Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 13:05   #1081
yennefer88
Rozeznanie
 
Avatar yennefer88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 849
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

marzec2013 Ja bym obstawiała zatrzymaną wodę. a mierzyłaś się? może zacznij się mierzyć, bo ja przez pierwsze 2 tygodnie nie straciłam ani grama, ale za to cm tak . Nie załamuj się wagą - jeśli po ciele widzisz różnice, więc coś to daje a efekty na wadze zazwyczaj są nieco opóźnione - tak było w moim przypadku.

Robię naleśniki na obiadokolację dla mnie i koleżanek dla mnie z białym serem dla nich ze szpinakiem . Dla nich mam ciasto a dla mnie orzeszki jakoś dam dam radę myślę. Jedyne z czego rozgrzeszaćmnie będziecie musiały to ten drink .

Powiem Wam chyba zacznę lubić sprzątać. Po całym dniu sprzątania od 7 do teraz i własnie skończyłam SKALPEL waga wskazuje 55,7 kg a rano było 56. Wiem, że to tylko wodę straciłam i tylko 300 gram mniej, ale mi bardziej chodzi o tę kochaną liczbę 55 . Buuuuziaki dla Was postaram się tu jeszcze zajrzeć do Was
__________________
Miłość to pułapka ...
yennefer88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:46   #1082
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez marzec2013 Pokaż wiadomość
wazyłam sie dzis waga 64.8 :O to moja najwieksza w zyciu nie jem slodyczy duzooo piję wody mineralnej niegazowanej herbatki nie jem tlustego jem male posilki 4-5 razy dziennie nie jem po 19 to trwa jakies2 tyg a tu waga wyższa niz była aa i cwicze 1-3 h dziennie czuje sie lepiej lżej i sylwetka troszke lepiej wyglada byłam pewna ze bedzie 63 albo chociaz 62 1 kg mniej a tu wiecej czy to moga byc miesnie???

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

ja od grudnia jem 1200-1500 kalorii cwicze pije herbatki i waga w miejscu...zacznij sie mierzyc cm i porownywac...od stycznia mam mniej po 10 cm w talii i brzuchu...od grudnia spadlo ok.15 mysle jak nie wiecej...i to widac i czuc w ubraniach...glowa do gory

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

a my dzis ideziemy do szwagra na nowe mieszkanie-obejrzec jak sie uzadzili robia pizze na kolacje-sie pocieszam ze domowa to mniej kalorii
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:00   #1083
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Wszyscy gdzieś dzisiaj wychodzą, imprezują, tylko ja grzeczna studentka nad książkami spędzę weekend? Ale pocieszam się tym, że po pierwsze nie będę miała czasu myśleć o podjadaniu a po drugie nie wpadnie mi nic nieplanowanego We wszystkim trzeba znaleźć pozytyw

A ja dzisiaj przez 2 godziny maszerowałam bez przerwy i jak już doszłam do mieszkania to myślałam, że mi nogi z wylecą
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:12   #1084
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Wszyscy gdzieś dzisiaj wychodzą, imprezują, tylko ja grzeczna studentka nad książkami spędzę weekend? Ale pocieszam się tym, że po pierwsze nie będę miała czasu myśleć o podjadaniu a po drugie nie wpadnie mi nic nieplanowanego We wszystkim trzeba znaleźć pozytyw

A ja dzisiaj przez 2 godziny maszerowałam bez przerwy i jak już doszłam do mieszkania to myślałam, że mi nogi z wylecą
Ja też niestety weekend będę mieć nieciekawy, mam kupę papierów do sprawdzenia, trzeba sprawy pozalatwiać, popisać jakieś głupie pisma (ehh po niemiecku )
Co do spaceru to nieźle zaszalałaś, wierzę ci, że cię nogi bolą, jak ja pierwszy raz zrobiłam sobie z siostrą tą wycieczkę 35km połączoną z bieganiem, to nóg nie czułam, a następnego dnia miałam zakwasy

