Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 15:35   #2881
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
taaaak w sobotę kupiłam hurtowe ilości jedno opakowanie 16 lodów waniliowych w czekoladzie i drugie 16 lodów pomarańczowo truskawkowych



mój dziś ze mną był, miałam przez brzuch ale przygotowywałam go na dowcipne. powiedział, że spoko bo będzie skupiał się na monitorze. A jak jemu by nie przeszkadzało to mnie tym bardziej


jak tak czytam o tym myciu okien... w zeszłym tyg myłam okna cztery dniówki... jak mi jutro nie wypisze zwolnienia to się tam rozpłaczę chyba...
Dzieki za informacje dotyczące wizyty super, że mogliście zobaczyć już Maleństwo..
Ja tez kupilam 2kg lodow 2 tygodnie temu i dalej leżą w zamrażalce nieotwarte... w sklepei jak bylam mialam na nie ogromną ochote a jak już jestem w domu to nie bardzo:P Wogole tak jak na początku objadalam się tylko słodyczami to teraz mnie od nich odrzuca.. wole coś konkretnego..
Wspolczuję Ci tego mycia okien.. ale dasz rade!

Ja bylam dzisiaj w pracy i tak mi słabo bylo.. myslalam, że padne.. jak dojechalam do domu to tez padlam na kanape.. ale pomyslalam sobie, ze nie moge lezec jak flak i wzielam sie za sprzatanie mieszkanka i zrobilam obiad:P Wow i czuje sie o niebo lepeij
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:59   #2882
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Niestety na mnie nie ma co liczyć - wyżarłam

Kurcze, mam problem z mamą... a może nie problem, a sama go sobie stwarzam?
Moja mam jakoś specjalnie wylewna nigdy nie była. Wiem, że mnie kocha, ale jakoś super tego nie okazuje... po prostu jest. Myślałam, że jak zajdę w ciążę, to się będzie bardziej interesowała - i mną i przyszłym dzieciem - szczególnie, że jest lekarzem i pewnie wiele rzeczy by mi mogła podpowiedzieć. I tu zdziwienie - częściej o samopoczucie pyta mnie teściowa niż mama. Jak jej ostatnio powiedziałam, że muszę sobie kupić spodnie ciążowe, bo moje wszystkie mnie uciskają, to usłyszałam, że mam mniej jeść... Kiedy powiedziałam, ze to nie od tłuszczu, tylko ciąży, to powiedziała, ze nie możliwe, żebym już brzuch miała. Powiedziałam jej o zdjęciach z forum, ale ona swoje... nie czytaj w sieci, nie objadaj się (czym?! ogórkami kiszonymi i grejfrutami???)
No kurcze, teściowa wydobywa dla mnie z czeluści piwnicy ostatnie kiszone ogórki i gotuje kapuśniak (bo mam fazę na kwaśne), a własna matka twierdzi, ze "wymyślam" i "szukam problemów tam, gdzie ich nie ma"(to o usg genetycznym). I już sama nie wiem, ja nadreaguje, czy ona jest tak zajęta babcią, że nie czuje, że sprawia mi przykrość (chociaż ostatnio jej to powiedziałam)
Heh, musiałam się wyżalić...
Ojjj nic dziwnego kobiety ciężarne lubią być rozpieszczane i mieć w okół siebie troskę najbliższych.
Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
udało się(chyba) zrobiłam fotkę. mam nadzieję, że się otworzy


Nie dam rady nadrobić reszty. Wstałam z Filipem o 10, zjedliśmy i na dwór. Wrócilismy ok 13 i miałam ambitny plan, że jak tylko zasnie to wstaję i sprzątam a tu nagle budzi mnie tż który wraca z pracy Nie ogarniam a dziś tyle roboty

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A co do usg dowcipnego to ja zabieram tż. Widział mnie już bardziej z bliska więc to już raczej go nie zaskoczy. Zresztą on się patrzy w monitor- bo w sumie po to tam jesteśmy
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:23   #2883
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się historia mojej koleżanki wszytskie jej powinniśmy zazdraszczać
dwa razy była w ciązy, w pierwszej urodziła dziecko w ciągu godziny.
w drugiej podczas porodu była jeszcze lepsza. dostała skurczy..stwierdziła, że musi ładnie wyglądać na porówce...wzięła prysznic, umyła włosy...wyprostowała je. ma manię tuszowania rzęs..więc dokonała jeszcze tego. po czym mąż zawiózł ją na porodówkę...położyli ją. i urodziła w ciągu 10 minut!!po czym po porodzie na sali SAMA poszła się umyć przebrać...i nie było u niej leżenia...bo nie miała dużych boli. wiem nieprawdopodobne ale prawdziwe. ja jej zazdroscze. bo jak słyszę inne historie..to padam!!
Czyli jednak da się! Ja teeeeeż tak chcę !

