Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 08:26   #1891
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No to wymyślili. O ile rozumiem potrzebę suplementacji astaksantyny i omegi to multiwitaminy już nie. Jeżeli ktoś ma dobrze zbilansowaną dietę to po co jeszcze dowalać witaminy w pastylce? A nie kupię przecież produktu z którego 1/3 wywalę.
W aptece jest sporo produktów z astaksantyną, niektóre można kupić w korzystniejszych cenach z nieco większą dawką. Obecnie w tabletkach ori jest 3 mg astaksantyny, wcześniej były 4 mg. Ktoś mówił, że firma musiała zmniejszyć dawkę, bo aptekarze się burzyli. Kto wie czy też przez to nie można kupić astaksantyny oriflame w osobnym opakowaniu. Zmniejszenie dawki zrekompensowano ekstraktem z jagód, który poprawia jakość wzroku.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:51   #1892
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Powiem Wam dziewczyny, że jeśli chodzi o witaminy, to polecam Bodymax, czuję, że bardziej żyję i mam więcej energii na wszystko. Wychodzi dużo taniej niż Minerały z Ori. Na omega szkoda mi pieniędzy, bo w aptekach jest wiele tańszych zamienników. Muszę tylko astaksantynę gdzieś nabyć
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:29   #1893
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Możecie porównać do czegoś zapach Pretty Swan?
Niezmiernie podoba mi się flakonik i nuty zapachowe dość ciekawie się prezentują, ale jak to pachnie to nie mogę sobie wyobrazić
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:12   #1894
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że jeśli chodzi o witaminy, to polecam Bodymax, czuję, że bardziej żyję i mam więcej energii na wszystko. Wychodzi dużo taniej niż Minerały z Ori. Na omega szkoda mi pieniędzy, bo w aptekach jest wiele tańszych zamienników. Muszę tylko astaksantynę gdzieś nabyć
Brałam Bodymax przez pół roku, ale szczerze to nie czułam żadnej różnicy. Moja siostra miała też problemy z kołataniem serca i roztrzęsieniem po Bodymaxie. Lekarz zabronił jej łykać suplementy z żeń-szeniem, bo nie każdy może go brać. Multiwitaminy i minerały Oriflame są fajne. Specjalnie brałam je rok temu samodzielnie by lepiej je ocenić i po 2 miesiącach czułam więcej energii. Mój brat też stwierdził, że to jedyne multiwitaminy po których czuje, że działają. Wkurza mnie tylko, że jest tak mało magnezu, jeszcze zmniejszono jego dawkę. A ja lubię pić kawę, wprawdzie tylko rozpuszczalną, ale zawsze te 2-3 w ciągu dnia wypiję. A jakbym chciała dodatkowo suplementować magnez to ciężko znaleźć taki preparat w którym nie ma wit.b 6

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A jeśli chodzi o kwasy Omega 3 to polecam te z firmy Naturell. Można kupić opakowanie 120 kapsułek w cenie około 35 zł. Wystarczy 1 kapsułka dziennie, bo ma 1000 mg oleju rybnego, więc zapas na 4 miesiące. Sama ich nie zażywam, bo subskrybuję wellnessy, ale wcześniej je brałam i spokojnie mogę polecić. Podaję je też od wielu miesięcy mojemu psu z chorymi stawami, który musi dostawać kwasy Omega 3, dzięki czemu serce jest zdrowe, a stany zapalne zmniejszone. Jeśli zrezygnuję kiedyś z subskrypcji wellness to na pewno sama wrócę do Naturell. Generalnie bardzo cenię suplementy tej firmy.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 00:43   #1895
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Możecie porównać do czegoś zapach Pretty Swan?
Niezmiernie podoba mi się flakonik i nuty zapachowe dość ciekawie się prezentują, ale jak to pachnie to nie mogę sobie wyobrazić
Zapach jest trochę słodki, trochę pieprzny, ciężko mi go do jakiegoś zapachu porównać. Uważam, że to jest jeden z ładniejszych zapachów, jakie się ostatnio pojawiły.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:24   #1896
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Zapach jest trochę słodki, trochę pieprzny, ciężko mi go do jakiegoś zapachu porównać. Uważam, że to jest jeden z ładniejszych zapachów, jakie się ostatnio pojawiły.
Dzięki
Chyba zaryzykuję z nim
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:15   #1897
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

W nowym rosyjskim katalogu pojawił się już krem likwidujący cienie Bioclinic. Używam go od tygodnia, ale wydaje mi się, że to kolejny przereklamowany kit. Jak na razie nie widzę żadnej różnicy, cienie jakie były takie są, ale zobaczymy po paru tygodniach czy coś się zmniejszą...

