Czy mogę być w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-31, 10:01   #1
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110

Czy mogę być w ciąży?


Od 1 listopada przyjmuję tabletki yaz. Do tej pory od czasu do czasu piłam herbate miętowo-melisową na uspokojenie, brałam apap i orofar. Nie wymiotowałam, nie miałam biegunek. Tabletki przyjmowałam jak z zegarkiem w ręcę. Nie zapomniałam o żadnej.
3 marca miałam stosunek..TŻ nie skończył we mnie, a na zewnątrz.
9 marca od rana bardzo bolała mnie głowa, tak uciskowo i zywmiotowałam. Źle się czułam, poszłam spać. Przez kolejne dni też miałam mdłości..wymioty czasem, zaparcia, naprzemiennie z biegunką. Czasem stolce z krwią, ze śluzem. Ciągle mi się odbijało, tak pusto. Zawsze dostawałam regularnie krwawienie z odstawienia. Zawsze na 4 dzień. Teraz też dostałam, pobolewał mnie brzuch, krwawienie było 'normalne',raczej obfite, ze skrzepami. Trwało około 6 dni. Czasem pobolewają mnie jelita. "jeździ mi w brzuchu". Od wczoraj zaczęły mnie boleć węzły chłonne pod pachami, co czasem daje wrażenie bólu piersi, ale jednak gdy dotykam ich..one nie bolą, a okolice pach. Dziś od rana mam biegunkę, wymiotowałam żółcią, bo nie chce mi się jeść. Odbija mi się.
Czy może być to ciąża?


2 kwietnia wykonałam test ciążowy - wynik negatywny. 'felerny' stosunek odbył się 3 marca. Czy do tej pory ciąża zostałaby wykryta? Czy ten test dał wiarygodny wynik?
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2013-04-04 o 08:05
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:04   #2
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Raczej uboczny skutek brania leków antykoncepcyjnych.
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:07   #3
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Hmm..
ktoś jeszcze się wypowie?


a co do Twojego postu..tak się zastanowiłam..biorę ten lek od 1 listopada 2012 do teraz..
i od 9 marca zaczęło mi się nagle robić tak źle..później, gdy przyszedł czas na tabletki placebo..przyjmowałam je przez 4 dni..okres 4 dnia się pojawił, tzn.'krawienie z odstawienia' i faktycznie..miałam wrażenie, że w trakcie tych 4 dni czułam się lepiej..myślałam, że może sobie tylko wmawiam, ale może jednak nie..
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2013-03-31 o 10:11
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:11   #4
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

I objawy na to wskazują nie tylko z czysto teoretycznego punktu widzenia, ale ja sama biorąc leki antykoncepcyjne (brałam i biore je na coś zupełnie innego, ale mają działanie antykoncepcyjne) miałam i nadal miewam objawy wyniszczenia ukłądu pokarmowego (jelit) typu biegunki, zaparcia, bóle w brzuchu. Tak samo mam z węzłami chłonnymi - ogólnie większość objawów, które tu wymieniłaś sama miałam i mam teraz podczas brania leków antykoncepcyjnych (czekam aż w końcu lekarz powie mi, że jestem w pełni zdrowa i nie będe musiałą tego świńśtwa brać).

A biore ten syf od ponad roku czasu.

Edytowane przez juritka_94
Czas edycji: 2013-03-31 o 10:13
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:21   #5
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Czyli ciąża jest raczej niemożliwa? Naprawdę pilnowałam, by "warunki" dla tych tabletek były idealne. No i partner nie skończył w środku.

Co radzisz? Może przestanę je brać chociaż przez tydzień i wtedy sprawdzę, czy to wszystko spowodowane jest właśnie tym lekiem, czy nie. Ale..właśnie, gdy napisałaś o tym..tak pomyślałam, że w okresie brania tabletek placebo poczułam sie lepiej, miałam krwawienie, ale przybyło mi sił..pobolewał lekko brzuch, ale to jak zawsze..a poza tym - było lepiej.

