Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM2014cz.8 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 16:35   #1621
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość

Widziałam to. Cudna historia ale smutna
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:06   #1622
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

Na niektórych weselach właśnie było tak, że fotograf i dj siedzieli osobno na sali do tańczenia i nie było w tym nic dziwnego. Właśnie, a co z foto i kamerunem (o ile masz), gdzie planujesz posadzić?

No ja mam tylko DJ i Panią Fotograf, więc nie wiem czy tak we dwoje nie będzie głupio.

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
Musimy założyć jakiś klub wrednych siostrzyczek naszych Tztów
Jak kiedyś będę miała dostęp do czegoś prywatniejszego to też coś napiszę

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

A tak w ogóle to mam problem i proszę o poradę.
Syn mojej chrzestnej też wymyślił sobie ślub na 2014. Pierwotnie zaklepali termin na 12 lipca, ale ostatnio zmienili na 13, bo znaleźli inną salę i tam nie ma wolnej soboty. I problem jest taki, że to niedziela - dzień zupełnie nieweselny. Pracuję krótko i mam tylko 20 dni urlopu i większość zaplanowanych, bo mam SWOJE wesele i wolne przeznaczę na swoje sprawy, a nie żeby jechać 150km na niedzielny ślub. Poza tym to termin urlopowy i nikt nie da mi 1 dnia wolnego, bo innym będę blokować kolejkę.
Sytuacja zupełnie beznadziejna.
Nie mam z nimi dobrego kontaktu, żeby próbować im to wybić z głowy, a jak nie pójdę to obawiam się wielkiej rodzinnej zadymy i na mój ślub pewnie nikt z tamtej strony by nie przyszedł
Co robić?
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:14   #1623
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
garfieldek u mnie zajmuje się tym świadkowa, powiedziała mi, że ode mnie chce tylko listę gości, a ja nawet nie będę wiedziała kiedy on jest!

Angel gratuluję!!! Ależ super!

aneczka25057 witam w klubie 16-ek Ja również z tego dnia



Ależ słodko!
Kishlaczkowa coś mi się zdaje, że ten 16.08 to będzie wyjątkowy dzień dla wielu par

Dziewczyny, a powiedzcie jak było u Was z pierwszym spotkaniem rodziców? Jak to zorganizowaliście? Bo to jeszcze cały czas przede mną... i przyznam szczerze, że bardzo mnie ten temat stresuje Wiadomo chciałabym żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Z kolei moja mama strasznie to przeżywa, sama się nie przyzna, ale wiem że bardzo się denerwuje na pierwsze spotkanie z moimi przyszłymi teściami. A przy takim stresie nie trudno o jakąś "wpadkę" czy coś. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie spotkanie na "neutralnym gruncie",typu jakaś restauracja/ kawiarnia, jak myślicie?

_______________
[/B]Razem od07.10.2006
Zaręczeni 25.05.2012
Nasz dzień 16.08.2014[/B]
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:21   #1624
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
garfieldek aaaa gratulacje bosko ja chce zobaczyć pierścionek

ja to się chyba nigdy nie doczekam ale najbardziej mnie wkurza że moja mama jest bardziej zniecierpliwiona niż ja haha
Ej a dlaczego w ogóle zaczęliście planowanie bez zaręczyn? jak to wyszło?


Co do wieczorów to myślę, że jednakowo dobrze się zabawimy wspólnego nie chcę, o nieee