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
heheheh to chyba nawet nie zdążył jej się ten tusz rozmazzac ;P:P


---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ama667 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam się do tematu, termin mamy na 10.10.2013
Póki co oswajam się z nową sytuacją, ale muszę przyznać, że mój TŻ wyjątkowo mi w tym pomaga, czasem nawet powala swoim entuzjazmem i radością. Mimo, że to dopiero 8tc, ostatnio wrócił po pracy z małym białym komplecikiem (pajacyk, body, butki, czapeczka) i oznajmił, że to już dla Antosia albo Julki )
Witamy, witamy!
Słooooodki, kochany TŻ

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam swój ostatni post i dotarło do mnie że ja chyba wszędzie piszę macieŻyński zamiast macieRZyński.... o zgrozo... pani lingwistka...
Już to widziałam, ale nic nie mówiłam, mimo, że krwawiło me lingwistyczne serce...


---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Poza tym muszę się wybrać po jeansy dla ciężarówek, bo już nie dopinam guzików s swoich Mam pytanie: czy kupować od razu takie z dużym panelem, czy jeszcze np. z gumką?
Ja jestem przestrasznie zadowolona z jeanso-legginsów, które kupiłam sobie w Chamie Są obcisłe na pupie i udach, natomiast na brzuszku mają wbudowany otulający materiał. Żadnych gumek, pasków ani zapięć. Są przewygodne
Stwierdziłam, że uniwersalne, bo przydadzą się na kilka najbliższych miesięcy.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
SLS i parafina to są moi najwięksi wrogowie w kosmetykach. Parafina zostawia tylko warstwę na skórze, która daje uczucie nawilżenia, potem zmywamy to żelem z SLS - skóra jest piekielnie sucha i znowu tą prafiną, żeby odetchnąć.
O, jak ty się Ewuszka na tym znasz
Super, pisz więcej!
A czy to nie ty miałaś stworzyć nam liste, co wolno jeść a czego nie?
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:26
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:27   #2884
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

melduję się ze szpitala
Klusek wszystko ok, serduszko bije krwawień nie ma-a młody ma już 6cm a dziś 12tc
dali mi już kroplówkę jedną i jak będzie ok to mnie nie będą trzymać to może jutro wyjdę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:29   #2885
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
melduję się ze szpitala
Klusek wszystko ok, serduszko bije krwawień nie ma-a młody ma już 6cm a dziś 12tc
dali mi już kroplówkę jedną i jak będzie ok to mnie nie będą trzymać to może jutro wyjdę
oooo, super wieści Faktycznie duży fasolek
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:32   #2886
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
melduję się ze szpitala
Klusek wszystko ok, serduszko bije krwawień nie ma-a młody ma już 6cm a dziś 12tc
dali mi już kroplówkę jedną i jak będzie ok to mnie nie będą trzymać to może jutro wyjdę
Właśnie tak sobie przedtem o Tobie pomyślałam. I stwierdziłam, że pewno pojechałaś do szpitala bo nic nie piszesz.
Super, że z Maleństwem wszystko wporządku i zdrówka zyczę
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:40   #2887
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

hej dziewczynki- nie meldowałam się dzisiaj ale jestem cała i zdrowa dziadek mi zmarł i jutro mamy pogrzeb na szczęście mam urlop okolicznościowy. Moi rodzice to się chyba bardziej mną przejęli niż tym całym pogrzebem bo aby czuwają nad tym żebym się nie stresowała- mama mi nawet naleśników z serem moich ulubionych nasmażyła abyśmy z dzidzią byli zadowoleni także jest ok.
a co u was moje kochane? wszystko ok? bo nie mam siły nadrabiać znów 10 stron
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 16:42   #2888
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
melduję się ze szpitala
Klusek wszystko ok, serduszko bije krwawień nie ma-a młody ma już 6cm a dziś 12tc
dali mi już kroplówkę jedną i jak będzie ok to mnie nie będą trzymać to może jutro wyjdę
cieszę się, wracajcie szybko do domku
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:45   #2889
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
fajnie macie ze sklepy otwarte... w de w niedziele wszystko pozamykane na 4 spusty... z jednej strony na poczatku ciezko mi sie bylo do tego przyzwyczaic ale teraz widze duzo plusow tej sytuacji haha
Samba - znam to BARDZO DOBRZE I ja nie znalazłam plusów. Zazdroszczę Polkom mieszkającym w Polsce !!

