Żegnajcie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 18:25   #31
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Żegnajcie...

joannea!!!! dzięki za maila - odpiszę jak męża przestanie denerwować to moje ślęczenie przed ekranem )) zajme się przepierką, Tunezją, na męża krzyczeniem, pizzy pieczeniem na tym się znam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:28   #32
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Żegnajcie...

Po pierwsze to, ze Aga nie chce, zakazala krytyki, to jest ABSOLUTNIE NIEPRAWDA. Nie wiem dlaczego tez myslicie, ze ona sie obrazila za skrytykowanie jej dziel?

To nie tak. To wszystko nie tak... Czy tylko ja to rozumiem?

Ja zawsze odpowiadajac na zamieszczane przez inne dziewczyny makijaze wyrazalam sie szczerze i krytycznie, i tego oczekiwalam od innych. Bo Alfa i Omega makijazowa nie jestem, popelniam bledy i zdaje sobie z tego sprawe i bardzo ucieszylabym sie, gdyby ktos mi napisal co robie nie tak.

Beliczku, przeciez ty MOZESZ KRYTYKOWAC... Dlaczego Ty wogole chcesz odejsc? Ja nie rozumiem, ze uparlyscie sie na stwierdzenie, ze na WIZAZU NIE MOZNA KRYTYKOWAC. Tu, w tym zdaniu jest "pies pogrzebany"...
Ani Aga nie obrazila sie za krytyke, ani na WIZAZU obowiazuje zakaz krytyki
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:31   #33
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Exclamation Dot.: Żegnajcie...

A ja chce forum kulinarne!!!
Nie wiem co znaczy okreslenie "nadwizazanek" ??
Moze to wlasnie jest jakis problem wizazu? Podzial na te lepsze i gorsze? Trudno stwierdzic.
Ja np jestem zwiazana z wizazem praktycznie od jego pierwszych chwil isnienia. Mialam jakis inny nick i nie udzielalam sie specjalnie na forum, podobnie obecnie. Mysle ze duzo jest takich osob i te rozniez nalezy szanowac.

No ale wroce do tych hmm.. kulinarnych zawilosci. Takie forum mialoby same pozytywne strony przeciez, mogloby zawierac mase fanych instruktazy fotograficznych, juz widze oczami wyobrazni wymiane cudownych diet i innych ciekawostek. Wiele osob uwaza gotowanie za sztuke a skoro sa fora tematyczne niekoniecznie zwiazane z wizazem to dlaczego nie kulinarne?
ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:34   #34
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez beliczek
joannea!!!! dzięki za maila
noooo, mail się należał urzędowo, to była moja kolej (po cyklu tunezyjskim )

Cytat:
Napisane przez beliczek
zajme się przepierką, Tunezją, na męża krzyczeniem, pizzy pieczeniem na tym się znam.
aż dostałam ślinotoku na hasło pizza a jest gdzieś w odmętach wizażu przepis na nią? bo aż mnie skręciło ci obrzydliwi Holendrzy serwują oryginalną włoską pizzę, na moje nieszczęście, bo ja do takiej po polsku (hmerykańsku znaczy się) przyzwyczajona jestem, a nie takie cuś na cienkim cieście, kruchym prawie, suche i bez sosu... mam taką na rogu, jedyne 20 euro za margaritę, podobno najlepsza w okolicy, aż mnie skręcało, jak płaciłam rachunek... ble. No i proszę, jak miło, jednak na kulinarne wychodzi

UŚMIECHNIJ SIĘ
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:37   #35
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Żegnajcie...

możemy o AdzeBJ nie gadac przynajmniej na "moim wątku", ja juz nie mam siły... znowu łapię dołek kiedy sie wspomina ją i te nieszczęsne makijaże... ja chyba zaczynam mieć traume i wogóle przestanę się malować... a mojego zdania nie zmienię na teamt zachowania Agi - widać jestem krową i nie zmieniam poglądów.i będę omijać forum "moje makijaże" szerokim łukiem, widac jestem jak pies Pawłowa i szubko nabiera odruchów.
Ja nie odejdę tylko sie wycisze i będę mniej się rozpisywać...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:41   #36
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Żegnajcie...

a mozemy pogadac o ww pizzy? Moze podasz przepis? Piekny niedzielny wieczor w sam raz nadaje sie do piecznia pieknie pachnacej pizzy
Tak wiec jesli mozna to ja bym chetnie przepis na ciasto poznala.
pozd ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:43   #37
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Żegnajcie...

