Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł ma mieć następna część wątku Mam lipcowo- sierpniowych?
Mamusie lipiec- sierpień 2013 cz. 11 4 8,70%
Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- cz.11 15 32,61%
Niechże nam tą wiosną zdrowo brzuszki rosną- Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 0 0%
porodówki wizja kusi, lecz - do lata czekać musim! - Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 4 8,70%
Wiosna, słonko jasno świeci, latem powitamy dzieci- Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 4 8,70%
Coraz bliżej, już jest z górki, rosną synki nam i córki- Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 9 19,57%
Wyprawke kompletowac najwyzszy czas -latem sie przyda dla kazdej z nas! Mamy VII-VIII 2013 cz.11 0 0%
Z wielkim trudem się toczymy, nic dziwnego- wnet rodzimy! Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 2 4,35%
Tydzień minie, miesiąc zleci, wnet urodzą się nam dzieci ! Mamy lipiec-sierpień 2013 cz.11 1 2,17%
Szybko kupuj bodziak, śpioszek- latem zjawi się Twój groszek ! Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 5 10,87%
Juz na wiosne przyszla pora - latem pojawi sie dzieciaczkow grupa spora! Mamy VII-VIII 2013 cz.11 0 0%
Coraz cięższe nasze brzuszki, więc już chcemy wozić wózki! Mamy lipiec/sierpień 2013 cz.11 2 4,35%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 11:40   #871
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Ja robiłam te badanie razem ze wszystkimi innymi podstawowymi już po 1 wizycie

Kurcze dzoan, aż się lepiej po Twoim opisie poczułam... wprost nie mogę się doczekać tego wyrywanie:brzydal :

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Piotrol
Petrol
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:42   #872
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Mąż zadzwonił, że jak wróci z pracy, to z niespodzianką i już nie mogę się na niczym skupić. Ciekawość mnie zżera, a oczywiście z niego nie dało się zupełnie nic wyciągnąć. No nic trzeba wytrzymać do 15:30
Ja też mam nadzieję, że mój przyjedzie z niespodzianką - czyli wszystkimi zakupami, które wpisałam mu na listę must have Bo mój lubi sobie wybierać, co jest ważne, a co mnie, a później nie mam mleka do naleśników

W ogóle dla usprawnienia zakupów zrobiłam mu listę z odpowiednią kolejnością, czyli który produkt spotyka na swojej drodze po kolei na spacerze po naszej biedronce
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:43   #873
Adriana07
Rozeznanie
 
Avatar Adriana07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 546
GG do Adriana07
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Ja już rezygnuję z wesela 25 maja. W sumie pobawić bym się mogła, ale wesele jest kawał drogi ode mnie, bo ponad 250 km w jedną stronę i jak pomyślę sobie o takiej podróży z wielkim brzuchem i może upałem, to zdecydowanie mi się odechciewa.



No my mamy bardzo blisko i to bardzo bliska koleżanka, która u nas też była więc chciaż pójdziemy posiedzieć
Chociaż zastanawiam się czy nie powiedzieć jej że na poprawiny tylko przyjdziemy bo byśmy jej miejsca nie blokowali w razie gdybym się zle czuła albo już rodziła

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem po wizycie. USG nie było.

Przytylam kolejne 2 kg czyli średnio kg na tydzien tyje od 19 t.c.
Lekarz pytał czy mi twardnieje brzuch czesciej niz 2x dziennie- zaskoczyl mnie pytaniem bo nie zwóricłam na to szczególnej uwagi.
Jedynie co to mam bardzo niskie ciśnienie, dzisiaj mialam 80/40, aż mnie sie pytali czy nie jest mi słabo, a ja sie czułam jak motylek na łące dzisiaj
Noi na nastepna wizyte krew, mocz, i toxo po raz drugi. I lekarz mówił o możliwości badania na HIV i HCV, czy robiłyście/robicie to badnie, mnie poinformował że to są dodatkowe badania, tóre można zrobić ale nei są one koniecznością.

No i dzieciak juz wypycha się znacznie ponad pepkiem, jeszcze troche a bedzie przy piersiach (powaznie).