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ja dzisiaj miałam gratisowe bieganie popołudniu. Wyszłam z moim 2letnim synkiem(on we wózku) po córke do przedszkola, miałam potem iść na zakupy i zapomniałam że ziemniaków nie zgasiłam na kuchence, dodam że pierwszy raz mi się to zdarzyło. Przypomniało mi się to jak już mieliśmy wybierać się do sklepu, to tak szybko lecieliśmy do domu, żeby się czasem coś nie stało, że chyba maraton bym pobiła, albo jakiś rekord guinessa w bieganiu sprintem
Na szczęście wody zostało na samym dnie, więc ziemniaczki całe i nic się nie stało, ale ten stres i to bieganie z dziećmi było okropne
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:28   #1085
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Ja też niestety weekend będę mieć nieciekawy, mam kupę papierów do sprawdzenia, trzeba sprawy pozalatwiać, popisać jakieś głupie pisma (ehh po niemiecku )
Co do spaceru to nieźle zaszalałaś, wierzę ci, że cię nogi bolą, jak ja pierwszy raz zrobiłam sobie z siostrą tą wycieczkę 35km połączoną z bieganiem, to nóg nie czułam, a następnego dnia miałam zakwasy

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ja dzisiaj miałam gratisowe bieganie popołudniu. Wyszłam z moim 2letnim synkiem(on we wózku) po córke do przedszkola, miałam potem iść na zakupy i zapomniałam że ziemniaków nie zgasiłam na kuchence, dodam że pierwszy raz mi się to zdarzyło. Przypomniało mi się to jak już mieliśmy wybierać się do sklepu, to tak szybko lecieliśmy do domu, żeby się czasem coś nie stało, że chyba maraton bym pobiła, albo jakiś rekord guinessa w bieganiu sprintem
Na szczęście wody zostało na samym dnie, więc ziemniaczki całe i nic się nie stało, ale ten stres i to bieganie z dziećmi było okropne
O jaaa to całe szczęście, że Ci się w ogóle przypomniało!
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:58   #1086
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

sandra ladnie to sobie wymyslilas my ciagle siedzimy w domu...wiec jak ktos czasem zaprosi to sie ciesze jak cholercia na obiad zrobilam rosolek zeby nie bylo duzo kalorii z kolacji ale obiecuje nie jesc duzo za to napewno skusze sie na kieliszek wina bo za mna chodzi:P
magi-masz ostatnio same przeboje
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:01   #1087
yennefer88
Rozeznanie
 
Avatar yennefer88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 849
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

A ja własnie siedzę w pokoju z zastawionym łakociami stołem i ćwiczę silną wolę póki co 1:0 dla mnie, czyli nie ruszyłam nic ... ehh niech one już przyjadą i to zjedzą trzymajcie za mnie kciuki
__________________
Miłość to pułapka ...
yennefer88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 15:15   #1088
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez yennefer88 Pokaż wiadomość
A ja własnie siedzę w pokoju z zastawionym łakociami stołem i ćwiczę silną wolę póki co 1:0 dla mnie, czyli nie ruszyłam nic ... ehh niech one już przyjadą i to zjedzą trzymajcie za mnie kciuki
hehe jakbym tak siedziala i sie patrzyla na pysznosci to nie ma bata zzarlabym wszystko a kolezanki tylko herbata poczestowala
wlasnie wypilam czerwona-juz ze 2 tygodnie nie pilam przerwe zrobilam...wiecie co? chyba zaraz haftne odzwyczailam sie ble
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:22   #1089
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez yennefer88 Pokaż wiadomość
A ja własnie siedzę w pokoju z zastawionym łakociami stołem i ćwiczę silną wolę póki co 1:0 dla mnie, czyli nie ruszyłam nic ... ehh niech one już przyjadą i to zjedzą trzymajcie za mnie kciuki
Hehe ja trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
sandra ladnie to sobie wymyslilas my ciagle siedzimy w domu...wiec jak ktos czasem zaprosi to sie ciesze jak cholercia na obiad zrobilam rosolek zeby nie bylo duzo kalorii z kolacji ale obiecuje nie jesc duzo za to napewno skusze sie na kieliszek wina bo za mna chodzi:P
magi-masz ostatnio same przeboje
Żeby się tylko na kieliszku skończyło, więc za Ciebie też trzymam
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:32   #1090
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

