Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-28, 17:48   #3571
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Insanity generalnie obciąża kolana, dużo squatów, skoków, chociaż i tak uważam że program najbardziej rzeźbi ramiona, bo tylu kombinacji pompek i ćwiczeń na ramiona to nigdy nie widziałam I po tym wszystkim (po miesiacu) zaczęły mi kolana strzelać - czyli chodziłam, kucałam, schylałam się i zawsze strzelały więc zrobiłam sobie przerwę. Wydaje mi się że po prostu za duża masa ciała była jak na takie ciągłe skakanie i za duże obciążenie stawów i tyle.

Ale powiem Ci że insanity jest strasznie fajne Nie hasanie i nie machanie nóżką tylko naprawdę fajne treningi ale zabijające.
Ale nie bolą Cię?
Nie wiem co oznacza takie strzykanie, ale generalnie kiedy kolana bolą zaleca się wzmocnić mięśnie okołokolanowe

Redhaired Witch, a ja chętniej oglądam Twoje zestawy niż jakiejśtam maffashion Bardzo fajne, więcej wiary w siebie!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:43   #3572
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Świetny Też tak chcę! Szkoda, że nie mam czasu ani siły na takie zabawy... ASP obrzydziło mi wszelkie tworzenie hand made Ale jak patrzę na Twoje dzieła, to stwierdzam, że muszę polubić to na nowo! Jak zrobiłaś te ćwieki? Każdy osobno przytwierdzałaś?
Ojej, miło mi strasznie, szczególnie, że wiem, że Ty artystyczna dusza Ćwieki zdobyłam rozbierając stary pasek na części pierwsze, a potem jeden obok drugiego powbijałam, żmudna robota, ale zajęło mi to jakąś godzinkę, może półtorej, nie pamiętam, robiłam to parę lat temu No i pomagałam sobie pilnikiem żeby dobrze wygiąć te ostre "końce", a na koniec pociągnęłam spodnią część paska bezbarwnym lakierem do paznokci, dla bezpieczeństwa, żeby nie darł mi ciuchów
Ale "moje dzieła"? Czy ja tu coś innego pokazywałam? Bo nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Podziwiam. Ja bym umarła bez nowych ciuchów, chyba powinnam pójść na.odwyk. Ale na razie staram się nie jeść słodyczy, więc dwa takie wielkie wyrzeczenia na raz to by było zabójstwo

Chętnie bym obejrzała Wasze stylizacje
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja bez coraz to nowych kosmetyków do włosów. Gdybym nie wciągnęła się od lipca '12 we włosomaniactwo, miałabym górę ciuchów, a tak - coś za coś. Ale staram się, naprawdę robię dla nich wiele od lipca, a na razie nie bardzo chcą mi się odwdzięczyć, i to trochę frustrujące
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Ja wolę nie kupować ciuchów, niż zrezygnować ze słodyczy. I tak jestem z siebie dumna, bo nie jem już tyle chipsów i frytek.
Też bym chętnie pooglądała Wasze zestawy.
Sama ostatnio się nie ubieram wybitnie fantazyjnie. Ot, czarne spodnie i do tego koszula w kratę, albo czarny sweter. To wszystko wina tej zimy, nawet spódnic mi się nosić nie chce.
No i wymarzyłam sobie skórzane spodnie i nie wydaję kasy, tylko szukam tych spodni.
Ja się tu wolę nie pokazywać, nie umiem się jakoś super ubrać i jeszcze by mnie ktoś rozpoznał Ale Wasze też chętnie obejrzę.
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mi też nie chce się jakoś stroić przez zimę, czasu brak, nie dosypiam, obowiązków w pytę, to i nie chce mi się myśleć na strojem i pindrzeniem się Jeansy i sweter są wygodne, na dodatek jak jest ładny sweter to czegóż więcej chcieć trzeba?

Co do spodni - szukasz ze skóry naturalnej? Ja swoje trafiłam podczas wyprzedaży w Bershce za 29 zł Wstawiam w nich fotę. Ot, macie moją stylizację
Fajnie!

