Miłośniczki H&M - cz. XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 15:09   #3661
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maadalenaa Pokaż wiadomość
Świetna! Dawno ją kupowałaś?
dzięki, za fotki Jaki masz rozmiar?
jak będę w środę to muszę przymierzyć koniecznie
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:15   #3662
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
dzięki, za fotki Jaki masz rozmiar?
jak będę w środę to muszę przymierzyć koniecznie
Polecam przymierzyć
Na zdjęciu mam rozmiar 34.
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:20   #3663
Magda__G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Doszyj kolejne haftki i znowu będzie dobrze
Dzięki za pomysł
Magda__G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:21   #3664
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
jeśli byliby to pracownicy to nie zarabialiby na tym. różnica ceny jest zbyt duża a dla pracowników to duże ryzyko. rzeczy są kradzione, nawet nie macie pojęcia jak dużo jest złodziei wśród nas wszystkich.
dokladnie tak, nawet sie z tym nie kryja, ostatnio koles na moich oczach rozklipsowywal i chcial wyniesc
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:27   #3665
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
dokladnie tak, nawet sie z tym nie kryja, ostatnio koles na moich oczach rozklipsowywal i chcial wyniesc
szok
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:47   #3666
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane U mnie 3 tyg temu było tylko 38 i 40 Do H&M muszę specjalnie jeździć 30km i nie mam sprawdzać na bieżąco dostępności w sklepie. Ale udało mi się w końcu znaleźć na Allegro 34 za 109zł z wysyłką Mam nadzieję, że przyjdzie taka jak prosto ze sklepu
PS. Wiecie skąd różnica w cenach ubrań na Allegro i w H&M? Dla przykładu ubrania tańsze o 40-50zł niż ceny sklepowe Skąd sprzedający biorą te ciuszki tak tanio (na sprzedaży zapewne jeszcze zarabiają), skoro u nas to aktualna kolekcja?
myślę, że część rzeczywiście jest kradziona, ale zauważyłam też, że sporo z nich to pewnie ciuchy kupowane w zagranicznych sklepach. mam koleżankę w Holandii i czasem robiłam u niej zakupy, bo tam mają dużo więcej przecen i często są to rzeczy, które jeszcze u nas dalej wiszą w sklepach, porównałam to z ciekawości z all i rzeczywiście chyba tak jest.
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:48   #3667
Magda__G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Ja mam nadzieje że te ubrania na aukcjach to ciuchy kupione przez pracowników ze znizką i kuponem ale wiadomo to pewnie tylko jakis odsetek wszystkich aukcji.
Magda__G jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 16:01   #3668
aniatko
Raczkowanie
 
Avatar aniatko
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 307
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cześć,
dziewczyny które są z Warszawy czy orientujecie się czy w warszawskich h&m można jeszcze dostać spódnicę z działu TREND?najlepiej r.38 bardzo mi zależy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod 3.jpg (22,5 KB, 25 załadowań)
aniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:17   #3669
Magda__G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Jeśli chodzi o słynną białą to najtaniej znalazłam tylko taką aukcje http://allegro.pl/hm-biala-marynarka...083288618.html 129 z wysyłką, reszta niestety 150zł. Ale mysle że warto poczekać, kiedyś tych aukcji było dużo więcej, może ktoś coś wystawi.
Jakbyście zauważyły bluze z flamingami w krk dajcie znać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod%203.jpg (22,6 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Magda__G
Czas edycji: 2013-03-10 o 16:18
Magda__G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:33   #3670
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Magda__G Pokaż wiadomość
Jakbyście zauważyły bluze z flamingami w krk dajcie znać.
Ja ją kupiłam jakiś tydzień temu w G. Krakowskiej-r.36. Była jeszcze jedna 36 i 34. Świetna jest
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:40   #3671
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez noweti Pokaż wiadomość
Z tej nowej wyprzedaży za 60zł
Nie orientuję się w zniżkach pracowniczych h&m, ale chyba ktoś tu nawet na forum pisał, że im się łączy pracownicza z tą z newslettera.
To miałoby sens.

