Problem z wiadomością SMS? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 18:23   #1
Madane
Dream13Number
 
Avatar Madane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12

Problem z wiadomością SMS?


Witam
Być może to nie jest wielki problem, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Czy uważacie lub zdarzyło wam się kiedyś coś takiego, że na wasz telefon została wysłana wiadomość sms z numeru znajomego, ale nie została napisana przez niego? ; o Wiem, że to dosyć dziwne pytanie i trudno mi samej w to uwierzyć, jednak miałam sytuację, w której zamieniałam ze znajomym (chłopakiem, z którym troszkę już flirtowałam) parę wiadomości i nagle przyszła mi jedna (dosyć właśnie kontrowersyjna) wiadomość, zupełnie nie związana z tematem i zaraz następna, która była "właściwa". Zdziwiłam się strasznie i zapytałam o to, jednak chłopak mocno się wyparł, że on coś takiego wysyłał? Czy możliwe było, że kiedyś próbował wysłać mi tą wiadomość i gdzieś się zablokowała i dopiero potem dotarła?
Nie wiem czy ktoś miał jeszcze takie sytuacje czy po prostu ja jestem naiwna w tej sprawie.
Madane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:27   #2
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Może pisząc z Tobą, pisał jednocześnie z kimś innym i przez pomyłkę odruchowo wysłał do Ciebie. Jeśli wiadomość była kontrowersyjna, może głupio było mu się przyznać.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:44   #3
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Ja kiedyś coś takiego miałam - pisałam z moim chłopakiem, nagle doszedł do mnie SMS, który w połowie się jakby urywał - tracił kompletnie sens, gdyby ktoś 'dokleił' do niej cudzą wiadomość. Sprawdzaliśmy telefony, u faceta ten sms wyglądał zupełnie inaczej. Do tej pory zdarzyło się to nam dwa razy, w przeciągu jakiś ostatnich 3 miesięcy. [play]

Swoją drogą ostatnio Play miał problemy, że do MMSy dochodziły do obcych osób
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:58   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Mi się zdarzyło tylko, że wiadomości przychodziły z pomieszaną treścią np. początek z tej,którą chciałam wysłać, środek z innych pomieszanych. Ale wszystkie one, kiedyś tam zostały przeze mnie napisane, z nikąd się nie wzięły i umiałam je rozpoznać.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:02   #5
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

ja tak mam w heyah i play bardzo często. Smsy w połowie urwane, doklejone do nich części nie wysyłane od osoby piszącej, ani nie znajdujące się w moim telefonie.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:05   #6
ja552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Czasami niestety się zdarza, że wiadomości dostarczane są z nieraz bardzo dużym opóźnieniem, albo, jak napisała osoba wyżej, "zlepiają się" w wiadomość całkowicie pozbawioną sensu Wszystko wina sieci
ja552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:10   #7
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Oczywiście- niektóre smartfony popełniają ten błąd. Mój TŻ wysłał sms do kumpla, a po dwóch dniach ja dostałam ten sms
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 19:25   #8
nadia_9o
Raczkowanie
 
Avatar nadia_9o
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Miałam podobny przypadek ze sklejonymi dwoma różnymi smsami... tzn. kilka lat temu, był to ewidentny błąd sieci, jednak sms nie był tak jakby napisany przez kogoś obcego, a była to część jakiegoś innego smsa wysyłanego dawniej przeze mnie do tej samej osoby, która dokleiła się do nowej treści.
Miałam jednak jeszcze jeden przypadek... Pisałam z kimś i dostałam smsa zupełnie nie na temat, znajomy nie wiedział o co chodzi. Wydawało mi się to dziwne, jednak później okazało się, że dostałam tą wiadomość z numeru, który różnił się tylko jedną cyfrą od mojego odbiorcy i mój telefon odebrał to jako wiadomość od mojego znajomego, a nie od obcego numeru, więc może sprawdź czy i u Ciebie się tak nie stało? Smartfony nieomylne nie są, operator też

Edytowane przez nadia_9o
Czas edycji: 2013-02-20 o 19:28
nadia_9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:31   #9
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

jakoś przez ponad 10 lat nie zdarzyło mi się nic takiego, coś ciężko mi uwierzyć w to, że dochodzi nagle jakiś inny sms, dla mnie jedynym wyjaśnieniem jest pomyłka osoby z którą się pisze.. posklejane czy opóźnione to ok, ale w to chyba uwierzę dopiero jak mi się przytrafi
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:49   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

No raczej dostałaś sms, który nie był przeznaczony dla Ciebie W cuda-wianki bym nie wierzyła.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:57   #11
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

pomyłką to zapewne bylo, ale to, że on tego nie napisał to wg mnie ściema
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 20:16   #12
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

W Plusie zdarzało mi się przez jakiś czas, że nagle przychodziła albo do mnie albo do mojego chłopaka ode mnie wiadomość, która była zlepkiem jakiejś mega starej wiadomości, którą kiedys wysłałam i okazało się, że nigdy do niego nie dotarła, z smsem nowszym - oczywiście kompletnie bez sensu U jednej osoby wyświetlała się normalnie, a u drugiej właśnie takie głupoty...

