Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 10:47   #2911
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Nie bywam w Futurze za często ostatnio, tzn jak już jestem to idę tylko do Super-Pharmu Ale jak będę kiedyś to na pewno zaglądnę, czy jesteś

Co do jabłek to też właśnie słyszałam, że są bardzo zdrowe i co najmniej jedno dziennie powinno się jeść, tylko że ja średnio jabłka lubię. Ale jak już coś to ja na szczęście lubię ze skórką, jeszcze w środę kupiłam chyba najsmaczniejsze jabłka, jakie kiedykolwiek jadłam i polubiłam jabłka na nowo, będę je kupować regularnie i postaram się jedno dziennie jeść
Ale też uważam właśnie, żeby nie za dużo, choć nie mam wyrzutów sumienia po wczoraj, no bo lepiej zjeść jeszcze jedno jabłko, niż sięgnąć po ciasteczko No i we wszystkich tych "fit-tablicach" jabłka są wymieniane jako "negative calories food" no i przyspieszają metabolizm

I z tym nagradzaniem się to jakaś masakra, muszę nad tym panować. Po 3-5 zrzuconych kg można się nagrodzić, ale nie kurde po każdym spadku.

Spróbuj z tym basenem, jak masz tak niedaleko to może warto się "pomęczyć" chociaż raz w tygodniu A może w praktyce wcale nie jest tak źle.

Ja mam zamiar ruszyć z bieganiem w przyszłym tygodniu albo dopiero od 18-ego, bo niestety w przyszłym tyg jedziemy do Krosna i nie wiem, czy tam bym dała radę biegać... Tzn wiem, że biegać można zawsze i wszędzie, ale jakoś tak wolę jednak po swojej okolicy zaczynać z bieganiem... No ale jak coś to 18-ego definitywnie zaczynam, już mam plan dla początkujących rozpisany i jestem pełna motywacji, tym bardziej, że moja siostra też zaczęła regularnie biegać No i postanowiłam sobie, że jak wytrwam pierwsze 3-4 tygodnie regularnego biegania, to w nagrodę kupię sobie buty biegowe, już mam nawet jedne na oku (W Futurze chyba najbardziej mnie jarają te outlety sportowe, jak weszłam wczoraj do outletu Asics to poczułam się, jak w sklepie z zabawkami )

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-03-08 o 11:07
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:15   #2912
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

My jeszcze daty konkretnej nie ustaliliśmy No ale na pewno początek września, który dokładnie to nie wiem

Melduję tygodniowy spadek 0,2 Wypadły mi dwa długie treningi, więc pewnie byłby większy gdyby nie to. No ale zawsze coś, zwłaszcza, że nie cisnęłam się jakoś mocno z dietą

Ale za to od wczoraj boli mnie gardło Odpoczywam w domku dzisiaj, piję litry herbaty i mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo w nd bieganie i nie chcę znowu odpuszczać
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:38   #2913
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

To wygląda na to, że wszystkie będziemy na początku września 2014 ślubować

Brawo za spadek, a z gardłem to uważaj - u mnie się zaczęło od bólu gardła, skończyło na tygodniu przeziębienia, teraz to samo ma TŻ... Kuruj się
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:23   #2914
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Dotka to moze byc powod bo ostatnio na rowerku jezdzilam 2tyg temu..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 16:36   #2915
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Mischi, no to faktycznie może być powód
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 20:14   #2916
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Ja dziś dietowo ładnie cały dzień, tylko teraz będę świadomie grzeszyć chipsami (chciałam popcornem, ale się skończył :P), bo kupiliśmy z TŻ projektor i mamy pierwszy seans kina domowego

A jutro w Lidlu zaczyna się gazetka sportowa, liczę na małe zakupy

---edit---
Zjadłam te chipsy ale teraz mam straszne wyrzuty sumienia Odchudzanie mi się na mózg rzuciło, jak za dawnych czasów

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-03-08 o 23:40
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 13:39   #2917
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

No i jestem po zakupach, polowałam na bluzę sportową w Lidlu, ale okazało się, że o 11 jechać to było już za późno... Chciałam niebieską S, a zostały same czarne M. No i niestety jest ciut za luźna, no ale trudno, wzięłam i tak, bo dość fajnie wykonana i wygodna. Ale jestem na siebie zła, bo myślałam, żeby jechać na samo otwarcie, ale i Mama i TŻ mi mówili, że na pewno przecież jeszcze będą bluzy...

