Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 18:39   #5011
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Rixa Pokaż wiadomość
Ja mam na jasnym różu nr 10.
merci
czyli 20 to średni róż a 21 to pewnie średnia morela

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
ja mogę ci podać nazwe z pudełka gdzie w internetowym jest pod nazwa ciemny róż . Na pudełku też maja nazwy tylko inne
a poproszę
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:40   #5012
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

dzisiejszy dzień sie zaczął na stronie 154
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:40   #5013
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Nie było mnie chwilę i kilka stron postów nowych :O

wrzucam obiecane zamówienie: kombos zamówienia z nwesletterem MdB i z urodzinowej pisałam o gratisach ale to było n-stron temu także jeszcze raz się przypomnę:
1. kostium kąpielowy, czerwony, rozmiar: babciny ;] sexi flexi
2. wisior (nie mam kota, nie wiem co z nim zrobię )
3. czapka i szalik - to juz mój drugi zestaw, chyba będę nosi dwa naraz
4. szminka nude
5. kredka do oczu dwustronna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070851.jpg (194,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070853.jpg (95,4 KB, 97 załadowań)
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:43   #5014
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Fajne zamówienie a ja nie mam tego bereta - nie chce mi ktoś podarować? hi hi

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzisiejszy dzień sie zaczął na stronie 154
To nieźle lecimy
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:52   #5015
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Fajne zamówienie a ja nie mam tego bereta - nie chce mi ktoś podarować? hi hi

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Serio ? Mogę oddać nawet z szalikiem
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:53   #5016
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
2. wisior (nie mam kota, nie wiem co z nim zrobię )
ja mam, chętnie przygarnę
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:54   #5017
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
merci
czyli 20 to średni róż a 21 to pewnie średnia morela

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



a poproszę
a proszę czyli ciemny róż to z pudełka 30-TEINT MAT ROSE
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 18:54   #5018
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez kkasikka Pokaż wiadomość
Serio ? Mogę oddać nawet z szalikiem
Serio bym chciała
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:55   #5019
nancymw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 27
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
Wracając do sprawy klubu, to nie wiem, co tak niektóre osoby się irytują. Czytając posty w stylu:
-jaki jest kod na pastylki
-czy urodzinowa z prezentem do wyboru, bedzie dostępna przez net
-czy mogę zamówić z urodzinowej wiecej niz raz w roku na to samo konto,

można zauważyć, że niektóre osoby wcale nie czytają uważnie wątku. Takie pytania są tendencyjne i wałkowane były wielokrotnie a potem to ktoś nie dostał zaproszenia do klubu. Klub jest dla osób, które są aktywne, zaangażowane, zorientowane i przede wszystkim śledzą wątek.


tendencyjne?

przykro mi że za takie uważasz pytania osób nowych, z całą pewnością (przynajmniej ja osobiście) nie jestem we wszystkim zorientowana i uważam że właśnie po to jest m.in. ten wątek, żeby się dowiedzieć i rozwiać swoje wątpliwości

Ja staram się śledzić wątek, co do aktywności i zaangażowania to trudno jest się przebić, ja pisałam kilka razy ale sporadycznie dostałam odp. i doskonale rozumiem że macie swoje własne grono, a jakaś tam nowa nie w temacie i w ogóle...

to będzie błędne koło - brak informacji na temat aktualnych promocji, kodów itd. nie należenie do klubu bo nie jest się aktywnym, zorientowanym, zaangażowanym i nie śledzi się wątku

Jeśli nie spełniam Waszych kryteriów to trudno, nie mogę należeć to nie, tylko szkoda że taki jakiś dziwny podział powstał i wydaje mi się, że jak się przeniesiecie z nowinkami do klubu to tutaj już pustki zostaną niestety tego się boję najbardziej
nancymw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:56   #5020
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Serio bym chciała
to dawaj na PW
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:57   #5021
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
a proszę czyli ciemny róż to z pudełka 30-TEINT MAT ROSE
ooo dzięki, no to numerację mam rozszyfrowaną, teraz muszę się zdecydować który kolorek wybrać i z której oferty zamówić
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 18:59   #5022
fragari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
tendencyjne?

przykro mi że za takie uważasz pytania osób nowych, z całą pewnością (przynajmniej ja osobiście) nie jestem we wszystkim zorientowana i uważam że właśnie po to jest m.in. ten wątek, żeby się dowiedzieć i rozwiać swoje wątpliwości

