Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 22:58   #4171
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Włosy Clip In

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość




Hmm, to w sumie jedna taśma, tak sobie myślę, że oszałamiająco to Ci to włosków nie zagęści.
Do morza nie ryzykowałabym wchodzenia w clipach, jak zamoczysz to będzie nieciekawie. Może po prostu jedź bez przedłużonych, tylko miej cały czas włosy związane w jakiś koczek, wtedy nikt długości widzieć nie będzie.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Świetna fotka, btw.
Co do tej metody to akurat się nie wypowiadam, bo nie preferuję.
No tak...ale cały wyjazd w związanych włosach to średnio trochę wolę siebie w dłuższych ale o tym jescze pomyślę, zobaczę jak będzie po zdjęciu ringów, póki co jeszcze je mam.

Anethka, ciężko powiedzieć, jak chcesz na boki ale masz gęste włosy to może nawet byćpotrzebne i np 80 pasemek... ale według mnie będzie widac , że po bokach jest więcej włosów.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 09:29   #4172
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witajcie, mam do Was pytanie .
Od 4 lat przedłużam włosy metodą clip-in. Obecnie moje naturalne włosy są ścięte "w trójkąt" i wyglądają tak, jak w załączniku [zdjęcie znalezione w internecie].
Nie zależy mi już na tym, żeby przedłużać całe włosy, bo obecna długość bardzo mi odpowiada. Chciałabym natomiast je wyrównać (nie lubię tych krótszych boków ). Zestaw clipów, których obecnie używam, już się zniszczył, więc czas na zakup czegoś nowego. I tutaj pojawia się problem - nie widzę sensu w kupowaniu całego zestawu, bo nie potrzebuję aż tylu włosów. Pomyślałam, że dobrym wyjściem będzie przedłużenie krótszych partii metodą keratynową. Problem jest tylko jeden: ile pasemek będę potrzebować do tego zabiegu, jeśli mam dość grube włosy? Jak sądzicie?
Co do zdjęcia... Zamierzałam kupić sobie takie buty ale obawiam się, że nie za wygodnie się ww nich chodzi... Ma ktoś takie? Rajstopki już takowe zakupiłam ,czekam tylko na cieplejsze dni
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 11:07   #4173
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mam poza pierwszym spacerem są bardzo wygodne. Trzeba uważać na stawianie stopy- zawsze od tyłu, nigdy od przodu, bo idzie nieźle do przodu polecieć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 18:08   #4174
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Mam poza pierwszym spacerem są bardzo wygodne. Trzeba uważać na stawianie stopy- zawsze od tyłu, nigdy od przodu, bo idzie nieźle do przodu polecieć.
Szkoda też że są aż takie wysokie - mają chyba z 13cm? Kurcze ja mam 174cm więc w takich butach byłoby dużo za dużo
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 18:42   #4175
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Moje mają 16 a sama mam 170
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:38   #4176
Silky_Vanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 99
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Może któraś dziewczyna przypadkiem ma lekko kręcone włosy ( może blond ), kupowała na allegro i może coś polecić?
Silky_Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:46   #4177
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

włoski falowane z reguly sa to wloski poddane wczesniej zabiegowi trwalej ondujacji ..... jesli mam byc szczera z doswiadczenia ( jestem fryzjerką) powiem Ci ze takie falowane wloski nie oplaca sie kupowac bo po jakims czasie zwykle miesiaca robi sie z nich tzw sianko , sa takie wloski fajne ale np na impreze , studniówke itd ale w dluzszej pielegnacji sprawdzaja sie raczej tylko proste wloski bo te falowane i krecona zaczynaja sie po pewnym czasie puszyc
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 09:57   #4178
moongirl700
Przyczajenie
 
Avatar moongirl700
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Czy któraś z was miała włosy naturalne od sprzedawcy z allegro "STAR MY HAIR"? jeśli tak to bardzo proszę o opinię na temat tych właśnie włosów. Pozdrawiam
moongirl700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:11   #4179
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała włosy naturalne od sprzedawcy z allegro "STAR MY HAIR"? jeśli tak to bardzo proszę o opinię na temat tych właśnie włosów. Pozdrawiam

Widziałam je na żywo i powiem tak.

Czarne, brązowe i wszystkie ciemne kolory super. Gęste końce, nie plączą się bardzo ładne.
Jednak bardzo jasne blondy typu 613, 60 już tak ładnie się nie prezentują. Cienkie przerzedzone końcówki.