Red - wszystko mi się podoba, sama bym założyła, chociaż bym się nie zmieściła

***
Taki OT. Od kilku dni na każdej stronie, również tutaj, wyświetla się za każdym razem inf. o cookies. Wiecie co zmienić w ustawieniach przeglądarki żeby to się nie pojawiało? Strasznie mnie to wkurza i spowalnia ładowanie się stron. A niby w opcjach mam zaznaczone, żeby akceptował cookies, więc nie wiem o co kaman. Mam Firefoxa jakby co. Please help
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:53   #3573
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ale nie bolą Cię?
Nie wiem co oznacza takie strzykanie, ale generalnie kiedy kolana bolą zaleca się wzmocnić mięśnie okołokolanowe
Nie, nie bolą. A jak wzmocnić te mięśnie?

xestrellax, mi to wyskoczyło raz, dałam że akceptuję nowy regulamin i tyle
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:07   #3574
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
U mnie to jest proste - nie zarabiam, jadę na debecie Ostatnio jeśli wydaję to na kolorówkę, kosmetyki do paszczy i włosów. Z ciuchów kupiłam jedynie buty i oddałam marynarkę do krawcowej żeby skróciła, potem ją jakoś oćwiekuję.
Zestawy mogę wrzucić (stare fotki), z góry uprzedzam, że szału i oryginalności tutaj nie ma. Za kolorami nie przepadam (co innego różne odcienie czerni ), trzeci krzyżyk mi leci więc nie wypada ubierać się zbyt fikuśnie/młodzieżowo i ogólnie jak coś kupuję to żeby i do roboty się przydało a nie tylko zalegało w szafie oczekując imprezy
Muszę kiedyś zainwestować w fajną biżuterię.
Ale przyspamowałam fotkami
Masz świetną figurę i meeega długie nogi.
Zestawy świetne, najbardziej lubię takie proste, rockowe zestawy.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:18   #3575
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Red co prawda trumrok , ale ślicznie!
Sol dobra stylóweczka, prosty zestaw a jaki super no musimy się w końcu umówić na jakieś spotkanie!

dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image4xxl.jpg (56,7 KB, 81 załadowań)
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:22   #3576
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?
Fajny krój ma, przez chwilę zastanawiałam się nad tym, czemu tu są dwie kiecki. Brałabym.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:25   #3577
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Red co prawda trumrok , ale ślicznie!
Sol dobra stylóweczka, prosty zestaw a jaki super no musimy się w końcu umówić na jakieś spotkanie!

dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?
Ładna!
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 19:26   #3578
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

krój fajny, ale właśnie przez to, że wygląda jakby były to 2 różne kiecki nie podoba mi się
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:28   #3579
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Ładna!
Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
krój fajny, ale właśnie przez to, że wygląda jakby były to 2 różne kiecki nie podoba mi się
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Fajny krój ma, przez chwilę zastanawiałam się nad tym, czemu tu są dwie kiecki. Brałabym.
myślę tylko czy taka jakaś krótka nie jest bo do prostej bluzki może wyglądać za☠☠☠iście, tak myślę
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:37   #3580
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Świetne te zdjęcia, Red
Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Mi też przypadły do gustu
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Masz świetną figurę i meeega długie nogi.
Zestawy świetne, najbardziej lubię takie proste, rockowe zestawy.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
podobają mi się moje kolory w większości
Czarny z jaśniejszym czarnym

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Redhaired Witch, a ja chętniej oglądam Twoje zestawy niż jakiejśtam maffashion Bardzo fajne, więcej wiary w siebie!
Haha, po prostu nie doceniasz jej artystycznej wizji

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
A ja bez coraz to nowych kosmetyków do włosów. Gdybym nie wciągnęła się od lipca '12 we włosomaniactwo, miałabym górę ciuchów, a tak - coś za coś. Ale staram się, naprawdę robię dla nich wiele od lipca, a na razie nie bardzo chcą mi się odwdzięczyć, i to trochę frustrujące

Red - wszystko mi się podoba, sama bym założyła, chociaż bym się nie zmieściła

Taki OT. Od kilku dni na każdej stronie, również tutaj, wyświetla się za każdym razem inf. o cookies.
1. jakie masz hity?
2. dzięki, taa
3. też mi wyskoczyło, zaznaczyłam kwadracik, kliknęłam akceptuj i się skończyło.



Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Red co prawda trumrok , ale ślicznie!

dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?

Ładna, słitaśna ale pozytywnie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:38   #3581
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ojej, miło mi strasznie, szczególnie, że wiem, że Ty artystyczna dusza Ćwieki zdobyłam rozbierając stary pasek na części pierwsze, a potem jeden obok drugiego powbijałam, żmudna robota, ale zajęło mi to jakąś godzinkę, może półtorej, nie pamiętam, robiłam to parę lat temu No i pomagałam sobie pilnikiem żeby dobrze wygiąć te ostre "końce", a na koniec pociągnęłam spodnią część paska bezbarwnym lakierem do paznokci, dla bezpieczeństwa, żeby nie darł mi ciuchów
Ale "moje dzieła"? Czy ja tu coś innego pokazywałam? Bo nie pamiętam
Właśnie tak mi się kojarzyło, że wstawiałaś fotki jakiś poprzerabianych rzeczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie, nie bolą. A jak wzmocnić te mięśnie?
Ćwiczeniami Np. wypady, czy tam wykroki w przód z obciążeniem. Tu jest fajny atlas ćwiczeń, można robić z hantlami w ręku :
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Red co prawda trumrok , ale ślicznie!
Sol dobra stylóweczka, prosty zestaw a jaki super no musimy się w końcu umówić na jakieś spotkanie!
Dzięki! A Ty też z Wawki?

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?
Nie w moim stylu (bo spódnic nie lubię ), ale tak ogólnie to ładna, nie można się do niczego przyczepić
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 19:41   #3582
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się kojarzyło, że wstawiałaś fotki jakiś poprzerabianych rzeczy


Ćwiczeniami Np. wypady, czy tam wykroki w przód z obciążeniem. Tu jest fajny atlas ćwiczeń, można robić z hantlami w ręku :
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp


Dzięki! A Ty też z Wawki?


Nie w moim stylu (bo spódnic nie lubię ), ale tak ogólnie to ładna, nie można się do niczego przyczepić
ja słoik, ale od paru lat warszawski
to może ją kupię... prześpię się z tą myślą jeszcze, czy dupsko nie będzie w niej za duże
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:44   #3583
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Mi się wydaje, że takie spódnice akurat ukrywają "dupsko"
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:11   #3584
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Przecież szyfon cieniuteńki jest i zwiewny... jesienią i zimą to zimno trochę
W Rossmanie Owszem, wiadomo, że Inglot czy np. Essie mają więcej kolorów ale to zupełnie inna półka cenowa, więc nie ma co porównywać. A Essence? No nie wiem, wydaje mi się, że mają podobną ofertę jeśli chodzi o ilość odcieni. W każdym razie czytałam wiele złego o ich lakierach i mnie nie zachęcają.
cieniutki i zwiewny, ale mi to nie przeszkadza nakładam jakiegoś swetrowego waterfalla i już a w pomieszczeniach przeważnie go zdejmuję.

jeśli chodzi o lakiery ja używam między innymi miss sporty i essence i nie widzę między nimi różnicy jeśli chodzi o trwałość itd
Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Ależ ostatnio zaszalałam w lumpie. Kupiłam parę rzeczy na wiosnę (parę to mało powiedziane ), m.in. czarno-bordowy trencz, skórzane spodnie, tregginsy, tunikę z pagonami, koronkową bokserkę i letnią koszulkę wiązaną w pasie. Odmówiłam sobie chabrowej bluzki z dżetami w czaszki. Dziwnie leżała - rękawy obcisłe, a reszta luźna.
Proszę już niczym nie kusić.
pokazuj pokazuj

