Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 14:57   #361
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
dla mnie to dobra nowina, bo chyba zmienię orientację (mimo że mi się zaczęło życie osobiste układać) i stanę w konkury z Fasolą do Ciebie. Robisz cuda w kuchni

A propo's zastoju Emne, a myślałaś o odstawieniu na kilka tygodni np dozwolonych tj skrobi, kakao , mleka w proszku itp? Bo czesto pieczesz ,może to by pomogło... Na problemy z porcelanką może zmienić wykorzystanie otrąb, jeść je jak najmniej poddane obróbce termiczenej ,czyli nie w muffinach a np do jogurtu czy mleka bezpośrednio dosypane? Spekuluje tak bo zmagam się z identycznym problemem ,i mimo ze skrobi używam praktycznie niewiele to mleka w proszku i kakao częściej (nutelka) , od jutra postanawiam narzucić sobie b. ostry reżim. Po raz pierwszy nie dokonałam w czwartek cotygodniowego ważenia, dziś ostatni dzień jestem w domu rodzinnym ,wieczorem powrót do Opola , trochę mnie tu poniosło z żarciem, ale szkoda nawet gadać, niby bezgrzesznie ale ilości skandaliczne...
Milennko ja wiem o tych ograniczeniach i tak naprawdę to często w ogóle nie używam produktów dozwolonych, wychodzi średnio 1-2 dni w tygodniu z produktami dozwolonymi (nutelki nie robię). Często jednak chce się czegoś innego więc się tym nie przejmuję. Na zaparcia często nawet błonnik mi nie pomaga a otręb w surowej postaci po prostu nie rusze. Tak już mam i nic na to nie poradzę. Przyzwyczaiłam się i już się nie przejmuję.
Obecnie tez się nie ważę bo się @ zbliża, a w dodatku jestem przeziębiona i ta choroba rozregulowała mnie doszczętnie.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:11   #362
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

EMNE to mnie pocieszyłaś ja też sie dobrze czuje na Dukanie , zwłaszcza teraz jak eksperymentuje w kuchni, bo rok temu jak byłam na dukanie to przetrwałam tydzień na samych twarożkach wiejskich, kefirach i piersi grilowanej, zero różnorodności na talerzu i to mnie znudziło więc teraz będe czekać na efekty jak się skonczy @
a Twoje potrawy są cudowne lody na pewno wypróbuje dzisiaj albo jutro pyzy też mi się podobają ale mają dużo produktów a ja muszę to ograniczać, ponieważ tracę krocie na zakupy na tej diecie, staram się kupować tylko to co jets mi w danej chwili potrzebne ale to i tak wychodzi mi bardzo dużo, muszę przemyśleć Twój sposób przygotowywania potraw, raz w tygodniu robiłabym sobie potrawy na cały tydzień, oczywiście musiałyby być to potrawy, które można zamrozić żeby przetrwały tyle dni, u mnie jest też problemem czas wolny, pracuje od 11-19, po 19 jeszcze siłownia 1h-1,5 h więc jak wracam do domu to padam na pysk, szykuje sobie zawsze jedzenie rano przed pracą i w pracy zjadam śniadanie, obiad i kolacje dlatego muszę też myśleć aby były one też dobre na zimno bo nie mam możliwości podgrzewania posiłków w pracy, pracuje 5 dni w tygodniu a dwa dni mam wolne ale są one ruchome także nie wiem kiedy w danym tygodniu bede miała te dwa dni wolnego, żyję z dnia na dzień, nie mogę nic planować bo i tak by to nie wypaliło, ogólnie jest ciężko ale daje rade


pozdrawiam wszystkich zawziętych w walce z kilogramami!
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!

