą...hmmm
pewnie wprowadzi się zanim oddasz mu kasę za szafę,a on odda je mamusi,bo pożyczka wiąże się z oddaniem gotowki
no świetnie rozegrane
Poprosiła o radę w innej kwestii.

Ja rozumiem co autorka pisze, proste, kupują wspólnie różne rzeczy, bo mają zamiar razem zamieszkać. Nie wiem co tutaj jest nie do rozumienia ja z moim TŻ zanim zamieszkaliśmy razem mieliśmy już wspólny telewizor, komputer, tostery, a nawet pralkę.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-02-08 o 10:28
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 22:08   #46
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Poprosiła o radę w innej kwestii.

Ja rozumiem co autorka pisze, proste, kupują wspólnie różne rzeczy, bo mają zamiar razem zamieszkać. Nie wiem co tutaj jest nie do rozumienia ja z moim TŻ zanim zamieszkaliśmy razem mieliśmy już wspólny telewizor, komputer, tostery, a nawet pralkę.
mieliście i świetnie,ale co w zwiąku z tym?
to,ze oboje ufaliście sobie to ok,ale zrozumiale są ich obawy...
poza tym autorka dziwi sie wyliczaniu kasy przyszlej tesciowej,ale swoich żądań nie widzi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:29   #47
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mieliście i świetnie,ale co w zwiąku z tym?
to,ze oboje ufaliście sobie to ok,ale zrozumiale są ich obawy...
poza tym autorka dziwi sie wyliczaniu kasy przyszlej tesciowej,ale swoich żądań nie widzi.
To w związku z tym, ze to normalne, że jeśli ludzie są ze sobą, to sobie pomagają nawzajem, a jeśli planują razem życie, to coś robią w tym kierunku. Autorka żadnych obaw nie ma co do bycia z nim, nigdzie nie napisała, że chce z nim zerwać, to dziewczyny wmawiają jej, że ten związek nie ma sensu. Ona poprosiła tylko o radę w związku z zachowaniem rodzinki, szczególnie związane z jej osobą i wymaganiami co do niej.
A wyraźnie napisała, że jej TŻ sam chciał się dorzucić, a nie ona mu kazała, więc raczej nie ma mowy tu o żadnych żądaniach. Nie wiem o co chodzi z tą szafą i po co się tego tak czepiłyście. Skoro chce jej kupować rzeczy, a niech kupuje, może mu to przyjemność sprawia?

Jak czytam te posty, które nawiązują do tej szafy, to padam, że wy wszystkie takie idealne i niezależne jesteście? Rozumiem, że same od zawsze pracujecie na swoje jedzenie, ubrania, meble itp. i nikt wam w tym nie pomaga i nie pomagał.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:29   #48
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez karolina190891 Pokaż wiadomość
Jego siostra wychodzi za mąż w czerwcu.
W czasie wakacji gdy jeszcze nie miałam stażu ani pracy jego mama powiedziała w czasie rozmowy, że ja na pewno już zbieram pieniądze dla nich do koperty.
Szczena mi opadła jak to przeczytałam....ale mniejsza o większość Twój mega dorosły facet w ogóle nie rokuje na bycie w normalnym zdrowym związku, związku uwolnionym od mamusi.

Jeśli chcesz wogle spróbować z nim być/mieszkać to przede wszystkim musisz mu mówić wszystko...to jakimi jego matka tekstami sypie do Ciebie itd.
Bo tak na prawdę to nie wiesz jakby zareagował na te konkretne wydarzenia. (choć łatwe jest to do przewidzenia )...no ale...jeśli myślisz o przyszłości z nim to chyba nie wyobrażasz sobie tłumienia w sobie tego wszystkiego...
No chyba że mu to wszystko mówiłaś...jak tak to ja bym sobie takiego faceta odpuściła....
Zawsze trzymałam się z daleka od maminsynków i dobrze na tym wyszłam.
Jest zasadnicza różnica pomiędzy szacunkiem i miłością do swojej a matki a kompletną uległością wobec niej.
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:50   #49
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: Mama chłopaka :/

Lol ja z matką swojego TŻ nie mam zbytnio dobrych relacji.. w sumie Nasze relacje to tylko dzień dobry - dzień dobry bp jest osobą, którą strasznie wtrącała się do Naszego życia i pare razy mnie obraziła... tyle że ja nigdy nie siedziałam cicho i mówiłam to TŻ jak i jej co mi nie pasii . Tobie też radzę pogadać z TŻ... W ogóle mamisynkowie są beeee... :{
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 16:26   #50
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez MartiFCB Pokaż wiadomość
W ogóle mamisynkowie są beeee... :{
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:44   #51
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
To w związku z tym, ze to normalne, że jeśli ludzie są ze sobą, to sobie pomagają nawzajem, a jeśli planują razem życie, to coś robią w tym kierunku. Autorka żadnych obaw nie ma co do bycia z nim, nigdzie nie napisała, że chce z nim zerwać, to dziewczyny wmawiają jej, że ten związek nie ma sensu. Ona poprosiła tylko o radę w związku z zachowaniem rodzinki, szczególnie związane z jej osobą i wymaganiami co do niej.
A wyraźnie napisała, że jej TŻ sam chciał się dorzucić, a nie ona mu kazała, więc raczej nie ma mowy tu o żadnych żądaniach. Nie wiem o co chodzi z tą szafą i po co się tego tak czepiłyście. Skoro chce jej kupować rzeczy, a niech kupuje, może mu to przyjemność sprawia?