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Red co prawda trumrok , ale ślicznie!
Sol dobra stylóweczka, prosty zestaw a jaki super no musimy się w końcu umówić na jakieś spotkanie!

dziewczyny a ja tak tradycyjnie z pytaniem...ładna?
gdyby nie ta kokarda...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:05   #3585
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
pokazuj pokazuj
Na lumpkowym wstawiałam fory, sorry za jakość (i tę zjechaną podłogę w studenckim mieszkaniu). W załączniku wybrane łowy.

A tak sobie czytam o ćwiczeniach, dietach i stwierdzam, że moje sadło jest wynikiem niekończącej się zimy, a po dywanie tarzać się nie będę. Jak będzie ciepło, pospaceruję, pojeżdżę na rowerze i przejdzie mi ochota na kaloryczne potrawy, więc sadło powinno zniknąć. Myślę, że u większości ludzi reakcją na zimę jest zasiedzenie, które wzbrania przed nadmiernym zużyciem energii, i gromadzenie tłuszczu, by ogrzać organizm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz.jpg (38,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czlowiek.jpg (78,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kombi.jpg (86,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boks.jpg (59,6 KB, 38 załadowań)
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2013-03-28 o 21:07
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:39   #3586
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Na lumpkowym wstawiałam fory, sorry za jakość (i tę zjechaną podłogę w studenckim mieszkaniu). W załączniku wybrane łowy.

A tak sobie czytam o ćwiczeniach, dietach i stwierdzam, że moje sadło jest wynikiem niekończącej się zimy, a po dywanie tarzać się nie będę. Jak będzie ciepło, pospaceruję, pojeżdżę na rowerze i przejdzie mi ochota na kaloryczne potrawy, więc sadło powinno zniknąć. Myślę, że u większości ludzi reakcją na zimę jest zasiedzenie, które wzbrania przed nadmiernym zużyciem energii, i gromadzenie tłuszczu, by ogrzać organizm.
super łowy Kolor włosów naturalny? Świetny

Ja mam plan, żeby biegać jak będzie ciepło... zobaczymy
Aaaa... jakie sadło :O? szczupła dziewczyna i takie durnoty gada
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 23:05   #3587
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Na lumpkowym wstawiałam fory, sorry za jakość (i tę zjechaną podłogę w studenckim mieszkaniu). W załączniku wybrane łowy.

A tak sobie czytam o ćwiczeniach, dietach i stwierdzam, że moje sadło jest wynikiem niekończącej się zimy, a po dywanie tarzać się nie będę. Jak będzie ciepło, pospaceruję, pojeżdżę na rowerze i przejdzie mi ochota na kaloryczne potrawy, więc sadło powinno zniknąć. Myślę, że u większości ludzi reakcją na zimę jest zasiedzenie, które wzbrania przed nadmiernym zużyciem energii, i gromadzenie tłuszczu, by ogrzać organizm.
Wiele osób ma po prostu spowolniony metabolizm, i gromadzi tkankę tłuszczową, czy to zima, czy wakacje, np. jedna moja koleżanka... Strasznie ciężko jej schudnąć, spacery nie wystarczą... Trzeba po prostu robić wszystko, by metabolizm przyspieszył, sport w tym bardzo pomaga A Ty masz spoko figurę, ładne nogi, jakie tam sadło Płaszcz świetny!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 02:06   #3588
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Wrzucam kilka paznokciowych inspiracji w rockowych (mniej lub bardziej) klimatach Ja niestety póki co czekam aż moje paznokcie będą w lepszym stanie, żeby móc je malować na odważniejsze kolory niż beż.. Testuję kolejną odżywkę, która pewnie niestety da tyle co inne, czyli nic..