Kuzynka tż miała wczoraj zadzwonic i coś do dzisiaj telefon milczy,a my przez nich stoimy w miejscu, bomba
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:26   #1625
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie jak było u Was z pierwszym spotkaniem rodziców? Jak to zorganizowaliście? Bo to jeszcze cały czas przede mną... i przyznam szczerze, że bardzo mnie ten temat stresuje Wiadomo chciałabym żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Z kolei moja mama strasznie to przeżywa, sama się nie przyzna, ale wiem że bardzo się denerwuje na pierwsze spotkanie z moimi przyszłymi teściami. A przy takim stresie nie trudno o jakąś "wpadkę" czy coś. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie spotkanie na "neutralnym gruncie",typu jakaś restauracja/ kawiarnia, jak myślicie?
U mnie było spotkanie w moim domu, miało być krótkie, a siedzieliśmy 6 godzin Nie ma się co stresować, bo to w gruncie rzeczy fajna sprawa Ale jak bardzo się boicie, to można w restauracji, ale wg mnie w domu jest swobodniej, można sobie wódeczki polać i jest wesoło
Shiruvii nieciekawa sytuacja ;/Ja bym tak pokombinowała, żeby jednak mieć ten dzień wolnego, ale łączę się w bólu posiadania 20 dni urlopu. Trzeba się trochę nagimnastykować, żeby starczyło. Swoją drogą ślub i wesele w niedzielę jest bez sensu, już dużo lepszy piątek. Ale jak już tak robią, to ja bym poszła
Co do panieńskiego, to nie mam pojęcia jak to u mnie będzie, mam mało koleżanek (w sumie 3), ale jakby doszła siostra, bratowa chłopa, moja kuzynka i świetne kuzynki chłopa, to może być fajnie Moja przyjaciółka by chciała mi zorganizować panieński, więc pewnie we 2 coś wymyślimy ;] W sumie jedyna taka okazja w życiu, a co jak co ale imprezować to ja lubię
A chłop niech się swoim martwi Jego kumple to też moi kumple i jedyne czego mogę się obawiać, to że schleją się straszliwie Ale niech im będzie
aaa i gratki dla Angel
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2013-02-15 o 17:28
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:29   #1626
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

velika, już się dowiadywałam. Mogę wziąć albo całe 2 tygodnie albo wcale. To jest sezon urlopowy, więc nikt mi nie da jednego dnia. Masz jakiś pomysł jak pokombinować? Bo ja już wyczerpałam chyba wszystkie możliwości
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:35   #1627
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
velika, już się dowiadywałam. Mogę wziąć albo całe 2 tygodnie albo wcale. To jest sezon urlopowy, więc nikt mi nie da jednego dnia. Masz jakiś pomysł jak pokombinować? Bo ja już wyczerpałam chyba wszystkie możliwości
uu jak tak to mega kiepsko... Bo pewnie bardziej ci się przyda dłuższy urlop przed własnym ślubem.
Albo, żeby wszyscy byli zadowoleni, iść na ślub i na wesele i zmyć się powiedzmy o 23, chyba że impreza daleko od twojego miejsca zamieszkania. To też jakieś rozwiązanie.
Aaaa doczytałam 150 km, matko....

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Ale z drugiej strony możesz tak zrobić, iść na ślub i na wesele na jakiś czas i zmyć się dyskretnie do domu. Nawet o 21. Młodzi powinni się z tym liczyć, że część gości będzie musiała z uwagi na pracę wcześniej wrócić.
Moje szefostwo tak 2 razy zrobiło na ślubach swoich pracowników, bo jeden był 200 km od nas, a drugi w czwartek 3 maja Mam nadzieję, że u mnie wytrzymają dłużej niż do 21
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 17:38   #1628
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Też już o tym myślałam, ale kurde... Ktoś z nas musiałby nie pić. I tak musimy dać kasę na prezent, a się nie pobawimy prawie wcale... I też nie wiadomo czy nie zrobią focha i przyjdą na nasze.
Marudzę, wiem, ale naprawdę nie mam żadnego pomysłu, żeby było dobrze.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:44   #1629
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Angel widzę, że obie czekamy na pierścień mocy

Moniaaa ja tą kuzynkę bym chyba zabiła !