I radziłabym jak coś brać tylko największe zestawy. Dziewczyny przymnie mierzyły i kupowały te mniejsze to efekt był opłakany.



Wiecie co zauważyłam dziewczyny. Że chociaż swoje włosy mam rzadkie i cienkie to przy długości 55cm, nawet 140g to mi za mało. Też tak macie ? Czy to może dlatego, że blondy mają zazwyczaj bardziej wystrzępione komplety.


Cytat:
Napisane przez Silky_Vanilla Pokaż wiadomość
Może któraś dziewczyna przypadkiem ma lekko kręcone włosy ( może blond ), kupowała na allegro i może coś polecić?
Też słyszałam, że kręcone są o wiele mniej wytrzymałe, a już tym bardziej blond.

Edytowane przez siberi
Czas edycji: 2013-03-07 o 10:12
siberi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:38   #4180
moongirl700
Przyczajenie
 
Avatar moongirl700
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siberi Pokaż wiadomość
Widziałam je na żywo i powiem tak.

Czarne, brązowe i wszystkie ciemne kolory super. Gęste końce, nie plączą się bardzo ładne.
Jednak bardzo jasne blondy typu 613, 60 już tak ładnie się nie prezentują. Cienkie przerzedzone końcówki.




I radziłabym jak coś brać tylko największe zestawy. Dziewczyny przymnie mierzyły i kupowały te mniejsze to efekt był opłakany.



Wiecie co zauważyłam dziewczyny. Że chociaż swoje włosy mam rzadkie i cienkie to przy długości 55cm, nawet 140g to mi za mało. Też tak macie ? Czy to może dlatego, że blondy mają zazwyczaj bardziej wystrzępione komplety.




Też słyszałam, że kręcone są o wiele mniej wytrzymałe, a już tym bardziej blond.
Dzięki za odpowiedź, zastanawiam się nad zestawem Full Head Set waga 75g, długość 50-54 cm kolor czarny. Czy na temat tego zestawu możesz coś więcej powiedzieć? Z góry dziękuje
moongirl700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:08   #4181
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, zastanawiam się nad zestawem Full Head Set waga 75g, długość 50-54 cm kolor czarny. Czy na temat tego zestawu możesz coś więcej powiedzieć? Z góry dziękuje

75g przy takiej długości to strasznie mało. Nawet przy równych ładnych końcach jakie mają czarne włosy na tej aukcji.
Jak byłam w sklepie stacjonarnym mierzyłam 2 komplety full head seat ( razem 150g), bo akurat nie było mojego koloru superstar set (140g). Długości właśnie 50-54 cm. I było to moim zdaniem minimum jakie wygląda ładnie.

Tak jak popatrzysz na wątku to większość dziewczyn ma zestaw o gramaturze 100+ gram.
Są też i większe zestawy np. agrawy z tego co pamiętam ma ponad 200g i wygląda to ślicznie

Im więcej włosów tym lepszy efekt.
siberi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 12:15   #4182
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała włosy naturalne od sprzedawcy z allegro "STAR MY HAIR"? jeśli tak to bardzo proszę o opinię na temat tych właśnie włosów. Pozdrawiam
Ja co chwile zamawiam je przyjaciółce, uważam że to bardzo dobre włosy jak się o nie dba(ona je strasznie martretuje) Najbardziej podobają mi się końce które nie wyglądają jak piórka.

Wypowiadam się tylko na temat zestawów 120 g 40-45 cm bo innych nie zamawiałam.


Teraz sama chyba będę musiała jakies kupić bo tak zniszczyłam włosy ze czeka mnie radykalne cięcie u będę kupować u niej pewnie bo mam już sprawdzone, jeszcze mam niesmak po tym jak kupiłam włosy naturalne za prawie 200 zł z przesyłka i jak zafarbowałam to sie okazało ze mieszane

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, zastanawiam się nad zestawem Full Head Set waga 75g, długość 50-54 cm kolor czarny. Czy na temat tego zestawu możesz coś więcej powiedzieć? Z góry dziękuje
ja nie polecam, będą strasznie cienkie..


