Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 09:36   #4441
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Loluś mnie mdliło a przy tym rzygałam za przeproszeniem dalej niż widziałam i mamy córcie To tak jak ze zgagą, jak masz zgage to dziecko włochate a ja zgagę miałam raptem kilka razy i to nie jakąś mega, pod sam koniec ciąży czyli już Lila uciskała na żołądek i soki podrażniały i była zgaga, a Lilka owłosiona jak czort była
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2013-03-12 o 09:37
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:36   #4442
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mdli mnie okrutnie i nie wymiotuje. Z Edim w ogóle mnie nie mdlilo ani nie wymiotowalam.
Nie mogę patrzeć na mięso i nabiał, chyba, ze z warzywami. Słodkie jem, ale nie dużo i nie słodycze. Tylko czekoladę bez problemu jem.
Czuje się słabo, skórę, włosy i paznokcie mam w strasznym stanie

Na wizyty chodzę sama, tz był ze mną na usg i moja mama siedziała z Edim.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:31   #4443
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

ważka - cudny warkoczyk!

lolka - ja chodziłam sama, na szczęście dostawałam po kilka zdjęć z usg. co do smaków, na Kasię mnie tylko mdliło, na Wojtka nic. Z Kasią kilogramami bym jadła ogórki małosolne, z Wojtkiem pomidory. A słodyczom nigdy nie mówiłam nie

u nas katarki od tygodnia (wszyscy oprócz tż), na szczęście bez goraczki

odliczam dni do wiosny...

przytulam się kiedyś z moim Wojtusiem i mówię "mój synuś" a on na to "kochany!" hehe matka o tak istotnej rzeczy zapomniała wspomnieć
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 13:34   #4444
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Ważka serio Emi lepiej śpi w większym łóżeczku.. hmm.. więc jest i dla nas nadzieja I teraz nie macie żadnych pobudek w nocy? Tylko tą jedną na pićko? Fajnie A jak tak zayspiacie razem, to później jak znikniesz Emilka nie orientuje się, że jest sama?
Warkoczyk super
Serio śpi znacznie lepiej nie obija juz sie o szczebelki ale i tak jest bardzo ruchliwa i slysze czasem jak kopie w sciane z regipsu Do przedwczoraj mielismy kiepskie 3 nocki,budzila sie co chwile ale po tym przebila sie pierwsza 5 wiec to raczej jej wina Do tego doszly jakies zaparcia a ograniczylam juz Emilce slodycze do minimum
Dzisiaj juz spala calkiem ladnie,przebudzila sie nad ranem na picie ale zeby usnela to musialam polozyc sie obok Wstalysmy o 9

Cytat:
Napisane przez asiak1981 Pokaż wiadomość
ważka - cudny warkoczyk!
a katarkowi mówię siooo
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:58   #4445
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Lolka
na wizyty do GP chodzilam z Olusiem, do szpitala tz ze mna jezdzil, Olo oczywiscie tez, mnostwo matek z dziecmi bylo.
Co do mdlosci, z Olkiem zero i mnostwo slodyczy zjedzonych, z Maya koszmarne mdlosci bez wymiotow i mnostwo zjedzonego twarogu Ksztalt i rozmiar brzucha identyczny ( bo to tez niby ma znaczenie )
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:15   #4446
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mattal, biedna moja U mnie w drugiej ciąży były mdłości ale bez wymiotów, brzuch mniejszy, ja mniejsza cera i włosy ładne jak nigdy W pierwszej ciąży odwrotnie. Co do zachcianek nigdy nie miałam.

Lolka, na dowcipne z Antosiem to rzeczywiście trochę nie teges, ale później jak będzie przez brzuch to spokojnie możesz chodzić.

Byliśmy dzisiaj na pierwszej wizycie kontrolnej. Hubi super przybiera, w trzy tygodnie 600 g. Żeby tylko więcej w nocy spał to byłby super grzecznym dzieckiem Ja chcę spać więcej niż 4 godz. na dobę (i to z przerwami)
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:35   #4447
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dziewczyny jasne, że z tym przesądami jaka będzie płeć to tylko takie gadanie.. ja to nawet do końca nie wierzę w planowanie płci, co dopiero takie bzdury


Ważka
a jeszcze odnośnie nowego łożeczka to takie pytanie, bardziej z ciekawości - pościel też od razu większą kupowałaś, czy Emilka korzysta z tej małej, z mniejszego łóżeczka?

MoniaK
no właśnie - nieteges Poczekamy jeszcze chwilę i jak już USG będzie przez brzuch to wtedy wpakujemy się do gabinetu całą rodzinką


Pamiętacie od którego tygodnia można już robić USG przez brzuch??
Ja to nic nie pamiętam nawet wczoraj pytałam lekarza w którym tygodniu ciąży robi się USG genetyczne, bo nie mogłam sobie przypomnieć jak to z Antkiem w ciąży było..