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jowisia, to jest nas dwie
Piję jak wielbłąd po maratonie... najchętniej sok grejfrutowy z wodą 3-4 litry dziennie to norma... i sikanie non stop
Ale wiesz, to podobno jest super Matka natura dba o nas i nasze maleństwa

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam w weekend stanik ciążowy i rewelacja Fakt, że nie wygląda zbyt efektownie, ale za to wreszcie nic mnie nie gryzie i nie ciśnie, a w dodatku on ma miseczki elastyczne, które rozciągają się jeszcze o jeden rozmiar. Naprawdę rewelka
Ja już dawno zakupiłam sobie taki, bo przed ciążą miałam rozmiar E. W pierwsyzm tygodniu jak mnie mój współspacz zapłodnił, cycuszki skoczyły mi prawie o rozmiar! Dlatego po miesiącu poleciałam kupić sobie wygodny, porządny biustonosz i nareszcie poczułam ULGĘ.....

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Ja spotkałam się z opinią, że szklanka piwa czy pół kieliszka wina nie czyni wielkiej szkody.
Mój lekarz ma odmienne zdanie. Twierdzi, że najnowsze badania udowadniają, że każda kropla etanolu może być śmiertelna dla dziecka, zwłaszcza dla płodu w pierwszych miesiącach życia.
Nie musi, ale MOŻE, więc jak dla mnie sprawa jest prosta.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:47   #2890
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki- nie meldowałam się dzisiaj ale jestem cała i zdrowa dziadek mi zmarł i jutro mamy pogrzeb na szczęście mam urlop okolicznościowy. Moi rodzice to się chyba bardziej mną przejęli niż tym całym pogrzebem bo aby czuwają nad tym żebym się nie stresowała- mama mi nawet naleśników z serem moich ulubionych nasmażyła abyśmy z dzidzią byli zadowoleni także jest ok.
a co u was moje kochane? wszystko ok? bo nie mam siły nadrabiać znów 10 stron
Przykro mi z powodu śmierci dziadka. Trzymaj się dzielnie
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:53   #2891
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki- nie meldowałam się dzisiaj ale jestem cała i zdrowa dziadek mi zmarł i jutro mamy pogrzeb na szczęście mam urlop okolicznościowy. Moi rodzice to się chyba bardziej mną przejęli niż tym całym pogrzebem bo aby czuwają nad tym żebym się nie stresowała- mama mi nawet naleśników z serem moich ulubionych nasmażyła abyśmy z dzidzią byli zadowoleni także jest ok.
a co u was moje kochane? wszystko ok? bo nie mam siły nadrabiać znów 10 stron
Przykro mi
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 16:57   #2892
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Zrobilam ten obiad, poszlam do kuchni pomyc naczynia i jak mi sie niedobrze zrobilo od tego zapachu mięsa Akurat przyszedl TZ z pracy i mi mowi:"Oj widzę, że źle się czujesz.. "
Oczywiscie ja obiadu nie tknelam... chociaz Kochany TZcik się najadl
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:01   #2893
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Zrobilam ten obiad, poszlam do kuchni pomyc naczynia i jak mi sie niedobrze zrobilo od tego zapachu mięsa Akurat przyszedl TZ z pracy i mi mowi:"Oj widzę, że źle się czujesz.. "
Oczywiscie ja obiadu nie tknelam... chociaz Kochany TZcik się najadl
Ja zjadłam obiad, ale teraz mi tak się odbija, tak strasznie bleee

I chyba zaczynam mieć stresa przed jutrzejszą wizytą...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:19   #2894
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 890
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
melduję się ze szpitala
Klusek wszystko ok, serduszko bije krwawień nie ma-a młody ma już 6cm a dziś 12tc
dali mi już kroplówkę jedną i jak będzie ok to mnie nie będą trzymać to może jutro wyjdę
Myślałam o Tobie super wieści

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki- nie meldowałam się dzisiaj ale jestem cała i zdrowa dziadek mi zmarł i jutro mamy pogrzeb na szczęście mam urlop okolicznościowy. Moi rodzice to się chyba bardziej mną przejęli niż tym całym pogrzebem bo aby czuwają nad tym żebym się nie stresowała- mama mi nawet naleśników z serem moich ulubionych nasmażyła abyśmy z dzidzią byli zadowoleni także jest ok.
a co u was moje kochane? wszystko ok? bo nie mam siły nadrabiać znów 10 stron
Przykro mi Kochanych masz rodziców
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:20   #2895
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Ja zjadłam obiad, ale teraz mi tak się odbija, tak strasznie bleee

I chyba zaczynam mieć stresa przed jutrzejszą wizytą...
cześć! trzymam kciuki za wszystkie wizyty!!!
dobrze, że nie pisałyście dużo.....