Szkoda, że można za jednym razem dodać tylko 10 zdjęć Mam jeszcze kilka, ale nie będę zaspamowywać wątku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Day 3 (03).jpg (43,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Day 1 (02).jpg (51,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3027BronzeNailStamping.jpg (32,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1042BlackMatte.jpg (31,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2024AEnglandJaneEyreSwatch.jpg (29,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 893NeutralMash.jpg (52,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 228392_458684180835610_1701025839_n.jpg (28,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wet-n-wild-everybody-lov.jpg (49,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mcb1t5tkBt1qjoc9uo1_500.jpg (49,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier.jpg (19,1 KB, 41 załadowań)
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 08:10   #3589
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
super łowy Kolor włosów naturalny? Świetny

Ja mam plan, żeby biegać jak będzie ciepło... zobaczymy
Aaaa... jakie sadło :O? szczupła dziewczyna i takie durnoty gada
Dziękuję, kolor włosów naturalny. Nie odważyłabym się ich pofarbować.
Sadło osiadło na brzuchu. I mówię to szczerze, dobrze go jedynie maskuję.
Czekam z utęsknieniem na lato, będę dużo jeździć na rowerze - uwielbiam objeżdżać jakieś podmiejskie chaszcze i rzekę.


Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiele osób ma po prostu spowolniony metabolizm, i gromadzi tkankę tłuszczową, czy to zima, czy wakacje, np. jedna moja koleżanka... Strasznie ciężko jej schudnąć, spacery nie wystarczą... Trzeba po prostu robić wszystko, by metabolizm przyspieszył, sport w tym bardzo pomaga A Ty masz spoko figurę, ładne nogi, jakie tam sadło Płaszcz świetny!
Dzięki za miłe słowa. Na spowolniony metabolizm pomagają niektóre herbatki (czerwona pu-erh - chyba się w nią zaopatrzę na święta), jogurty naturalne, kawa i... jak podają producenci na opakowaniu - nadmiar gum do żucia.
Co do nóg mych - w stosunku do brzucha są cienkie. Na zdjęciu i tak jakoś grubo wyszły, bo miałam dwuwarstwowe legginsy, czego nie da się uniknąć, gdy Wielkanoc będzie biała. U Was też taka śnieżyca? Aż się do domu nie chce wracać (iść na pociąg).
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2013-03-29 o 08:21 Powód: dopisek
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 10:04   #3590
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale przyspamowałam fotkami
Super foty, masz świetna figurę

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka paznokciowych inspiracji w rockowych (mniej lub bardziej) klimatach Ja niestety póki co czekam aż moje paznokcie będą w lepszym stanie, żeby móc je malować na odważniejsze kolory niż beż.. Testuję kolejną odżywkę, która pewnie niestety da tyle co inne, czyli nic..

Szkoda, że można za jednym razem dodać tylko 10 zdjęć Mam jeszcze kilka, ale nie będę zaspamowywać wątku.
Niektóre ładne stylizacje paznokci, chciałabym móc u siebie coś takiego zrobić, ale niestety co chwilę się łamią, pękają. Też już masę odżywek wypróbowałam., ale chwilowy efekt to dawało.
Teraz zrobiły się mocniejsze i wydaje mi się, ze to po kremie do rąk, bo jak go stosowałam to tak jakby szybciej rosły i mniej się łamały, ale muszę kupić druga tubę, żeby to sprawdzić.
A bez wątpienie najlepszą odżywką dla paznokci była ciąża, wtedy mogłam się poszczycić szponami
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:08   #3591
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ja mam długie paznokcie ale prawie zawsze pomalowane na czarno. Chciałabym czarny matowy lakier.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:14   #3592
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja mam długie paznokcie ale prawie zawsze pomalowane na czarno. Chciałabym czarny matowy lakier.
Można kupić preparat do zmatowienia lakieru. Najpierw się maluje lakierem, a potem tym preparatem.
Też go chce kupić, ale nie mieli ostatnio i czekam na dostawę.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:18   #3593
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Wiem ale myślałam że jest taki z essence ale nie znalazłam go nigdzie. I nie wiem gdzie i jaki inny mogłabym kupić.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:21   #3594
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

na paznokcie podobno hitem jest teraz odzywka eveline 8 in 1, już kilka koleżanek mi mówiło że im bardzo pomogła, ja jeszcze nie spróbowałam ale jak się na nią napatoczę to kupię