Edytowane przez kasiunia1664
Czas edycji: 2013-02-10 o 15:21
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:16   #363
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Milennko ja wiem o tych ograniczeniach i tak naprawdę to często w ogóle nie używam produktów dozwolonych, wychodzi średnio 1-2 dni w tygodniu z produktami dozwolonymi (nutelki nie robię). Często jednak chce się czegoś innego więc się tym nie przejmuję. Na zaparcia często nawet błonnik mi nie pomaga a otręb w surowej postaci po prostu nie rusze. Tak już mam i nic na to nie poradzę. Przyzwyczaiłam się i już się nie przejmuję.
Obecnie tez się nie ważę bo się @ zbliża, a w dodatku jestem przeziębiona i ta choroba rozregulowała mnie doszczętnie.
kochana, ja że Ty wiesz, kto jak kto ale w Twoją wiedzę odnośnie produktów nie śmiem wątpić, w końcu już pewien staż mamy Tak po prostu spekuluje, bo mam podobne problemy jak Ty... zastój potężny i wkurza mnie to niezmiernie. Ja będę sie ważyć w czwartek dopiero ale czuję że waga w górę poszła jak nic.. To kuruj się Olcia
Ja się zbieram do wyjazdu, 4 h przede mną drogi i na samą myśl mi się odniechciewa.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:37   #364
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
kochana, ja że Ty wiesz, kto jak kto ale w Twoją wiedzę odnośnie produktów nie śmiem wątpić, w końcu już pewien staż mamy Tak po prostu spekuluje, bo mam podobne problemy jak Ty... zastój potężny i wkurza mnie to niezmiernie. Ja będę sie ważyć w czwartek dopiero ale czuję że waga w górę poszła jak nic.. To kuruj się Olcia
Ja się zbieram do wyjazdu, 4 h przede mną drogi i na samą myśl mi się odniechciewa.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:33   #365
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Wróciłam więc były pachnące devolaye, kotlety mielone, kluski śląskie z pieczarkami, buraczki, zupa pomidorowa z babcinych pomdorów z makaronem, brukselka, ciasto toffi, z owocami, tort, białe wino...
A ja siedziałam wśród tych pyszności i obzerających się gości grzecznie wszystkiego odmawiając i popijając czarną kawę bez cukru (bez mleka bo nie wiedziałam ile % ). Przegryzłam jedynie 3 małe korniszonki nawet mnie nie kusiło nic a nic to dzięki wam moje kochane zmotywowałyście mnie maksymalnie : cmok:
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:10   #366
Coompel
Przyczajenie
 
Avatar Coompel
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Rodzynka II.
Moje dzisiejsze gotowanie
1. Mufinki otrębowe
2. Drożdżówki twarogowe
3. Pyzy z czekoladą i sosem waniliowym
4. Ryba po grecku
5. Sernik limonkowy na czekoladowym spodzie
6. Lody czekoladowo - miętowe
a na jutro będą faszerowane łebki pieczarkowe z mięsem mielonym, szczypiorkiem i serkiem piórko pod sosem beszamelowo-serowym.
Emne słońce Ty moje wiesz ile dzisiaj miałem sprzątania po tym jak zaśliniłem pół pokoju po przeczytaniu Twoich przepisów Brzmią nader apetycznie i dźwięczący Ci jestem bardzo za te smakołyki, które sam przyrządzę

Ja też się muszę przyznać do grzechów.. wczoraj 5 drineczków wlali mi siłą do gardzioła i nie umiałem nic na to poradzić... ale to moje jedyne

Słuchajcie mam jeszcze do was pytanie odnośnie pieczywka, które znalazłem w naszej wiejskiej piekarni. Skład w załączniku

pro body.jpg

jak sądzicie jedna - dwie kromeczki dziennie mogą być szkodliwe?

Pozdrawiam wszystkich trzymających się dzielnie w naszej wspólnej walce
__________________
_________________________ ____________

Początek: 131,6
Po 3 tygodniu: 121,9
Po 4 tygodniu: 119,9

Ile będzie .... staram się o tym nie myśleć

Relax and feel your strength http://www.youtube.com/watch?v=o2wGeMw-NEs
_________________________ ____________
Coompel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:36   #367
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Coompel Pokaż wiadomość
Emne słońce Ty moje wiesz ile dzisiaj miałem sprzątania po tym jak zaśliniłem pół pokoju po przeczytaniu Twoich przepisów Brzmią nader apetycznie i dźwięczący Ci jestem bardzo za te smakołyki, które sam przyrządzę

Ja też się muszę przyznać do grzechów.. wczoraj 5 drineczków wlali mi siłą do gardzioła i nie umiałem nic na to poradzić... ale to moje jedyne

Słuchajcie mam jeszcze do was pytanie odnośnie pieczywka, które znalazłem w naszej wiejskiej piekarni. Skład w załączniku

Załącznik 5108130

jak sądzicie jedna - dwie kromeczki dziennie mogą być szkodliwe?