To się działo przez jakiś czas, później znormalniało. Nie wiem co to było
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:31   #13
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Ale autorka pisze, że treść była niezwiązana z tematem, a nie, że nielogiczna, czy zlepek innych...

Moim zdaniem, tak jak napisało kilka dziewczyn, po prostu pomyłka. Sms przeznaczony dla kogoś innego.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:39   #14
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Madane Pokaż wiadomość
Witam
Być może to nie jest wielki problem, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Czy uważacie lub zdarzyło wam się kiedyś coś takiego, że na wasz telefon została wysłana wiadomość sms z numeru znajomego, ale nie została napisana przez niego? ; o Wiem, że to dosyć dziwne pytanie i trudno mi samej w to uwierzyć, jednak miałam sytuację, w której zamieniałam ze znajomym (chłopakiem, z którym troszkę już flirtowałam) parę wiadomości i nagle przyszła mi jedna (dosyć właśnie kontrowersyjna) wiadomość, zupełnie nie związana z tematem i zaraz następna, która była "właściwa". Zdziwiłam się strasznie i zapytałam o to, jednak chłopak mocno się wyparł, że on coś takiego wysyłał? Czy możliwe było, że kiedyś próbował wysłać mi tą wiadomość i gdzieś się zablokowała i dopiero potem dotarła?
Nie wiem czy ktoś miał jeszcze takie sytuacje czy po prostu ja jestem naiwna w tej sprawie.
były problemy z MMS-ami w sieci PLAY jednak wysyłane zdjęcia trafiły do nie tych adresatów co trzeba.
nie ma jednak możliwości,abyś z tego samego numeru dostała dwie rożne od siebie wiadomości z sensem .
przynajmniej ja nic o tym nie słyszałam

wydaje mi się,że facet ściemnia,bo głupio mu se przyznać do pomyłki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:18   #15
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No raczej dostałaś sms, który nie był przeznaczony dla Ciebie W cuda-wianki bym nie wierzyła.
I ja ;p
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:42   #16
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Pisał na dwa fronty i z szybkości wysłał nie tu, gdzie powinien...znam ten temat
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:48   #17
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Madane Pokaż wiadomość
Witam
Być może to nie jest wielki problem, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Czy uważacie lub zdarzyło wam się kiedyś coś takiego, że na wasz telefon została wysłana wiadomość sms z numeru znajomego, ale nie została napisana przez niego? ; o Wiem, że to dosyć dziwne pytanie i trudno mi samej w to uwierzyć, jednak miałam sytuację, w której zamieniałam ze znajomym (chłopakiem, z którym troszkę już flirtowałam) parę wiadomości i nagle przyszła mi jedna (dosyć właśnie kontrowersyjna) wiadomość, zupełnie nie związana z tematem i zaraz następna, która była "właściwa". Zdziwiłam się strasznie i zapytałam o to, jednak chłopak mocno się wyparł, że on coś takiego wysyłał? Czy możliwe było, że kiedyś próbował wysłać mi tą wiadomość i gdzieś się zablokowała i dopiero potem dotarła?
Nie wiem czy ktoś miał jeszcze takie sytuacje czy po prostu ja jestem naiwna w tej sprawie.
Kiedyś nie sądziłam, że to jest możliwe, ale mój chłopak miał coś takiego i było to bardzo kontrowersyjne, jakby sugerujące, że jest gejem i taka zaczepka do kogoś i jeszcze najeżdżanie jakby na ojca, jakieś przekleństwo "Twój ojciec to..", doszło to do mnie, mój chłopak nawet na początku nie wiedział, potem do innych znajomych. On by tak nie napisał i ja to wiedziałam, ale z jego numeru. Nie mamy pojęcia jak to się stało, bardzo dziwna sprawa. Oczywiście przeprosił te osoby i był w szoku jak się dowiedział, że takie coś dochodzi do jego znajomych.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-02-20 o 21:51
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:03   #18
Madane
Dream13Number
 
Avatar Madane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Co do niektórych wypowiedzi - nie wydaje mi się, żeby pisał wtedy na dwa fronty, bo wiadomość mówiła wtedy, ta dziwna, że jest na jakiejś imprezie, grillu bodajże, a za chwilę zadzwonił, żeby to wyjaśnić i po prostu był w domu? I nie, nie mógł po prostu odejść od ludzi i się jakoś wykręcać, czułam to Dziwna sytuacja, ale widzę, że parę osób miało takie z wiadomościami MMS/SMS.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Madane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:10   #19
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

To co powiecie na to -
kilka lat temu wybierałam się do koleżanki. Okazało się, że za chwilę rozładuje mi się telefon, więc go wyłączyłam i zostawiłam na półce między książkami (uprzedzając pytania - nikt nie znał mojego pinu, a komórka była tak ukryta, że nikt by jej nie znalał żeby w niej pogrzebać).
Będąc już u koleżanki wpada do nas do pokoju jej mama z pretensjami do mnie - ktoś chwilę temu dzwonil z mojego nr (dziewczyna i chłopak), nagadali jej od sz*** i ku***, pośmiali się i rozłączyli... Ja w szoku, wytłumaczyłam, że to niemożliwe, koleżanka jest przy mnie, widzi co robię, z resztą mój telefono został w domu.. A na liście połączeń mamy koleżanki rzeczywiście pokazywał się mój nr.. Do tej pory nie wiem co to było .