W pracy dyrektorka bardzo sympatycznie ze mną pogadała, aż sie zdziwiłam i troche zatesknilam za moimi wychowankami, bardzo.
za wizytę, ja miałam te badania na pierwszej albo drugiej wizycie zlecone ale wydaje mi się ze lekarz mówił że one obowiązkowe są
__________________
Ten dzień - 25.06.2011

Uśmiech dziecka jest pierwszym owocem sensu ludzkiego istnienia.
Adriana07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:45   #874
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Petrol
Nie wiem, które gorsze

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Adriana07 Pokaż wiadomość
za wizytę, ja miałam te badania na pierwszej albo drugiej wizycie zlecone ale wydaje mi się ze lekarz mówił że one obowiązkowe są
Są obowiązkowe na 100%, bo lekarz, do którego chodziłam na początku na pewno nie zlecił by mi czegokolwiek nadprogramowo Pamiętam, jak próbowałam wyciągnąć od niego skierowanie na tsh, to nie dało rady nawet z moim urokiem osobistym
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:51   #875
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Dzień dobry,ja tylko przelotnie dziś Miałam obciążenie glukozą-na szczęście w domku na spokojnie Moja mama jest pielęgniarką i mi zrobiła to badanie w domku żebym miała komfortowo Muli mnie jeszcze i mdli ale grunt że mogłam poleżeć po wypiciu glukozy,bo jakoś lepiej mi zawsze jak leże po tym,źle się zawsze czuje po wypiciu. Chciałam się pożegnać,bo znikam na weekend (zjazd), być może wpadanę w pon lub wt do was jak się uda,ale nie obiecuję,bo będe miała napięty grafik (dużo rzeczy mam do załatwienia na poczatku tyg) no i tż chyba wpada w pon. Miłego weekendu wszystkim,papatki


PS. Trzymam za dzisiejsze wizyty i gratulacje zaczętych tygodni
jak fajnie, że w domciu do zobaczenia po weekendzie

Cytat:
Napisane przez kallisto89 Pokaż wiadomość
Hej brzuszeczki kochane! Wpadlam zeby powiedziec ze u nas wszystko w porzadku, slyszalam ze sie o mnie martwicie lapek nadal zepsuty, wiec dostepu do netu brak. Teraz pisze z tel ale juz mnie cos trafia bo ciagle cos sie przycina a strona laduje sie godzine, wrrrr.
Synys szaleje w brzuszku jak wariat. No i przegralam batalie o imie i bedzie po mysli meza czyli DOMINIK
Enleve dziekuje za wiad. na priv, bardzo mi milo ze o nas myslicie. Ja tez bardzo za wami tesknie
postaram sie jeszcze zajrzecale mam nadzieje ze lapek niedlugo ozdrowieje i zaczne spam na calego haha
oczywiscie gratuluje wizyt i trzymam kciuki za nastepne
my wizytujemy 18.04
o Dominiku też jakiś czas temu myślałam..ale mąż coś kręcił nosem mnie się podoba..

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
no ale co...dasz Lolowi..np. Piotruś....? to już nei będzie Lol:P

chcę jeszcze cały kwiecień, bo już nie mogę wysiedziec 8h przy kompie...tylko zobaczymy czy gin mi da to L4 czy bede musiała jakichś dziwnych argumentów użyć...
Ksywka mu przylgnęła, więc myślę, że jakiego by się nie dało, to Lol będzie Lolem .. będzie się przedstawiał "jestem Piotrek..dla przyjaciół i rodziny Lol"
Oo następna, która ostatni miesiąc zamierza pracować Jakby co to zmyślaj o kręgosłupie i oczach..wciskaj ile się da

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Mąż zadzwonił, że jak wróci z pracy, to z niespodzianką i już nie mogę się na niczym skupić. Ciekawość mnie zżera, a oczywiście z niego nie dało się zupełnie nic wyciągnąć. No nic trzeba wytrzymać do 15:30
Co najbardziej lubisz jeść?

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość

Kurcze dzoan, aż się lepiej po Twoim opisie poczułam... wprost nie mogę się doczekać tego wyrywanie:brzydal :
Łłłupsss... zagalopowałam się w opisach..wybacz
Ale na serio nie martw się (jeśli jeszcze mi w cokolwiek wierzysz )
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2013-04-05 o 11:52
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:51   #876
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Nie wiem, które gorsze

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


Są obowiązkowe na 100%, bo lekarz, do którego chodziłam na początku na pewno nie zlecił by mi czegokolwiek nadprogramowo Pamiętam, jak próbowałam wyciągnąć od niego skierowanie na tsh, to nie dało rady nawet z moim urokiem osobistym
to ja juz nic nie wiem, mi tylko mówił, ze jest możliwośc zrobienia tych badan, i czy zrobie je to zalezy ode mnie. Nie mam na to skierowania ani nic tylko informacje ze takie coś jest.