Ale poza tym obłowiłam się w Pepco Kupiłam trochę ciuchów i trochę rzeczy do mieszkania, jestem zakupowo spełniona
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 19:18   #2918
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Uff, poćwiczyłam dzisiaj! Zupełnie spontanicznie i nie w moim stylu, bo o 18, wzięło mnie i poćwiczyłam godzinę z Jillian Pierwszy raz z Jillian od sierpnia, whoa! Kondycja nadal jaka-taka jest, co nie zmienia faktu, że po tej godzinie hasania byłam czerwona jak burak

Jedzeniowo dziś dobrze, choć też bez szału - na obiad były pieczone frytki i mięso w sosie śmietanowym, na kolację zjadłam może o jedną wasę za dużo z masłem orzechowym, ale żadne typowe grzeszki nie wpadły

No i byłam dzisiaj w C&A z mamą, wiem, że tam mają dość specyficzną numerację, tzn. np. 38 z C&A nie równa się 38 z H&M, ale jednak - mierzyłam świetną małą czarną i jeszcze skórzaną szarą ramoneskę (booooska, 399zł, gdybym tylko tyle obecnie miała, kupiłabym ją, bo naprawdę, leżała genialnie i w 100% w moim stylu ), obydwa ciuchy w rozmiarze... 36!

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-03-10 o 19:19
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:30   #2919
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

To cieszy!

Ja wczoraj zaliczyłam 45 minut wioseł! A w sobotę 30 minut

Byliśmy też wczoraj w restauracji naszego Hotelu weselnego. Obsługa nie wiedziała, że my to my, dopiero przy rachunku wyszło.
Matko, jakie to było pyszne Naprawdę, jesteśmy zachwyceni, bo kucharz idealnie trafił w nasze podniebienia. Jedzonko było świetnie doprawione, rozpływające się w ustach, no normalnie niebo
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:32   #2920
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Gratulacje ćwiczonek Dziewuszki Mi powoli przeziębienie przechodzi, więc też może jakiś trening uskutecznię A tymczasem mam dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną, bo staram się o zmianę pracy i mam mega stracha! Trzymacie kciuki pliiisss...
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:56   #2921
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Dotka, brawa za wiosła! Widzę, że wiosłujesz regularnie, to najważniejsze Ja dziś też postaram się znów poćwiczyć.
A co do restauracji to świetnie, aż zazdroszczę Bo ja jeszcze nie mam pojęcia skąd i jaki będziemy mieć catering, a dobre jedzenie jest b. ważne.

Prunelka, powodzenia! Trzymam kciuki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 10:00   #2922
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Prunelka, trzymam kciuki!

An, staram się od teraz już ćwiczyć regularnie, bo 'zawsze coś'. Moje minimum, to 3x w tygodniu, jakby wyszło więcej to tylko się cieszyć
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:10   #2923
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

No właśnie kiedyś pisałaś, że chcesz regularnie ćwiczyć, ale nie wiedziałam, że tak ładnie realizujesz to postanowienie Ja miałam podobne od stycznia - ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu - no ale w praktyce wyszła klapa... Mam nadzieję, że od tego tygodnia to się zmieni

Dziś zaliczyłam kolejne ćwiczenia, 1h z hakiem z Chodakowską, bo kupiłam jej najnowszą płytę i jeszcze ani raz do niej nie ćwiczyłam. Całkiem niezłe treningi
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:45   #2924
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

An, bo ja je realizuję dopiero od zeszłego tygodnia

Btw, TŻ schudł 1,1kg w tydzień! Ja 0.2 kg Ale on nie jadł słodyczy, a ja tak
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że miałam @, a w trakcie bez czekolady ani rusz

Uch, dzisiaj chcę pierwszy dzień bez słodyczy sobie zrobić!
Ale normalnie aż mnie tu skręca, straszne to

Ale muszę się jakoś trzymać, nooo! Jak się nie przemęczę, to dalej będę mieć ten głód słodyczowy..

Jestem w pracy, muszę iść potem do Almy na dół na zakupy, ale to jak coś zjem Bo na głodnego, to na 100% wyjdę stamtąd z paczką ciastek!

Póki co, dzisiaj wszamałam:
1.5 kromki z serem i szynką
mały banan+pół brzoskwini + jabłko

w asortymencie jeszcze kanapki i jogurt naturalny z płatkami owsianymi.