nie nie pije wiecej tylko 1 kieliszek mi smakuje-pozniej juz nie zdrowko
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:44   #1091
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
nie nie pije wiecej tylko 1 kieliszek mi smakuje-pozniej juz nie zdrowko
Jak wszystkie już będziemy piękne (tzn. piękne już jesteśmy ale jak będziemy jeszcze piękniejsze) to się umówimy i będziemy świętować nasz wspólny sukces
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 15:52   #1092
yennefer88
Rozeznanie
 
Avatar yennefer88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 849
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ja nadal czekam na nie. Jest już 3:0 dla mnie więc wygrywam mecz . Dzisiaj tylko tego drinka wypije a tak to będę grzeczna na kolację znów naleśnik z białym serem albo kromeczka z serkiem Za to koleżanki utuczę pysznościami hehe im nic nie grozi, bo one są z tych co wiatr zawieje i one się złamią, czyli 46 kg ehh muszę je podtuczyć dziś
__________________
Miłość to pułapka ...

Edytowane przez yennefer88
Czas edycji: 2013-03-22 o 15:55
yennefer88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:57   #1093
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez yennefer88 Pokaż wiadomość
Ja nadal czekam na nie. Jest już 3:0 dla mnie więc wygrywam mecz . Dzisiaj tylko tego drinka wypije a tak to będę grzeczna na kolację znów naleśnik z białym serem albo kromeczka z szynką. Za to koleżanki utuczę pysznościami hehe im nic nie grozi, bo one są z tych co wiatr zawieje i one się złamią, czyli 46 kg ehh muszę je podtuczyć dziś
ja tez mam taka kolezanke-chuda jak szczypior utucz je zeby tym razem to one tobie zazdroscily
sandra sukces mowisz? kiedy to nastapi...

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-22 o 15:59
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:23   #1094
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

A ja już po podwieczorko-kolacji bo na podwieczorek to to było zdecydowanie za bogate

Omlet na cebulce i pieczarkach posmarowany tzatzykami (oczywiście w wersji light) i na to sałatka z roszponki, fasolki z kawałkami pstrąga wędzonego jak dla mnie niebo w gębie! Przy takim daniu wszystkie pizze i hamburgery się mogą kryć, już o gyrosach nie mówiąc
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:20   #1095
malgo515
Raczkowanie
 
Avatar malgo515
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 61
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

już się lepiej czuje, jutro już pójdę poćwiczyć, dzisiaj ledwie wytrzymałam w domu ale smakowite miałyście obiadki... Chyba jutro coś wypróbuje za to dzisiaj stwierdziłam że zdrowym obiadem można się oporowo najeść... Dobrze że nie miałam nic w domu słodkiego ani chleba bo bym popłynęła. Na razie słabo mi się pisze bo tylko w telefonie internet, więc do jutra trzymam kciuki na wieczór za Was
malgo515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:59   #1096
plusia6
Raczkowanie
 