Ja staram się śledzić wątek, co do aktywności i zaangażowania to trudno jest się przebić, ja pisałam kilka razy ale sporadycznie dostałam odp. i doskonale rozumiem że macie swoje własne grono, a jakaś tam nowa nie w temacie i w ogóle...

to będzie błędne koło - brak informacji na temat aktualnych promocji, kodów itd. nie należenie do klubu bo nie jest się aktywnym, zorientowanym, zaangażowanym i nie śledzi się wątku

Jeśli nie spełniam Waszych kryteriów to trudno, nie mogę należeć to nie, tylko szkoda że taki jakiś dziwny podział powstał i wydaje mi się, że jak się przeniesiecie z nowinkami do klubu to tutaj już pustki zostaną niestety tego się boję najbardziej
Spokojnie Informacje, kody i oferty nadal będę się tutaj pojawiać. Może nie tak często i licznie ale będą Nowych osób wciąż przybywa, a i stali bywalcy na pewno tego wątku nie opuszczą

Edytowane przez fragari
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:01 Powód: dopisek
fragari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:01   #5023
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
tendencyjne?

przykro mi że za takie uważasz pytania osób nowych, z całą pewnością (przynajmniej ja osobiście) nie jestem we wszystkim zorientowana i uważam że właśnie po to jest m.in. ten wątek, żeby się dowiedzieć i rozwiać swoje wątpliwości

Ja staram się śledzić wątek, co do aktywności i zaangażowania to trudno jest się przebić, ja pisałam kilka razy ale sporadycznie dostałam odp. i doskonale rozumiem że macie swoje własne grono, a jakaś tam nowa nie w temacie i w ogóle...

to będzie błędne koło - brak informacji na temat aktualnych promocji, kodów itd. nie należenie do klubu bo nie jest się aktywnym, zorientowanym, zaangażowanym i nie śledzi się wątku

Jeśli nie spełniam Waszych kryteriów to trudno, nie mogę należeć to nie, tylko szkoda że taki jakiś dziwny podział powstał i wydaje mi się, że jak się przeniesiecie z nowinkami do klubu to tutaj już pustki zostaną niestety tego się boję najbardziej
Ale tu prawie zawsze wychodzi nie czytanie 3 pierwszych postów. Czemu tyle osób wymaga by odpowiadać na ich pytania, jeśli nie chcą poświęcić paru minut na przeczytanie tego. Samemu się nie czyta, to nie powinno się oczekiwać, żę ktoś będzie tracił czas na szukanie i odpowiadanie na cudze pytania.
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:04   #5024
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
ooo dzięki, no to numerację mam rozszyfrowaną, teraz muszę się zdecydować który kolorek wybrać i z której oferty zamówić
Ja to miałam masakre z tym połapaniem sie z tymi nazwami jak poszłam do stacjonarnego podpatrzeć kolorki zeby w internetowym zamowić . Ale napisałam do BOK i porównali mi z nazwami jakimi posługuja sie w internetowym U mnie w stacjonarce to maja tak pomieszane na próbkach z pudrami sypkimi zakrętki na odwrót tu gdzie ma być beż to nakrętka z podpisem że to róż i na odwrót . A jak zamówiłam róż ten ciemny i potem w stacjonarce sprawdzalam reszte kolorów to pani powiedziała że na wzorniku ten odcień różu ciemnego to u nich ciemna morela
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:09   #5025
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
tendencyjne?

przykro mi że za takie uważasz pytania osób nowych, z całą pewnością (przynajmniej ja osobiście) nie jestem we wszystkim zorientowana i uważam że właśnie po to jest m.in. ten wątek, żeby się dowiedzieć i rozwiać swoje wątpliwości

Ja staram się śledzić wątek, co do aktywności i zaangażowania to trudno jest się przebić, ja pisałam kilka razy ale sporadycznie dostałam odp. i doskonale rozumiem że macie swoje własne grono, a jakaś tam nowa nie w temacie i w ogóle...

to będzie błędne koło - brak informacji na temat aktualnych promocji, kodów itd. nie należenie do klubu bo nie jest się aktywnym, zorientowanym, zaangażowanym i nie śledzi się wątku

Jeśli nie spełniam Waszych kryteriów to trudno, nie mogę należeć to nie, tylko szkoda że taki jakiś dziwny podział powstał i wydaje mi się, że jak się przeniesiecie z nowinkami do klubu to tutaj już pustki zostaną niestety tego się boję najbardziej