Trupiegi nic nie mów o pogodzie błagam u mnie własnie prószy. lubię zimę ale nie z wiatrem i deszczem który nas podobno czeka w weekend

Rosemarie, dawaj zdjęć więcej fajne paznokcie, takie jak na ostatnim zdjęciu czasami sobie robię

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wiem ale myślałam że jest taki z essence ale nie znalazłam go nigdzie. I nie wiem gdzie i jaki inny mogłabym kupić.
bo pewnie już je wycofali, ten top coat matujący z essence był jakies rok - dwa lata temu. ale taki sobie był, miałam go. zostawiał dziwne białe kropki a do tego lakier odpryskiwał wtedy po dniu
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:24   #3595
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wiem ale myślałam że jest taki z essence ale nie znalazłam go nigdzie. I nie wiem gdzie i jaki inny mogłabym kupić.
Ja pytałam na dwóch stoiskach z lakierami w centrum handlowym i w dwóch czekali na dostawę. Tylko nie pamiętam co to za firma była. Na pewno żadna z tych popularnych.Na pewno jak popytasz będą miec w drogerii.
Bardzo mi się podoba wygląd lakieru po przejechaniu takim preparatem. Przynajmniej na zdjęciu to fajnie wyglądało.
Nie koniecznie te srebrne wstawki, ale ta matowa czerń super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manicure-czarny-mat-73402140.jpg (27,1 KB, 38 załadowań)
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:26   #3596
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Preparaty matujące mają w swojej ofercie m.in. flormal czy essence. W temacie jakości się nie wypowiem, bo nigdy podobnego produktu nie testowałam, jakoś nie mogę się przekonać do matu na paznokciach. U innych mi się to nawet podoba, ale u siebie niekoniecznie.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:34   #3597
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Eveline 8w1 miałam ale to nie jest odzywka dla mnie. łamały mi się po niej paznokcie. ja używam odzywki z essence i to jest mój numer jeden

Właśnie matowy czarny jest strasznie ładny. Może poszukam go gdzieś.

Patrze na foto tych paznokci i tęsknie za kwadratami ja teraz mam zaokrąglone bo kwadraty się zawsze łamią, prędzej czy później.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Te paznokcie które wstawiłaś emii ta laska pomalowała ManGlaze, Matte is a Murder
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:39   #3598
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Na lumpkowym wstawiałam fory, sorry za jakość (i tę zjechaną podłogę w studenckim mieszkaniu). W załączniku wybrane łowy.
Ostatnia koszulka

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Super foty, masz świetna figurę
Dzięki

Podziwiam osoby, którym chce się malować paznokcie, u mnie lakier wytrzymuje jeden dzień (może używam kiepskich, np. Essence) więc sobie darowałam. Poza tym irytują mnie paznokcie dłuższe niż 2 mm, nic nie umiem takimi zrobić. I jak tu żyć
Kiedyś nawet malowałam na czarno ale to było straszne, codziennie poprawki, czekanie pół godziny aż wszystkie warstwy wyschną...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:41   #3599
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Te paznokcie które wstawiłaś emii ta laska pomalowała ManGlaze, Matte is a Murder
Tylko na amazonie wyskakują , że można kupić, albo ja źle szukam
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:42   #3600
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

U mnie lepiej od klasycznych odżywek sprawdzają się oleje, być może dlatego, że moje paznokcie są bardzo twarde, ale suche i mało elastyczne. Wczoraj na laboratorium zahaczyłam i złamałam jeden, w konsekwencji wszystkie poszły do kasacji. A szkoda, bo udało mi się już wyhodować długie. Jedyny pozytyw, że ta różowa część sięga mi nieomal do samego opuszka.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.