Pozdrawiam wszystkich trzymających się dzielnie w naszej wspólnej walce
Mnie nie pokoi ta zawartość tłuszczu... a nie lepiej upiec sobie samemu? Bardzo dobry jest, a jaki zdrowy..

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam więc były pachnące devolaye, kotlety mielone, kluski śląskie z pieczarkami, buraczki, zupa pomidorowa z babcinych pomdorów z makaronem, brukselka, ciasto toffi, z owocami, tort, białe wino...
A ja siedziałam wśród tych pyszności i obzerających się gości grzecznie wszystkiego odmawiając i popijając czarną kawę bez cukru (bez mleka bo nie wiedziałam ile % ). Przegryzłam jedynie 3 małe korniszonki nawet mnie nie kusiło nic a nic to dzięki wam moje kochane zmotywowałyście mnie maksymalnie : cmok:
No pięknie ! Gratulacje.

ja ostatnio tez byłam na imprezie i było na niej dużo chrupek, paluszków, krówek, wina, piwa wódki, etc.. i też na nic się nie skusiłam hehe
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 21:12   #368
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Mnie nie pokoi ta zawartość tłuszczu... a nie lepiej upiec sobie samemu? Bardzo dobry jest, a jaki zdrowy..

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------



No pięknie ! Gratulacje.

ja ostatnio tez byłam na imprezie i było na niej dużo chrupek, paluszków, krówek, wina, piwa wódki, etc.. i też na nic się nie skusiłam hehe
Nooo to również gratuluję Mój chłop właśnie popija piwko i ciągle coś podjada i nawet sama mu przygotowuje i w ogóle mnie to nie rusza pije sobie wodę i czuje się z tym świetnie Nie czuje już głodu. Cały dzień mogłabym nie jeśc jadłam bo trzeba ale to super uczucie
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:22   #369
elincka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Dukana od 14.01.2013!

Hej dziewczyny Ja jestem na diecie od 24 listipada i do 24 grudnia zrzucilam 14 kg chyba mialam bardzo dużo wody teraz obecnie zrzuciłam jeszcze 3w sumie to stoje ... za mało chudne.. i nie wiem czy poporstu dlatego ze tak szybko zrzucilam czy cos ;( wkurzam się i zniechęcam ;( a chciałabym jeszcze zrzucić około 14 kg ;/ poczatkowa waga 86kg obecnie 69
elincka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:09   #370
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Coompel Pokaż wiadomość
Emne słońce Ty moje wiesz ile dzisiaj miałem sprzątania po tym jak zaśliniłem pół pokoju po przeczytaniu Twoich przepisów Brzmią nader apetycznie i dźwięczący Ci jestem bardzo za te smakołyki, które sam przyrządzę
Ja też się muszę przyznać do grzechów.. wczoraj 5 drineczków wlali mi siłą do gardzioła i nie umiałem nic na to poradzić... ale to moje jedyne
Słuchajcie mam jeszcze do was pytanie odnośnie pieczywka, które znalazłem w naszej wiejskiej piekarni. Skład w załączniku
jak sądzicie jedna - dwie kromeczki dziennie mogą być szkodliwe?
Pozdrawiam wszystkich trzymających się dzielnie w naszej wspólnej walce
hehe no to życze udanego gotowania.
Ja faktycznie mam takie dni (szczególnie w wolne weeknedy) które lubię spędzić w całości w kuchni. Część moich wyczynów nadaje się do mrożenia więc w zamrażarce mam całą szufladę smakołyków na czarną godzinę.

Biedaku, ktoś cię na tortury musiał wziąść skoro siłą w ciebie wlali. Położyli cię na stole czy przywiązali do krzesła? Wlali ci wódkę do gardła i zatkali nos? No to cię całkowicie rozumiem. Musiałeś przełknąć by móc oddychać.
I to aż 5 razy?! Barbarzyństwo!!