MoniaK wierzę, ze Hubi będzie lepiej spał w nocy pamiętam jak było z Tymusiem, więc życzę Ci bardzo, aby drugi Maluszek bardziej oszczędził mamusię
A pomysł na imię dla dzidziusia tym razem twój czy TŻta??


Eve ale na poród to chyba Oluś został w domku, co?
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 15:15   #4448
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Lolka
no na porod zostal, ale babcia sie zjawila, wiec mial z kim zostac
Co do usg, nie pomoge, u mnie jest jedno a pozniej tylko szybkie checkout na wizycie szpitalnej, ale to dla nich jest, kilka sekund.

Zachcianek nie mialam, poza jedna PEPSI !!! cera, wlosy, paznokcie - najpiekniejsze w zyciu

__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:39   #4449
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Lolka, imię moje
Hubuś generalnie jest chyba troszkę spokojniejszy niż braciszek w dzień jak się razem położymy (a Tymuś pójdzie do babci i jest cisza w domu) to śpi 2-3 godzinki. Przez cały dzień mógłby przysypiać przy piersi. Gdyby jeszcze w nocy jadł i od razu usypiał byłoby bosko ale niestety często jest tak, że musimy się pomęczyć z godzinę, czasem dłużej, później godzina spania i znów
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:56   #4450
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość

Ważka
a jeszcze odnośnie nowego łożeczka to takie pytanie, bardziej z ciekawości - pościel też od razu większą kupowałaś, czy Emilka korzysta z tej małej, z mniejszego łóżeczka?


Pamiętacie od którego tygodnia można już robić USG przez brzuch??
Pościel została z małego łóżeczka Zamówiłam tylko nowe poszewki na kołdrę i poduszkę no i prześcieradło. Emilka i tak nie śpi przykryta bo się rozkopuje wiec kołderkę mamy tylko dla picu fajne to nasze łóżeczko,cena myślę też przystępna(masę ofert przepatrzyłam).

USG przez brzuch robi się chyba od 12 tygodnia ale głowy nie daję
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 23:05   #4451
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Z tym USG to zależy. Jeśli 11-14 tydz. widać dobrze przez brzuch, to się tak robi. Ale często lekarze robią też dopochwowo, jeśli nie widać dobrze maluszka

Ja jutro idę na genetyczne
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:02   #4452
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

nie śmiejcie się ale Wojtek od jakiegoś czasu śpi pod normalnej wielkości kołdrą tyle że ja mam łóżeczko 140x70, a młody się tak wierci że zawsze ta kołdra zawsze mu ciepełko da...
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:55   #4453
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

to ja Was przebije, bo na drugi poród pojechaliśmy we trójkę
obudziliśmy Zosię po 3, wsiedliśmy w samochód
i ja poszłam rodzić, bo miałam już 9cm,
a mężul z Zosią na korytarzu siedział i ona mu zasnęła na rękach
oboje słuchali moich jęków
potem zobaczyli Gabrynię i pojechali do domu,
w tym czasie moi rodzice dostali cynk i jechali do nas ...

oj, mam znów łzy w oczach


na usg raczej jeździłam sama, chyba raz mężul był razem z Zosią, ale to jak już spory brzuszek miałam
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2013-03-15 o 09:58
andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:46   #4454
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

andziot - o ja! wyobraziłam sobie ten widok, a Zosia kochana siostrzyczka, ciekawe czy to pamięta?
Ja Wojtusia urodziłam w nocy, tż był ze mną, o 4 nad ranem wrócił do domu, a rano jak się Kasia obudziła mówi jej że mama w nocy urodziła Wojtusia na co ona "o już? ale fajosko!" Kasia nie pamięta jak przyjechała nas zobaczyć w szpitalu, ale pamięta jaką grzechotkę mu wtedy przyniosła...
hehe przypomniało mi się jak rodziłam Wojtka i miałam parte, to akurat w radio w pokoju położnej leciała piosenka Lady Gagi "Born this way" ...

oj na wspomnienia mi się zebrało...
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 07:50   #4455
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Halo, halo Mamuśki
czy któraś może ma jakieś przecieki, kiedy ta wiosna nadejdzie????

U nas póki co śnieżyca i musiałam Olka z zaspy wyciągać dziś rano, bo nie ma nam kto odśnieżyć przed domem /jeden z minusów braku chłopa w domu/.