Misiadełko widzę, że nie możesz odpocząć od ślubnych tematów
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:45   #1630
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Jak nie dostaniesz urlopu to niestety zostaje ci albo nie iść wcale albo na kilka godzin. Myślę, że większy foch będzie, jak wybierzesz opcję numer 1 .
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:53   #1631
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Też już o tym myślałam, ale kurde... Ktoś z nas musiałby nie pić. I tak musimy dać kasę na prezent, a się nie pobawimy prawie wcale... I też nie wiadomo czy nie zrobią focha i przyjdą na nasze.
Marudzę, wiem, ale naprawdę nie mam żadnego pomysłu, żeby było dobrze.
A ja proponuję coś nieetycznego - L4 oczywiście jeśli nie będziesz miała z tego powodu problemów w pracy.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 18:00   #1632
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja proponuję coś nieetycznego - L4 oczywiście jeśli nie będziesz miała z tego powodu problemów w pracy.
hehe też chciałam to zaproponować, ale nie śmiałam
No jak nic innego nie zostanie... Swoją drogą co za dziadostwo, że nie można 1 dnia urlopu wziąć ja tak biorę większość wolnego... Bo potrzebuję często 1 dnia na koncerty
A 3 marca idę na luxtorpedę byłam już 2 razy i na żywo są rewelacyjni, a grają w sąsiednim mieście, więc trzeba skorzystać.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:04   #1633
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Dawno tu nie zaglądałam i przyznam się szczerze że nie mam siły nadrabiać Ale za to przyszłam się pochwalić Ogłaszam wszem i wobec, że mamy kamerzystę Dziś byliśmy się z nim spotkać i podpisaliśmy umowę Poza tym przeżyliśmy miłe zaskoczenie, bo w mailu napisał że cena wynosi 3000 zł, a okazało się że 2700 więc to zawsze parę stówek w kieszeni I to jest cena za 2 operatorów lustrzanek więc jest mega tanio w porównaniu do innych firm które proponują kręcenie lustrzankami. Dostaniemy 3 płyty dvd i 1 na blue-ray. A kręcą od przygotowań do 1 w nocy czyli do końca oczepin

Tak więc mamy już:
-sala
-foto
-video
-zespół

We wrześniu idziemy zarezerwować godzinę w kościele i jak na tą chwilę to mamy wszystko co potrzeba z ważniejszych rzeczy

Co do spotkania rodziców to polecam zorganizować to w mniej stresującej atmosferze czyli najlepiej w domu, a nie w restauracji, bo wtedy jest jakoś luźniej My pierwsze oficjalne spotkanie zorganizowaliśmy u TŻ-ta rodziców (bo mieszkają w domku jednorodzinnym) latem na grillu Siedzieliśmy sobie na tarasie, TŻ robił grilla, rodzice trochę sobie popili i świetnie się dogadywali. Ogólnie było miło i przyjemnie polecam taką formę spotkania
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:10   #1634
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

my nie organizowaliśmy jeszcze spotkania rodziców..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:17   #1635
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Ja obawiam się spotkania rodziców. Moi rodzice znają na razie tylko ojca tż. Wiadomo, taka okazja to każdy chcialby wypić. A niestety moja teściowa ma alergię na wszelki alkohol, strach przy niej nawet kieliszek wina wypić. Wiem,że spotkanie+% skończy się jej awanturą. U mnie w domu nigdy tak nie było, nawet ot tak wieczorem mogę usiąść z mamą i np.:nalewką czy piwem i pogadać. A u tż ... wystarczy piwo w lodówce, żeby była afera. Więc chyba nie będzie obiadu,a jedynie kawa i ciasto

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hehe też chciałam to zaproponować, ale nie śmiałam
No jak nic innego nie zostanie... Swoją drogą co za dziadostwo, że nie można 1 dnia urlopu wziąć ja tak biorę większość wolnego... Bo potrzebuję często 1 dnia na koncerty
A 3 marca idę na luxtorpedę byłam już 2 razy i na żywo są rewelacyjni, a grają w sąsiednim mieście, więc trzeba skorzystać.
Właśnie dziadostwo i dlatego jestem zdania, że wszystko działa w dwie strony. Ktoś postepuje nie fair z Tobą to Ty z nim
W poprzedniej pracy tak miałam-urlop wtedy, kiedy chciała szefowa. Często o urlopie dowiadywałam się dzień wcześniej, żadnego zwolnienia się wcześniej, l4. I to był mój błąd na koniec uslyszałam, że czasami opłaca się zajść w ciążę i nie być fair w stosunku do pracodawcy, cóż mój błąd
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:18   #1636
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
ja w sierpniu bede miec 2 lata i juz bym chciala sciagac a masz z ligaturami czy bez?
z ligaturami
Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie jak było u Was z pierwszym spotkaniem rodziców? Jak to zorganizowaliście? Bo to jeszcze cały czas przede mną... i przyznam szczerze, że bardzo mnie ten temat stresuje Wiadomo chciałabym żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Z kolei moja mama strasznie to przeżywa, sama się nie przyzna, ale wiem że bardzo się denerwuje na pierwsze spotkanie z moimi przyszłymi teściami. A przy takim stresie nie trudno o jakąś "wpadkę" czy coś. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie spotkanie na "neutralnym gruncie",typu jakaś restauracja/ kawiarnia, jak myślicie?
no to jeszcze też przed nami, ale planujemy zrobić coś takiego jak opisała kwiatuszek10031989 TŻ też ma domek i ogródek więc to wydaje mi się najlepszą opcją bo teoretycznie neutralna restauracja czy kawiarnia może wypaść bardziej sztywno niż w domu szczerze mówiąc to nie mogę się już tego doczekać, jedynie nasi ojcowie się trochę znają, są nawet na "ty" i wiem, że się dogadają bo już pare razy rozmawiali, ale nasze mamy nie i nie wiem co to będzie, tym bardziej, że mają trochę odmienne charaktery
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2013-02-15 o 18:22
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:31   #1637
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