Co do pieczywa to niestety rodzynku. Zabronione. Na I i II fazie tylko otręby owsiane i pszenne (z przewagą owsianych). Ten chlebek będzie idealny na fazę III.
Jeśli ci brakuje pieczywa to upiecz sobie chlebka lub bułeczki dukanowe. Przepisów na necie jest multum.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 00:36   #371
monia2405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Witam Wszystkich! Mam pytanie i mam wielką prośbę aby ktoś udzielił mi odpowiedzi (może z własnego doświadczenia)

Mam 159 wzrostu,waże 50kg - niby jeśli chodzi o BMI to jest ok,ale chodzi o ciało. Mam figure gruszki i strasznie sie czuje z moimi nogami.
Moje pytanie brzmi - czy aby zrzucic centymetry z ud,bioder musze przechodzic na jakas diete mimo,ze nie mam nadwagi itp czy tez same regularne cwiczenia cos pomoga??

Poza tym uwielbiam slodycze,jesli trzeba to moglabym z nich zrezygnowac,ale nie daje rady byc na zadnej diecie,bo mnie to wykancza.

pomocy! stosowal ktos same cwiczenia i schudl??
monia2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 09:20   #372
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

no i się doczekałam końcówka @ i 0,5 kg mniej tak się cieszę że nie macie pojęcia postanowiłam, że w każdą niedzielę będę mierzyć sobie obwody i notować a na wagę z przyzwyczajenia wskakuje codziennie rano pozdrawiam
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!

Edytowane przez kasiunia1664
Czas edycji: 2013-02-11 o 09:21
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:49   #373
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Dzisiaj pierwszy dzień z warzywkami.. Moja waga po 5 dniach protein 85,9, czyli -3,8kg w dół. Motywacja ogromna, samopoczucie najwyzszych lotów.
Grzechów zero- oby tak dalej!!!!
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:53   #374
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Hey kochane można dołączyć? Ja od dzisiaj z mężem na dukanie. Oboje w ciąży przytylismymąż po raz pierwszy na tej diecie, ja drugi raz. Za pierwszym razem schudlam 8kg w mc. Wcześniej 22kg stravilam ale to była kombinacja różnych diet.
Obecnie waze 77kg przy 177cm chce schudnac do 65kg chociaż. Maz ma 115kg na liczniku przy190cm. Chce zejsc do tej 100 na początek.
Mu bedzie trudno, bo kocha pieczywo ale zobaczymy. Do piątku mamy zatem faze1
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:14   #375
Coompel
Przyczajenie
 
Avatar Coompel
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
hehe no to życze udanego gotowania.
Ja faktycznie mam takie dni (szczególnie w wolne weeknedy) które lubię spędzić w całości w kuchni. Część moich wyczynów nadaje się do mrożenia więc w zamrażarce mam całą szufladę smakołyków na czarną godzinę.

Biedaku, ktoś cię na tortury musiał wziąść skoro siłą w ciebie wlali. Położyli cię na stole czy przywiązali do krzesła? Wlali ci wódkę do gardła i zatkali nos? No to cię całkowicie rozumiem. Musiałeś przełknąć by móc oddychać.
I to aż 5 razy?! Barbarzyństwo!!

Co do pieczywa to niestety rodzynku. Zabronione. Na I i II fazie tylko otręby owsiane i pszenne (z przewagą owsianych). Ten chlebek będzie idealny na fazę III.
Jeśli ci brakuje pieczywa to upiecz sobie chlebka lub bułeczki dukanowe. Przepisów na necie jest multum.
No to pieczywo zapominam

Póki co pomimo grzechów optymizm utrzymany 9,7 kilograma poza mną i to w trzy tygodnie!!! Motylkiem jestem aaaa ....

Naprawdę to wciąga, zwłaszcza jak wychodzi. Dzisiaj jadę dokupić składniki na smakołyki i odwiedzić (w końcu) siłownię. Na pierwszego czerwca na rejs po Bałtyku muszę już wyglądać zacnie

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy dzień z warzywkami.. Moja waga po 5 dniach protein 85,9, czyli -3,8kg w dół. Motywacja ogromna, samopoczucie najwyzszych lotów.
Grzechów zero- oby tak dalej!!!!
tak trzymać, wieeeelkie brawa

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Hey kochane można dołączyć? Ja od dzisiaj z mężem na dukanie. Oboje w ciąży przytylismymąż po raz pierwszy na tej diecie, ja drugi raz. Za pierwszym razem schudlam 8kg w mc. Wcześniej 22kg stravilam ale to była kombinacja różnych diet.
Obecnie waze 77kg przy 177cm chce schudnac do 65kg chociaż. Maz ma 115kg na liczniku przy190cm. Chce zejsc do tej 100 na początek.
Mu bedzie trudno, bo kocha pieczywo ale zobaczymy. Do piątku mamy zatem faze1
Mogę być jako ta kochana witajcie wśród czujących się lżej i lepiej Cele szczytne i jak najbardziej realne także trzymam kciuki i pozdrawiam
__________________
_________________________ ____________