Ostatnio znajoma opowiadała , że miała podobną sytuację
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 22:11   #20
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Moze i tak się zdarza, ale ja piszę duuuuużo smsów dziennie i tak nie miałam. Mam dwa telefony. Takie przypadki były właśnie jak ktoś pisał na dwa fronty i potem to wyszło. Nie mówię, że w Twojej sytuacji tak było...świat jest pełen przypadków a z grilem to moja koleżanka miała, że koleś dzwonił z samochodu, bo ulotnił się na chwilę i nawet zapewniał, że w kuchni radia słucha i gadał jaka piosenka leci...to było dość nietypowe
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:29   #21
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Mój znajomy dostał ode mnie życzenia imieninowe pół roku po fakcie. Uszkodzone. To był taki charakterystyczny wierszyk i go urwało.

A kiedyś rozmawiałam z koleżanką przez telefon i nagle mnie "przełączyło" i jakiś facet był przy telefonie. Ja jej nie słyszałam, a ona mnie tak, a faceta nie. To było dziwne :conf used:
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:33   #22
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Mój znajomy dostał ode mnie życzenia imieninowe pół roku po fakcie. Uszkodzone. To był taki charakterystyczny wierszyk i go urwało.

Do mojej koleżanki dotarła ostatnio wiadomośc ode mnie wysłana rok temu. Szkoda, że dopiero teraz - była dośc ważna, a ja się wtedy denerwowałam czemu mi nie odpisuje
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 06:46   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Madane Pokaż wiadomość
Co do niektórych wypowiedzi - nie wydaje mi się, żeby pisał wtedy na dwa fronty, bo wiadomość mówiła wtedy, ta dziwna, że jest na jakiejś imprezie, grillu bodajże, a za chwilę zadzwonił, żeby to wyjaśnić i po prostu był w domu? I nie, nie mógł po prostu odejść od ludzi i się jakoś wykręcać, czułam to Dziwna sytuacja, ale widzę, że parę osób miało takie z wiadomościami MMS/SMS.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Znaki
A wierz sobie w co chcesz, życie zweryfikuje
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:09   #24
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Madane Pokaż wiadomość
Co do niektórych wypowiedzi - nie wydaje mi się, żeby pisał wtedy na dwa fronty, bo wiadomość mówiła wtedy, ta dziwna, że jest na jakiejś imprezie, grillu bodajże, a za chwilę zadzwonił, żeby to wyjaśnić i po prostu był w domu? I nie, nie mógł po prostu odejść od ludzi i się jakoś wykręcać, czułam to Dziwna sytuacja, ale widzę, że parę osób miało takie z wiadomościami MMS/SMS.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Zadzwonił, żeby wyjaśnić jak poprosiłaś go o wyjaśnienie czy wcześniej
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 08:25   #25
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:12   #26
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Znaki
A wierz sobie w co chcesz, życie zweryfikuje
ach te znaki...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:04   #27
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

Cytat:
Napisane przez Madane Pokaż wiadomość
Co do niektórych wypowiedzi - nie wydaje mi się, żeby pisał wtedy na dwa fronty, bo wiadomość mówiła wtedy, ta dziwna, że jest na jakiejś imprezie, grillu bodajże, a za chwilę zadzwonił, żeby to wyjaśnić i po prostu był w domu? I nie, nie mógł po prostu odejść od ludzi i się jakoś wykręcać, czułam to Dziwna sytuacja, ale widzę, że parę osób miało takie z wiadomościami MMS/SMS.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
sms dziwnym trafem znajduje się u ciebie w telefonie,a on dzwoni,żeby to wyjaśnić?
jeśli nie wiedziałby o problemie technicznym operatora,lub swojego telefonu to nie dzwoniłby z wyjaśnieniami

wysłał dziwnego sms-a nie w to miejsce co trzeba.
jesli tobie kłamał to jaki problem byłby,żeby drugiemu adresatowi też ie skłamać?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
był problem,ale te mms-y były od nieznajomych nadawców,a ten sms był od konkretnej osoby z jej numeru
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 07:41   #28
Mania225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z wiadomością SMS?

też Tak miałam . wczoraj pisałam właściwego smsa do chłopaka lecz jemu doszedł inny ! pierwsza część smsa była inna< wogóle nie na temat > niż pisaliśmy wcześniej a druga część właściwa . na końcu było" dobranoc kochanie" w obu sms . Teraz Oń posadzą mnie o zdradę ! i chce zakończyć naszą znajomość ! lecz z nikim innym nie pisałam i nikogo nie mam. a Oń twierdzi że pomyliłam smsy. Pomóżcie ;-( Jak mam udowodnić że to nie ja pisałam tamtego smsa? w swojej skrzynce wysłanych mam właściwego smsa co wysłałam. co mam teraz zrobić ? jest jakaś szansa żeby udowodnić że to nie ja?;-(
Mania225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-25 08:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.