Nie chcę analizować pojęcia "nadwizażanek" bo osobiście dla mnie wszyscy jesteście równie ważni. I jedynie niektórych znam i kojarzę troszkę lepiej, innych troszkę gorzej. Ale Was jest naprawdę baaaardzo dużo i nie ogarniam już wszystkiego.

I przepraszam, ale o forum kulinarnym pierwszy raz słyszę! Myślałam, że taką funkcję pełni trochę fitness?
Pomysł bardzo mi się podoba, bo sama na forum zamieszczałam jakieś przepisy i ich szukałam. Załóżcie proszę wątek na forum plotkowym lub redakcyjnym i popatrzmy na reakcje innych wizażanek.

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ

PS. cieszę się Beliczku, że zmieniłaś zdanie
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 18:43   #38
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Po pierwsze to, ze Aga nie chce, zakazala krytyki, to jest ABSOLUTNIE NIEPRAWDA. Nie wiem dlaczego tez myslicie, ze ona sie obrazila za skrytykowanie jej dziel?

To nie tak. To wszystko nie tak... Czy tylko ja to rozumiem?

Ja zawsze odpowiadajac na zamieszczane przez inne dziewczyny makijaze wyrazalam sie szczerze i krytycznie, i tego oczekiwalam od innych. Bo Alfa i Omega makijazowa nie jestem, popelniam bledy i zdaje sobie z tego sprawe i bardzo ucieszylabym sie, gdyby ktos mi napisal co robie nie tak.

Beliczku, przeciez ty MOZESZ KRYTYKOWAC... Dlaczego Ty wogole chcesz odejsc? Ja nie rozumiem, ze uparlyscie sie na stwierdzenie, ze na WIZAZU NIE MOZNA KRYTYKOWAC. Tu, w tym zdaniu jest "pies pogrzebany"...
Ani Aga nie obrazila sie za krytyke, ani na WIZAZU obowiazuje zakaz krytyki
Nie tylko Ty to tak odbierasz Femme.W wątkach Agi pojawiały się wcześniej krytyczne posty i nie było wielkich awantur.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2005-05-22 o 18:51
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:48   #39
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
absolutnie zgadzam sie z moją przedmówczynią. miałaś pełne prawo wyrazic swoja opinię co do makijażu Agi.
mnie samej jej makijaże również się nie podobają ( prócz jednego takiego teatralnego z pięknymi czerwonymi ustami i porcelanową cera). głównie za sprawą nadmiaru środków i kolorów. tak jak poprzedniczki gustuję w minimaliźmie. nie podobaja mi się tez makijaże innych, np: mony ( z wyjatkiem femme).
chciałam kiedyś wyraźić swe zdanie na ten temat, ale było mi jakoś głupio, bo wszyscy rozpływali się w zachwytach ( szczeg. przy makijażach Agi), więc poprostu przestałam wchodzic na to forum, uznawszy że jest nie dla mnie. i widzę , że to był błąd.
ostatnio weszłam obejrzeć makijaż przyjaciółki femme i bardzo mnie dotknęło, że jedna osoba, która ten makijaż skrytykowała została od razu uznana za trolla = wroga. a przeciez było to jej święte prawo, bo autorki makijażu wzywaja nas do szczerych opinii a nie do układania peanów na swój temat. co więcej zarówno Aga jak i Femme są krytyczne względem innych wizażanek-makijażystek, wytykając im wszystkie błędy, które czasem tez same popełniają. ( np. dobór koloru szminki, w momencie, kiedy im samym czasami się to w ogóle nie udaje).
beliczku mimo, że cię nie znam to jak najbardziej prosze żebyś zostałą, bo taka szczerość jak twoja może wyjść tylko wizażowi na dobre.
a autorki makijażów i nie tylko w razie gdy nie mają ochotę na konstruktywną krytykę niech to wyraźnie napiszą.
trzymaj się i nie odchodź, bo masz rację. po tym watku widac to doskonale.
Ustosunkuje sie jeszcze do tej wypowiedzi Syyylwi bo dotyczy tez mojej osoby. Syyylwia pisze, ze w watku w ktorym poazalam makijaz mojej kolezanki CIEMNY & JASNY GOLD zostalam skrytykowana, a osoba krytykujaca zostala nazwana TROLLEM. To nie byla KRYTYKA, tylko takie cos, co nawet nie wiem jak nazwac, wklejam wypowiedz:
"Femme,nie masz wrazenia,ze bez wzgledu na to czy wykonasz "sliczny makijazyk",czy tylko musniesz twarz wacikiem(niewazne swoja,czy top metamorfosssy)to i tak wszysttkie wizazanki beda pialy z zachwytu???