Zgadzam się. Udzielam się na tym forum od połowy poprzedniej części, a ten wątek przeczytałam (aktywnie! i ze zrozumieniem!) cały i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jak to z tą urodzinową jest. Ileś stron do tyłu pytałam i nie dostałam odpowiedzi jak to w natłoku innych pytań bywa.Tak mi się wydawało to nielogiczne by można było zamawiać kilka razy, ale wolałam zapytać bo np. KROK 1 też niby jednoużytkowy dawało radę wykorzystać wiele razy na to samo konto.
Ja rozumiem że pytanie wiele razy o to samo może być denerwujące, ale uważam że skoro od ponad 5000 postów nikt o to nie pytał, to nie było to przegięcie z mojej strony. Często też bywa tak że ktoś czegoś niedopatrzy itd. No nie oszukujmy się, nie każdy ma czas codziennie siedzieć na wizazu i niektóre posty mogą po prostu nie rzucić się w oko.

Jeszcze jedno. Jeszcze kilka dni temu było na tym forum tak przyjemnie, można było pytać, chwalić się, żalić na życie prywatne, dzielić zdobyczami itd. A teraz? Nie piszesz- źle. Piszesz- jeszcze gorzej. Zadajesz pytania- znaczy się na pewno nabijasz sobie posty i zrobisz wszystko by trafić do klubowej elity.
Dziewczyny, proszę. Trochę wyrozumiałości.

Edytowane przez Vive la France
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:17 Powód: literówka
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:09   #5026
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Jeśli mój post nie utonie w natłoku innych to poproszę o zaproszenie nie strzelę focha za odmowę. Rzadko się odzywam, bo piszę jak mam coś cennego do przekazania, nie zadaję tysiąca pytań - korzystam z wyszukiwarki
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:12   #5027
nancymw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 27
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Ale tu prawie zawsze wychodzi nie czytanie 3 pierwszych postów. Czemu tyle osób wymaga by odpowiadać na ich pytania, jeśli nie chcą poświęcić paru minut na przeczytanie tego. Samemu się nie czyta, to nie powinno się oczekiwać, żę ktoś będzie tracił czas na szukanie i odpowiadanie na cudze pytania.

przepraszam Was bardzo, nie chciałam tu nikogo urażać, ja posty czytałam a że tamten kod nie wchodził to myślałam że macie jakiś inny i tyle

pozdrawiam cieplutko

mam nadzieję że nowinki chodź sporadycznie ale będą dla tych co się nie nadają żeby wiedzieć więcej
nancymw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:13   #5028
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
tendencyjne?

przykro mi że za takie uważasz pytania osób nowych, z całą pewnością (przynajmniej ja osobiście) nie jestem we wszystkim zorientowana i uważam że właśnie po to jest m.in. ten wątek, żeby się dowiedzieć i rozwiać swoje wątpliwości

Ja staram się śledzić wątek, co do aktywności i zaangażowania to trudno jest się przebić, ja pisałam kilka razy ale sporadycznie dostałam odp. i doskonale rozumiem że macie swoje własne grono, a jakaś tam nowa nie w temacie i w ogóle...

to będzie błędne koło - brak informacji na temat aktualnych promocji, kodów itd. nie należenie do klubu bo nie jest się aktywnym, zorientowanym, zaangażowanym i nie śledzi się wątku

Jeśli nie spełniam Waszych kryteriów to trudno, nie mogę należeć to nie, tylko szkoda że taki jakiś dziwny podział powstał i wydaje mi się, że jak się przeniesiecie z nowinkami do klubu to tutaj już pustki zostaną niestety tego się boję najbardziej
oczywiście, że tendencyjne. Nie rozumiem, po co ktoś chce dołączyć do wątku nie zadając sobie chociaż odrobiny trudu ( a to nie powinien być trud tylko wręcz przyjemność) aby przeczytać wszystkie strony.

Ja dołączając kilka ładnych miesięcy temu przeczytałam wszystkie wątki, łącznie z tymi z 2005 roku. To była dla mnie wspaniała wiedza i powspominałam sobie dawne czasy YR.
Według mnie to trochę zawstydzające zadawać niektóre pytania, takie które można np. na pierwszej stronie znaleźć. To obnaża brak znajomości wątku i ignorancję

i nie mówię tu juz konkretnie o żadnym przypadku, te pastylki też już zostawmy.
Po prostu szanujmy siebie wzajemnie.