A nie wydaje mi sie zeby lekarz był jakiś niedokładny, jest ordynatorem w najlepszym szpitalu w okregu ... juz całkiem zdziczałam i nie wiem o co kaman
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:53   #877
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Spoko, mi też się tęski za jakimś dobrym alkoholem

Taaa
Kontakt mamy-aż za dobry
Tak dobry, że boję się, że przy kolejnym spotkaniu TŻ osobiście rozpakuje tę whishy i wydoją ją z tatusiem chrzestniaka

Mój lekarz wczoraj:
-Waga?
- +3 kg
-Wiadomo-święta były
-
Fajny pomysł z tym alkoholem, będzie miał młody na 18stkę

Dialogi z lekarzem masz podobnie śmieszne jak z TŻ

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
no wiecie ja mam cos takiego z glowa ze jak juz wiem jakiej plci jest maluch w brzuchu to musze miec imie inaczej mnie skreca.....no niemoge tak bezosobowo - ale jak tz wypalil ze jak nie Ziemek to Jozek lub Jurand - to ja jednak wole Ziemka.

Zreszta zawsze mozna zmienic zdanie
Ja jak poznałam płeć to od razu chciałam mieć wybrane imię bo nie mogłam się bezosobowo zwracać i Tymoteusz to było pierwsze imie jakie wybrałam i w sumie nie do końca byłam przekonana, że to to... ale już zostało i teraz nie wyobrażam sobie innego imienia dla synka

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość

Wiecie co zrobilam...? mysle sobie mam dwie princeski wpisze kod na internet o te blyszczyki otwarlam jedna stwierdzialm ze ja zjem.. zjadlam wpisalam kod( w srodku jest) otwarlam druga i sobie mysle ze nie zjem jej bo nie mam ochoty i strasznie mi slodko po tamtej i tylko wpisze kod.. ale co.. zjadlam fu niedobrze mi hahahahahahaha

też bym pewnie nie wytrzymała i nie raz sie przejechałam na tej swojej pazernosci bo później się źle czułam, ale zjeść musiałam


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Muszę powiedzieć, że moje Dziecko dostało pierwszy prezent z okazji ROCZKU

Zarejestrowałam się jakiś czas temu w rossmanie na Rossnę, a tam, żeby zarejestrować kartę trzeba podać datę urodzenia dziecka (więc podałam datę Tż z myślą, ze po porodzie zmienię- a tam niespodzianka- z okazji urodzin mają dla Gluta prezent )
Proszę proszę sprytna jak zawsze, a później zmienisz datę i dostaniesz drugi prezent z powodu prawdziwych urodzin??

P.S. Wszystkiego najlepszego dla Twojego TŻ

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
j
także jestem... motylkiem

dobrze, że takie motyle nie latają, bo jakbym taki spadł na kogoś to dziękuję; prasowanie murowane
tylko jak latać bez skrzydeł? Napędzać się odstającym brzuchem

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Noi na nastepna wizyte krew, mocz, i toxo po raz drugi. I lekarz mówił o możliwości badania na HIV i HCV, czy robiłyście/robicie to badnie, mnie poinformował że to są dodatkowe badania, tóre można zrobić ale nei są one koniecznością.
Robiłam na początku ciąży i myślałam, że to obowiązkowe badania.

Cytat:
Napisane przez kallisto89 Pokaż wiadomość
Hej brzuszeczki kochane! Wpadlam zeby powiedziec ze u nas wszystko w porzadku, slyszalam ze sie o mnie martwicie lapek nadal zepsuty, wiec dostepu do netu brak. Teraz pisze z tel ale juz mnie cos trafia bo ciagle cos sie przycina a strona laduje sie godzine, wrrrr.
Synys szaleje w brzuszku jak wariat. No i przegralam batalie o imie i bedzie po mysli meza czyli DOMINIK
Enleve dziekuje za wiad. na priv, bardzo mi milo ze o nas myslicie. Ja tez bardzo za wami tesknie
postaram sie jeszcze zajrzecale mam nadzieje ze lapek niedlugo ozdrowieje i zaczne spam na calego haha
oczywiscie gratuluje wizyt i trzymam kciuki za nastepne
my wizytujemy 18.04
Dobrze, że się pojawiłaś na chwilkę
za wybrane imię dla Dominisia

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Dzień dobry,ja tylko przelotnie dziś Miałam obciążenie glukozą-na szczęście w domku na spokojnie Moja mama jest pielęgniarką i mi zrobiła to badanie w domku żebym miała komfortowo Muli mnie jeszcze i mdli ale grunt że mogłam poleżeć po wypiciu glukozy,bo jakoś lepiej mi zawsze jak leże po tym,źle się zawsze czuje po wypiciu. Chciałam się pożegnać,bo znikam na weekend (zjazd), być może wpadanę w pon lub wt do was jak się uda,ale nie obiecuję,bo będe miała napięty grafik (dużo rzeczy mam do załatwienia na poczatku tyg) no i tż chyba wpada w pon. Miłego weekendu wszystkim,papatki
Miłego weekendu Fajnie Ci się trafiło z tą glukozą bo siedzenie w domu na pewno wiele razy przyjemniejsze niż w lab.



Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Mąż zadzwonił, że jak wróci z pracy, to z niespodzianką i już nie mogę się na niczym skupić. Ciekawość mnie zżera, a oczywiście z niego nie dało się zupełnie nic wyciągnąć. No nic trzeba wytrzymać do 15:30
Ahh ciekawe co to za niespodzianka ??
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 11:55   #878
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

słuchajcie ale to nie ze nie bylo widac, bo miedzy nogami nic nie bylo, dzidzi mialo rozlozone nogi ale gin nie mogl stwierdzic czy facet czy kobieta stwierdzil, ze skoro na 3d bylo widac, ze facet to facet, ale na 3d jedynie gin powiedzial na podstawie 2d, bo nie wlaczyl 3d ;/ a szkoda ;/
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:58   #879
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Co najbardziej lubisz jeść?
Prawie wszystko Nie obstawiam jedzenia. Jedzeniowymi niespodziankami się nie chwali, a on był wyraźnie dumny, usatysfakcjonowany tym co dla mnie ma.
Biorę się za odkurzanie, to mi czas szybciej zleci

A wiecie, że dziś dzień marchewki? Ja dodaję zawsze troszkę do placków ziemniaczanych, to powiedźmy, że świętuję dziś marchewkowo
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   

Edytowane przez Anulka_p
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:00
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:03   #880
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem po wizycie. USG nie było.

Przytylam kolejne 2 kg czyli średnio kg na tydzien tyje od 19 t.c.
Lekarz pytał czy mi twardnieje brzuch czesciej niz 2x dziennie- zaskoczyl mnie pytaniem bo nie zwóricłam na to szczególnej uwagi.
Jedynie co to mam bardzo niskie ciśnienie, dzisiaj mialam 80/40, aż mnie sie pytali czy nie jest mi słabo, a ja sie czułam jak motylek na łące dzisiaj
Noi na nastepna wizyte krew, mocz, i toxo po raz drugi. I lekarz mówił o możliwości badania na HIV i HCV, czy robiłyście/robicie to badnie, mnie poinformował że to są dodatkowe badania, tóre można zrobić ale nei są one koniecznością.

No i dzieciak juz wypycha się znacznie ponad pepkiem, jeszcze troche a bedzie przy piersiach (powaznie).

W pracy dyrektorka bardzo sympatycznie ze mną pogadała, aż sie zdziwiłam i troche zatesknilam za moimi wychowankami, bardzo.
za wizytę

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
hiv robiłam chyba na 2 wizycie HCV też.
U mnei dziś w pracy na tapecie, kiedy się wybieram, mam ochotę iść na L4 i ile bym chciała być z dzidzia w domu..tak wszystko po ludzku bo chcą już planować co i jak
co za miłe podejście

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Dzień dobry,ja tylko przelotnie dziś Miałam obciążenie glukozą-na szczęście w domku na spokojnie Moja mama jest pielęgniarką i mi zrobiła to badanie w domku żebym miała komfortowo Muli mnie jeszcze i mdli ale grunt że mogłam poleżeć po wypiciu glukozy,bo jakoś lepiej mi zawsze jak leże po tym,źle się zawsze czuje po wypiciu. Chciałam się pożegnać,bo znikam na weekend (zjazd), być może wpadanę w pon lub wt do was jak się uda,ale nie obiecuję,bo będe miała napięty grafik (dużo rzeczy mam do załatwienia na poczatku tyg) no i tż chyba wpada w pon. Miłego weekendu wszystkim,papatki
PS. Trzymam za dzisiejsze wizyty i gratulacje zaczętych tygodni
fajnie że miałaś w domu

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
no ale co...dasz Lolowi..np. Piotruś....? to już nei będzie Lol:P

chcę jeszcze cały kwiecień, bo już nie mogę wysiedziec 8h przy kompie...tylko zobaczymy czy gin mi da to L4 czy bede musiała jakichś dziwnych argumentów użyć...
patrze, że wsztstkie pracujące zakończą pracę z ostatnim dniem kwietnia
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:11   #881
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Prawie wszystko Nie obstawiam jedzenia. Jedzeniowymi niespodziankami się nie chwali, a on był wyraźnie dumny, usatysfakcjonowany tym co dla mnie ma.
Biorę się za odkurzanie, to mi czas szybciej zleci

A wiecie, że dziś dzień marchewki? Ja dodaję zawsze troszkę do placków ziemniaczanych, to powiedźmy, że świętuję dziś marchewkowo
To pewnie coś dla Dzidziola

Ja mam kalafiorową z marchewką i jeszcze mnóstwo marchewek w lodówce.. będę jadła aż do momentu kulminacyjnego
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 12:12   #882
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
jak fajnie, że w domciu do zobaczenia po weekendzie

o Dominiku też jakiś czas temu myślałam..ale mąż coś kręcił nosem mnie się podoba..