Jak czytam te posty, które nawiązują do tej szafy, to padam, że wy wszystkie takie idealne i niezależne jesteście? Rozumiem, że same od zawsze pracujecie na swoje jedzenie, ubrania, meble itp. i nikt wam w tym nie pomaga i nie pomagał.
mnie nie śmieszy fakt zaponsorowania,czy dołożenia do szafy,ale całokształt sytuacji
autorka wspomniała,że jest biedną stażystką,żywi chłopka,ale wstydzi się upomnieć o zrzutkę na jedzenie.
wspomniała również o żenujących komentarzach przyszłej teściowej,którym ja się zbytnio nie dziwię.sama bym krytykowała swojego syna za inwestowanie w niepewne źródło.
chcesz z nią zamieszkać ?
ok,kup szafę za swoje i wnieś,żeby w razie zerwania zabrać z powrotem.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:49   #52
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mama chłopaka :/

Za nie długo jego mamusia wyjdzie tu na świętą...hahahaha
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:13   #53
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mnie nie śmieszy fakt zaponsorowania,czy dołożenia do szafy,ale całokształt sytuacji
autorka wspomniała,że jest biedną stażystką,żywi chłopka,ale wstydzi się upomnieć o zrzutkę na jedzenie.
wspomniała również o żenujących komentarzach przyszłej teściowej,którym ja się zbytnio nie dziwię.sama bym krytykowała swojego syna za inwestowanie w niepewne źródło.
chcesz z nią zamieszkać ?
ok,kup szafę za swoje i wnieś,żeby w razie zerwania zabrać z powrotem.
Jego mamusia z tego co pisała autorka raczej nie ma na myśli inwestowania w niepewne źródło, a w ogóle nieinwestowanie w swoją dziewczynę (autorkę) bo mama i siostra też mają swoje zachcianki i widzi mi się. Mnie nie dziwi to, że syn chce wspomóc swoją mamę, ale dziwi mnie podejście jej i siostry, również względem autorki, bo nie dość, że doją syna/brata, to chcą wydoić autorkę, skoro kazały jej zbierać na kopertę.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:40   #54
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Jego mamusia z tego co pisała autorka raczej nie ma na myśli inwestowania w niepewne źródło, a w ogóle nieinwestowanie w swoją dziewczynę (autorkę) bo mama i siostra też mają swoje zachcianki i widzi mi się. Mnie nie dziwi to, że syn chce wspomóc swoją mamę, ale dziwi mnie podejście jej i siostry, również względem autorki, bo nie dość, że doją syna/brata, to chcą wydoić autorkę, skoro kazały jej zbierać na kopertę.
mamusia krytykuje "inwestycje syna",trudno więc jasno stwierdzić ,że nie krytykowałaby inwestycji szafy,poza tym autorka zmieniła wersję,że on ma jej tylko pożyczyć,więc ciekawe,czy od początku była to wersja pożyczki,czy na krytykę matki facecik zmienił swoje stanowisko

inna sprawa to prezent.logicznym jest,że idąc w gości na ślub i wesele ofiaruje się prezent.tu nie chodzi o sam fakt,ale o sposób przekazania tak logicznej rzeczy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:55   #55
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mama chłopaka :/

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mamusia krytykuje "inwestycje syna",trudno więc jasno stwierdzić ,że nie krytykowałaby inwestycji szafy,poza tym autorka zmieniła wersję,że on ma jej tylko pożyczyć,więc ciekawe,czy od początku była to wersja pożyczki,czy na krytykę matki facecik zmienił swoje stanowisko

inna sprawa to prezent.logicznym jest,że idąc w gości na ślub i wesele ofiaruje się prezent.tu nie chodzi o sam fakt,ale o sposób przekazania tak logicznej rzeczy
Jak chce to i niech kupuje jej całą meblościankę, jak ktoś wyżej napisał gdyby coś mu nie odpowiadało, to by nie kupował.

Ja wiem co masz na myśli, tylko jakby mnie obca kobita przed ślubem zapytała, czy już zbieram na kopertę, to bym jej powiedziała, że nie i nie mam w ogóle takiego zamiaru chociażby na złość i z powodu nie dania zrobienia z siebie frajera, jak wcześniej napisałam i dodała koleżanka kupiłabym najbrzydsze ręczniki jakie idzie znaleźć a co
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.