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
jeśli byliby to pracownicy to nie zarabialiby na tym. różnica ceny jest zbyt duża a dla pracowników to duże ryzyko. rzeczy są kradzione, nawet nie macie pojęcia jak dużo jest złodziei wśród nas wszystkich.
Mnie trudno sobie wyobrazić jak można ukraść np.: zaklipsowaną rzecz bez wyrwania klipsa siłą => dziura

PS. Ma ktoś tę marynarkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (16,5 KB, 23 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy

Edytowane przez hailie21
Czas edycji: 2013-03-10 o 16:47
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 16:51   #3672
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Widziałyście już w sklepach tę marynarkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprodh.jpg (44,4 KB, 79 załadowań)
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:58   #3673
Magda__G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Ja ją kupiłam jakiś tydzień temu w G. Krakowskiej-r.36. Była jeszcze jedna 36 i 34. Świetna jest
Dzięki na informacje. Ja byłam w pt i nie widziałam ale mogłam przegapic. Mam nadzieje że jeszcze sie pojawią. Jak coś dajcie znac
Magda__G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:00   #3674
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
Widziałyście już w sklepach tę marynarkę ?
Mierzyłam czarną, ale czy biała była to nie wiem
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:02   #3675
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Magda__G Pokaż wiadomość
Dzięki na informacje. Ja byłam w pt i nie widziałam ale mogłam przegapic. Mam nadzieje że jeszcze sie pojawią. Jak coś dajcie znac
Szukaj na dolnych wieszakach na dziale trend w pobliżu schodów ruchomych (tych do góry)
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:18   #3676
Magda__G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Szukaj na dolnych wieszakach na dziale trend w pobliżu schodów ruchomych (tych do góry)
Super. Dzięki
Magda__G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:10   #3677
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Zdarzało mi się widywać w przymierzalniach luźne klipsy... Widać było sprawną robotę, bo klips był zdjęty jak przy kasie, W Stanach z tego, co ostatnio pojawiało się w mediach, przy zabezpieczeniach klipsem stosują płyn, który rozlewa się na ręce - bardzo dobry pomysł i powinien być standardem, ale pewnie koszta takich zabezpieczeń są zbyt wysokie... Dlatego wolę wydać te 40zł w sklepie więcej/poczekać na wyprzedaż/poprosić kogoś o kupno niż wspierać złodziejski interes.
A sprzedawca być może nie zainteresował się bluzką bez klipsa, bo takie kradzieże są wliczane jako straty przy ogólnym utargu sklepu...

No nic, żeby dłużej nie smęcić, wyskoczę jutro po uczelni na chwilkę do H&M obadać tę torebkę i jeśli będzie (w przyzwoitym stanie i zauroczy mnie na żywo, bo ogólnie torebki z H&M mi się nie podobają...) to wróci ze mną, a na rekonesans wyprzedaży i po marynarkę wybiorę się w weekend )
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:21   #3678
mohaaa
Zadomowienie
 
Avatar mohaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 104
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Czy widział ktokolwiek gdziekolwiek w Trójmieście czarne shoppery za 149zł? Byłam dziś tylko na minutę w manhattanie i tam pustoooo
mohaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:22   #3679
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Zdarzało mi się widywać w przymierzalniach luźne klipsy... Widać było sprawną robotę, bo klips był zdjęty jak przy kasie, W Stanach z tego, co ostatnio pojawiało się w mediach, przy zabezpieczeniach klipsem stosują płyn, który rozlewa się na ręce - bardzo dobry pomysł i powinien być standardem, ale pewnie koszta takich zabezpieczeń są zbyt wysokie... Dlatego wolę wydać te 40zł w sklepie więcej/poczekać na wyprzedaż/poprosić kogoś o kupno niż wspierać złodziejski interes.
A sprzedawca być może nie zainteresował się bluzką bez klipsa, bo takie kradzieże są wliczane jako straty przy ogólnym utargu sklepu...

