Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 20:00   #2341
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Ja początkowo też cierpiałam na kolkę (głównie ok. 1:35 min Booty Shaking), ale wystarczy wtedy lekko zwolnić i ucisnąć bolące miejsce.
Kolki już mnie nie dotykają, bo mam lepszą kondycję (a Tiffoczki teraz są dla mnie b.lekkim ćwiczeniem).

Z literatury: Głównym powodem kolki jest przepona, która podczas wdechu się unosi a przyczepione do niej organy ciągną w dół. To powoduje ból, który nazywamy kolką.

Stąd wniosek,że jeśli będziemy mieli silniejsze mięśnie brzucha, to one będą trzymać w ryzach organy i będzie już ok.


U niektórych picie powoduje kolkę, ale to chyba marginalne przypadki

Miałoby to sens i mam nadzieję, że tak będzie
Kiedyś, gdy częściej biegałam, szukałam info na temat tego, kiedy należy pić (długo przed treningiem, w trakcie, a może po?) i na forum dla biegaczy czytałam, że wiele biegających osób ma właśnie problem z kolką jeśli piją w trakcie treningu.

edit.: przy okazji melduję 24 shreda
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-03-19 o 20:04
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:08   #2342
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
czekoladowoo, może idź jak najszybciej do lekarza, bo to nie jest normalne. Może źle robiłaś jakieś cwiczenia i to dlatego??
Nie mam pojęcia, raczej dobrze robiłam...
Nie wiem, strzyka mi ciągle w tych kolanach, teraz boli, szlag by to Powoli jak jakas kaleka sie zaczynam czuć bo ciagle cos mi sie dzieje.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Może je przeciążyłaś po prostu. Masz jakąś maść na bóle pleców/nóg? Możesz posmarować, może coś zdziała. Ja mam Dip Rilif. Ona jest właśnie na takie bóle powysiłkowe. Mnie jak kiedyś łapały takie bóle w kolanach, to właśnie ona mi pomagała.
To bede musiała sobie kupic jakas masc, moze cos to da.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:10   #2343
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Zaczełam 6 weeks 6 pack - dzis dzien 2 pozdrawiam mam nadzieje ze wytrwam i wyglad brzucha sie polepszy
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:34   #2344
llama
Przyczajenie
 
Avatar llama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
Zaczełam 6 weeks 6 pack - dzis dzien 2 pozdrawiam mam nadzieje ze wytrwam i wyglad brzucha sie polepszy
Też zaczęłam i nie podoba mi się. Brakuje mi podziału takiego jak w Shredzie. Część ćwiczeń była dla mnie za łatwa - 30DS dawał wycisk, tu mi tego brakuje (ale zobaczymy, co powiedzą jutro mięśnie), a jedno niewykonalne - nie zrobię side planka, zamieniłam go na skrętne brzuszki w planku z levelu 2 Shreda.
Dam 6w6p szansę, jeśli się nie wciągnę to albo zamienię go na Ripped, albo będę ćwiczyć jedno i drugie wymiennie.
llama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:35   #2345
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, raczej dobrze robiłam...
Nie wiem, strzyka mi ciągle w tych kolanach, teraz boli, szlag by to Powoli jak jakas kaleka sie zaczynam czuć bo ciagle cos mi sie dzieje.


To bede musiała sobie kupic jakas masc, moze cos to da.
Heh, nie jesteś sama. Ja przy okazji shreda zaliczyłam już dwie "kontuzje" - raz dolny odcinek kręgosłupa unieruchomił mnie na dwa dni, drugi raz kolano. Doraźnie ulgę przynosi stosowanie maści opartych na diklofenaku, a regularnie wzmacnianie tych kontuzjogennych obszarów poprzez odpowiednie cwiczenia (do znalezienia na necie) i dbanie o prawidłową technikę podczas treningu. Nawiązując do shreda - tu przy wykrokach czy przysiadach kluczowe jest nie tyle zmniejszenie ciężaru użytego do cwiczenia (operujemy przecież bardzo małymi obciążeniami), co wykonywanie płytszych wykroków/przysiadów przy zachowaniu odpowiednich kątów w stawach i napięcia odpowiednich mięśni. Czasami lepiej stopniowo przyzwyczajac ciało do danego ruchu. Póki co nie forsuj kolan. Kup sobie maśc i obserwuj.

