Forum ekspertów Therm Line - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 10:50   #91
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Witam,

to może i ja poradzę się specjalistów. Otóż w ubiegłym roku przyjmowałam Therm Line Forte, zażyłam tylko 2 listki tabletek, ponieważ miałam po TL Forte straszne wzdęcia, bóle brzucha, mimo iż przyjmowałam ten specyfik dokładnie wg zaleceń.

Obecnie jestem na diecie (plan żywienia stworzony mam przez dietetyka), biegam 3 razy w tygodniu, czy Therm Line S byłby odpowiedni? TL Forte był widocznie za silny dla mnie...Zależy mi na zgubieniu 5 kg.

Dziękuję za pomoc
blanx, jak najbardziej. Therm Line S został stworzony własnie z myslą o osobach o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Mniejsza kapsułka, zmienione składniki - powinnaś go wypróbować..

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, mam pytanie do Ekspertów Olimp Labs: otóż, mam 35 lat, przez ponad 8 lat regularnie (3, 4x w tygodniu) uczęszczałam na siłownię, przez większą część z tego okresu ćwiczyłam pod okiem profesjonalnych trenerów i byłam bardzo zadowolona z mojej sylwetki, niestety od prawie 2 lat nie uczęszczam na siłownię, staram się jeździć na rowerze i ćwiczę w domu, ale to już nie to samo, a najgorsze, że pojawił się cellulit, którego do tej pory nie było. Wiem, że istnieje tzw. "cellulit sportowy", który dotyka właśnie te osoby, które nagle i na dłużej rezygnują z aktywnego i regularnego wysiłku fizycznego. I tu pojawia się moje pytanie: czy suplementy Olimp (jeśli tak, to które) są w stanie pomóc mi w walce z takim cellulitem? Dodam może, że nie jestem osobą grubą czy otyłą; mam 166cm wzrostu i ważę 49kg, a cellulit pojawił się na pośladkach i całych udach.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki
Izane, bardzo dobrze trafiłaś. Możemy bez żadnej przesady powiedzieć, że w naszej ofercie znajduje się jeden z najlepszych, doustnych preparatów antycellulitowych. Jest to CLA z Zieloną Herbatą i L-karnityną.

Link tutaj.

Akurat wczoraj produkt ten został ogłoszony w swojej kategorii Produktem Roku przez miesięcznik Świat Farmacji. Oznacza to że jest to obecnie preaprat najczęściej polecany przez farmaceutów w polskich aptekach.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:35   #92
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Izane, bardzo dobrze trafiłaś. Możemy bez żadnej przesady powiedzieć, że w naszej ofercie znajduje się jeden z najlepszych, doustnych preparatów antycellulitowych. Jest to CLA z Zieloną Herbatą i L-karnityną.

Link tutaj.

Akurat wczoraj produkt ten został ogłoszony w swojej kategorii Produktem Roku przez miesięcznik Świat Farmacji. Oznacza to że jest to obecnie preaprat najczęściej polecany przez farmaceutów w polskich aptekach.
Dziękuję serdecznie a w chwili obecnej jest on również w ofercie promocyjnej SuperPharm'u, więc na pewno go zakupię.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:20   #93
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kochani a czy sa jakies skutki uboczne???? kiedys używałam jednych tabletek na odchudzanie na recepte, ale strasznie wzrok mi sie po nich popsuł
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:04   #94
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Kochani a czy sa jakies skutki uboczne???? kiedys używałam jednych tabletek na odchudzanie na recepte, ale strasznie wzrok mi sie po nich popsuł
uuu....

niektóre dziewczyny pisały u siebie na wątkach coś o wypryskach na plecach...

ale ja póki co nie mam żadnych skutków ubocznym
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:15   #95
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ja własnie chce jutro kupić te tabletki, skonczyłam nareszcie karmic piersia to teraz moge sie wziąśc troszke za siebie