Troszkę byliśmy zasmarkani ostatnio, ale już ok.
Olo gada jak szalony i jest strasznie kochany, i drapie mnie po plecach.
Bardzo namiętnie maluje wodą po takich specjalnych kolorowankach, ale muszę uważać, bo równie namiętnie rysuje mi kredkami po ścianach i skutkiem tego mam już dwie kompozycje, jedną w przedpokoju i jedną w salonie.
Pytam się Olka co tam narysował, a on mi mówi: "to Olo, a to wąż"/bo wywalił mi szlaczek przez pół korytarza, jak matka szykowała kolację /...

aha, ja w ciąży najpierw obżerałam się piklami, a później lodami

Buziaki dla Was i Maluszków
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:46   #4456
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Puk puk jest tu jeszcze ktoś?? To chyba ten brak wiosny powoduje takie pustki na wątku


Cytat:
Napisane przez lexi_one Pokaż wiadomość
U nas póki co śnieżyca i musiałam Olka z zaspy wyciągać dziś rano, bo nie ma nam kto odśnieżyć przed domem /jeden z minusów braku chłopa w domu/.
My z Emilą też jesteśmy teraz same,mężul przed świętami zjedzie.Nie ma pogody,okna mam nie pomyte,firanki nie poprane-pralka mi się zepsuła i nie grzeje wody nie mam nawet koszyczka na święconkę bo to będą pierwsze święta w naszym domku Muszę się ogarnąć trochę bo aż wstyd

Emila jak narazie pięknie przesypia mi nocki ale mamy za to jakiś problem kupkowy Jakiś czas temu miała zaparcie co sprawiło jej trochę bólu i teraz prawie przy każdej kupce trochę płacze tak jakby się bała zrobić,a kupki są już normalne i teraz nie wiem czy lecieć do lekarza czy ona po prostu ma lęk po tamtym zaparciu?boję ją się teraz ciągnąć do przychodni bo panuje ospa.Doradźcie coś proszę bo nie wiem co tu robić
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:21   #4457
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Puk puk jest tu jeszcze ktoś?? To chyba ten brak wiosny powoduje takie pustki na wątku




My z Emilą też jesteśmy teraz same,mężul przed świętami zjedzie.Nie ma pogody,okna mam nie pomyte,firanki nie poprane-pralka mi się zepsuła i nie grzeje wody nie mam nawet koszyczka na święconkę bo to będą pierwsze święta w naszym domku Muszę się ogarnąć trochę bo aż wstyd

Emila jak narazie pięknie przesypia mi nocki ale mamy za to jakiś problem kupkowy Jakiś czas temu miała zaparcie co sprawiło jej trochę bólu i teraz prawie przy każdej kupce trochę płacze tak jakby się bała zrobić,a kupki są już normalne i teraz nie wiem czy lecieć do lekarza czy ona po prostu ma lęk po tamtym zaparciu?boję ją się teraz ciągnąć do przychodni bo panuje ospa.Doradźcie coś proszę bo nie wiem co tu robić

Hej! Ja jestem! Ale ostatnio nie zaglądałam. U mnie już weekend
Co ci doradzić? Hmmm... Ja bym chyba zaczekała, ale zrób jak uważasz.

My też byliśmy wczoraj u lekarza, bo Paulina gorączkowała, i tak wyglądało że boli ją gardło, albo zęby. Jednak gardło, dostała antybiotyk. Nie chce jeść, i czasem płacze przy przełykaniu, ale mam nadzieję że już będzie lepiej.

U nas zimno, brzydko, śniegu dużo, wiosny nie widać, a ja ostatnio jeżdżę sama do pracy, bo TZ też choruje, a wiecie jaki ze mnie kierowca trochę mam stracha ale cóż...

A co u was dziewczyny???
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 20:26   #4458
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Melduje, ze żyjemy, mamy się dobrze
Mojej córce rosną rogi


Wazka Nadia miała przez około dwa tygodnie problem kupkowy. Co ona się biedna napłakała Byłyśmy na konsultacji u pediatry; przepisał nam syrop laktulozowy i zalecił zmniejszenie ilości podawanego mleka (Nadia wypijała naprawdę dużo, bo ponad litr dziennie). Szybko odczula ulgę!