pozdrawiam mentor"

Aga zareagowala na te wypowiedz w nastepujacy sposob:
jeszcze jedna taka wypowiedź a będę usuwać

A ja odpowiedzialam:
Ja tam nikogo nie przymuszam do "piania z zachwytu"...
Przeciwnie, nawet domagalam sie krytyki. Konstruktywnej krytyki.

Prosze nie mylic pojec, czy na prawde tak trudno rozroznic wypowiedzi trollowe od nie trollowych?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:52   #40
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Żegnajcie...

Agnieszko - o forum kulinarnym były zakładnae wątki ale umierały bo niektóre "znane" osoby twierdziły, że wystarczy "kacik porad". Myslałam, że zauważyłaś, że niektóym dziewczynom na tym zależało. Ja kocham kulinaria wszelkie i byłoby mi miło gdyby takie forum powastało, nie musiałąbym pisać na plotkowym...
jak tylko wykąpię i utulę do snu Krysie to zakładam wątek w tej sprawie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 18:59   #41
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Żegnajcie...

juz zalozylam watek na plotkowym z pytaniem czy ktos chcialby takie forum posiadac
Ale mysle ze takie forum nikomu by nie zaszkodzilo wiec niby dlaczego ktos mialby sie przeciwstawiac. Fitnes nie nadaje sie na kulinaria tak samo kacik porad... Glupio np podawac na fitnes przepis na krem slodkie tiramisu podawane na cieplym biszkopcie a w kaciku porad: pizza a ' la adam slodowy czyli zrob to sam Bylby za duzy balagan. Jestem wrecz pewna ze na takim forum "wyzyloby" sie wiele wizazanek. Oprocz samych potraw, napojow deserow, diet etc.. moznaby wymieniac uwagi dotyczace ziol, i skladnikow ktore maja naprawde ogromny wplyw na nasze zdrowie samopoczucie a co za tym idzie wyglad takze.

pozdr ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 19:12   #42
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Żegnajcie...

[QUOTE=beliczek]Kiedy widzę jak osoby które dażę wielkim szacunkiem i sympatia (Smoczyca, Nutka, Jelonek, ...,...) uważają mnie za kogoś bliskiego to czuję się jakbym kogoś zawiodła. Jakbym zawiodła czyjeś oczekiwania. Bo czy ktoś kogo Smoczyca uważa za bliskiego wdał by się w pyskówkę??? na pewno nie... i tego żałuję, że zawiodłamOlę, którą uważam za przyjaciela a nie tego, że skrytykowałam makijaże i "lansowanie się" Agi BJ (choćbyście mnie dusiły garotą to zdania nie zmienię). I ta swiadomość, że osoby, które lubię czują sie niemiło pośrednio lub bezpośrednio przeze mnie apli mnie żywym ogniem...[QUOTE]

Ewa,

już nie pleć o jakim nadszarpniętym zaufaniu mówisz? Przecież co jak co, ale Twoje wypowiedzi nie są pyskówkami, są spokojne i wyważone - mogę się śmiało podpisać pod nimi! I myślę że nie jestem jedyną osobą, która zgadza się z Twoimi przemyśleniami...