Mam nadzieję że efekty będą
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:37   #96
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ja mam pytanko, czy można kupić TLII tu na forum? Czy prowadzicie sprzedaż wysyłkowa
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:43   #97
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

pendraiw, prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem strony produktu, ale, tak między nami mówiąc, nieco taniej znajdziesz na Allegro.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 08:00   #98
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
pendraiw, prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem strony produktu, ale, tak między nami mówiąc, nieco taniej znajdziesz na Allegro.
Dzięki
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 19:51   #99
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Mam pytanie, wróciłam dziś późno do domu i nie zażyłam wcześniej drugiej dawki Therme Line Forte. Mam tę dawkę pominąć? Chcę zasnąć tej nocy
Czy może rano wziąć 3 i później też 3 żeby to 'odrobić'?
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:09   #100
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

A ja potrzebuję odpowiedzi, czy przy kuracji z TLF (dzisiaj dopiero 2gi dzień) mogę wziąć Nimesil ? (przeciwbólowy, saszetka do rozrobienia w wodzie)
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:32   #101
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kochane a można przy tych tabletkach chodzić na solarium???
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 08:02   #102
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, wróciłam dziś późno do domu i nie zażyłam wcześniej drugiej dawki Therme Line Forte. Mam tę dawkę pominąć? Chcę zasnąć tej nocy
Czy może rano wziąć 3 i później też 3 żeby to 'odrobić'?
kuleczka18, w takich przypadkach pomijaj dawkę. Nie musisz też jej "nadrabiać".

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję odpowiedzi, czy przy kuracji z TLF (dzisiaj dopiero 2gi dzień) mogę wziąć Nimesil ? (przeciwbólowy, saszetka do rozrobienia w wodzie)
wszystkienazwysazajete, Nimesil jest preparatem o stosunkowo dużej ilości przeciwskazań. Prawdopodobieństwo jakiś interakcji jest bardzo niewielkie ale wypadało by zapytać o to lekarza.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 11:20   #103
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ponawiam pytanie o chodzenie na solarium, i prosilabym wypisania wszelkich interakcji z innymi tabletkami które są państwu znane

zaczęłam kuracje dzisiaj

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

I jeszcze mam pytanie dotyczące witamin i minerałów dla sportowcow z olimpu, wiem że najlepiej brac jednego dnia witaminy drugiego mieneraly, ale czy i tak dawaka nie bedzie za duza? Waże poniżej 50kg, ćwicze 3-4 razy w tyg sportowcem nie jestem
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 12:13   #104
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

incorrect, agusia0584, przyjmowanie Therm Line nie ma absolutnie żadnego powiązania z solarium. Tak więc można chodzić bez problemu.

Jeśli chodzi o przeciwskazania i interakcje Therm Line to nie mogą go przyjmować osoby z dolegliwościami układu krążenia, skłonnosciami do depresji, będące w ciąży oraz karmiące. Therm Line nie należy też łączyć z innymi preparatami o działaniu termogenicznych oraz zawierających kofeinę.

incorrect, jeśli chodzi o witaminy dla sportowców (Vitamin Multiple Sport) to z uwagi na Twoją wagę dawki mogą być nieco za duże. Polecamy Ci preparat Vitamin Plus dla Kobiet - w zupełności wystarczy. Zawiera on komplet niezbędnych witamin wysokiej jakości oraz minerały w wysokoprzyswajalnej formie chelatów.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:07   #105
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Hej

Od tygodnia biore therm line, brałam 2 razy po 1 tabl.
Od wczoraj biore x2 po 2 tabl.
Dzisiaj nie moge sie z lozka podniesc ;/
Jest mi słabo, czuje sie jakbym była pijana