Ksywka mu przylgnęła, więc myślę, że jakiego by się nie dało, to Lol będzie Lolem .. będzie się przedstawiał "jestem Piotrek..dla przyjaciół i rodziny Lol"
Oo następna, która ostatni miesiąc zamierza pracować Jakby co to zmyślaj o kręgosłupie i oczach..wciskaj ile się da

Co najbardziej lubisz jeść?

Łłłupsss... zagalopowałam się w opisach..wybacz
Ale na serio nie martw się (jeśli jeszcze mi w cokolwiek wierzysz )
o kregosłupie zmyslać nie muszę:/ juz mi tak niewygodnie...
a oczy..no co moga sie popsuc
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:12   #883
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

18 i 24 tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (59,5 KB, 33 załadowań)
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:13   #884
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

iwona ja tez miałam badania na 1 wizycie.



Wy tak chwalicie Dadę, a ja od kilku koleżanek słyszałam, że tak na prawdę to nie wychodzą taniej w porownaniu do Pampersów (chodzi o rozm. 1), do tego nie chłoną tak dobrze i dwoje dzieci z tych co znam mialo od nich odparzenia.

A te co uzywaja Dade na noc i wyjscia maja Pampersy
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:14   #885
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem po wizycie. USG nie było.

Przytylam kolejne 2 kg czyli średnio kg na tydzien tyje od 19 t.c.
Lekarz pytał czy mi twardnieje brzuch czesciej niz 2x dziennie- zaskoczyl mnie pytaniem bo nie zwóricłam na to szczególnej uwagi.
Jedynie co to mam bardzo niskie ciśnienie, dzisiaj mialam 80/40, aż mnie sie pytali czy nie jest mi słabo, a ja sie czułam jak motylek na łące dzisiaj
Noi na nastepna wizyte krew, mocz, i toxo po raz drugi. I lekarz mówił o możliwości badania na HIV i HCV, czy robiłyście/robicie to badnie, mnie poinformował że to są dodatkowe badania, tóre można zrobić ale nei są one koniecznością.

No i dzieciak juz wypycha się znacznie ponad pepkiem, jeszcze troche a bedzie przy piersiach (powaznie).

W pracy dyrektorka bardzo sympatycznie ze mną pogadała, aż sie zdziwiłam i troche zatesknilam za moimi wychowankami, bardzo.
Najważniejsze, że wszystko w porządku z Wami

Odnośnie HIV i HCV ja już miałam dawno robione te badania i z tego co wiem są obowiązkowe, bo w przypadku rozpoznania HIV np. dziecko już w jakiś sposób zaczynają zabezpieczać/leczyć.. nie wiem czy dobrze mówię jak nie to zbesztajcie mnie, ale coś takiego mi świta w głowie

Cytat:
Napisane przez kallisto89 Pokaż wiadomość
Hej brzuszeczki kochane! Wpadlam zeby powiedziec ze u nas wszystko w porzadku, slyszalam ze sie o mnie martwicie lapek nadal zepsuty, wiec dostepu do netu brak. Teraz pisze z tel ale juz mnie cos trafia bo ciagle cos sie przycina a strona laduje sie godzine, wrrrr.
Synys szaleje w brzuszku jak wariat. No i przegralam batalie o imie i bedzie po mysli meza czyli DOMINIK
Enleve dziekuje za wiad. na priv, bardzo mi milo ze o nas myslicie. Ja tez bardzo za wami tesknie
postaram sie jeszcze zajrzecale mam nadzieje ze lapek niedlugo ozdrowieje i zaczne spam na calego haha
oczywiscie gratuluje wizyt i trzymam kciuki za nastepne
my wizytujemy 18.04
No ! Uffff.. jednak wiadomość priv pomogła bo Cię tu nawoływałyśmy i nawoływałyśmy i nic
Wracaj do nas szybko no i gratulacje za wybrane imię dla Syneczka

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
allegro działa, zamiast adresu strony trzeba wpisać 72.52.5.208 w przeglądarkę i działa, muli się, wylogowuje, ale mi się udało wczoraj normalnie kupić przedmiot
oooooo ratujesz mi życie kochana, nawet nie wiesz jaka jestem wdzięczna