No nic, żeby dłużej nie smęcić, wyskoczę jutro po uczelni na chwilkę do H&M obadać tę torebkę i jeśli będzie (w przyzwoitym stanie i zauroczy mnie na żywo, bo ogólnie torebki z H&M mi się nie podobają...) to wróci ze mną, a na rekonesans wyprzedaży i po marynarkę wybiorę się w weekend )
W polskich H&M też są już klipsy z farbą. Ale widać, że niektórych już i to nie powstrzyma...
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 21:24   #3680
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Zdarzało mi się widywać w przymierzalniach luźne klipsy... Widać było sprawną robotę, bo klips był zdjęty jak przy kasie, W Stanach z tego, co ostatnio pojawiało się w mediach, przy zabezpieczeniach klipsem stosują płyn, który rozlewa się na ręce - bardzo dobry pomysł i powinien być standardem, ale pewnie koszta takich zabezpieczeń są zbyt wysokie... Dlatego wolę wydać te 40zł w sklepie więcej/poczekać na wyprzedaż/poprosić kogoś o kupno niż wspierać złodziejski interes.
A sprzedawca być może nie zainteresował się bluzką bez klipsa, bo takie kradzieże są wliczane jako straty przy ogólnym utargu sklepu...

No nic, żeby dłużej nie smęcić, wyskoczę jutro po uczelni na chwilkę do H&M obadać tę torebkę i jeśli będzie (w przyzwoitym stanie i zauroczy mnie na żywo, bo ogólnie torebki z H&M mi się nie podobają...) to wróci ze mną, a na rekonesans wyprzedaży i po marynarkę wybiorę się w weekend )
Ja dziś byłam expresem w H&M i u mnie tych torebek naliczyłam 7 chwyciłam pierwszą lepszą i była w stanie idealnym, jednak nadal się upieram że jest dla mnie za duża
ktoś tu pisał też o woskach z zameczkami na dole i również ich było sporo , nawet zaczęłam się nad nimi zastanawiac , może jutro przymierze
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:26   #3681
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

ja staram się nad tym nie zastanawiać, chociaż spotkałam się z tym, że dużo sprzedających ma ciuchy na przykład z Niemiec. ostatnio kupiłam na allegro ramoneskę ale tylko dla tego, że już stacjonarnie nie mogłam dostać swojego rozmiaru, więc zostało mi allegro. chociaż dziwne jeśli ludzie mają całą rozmiarówkę i to po kilka sztuk i wszystko byłoby kradzione?
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:26   #3682
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam expresem w H&M i u mnie tych torebek naliczyłam 7 chwyciłam pierwszą lepszą i była w stanie idealnym, jednak nadal się upieram że jest dla mnie za duża
ktoś tu pisał też o woskach z zameczkami na dole i również ich było sporo , nawet zaczęłam się nad nimi zastanawiac , może jutro przymierze
Są?! Kurka wodna, widział ktoś w Gdańsku ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:26   #3683
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Zdarzało mi się widywać w przymierzalniach luźne klipsy... Widać było sprawną robotę, bo klips był zdjęty jak przy kasie, W Stanach z tego, co ostatnio pojawiało się w mediach, przy zabezpieczeniach klipsem stosują płyn, który rozlewa się na ręce - bardzo dobry pomysł i powinien być standardem, ale pewnie koszta takich zabezpieczeń są zbyt wysokie... Dlatego wolę wydać te 40zł w sklepie więcej/poczekać na wyprzedaż/poprosić kogoś o kupno niż wspierać złodziejski interes.
A sprzedawca być może nie zainteresował się bluzką bez klipsa, bo takie kradzieże są wliczane jako straty przy ogólnym utargu sklepu...