Avatar plusia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Witajcie Na samym początku (po przeczytaniu paru stron, bo niestety wszystkiego nie dałam jeszcze rady) muszę stwierdzić, że... SUPER z Was babeczki Po małym słodzeniu, ale szczerym nasuwa się pytanie... Czy mogę do Was dołączyć?
Moja historia jest taka: zawsze ważyłam 54 - 55 kg. Poznałam mojego narzeczonego, przeprowadziłam się do Warszawy i waga obecnie pokazuje 62 kg... masakra - mój TŻ też tyle przytył, więc chyba dobrze gotuję . Próbowałam to zrzucić, ale miałam fazę przez tydzień i koniec. Stwierdziła, że muszę znaleźć gdzieś oparcie i motywacje. Przeczytałam parę takich wątków na wizażu i w końcu trafiłam na ten i... zaiskrzyło . W sierpniu wychodzę za mąż więc wiadomo o co chodzi Mam nadzieję, że wspólnie z Wami dam radę i powrócę do mojej dawnej figury.
plusia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:10   #1097
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez plusia6 Pokaż wiadomość
Witajcie Na samym początku (po przeczytaniu paru stron, bo niestety wszystkiego nie dałam jeszcze rady) muszę stwierdzić, że... SUPER z Was babeczki Po małym słodzeniu, ale szczerym nasuwa się pytanie... Czy mogę do Was dołączyć?
Moja historia jest taka: zawsze ważyłam 54 - 55 kg. Poznałam mojego narzeczonego, przeprowadziłam się do Warszawy i waga obecnie pokazuje 62 kg... masakra - mój TŻ też tyle przytył, więc chyba dobrze gotuję . Próbowałam to zrzucić, ale miałam fazę przez tydzień i koniec. Stwierdziła, że muszę znaleźć gdzieś oparcie i motywacje. Przeczytałam parę takich wątków na wizażu i w końcu trafiłam na ten i... zaiskrzyło . W sierpniu wychodzę za mąż więc wiadomo o co chodzi Mam nadzieję, że wspólnie z Wami dam radę i powrócę do mojej dawnej figury.
Witamy, witam, z nami napewno Ci się uda
A jeśli można ta z ciekawości wiedzieć to ile masz wzrostu?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Kolejna godzinka rowerka stacjonarnego za mną, to taka dodatkowa, miałam coś za dużo siły
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:11   #1098
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez plusia6 Pokaż wiadomość
Witajcie Na samym początku (po przeczytaniu paru stron, bo niestety wszystkiego nie dałam jeszcze rady) muszę stwierdzić, że... SUPER z Was babeczki Po małym słodzeniu, ale szczerym nasuwa się pytanie... Czy mogę do Was dołączyć?
Moja historia jest taka: zawsze ważyłam 54 - 55 kg. Poznałam mojego narzeczonego, przeprowadziłam się do Warszawy i waga obecnie pokazuje 62 kg... masakra - mój TŻ też tyle przytył, więc chyba dobrze gotuję . Próbowałam to zrzucić, ale miałam fazę przez tydzień i koniec. Stwierdziła, że muszę znaleźć gdzieś oparcie i motywacje. Przeczytałam parę takich wątków na wizażu i w końcu trafiłam na ten i... zaiskrzyło . W sierpniu wychodzę za mąż więc wiadomo o co chodzi Mam nadzieję, że wspólnie z Wami dam radę i powrócę do mojej dawnej figury.
To, że super z nas babeczki to jest oczywista oczywistość, tak samo jak to, że z chęcią przyjmujemy każdą zbłąkaną duszyczkę, pod warunkiem, że się tu udziela Napisz jakie masz plany co do walki o piękną figurę
magi21
a ja stoję od 15 minut przed biurkiem i sobie masuję szczotką, czy też to mogę zaliczyć do ćwiczeń? Bo jakby nie było ręka mnie już boli
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu

Edytowane przez Pani_Budowlaniec
Czas edycji: 2013-03-22 o 18:13
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:14   #1099
marzec2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

halo jest tu ktos
__________________
63 kg ...50 kg daleka droga
marzec2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 18:19   #1100
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez marzec2013 Pokaż wiadomość
halo jest tu ktos
Oczywiście, a czego Ci potrzeba?
Pocieszenia? Porozmawiać? albo sprowadzić na dobrą drogę?
Sandra zawsze służy pomocą
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:28   #1101
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

dziewczyny podczytuje wątek i gratuluję Wam spadku wagi
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:33   #1102
marzec2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