Moja p.ginekolog wzięła sobie urlop, nie chcę jej zawracać głowy w tym czasie. Zadzwonię 10 kwietnia.
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2013-03-31 o 10:24
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:26   #6
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Nie znam Twego leku, więc nie wiem ile będzie wynosił okres rekonwalestencji dla Twego organizmu (mój lek jest wręcz toksyczny dla organizmu i ciężki, więc po odstawieniu będe musiała robić sobie "detoks" różnymi dietami). Ciąża to to nie jest bo podczas ciąży masz zupełnie inne objawy.

Zmień leki na lepsze zamienniki, poproś o to swojego ginekologa. Ja ogólnie jestem przeciwniczką chemicznej antykoncepcji i gdyby nie przymus u mnie to bym nie brała nigdy żadnej chemii do swego organizmu.
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:29   #7
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Od 1 listopada przyjmuję tabletki yaz. Do tej pory od czasu do czasu piłam herbate miętowo-melisową na uspokojenie, brałam apap i orofar. Nie wymiotowałam, nie miałam biegunek. Tabletki przyjmowałam jak z zegarkiem w ręcę. Nie zapomniałam o żadnej.
3 marca miałam stosunek..TŻ nie skończył we mnie, a na zewnątrz.
9 marca od rana bardzo bolała mnie głowa, tak uciskowo i zywmiotowałam. Źle się czułam, poszłam spać. Przez kolejne dni też miałam mdłości..wymioty czasem, zaparcia, naprzemiennie z biegunką. Czasem stolce z krwią, ze śluzem. Ciągle mi się odbijało, tak pusto. Zawsze dostawałam regularnie krwawienie z odstawienia. Zawsze na 4 dzień. Teraz też dostałam, pobolewał mnie brzuch, krwawienie było 'normalne',raczej obfite, ze skrzepami. Trwało około 6 dni. Czasem pobolewają mnie jelita. "jeździ mi w brzuchu". Od wczoraj zaczęły mnie boleć węzły chłonne pod pachami, co czasem daje wrażenie bólu piersi, ale jednak gdy dotykam ich..one nie bolą, a okolice pach. Dziś od rana mam biegunkę, wymiotowałam żółcią, bo nie chce mi się jeść. Odbija mi się.
Czy może być to ciąża?
Na pewno w ciąży nie jesteś
Bardziej martwiące są stolce z krwią, zaparcia, biegunki bo to może świadczyć o jakimś problemie gastrologicznym. Byłaś u internisty?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 10:37   #8
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

To mój pierwszy lek tego typu. Przestrzegałam wszystkich zasad, więc tak 'rozumowo' raczej ciąża to to nie jest. Miałam wcześniej robione badania, ale wiadomo, że 100% gwarancji nie ma, że akurat ten lek będzie odpowiedni dla mnie. Trzeba metodą prób i błędów. Chyba na razie naprawdę odstawia, jeśli nawet nie on jest przyczyną, ale w sumie..
"Możliwe działanie niepożądane, występują u 1 do 10 na każde 100 osób:
ból głowy, nudności, ból piersi, wahania nastrojów,etc."

Do tego..suchość pochwy i praktycznie zerowa ochota na seks. Kiedyś miałam znacznie wyższe libido. A nic z 'nim' nie robiłam, oprócz przyjmowania tych tabletek. Jakoś wcześniej nie pomyślałam o tych tabletkach i ich ubocznych skutkach. Myślalam, że skoro od początku było ok..regularne krwawienia, jak w zegarku i ogólnie dobre samopoczucie to tak już będzie.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Na pewno w ciąży nie jesteś
Bardziej martwiące są stolce z krwią, zaparcia, biegunki bo to może świadczyć o jakimś problemie gastrologicznym. Byłaś u internisty?
Wczoraj miałan naprzemienne ciepło - zimno, byłam blada jak ściana i wylądowałam w szpitalu. Badania (ekg, morfologia, ciśnienie)..ciśnienie: 140/80, ale to pewnie z nerwów. Słabo mi było i ciągle 'jeździło' mi w brzuchu. Przez te wymioty, biegunki - odwodniłam się, mimo,że brałam od czasu do czasu orsalit i starałam sie dużo pić. Dostałam kroplówkę. I dziś mnie wypisali do domu. Przepisano mi Lactoral, Linex forte i Ranigast..od czasu do czasu espumisan i metoclopramid. No i tyle..