No nic, żeby dłużej nie smęcić, wyskoczę jutro po uczelni na chwilkę do H&M obadać tę torebkę i jeśli będzie (w przyzwoitym stanie i zauroczy mnie na żywo, bo ogólnie torebki z H&M mi się nie podobają...) to wróci ze mną, a na rekonesans wyprzedaży i po marynarkę wybiorę się w weekend )
Nie pamiętam w jakim sklepie, New Yorker? ale już kilka lat temu w Polsce też było takie rozwiązanie płyn barwi ubranie.
Nie znam szczegółów, ale od znajomej wiem, że dla pracowników magazynów h&m organizowane są "wyprzedaże" - dajmy na to raz w miesiącu mogą kupić ubrania za śmieszne pieniądze poza tym z innego źródła wiem też, że czasem pracownicy sklepów, domyślam się, że nieumyślnie, wyrzucali nowe ubrania, z metkami w kartonach, które szły do recyklingu więc tańsze rzeczy na allegro nie muszą pochodzić z kradzieży
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:34   #3684
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam expresem w H&M i u mnie tych torebek naliczyłam 7 chwyciłam pierwszą lepszą i była w stanie idealnym, jednak nadal się upieram że jest dla mnie za duża
A ja już może do znudzenia pytam czy widziałyście gdzieś wersję błękitną torebki za 149zl?
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:44   #3685
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Ja też będę musiała iść obczaić tę torebkę, na zdjęciach jest super, ale ciekawe jak w rzeczywistości. Znalazłam też stylizacje z nią:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zebra2.jpg (38,4 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikat.jpg (69,4 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LONDON_001Bobbie-Hudson_gl_18feb13_LorenzoPalizzolo_b_592x888.jpg (70,4 KB, 338 załadowań)
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:52   #3686
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
A ja już może do znudzenia pytam czy widziałyście gdzieś wersję błękitną torebki za 149zl?

bywam często w H&M bo mam 5min na piechotkę , jak tylko moje oko je dojrzy BĘDĘ KRZYCZEC

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Ja też będę musiała iść obczaić tę torebkę, na zdjęciach jest super, ale ciekawe jak w rzeczywistości. Znalazłam też stylizacje z nią:
Dziewczyny zlitujcie się , nie kuście już
ta torebka dla mnie jest za duża , ta torebka dla mnie jest za duża , no mówię Ci że jest za duża .....
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:52   #3687
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Ja też będę musiała iść obczaić tę torebkę, na zdjęciach jest super, ale ciekawe jak w rzeczywistości. Znalazłam też stylizacje z nią:
Przestańcie, jak już stwierdziłam że jej nie chcę, to znowu kusicie
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:55   #3688
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Przestańcie, jak już stwierdziłam że jej nie chcę, to znowu kusicie
no cóż, co ja poradzę, że jest 'kusząca'
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:59   #3689
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość

bywam często w H&M bo mam 5min na piechotkę , jak tylko moje oko je dojrzy BĘDĘ KRZYCZEC

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------



Dziewczyny zlitujcie się , nie kuście już
ta torebka dla mnie jest za duża , ta torebka dla mnie jest za duża , no mówię Ci że jest za duża .....
Dziękuję Ci!!! Tym bardziej,że badasz pobliskie mi tereny
A co do wielkości , jak zobaczyłam czarna w SCC, to też trochę się zdziwiłam, że taka duża ale i tak mi sie podoba i gdybym nie miała dużej czarnej z Zary, to bym się nie zastanawiała choć sprawa dalej otwarta... tym bardziej z kuponem
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:10   #3690
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zlitujcie się , nie kuście już
ta torebka dla mnie jest za duża , ta torebka dla mnie jest za duża , no mówię Ci że jest za duża .....
Nie lubię nosić torebek w ręce, nie lubię nosić torebek w ręce, nie lubię nosić torebek w ręce..
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.