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Dzień dobry,ja tylko przelotnie dziś Miałam obciążenie glukozą-na szczęście w domku na spokojnie Moja mama jest pielęgniarką i mi zrobiła to badanie w domku żebym miała komfortowo Muli mnie jeszcze i mdli ale grunt że mogłam poleżeć po wypiciu glukozy,bo jakoś lepiej mi zawsze jak leże po tym,źle się zawsze czuje po wypiciu. Chciałam się pożegnać,bo znikam na weekend (zjazd), być może wpadanę w pon lub wt do was jak się uda,ale nie obiecuję,bo będe miała napięty grafik (dużo rzeczy mam do załatwienia na poczatku tyg) no i tż chyba wpada w pon. Miłego weekendu wszystkim,papatki


PS. Trzymam za dzisiejsze wizyty i gratulacje zaczętych tygodni
Warunki VIPowskie jeżeli chodzi o glukozę
To pozostało nam życzyć miłego weekendu i wracaj do nas jak już będziesz wolna !




Jezuuuu dziewczyny a mnie tak Tż irytuje.. normalnie bym mu w zęby dzisiaj dała jak dziecko się zachowuje, chyba mnie zaczyna tresować pod naszego Bezika.. aż się na niego wydarłam

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
18 i 24 tc
Ładnie się zaokrąglił apartament Filipka
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:20   #886
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
o kregosłupie zmyslać nie muszę:/ juz mi tak niewygodnie...
a oczy..no co moga sie popsuc
dlatego trzeba to ograniczyć.. praca przy kompie nie wskazana zupełnie

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
18 i 24 tc
znaczna różnica

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
iwona ja tez miałam badania na 1 wizycie.

Wy tak chwalicie Dadę, a ja od kilku koleżanek słyszałam, że tak na prawdę to nie wychodzą taniej w porownaniu do Pampersów (chodzi o rozm. 1), do tego nie chłoną tak dobrze i dwoje dzieci z tych co znam mialo od nich odparzenia.

A te co uzywaja Dade na noc i wyjscia maja Pampersy
mnie się wydaje, że każda do swojego dziecka powinna przetestowac wszystkie pieluszki i wybrac najlepsze.. u jednego dziecka może byc zupełnie inna reakcja na dane pieluszki, niż u drugiego.. Ja planuję przetestowac i te biedronkowe i lidlowe i rosmanowe
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:24   #887
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
To pewnie coś dla Dzidziola

Ja mam kalafiorową z marchewką i jeszcze mnóstwo marchewek w lodówce.. będę jadła aż do momentu kulminacyjnego
Kocham kalafior pod każdą postacią, podzieliłabyś się
Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
18 i 24 tc
Super brzuchol i jak fajnie rośnie Też muszę zacząć robić sobie porządniejsze, ostre zdjęcia, bo nie będzie czego potomnym pokazywać (tylko taka mamusia robiąca sobie słit fotusie komórką do lusterka)

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Jezuuuu dziewczyny a mnie tak Tż irytuje.. normalnie bym mu w zęby dzisiaj dała jak dziecko się zachowuje, chyba mnie zaczyna tresować pod naszego Bezika.. aż się na niego wydarłam
Ten etap chyba każda z nas przechodziła/przechodzi Ja mojego myślałam, że przedwczoraj rozniosę. Musiałam się położyć spać, bo jak się zirytuję bywam bardzo niemiła (czasami niestety gadam rzeczy, których wcale nie myślę). Także 10 wdechów enlevee i nie stresujemy synka

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Łłłupsss... zagalopowałam się w opisach..wybacz
Ale na serio nie martw się (jeśli jeszcze mi w cokolwiek wierzysz )
Nie no spoko, wolę bardziej realistyczne opisy, niż owijanie w bawełnę
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:25   #888
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

ja nie miałam badania na hiv
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:27   #889
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
wtedy mąż by mnie wysiedlił razem z tym psem
Wtedy wprowadzaj się do mnie pod warunkiem że to będzie berneńczyk

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Eveewe w UK.....
Szaleje na zakupach

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
słuchajcie ale to nie ze nie bylo widac, bo miedzy nogami nic nie bylo, dzidzi mialo rozlozone nogi ale gin nie mogl stwierdzic czy facet czy kobieta stwierdzil, ze skoro na 3d bylo widac, ze facet to facet, ale na 3d jedynie gin powiedzial na podstawie 2d, bo nie wlaczyl 3d ;/ a szkoda ;/
Mnie lekarz już w 14tc powiedział że prawdopodobnie będzie dziewczynka bo narządy płciowe inaczej się układają u dziewczynek i chłopców. Może warto skonsultować się z innym lekarzem?