A tabletki dostałam, bo to popularna metoda, duży wybór na rynku no i dość wysoka skuteczność. Wcześniej były prezerwatywy + partner nie kończył we mnie, ale okazało się, że nie jest to dobra metoda, też z powodu mojego uczulenia na lateks i 'niewygody'.
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2013-03-31 o 10:40
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:38   #9
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Od 1 listopada przyjmuję tabletki yaz. Do tej pory od czasu do czasu piłam herbate miętowo-melisową na uspokojenie, brałam apap i orofar. Nie wymiotowałam, nie miałam biegunek. Tabletki przyjmowałam jak z zegarkiem w ręcę. Nie zapomniałam o żadnej.
3 marca miałam stosunek..TŻ nie skończył we mnie, a na zewnątrz.
9 marca od rana bardzo bolała mnie głowa, tak uciskowo i zywmiotowałam. Źle się czułam, poszłam spać. Przez kolejne dni też miałam mdłości..wymioty czasem, zaparcia, naprzemiennie z biegunką. Czasem stolce z krwią, ze śluzem. Ciągle mi się odbijało, tak pusto. Zawsze dostawałam regularnie krwawienie z odstawienia. Zawsze na 4 dzień. Teraz też dostałam, pobolewał mnie brzuch, krwawienie było 'normalne',raczej obfite, ze skrzepami. Trwało około 6 dni. Czasem pobolewają mnie jelita. "jeździ mi w brzuchu". Od wczoraj zaczęły mnie boleć węzły chłonne pod pachami, co czasem daje wrażenie bólu piersi, ale jednak gdy dotykam ich..one nie bolą, a okolice pach. Dziś od rana mam biegunkę, wymiotowałam żółcią, bo nie chce mi się jeść. Odbija mi się.
Czy może być to ciąża?

A czy ja wyglądam na test ciążowy? KOcham stawiać diagnozy przez Internet. Rozumiem, że taka diagnoza byłaby dla Ciebie wiarygodna? Gratuluję.

Jeśli masz wątpliwości co do ciąży - zrob test i nie zasłaniaj się urlopem ginekologa. Na świecie są inni lekarze.

Po 2, idź do lekarza i zbadaj się - bo MY NIE JESTEŚMY LEKARZAMI, NIE WIEMY CO CI JEST. Może to być ciąża, choroba albo bardzo ciężka choroba. STrzelaj sobie, jeśli masz ochotę.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:02   #10
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Jeszcze jedno pytanie.
Nie pomyślałam 'źle' o tych tabletkach, ponieważ listopad - luty było wszystko ok.
To możliwe, żeby skutki uboczne pojawiły się dopiero w marcu? Po kilku opakowaniach, a nie na początku? Organizm powinien niby się już przyzwyczaić.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:10   #11
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie.
Nie pomyślałam 'źle' o tych tabletkach, ponieważ listopad - luty było wszystko ok.
To możliwe, żeby skutki uboczne pojawiły się dopiero w marcu? Po kilku opakowaniach, a nie na początku? Organizm powinien niby się już przyzwyczaić.
Moje tabletki przez ponad 10 miesiecy nie dawały żadnych skutków ubocznych, dopiero od jakiegos czasu zaczely o sobie dawac znak. Wiem - sama sie dziwilam i balam sie, ze choruje poważnie, ale tak to dziala. Po prostu to jest chemia, ktora przyjmowana ciagle niszczy organizm - dlatego branie pigulek uwazam za zło dla organizmu.
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 11:17   #12
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Napisałam,mimo świąt, sms do mojej p.ginekolog. Odpisała, że ryzyko ciąży jest równe opadom różowego śniegu. Napisała też, że mam po prostu odstawić ten lek, a we wtorek, jeśli do tego czasu będzie chociaż minimalnie się poprawiać, przyjechać na wizytę.