Przejrzałam teraz dokładnie cały ów niesławny wątek i widzę sporo gorszących wypowiedzi, ale one nie są Twoje, droga Ewo
Prawdę powiedziawszy, teraz ja mogłabym się poobrażać, postroić trochę fochów - osobiście dotknęły mnie słowa naszej drogiej szefowej AgiZ a propos gnoi i trolli na forum gazeta. Ja pisuję na gazecie dość dużo i bynajmniej za trolla się nie uważam. Te słowa to jak policzek dla wszystkich którzy zagladają na fora gazety. Wbrew temu co można by myśleć, jest tam sporo wartościowych osob.

Amen!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 19:20   #43
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez beliczek
Postanowiłam odejśc z wizażu... Nie robię tego po cichu i po ciemku, poniewaz mam tu kilku odbrych znajomych i chce sie pożegnac. Bo cywilizowany świat umówił sie, że odchodzi się po uprzednim pożegnaniu się...
Ostatnie wątki na forum makijazowym dotyczace tropikalnej twórczości Agi BJ pokazały mi,że nie moge dłużej tu zostać. Nie będę nazywac koszmarnych makijaży Agnieszki "boskimi" a tym bardziej przepraszac jej za to, że mi sie one nie podobają. Nie będę w owczym pędzie chwalic wszystkiego w obawie przed nazwaniem "trollem". Ja musze być szczera i mówic prawde bo inaczej moje życie nie ma sensu. Ta szczerośc to część mnie i albo się ja akceptuje albo nie. nie odwołam tego, ze tamte makijaże mi sie nie podobaja... nie moge do końca mojego wizazowego istnienia życ z etykietką osoba "posądzonej o czary" a tak się teraz czuję... Niestety...
wiem, że wszystkie wizazanki sa równe ale sa tez i równiejsze... i przed tymi róniejszymi musiałabym chylić czoła a tego zrobic nie moge jeżeli nie widzę sensu.
Serce mi pęka...
Dziękuje Wam za dwa lata wspólnej egzystencji. Dziękuje za miejsce, gdzie sie śmiałam, płakałam, gdzie szukałam (i zawsze znajdowałam) pomoc. Dziękuję za dobroc, humor, za krytyke i kubeł zimnje wody na moja beliczkowa głowe wylewany słusznie czasem.
Przepraszam tych, których moja bezpardonowośc w wyrażaniu swojego zdania zraniła, obraziła lub dotknęła w ciągu tych moich dwóch lat pobytu tutaj. Nie wpsominajcie mnie źle.
Smoczyco, demoniku, sarenko, Nutko, meariel, neuilly,paula78,bubuczymo rdo, maga,FEMME_BANALE, joannea,Asieńka,alcia,msk ladaczek,PATIS_79 i wiele innych wspaniały dziewczyn (niesposób Was wymienić) poznanych tu - dziekuję Wam za kazde dobre słowo, za każdy usmiech.
Ci, którzy dalej będą chcieli podtrzymywac ze mna znajomość maja moj mail, moje gg.
...
Żegnajcie

Drogi Beliczku, nie zanam Cie osobiscie, nie zawsze z Twoimi wypowiedziami sie zgadzam , ale prosze Cie nie uciekaj z WIZAZU.
To dzieki takim osobom jak Ty , to forum nie jest nudne. Jesli wiecej osob , bedzie w taki sposob wyrazalo swoje opinie , to wlasnie wtedy bedzie wspaniale i ciekawie.
Prosze
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 19:35   #44
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Żegnajcie...

Beliczek dzielny jest i nie odchodzi

Ja sie rozpisywac nie bede, dziewczyny ( Smoczyca, Svenja...) to co mysle juz w slowa ubraly

Mam, nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz, naszym starym tfu tfu znaczy sie zawsze mlodym Beliczkiem
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 19:57   #45
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Unhappy Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca


Przejrzałam teraz dokładnie cały ów niesławny wątek i widzę sporo gorszących wypowiedzi, ale one nie są Twoje, droga Ewo
Prawdę powiedziawszy, teraz ja mogłabym się poobrażać, postroić trochę fochów - osobiście dotknęły mnie słowa naszej drogiej szefowej AgiZ a propos gnoi i trolli na forum gazeta. Ja pisuję na gazecie dość dużo i bynajmniej za trolla się nie uważam. Te słowa to jak policzek dla wszystkich którzy zagladają na fora gazety. Wbrew temu co można by myśleć, jest tam sporo wartościowych osob.