Dużo węgli dziś Ale wczoraj za późno się ogarnęłam, że miałąm sobie zrobić obiad do pracy.
Po powrocie pewnie zjem jakiegoś kurczaka z warzywami, bo będę głodna.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

An, godzina z Ewką, wow
My się coś nie możemy z TŻtem zabrać za ćwiczenia z nią :/ Ale też dlatego, że tam się trzeba np. kłaść na ziemi, przydałaby się jakaś mata do ćwiczeń (dwie), bo nie mamy dywanu, no i już się robi problem..
Ale chociaż wiosła uskuteczniamy

Dzisiaj jak wrócę po pracy, to sobie poćwiczę, a potem wszamam kolację.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:08   #2925
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Węgli sporo, ale jedzenie nie takie złe Zjedz te kanapki i jogurt zanim pójdziesz na zakupy, koniecznie! Chodzenie do Almy to przekleństwo, mają tak boski asortyment, że faktycznie ciężko się powstrzymać...
Przemęcz ten dzień bez słodyczy, a jutro już będzie łatwiej, zobaczysz

A że 0,2kg spadło, to się nie przejmuj, jak miałaś @ to mógł być mniejszy spadek (choć u mnie zwykle tuż po @ są największe spadki, ale każdy organizm ma inaczej). Nie poddawaj się i czerp inspirację z TŻta

Z Ewką, Jillian i ogólnie większością treningów w domu to bez maty ciężko robić... Ja też mam wszędzie płytki i panele i bez maty to bym raczej nie dała rady. Ale wiosła to też fajny wysiłek, do tego możecie jakieś pompki, Jillian na youtube ma zestaw do ćwiczenia mięśni brzucha na stojąco, też możecie sobie zerknąć
A godzinka mi wyszła, bo na tej jej najnowszej płycie jest Skalpel II który ma ok. 25min i Szok Trening, który ma 30min, do tego ok. 5-10min rozgrzewki... Tak więc się ciut wymęczyłam, no ale i tak podczas tego szok treningu już nie dawałam z siebie wszystkiego, mogłam to lepiej zrobić. Ale lepszy taki trening na 75%, niż żaden

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-03-11 o 14:09
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:32   #2926
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Czerpię inspirację z TŻta, chcę go dogonić

Ciekawa jestem tego spadku w tym tyg, bo jesteśmy troszkę 'osobno' - TŻ maluje rodzicom mieszkanie, wziął urlop i będzie tam
Ja z kolei idę 3 dni po 11h do pracy, w środę mam dzień z mamą, ciekawe jak to będzie

A co do spadków, to mi po @ też najwięcej zawsze spada No ale jak jadłam codziennie słodycze, to cóż, cudów się nie spodziewam

Wiosła są o tyle fajne, że się nie nudzę, bo zapuszczam sobie coś na tvn player i oglądam, a przy tym ćwiczę

Wczoraj miałam poćwiczyć 30 minut, ale oglądaliśmy Top Model, które trwa 45', więc stwierdziłam, że jeszcze te 15 minut pociągnę, zwłaszcza, że akurat wczoraj mi się dobrze ćwiczyło (to też od dnia zależy, czasem 15 minut i mam dość )

A co do Ciebie, to lepszy trening na 75% niż żaden

A Ty generalnie ćwiczysz zawsze codziennie? Bo już nie pamiętam, jaki Ty tam masz system.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:45   #2927
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Trzymam kciuki za spadek A jaki masz dzień ważenia?
Wiosła zawsze lubiłam, jak chodziłam na siłownię, są jakieś takie... inne no i właśnie można sobie coś pooglądać w tym czasie, super sprawa

Ciężko powiedzieć, jaki mam system, bo od września posypałam się całkowicie z treningami i od września do teraz to ćwiczyłam tak po 3-4 razy ale w miesiącu Wcześniej ćwiczyłam 5-7 razy w tygodniu (czyli od marca do sierpnia 2012).

W tym tygodniu chcę ćwiczyć tyle, na ile będę miała sił i ochoty, ale minimum to 4 razy w tygodniu. A od przyszłego tygodnia chcę zacząć biegać i zależy mi bardzo na regularności, chciałabym żeby to były 4 dni w tygodniu - poniedziałek, środa, piątek i sobota Mam nadzieję, że się uda
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:49   #2928
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Ważę się w piątek