Całuje Was Wszystkie, Nasze Dzieciaczki i Fasolinki male
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 21:28   #4459
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

gusiawłaśnie dziś rano kupiłam ten syrop+czopki glicerynowe bo było już niewesoło.Emila obudziła mi się o 23 ze strasznym płaczem,w pozycji na kucaka,jak ją zobaczyłam to aż mi nogi zmiękły.Cały wczorajszy dzień wstrzymywała kupsko,no tak jeszcze nie mieliśmy żeby do tego stopnia bała się zrobić. Dietę ma urozmaiconą,dużo warzyw i owoców,pije też dużo od ok. miesiąca praktycznie żadnych słodyczy(wtedy pierwszy raz był zastój po żelkach).Zabroniłam babciom przynosić czekoladki i inne dziadostwo-a jak już dawno mówiłam że nie chcę małej dawać słodyczy to większość osób patrzyła na mnie jak na wariatkę
Tak więc dzisiaj po syropku była już poprawa.Mam nadzieję,że wszystko się unormuje bo strasznie mi jej szkoda
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 08:52   #4460
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Melduje, ze żyjemy, mamy się dobrze
Mojej córce rosną rogi
Mojej też

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
gusiawłaśnie dziś rano kupiłam ten syrop+czopki glicerynowe bo było już niewesoło.Emila obudziła mi się o 23 ze strasznym płaczem,w pozycji na kucaka,jak ją zobaczyłam to aż mi nogi zmiękły.Cały wczorajszy dzień wstrzymywała kupsko,no tak jeszcze nie mieliśmy żeby do tego stopnia bała się zrobić. Dietę ma urozmaiconą,dużo warzyw i owoców,pije też dużo od ok. miesiąca praktycznie żadnych słodyczy(wtedy pierwszy raz był zastój po żelkach).Zabroniłam babciom przynosić czekoladki i inne dziadostwo-a jak już dawno mówiłam że nie chcę małej dawać słodyczy to większość osób patrzyła na mnie jak na wariatkę
Tak więc dzisiaj po syropku była już poprawa.Mam nadzieję,że wszystko się unormuje bo strasznie mi jej szkoda
O to faktycznie było niewesoło, dobrze że juz lepiej


U nas też już chyba lepiej, chociaż dalej Paulina nie chce jeść. Dziś było mleczko, jeden kąsek omleta i jeden kąsek banana. Ale czekoladę to je pełną gębą
Ja po woli sie szykuję do pracy, jeszcze będę musiała sie zdrzemnąć, no i dzisiaj też sama jadę, a pogoda nie ciekawa. Mam nadzieję, że dojadę, no i wrócę

Miłej niedzieli
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:07   #4461
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

hej mamusie?
jak przygotowania do świąt?

my jak co roku święta poza domem, tj w niedzielę do jednych dziadków, w poniedziałek do drugich w związku z czym robię tylko 2 placki i sałatkę

Wojtusiowi też różki pokazują się od czasu do czasu.
A tak się fajnie rozgaduje, z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi i śmieszne zdania mu wychodzą.
Kilka dni temu zobaczył pudełko z laktatorem (przyszykowałam dla bratowej) i mówi do tż: "o trąbka! kupiłeś mi! dziękuję!"
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:56   #4462
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Wesołych Świąt moje drogie

My idziemy do rodziców i teściów, więc nic nie robię (nawet nie mam jak).
Dajcie jakiś fajny przepis na sałatkę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 16:37   #4463
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Wesolych Swiat !!!
Moze wielkanocny zajac nie zginie zasypany sniegiem
Dla nas to ostatnie swieta w IE
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 06:32   #4464
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość

Dla nas to ostatnie swieta w IE
O, a gdzie będą następne??



Wesołych świąt!

Tylko nie wiem co to za święta
Same oceńcie (zdjęcie zrobione przed chwilą):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050943.jpg (121,5 KB, 18 załadowań)
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:58   #4465
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

zdrowych i pogodnych świąt!
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 19:00   #4466
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Wesołych Świąt!!!


Migotko poszalałaś tą fotką U mnie na szczęście już prawie śniegu nie widać - i niech tak pozostanie


Pozdrawiamy
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 20:50   #4467
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Wesołych Świąt!!!

I oby do wiosny Mamuśki!
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 16:18   #4468
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Wesołych Świat
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 23:51   #4469
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
O, a gdzie będą następne??





w Poland !!!
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 10:20   #4470
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość

Migotko poszalałaś tą fotką U mnie na szczęście już prawie śniegu nie widać - i niech tak pozostanie
Nie ma śniegu? Ale ci dobrze. U mnie nadal pada, i jest już go tyle że szok. Po odśnieżaniu są takie góry, ze pewnie do czerwca będą się topić

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
w Poland !!!
A wydawało mi się że nie zamierzacie wracać do Polski. Super! Nie ma to jak w ojczyźnie


Święta, święta i po świętach. Szkoda że zima nadal. Mam jej już serdecznie dość, zapomniałam już jak lato wygląda
Paulina u dziadków, dziś nawet się nie zobaczymy, bo jadą do miasta.
Moje dziecko ostatnio żywi sie właściwie tylko mlekiem. Co raz woła "mleczka", zapytana ile zje, mówi "dziesięć" Ehh, co zrobić z tym moim niejadkiem.

A co u was???
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.