Edytowane przez ankaw192
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:15
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:16   #5029
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
przepraszam Was bardzo, nie chciałam tu nikogo urażać, ja posty czytałam a że tamten kod nie wchodził to myślałam że macie jakiś inny i tyle

pozdrawiam cieplutko

mam nadzieję że nowinki chodź sporadycznie ale będą dla tych co się nie nadają żeby wiedzieć więcej
Nie odnosiłam się konkretnie do tego pytania, bo sama sprostowałaś, że sądziłaś że jest inny kod. Ale bywają takie okresy kiedy na każdej stronie pada przynajmniej raz jedno i to samo pytanie od wielu osób. Np to jak było ostatnio z prezentem niespodzianką w internetowym.
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 19:17   #5030
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny :cis za:

Czekajcie z pisaniem na nowy watek, cooo?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:18   #5031
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny porosze o zaproszenie. Przegladam watek kilka razy dziennie. Nie zostawiajcie mnie
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:18   #5032
fragari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Vive la France Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Udzielam się na tym forum od połowy poprzedniej części, a ten wątek przeczytałam (aktywnie! i ze zrozumieniem!) cały i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jak to z tą urodzinową jest. Ileś stron do tyłu pytałam i nie dostałam odpowiedzi jak to w natłoku innych pytań bywa.Tak mi się wydawało to nielogiczne by można było zamawiać kilka razy, ale wolałam zapytać bo np. KROK 1 też niby jednoużytkowy dawało radę wykorzystać wiele razy na to samo konto.
Ja rozumiem że pytanie wiele razy o to samo może być denerwujące, ale uważam że skoro od ponad 5000 postów nikt o to nie pytał, to nie było to przegięcie z mojej strony. Często też bywa tak że ktoś czegoś niedopatrzy itd. No nie oszukujmy się, nie każdy ma czas codziennie siedzieć na wizazu i niektóre posty mogą po prostu nie rzucić się w oko.

Jeszcze jedno. Jeszcze kilka dni temu było na tym forum tak przyjemnie, można było pytać, chwalić się, żalić na życie prywatne, dzielić zdobyczami itd. A teraz? Nie piszesz- źle. Piszesz- jeszcze gorzej. Zadajesz pytania- znaczy się na pewno nabijasz sobie postu i zrobisz wszystko buy trafić do klubowej elity.
Dziewczyny, proszę. Trochę wyrozumiałości.
Jeśli chodzi o ofertę urodzinową, to sama do końca nie wiem jak to z nią jest. Ale w zeszłym roku składałam zamówienie z oferty podanej tutaj przez internet, chyba miesiąc po moich urodzinach i przeszło bez problemu. Wg mnie oni nie sprawdzają daty urodzin, przyjmując zamówienie. Jak się uda to fajnie, a jak odmówią - trudno. Numery oferty urodzinowej w ciągu roku się zmieniają więc warto próbować. Gorzej może być z próbą zamówienia przez telefon, teraz wszystkie wysłane oferty mają wbite w systemie.

Co do pytań zadawanych na forum, to pisanie niezbyt miłych uwag zajmuje tyle samo czasu co odpowiedzenie na owe pytanie. Odesłać do pierwszej strony zawsze można w trochę inny sposób.
fragari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:19   #5033
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Ja to miałam masakre z tym połapaniem sie z tymi nazwami jak poszłam do stacjonarnego podpatrzeć kolorki zeby w internetowym zamowić . Ale napisałam do BOK i porównali mi z nazwami jakimi posługuja sie w internetowym U mnie w stacjonarce to maja tak pomieszane na próbkach z pudrami sypkimi zakrętki na odwrót tu gdzie ma być beż to nakrętka z podpisem że to róż i na odwrót . A jak zamówiłam róż ten ciemny i potem w stacjonarce sprawdzalam reszte kolorów to pani powiedziała że na wzorniku ten odcień różu ciemnego to u nich ciemna morela
ogólnie to wystawione były tylko 3 kolory tych róży, potem Pani mi wyjęła z szuflady kolejne 3 i stała nade mną czekając kiedy będzie mogła je znów schować, więc nawet nie bardzo mogłam się przyjrzeć, porównać i pokombinować który jest który. no ale gładko poszło tutaj
na podkłady też będę polować jak zdenkuję to co mam, to już wiem co mnie czeka przy wybieraniu
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:19   #5034
sylwia1989-1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 162
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
oczywiście, że tendencyjne. Nie rozumiem, po co ktoś chce dołączyć do wątku nie zadając sobie chociaż odrobiny trudu ( a to nie powinien być trud tylko wręcz przyjemność) aby przeczytać wszystkie strony.