dla porównania zdjęcie zestawu 120 g , 45 cm
http://sendi.home.pl/allegro/s40wreku.jpg

a w rzeczywistości jest połowe tyle ( jak dla mnie to na zdjęciu trzyma dwa zestawy
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:22   #4183
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość


dla porównania zdjęcie zestawu 120 g , 45 cm
http://sendi.home.pl/allegro/s40wreku.jpg

a w rzeczywistości jest połowe tyle ( jak dla mnie to na zdjęciu trzyma dwa zestawy
Zgadzam się ten zestaw w rzeczywistości jest ładny, ale bez przesady
Aż tak dobrze nie wygląda
siberi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:38   #4184
moongirl700
Przyczajenie
 
Avatar moongirl700
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Halo dziewczęta miały być zdjęcia naturalnych włosków :P ja wstawiam swoje - tak jak pisałam często podcinam bo schodziłam z cieniowania i dla porównania po przedłużeniu
Mam podobnej gęstości włosy swoje naturalne,też czarne z tym że moje sięgają za łopatki, podoba mi się efekt jaki uzyskałaś po wpięciu clip in Bardzo proszę o info gdzie zamawiasz

Edytowane przez moongirl700
Czas edycji: 2013-03-07 o 13:39
moongirl700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:56   #4185
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, zastanawiam się nad zestawem Full Head Set waga 75g, długość 50-54 cm kolor czarny. Czy na temat tego zestawu możesz coś więcej powiedzieć? Z góry dziękuje
O matko. Przy tej długości ok 60-65 g włosów bez spinek to strasznie mało! Miałabyś smętnie zwisające mysie ogonki, nie polecam. W porządnym zestawie dwie krótsze taśmy tyle ważą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 14:57   #4186
moongirl700
Przyczajenie
 
Avatar moongirl700
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Jeśli któraś z was ma teraz włosy o długości 50-55 cm ze strony "doczepiane.pl" proszę o wypowiedzi, jak wam się nosi te włosy, ( czy nie boli was głowa po calodniowym noszeniu) czy jesteście zadowolone z efektu i o jakiej wadze są te które tam zamówiłyście warto tam zamówić? Zaczynam się mocno zastanawiać, proszę o opinie pozdrawiam

Edytowane przez moongirl700
Czas edycji: 2013-03-07 o 17:33
moongirl700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 17:40   #4187
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z was ma teraz włosy o długości 50-55 cm ze strony "doczepiane.pl" proszę o wypowiedzi, jak wam się nosi te włosy, ( czy nie boli was głowa po calodniowym noszeniu) czy jesteście zadowolone z efektu i o jakiej wadze są te które tam zamówiłyście warto tam zamówić? Zaczynam się mocno zastanawiać, proszę o opinie pozdrawiam
Doczepiane.pl śmiało polecam - ale nie wiem czy Twoja głowa wytrzymałaby taki ciężar jaki noszę ja mnie osobiście głowa nie boli, ale to wszystko jest uzależnione od każdej osoby inaczej Ja jestem zadowolona w 100%

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
O matko. Przy tej długości ok 60-65 g włosów bez spinek to strasznie mało! Miałabyś smętnie zwisające mysie ogonki, nie polecam. W porządnym zestawie dwie krótsze taśmy tyle ważą.
To byłaby masakra ale każda z nas przerabiała za mało gęste zestawy na głowie - jak miałam mocno cieniowane włosy to 100gram wystarczało, teraz jak mam już równiejsze to z 250gram nie schodzę
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 17:56   #4188
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Prawda . Mój pierwszy zestaw miał 65 g: http://cosmoshop.pl/p/53/267/-zestaw...n-clip-on.html. Ale to było 45 cm, nie 55. Jeszcze się dziwiłam, że mi się efekt grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami po paru godzinach tworzy Dobrze, że po czasie człowiek mądrzeje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-03-07 o 17:58
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:13   #4189
moongirl700
Przyczajenie
 
Avatar moongirl700
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Prawda . Mój pierwszy zestaw miał 65 g: http://cosmoshop.pl/p/53/267/-zestaw...n-clip-on.html. Ale to było 45 cm, nie 55. Jeszcze się dziwiłam, że mi się efekt grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami po paru godzinach tworzy Dobrze, że po czasie człowiek mądrzeje.
Dobrze dziewczyny że mnie ostrzegłyście, teraz wiem że zestaw o wadze 100 g to minimum jakie powinien zawierać żeby się to w miarę dobrze prezentowało tym bardziej biorąc pod uwagę długość którą jestem zainteresowana 50-55 cm. Podjęłam decyzje i zamówie z doczepianych.pl zestaw 55 cm 120 g dziekuje za każdą wypowiedź

Edytowane przez moongirl700
Czas edycji: 2013-03-07 o 18:18
moongirl700 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 18:44   #4190
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Bardzo dobra decyzja
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:20   #4191
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Cytat:
Napisane przez We R Who We R Pokaż wiadomość
Witam, pewnie każdy z Was wie że Rihanna ma doczepiane/przedłużane włosy. Chodzi mi dokładnie o coś takiego: http://www.pudelek.pl/artykul/52862/...plazy_zdjecia/

czy ktoś wie jak może doczepić tak włosy do swoich włosów.? Czy ktoś zna takiego fryzjera który byłby wstanie się tego podjąć? I jaki może być tego koszt?