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Mam jeszcze jedną uwagę na temat kwasów Omega 3. Przez długi czas miałam problemy z nadciśnieniem. Ciśnienie krwi było zazwyczaj podwyższone, 150/90 to była norma, do tego wahania, bóle głowy, rozdrażnienie. Stosowane wcześniej tańsze apteczne kapsułki nie miały na ciśnienie krwi żadnego wpływu. Teraz jak już ponad pół roku łykam omega 3 z oriflame unormowało mi się ciśnienie bez żadnych leków. Od paru miesięcy jest cały czas na tym samym poziomie 120/80
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 19:53   #1898
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Witam Was! Powiedzcie mi, czy jeśli zamówienie było na kredyt i teraz bym chciała zapłacić e-przelewem, to gdzie mogę to zrobić? Bo wydaje mi się, że zawsze tak robiłam, a teraz nie mogę tej opcji znaleźć. Czasami robiłam tak, że od razu przy zamówieniu płaciłam, to wiadomo, że wtedy wyskakuje ta informacja i przekierowuje na stronę banku, ale nie pamiętam jak to teraz już zrobić, jak jest wzięte na kredyt. Czy muszę po prostu zapłacić przelewem lub na poczcie?
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 20:10   #1899
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

można zapłacić e-przelewem, Wystarczy wejść w faktury i tam jest opcja zapłać przy fakturze
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 20:45   #1900
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Wchodzę właśnie w: zamawianie - raporty - faktury i tam nie mam możliwości wybrania opłacenia faktury. Chyba, że źle wchodzę. Ja chyba mam dzisiaj jakieś zaćmienie Po raz pierwszy mam tak, że nie wiem jak fakturę zapłacić

Po prawej stronie w kolumnie "Płatność" mam znak zapytania i jak się najedzie na niego, to wyświetla się "Faktura niespłacona". Czy może być to związane z tym, że nie odebrałam jeszcze zamówienia z paczkomatu?

Edytowane przez alusia1989
Czas edycji: 2013-02-14 o 20:54
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 21:03   #1901
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja obok tego znaczka zapytania mam jeszcze podkreślony napis "Zapłać" i wtedy można zapłacić e-przelewem i księgują praktycznie od ręki
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 21:19   #1902
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

No to właśnie ja tego napisu "Zapłać" nie mam. Może to jest związane z tym, że paczka nie jest jeszcze odebrana. Jutro idę do paczkomatu, to zobaczę później. Może się pojawi, bo zawsze płaciłam e-przelewem i jest to według mnie najwygodniejsza forma płatności. Jak nie, to już zapłacę sobie zwykłym przelewem, jak już będę miała fakturę.

Dziękuję Ci bardzo za pomoc
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 21:22   #1903
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Tak opcja sie nie pojawia jesli byla wykonana juz 1 proba płatnosci e-przelewem
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 22:25   #1904
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Możecie porównać do czegoś zapach Pretty Swan?
Niezmiernie podoba mi się flakonik i nuty zapachowe dość ciekawie się prezentują, ale jak to pachnie to nie mogę sobie wyobrazić
mam próbkę,właśnie posmarowałam łapę i wącham jest piękny,sama mam na niego ochotę...delikatny,kobiec y,pudrowy,ale w głębi ma lekko pieprzną nutkę,jest taki otulający,kojarzy mi się z ciepłym miękkim szalikiem (co nie znaczy że będzie dobry tylko na zimę,mam wrażenie że w każdej porze roku się sprawdzi)
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:14   #1905
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