Amen!
Ja nie twierdzę i nigdy tego nie napisałam, droga Smoczyco, że na forum gazety, czy kafeterii czy na innych forach, nie ma wartościowych osób. Wręcz przeciwnie, myślę, że tych wartościowych jest dużo więcej niż tych krzykaczy i trolli.
Ale zauważ, że na forum wizażu chyba się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś wklejał czyjeś zdjęcia i wypowiedzi, żeby się z nich naśmiewać.
Natomiast na innych forach stosuje się te praktyki. Jeśli krytyka czy chamstwo dotyczy bezpośrednio wizażu to mogę zawsze puścić to mimochodem i nie mam z tym problemu. Natomiast, jeśli dotyczy to personalnych akcji, to zawsze burzy się we mnie krew i moje komentarze też nie są dyplomatyczne i wyważone.

Ja już jestem głupia. Czy ja to napisałam jakoś po chińsku, że wszyscy kogo moja wypowiedź nie dotyczy się obrażają, albo są blisko tego?

Uważam, że wklejanie wątków z AgąBJ, czy jakąkolwiek inną osobą na gazetę czy inne wortale, jest haniebne i bardzo okrutne. I Droga Smoczyco mam nadzieję, że się nie obraziłaś???

Buziaki

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:14   #46
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez beliczek
możemy o AdzeBJ nie gadac przynajmniej na "moim wątku", ja juz nie mam siły... znowu łapię dołek kiedy sie wspomina ją i te nieszczęsne makijaże... ja chyba zaczynam mieć traume i wogóle przestanę się malować... a mojego zdania nie zmienię na teamt zachowania Agi - widać jestem krową i nie zmieniam poglądów.i będę omijać forum "moje makijaże" szerokim łukiem, widac jestem jak pies Pawłowa i szubko nabiera odruchów.
Ja nie odejdę tylko sie wycisze i będę mniej się rozpisywać...
Beliczku innych o to prosisz a czemu Twój wątek zaczyna się od tej sprawy przede wszystkim. Powiem Tobie szczerze zrobiłaś z Siebie ofiarę, ale prawdę mówiąc to Ty jesteś tym katem wyrażając się o Adze źle dopiero teraz. Nie umiałaś zrobić tego wcześniej??? A tak poza tym to dziwne te Twoje pożegnanie, które nie ma końca... Po co to robisz jak widać, że i tak tego nie chcesz...
Pozdrawiam
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:28   #47
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Żegnajcie...

Beliczku nie odchodź, bo niedługo wizaz pustkami zacznie świecić, tak wiele świetnych dziewcząt uciekło z powodu jakiś niedomówien, przykrych słów...
a odnosząc się do sprawy od której wszystko się zaczeło uwazam, że nalezy być szczerym, forum służy do wymiany opini, wiadomo, jest nas tu duzo i każdy ma prawo do własnego zdania i oceny. Tak napisałaś w któryms poście i całkowicie z toba się zgadzam. Poza tym prawdziwa cnota krytyk się nie boi, trudno abyśmy wszystkie sie ze soba zgadzały i przytakiwały.
Kilka minut temu czytałam twoj wątek o wyjeździe do Tunezji . Zazdroszczę szczerze Jedź, odpocznij, wyleguj się na plazy ile mozesz i wróc do nas
pozdrawiam serdecznie
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:29   #48
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Beliczku innych o to prosisz a czemu Twój wątek zaczyna się od tej sprawy przede wszystkim. Powiem Tobie szczerze zrobiłaś z Siebie ofiarę, ale prawdę mówiąc to Ty jesteś tym katem wyrażając się o Adze źle dopiero teraz. Nie umiałaś zrobić tego wcześniej??? A tak poza tym to dziwne te Twoje pożegnanie, które nie ma końca... Po co to robisz jak widać, że i tak tego nie chcesz...
Pozdrawiam
marzenko!