Początek: 131,6
Po 3 tygodniu: 121,9
Po 4 tygodniu: 119,9

Ile będzie .... staram się o tym nie myśleć

Relax and feel your strength http://www.youtube.com/watch?v=o2wGeMw-NEs
_________________________ ____________
Coompel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:50   #376
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Moje menu na dzisiaj: dzień PW
1. śniadanie - szprotka w sosie pomidorowym (niecała bo nie dałam rady)
2. II śniadanie - pół pomidorka z połową twarożku naturalnego
3. Obiad - sałatka z sałaty lodowej i piersi z kurczaka grillowanej
4. Podwieczorek - kawałek sernika dukanowego na zimno
5. Kolacja - pół pomidora z połową twarożku naturalnego

Dzisiaj niestety nie miałam czasu na przygotowywanie sobie szczególnych posiłków a i moja lodówka świeciła pustkami więc to co miałam zabrałam

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Hey kochane można dołączyć? Ja od dzisiaj z mężem na dukanie. Oboje w ciąży przytylismymąż po raz pierwszy na tej diecie, ja drugi raz. Za pierwszym razem schudlam 8kg w mc. Wcześniej 22kg stravilam ale to była kombinacja różnych diet.
Obecnie waze 77kg przy 177cm chce schudnac do 65kg chociaż. Maz ma 115kg na liczniku przy190cm. Chce zejsc do tej 100 na początek.
Mu bedzie trudno, bo kocha pieczywo ale zobaczymy. Do piątku mamy zatem faze1
hej zapraszamy serdecznie będziemy Was wspierać jak tylko potrafimy

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy dzień z warzywkami.. Moja waga po 5 dniach protein 85,9, czyli -3,8kg w dół. Motywacja ogromna, samopoczucie najwyzszych lotów.
Grzechów zero- oby tak dalej!!!!

gratuluje ogromnie!

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Nooo to również gratuluję Mój chłop właśnie popija piwko i ciągle coś podjada i nawet sama mu przygotowuje i w ogóle mnie to nie rusza pije sobie wodę i czuje się z tym świetnie Nie czuje już głodu. Cały dzień mogłabym nie jeśc jadłam bo trzeba ale to super uczucie

ja Ci powiem że moja rodzinka też mi nie pomaga w dietowaniu co chwile jakieś słodycze po chacie latają - jak nie cukierki, to w tłusty czwartek pełne tace pączków, przedwczoraj pół kilo chruścików, czekolady, murzynki... eh szok dla mojego organizmu ale jestem z siebie strasznie dumna że potrafię się oprzeć miałam tylko jeden dzień upadku podczas dukana: w jeden wieczór - dwa murzynki, kilka chipsów, kilka drinków ale odpokutowałam - dwa następne dni na samych proteinach i po tym stwierdziłam, że nie warto bo jeden wieczór przyjemności a potem dwa dni musiałam pokutować proteinami a tak miałam ochotę na warzywka teraz już wiem, że była to gra nie warta świeczki

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
ja ostatnio tez byłam na imprezie i było na niej dużo chrupek, paluszków, krówek, wina, piwa wódki, etc.. i też na nic się nie skusiłam hehe
podziwiam i gratuluje silnej woli bo ja właśnie na takiej imprezie poległam, może nie na całej linii bo przed dietą to tonami się zajadałam takimi specyfikami na imprezach a teraz tylko kilka chipsów i drinków i miałam przez to strasznego doła
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 13:05   #377
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez monia2405 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich! Mam pytanie i mam wielką prośbę aby ktoś udzielił mi odpowiedzi (może z własnego doświadczenia)

Mam 159 wzrostu,waże 50kg - niby jeśli chodzi o BMI to jest ok,ale chodzi o ciało. Mam figure gruszki i strasznie sie czuje z moimi nogami.
Moje pytanie brzmi - czy aby zrzucic centymetry z ud,bioder musze przechodzic na jakas diete mimo,ze nie mam nadwagi itp czy tez same regularne cwiczenia cos pomoga??