Czy moze ktos mial takie objawy przy tl?
Odstawiam bo sie wykoncze.
Objawy jak przy poczatku grypy...
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:57   #106
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

aniolek99, skonsultuj się z lekarzem. Therm Line wywołuje dokładnie odwrotne skutki - pobudza, więc twoje osłabienie nie ma z nim związku.
Powinnaś zrobić badania, ale ich rodzaj może zalecić Ci jedynie lekarz.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:47   #107
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam,
12 maja zaczęłam stosowć Therm Line forte, 16 maja mialam robione badania na cholesterol i trójglicerydy i wyniki wyszły mi fatalne (wszystko podwyższone). Czy może to byc spowodowane zażywaniem Therm Line? Do tej pory wyniki mialam zawsze idealne (robie badania co 3 miesiące)
mojave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:06   #108
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mojave, z badań, którymi dysponujemy wynika, że Sinetrol, który jest głównym składnikiem Therm Line, nie wpływa na podwyższenie poziomu cholesterolu, a wręcz przeciwnie - u części osób dało się zaobserwować obniżenie jego poziomu.

Wyniki tych badań znajdziesz tutaj (w zakładce "Profil lipidowy" )

Skonsultuj wyniki swoich badań z lekarzem i wspólnie spróbujcie znaleźć przyczynę takiego wzrostu.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:45   #109
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Mam pytanie czy ktoś wie kiedy zostaną wysłane paczki dla zwycięzców w klikaniu??
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 20:11   #110
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Rozchorowalam się i muszę brać antybiotyk, duomox 2razy dziennie, czy mogę jednocześnie zażywać therm line forte czy na czas kuracji antybiotykowej sobie odpuścić
mojave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:50   #111
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mojave, lepiej odpuścić. Antybiotyki mocno obciążają organizm. W okresie ich brania lepiej nie dążyć do utraty masy ciała. Powróć do TL jak zakończysz kurację.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 06:43   #112
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam

wczoraj zakupiłam therm line s ponieważ jest najłagodniejszy a nie potrzebuje dużo schudnąć. Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę przed śniadaniem, po 12 min. poczułam takie gorąco od żołądka i to raczej normalne, ale zaniepokoiło mnie to że napłynęły mi łzy do oczu, poczułam się słabo a serce biło jak szalone, zaczęły mnie boleć nogi, zaczęłam głęboko oddychać bo się przestraszyłam, po kilku sekundach wszystko się uspokoiło a później znowu to samo, taka przyspieszenie i spowolnienie bicia wystąpiło 3 razy, teraz już serce jest spokojne, zostało tylko uczucie gorąca. Czy to normalne?

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

aha + spocone dłonie
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 19:46   #113
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Pomocy!!
Kupiłam sobie Therm Line forte gdzieś w okolicach maja. Zażywałam zgodnie z ulotką, tj. 2 tabletki pół godziny przed śniadaniem i 2 tabletki pół godziny przed treningiem. Po 3-4 dniach stosowania bardzo źle się czułam- wpadałam w histerię, płakałam bez powodu, miałam ochotę rzucać wszystkim, co mi w ręce wpadnie. Nie miałam ochoty ćwiczyć- najchętniej leżałabym cały dzień w łóżku. Wystraszyłam się, odstawiłam tabletki.
Potrzebuję zrzucić 10 kg. Nie potrafię... Biegam, chodzę na basen. Staram się jeść zdrowo i unikać słodyczy. Ale są takie chwile, kiedy mam jakiś wilczy apetyt, jem wszystko, co mi w ręce wpadnie. I wtedy nadrabiam stracone kilogramy.
Postanowiłam jeszcze raz spróbować z Therm Line forte, żeby skończyć to majowe opakowanie. Tym razem będę brać tylko dwie tabletki dziennie- przed śniadaniem i przed treningiem. Jak myślicie, czy dzięki temu osiągnę jakikolwiek efekt? Schudnę chociaż troszkę?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
PS- nie piję kawy, nie stosuję żadnych leków, nigdy nie miałam problemów z depresją.
Azime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 20:47   #114
Duskaa_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Heej dziewczyny, jestem tu nowa Właśnie dostałam te tabletki i zamierzam je brać od jutra, czy dieta+ godzinne bieganie pomoże osiągnąć mi wymarzoną figurę.? Jest tego troszkę bo około 20-30 kilogramów, gdy zdążyłam się obejrzeć, wyglądałam jak świnia, rozstępy na brzuchu, a w ciąży nie byłam, więc obawiam się najgorszego. Chciałam się dowiedzieć czy te tabletki coś pomogą.? Z góry dziękuje wam za odpowiedzi
Duskaa_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:16   #115
panciaania
Raczkowanie
 