kwiatuszek no to super gratulacje
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:54   #1638
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20121024_1013303624.jpg (41,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53002.jpg (32,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73020.jpg (44,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1353961599_Devon.jpg (44,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty_red1a.jpg (23,7 KB, 19 załadowań)
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:55   #1639
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

mala czarna zrobiłam osobny post z sukienkami )
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 18:59   #1640
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
No ja mam tylko DJ i Panią Fotograf, więc nie wiem czy tak we dwoje nie będzie głupio.



Jak kiedyś będę miała dostęp do czegoś prywatniejszego to też coś napiszę

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

A tak w ogóle to mam problem i proszę o poradę.
Syn mojej chrzestnej też wymyślił sobie ślub na 2014. Pierwotnie zaklepali termin na 12 lipca, ale ostatnio zmienili na 13, bo znaleźli inną salę i tam nie ma wolnej soboty. I problem jest taki, że to niedziela - dzień zupełnie nieweselny. Pracuję krótko i mam tylko 20 dni urlopu i większość zaplanowanych, bo mam SWOJE wesele i wolne przeznaczę na swoje sprawy, a nie żeby jechać 150km na niedzielny ślub. Poza tym to termin urlopowy i nikt nie da mi 1 dnia wolnego, bo innym będę blokować kolejkę.
Sytuacja zupełnie beznadziejna.
Nie mam z nimi dobrego kontaktu, żeby próbować im to wybić z głowy, a jak nie pójdę to obawiam się wielkiej rodzinnej zadymy i na mój ślub pewnie nikt z tamtej strony by nie przyszedł
Co robić?
może ich wyswatasz ?

nie mogę się doczekać

a co do reszty to kicha a nie macie czegoś takiego jak urlop na żądanie? Ogólnie nie wyobrażam sobie wesela w niedzielę Może to będzie tylko przyjęcie ? Albo jakiś krótki obiadek, deser i heja do domu ? No sama nie wiem.. Duży kłopot bo goście muszą wziąć urlop na poniedziałek lub uciec z wesela przed północą co jest bez sensu dla jednej i drugiej strony, bo nie ukrywajmy, ale kasa trochę tak rzucona w błoto... Dania są przecież (u mnie na przykład) wydawane nawet do godziny trzeciej/czwartej więc komu będzie podawane skoro (dam sobie rękę uciąć), ze połowy gości już nie będzie
A może tylko tak gadają, że niedziela i się rozmyślą ?

Edytowane przez karoolecka
Czas edycji: 2013-02-15 o 19:00
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:01   #1641
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

tak pisałyście o siostrach TŻ- ów ... no to ja też się wyżale : Siostra mojego TŻ jest młodsza. Raczej mnie nie lubi albo poprostu jest taka fałszywa, jak jej powiedzieliśmy z TŻ, że będzie wesele 6 września 2014 to zareagowała... OOOO 6 ?? kurde to ja nie wiem jak to zrobie bo moja koleżanka ma wtedy urodziny,, hmm no może zrobi te urodziny tydz wcześniej.. i cisza. Ja sie wogole nie odzywałam a TŻ rzucił coś w stylu "no ale wesele brata chyba ważniejsze" ( i pocałował mnie w czoło ) to mu odpowiedziała nooo.. tak.
nie komentowałam tego itp. ale zrobiło mi się przykro, że tak zareagowała.