Zwrócicie uwagę że te włosy tak jak ma tu je zrobione po rozpuszczeniu i odpowiednim ułożeniu wyglądają tak jakby włosy miała normalnie na całej głowie. Np. na pokazie kolekcji którą zaprojektowała dla RI
I mam pytanie czy takie włosy doczepiane można "niszczyć" tzn farbować prostować, kręcić i robić z nimi cuda/?
Rihanna prawdopodobnie płaci krocie swojemu fryzjerowi za to co ma na głowie - ale jak to jest zrobione - nie mam pojęcia osobiście nie jestem zwolenniczką wygolonych boków więc nigdy nie zgłębiałam tematu jeżeli masz dobre włosy - robisz z nimi wszystko

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Dobrze dziewczyny że mnie ostrzegłyście, teraz wiem że zestaw o wadze 100 g to minimum jakie powinien zawierać żeby się to w miarę dobrze prezentowało tym bardziej biorąc pod uwagę długość którą jestem zainteresowana 50-55 cm. Podjęłam decyzje i zamówie z doczepianych.pl zestaw 55 cm 120 g dziekuje za każdą wypowiedź
Nie pożałujesz ja dziś byłam już na rzęskach, kupiłam hennę i farbę i jutro będę walczyć :P
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:19   #4192
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

A mnie się zachciało kombinować z włosami... <oddycha>
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 12:48   #4193
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A mnie się zachciało kombinować z włosami... <oddycha>
a co zrobiłaś?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 13:11   #4194
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Już jest na szczęście dobrze po małych przeróbkach . Zostawiłam sobie czarną górę, spód dekoloryzowałam. No i wyszedł żółty na odrostach, rudy niżej. Ale zrobiłam raz jeszcze- biel i jasna rudość. Potem narzuciłam na to Wellę Koleston 10/16 i całość jest śliczna, jasnoruda. Podoba mi się efekt .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:25   #4195
anna wu
Raczkowanie
 
Avatar anna wu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 87
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Dziewczyny wklejam obiecane zdjęcia moich doczepianych. 55cm, 120g, kolor #613. I jak już mówiłam są dłuższe niż deklarują, ale ja wpinam je wyżej bo tak jest mi wygodniej nosić

ps. przepraszam za jakość zdjęć, ipod nie jest w nich najlepszy;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj 1.jpg (22,3 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 3.jpg (31,6 KB, 99 załadowań)
anna wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:54   #4196
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Faaaajne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:39   #4197
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam obiecane zdjęcia moich doczepianych. 55cm, 120g, kolor #613. I jak już mówiłam są dłuższe niż deklarują, ale ja wpinam je wyżej bo tak jest mi wygodniej nosić

ps. przepraszam za jakość zdjęć, ipod nie jest w nich najlepszy;p
Widać troszkę linię przejścia, umyj je a nabiorą puszystości i się fajnie wkomponują w całość
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 16:12   #4198
magda855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Czy ktoś orientuje się ile kosztuje przedłużenie włosów w Grudziądzu? I jakie salony polecacie?
magda855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:57   #4199
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam obiecane zdjęcia moich doczepianych. 55cm, 120g, kolor #613. I jak już mówiłam są dłuższe niż deklarują, ale ja wpinam je wyżej bo tak jest mi wygodniej nosić

ps. przepraszam za jakość zdjęć, ipod nie jest w nich najlepszy;p
pieekne sa
ja nadal czekam na dostawe na doczepianych, niczym na gwiazdke
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:09   #4200
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane/przedłużane jak gwiazda

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
pieekne sa
ja nadal czekam na dostawe na doczepianych, niczym na gwiazdke
No właśnie, dziś zerknęłam i nawet czerni nie ma w 120gram.. Pisałaś do nich kiedy będzie dostawa?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.