A jakie Ty dokładnie masz objawy, jeśli można wiedzieć?
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:27   #13
doradorka
Raczkowanie
 
Avatar doradorka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Nie rozumiem dziewczyn, które tak bardzo boją się czy aby nie są w ciąży, a nie zamartwią się, że te wszystkie objawy mogą być oznaką choroby, a na pewno nie ciąży, masakra.
doradorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:34   #14
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Napisałam,mimo świąt, sms do mojej p.ginekolog. Odpisała, że ryzyko ciąży jest równe opadom różowego śniegu. Napisała też, że mam po prostu odstawić ten lek, a we wtorek, jeśli do tego czasu będzie chociaż minimalnie się poprawiać, przyjechać na wizytę.

A jakie Ty dokładnie masz objawy, jeśli można wiedzieć?

Bóle brzucha bardzo intensywne (miałam je od dzieciństwa, ale teraz są jeszcze mocniejsze), biegunki (żółta barwa), zaparcia, wzdęcia, dźwięki w brzuchu, osowiałość, otępienie, nastroje depresyjne (znów atakuje mnie), no i widze zaburzenia w układzie nerwowym (nasilenie tików). Prócz tego mam jeszcze wiele objawów (węzły chłonne, ostry kaszel i inne dolegliwości płucne), skrajne wahania nastrojów, ale te ostatnie wynika znów z czegoś innego - wiem, wiem moje zdrowie jest dziurawe jak ser szwajcarski

Spadek libido również miałam, ale zwiększono mi dawkę estradiolu (jestem na HTZ do konca zycia), wiec leki atykoncepcyjne miały również wpływ u mnie na popęd.

Aż chciałabym, aby moje zdrówko było jak dawniej

Edytowane przez juritka_94
Czas edycji: 2013-03-31 o 11:37
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:44   #15
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez doradorka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dziewczyn, które tak bardzo boją się czy aby nie są w ciąży, a nie zamartwią się, że te wszystkie objawy mogą być oznaką choroby, a na pewno nie ciąży, masakra.
Zgadzam sie, jestem przerazona, dziewczyna ma bardzo powazne objawy chorobowe i szuka w nich ciazy w jakis pokretny sposob. Na Twoim miejscu internista i prawdopodobnie proktolog. A nie tam ciaza. I watpie zeby to byly skutki uboczne tabletek...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:54   #16
mysiakowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 67
Dot.: Odp: Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Ja biore yaz już prawie 2 lata. Z tego co wiem są to jedne z najsłabszych tabletek antykoncepcyjnych na rynku. Ja nie mam prawie zadnych większych objawów ubocznych prócz tego, że mam problem z zrzuceniem paru kilo. Poproś panią ginekolog o inne tabsy i szukaj dotąd aż znajdziesz jakieś, które ci nie szkodzą, chociaż musisz wziąć również pod uwagę, że twój organizm może nie tolerować chemicznej antykoncepcji.
mysiakowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:10   #17
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Poświęć 10 -15 zł i kup test . To chyba lepsze niż zadawanie retorycznych pytań na forum.
Poza tym jak dla mnie objawy które opisujesz są czymś innym niż skutkami ubocznymi od przyjmowania tapsów.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.



Edytowane przez GagaFace
Czas edycji: 2013-03-31 o 13:12
GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 15:37   #18
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

wymiotowałas żółcią? krwiste biegunki? wiesz to nie sa zbyt dobre objawy, powinnaś pójść do lekarza...
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 16:15   #19
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Idź do lekarza. Ja miałam podobne objawy do Twoich i okazało się że to była mononukleoza... W ciąży nie jesteś.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 16:24   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