Poza tym uwielbiam slodycze,jesli trzeba to moglabym z nich zrezygnowac,ale nie daje rady byc na zadnej diecie,bo mnie to wykancza.
pomocy! stosowal ktos same cwiczenia i schudl??
Moim zdaniem w twoim przypadku żadna dieta nie pomoże. Nie ma diety, która pozwoliłaby na zrzucenie tłuszczyku tylko z jednej partii ciała nie ruszając innych. Zwykle schodzi po równo.
Tak więc po każdym odchudzaniu nadal będziesz gruszką.
Ponadto lepiej nie chudnąc na siłę, poniżej odpowiedniego BMI bo później tym łatwiej o Jo-Jo.
Taka już jest twoja budowa i trzeba się z tym oswoić. Na nacie na pewno znajdziesz wiele poradników, jak się ubierać by tuszowac niedoskonałości takiej budowy ciała. Stosuj się do nich i będziesz zadowolona.
Ćwiczenia na pewno ci nie zaszkodzą a może i pomogą, ale musisz je dobrać do partii ciała która chcesz w ten sposób zmniejszyć. Na pewno nie będa to brzuszki. Kilka sesji na Vacu tez powinno pomóc w ujędrnieniu.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:40   #378
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam więc były pachnące devolaye, kotlety mielone, kluski śląskie z pieczarkami, buraczki, zupa pomidorowa z babcinych pomdorów z makaronem, brukselka, ciasto toffi, z owocami, tort, białe wino...
A ja siedziałam wśród tych pyszności i obzerających się gości grzecznie wszystkiego odmawiając i popijając czarną kawę bez cukru (bez mleka bo nie wiedziałam ile % ). Przegryzłam jedynie 3 małe korniszonki nawet mnie nie kusiło nic a nic to dzięki wam moje kochane zmotywowałyście mnie maksymalnie : cmok:
moje gratulacje, widzisz jak pięknie dałaś radę

Cytat:
Napisane przez kasiunia1664 Pokaż wiadomość
no i się doczekałam końcówka @ i 0,5 kg mniej tak się cieszę że nie macie pojęcia postanowiłam, że w każdą niedzielę będę mierzyć sobie obwody i notować a na wagę z przyzwyczajenia wskakuje codziennie rano pozdrawiam

no i super, u mnie też koniec @ i już 76,3 na liczniku
Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy dzień z warzywkami.. Moja waga po 5 dniach protein 85,9, czyli -3,8kg w dół. Motywacja ogromna, samopoczucie najwyzszych lotów.
Grzechów zero- oby tak dalej!!!!
brawo brawo
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Hey kochane można dołączyć? Ja od dzisiaj z mężem na dukanie. Oboje w ciąży przytylismymąż po raz pierwszy na tej diecie, ja drugi raz. Za pierwszym razem schudlam 8kg w mc. Wcześniej 22kg stravilam ale to była kombinacja różnych diet.
Obecnie waze 77kg przy 177cm chce schudnac do 65kg chociaż. Maz ma 115kg na liczniku przy190cm. Chce zejsc do tej 100 na początek.
Mu bedzie trudno, bo kocha pieczywo ale zobaczymy. Do piątku mamy zatem faze1
witaj, razem raźniej i łatwiej będzie Wam szykować posiłki, obyście tylko razem wytrwali w diecie
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:30   #379
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dzieki za cieple przyjęcie. Pierwszy dzien za nami, nie bylo tak źle u mnie. Mezul troche skwaszony chodzi i nie do końca przekonany do Dukana. No ale dał radę nie zjejsc w pracy dwudaniowego posilku regeneracyjnego i wytrwal przy twarozku
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 18:39   #380
Bulinka_e
Przyczajenie
 
Avatar Bulinka_e
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Ja dzisiaj 3 dzień z warzywkami. Dzisiaj upichciłam szybkościowe gołąbki, które często robię, ale zamiast kaszy mannej dorzuciłam otręby. Cała rodzinka się zajadała, jeszcze na jutro zostało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (46,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (56,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (55,4 KB, 23 załadowań)
Bulinka_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:40   #381
Bulinka_e
Przyczajenie
 
Avatar Bulinka_e
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Oczywiście porcja z czterema gołąbkami - męża, ja zmieściłam tylko dwa
Bulinka_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 19:13   #382
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Pycha wyglada