potrzebuję kod na 10 katalogów następnych, zgubiła gdzieś cenniczek, a na stronie nie jestem w stanie tego znaleźć
Będę bardzo wdzięczna
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:21   #1906
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
potrzebuję kod na 10 katalogów następnych, zgubiła gdzieś cenniczek, a na stronie nie jestem w stanie tego znaleźć
Będę bardzo wdzięczna
620855
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:52   #1907
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dziękuję bardzo
A jeszcze mam takie pytanie, bo chciałabym dostawę kurierem, tylko na inny adres niż domowy, mogę to sobie gdzieś ustawić na stronie? Bo jak wchodzę w swój profil, to nie widzę takiej opcji
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:12   #1908
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam takie pytanie, bo chciałabym dostawę kurierem, tylko na inny adres niż domowy, mogę to sobie gdzieś ustawić na stronie? Bo jak wchodzę w swój profil, to nie widzę takiej opcji
Nie da rady. Możesz tylko zmienić adres domowy na stałe, ale takie rzeczy tylko osobiście.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:26   #1909
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Nie da rady. Możesz tylko zmienić adres domowy na stałe, ale takie rzeczy tylko osobiście.
To lipa Ale kiedyś na pewno była opcja dodania adresu do korespondencji, teraz nie ma? Czy może jest, ale tylko osobiście można to dodać?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 14:30   #1910
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Adres do korespondencji można zmienić, ale wydaje mi się, że tylko i wyłącznie osobiście. Kiedyś na wniosku można było podać 2 adresy
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 15:05   #1911
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Adres do korespondencji można zmienić, ale wydaje mi się, że tylko i wyłącznie osobiście. Kiedyś na wniosku można było podać 2 adresy
No właśnie, jak ja się zapisywałam, to można było wpisać dwa, ale w sumie nie wiem czy to nie było tak, że jak wpisałam też adres do korespondencji, to tylko na ten adres można było wysłać kuriera no nie ważne, jednak będę musiała się przejechać i tyle
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 15:05   #1912
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Adres do korespondencji można zmienić, ale wydaje mi się, że tylko i wyłącznie osobiście. Kiedyś na wniosku można było podać 2 adresy
Dokładnie.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 15:37   #1913
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo
A jeszcze mam takie pytanie, bo chciałabym dostawę kurierem, tylko na inny adres niż domowy, mogę to sobie gdzieś ustawić na stronie? Bo jak wchodzę w swój profil, to nie widzę takiej opcji
Jeśli podałaś 2 różne adresy na wniosku to teraz powinnaś mieć możliwość wyboru miejsca dostawy zamówienia.
Inaczej to zostaje pisanie do firmy z prośbą o dodanie/zmianę adresu korespondencyjnego.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:44   #1914
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
No właśnie, jak ja się zapisywałam, to można było wpisać dwa, ale w sumie nie wiem czy to nie było tak, że jak wpisałam też adres do korespondencji, to tylko na ten adres można było wysłać kuriera no nie ważne, jednak będę musiała się przejechać i tyle
Na wniosku podaje się dwa adresy, ale jeden adres jest z DO, a drugi do korespondencji. Potem możesz zamawiać na dom tylko na adres do korespondencji i odkąd jestem w ori (jakieś 6-7 lat) zawsze był tylko jeden adres domowy, bez możliwości samodzielnej zmiany...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 07:42   #1915
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ale bzdury Robisz zamowienie piszesz do nich maila i dzwonisz do nich zeby odczytali maila i zmienili adres. Można ustalić 2 adresy piszesz takie pisemko że chcialabys prosić o 2 opcje miejsca dostawy piszesz uzasadnienie dlaczego chcesz miec adres na DO i adres do korespondencji
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:10   #1916
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Ale bzdury Robisz zamowienie piszesz do nich maila i dzwonisz do nich zeby odczytali maila i zmienili adres. Można ustalić 2 adresy piszesz takie pisemko że chcialabys prosić o 2 opcje miejsca dostawy piszesz uzasadnienie dlaczego chcesz miec adres na DO i adres do korespondencji
Dobra, zamówiłam już na filię, więc jak tam będę to spytam i w razie czego dodam adres do korespondencji
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:34   #1917
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

jest nowy rumuński katalog podoba mi się...
https://sites. google.com/site/orifromania/catalog-oriflame-c5-2013

w linku wstawiłam spację między sites. a google, bo inaczej nie wyświetla
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:38   #1918
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
jest nowy rumuński katalog podoba mi się...
https://sites. google.com/site/orifromania/catalog-oriflame-c5-2013

w linku wstawiłam spację między sites. a google, bo inaczej nie wyświetla
grubo przesadzili ze zdjęciem zdjęć po nowym tuszu na stronie 6. Nawet największy idiota się nie nabierze, że to naturalny efekt maskary a nie sztucznych rzęs lub fotoszopa. Po co taką ściemę grubymi nićmi szytą wciskać klientom?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:43   #1919
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny dostanę gdzieś linka do katalogu 4? Bo na zdjęciowym nie widzę, a mocno zależy mi, żeby do wieczora zobaczyć.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:46   #1920
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
grubo przesadzili ze zdjęciem zdjęć po nowym tuszu na stronie 6. Nawet największy idiota się nie nabierze, że to naturalny efekt maskary a nie sztucznych rzęs lub fotoszopa. Po co taką ściemę grubymi nićmi szytą wciskać klientom?
w każdej reklamie tuszu tak robią...
No i kokosowy miodek może w końcu będzie
Cieszą mnie też te różane zapachy, uwielbiam różane zapachy

link do czwórki
http://pl.oriflame.com/products/cata...tml?per=201303

Edytowane przez alehcar
Czas edycji: 2013-02-17 o 09:48
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.