jakoś wątpię, żeby siedziały tutaj tłumy lekarzy. chociaż nawet i lekarze nie stawialiby diagnozy bez zbadania pacjenta.
jak zastanawiasz się nad ciążą to robisz test a nie pytasz obcych bab na forum.
IDŹ DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 00:49   #21
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
A tabletki dostałam, bo to popularna metoda, duży wybór na rynku no i dość wysoka skuteczność. Wcześniej były prezerwatywy + partner nie kończył we mnie, ale okazało się, że nie jest to dobra metoda, też z powodu mojego uczulenia na lateks i 'niewygody'.
Dlaczego nie założysz spirali antykoncepcyjnej?:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=31799
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:13   #22
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Ja to jestem zdania,że w ciąży na pewno nie jesteś Może czas przejść się do lekarza,bo to objawy jakiegoś choróbska mogą być?
W ciążę nie jest tak łatwo zajść,szczególnie biorąc tabletki
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:42   #23
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Wykonałam wczoraj test ciążowy. Od stounku (3.03) minęło trochę czasu.
Czy ten odstęp czasu daje wiarygodny wynik testu ciążowego? Wyszedł ewidentnie negatywny.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:09   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Wykonałam wczoraj test ciążowy. Od stounku (3.03) minęło trochę czasu.
Czy ten odstęp czasu daje wiarygodny wynik testu ciążowego? Wyszedł ewidentnie negatywny.
Tak, daje wiarygodny wynik.
Byłaś u lekarza? Serio nie widzisz, że te objawy wróżą coś niedobrego, wcale nie ciążę.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:31   #25
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

ty nie martw się ciążą tylko krwią w stolcu ,przekrój chorób jest bardzo duży od salmonelli do raka jelita grubego
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:44   #26
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tak, daje wiarygodny wynik.
Byłaś u lekarza? Serio nie widzisz, że te objawy wróżą coś niedobrego, wcale nie ciążę.
Zgadzam się
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:42   #27
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Byłam u lekarza. Jasne,że tak. Po tygodniu od pojawienia się objawów. Na początku myślałam,że to grypa jelitowa i przejdzie max.po tygodniu, ale nie. Poszlam do lekarza, dal mi kroplówkę, ranigast i "trzeba przeczekac". Wczoraj też byłam.Stwierdził ostrą infekcję bakteryjną. Dostałam leki, póki co..chociaż o 1% lepiej.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:33   #28
Melie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Jeżeli bierzesz prawidłowo tabletki anty, nie powinnaś zajść w ciążę!!! Dla pewności możecie jeszcze użyć prezerwatywy.
Na pewno po takim długim czasie można odczuć negatywne skutki stosowania tych tabletek?

Jeżeli nie jesteś gotowa na wychowanie dziecka albo jego aborcję i nie masz pewności co do waszego zabezpieczenia, zapomnij o seksie.

Życzę zdrowia!
Melie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 21:24   #29
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Od 1 listopada przyjmuję tabletki yaz. Do tej pory od czasu do czasu piłam herbate miętowo-melisową na uspokojenie, brałam apap i orofar. Nie wymiotowałam, nie miałam biegunek. Tabletki przyjmowałam jak z zegarkiem w ręcę. Nie zapomniałam o żadnej.
3 marca miałam stosunek..TŻ nie skończył we mnie, a na zewnątrz.
9 marca od rana bardzo bolała mnie głowa, tak uciskowo i zywmiotowałam. Źle się czułam, poszłam spać. Przez kolejne dni też miałam mdłości..wymioty czasem, zaparcia, naprzemiennie z biegunką. Czasem stolce z krwią, ze śluzem. Ciągle mi się odbijało, tak pusto. Zawsze dostawałam regularnie krwawienie z odstawienia. Zawsze na 4 dzień. Teraz też dostałam, pobolewał mnie brzuch, krwawienie było 'normalne',raczej obfite, ze skrzepami. Trwało około 6 dni. Czasem pobolewają mnie jelita. "jeździ mi w brzuchu". Od wczoraj zaczęły mnie boleć węzły chłonne pod pachami, co czasem daje wrażenie bólu piersi, ale jednak gdy dotykam ich..one nie bolą, a okolice pach. Dziś od rana mam biegunkę, wymiotowałam żółcią, bo nie chce mi się jeść. Odbija mi się.
Czy może być to ciąża?
nie
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:38   #30
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Tak w ogóle to ten pierwszy lekarz, powiedział: "a może to zatrucie minie za 9 miesięcy?" i stąd te moje pytanie.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.