Avatar panciaania
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 53
GG do panciaania
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

hej,ja wlasnie dzis pierwszy dzien zaczelam brac therm ljne II, narazie nie zauwazylam zadnych zmian w samopoczuciu
__________________
mam bardzo silną wolę...zawsze ze mną wygrywa
panciaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 23:27   #116
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Duskaa_00 Pokaż wiadomość
Heej dziewczyny, jestem tu nowa Właśnie dostałam te tabletki i zamierzam je brać od jutra, czy dieta+ godzinne bieganie pomoże osiągnąć mi wymarzoną figurę.? Jest tego troszkę bo około 20-30 kilogramów, gdy zdążyłam się obejrzeć, wyglądałam jak świnia, rozstępy na brzuchu, a w ciąży nie byłam, więc obawiam się najgorszego. Chciałam się dowiedzieć czy te tabletki coś pomogą.? Z góry dziękuje wam za odpowiedzi

Myślę, że Therm Line to na pewno będzie duże wsparcie ale samo bieganie może nie być takie efektywne no i się zmęczy i znudzi. Nie myślałaś o różnych sportach np. fitness albo bieganie? Można ćwiczyć samemu w domu też i wtedy nie trzeba się katować jakimiś restrykcyjnymi dietami tylko jeść no mądrzej (;

Co do samego Therm Line: po pierwsze bardzo cieszę się, że forum pewnie odżyje z początkiem testowania. Podczas poprzedniej edycji twardo obserwowałam jak idzie innym wizażankom, teraz odważyłam się i wysłałam sama zgłoszenie (; Więc z obserwacji: Therm Line przynosił świetne efekty gdy dziewczyny się ruszały systematycznie (; Przejrzyj sobie ich pamiętniki i zobaczysz
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:01   #117
Madzia6244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Hejka dziewczynki.. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na czym polega ta cała akcja z Therm line forte bo mam chęć wziąć w niej udział.. tylko że regulamin nie chce się otworzyć mi..... a nie wiem czy się za to coś płaci... bo boję się że się w coś wpakuje... a chciałabym schudnąć i taki konkurs byłby dla mnie świetną motywacją... Pazdrawiam Madzia...
Madzia6244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:31   #118
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Madziu6244, uczestniczki akcji testowania Therm Line otrzymaja produkty całkowicie za darmo. Zobowiązane są jedynie do testowania produktu przez 8 tygodni i do prowadzenia w tym czasie relacji ze swoich doświadczeń na indywidualnych mini-blogach.

Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższego piątku.

Około środy postaramy sie uruchomić wątki: Forum Eksperta oraz Forum Recenzentek.

Zapraszamy wszystkie Wizazanki do udziału w akcji !
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:02   #119
Madzia6244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ha Dzięki... To ja idę na całość..dołączam się do akcji.. mam do zrzucenia 15 kg i mam nadzieję że mnie wybierzecie (pragnę tego)... Motywacja jest bardzo ważna a dzięki Wam chcę chociaż te 10 kg zrzucić
Madzia6244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:35   #120
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ja również zgłosiłam się do tetowania Therm line i mam nadzieję, że uda mi się.Chcę pozbyć się ok 15 kg ,które zostały mi po ciążach.15 kg to minimum.
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.