Trzymam kciuki za te ćwiczenia i bieganie U mnie do biegania jeszcze długa droga..
Nawet ćwicząc na wiosłach 'czuję' kolana. Ale zostało mi jedno całe opakowanie Artresanu do zjedzenia, więc może będzie lepiej
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:57   #2929
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Dzięki No u mnie ze stawami swego czasu też było kiepsko, ogólnie jak tylko się zasiedzę zbytnio to się odzywają, ale na szczęście im więcej ćwiczę, tym jest lepiej, mam nadzieję, że podołam bieganiu
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 14:59   #2930
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Uch, jednak kanapki muszę zamienić na coś innego, kupnego.
Kupię sobie wrapsa z kurczakiem i warzywami w Olimpie, na ciepło.
Kurna chata, kupiłam szynkę,która okazała się tak wyjątkowo niesmaczna, że zepsuła mi całe kanapki, bleh
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:30   #2931
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Oj, no to kiepsko, ale dobrze chociaż, że zjesz coś ciepłego Szczerze, nawet nie wiedziałam, że w Futurze jest coś takiego jak Olimp i co tam serwują Gdzie to jest, na piętrze?
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:59   #2932
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Przy głównym wejściu (środkowym, od parkingu), zaraz po prawej stronie. Z innych dań na wagę to nic godnego uwagi nie widziałam, bo albo jakieś smażone mięcho, albo tłusta lasagne, a wraps jest nieduży, a smaczny, 4zł kosztuje z tego, co pamiętam
Lepszy wraps, niż ciastka No i przynajmniej białko wrzucę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:44   #2933
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Ach, tam Ja zawsze chodzę do Futury (a w zasadzie Factory :P) od tego wejścia na dole, obok Super-Pharmu itp, bo zawsze w pierwszej kolejności odwiedzam SP i Matrasa W sumie na piętrze bywam bardzo rzadko, chyba że ewidentnie idę po zakupy ciuchowe - a na te nie chodzę od roku, z małymi wyjątkami, kiedy muszę kupić np. spodnie, bo ciągle czekam, aż schudnę ostatecznie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 17:05   #2934
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Ja generalnie nie jem nigdy w takich galeriach, no ale z racji pracy, to wiadomo, czasem człowiek zapomni sobie coś ugotować, czasem nie ma czasu albo ochoty

Aktualnie wszamałam ten jogurt, dosypałam płatków owsianych i hmmm, może zrezygnuję z wrapsa, po powrocie zrobię sobie tego kurczaka z warzywami i ryż brązowy do tego (wiem, wiem, mało ryżu, bo to węgle).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 17:50   #2935
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Się rozpisałyście dzisiaj, że ciężko za Wami nadążyć Byłam na tej rozmowie, poszło całkiem nieźle, ale 15 innych osób jeszcze było na rozmowie a miejsce 1, także konkurencja spora Nic to, do końca tyg. mają dać odpowiedź. Nawet jak odmówią, to zawsze jakieś dodatkowe doświadczenie jest..

Widzę, że mobilizacja i przygotowania do sezonu letniego u Was pełną parą Nic tylko przykład z Was brać
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 17:53   #2936
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Prunelka, nie przejmuj się, u mnie w pracy na rekrutacji było ok 2000 wysłanych CV, a wybrali mnie i jeszcze dwie inne dziewczyny Więc trzeba wierzyć w siebie!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:21   #2937
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Prunelka, nie przejmuj się, u mnie w pracy na rekrutacji było ok 2000 wysłanych CV, a wybrali mnie i jeszcze dwie inne dziewczyny Więc trzeba wierzyć w siebie!
Dziękuję za słowa otuchy Tutaj też były setki CV. Z pośród setek wybrano 16, w tym właśnie moje, więc to już jest duży sukces Mam nadzieję, że się uda, bo w końcu byłaby to normalna, odpowiedzialna, może nawet trochę wymarzona praca Ach... Zwariuje chyba do końca tygodnia. Najgorsza jest ta niepewność
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:40   #2938
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

A co to za praca?
Kurczę, czemu aż do końca tyg. musisz czekać?
U mnie wyniki były na następny dzień, na szczęście, bo bym umarła z niepewności
Generalnie ja innej pracy niż wtedy, szukałam ładnych parę miesięcy...
I nigdy nie uwierzę w wyświechtane teksty, że w dużym mieście to praca 'na ulicy leży'.
No może leży ta za 5zł BRUTTO (w tym też nocki), bo takie ogłoszenia się co jakiś czas pojawiają..

Uch, jednak głód dał o sobie znać, jak byłam w Almie, to kupiłam sobie jogurt brzoskwiniowy, (light, więc tylko 100kcal ) i myślę, że akurat zanim do domu dojadę, to nie umrę z głodu, a potem zrobię sobie jedzonko.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:54   #2939
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

Dokładnie to: specjalista do spraw wizerunku opakowań w dość znanej, renomowanej firmie cukierniczej Firma produkuje znane krówki, irysy, cukierki, draże i inne słodkości o których właściwie na tym forum nie powinnam w ogóle wspominać
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:16   #2940
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

O kurczę, to fajna praca! Trzymam zatem mocno kciuki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.