nie zycze sobie, zebys obrazala moja kolezanke!
nie masz prawa jej oceniac!
jesli zamierzasz wojowac to proponuje wojowac z pogladami, a nie osobami- skoro juz wojna jest Ci tak bliska!
bardzo mi milo, ze beliczek zdecydowala sie jednak nie opuszczac wizazu- Tobie tez powinno!
a nazywanie kogos katem? prosze Cie, nie probuj osiagac az tak niskiego poziomu!
dobrze, ze sprawa a propos agibj wyplynela- zawsze przychodzi czas, kiedy nalezy o czyms powiedziec glosno i wlasnie teraz ten czas nadszedl.
zdenerwowalas mnie swoja odpowiedzia. dolewasz oliwy do ognia. po co?
mam nadzieje, ze w kolejnej (domyslam sie, ze odpowiesz...) bedziesz wazyla slowa.

pozdrawiam!
ala
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:31   #49
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Thumbs down Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Beliczku innych o to prosisz a czemu Twój wątek zaczyna się od tej sprawy przede wszystkim. Powiem Tobie szczerze zrobiłaś z Siebie ofiarę, ale prawdę mówiąc to Ty jesteś tym katem wyrażając się o Adze źle dopiero teraz. Nie umiałaś zrobić tego wcześniej??? A tak poza tym to dziwne te Twoje pożegnanie, które nie ma końca... Po co to robisz jak widać, że i tak tego nie chcesz...
Pozdrawiam
Nie no bez przesady
Katem?? Na litość boską, to że komuś nie podoba się makijaż i potrafi to szczerze powiedzieć, nie używając przy tym epitetów i chamskich odzywek (jak np. niektóre użytkowniczki na gazecie.pl) nie oznacza, że jest katem. Nie popadajmy w skrajność. Ja w wypowiedziach Beliczka nie zauważyłam żeby obraziła Agę.
Zdania o niekończącym się pożegnaniu w ogóle nie skomentuję, szkoda nerwów.
Powinnyśmy się cieszyć, że Beliczek nie odszedł i nie przekreślił tego czasu spędzonego na wizażu, a tu...
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 20:31   #50
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Żegnajcie...

powiem ci femme, że ja miałam podobne wrażenie czytając ten wątek jak osoba nazwana trolem. uważam, że makijaz był średni ( nie ujmując nic modelce), szczególnie chodzi mi o dobór szminki, a recenzje owacyjne. jak przejrzałam sobie inne twoje wątki wypowiedzi były w takim samym tonie, chociaz niektóre makijaże były wprost rewelacyjne. więc wychodzi na to, że nieważne co zrobisz i tak usłyszysz wyrazy zachwytu, co troche mija się dla mnie z celem.
pewnie sama tez wiesz, które z twoich makijaży są bardziej udane a które mniej, a opinie zawsze takie same.mam czasami wrażenie , że niektóre osoby w ogóle nie oglądaja zdjęć.
to jest jeden z powodów dla którego dosyć rzadko zaglądam na to forum. ono jest dla mnie troche jak zamknięte towarzystwo własnej adoracji.
nie traktuj mojej wypowiedzi jako ataku na własną osobę. wprost przeciwnie wypowiadam się w kontekście twoich wątków, bo do nich zaglądam najchetniej, jeśli w ogóle zaglądam do moich makijaży, bo uważam że masz nieprzeciętny talent i wyobraźnie . i jeśli inne makijaże moge niestety okreslic tylko jako kiczowate, w twoich jest zawsze jakiś artyzm. choć nie zawsze przypadaja mi do gustu to nie mogę nie docenic kunsztu wykonawczyni.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:42   #51
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez bububuczymorda_
marzenko!

nie zycze sobie, zebys obrazala moja kolezanke!
nie masz prawa jej oceniac!
jesli zamierzasz wojowac to proponuje wojowac z pogladami, a nie osobami- skoro juz wojna jest Ci tak bliska!
bardzo mi milo, ze beliczek zdecydowala sie jednak nie opuszczac wizazu- Tobie tez powinno!
a nazywanie kogos katem? prosze Cie, nie probuj osiagac az tak niskiego poziomu!
dobrze, ze sprawa a propos agibj wyplynela- zawsze przychodzi czas, kiedy nalezy o czyms powiedziec glosno i wlasnie teraz ten czas nadszedl.
zdenerwowalas mnie swoja odpowiedzia. dolewasz oliwy do ognia. po co?
mam nadzieje, ze w kolejnej (domyslam sie, ze odpowiesz...) bedziesz wazyla slowa.