Do lekarza też warto się przejśc, żeby sprawdzic czy nic tam się złego nie dzieje.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:53   #2346
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Też zaczęłam i nie podoba mi się. Brakuje mi podziału takiego jak w Shredzie. Część ćwiczeń była dla mnie za łatwa - 30DS dawał wycisk, tu mi tego brakuje (ale zobaczymy, co powiedzą jutro mięśnie), a jedno niewykonalne - nie zrobię side planka, zamieniłam go na skrętne brzuszki w planku z levelu 2 Shreda.
Dam 6w6p szansę, jeśli się nie wciągnę to albo zamienię go na Ripped, albo będę ćwiczyć jedno i drugie wymiennie.
faktycznie 6W6P różni się od większości DVD Jillian bo zamiast (średnio) 4 obiegów powtarzanych dwókrotnie (gdzie zazwyczaj jest 5 ćwiczeń) są tylko dwa obiegi ale dłuższe. Ćwiczenia nie są trudne aczkolwiek osobiście uważam, że więcej ćwiczeń jest na co innego niż brzuch Przyzwyczaiłam się do tych krótszych obiegów więc pod tym względem pasują mi inne workouty. Jeśli nie za bardzo Ci się podoba ten to wypróbuj Killer Abs - są 3 levele i rozkład taki jak w shredzie. Z tego co widziałam najnowsza płytka Jillian (hard body - niedostępna jeszcze nigdzie w necie) też ma dwa długie obwody (ćwiczenia wszystkie znane z wcześniejszych DVD i głównie BR)
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:49   #2347
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

no fakt cwiczenia dosc proste, nie mecze sie zbytnio, dam szanse i zobacze jakie beda efekty po 3 tygodniach, w planach narazie mam to, moze kiedys dolacze sherda bo slyszalam duzo dobrego
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 22:56   #2348
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Heh, nie jesteś sama. Ja przy okazji shreda zaliczyłam już dwie "kontuzje" - raz dolny odcinek kręgosłupa unieruchomił mnie na dwa dni, drugi raz kolano. Doraźnie ulgę przynosi stosowanie maści opartych na diklofenaku, a regularnie wzmacnianie tych kontuzjogennych obszarów poprzez odpowiednie cwiczenia (do znalezienia na necie) i dbanie o prawidłową technikę podczas treningu. Nawiązując do shreda - tu przy wykrokach czy przysiadach kluczowe jest nie tyle zmniejszenie ciężaru użytego do cwiczenia (operujemy przecież bardzo małymi obciążeniami), co wykonywanie płytszych wykroków/przysiadów przy zachowaniu odpowiednich kątów w stawach i napięcia odpowiednich mięśni. Czasami lepiej stopniowo przyzwyczajac ciało do danego ruchu. Póki co nie forsuj kolan. Kup sobie maśc i obserwuj.

Do lekarza też warto się przejśc, żeby sprawdzic czy nic tam się złego nie dzieje.
Od kiedy mnie bolą kolana to wykroki wogóle robie póki co bez obciążeń, no i też teraz robie płycej niż na początku
Musze poszukać tych ćwiczeń o których mówisz, do lekarza też na pewno sie przejdzie
Jutro polece po jakąś maść i mam nadzieje że bedzie lepiej. A jutro zrobie 2 level shreda i zmienie troche rozkład i zamiast cwiczyć nóg, to jutro zrobie rece
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:18   #2349
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do tych z Was które ćwiczyły Ripped in 30- dziewczyny co myślicie? bo ja dziś zrobiłam ot tak dla rozrywki 1 d 1 l i mam mieszane uczucia... niby lekki ale nie do końca bo nogi mi się po nim trzęsły jakie macie opinie,jak efekty?
up up
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:21   #2350
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do tych z Was które ćwiczyły Ripped in 30- dziewczyny co myślicie? bo ja dziś zrobiłam ot tak dla rozrywki 1 d 1 l i mam mieszane uczucia... niby lekki ale nie do końca bo nogi mi się po nim trzęsły jakie macie opinie,jak efekty?
Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
up up
Ja dziś mam za sobą trzeci dzień pierwszego tygodnia Ripped i podoba mi się tylko sporo ćwiczeń powtarza się z 30 DS
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:36   #2351
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