Ja dołączając kilka ładnych miesięcy temu przeczytałam wszystkie wątki, łącznie z tymi z 2005 roku. To była dla mnie wspaniała wiedza i powspominałam sobie dawne czasy YR.
Według mnie to trochę zawstydzające zadawać niektóre pytania, takie które można np. na pierwszej stronie znaleźć. To obnaża brak znajomości wątku i ignorancję

i nie mówię tu juz konkretnie o żadnym przypadku, te pastylki też już zostawmy.
Po prostu szanujmy siebie wzajemnie.
okej wszystko pieknie, fajnie ale moze nie kazdy ma czas czytac wszystkie wiadomosci jakie na forum sie znajduja...a tym bardziej od 2005 roku skoro jest takie zawstydzajace zawsze mozna załozyc klub w którym beda osoby bardziej zaawansowane w temacie yves rocher, takie jak Ty
sylwia1989-1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:20   #5035
esti_3
Raczkowanie
 
Avatar esti_3
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 209
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Jak byś była w okolicy stolicy niedługo, mogłybyśmy się umówić na "ukradnięcie" ze dwóch psików z mojego flakona.
Jeśli nie da się tak, pozostaje szukać miłośniczki torfu () z Małopolski.
ja mogę Ci dać niuchnąć jako milośniczka torfu z Małopolski
esti_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:23   #5036
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
ogólnie to wystawione były tylko 3 kolory tych róży, potem Pani mi wyjęła z szuflady kolejne 3 i stała nade mną czekając kiedy będzie mogła je znów schować, więc nawet nie bardzo mogłam się przyjrzeć, porównać i pokombinować który jest który. no ale gładko poszło tutaj
na podkłady też będę polować jak zdenkuję to co mam, to już wiem co mnie czeka przy wybieraniu
A juz sie zdecydowałaś na jakies te róże ?? Ja chyba zamowie sobie jeszcze średnia morele i też mysle na średnim róż ale ciekawe czy ten od tego ciemnego duzo odbiega . Jakos nie mogę w necie żadnej fotki znaleśc z nim
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:25   #5037
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez sylwia1989-1989 Pokaż wiadomość
okej wszystko pieknie, fajnie ale moze nie kazdy ma czas czytac wszystkie wiadomosci jakie na forum sie znajduja...a tym bardziej od 2005 roku skoro jest takie zawstydzajace zawsze mozna załozyc klub w którym beda osoby bardziej zaawansowane w temacie yves rocher, takie jak Ty
no właśnie powstał
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:26   #5038
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez esti_3 Pokaż wiadomość
ja mogę Ci dać niuchnąć jako milośniczka torfu z Małopolski
anekania, daj nam znać!
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:26   #5039
sylwia1989-1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 162
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
no właśnie powstał
powstał wiec pozwol sie tutaj wypowiadac osobom, które dopiero zaczynaja swoja przygode z ta firma
sylwia1989-1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:27   #5040
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
Ja dołączając kilka ładnych miesięcy temu przeczytałam wszystkie wątki, łącznie z tymi z 2005 roku. To była dla mnie wspaniała wiedza i powspominałam sobie dawne czasy YR.

Po prostu szanujmy siebie wzajemnie.
W takim razie rozumiem irytację. Też przeczytałam trochę postów ze starszych części, ale na czytanie wszystkich nie starczyłoby mi chyba siły. A to dlatego, że zjadłoby mi to mnóstwo czasu ( a nie jest to jedyny wątek na wizazu który śledzę, chociaż chyba jedyny w którym się udzielam). No i jak widzę że dziewczyny piszą o kosmetykach których już w sprzedaży nie ma to zamiast przyjemności raczej się irytuję.
Wiem, że wam też zajmuje czas odpowiedź na takie pytanie. ale na pewno nadal jest to mniej czasu niż trzeba spędzić na przeczytanoiu tych wszystkich części. Owszem, jest wyszukiwarka. Ale nie zawsze poszukiwania są oczywiste. Zwłaszcza że w wyszukiwarce często znajdziemy pytania, ale bez odpowiedzi, bo po co.
I racja, szanujmy się. Ja mam prawo pytać, ty masz prawo nie odpowiadać.


Skoro powstał klub, to może zrealizujmy jeszcze jeden pomysł. Tym razem mój, autorski. Ułóżmy Yves rocherowe FAQ, myślę że to ułatwiłoby sprawę nowym kupującym, a zamiast wymyślania złośliwych uwag i odsyłania do 50 poprzednich części można by przekierowywać ludzi w to konkretne miejsce. Chodzi m o coś takiego jak np. w dziale "perfumy". Co wy na to?

Edytowane przez Vive la France
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:38
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.