pozdrawiam!
ala
Ty sobie nie życzysz,żeby obrażać Beliczka,a inne Wizażanki mogą sobie nie życzyć,by szkalować imię AgiBJ.Zawsze w każdym wątku AgiBJ komuś się coś nie spodoba i ma prawo do tego,by podawać swoje poglady i następowały takie sytuacje,więc nie wiem skąd się wzięła opinia,że makijaże Aga była przez nas tylko "głaskana" i że istniało TYLKO Kółko Wzajemnej Adoracji.Ja uważam,że sposób w jaki Beliczek skomentował makijaż Agnieszki był nie na miejscu,pisanie pewnych rzeczy nie wprost,ale w taki sposób,że wszyscy wiedzą o co i o kogo chodzi rzeczywiscie jest Smoczyco "przemyślany",ale raczej,by wywołać burzę.Beliczek napisał:
perełko, makijaż jest przepiękny... Taki do NOESZENIA, a nie tylko do pokazania na forum. dobrze, że wkleiłaś te zdjęcia. Masz talent. Myślę,że o wiele trudniej jest wykonać taki makijaż jak Twój niż teatralnie przerysowany, sfotografowany w manierycznych pozach i na dodatek nieudolnie obrobiony w photoshopie.
pozdrawiam
Krytyka AgiBJ na wątku Perełki,a nie na miejscu do tego służącym,czyli wątku Agi jest nie na miejscu,Beliczek wypowiedział się dość ostro,ale "za plecami" samej zainteresowanej.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:46   #52
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Żegnajcie...

Beliczek nigdzie nie napisała, że to odnosiło się do makijażu Agi.
Wywnioskowałyście to same, pomimo tego, że makijaży na forum jest mnóstwo!
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:53   #53
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Beliczek nigdzie nie napisała, że to odnosiło się do makijażu Agi.
Wywnioskowałyście to same, pomimo tego, że makijaży na forum jest mnóstwo!
1.Tamten post był pierwszy,tak jak napisałam wczesnie nie napisany wprost,ale tak,że wszystkie wiedziałyśmy o co chodzi.Photo Shop-ta nazwa zazwyczaj towarzyszy makijażom AgiBJ,raz bodajże widziałam to sformułowanie jak Femme przedstawiała swoje makijaże,czasami monnie przerabiają dziewczyny makijaż w Photo Shopie.
2.Beliczek we wszystkich swoich następnych postach potwierdził,że do był komentarz do makijażu Agnieszki.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:57   #54
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Żegnajcie...

natii4 - miałam tu na myśli Agi BJ tylko i wyłącznie. Gdzie widzisz jej imię, nick ,czy nazwisko w mojej wypowiedzi??? Czy tylko AGaBJ robi taklie właśnie jak opisałam makijaże? pokaż proszę a potem mów, że za plecami obgaduję.
Marzenko jestem KATEM. Niech Ci będzie... Ale wiedz, że jestes pierwszą osobą, która mnie tak w życiu nazwała i wiedz, że Takich Słów nie potrafię wybaczyć ani zapomnieć. To nie jest pożegnanie beż końca ale odwrót od pożegnania. Jest dla mnie zaszczytem i honorem, że osobom takim jak Smoczyca, Jelonek, i innym Wspaniałym Wizażanko brakowałoby mnie, że choć trochę lubia moje wizażowe egzystowanie. Dlatego ZOSTAJĘ. i nie zabiorę moich zabawek z tej piaskownicy mimo, że niektórym osobom takim jak Ty bardzo na tym zależy. wizaż jest długi i szeroki, jeżeli mnie nie lubisz nie musisz mieć ze mną styczności. Ale po co od razu takei mocne słowa. "KAT"!!!!! matko święta, to tak jak Stroop z "Rozmów z katem"... takie słowa bolą.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 20:58   #55
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Żegnajcie...

Beliczek nie napisała o kogo chodzi, ale lwia cześć forumowiczek się domyśliła.
Zdanie o Photoshopie, również mnie nie bulwersuje. Dla mnie obrazą byłoby rzucanie epitetami, a pisanie o "nieudolnych obróbkach" takim epitetem nie jest.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2005-05-22 o 21:01
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 21:00   #56
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Żegnajcie...