Kaska mój bibek na początku 14 miał 6 cm

Tancerka - przykro mi - myśl o bobasku to najważniejsze
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:25   #2896
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Hej Mamuśki!
Jak zwykle mam chyba z 10 stron do nadrobienia Ale Was pozdrawiam
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:34   #2897
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Witam Was kochane serdecznie. Dawno dawno mnie nie bylo na forum, pare dobrych latek Ale "porzucilam" forum z zupelnie inna mentalnoscia oraz upodobaniami. Teraz wracam nie patrzac juz z taka ciekawoscia na nowosci kosmetyczne, bardziej jednak na podpowiedzi dotyczace walki z mdlosciami i zachciankami

Tak w skrocie od ostatniego mojego pobytu na forum wiele sie zmienilo ...
Poznalam cudownego czlowieka, ktory jest teraz tatusiem mojej malej fasolinki.
Z narzeczonym jestesmy 8 tyg (liczac od zap.)
Jest to dla mnie naprawde cudowna wiadomosc, wrecz nie wierzylam, ze spotka mnie takie szczescie a tu w jednej chwili spojrzenie na swiat zmienia sie o 180 stopni i stajesz sie MAMA Ogolnie czuje sie dobrze, od jakiegos tygodnia duzo duzo lepiej bo wczesniej mialam ogromne mdlosci i pare razy wymioty ... Do tego czulam sie jakbym z dnia na dzien robila sie coraz bardziej rozdrazniona. Moj TZ biedny znosi te moje humorki, czasem jak sie juz sie przeleje czara goryczy reaguje nerwami ale tak poza tym to czasami az mi go szkoda, ze jestem taka potworna dla niego.
Mielismy USG 26, niestety TZ byl w pracy nie mogl sie zwolnic. A ja pierwszy raz uslyszalam to cudowne walenie serduszka mojego malenstwa! To byl najpiekniejszy dzwiek jakie kiedykolwiek uslyszalam. No i ogolnie mimo humorkow,czasem lez i wkurzenia, ze slonce jest zolte jestem szczesliwa!!! I chcialabym sie z Wami dziewczynki tym podzielic. Widze,ze wspieracie sie codziennie, moze i ja bym mogla do Was dolaczyc jako pazdziernikowa mamusia? Pozdrawiam serdecznie.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:37   #2898
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane serdecznie. Dawno dawno mnie nie bylo na forum, pare dobrych latek Ale "porzucilam" forum z zupelnie inna mentalnoscia oraz upodobaniami. Teraz wracam nie patrzac juz z taka ciekawoscia na nowosci kosmetyczne, bardziej jednak na podpowiedzi dotyczace walki z mdlosciami i zachciankami

Tak w skrocie od ostatniego mojego pobytu na forum wiele sie zmienilo ...
Poznalam cudownego czlowieka, ktory jest teraz tatusiem mojej malej fasolinki.
Z narzeczonym jestesmy 8 tyg (liczac od zap.)
Jest to dla mnie naprawde cudowna wiadomosc, wrecz nie wierzylam, ze spotka mnie takie szczescie a tu w jednej chwili spojrzenie na swiat zmienia sie o 180 stopni i stajesz sie MAMA Ogolnie czuje sie dobrze, od jakiegos tygodnia duzo duzo lepiej bo wczesniej mialam ogromne mdlosci i pare razy wymioty ... Do tego czulam sie jakbym z dnia na dzien robila sie coraz bardziej rozdrazniona. Moj TZ biedny znosi te moje humorki, czasem jak sie juz sie przeleje czara goryczy reaguje nerwami ale tak poza tym to czasami az mi go szkoda, ze jestem taka potworna dla niego.
Mielismy USG 26, niestety TZ byl w pracy nie mogl sie zwolnic. A ja pierwszy raz uslyszalam to cudowne walenie serduszka mojego malenstwa! To byl najpiekniejszy dzwiek jakie kiedykolwiek uslyszalam. No i ogolnie mimo humorkow,czasem lez i wkurzenia, ze slonce jest zolte jestem szczesliwa!!! I chcialabym sie z Wami dziewczynki tym podzielic. Widze,ze wspieracie sie codziennie, moze i ja bym mogla do Was dolaczyc jako pazdziernikowa mamusia? Pozdrawiam serdecznie.
Witaj! Gratulacje
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:43   #2899
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jakbym o mojej czytała...
przykre...ale może jak będzie już dzieciątko, to będzie super!!