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
patrze, że wsztstkie pracujące zakończą pracę z ostatnim dniem kwietnia
ja też tzn kończę pracę a nie patrzę

Dzisiaj w nagrodę byłam na KFC po glukozie Pomimo to nadal mnie mdli Zajrzałam też do Reala i tam się mocno zdziwiłam, bo np. pieluszki (Pampers) taniej niż na allegro (gapa-kids). Spisałam ceny. Muszę porównać resztę.
__________________
OLCIA

WOJTUŚ

Edytowane przez skylie
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:29
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 12:28   #890
shestiger
Rozeznanie
 
Avatar shestiger
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 699
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Shestiger jak ciasteczka? nie przypaliły sie? Poczestujesz?:P
hehe jak na razie to panikuje bo taka klejąca papka się zrobiła, dodałam więcej mąki podzieliłam na 2 części, jedna poszła na szybko do zamrażalki zaraz będę wyciągać a druga do lodówki.. Oby jakoś się poskladało to ciasto bo muszę je rozwałkować coś czuje że nie pojemy ciastek
shestiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:31   #891
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Zabiłabym za coś takiego!!!

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
ja nie miałam badania na hiv
Ja też nie miałam. I ginekolog na ten temat nic nie mówił.

W końcu w domu, po wizycie w Gdyni. Padam na twarz.
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:32   #892
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez shestiger Pokaż wiadomość
hehe jak na razie to panikuje bo taka klejąca papka się zrobiła, dodałam więcej mąki podzieliłam na 2 części, jedna poszła na szybko do zamrażalki zaraz będę wyciągać a druga do lodówki.. Oby jakoś się poskladało to ciasto bo muszę je rozwałkować coś czuje że nie pojemy ciastek
she spokojnie, nie od razu rzym zbudowano... podsypuj delikatnie mąką i spróbuj nieco bardziej ciasto wyrobić. Na pewno ciastka wyjdą super jak na 1 raz
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:34   #893
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Kocham kalafior pod każdą postacią, podzieliłabyś się
zapraszam tylko ostrzegam, że niezagęszczany..woda z przyprawami i warzywami

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Wtedy wprowadzaj się do mnie pod warunkiem że to będzie berneńczyk
Nie wiem jak wygląda berneńczyk, ale za suchy kąt i całodobowy dostęp do lodówki przyprowadzę co tylko będziesz chciała

ps. sprawdziłam.. fajny pies.. podoba mi się... wygląda jak do wypasania owieczek.. w sam raz dla wypasania ciężarnych

Dziewczynki uciekam Popołudniu idę z mamą i siostrą do małej Idki podpatrzeć jak urosła po miesiącu Postaram się zajrzeć wieczorkiem..papa
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:37   #894
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

jeśli chodzi o pieluszki, ja na sam początek wybieram Pampers Newborn 1 (2-5kg), a potem zacznę eksperymenty z Dadą czy innymi tańszymi markami
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:42   #895
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Wtedy wprowadzaj się do mnie pod warunkiem że to będzie berneńczyk



Szaleje na zakupach



Mnie lekarz już w 14tc powiedział że prawdopodobnie będzie dziewczynka bo narządy płciowe inaczej się układają u dziewczynek i chłopców. Może warto skonsultować się z innym lekarzem?



ja też tzn kończę pracę a nie patrzę

Dzisiaj w nagrodę byłam na KFC po glukozie Pomimo to nadal mnie mdli Zajrzałam też do Reala i tam się mocno zdziwiłam, bo np. pieluszki (Pampers) taniej niż na allegro (gapa-kids). Spisałam ceny. Muszę porównać resztę.
a jaka cena pampersow i ile szt. w paczce?
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:51   #896
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość

W ogóle dla usprawnienia zakupów zrobiłam mu listę z odpowiednią kolejnością, czyli który produkt spotyka na swojej drodze po kolei na spacerze po naszej biedronce
Heh mój kupuje wszystko z listy, tylko czasem jest śmieszny z tym, że mówi, że coś trudne napisałam np. cukier waniliowy i dzwoni ze sklepu gdzie to znaleźć

A do biedronki też mu robię listę wszystko po drodze wg alejek, bo inaczej te zakupy zajęłyby mu 3x tyle czasu, tak by się motał.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
słuchajcie ale to nie ze nie bylo widac, bo miedzy nogami nic nie bylo, dzidzi mialo rozlozone nogi ale gin nie mogl stwierdzic czy facet czy kobieta stwierdzil, ze skoro na 3d bylo widac, ze facet to facet, ale na 3d jedynie gin powiedzial na podstawie 2d, bo nie wlaczyl 3d ;/ a szkoda ;/
hmm.. ciekawa sprawa siurak się ukrył



Dziś pół dnia spędziłam na mierzeniu powierzchni ścian i przeliczaniu zapotrzebowania na farbę.. Właściwie to mi nie zajęło tak dużo czasu jak... wybór kolorów na jakie mam pomalować...
Wiem, że na pewno chcę pokoik Tymusia błękitno-biały.