no laseczki ja mam nadzieje ze towoda mierze sie ubylo po 1cm tylko w udach 1cm wiecej no ale tak pisalyscie o swoich efektach co do wagi mialam taka skromna nadzieje ze wejde i cos milego zobacze a tu takie cos no dobrze wezme sie za siebie ) jak narazie od pon zero slodyczy jakos sie trzymam sama w to nie wierze to spotkanie dobry pomysl zrobimy sobie weekend pieknych wysportowanych kobietek juz sie nie moge doczekac
__________________
63 kg ...50 kg daleka droga
marzec2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:33   #1103
plusia6
Raczkowanie
 
Avatar plusia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ufff... ulżyło mi, że mnie przyjęłyście Mam 169 cm wzrostu. Co do wagi to dla mnie jest też ważne żebym zgubiła po 7 cm z ud, tali i bioder (czyli odzyskać wymiary sprzed 2 lat).
Obiecuję, że będę pisała
Plany zacznę realizować od poniedziałku, a zamierzam:
1. chodzić na siłownię (mam już wykupionego multisporta, więc jeden krok do przodu ;-)). I tak... Właśnie nie wiem jak często chodzić, wiem, że ważna jest systematyka, więc pewnie 3-4 razy w tygodniu na początek będzie ok. Wcześniej chodziłam na siłownię ale wykonywałam ćwiczenia tylko z przyrządami, więc teraz dla odmiany będę chodziła na ćwiczenia fitness i już nawet wybrałam na jakie
2. codziennie w domu (ale z przerwą na niedzielę) wykonywać "zabójczy trening na nogi, uda i pośladki", który znalazłam w internecie i wydaję się fajny. Myślałam jeszcze żeby z domu wywieźć rower stacjonarny do mojego mieszkania, ale mam kawalerkę i troszkę miejsca brak
3. utrzymać jakąś dietę, tylko właśnie. Ostatnio zdrowo się odżywiałam i w odpowiednich ilościach i myślałam, że to pomoże mi zrzucić jakieś kilogramy, a tu waga stoi albo idzie w górę.
4. Pić dużo wody niskosodowej, zielonej herbaty,
5. Brać witaminki Obecnie zaczęłam już brać multiwitaminę dla kobiet, bo wiadomo dieta nie dostarcza wszystkich potrzebnych witaminek i substancji mineralnych, więc warto je samemu dostarczać.
6. Codziennie chodzić na pół godzinne spacery z TŻ, żeby się dotlenić i miło spędzić czas Jak już będzie ciepło będziemy rano biegać.
I co najważniejsze (bo niestety pokazał mi się cellulit):
będę robiła dwa razy w tygodniu piling kawowy na brzuch, nogi i pośladki oraz stosowała chłodzący krem wyszczuplający i antycelulitowy. Może to śmiesznie brzmi, ale kiedys stosowałam taki krem, owijałam sie folią spożywczą i po jakimś czasie ubyło mi 2 cm w udach Mama się ze mnie śmiała, że to nie przez krem tylko przez masaż jaki wykonuje przy wcieraniu kremu, ale... w każdym bądz razie zadziałało
Co o tym myślicie??
plusia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:37   #1104
marzec2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Oczywiście, a czego Ci potrzeba?
Pocieszenia? Porozmawiać? albo sprowadzić na dobrą drogę?
Sandra zawsze służy pomocą
dziekuje kochana raczej to trzecie o ile to mozliwe
__________________
63 kg ...50 kg daleka droga
marzec2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:43   #1105
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez marzec2013 Pokaż wiadomość
dziekuje kochana raczej to trzecie o ile to mozliwe
Co się dzieje? Ale już mi się proszę spowiadać
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:44   #1106
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Oczywiście, a czego Ci potrzeba?
Pocieszenia? Porozmawiać? albo sprowadzić na dobrą drogę?
Sandra zawsze służy pomocą
Rozbawiłaś mnie tym tekstem
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:44   #1107