boję się, bo jutro zaczynam 2 lvl 30 days shred
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:39   #2352
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
boję się, bo jutro zaczynam 2 lvl 30 days shred
Nie ma się czego bać
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:45   #2353
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja mam taki słomiany zapęd A Ty na początku robiłas te łatwiejsze wersje czy od razu zaawansowane w 2?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:49   #2354
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Ja mam taki słomiany zapęd A Ty na początku robiłas te łatwiejsze wersje czy od razu zaawansowane w 2?
Od początku Levelu 2 zaczęłam ćwiczyć wersję Natalie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:57   #2355
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
boję się, bo jutro zaczynam 2 lvl 30 days shred
ja zaczynam dzisiaj zobaczymy
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:03   #2356
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
boję się, bo jutro zaczynam 2 lvl 30 days shred
Ja dzisiaj zaczęłam Nie ma się czego bać. Podoba mi się tak samo jak L1, równie męczący. Przynajmniej dla mnie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:07   #2357
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
boję się, bo jutro zaczynam 2 lvl 30 days shred
czego wg mnie to bardzo fajny lvl
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:11   #2358
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ewwwa, wow podziwiam
anu, jak skonczysz to od razu pisz jak było!
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:15   #2359
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
ewwwa, wow podziwiam
anu, jak skonczysz to od razu pisz jak było!
Eeeee co Ty! Jestem dętka np jeżeli chodzi o męskie pompki Nie zrobię tylu powtórzeń co Natalie
Poza tym mnie bardziej pasował Level 3 niż 2 Jakoś szybciej mi czas leciał w nim
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 12:15   #2360
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
ewwwa, wow podziwiam
anu, jak skonczysz to od razu pisz jak było!
Już z samego rana go zaliczyłam Tak jak pisałam, jest ciekawy i równie męczący jak L1.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:16   #2361
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A cz któraś ćwiczy Body Revolution? Najlepiej pierwszy miesiąc. Zamierzam to ćwiczyć od poniedziałku. Kiedyś zrobiłam 30 DS i Ripped in 30 i widziałam efekty ale zamiast kontynuować to zaprzestałam i połowa tego co straciłam wrociła.
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:26   #2362
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ufff dzięki dziewczyny! Może nie będzie aż tak źle Zrobie go jutro rano, żeby potem miec spokój
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:08   #2363
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do tych z Was które ćwiczyły Ripped in 30- dziewczyny co myślicie? bo ja dziś zrobiłam ot tak dla rozrywki 1 d 1 l i mam mieszane uczucia... niby lekki ale nie do końca bo nogi mi się po nim trzęsły jakie macie opinie,jak efekty?
Trudniejszy od Shreda, ale da się skończyć. Pierwszy poziom jeszcze lekki, potem robi się gorzej, a trzeci i czwarty to w ogóle wycisk, no i Jillian z biegiem czasu coraz bardziej się drze.

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
A cz któraś ćwiczy Body Revolution? Najlepiej pierwszy miesiąc. Zamierzam to ćwiczyć od poniedziałku. Kiedyś zrobiłam 30 DS i Ripped in 30 i widziałam efekty ale zamiast kontynuować to zaprzestałam i połowa tego co straciłam wrociła.
Ja właśnie dzisiaj skończyłam fazę 1. (relacja pewnie jutro na blogu). Na pewno fajne jest to, że masz trzy filmiki w tygodniu, więc się aż tak nie nudzi, ćwiczysz różne partie ciała, na ekranie masz Jillian i dziesięć innych osób, których brawa i okrzyki świetnie motywują. Pierwsze dwa tygodnie są lżejsze nawet od Shreda (moim zdaniem), potem stopniowo poprzeczka się podnosi (i dobrze ). No i przy programie na 12 tygodni systematyczność jest wskazana.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:09   #2364
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, a możecie mi podać linki do Ripped in 30? I wytłumaczyć dokładnie które i ile ćwiczyć? Patrzyłam na YouTube, ale tam są jakieś krótkie filmiki, takie po 4/5 min
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:14   #2365
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie mi podać linki do Ripped in 30? I wytłumaczyć dokładnie które i ile ćwiczyć? Patrzyłam na YouTube, ale tam są jakieś krótkie filmiki, takie po 4/5 min
Znalazłam tydzien 1 i 2: KLIK i Na początku pierwszego filmiku tłumaczy jak ćwiczyć
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:15   #2366
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie mi podać linki do Ripped in 30? I wytłumaczyć dokładnie które i ile ćwiczyć? Patrzyłam na YouTube, ale tam są jakieś krótkie filmiki, takie po 4/5 min
Na pewno są na Chomiku, poza tym w tym i poprzednim numerze magazynu "Vita" były zamieszczone płyty z tym programem (chociaż któraś z dziewczyn kupiła i mówiła, że jakość kiepska). Każdy filmik trwa ok. pół godziny, ćwiczy się go przez sześć dni (plus dzień odpoczynku, czyli w sumie tydzień), a potem przechodzi do następnego.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:20   #2367
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Na pewno są na Chomiku, poza tym w tym i poprzednim numerze magazynu "Vita" były zamieszczone płyty z tym programem (chociaż któraś z dziewczyn kupiła i mówiła, że jakość kiepska). Każdy filmik trwa ok. pół godziny, ćwiczy się go przez sześć dni (plus dzień odpoczynku, czyli w sumie tydzień), a potem przechodzi do następnego.
Dziękuję Zaraz poszperam na Chomiku.
A w2idzę, że ty już zakończyłaś Ripped in30. Jak ci się podobało?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:05   #2368
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

jestem po 3cim dniu szesciopaku bardzo fajnie sie czuje po tym treningu
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:07   #2369
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

kurna jak mi się nie chce....
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:17   #2370
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zaraz poszperam na Chomiku.
A w2idzę, że ty już zakończyłaś Ripped in30. Jak ci się podobało?
Kondycja mi się na pewno poprawiła, ciało też się trochę ujędrniło, chociaż wielkich spadków na wadze i w cm nie było, ale to też dlatego, że w ogóle nie trzymałam diety. po 30 Day Shred większe spadki miałam, ale wtedy na prawdę uważałam na to, co jadłam. Tutaj możesz przeczytać jakieś moje wrażenia co do Ripped, teraz już zbyt wiele czasu minęło, żebym pamiętała dokładnie - ale wycisk jest.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.