Proszę nie cytować

nie zbyt to wyszło..
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca



Edytowane przez misia880
Czas edycji: 2013-02-15 o 19:16
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:07   #1642
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

W temacie szwagierek ja też bym z chęcią coś napisała, ale to już kiedyś jak wstąpię do klubu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:08   #1643
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
tak pisałyście o siostrach TŻ- ów ... no to ja też się wyżale : Siostra mojego TŻ jest młodsza. Raczej mnie nie lubi albo poprostu jest taka fałszywa, jak jej powiedzieliśmy z TŻ, że będzie wesele 6 września 2014 to zareagowała... OOOO 6 ?? kurde to ja nie wiem jak to zrobie bo moja koleżanka ma wtedy urodziny,, hmm no może zrobi te urodziny tydz wcześniej.. i cisza. Ja sie wogole nie odzywałam a TŻ rzucił coś w stylu "no ale wesele brata chyba ważniejsze" ( i pocałował mnie w czoło ) to mu odpowiedziała nooo.. tak.
nie komentowałam tego itp. ale zrobiło mi się przykro, że tak zareagowała.


nie zbyt to wyszło..
hmm.. no nie za fajnie, ale co zrobic, jak taka jest.... Rodziny sie nie wybiera

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
W temacie szwagierek ja też bym z chęcią coś napisała, ale to już kiedyś jak wstąpię do klubu
oooo ja tez bym bardziej sie zwierzyla, ale tu to wszyscy moga przeczytac, wiec lipa

a moze by tak jakiś klub "poczekalnia" stworzyc hehh
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:11   #1644
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Myślę, że jednak większość z nas woli nawet trochę poczekać, ale potem gadać w zaufanym gronie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:12   #1645
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

misia88o uuu a dużo młodsza ? może nie dotarło do niej, że to taka ważna dla Was chwila ?

mojego siostra dowiedziała się z fejsa to zadzwoniła z krzykiem co to ma znaczyć, że ona jest starsza i w ogóle, że ona ma pierwszeństwo. Nagle jej się przypomniało, ze ona ze swoim też biorą ślub i to przed nami ! Jak jej oznajmiliśmy, że to będzie 2014 (a był już grudzień '12 ) to ona krzyknęła, że też chce '14 ale mama Tzta się nie zgodziła, więc po wielkich wojnach ustaliła swoją datę na '13 A jej reakcja na żywo to totalna zlewka na nas, w ogóle ani cześć ani nic dopiero jak jej chrześniak (! 7 letnie dziecko !) powiedział uradowany, że bierzemy ślub i że się zaręczyliśmy to się ogarnęła, przytuliła mnie i wycedziła przez zęby, że gratuluje i jest szczęśliwa
Ogólnie to ja chyba też nie powinnam tak na widoczku obgadywać, bo nigdy nie wiadomo kto tu zagląda

Uciekam się robić na bóstwo, bo dziś 'randka w domu' z Tżtem

Edytowane przez karoolecka
Czas edycji: 2013-02-15 o 19:17
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:16   #1646
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

zgadzam się dlatego prosze nie cytowac

teraz w grudni miała 18 lat, opowiem wszystko ale to jak się dostaniemy do klubu
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:18   #1647
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Nie wiem co to ten klub ale chętnie się do niego dostanę i poczytam o Waszych akcjach z 'siostrzyczkami' może zmienię podejście do siostry Tzta i uznam, że nie jest taka zła ? hahaha nigdy
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:29   #1648
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

jak dla mnie beznadziejny ten piątek..
upiekłam rogaliki z dżemem, ale TŻ dostanie dopiero jutro;p
Dziś ma męski wieczór z kolegami


jutro się wkońcu wyśpie potem pójde do fryzjera i pojade do TŻ ;d
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:37   #1649
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
my nie organizowaliśmy jeszcze spotkania rodziców..
My też jeszcze nie, ale do ślubu to chyba się uda....


Mój TŻ nie ma siostry - i z tego co mówicie, chwała Bogu


Dzięki dziewczyny za odp. odnośnie Chodakowskiej i jej programu W sumie to, do zrzucenia mam jakieś 3-4 kg - no i praca nad rzeźbą
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:39   #1650
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Przy takim towarzystwie i dobrym winie,nasz czas do ślubu szybciej płynie!PM201

Jak tak czytam o Waszych problemach z rodzeństwem TŻ-tów to cieszę się że mój jest jedynakiem :P
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.