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez plusia6 Pokaż wiadomość
Ufff... ulżyło mi, że mnie przyjęłyście Mam 169 cm wzrostu. Co do wagi to dla mnie jest też ważne żebym zgubiła po 7 cm z ud, tali i bioder (czyli odzyskać wymiary sprzed 2 lat).
Obiecuję, że będę pisała
Plany zacznę realizować od poniedziałku, a zamierzam:
1. chodzić na siłownię (mam już wykupionego multisporta, więc jeden krok do przodu ;-)). I tak... Właśnie nie wiem jak często chodzić, wiem, że ważna jest systematyka, więc pewnie 3-4 razy w tygodniu na początek będzie ok. Wcześniej chodziłam na siłownię ale wykonywałam ćwiczenia tylko z przyrządami, więc teraz dla odmiany będę chodziła na ćwiczenia fitness i już nawet wybrałam na jakie
2. codziennie w domu (ale z przerwą na niedzielę) wykonywać "zabójczy trening na nogi, uda i pośladki", który znalazłam w internecie i wydaję się fajny. Myślałam jeszcze żeby z domu wywieźć rower stacjonarny do mojego mieszkania, ale mam kawalerkę i troszkę miejsca brak
3. utrzymać jakąś dietę, tylko właśnie. Ostatnio zdrowo się odżywiałam i w odpowiednich ilościach i myślałam, że to pomoże mi zrzucić jakieś kilogramy, a tu waga stoi albo idzie w górę.
4. Pić dużo wody niskosodowej, zielonej herbaty,
5. Brać witaminki Obecnie zaczęłam już brać multiwitaminę dla kobiet, bo wiadomo dieta nie dostarcza wszystkich potrzebnych witaminek i substancji mineralnych, więc warto je samemu dostarczać.
6. Codziennie chodzić na pół godzinne spacery z TŻ, żeby się dotlenić i miło spędzić czas Jak już będzie ciepło będziemy rano biegać.
I co najważniejsze (bo niestety pokazał mi się cellulit):
będę robiła dwa razy w tygodniu piling kawowy na brzuch, nogi i pośladki oraz stosowała chłodzący krem wyszczuplający i antycelulitowy. Może to śmiesznie brzmi, ale kiedys stosowałam taki krem, owijałam sie folią spożywczą i po jakimś czasie ubyło mi 2 cm w udach Mama się ze mnie śmiała, że to nie przez krem tylko przez masaż jaki wykonuje przy wcieraniu kremu, ale... w każdym bądz razie zadziałało
Co o tym myślicie??
Ja trzymam za Ciebie kciuki, bądź systematyczna i wytrwała a na pewno się uda
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:47   #1108
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej dziewczyny zajrzyjcie sobie tutaj, przypadkiem teraz weszłam, rozbawiło mnie to do łez https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683466
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:47   #1109
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Rozbawiłaś mnie tym tekstem
Bo ja cała jestem zabawna, można by nawet powiedzieć że aż za bardzo co czasami wcale nie jest fajne bo nikt nie traktuje mnie poważnie
__________________
Było (1.01.2013): 66kg
Jest (13.04.2013): 61,9kg
16 kostek smalcu mniej

Pozostało do roztopienia:
44 - 40 - 36 - 32 - 28 - 24 - 20 - 16 - 12 - 8 - 4 - 0 kostek smalcu
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:53   #1110
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Bo ja cała jestem zabawna, można by nawet powiedzieć że aż za bardzo co czasami wcale nie jest fajne bo nikt nie traktuje mnie poważnie
jakbym czytała o sobie, ja mam ten sam problem, ale nie przejmuję się, śmiech to zdrowie

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Hehe widzę, że każdą chcesz tutaj wyspowiadać, albo rózgą bić. Może faktycznie zostaniesz księdzem, albo jakimś katem
Ja wolę nie grzeszyć, więc mnie już bić nie wolno, od dzisiaj jestem grzeczna.
Ciekawe na jak długo
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.