Ścianę w salonie chcę w pastelowej zieleni (malujemy tylko jedną ścianę, bo reszta niedawno była malowana i jest na nich kolor jasnokremowy), coś jak w załączniku... ale mam jeszcze do pomalowania przedpokój, łazienkę i jedną ścianę w kuchni i nie wiem po prostu nie wiem jakie kolory wybrać aby się komponowały i fajnie nowocześnie wyglądały.

Czy do tego zielonego z salonu bardziej będzie pasował w przedpokoju coś z szarości, czy coś z beżu, cynamonu, czy jakiś wpadający lekko w zielony bambus??

Na jaki kolor pomalować ścianę i sufit w łazience - płytki mam jasnokremowe + brązowobeżowe dekory. Najlepiej jakby machnąć sufit i ścianę w jednym kolorze bo wtedy wystarczy kupić 1 opakowanie farby i koszt mniejszy.

Normalnie nie mam siły do tych kolorów, a TŻ powiedział, że on nie będzie wybierał bo on się nie zna na kolorach i że jak coś on wymyśli to ja i tak to za neguję i powiem, że nie pasuje i... zostałam sama na placu boju... Wrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (19,5 KB, 7 załadowań)
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:51   #897
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Ten etap chyba każda z nas przechodziła/przechodzi Ja mojego myślałam, że przedwczoraj rozniosę. Musiałam się położyć spać, bo jak się zirytuję bywam bardzo niemiła (czasami niestety gadam rzeczy, których wcale nie myślę). Także 10 wdechów enlevee i nie stresujemy synka
Ja wczoraj wzięłam i poszłam spać bo już nie chciałam robić awantury. ale dzisiaj widzę, że dalej mam bojowy nastrój

Cytat:
Napisane przez shestiger Pokaż wiadomość
hehe jak na razie to panikuje bo taka klejąca papka się zrobiła, dodałam więcej mąki podzieliłam na 2 części, jedna poszła na szybko do zamrażalki zaraz będę wyciągać a druga do lodówki.. Oby jakoś się poskladało to ciasto bo muszę je rozwałkować coś czuje że nie pojemy ciastek
Spokojnie, dosypuj mąki, aż ciasto przestanie być klejące i spokojnie rób zgodnie z przepisem na pewno będą dobre !
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:52   #898
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

meble Oliwki
muszę jeszcze poszukać do tego łóżeczka, bo stolarz, który je robił nie wykonuje łóżeczek.
Z lewej komoda (na niej będzie przewijak), w środku szafa narożna i od prawej regał z półkami.
Jeśli chodzi o kubusiowe uchwyty- mąż się uparł i takie musiały być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (52,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (73,5 KB, 29 załadowań)
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:58   #899
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
18 i 24 tc
Super rośnie

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość

Dzisiaj w nagrodę byłam na KFC po glukozie Pomimo to nadal mnie mdli Zajrzałam też do Reala i tam się mocno zdziwiłam, bo np. pieluszki (Pampers) taniej niż na allegro (gapa-kids). Spisałam ceny. Muszę porównać resztę.
ja kupiłam Pampers newborn 1 43szt za 21 zł, a ile kosztują w realu?? Jest jakaś promocja?? Bo jak ostatnio byłam to były powyżej 30 zł u nas.

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
meble Oliwki
muszę jeszcze poszukać do tego łóżeczka, bo stolarz, który je robił nie wykonuje łóżeczek.
Z lewej komoda (na niej będzie przewijak), w środku szafa narożna i od prawej regał z półkami.
Jeśli chodzi o kubusiowe uchwyty- mąż się uparł i takie musiały być
Ale śliczne i jaka pojemna szafa, super
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:06   #900
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Brzuchatki radosne witają wiosnę- Mamy lipiec/sierpień 2013! cz.10

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
meble Oliwki
muszę jeszcze poszukać do tego łóżeczka, bo stolarz, który je robił nie wykonuje łóżeczek.
Z lewej komoda (na niej będzie przewijak), w środku szafa narożna i od prawej regał z półkami.
Jeśli chodzi o kubusiowe uchwyty- mąż się uparł i takie musiały być
Bardzo ładne mebelki !

Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
ja kupiłam Pampers newborn 1 43szt za 21 zł, a ile kosztują w realu?? Jest jakaś promocja?? Bo jak ostatnio byłam to były powyżej 30 zł u nas.
Ale fajna cena- to przez internet? z przesyłką już?
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.