Beliczku , Ty chyba sobie jaja robisz? Już wczoraj w tym niesławnym wątku mówiłam Ci, że ani mi się waż odchodzić.Jestem pewna, że nas nie opuścisz. Twój sposób funkcjonowania na wizażu się zmieni.Z "wizażanki otwartej", staniesz się "wizażanka utajoną". Wizaż to jest sympatyczne miejsce, sprzyjające szczerości, otwartości.Ale im bardziej człowiek się otworzy, tym niebezpieczniej sie robi. Jak się w pewnym momencie zbyt dobrze tu poczujesz, na tyle bezpiecznie żeby walić prosto z mostu co myślisz, to zaraz coś niemiłego sie wydarzy. Wtedy chowa się uszy po sobie i z większym dystansem podchodzi się do prowadzonych tu dysput.To jest moim zdaniem "naturalny proces ewolucji wizażanki".

A tak w ogóle to wiecie co, zacznę chyba sobie zapisywać, w jakich odstępach czasu na wizażu wybuchają takie awantury.Ostatnia głośna to chyba ta o "kurze"...Sama wtedy przeżywałam to co Ty Beliczku teraz.Zniknęłam z wizażu na jakiś czas, a potem wróciłam odmieniona i zdecydowanie mniej aktywna. Ale szczerze mówiąc te afery mnie nie zaskakują.To wszystko jest bardzo typowe, przebiega wedle schematu.Czytam teraz trochę o psychologii agresji w Sieci, o wojnach i obelgach w Necie i musze Was zmartwić kochane, ale my tu nic nowego na wizażu nie "wyrzeźbiłyśmy" w tej materii. To wszystko numery stare jak świat( a raczej jak Internet).Zobaczycie, to przejdzie, wszyscy o tym zapomnimy, a za jakiś czas,( za jaki konkretnie to ja jeszcze zbadam :P ) znowu podobna rozróba będzie tu na forum. Nie ma zmiłuj.Dlatego- z przymrużeniem oka to brać, wyluzować się i buszować po wizażu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 21:02   #57
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: Żegnajcie...

rybka w śmietanie - mmmm.Poprosze przepis
Ja równiez nigdy nie zabieram głosu w forach zeby nie wynikły "niejasne" sytuacje. Czytam i obserwuje wątki innych wizażanek ale z boku. Przyłączam się do opinii dziewczyn, że na KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ nikt nie powinien się obrażać. ps. I pozdrawiam wszystkie wizażanki
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 21:02   #58
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Żegnajcie...

Cytat:
Napisane przez natii4
Ty sobie nie życzysz,żeby obrażać Beliczka,a inne Wizażanki mogą sobie nie życzyć,by szkalować imię AgiBJ.
Momencik, nikt tu imienia Agi nie szkaluje, tylko krytykuje jej makijaze, kazda z nas ma do tego prawo, jako ze zdjecia sa publicznie dostepne.
Ja caly czas odnosze wrazenie, ze najwiekszy rumor w calej tej sprawie wychodzi od fanek tworczosci Agi. Sama zainteresowana zareagowala ostro zdaje sie tylko na jednego posta, a potem jak lawina polecialy inne ze strony wielbicielek makijazy Agnieszki, z zarzutami pod adresem Beliczka, itd.

Nati, mam nadzieje, ze widzisz te drobna roznice - nazwanie Beliczka KATEM, to chyba jednak cos innego niz skrytykowanie makijazu??
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 21:02   #59
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Żegnajcie...

nati, gdzie ja wymieniłam nick Agi BJ w wątku "tropicana" ?,jakoś sobie nie przypominam.
widze, żę to nie ma końca, że jednak musze zniknąc żebyu położyć kres tym atako0m, dyskusjom.
ja juz nie mam siły...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-22, 21:05   #60
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Thumbs up Dot.: Żegnajcie...

Cieszę się Beliczku, że zostajesz
Bardzo rozsądna decyzja Tym "katem" się nie przejmuj i nie bierz sobie tego do serca. Marzusia chyba nie wie, co oznacza to słowo, bo użycie go w stosunku do Ciebie jest totalnym nieporozumieniem!
Ściskam.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.