Macie jakiś sprawdzony przepis na bulki lub chlebek dukana który m,ozna jejsc w fazie1? Bo mezowi ciężko bez chleba i dorzucić od razu jaką porcje można zjejsc przez cały dzien
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 19:27   #383
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Bulinka_e Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 3 dzień z warzywkami. Dzisiaj upichciłam szybkościowe gołąbki, które często robię, ale zamiast kaszy mannej dorzuciłam otręby. Cała rodzinka się zajadała, jeszcze na jutro zostało
Wyglądają jak robione przeze mnie Na bank są bardzo smaczne i super wyglądają
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:48   #384
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Dzieki za cieple przyjęcie. Pierwszy dzien za nami, nie bylo tak źle u mnie. Mezul troche skwaszony chodzi i nie do końca przekonany do Dukana. No ale dał radę nie zjejsc w pracy dwudaniowego posilku regeneracyjnego i wytrwal przy twarozku
no początki są ciężkie, ale po kilku dniach nie powinniście już czuć ssania w żołądku


Cytat:
Napisane przez Bulinka_e Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 3 dzień z warzywkami. Dzisiaj upichciłam szybkościowe gołąbki, które często robię, ale zamiast kaszy mannej dorzuciłam otręby. Cała rodzinka się zajadała, jeszcze na jutro zostało

o rany, jak one wyglądają podrzuć proszę jakiś przepis, o mi się strasznie zachciało


dzisiaj po pracy zrobiłam swoje pierwsze drożdżówki, wyszły pyszne zgodnie z sugestią Emne dodałam dużo słodzika, ale nie miałam drożdży więc nie wyglądają tak ładnie jak te ze zdjęć, ale są dobre i tym sposobem mam jedzonko na jutro do pracy, a zawierają nie wiele więcej otrębów niż zalecane na dzienną dawkę, więc praktycznie można je wsunąć w jeden dzień
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 06:56   #385
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
dostane przepisik
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 07:23   #386
ISHTAR1986
Raczkowanie
 
Avatar ISHTAR1986
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

u mnie lipa dzis 3 tydzien a waga żałosne 3 kg
__________________
3 luty 2014 --START 87.7 kg
wzrost - 164 cm
Cel : 63 kg do -2 sierpnia 2014
ISHTAR1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 08:51   #387
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

ja dzisiaj znowu 0,7 kg mniej jestem prze-szczęśliwa dzisiaj dzień z samymi proteinami, mam akurat wolne w pracy więc tak myślę co by sobie upichcić żeby mieć na kolejne dni

a co myślicie o tych papirusach co piersi z kurczaka się w nich smaży bez oleju? myślicie, że można je wykorzystywać w diecie dukana?
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:30   #388
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kasiunia1664 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj znowu 0,7 kg mniej jestem prze-szczęśliwa dzisiaj dzień z samymi proteinami, mam akurat wolne w pracy więc tak myślę co by sobie upichcić żeby mieć na kolejne dni

a co myślicie o tych papirusach co piersi z kurczaka się w nich smaży bez oleju? myślicie, że można je wykorzystywać w diecie dukana?
hej wydaje mi sie ze niebardzo papirus bo w reklamie mówia ze smazysz bez tłuszczu bo ten papierek z przyprawami jest z tluszczem wiec ...

a sama mozesz sobie usmazyc piers z przyprawkami ;]
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 12:19   #389
halcia69
Raczkowanie
 
Avatar halcia69
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cześć dziewczyny & rodzynku
Czytam was od kilku dni i pytam nieśmiało, moge się przyłączyć ?
Już raz to przechodziłam i wiem, że razem łatwiej. Zaczęłam wczoraj i jakoś ciężko mi samej
__________________
12.02.13 ...Powrót do Dukana
16.02.13- koniec -I Fazy - 3kg mniej
07.03.13- 5 kg mniej
halcia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 12:48   #390
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ISHTAR1986 Pokaż wiadomość
u mnie lipa dzis 3 tydzien a waga żałosne 3 kg
a przestrzegasz wszystkich zasad? Może za mało pijesz/ jesz? Cio?

Ja wiem, że jak za długo waga zacznie spadać, to tu będziesz krzyczeć tak z radości, że ja będę u siebie w domu słyszeć
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.