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
rejestracja - u góry w prawym rogu
już mam dziękuję!! ale śliczne są tam rzeczy boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

jajka w majonezie pychotaa...coś mi smakujeeee
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 17:46   #2900
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Moja mama nie jest taka zła... Tylko w ogóle się ze mną nie cieszy, a za to krytykuje. Jak dałam młodemu mm pierwszy raz, to prawie na mnie nakrzyczała

Ale teraz już się nią tak nie będę przejmować, jedno dziecko już mam i własny rozum i własne przekonania. I na pewno nie będę ryczeć, że ona mówi, że coś źle robię
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:48   #2901
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Dziewczyny na tvn style powtórka "o matko"!!!
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:51   #2902
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość

już mam dziękuję!! ale śliczne są tam rzeczy boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee
Co nie?

jajka -
majonez -

Izunia86 witamy serdecznie

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na tvn style powtórka "o matko"!!!
ja oglądam
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:54   #2903
brooter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 132
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Czesc Mamuski Kochane!!!

Właśnie wróciłam z genetycznego i wszystko jest w porzaaadku!!!! tak sie ciesze, ulżyło mi baaardzo
w pewnym momencie ginka do mnie "ooo dziewczynka.." a doslownie chwilke pozniej "a nie.. to jednak tez moze byc chlopak" takze jeszcze plci nie znamy aleee przy tym, ze jest zdrowe to juz malo istotne!
dzidzia ogolnie nie chciała wspolpracowac mimo zachety Pani Doktor:P
ale podobno jest duuza
ufff uffff... wielkie UF!

co do picia alkoholu- ja mowie NIE- czy wino czy piwo czy nawet bezalkoholowe...

a dzis od rana.. wraz z nadejsciem 14 tygodnia.. dostalam takiego powera, ze szok! wszystkie okna umyte.. ale nie z rekoma w gorze tylko na drabince lub z pomoca TŻ ktory ma 2 metry wiec bez problemu:P
a co do firanek to ja sobie ulatwilam zycie, gdyz baaaardzo ich nie lubie- mamy tylko rolety i w niektorych oknach zasłony...

ogladam "O Matko!" tez!
brooter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:54   #2904
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

O Matko powtorka na TVN STYLE - zaczelo sie
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:56   #2905
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

oglądam "o matko "

Kasiu dobrze, że wracasz do zdrowia.

tancerka przykro mi z powodu śmierci dziadka. Trzymaj się dzielnie.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi w sprawie adaptera.

wszystko mnie boli
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:00   #2906
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
O Matko powtorka na TVN STYLE - zaczelo sie
Kobietki a Wy miałyście robione na HIV?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:02   #2907
brooter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 132
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Kobietki a Wy miałyście robione na HIV?
ja miałam.. na HIV i HCV
brooter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:02   #2908
emisko86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
kobietki a wy miałyście robione na hiv?
lekarz mi zalecil, to zrobie i tutaj mowia ze tez lepiej zrobic
emisko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:05   #2909
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez brooter Pokaż wiadomość
ja miałam.. na HIV i HCV
Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
lekarz mi zalecil, to zrobie i tutaj mowia ze tez lepiej zrobic
A ile kosztuje?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:11   #2910
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

a dzis od rana.. wraz z nadejsciem 14 tygodnia.. dostalam takiego powera, ze szok! wszystkie okna umyte.. ale nie z rekoma w gorze tylko na drabince lub z pomoca TŻ ktory ma 2 metry wiec bez problemu:P
a co do firanek to ja sobie ulatwilam zycie, gdyz baaaardzo ich nie lubie- mamy tylko rolety i w niektorych oknach zasłony...

Brooter!
Zazdroszczę powera!! U mnie też coraz lepiej, już tak nie śpię jak wracam z pracy, doczekam do tej 22

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Kobietki a Wy miałyście robione na HIV?
Tak, jak miałam oba HIV i HCV Każde kosztowało mnie 36 zl.
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.